1. PEKKA RINNE (NSH) 29 zákroků, 2 góly, 93,1%
Střely na branku: 29 – 24
Trestné minuty: 4 – 14
Bodyčeky: 19 – 20
Vyhrané vhazování: 35 – 31
Hosté tlak ustáli, a tak si vezou domu tři body. V utkání byli aktivnější domácí, ale vyšli z něho lépe hosté se skvěle chytajícím Pekkou Rinnem v brance.
59:50
Domácí se teď sami vyhodili z útočné třetiny.
59:32
Hosté vyhazují co to jde.
59:19
Nashville si bere oddechový čas.
59:19
Puk nebyl ve shrumáži před brankou vůbec vidět, ale Rinne ho měl v lapačce.
58:55
Josi vyhazuje.
58:45
Minnesota nechce odejít z tohoto utkání bez bodu. Vyvíjí obrovský tlak.
58:21
Wilson vyloučen na dvě minuty za sekání. Bude se hrát 6 na 4.
58:00
Minnesota to zkouší bez gólmana.
57:38
Josi vyslal tvrdou střelu od modré.
57:36
Hosty gól nabudil, ostřelují Dubnyka za každé pozice.
56:34
Granlund střílel na Rinneho, ten jeho pokus vychytal.
54:39
Nashville právě vstřelil branku!
Dubnyk chytil Hodgsonovu střelu z pravého kruhu, ale vypadl mu puk z výstroje a CODY HODGSON dorazil. Asistence: Bez asistence.
53:30
Frosberg ani na třikrát neprostřelil Dubnykova.
52:07
Suter ujel obraně Nashvillu a zkusil to na Rinneho z pravého kruhu, ten však jeho střelu zlikvidoval.
50:21
Puk poskakoval Dubnykovi v brankovišti, nakonec se objevil v rohu kluziště.
49:54
Predátoři v plném počtu.
49:04
Minnesota si přihrává, ale nestřílí.
47:54
Neal je vyloučen na dvě minuty za vražení na hrazení.
46:51
Minnesota právě vstřelila branku!
Minnesota využívá přesilovou hru. MATT DUMBA střelou do modré prostřelil vše co mu stálo v cestě. Asistence: Jared Spurgeon a Jason Zucker
46:37
Hosté ve čtyrech.
46:14
Nashville jde do tří. Jackman vyloučen na dvě minuty za faul vysokou holí.
44:37
Roman Josi na dvě minuty za podražení.
44:37
Domácí měli dlouhou výhodu, kterou ukončil nádhernou střelou z mezikruží Vanek.
42:14
Granlund a Pominville ujížděli dva na Jackman, ten si však lehl, a tak perfektně znemožnil Granlundovi přihrávat.
40:12
ROMAN JOSI vystřelil z prostoru za levým kruhem a střela proletěla Dubnykovi pod rukou. Asistence: Bez asistence.
40:01
Statistiky:
Střely na branku: 20 – 16
Trestné minuty: 4 – 6
Bodyčeky: 14 – 15
Vyhrané vhazování: 26 – 17
I do druhé periody vstoupili lépe domácí, kteří ovšem čtyři minuty před koncem inkasovali. Ale dvě minuty před přestávkou stačili srovnat, a tak se jde do kabin za stavu 1:1.
40:00
37:36
Minnesota využívá přesilovou hru. Domácí kombinovali, až puk zkončil u MARCA SCANDELLA, který poslal střelu nad Rinneho vyrážečkou. Asistence: Ryan Suter a Mikko Koivu.
37:24
Ellis vyloučen na dvě minuty za hákování.
36:06
Nedáš – dostaneš. MIKE FISHER dostal na modrou čáru přihrávku z obranného pásma, objel si obránce Minnesoty a zakončil. Asistence: Shea Weber.
35:28
Zucker se dostal do samostatného úniku, ale Rinne ho dokázal vychytat.
33:53
Dumba střílel z prostoru za pravým kruhem, mířil přesně do pravého rohu Rinneho branky, ten však stačil vyrazit.
32:50
Minnesota neskutečně tlačí, ale gól z toho nedokáže vytěžit.
30:20
Obránci Predátorů zachytili puk při pokusu útoku Minnesoty.
29:31
Nashville zkouší něco vymyslet v útočném pásmu.
29:02
Spugeon střílel od modré, Rinne jeho střelu vyrazil, ale Zucker se dostal k puk, prohodil ho hostujícímu obránci mezi nohama a střílel. Rinne zneškodnil jak střelu, tak dorážku.
27:22
Predators se po dlouhé době dostali k zakončení, ale na Dubnyka si nepřišli.
26:46
Spurgeon tvrdě od modré. Střela šla nad plexisklo.
24:47
Vanek se dostal k nebezpečnému zakončení z mezikruží, Rinne měl co dělat.
23:29
Hráči Nashvillu se vůbec nedostávají k zakončení.
22:57
Zucker to opět zkoušel z otočky. Rinne jen tak tak vyrazil.
22:17
Pominville poslal na Rinneho tvrdou střelu od modré.
20:53
Fisher si najížděl před branku domácích, ale přihrávky se nedočkal.
20:01
Statistiky:
Střely na branku: 6 – 7
Trestné minuty: 4 – 4
Bodyčeky: 9 – 10
Vyhrané vhazování: 8 – 7
Minnesota vstoupila do první třetiny aktivněji. Hrál se pěkný hokej na obou stranách.
20:00
19:52
Vanek to zkoušel pravého kruhu.
18:56
Oba týmy v plném počtu.
18:45
Nashville uklidňuje hru ve středním pásmu.
16:56
Bude se hrát ve čtyrech na obou stranách. Carter vyloučen na dvě minuty za hrubost a Neal vyloučen na dvě minuty také za hrubost.
16:56
Před střídačkami se postrukuje Carter s Fisherem.
16:34
15:40
Nashville střílí z každé pozice, ale k Dubnykovi se žádná ze střel nedostala.
14:34
Suter vyloučen na dvě minuty.
14:33
Suter vyzkoušel Rinneho z dálky, ten byl však na jeho střelu připraven.
12:21
Nashville v plném počtu.
11:47
Minnesota se nemůže dostat do zakončení.
10:51
Predátoři vyhazují puk z obranného pásma co to jen jde.
10:21
Ekholm je vyloučen na dvě minuty za podražení.
10:00
Zucker střílel na Pekku Rinneho z otočky.
08:57
Minnesota tlačí soupeře.
07:53
Rinne nevěděl, kde puk poskakuje, ten se však objevil za jeho brankou.
06:25
Koivu byl v útočném pásmu dříve než puk.
05:54
Hosté ostřelují Dubnykovu bránu.
05:16
Nyní se hraje ve středním pásmu, nikdo si puku dlouho neužije.
00:01

Minnesota Wild: Dubnyk (Kuemper) – Sutre, Spurgeon, Brodin, Dumba, Scandella, Prosser – Parise, Granlund, Pominville, Zucker, Koivu, Niederreiter, Vanek, Coyle, Schroeder, Porter, Haula, Carter

Nashville Predators: Rinne (Hutton) – Weber, Josi, Jones, Jackman, Ellis, Ekholm – Neal, Fisher, Frosberg, Smith, Ribeiro, Salomaki, Jarnkrok, Hodgson, Wilson, Watson, Gaustad, Bourque.
Oba celky zatím hrají poměrně dobře, hovoří o tom také umístění v tabulce. V západní konferenci patří do elitní pětice, o malinko lépe jsou na tom zatím domácí, kteří jsou na čtvrté pozici se ziskem 16 bodů. V posledním zápase se jim ale nedařilo, po prodloužení prohráli se St. Louis. Hosté jsou na tom jen o pozici hůře, na pátém místě mají také 16 bodů. Těm se v posledních dvou zápasech dařilo ještě méně, nejprve podlehli Los Angeles po prodloužení a poté Anaheimu v základní hrací době.
Dobrý den, vítám vás u online přenosu ze zápasu kanadskoamerické NHL. V tomto utkání se spolu střetnou týmy Minnesota Wild a Nashville Predators. Začátek utkání je naplánován na druhou hodinu ranní, sledujte náš online přenos a nepřijdete o žádnou informaci.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 02:00.