„Během 82 zápasů nejste schopni kontrolovat každou hru,“ prohlásil po zápase Devan Dubnyk a hlavní trenér Mike Yeo dodal: „Začátek byl těžký. První třetina nebyla vůbec o nás. Házíme to za hlavu a soustředíme se na další zápas.“
Tři hvězdy utkání

1. Mike Ribeiro (NSH) 1+1
2. Shea Weber (NSH) 0+2
3. Jason Zucker (MIN) 1+0
Minnesota Wild dokázala zápas ve třetí třetině zdramatizovat poté, co v čase 48:35 vyhrál v pravém kruhu vhazování Mikko Koivu a přihrál Jasonovi Zuckerovi, který z prostoru mezi kruhy pro vhazování zamířil přesně k pravé tyči. Wild poté mohli vyrovnat, jenže Zach Parise nedokázal v blízkosti pravé tyče uklidit puk do prázdné brány poté, co mu v rozhodující chvíli sjel z čepele hole. Zbytek zápasu už patřil Nashvillu Predators, který mohl své jednobrankové vedení několikrát pojistit. Největší šanci měl necelé tři minuty před koncem po přečíslení dva na jednoho James Neal, který z blízkosti diagonální střelou orazítkoval vzdálenější levou tyč. Minnesota to ještě zkusila bez brankáře, vyrovnat se ji ale nepodařilo. Konečný výsledek. Nashville Predators 3 Minnesota Wild 2.
59:43
Matt Dumba vypálil od modré čáry, jeho střela ale byla zablokována.
59:18
Jason Zucker vypálil z levého křídla a Pekka Rinne jeho střelu vyrazil mimo.
58:52
Nashville Predators nepouští Wild do své obranné třetiny a vyhazuje puk do středního pásma.
58:26
Devan Dubnyk už je na střídačce a Minnesota Wild to zkouší v šesti proti čtyřem.
58:01
Do konce zápasu zbývají necelé dvě minuty a Minnesota Wild to za chvíli určitě zkusí bez brankáře.
57:02
Nashville Predators se dostal do přečíslení dva na jednoho a James Neal se snažil na pravém křídle zamířit v blízkosti brány po přihrávce svého spoluhráče z levé strany přesně ke vzdálenější levé tyči, jeho střela ale orazítkovala tyč!
56:43
Minnesotě Wild se krátí čas na vyrovnání, šance tu ale stále ještě je.
55:51
Nashville Predators dokázal udržet útočné pásmo a Barret Jackman mířil z levého křídla přesně do horního rohu brány, Devan Dubnyk ale předvedl skvělý zákrok a pravým ramenem jeho střelu vyrazil mimo!
55:38
James Neal napřáhl z pravého kruhu pro vhazování ke střele, kterou Devan Dubnyk podržel a po přerušení hry se bude vhazovat po jeho pravici.
54:44
Jason Pominville číhal u levé tyče a snažil se dostat k dorážce, jenže puk k němu nakonec nedoputoval.
54:33
Ryan Suter napřáhl mezi kruhy pro vhazování ke střele, ze slibné pozici ale zamířil pouze do hrudi Pekka Rinneho.
54:10
Nashville Predators si vytvořil velký tlak a Roman Josi mohl rozhodnout dnešní utkání po vybruslení z pravého křídla před bránu, Devan Dubnyk ale dokázal jeho střelu z blízkosti u své levé tyče vyrazit!
53:10
Craig Smith napřáhl mezi kruhy pro vhazování ke tvrdé střele, kterou Devan Dubnyk dokázal vyrazit mimo.
52:50
Colton Sissons se dostal v oslabení na levém křídle ke střele, která byla sražena do ochranné sítě.
52:30
Nashvillu Predators se podařilo vyhodit a Minnesota Wild musí rozjíždět další útok od vlastní brány.
52:07
Minnesota Wild se v rychlém sledu dostala ke dvěma střelám od modré čáry, obě dvě ale zamířila mimo.
51:23
Zach Parise spálil obrovskou šanci, když z pravého kruhu nedokázal puk poslat do odkryté brány! Pekka Rinne byl přitom na ledě po předchozím zákroku a jen těžko by zasahoval.
50:54
Jason Zucker v blízkosti levé tyče vypálil bekhendem, Pekka Rinne ale jeho střelu pravým betonem v pohodě vyrazil za bránu.
50:34
Viktor Arvidsson (NSH) dostal menší trest, 2 minuty držení.
50:34
Hra byla přerušena poté, co se Nashville Predators dotkl puku a Minnesota si zahraje po signalizované výhodě přesilovou hru. To vše ale až po reklamní přestávce.
49:53
Jason Pominville se ocitl u levé tyče v dobré střelecké pozici, ještě se ale pokoušel na vzdálenější pravé tyči najít svého spoluhráče, který by puk uklízel do prázdné brány, do jeho přihrávky se ale fantasticky vložil Roman Josi.
48:35
Minnesota právě vstřelila branku!
JASON ZUCKER střílí gól a dostává Minnesotu Wild zpět do zápasu, jehož závěr bude ještě dramatický!! Mikko Koivu na pravém křídle vyhrál vhazování a Jason Zucker po jeho přihrávce z prostoru mezi kruhy pro vhazování zamířil střelou zápěstím přesně k pravé tyči. Asistence: Mikko Koivu.
48:31
Zach Parise napřáhl od modré čáry ke tvrdé střele, která směřovala přesně pod horní tyč a Mikko Koivu ji ještě mohl tečovat, nakonec se tak ale nestalo a Pekka Rinne puk ukryl v lapačce!
48:26
Nashville Predators na levém křídle vyhodil puk ze své obranné třetiny a kotouč byl poté sražen na střídačku.
48:22
Zach Parise na pravém křídle nabral rychlost a poté z kruhu pro vhazování napřáhl ke střele, která směřovala na přední tyč, Pekka Rinne ji ale bez větších potíží zastavil a přerušil hru.
47:47
Craig Smith přihrál do jízdy Sethovi Jonesovi, který z pravého kruhu pro vhazování napřáhl ke tvrdě střele, jeho pokus ale zamířil doprostřed brány, kde ho pozorný Devan Dubnyk vyrazil.
46:44
Minnesota Wild přežila další velkou šanci svého soupeře a po reklamní přestávce bude zápas pokračovat.
46:28
Miikka Salomaki na levém křídle zavezl puk do útočného pásma a po vybruslení do rohu kluziště našel před bránou zpětnou přihrávkou Romana Josiho, který z první vypálil a málem zamířil mezi betony Devana Dubnyka, ten je ale včas sklapl k sobě a připsal si fantastický zákrok!
45:12
Pekka Rinne se vydal za bránu, aby zastavil nebezpečné nahození Minnesoty Wild z pravého křídla.
44:58
Devan Dubnyk u pravé tyče zastavil nahození Nashvillu Predators a přikryl puk lapačkou na ledové ploše.
44:30
Charlie Coyle na levém křídle zavezl puk do útočného pásma a poté napřáhl ke střele, kterou Pekka Rinne levým betonem vyrazil a Nino Niederreiter se vzápětí nedostal k dorážce. Příliš mnoho mu k ní ale nescházelo.
43:55
Minnesota Wild se opět ubránila pouze za cenu zakázaného uvolnění a hra se vrátila zpět před Devana Dubnyka.
43:17
Puk skončil na střídačce Minnesoty Wild a hlavní trenér Mike Yeo ho hodil fanouškům. Pěkné gesto.
42:58
Vzápětí Predators vypálili z pravého křídla, brankář Minnesoty Wild Devan Dubnyk byl ale opět připraven a jejich střelu levým betonem vyrazil.
42:45
Mattias Ekholm vypálil z levého křídla po zakázaném uvolnění Minnesoty Wild a donutil Devana Dubnyka k zákroku.
41:29
Craig Smith vypálil z pravého kruhu pro vhazování bez přípravy po zpětné přihrávce svého spoluhráče a puk skončil mezi nohama Marca Scandelly, který kotouč poté rukou přitiskl ke svému tělu, aby z něj nevypadl.
41:02
Seth Jones na levém křídle nahodil puk za bránu Minnesoty Wild, tam ale našel pouze Marca Scandellu.
40:42
Hokejisté Minnesoty Wild dokázali vyhodit a navíc se mohli dostat do útoku, jejich postup vpřed ale zastavilo postavení mimo hru.
40:07
Jarrett Stoll sedí na trestné lavici a Nashville Predators v úvodu třetí třetiny dohrává přesilovou hru.
40:01
Nashville Predators vstoupil do druhé třetiny opět aktivněji a po osmi minutách hry od jejího zahájení se ujal tříbrankového vedení. Barret Jackman dokázal na modré čáře zachytit vyhození Minnesoty a James Neal z levého křídla zamířil střelou po ledě přesně mezi betony Devana Dubnyka. Minnesotě se ale na třetí gól podařilo bleskově zareagovat a 43 sekund po inkasovaném gólu se prosadil Zach Parise, který sice svůj samostatný únik brankou nezakončil, vzápětí ale tečoval střelu Marca Scandelly od modré čáry a od jeho kolena se puk odrazil přesně do levého horního rohu. Nashville Predators si mohl své tříbrankové vedení vzít zpět, když se Colton Sissons necelé čtyři minuty před koncem prostřední části řítil sám na bránu a ještě celou akci vyšperkoval přihrávkou na Codyho Hodgsona, který v blízkosti brány pálil ze druhé vlny přesně k pravé tyči, Devan Dubnyk ale předvedl fantastický zákrok a po famózním přesunu jeho střelu vyrazil mimo. Skóre po 40 minutách. Nashville Predators 3 Minnesota Wild 1.
40:00
39:56
Paul Gaustad napřáhl za pravém křídle od modré čáry ke tvrdé střele, kterou Devan Dubnyk podržel ve výstroji a po následném vhazování se ve druhé třetiny už zřejmě nic nestane.
39:48
Jarret Stoll (MIN) dostal menší trest, 2 minuty nesportovní chování.
39:12
Paul Gaustad dokázal na pravém křídle u mantinelu vybojovat puk a po jeho střele v blízkosti pravé tyče rozhodčí signalizují vyloučení.
39:02
Nashville Predators chtěl na pravém křídle přejít do útočného pásma, přechod přes modrou čáru se mu ale nepovedl a hra byla kvůli postavení mimo hru přerušena.
38:52
Pekka Rinne u pravé tyče zmrazil puk po nahození Minnesoty Wild a levého křídla a přerušil hru.
38:22
Matt Dumba napřáhl v levém kruhu pro vhazování ke střele, kterou Predators dokázali před brankářem Pekka Rinnem zablokovat.
38:00
Do konce druhé třetiny zbývají odehrát dvě minuty a Minnesota Wild prohrává na ledě Nashvillu Predators 3:1.
37:17
Jason Pominville se ocital před bránou ve velice slibné šanci, v poslední chvíli mu ale puk dokázal vypíchnout Roman Josi.
36:19
Zatím sledujeme nesmírně útočný a pohledný hokej, pravdou ovšem je, že o zábavu se starají zatím především hráči domácího Nashvillu Predators.
36:14
Matt Dumba napřáhl z vrcholu pravého kruhu pro vhazování k jedovaté střele, Pekka Rinne se ale překonat nenechal a po fantastickém semaforu puk ukryl v lapačce!
35:42
Pekka Rinne vyjel rychle z brány, aby na pravé straně po vyhození Wild rozehrál.
34:30
Devan Dubnyk drží dnes Minnesotu Wild nad vodou, nebýt jeho, mohli už Wild prohrávat o čtyři nebo pět branek.
33:50
Colton Sissons vyhrál na modré čáře souboj o puk a poté se řítil do samostatného úniku, který ještě vylepšil přihrávkou na Codyho Hodgsona, který pálil ze druhé vlny v blízkosti brány přesně k pravé tyči, Devan Dubnyk ale dokázal jeho střelu vyrazit! Fantastický přesun a fantastický zákrok.
33:13
Craig Smith tvrdě vypálil z pravého kruhu pro vhazování, na přední pravé tyči ale našel pouze Devana Dubnyka, který podržel puk ve své výstroji a přerušil hru.
33:04
Nashville Predators předvedl po prohraném vhazování dobrý forčeking a vybojoval puk, vzápětí se ale ke střele nedostal a Minnesotě Wild se podařilo vyhodit kotouč do středního pásma.
32:43
Minnesota Wild vyhodila puk na zakázané uvolnění a vhazovat se bude po levici Devana Dubnyka.
32:22
Seth Jones srazil střelu Minnesoty Wild holí do ochranné sítě a po přerušení hry přichází na řadu další reklamní přestávka.
31:29
Craig Smith nabral ve středním pásmu velkou rychlost a z pravého kruhu pro vhazování napřáhl ke střele, kterou Devan Dubnyk pravým betonem dokázal vyrazit mimo.
30:06
Minnesota Wild vyslala na bránu Nashvillu střelu z levého kruhu pro vhazování, Pekka Rinne byl ale připraven a po spolehlivém zákroku přikryl puk na ledě lapačkou.
28:49
ZACH PARISE snižuje z pohledu Minnesoty Wild na 1:3!! Marco Scandella tvrdě vypálil od modré čáry a u levé tyče tečoval jeho střelu Zach Parise, od jehož levého kolena se puk odrazil přesně do levého horního rohu nad lapačkou Pekka Rinneho, který máchl rukou naprázdno. Asistence: Marco Scandella, Mikael Granlund.
28:45
Zach Parise se řítil po krásné přihrávce středem ledové plochy do samostatného úniku, Pekka Rinne ho ale dokázal vychytat!
28:06
Nashville právě vstřelil branku!
JAMES NEAL střílí gól a posílí Nashville Predators do tříbrankového vedení!! Barret Jackman zastavil na levém křídle na modré čáře vyhození Minnesoty Wild a James Neal střelou po ledě z levého kruhu pro vhazování procedil puk mezi betony Devana Dubnyka do brány. Asistence: Barret Jackman, Viktor Arvidsson.
27:36
Minnesota Wild si navíc další chybu nemůže dovolit, protože pokud by se Nashville Predators ujal tříbrankového vedení, už by to měla hodně složité.
27:24
Minnesota Wild vyhodila puk na zakázané uvolnění, což není příliš atraktivní, na druhou stranu je to ale velmi účinné a je to lepší, než se v obranném pásmu dopustit nějaké zbytečné chyby.
26:29
Upřímně, nevím čím je to způsobené, ale pokud Nashville Predators střídá po nahození soupeře, tak puk na nezvykle dlouhou dobu drží za vlastní bránou.
25:28
Barret Jackman podržel puk za bránou poměrně na dlouhou dobu, aby jeho spoluhráči mohli v klidu vystřídat.
25:06
Minnesota Wild vyhrála tři utkání v řadě, dnes ale zřejmě její série skončí. Wild se nejsou schopni prosadit a navíc během dosavadního průběhu zápasu vyslali na bránu soupeře pouze osm střel, což je hodně málo.
24:24
Eric Nystrom nabral na levém křídle dobrou rychlost, kterou využil na modré čáře k prudké střele, jeho pokus ale zamířil pouze doprostřed brány, kde byl připravený Devan Dubnyk, který podržel puk a přerušil hru.
24:13
Minnesota Wild se po dlouhé době dostala ke střele, Pekka Rinne se ale blýskl skvělým zákrokem a pokus Wild z pravého kruhu pro vhazování vyrazil do ochranné sítě!
23:38
Calle Jarnkrok vypálil z pravého kruhu pro vhazování a Devan Dubnyk dokázal jeho střelu u své levé tyče vyrazit.
23:00
Nate Prosser sedí na trestné lavici a Minnesota podruhé inkasovala dvě minuty za zdržování hry kvůli vyhození puku přes ochranné sklo.
22:13
Nate Prosser (MIN) dostal menší trest, 2 minuty zdržování hry – vyhození puku přes ochranné sklo.
21:45
Nashville Predators na pravém křídle vypálil ihned po vhazování a jeho střela po ledě směřovala přesně ke vzdálenější levé tyči, brankář Devan Dubnyk ji ale dokázal pravým betonem vyrazit mimo!
21:32
James Neal se dostal ke střele, která byla sražena do ochranné sítě.
21:10
Calle Jarnkrok nabral ve středu ledové plochy rychlost a v pravém kruhu pro vhazování napřáhl ke střele zápěstím, kterou Devan Dubnyk zastavil mezi rukou a tělem.
20:27
Minnesota Wild z úhlu nedokázala ohrozit bránu Nashvillu a na opačné straně vypálil z levého kruhu pro vhazování na vzdálenější pravou tyč Filip Forsberg, brankář Devan Dubnyk ale dokázal jeho střelu levým betonem vyrazit mimo!
20:04
Mike Ribeiro neuspěl na vhazování a Minnesota Wild se může vrhnout do první útočné akce po přestávce.
20:01
Nashville Predators vstoupil do utkání skvěle a již po 46 sekundách se ujal po tvrdé střele od modré čáry v podání Shea Webera a skvělé teči Filipa Forsberga, který puk usměrnil do protipohybu Devana Dubnyka k pravé tyči, vedení. Po necelých osmi minutách byl Jason Zucker v úniku zahákován Ryanem Ellisem a po nařízení trestného střílení mohl vyrovnat, jenže Pekka Rinne dokázal jeho bekhendový pokus směřující k pravé tyči lapačkou vytáhnout mimo a na opačné straně poté přišel trest. Predators měli v rychlém sledu k dispozici dvě přesilové hry 5 na 3, které trvaly shodně 49 sekund a ta druhá z nich byla využita. Shea Weber tvrdě vypálil z vrcholu prostoru mezi kruhy pro vhazování a jeho tvrdou střelu těsně před bránou usměrnil k levé tyči clonící Mike Ribeiro. Skóre po 20 minutách. Nashville Predators 2 Minnesota Wild 0.
20:00
19:51
Jared Spurgeon ještě stihl vypálit od modré čáry, jeho střela ale směřovala pouze doprostřed brány a navíc byla sražena mimo.
19:26
Do konce první třetiny zbývá odehrát 34 sekund a vypadá to, že Nashville Predators odejde do kabin s dvoubrankovým vedením.
18:53
Colin Wilson se dostal na levém křídle do samostatného úniku a po vybruslení před bránu si puk z forhendu hodil rychle na bekhend, Devan Dubnyk ale včas sevřel betony a jeho pokus vyrazil!
18:07
Minnesota Wild se snaží se zápasem vehementně něco udělat, druhé oslabení 5 na 3 ho ale poslalo do kolen.
17:46
Nashville Predators přečkal další obrovskou šanci Minnesoty Wild a vyhodil puk přes všechny čáry na zakázané uvolnění.
17:12
Justin Fontaine využil srážky dvou hráčů Nashvillu mezi kruhy pro vhazování a poté napřáhl z levého kruhu pro vhazování ke tvrdé střele, která orazítkovala levou tyč! Jeden z jeho spoluhráčů se poté dostal k dorážce, tu ale zastavil pozorný brankář Pekka Rinne.
15:50
Hra byla přerušena a na řadu přichází krátká reklamní přestávka.
14:45
Shea Weber tvrdě vypálil bez přípravy z vrcholu levého kruhu pro vhazování, Devan Dubnyk byl ale u své pravé tyče připraven a zastavil puk ve své výstroji.
14:11
MIKE RIBEIRO využívá přesilovou hru 5 na 3 a posílá Nashville Predators do dvoubrankového vedení!! Shea Weber si vyměnil puk s Romanem Josim a poté z vrcholu prostoru mezi kruhy pro vhazování napřáhl ke tvrdé střele, kterou těsně před bránou tečoval clonící Mike Ribeiro a usměrnil puk k levé tyči. Asistence: Shea Weber, Roman Josi.
13:49
Nashville Predators má k dispozici další přesilovou hru 5 na 3 a opět potrvá 49 sekund! Minnesota Wild se ocitá v obrovských problémech.
13:49
Nino Niederreiter (MIN) odpyká týmový trest, 2 minuty příliš mnoho hráčů na ledě.
13:28
Roman Josi vypálil z pravého kruhu pro vhazování bez přípravy a jeho střela letící těsně nad ledem zamířila vedle pravé tyče.
12:59
Nashville Predators vypálil tvrdě z levého kruhu pro vhazování a Devan Dubnyk ukryl puk v lapačce.
12:38
Ryan Carter (MIN) dostal menší trest, 2 minuty zdržování hry – vyhození puku přes ochranné sklo.
12:20
Další vyhození Minnesoty Wild, proti kterému se vydal brankář Pekka Rinne, aby rychle rozehrál.
11:45
Minnesotě Wild se podařilo v rohu kluziště vybojovat puk a poté ho vyhodit až za bránu Nashvillu Predators.
11:27
Jared Spurgeon (MIN) dostal menší trest, 2 minuty nedovolené bránění.
11:19
Ryan Suter vypálil tvrdě od modré čáry a Pekka Rinne měl co dělat, aby jeho táhlou střelou zápěstím po ledě zastavil! Brankář Nashvillu chvíli nevěděl, kde má puk, poté se ale rychle zorientoval a zasedl ho.
10:49
Matt Dumba vypálil z pravého kruhu pro vhazování poté, co se před ním otevřel prostor, brankář Pekka Rinne ale předvedl skvělý reflex a puk ukryl v lapačce!
10:32
Jarret Stoll napřáhl od modré čáry ke tvrdé střele, kterou Pekka Rinne ukryl v lapačce! Minnesota Wild podruhé v zápase vyslala na bránu Nashvillu Predators nebezpečnou střelu.
10:09
Wild nahodili puk na pravém křídle do útočného pásma a odjeli rychle střídat.
09:46
Justin Fontaine společně se svým spoluhráčem bojoval v rohu útočného pásma o puk, vydolovat se jim ho ale nepodařilo.
09:18
Jason Zucker neproměnil trestné střílení a Nashville Predators vede nad Minnesotou Wild stále 1:0.
08:28
Jason Zucker před bránou trochu zpomalil a trestné střílení zakončil bekhendovou střelou k pravé tyči, Pekka Rinne ale předvedl fantastický zákrok a lapačkou jeho střelu dokázal vyrazit mimo!
08:28
Trestné střílení. Ryan Ellis (NSH) zastavil únik soupeře hákováním.
08:28
Jason Zucker nabral na pravém křídle rychlost a po vybruslení před bránu byl zahákován Ryanem Ellisem. Následovat bude trestné střílení!
08:06
Mittias Ekholm vzápětí tvrdě vypálil od modré čáry a Devan Dubnyk jeho střelu ukryl v náručí. Po zákroku brankáře Minnesoty přichází na řadu první reklamní přestávka.
07:43
Mattias Ekholm předvedl nádhernou individuální akci, když si od modré čáry sjel před bránu a u pravé tyče se snažil bekhendem překonat Devana Dubnyka, ten ale dokázal jeho pokus vyrazit!
06:52
Calle Jarnkrok tvrdě vypálil z úhlu na levém křídle a jeho tvrdá rána byla zablokována.
06:18
Wild pouze nahodili puk do útočného pásma a odjeli střídat.
05:44
Colton Sissons se po nahozeném puku od modré čáry málem dostal v blízkosti levé tyče do zakončení, hráči Minnesoty Wild ale zvládli nebezpečí zažehnat a Devan Dubnyk zasahovat nemusel.
04:48
Roman Josi opět míchá s pukem za vlastní bránou a Nashville Predators dlouho, ale poctivě střídá.
04:01
Nashville Predators hodně dlouho držel puk za bránou, aby jeho spoluhráči dobře vystřídali.
02:21
Minnesota Wild se vydala do první nebezpečné akce, jenže hru vzápětí přerušilo postavení mimo hru.
01:30
Nashville Predators se prosadil po nádherné kombinaci a teči a Minnesota Wild se hned v úvodu utkání ocitá pod tlakem.
00:46
FILIP FORSBERG se prosazuje po 46 sekudnách a posílá Nashville Predators do vedení!! Shea Weber vypálil na levém křídle od modré čáry a Filip Forsberg těsně před bránou skvělou tečí usměrnil puk do protipohybu Devana Dubnyka k pravé tyči. Asistence: Shea Weber, Mike Ribeiro.
00:26
Shea Weber vypálil na levém křídle z ostrého úhlu a jeho střela byla sražena mimo.
00:01
V bráně Nashvillu Predators začne Pekka Rinne a mezi třemi tyčemi Minnesoty Wild nechybí Devan Dubnyk, který pomohl v posledním zápase svému týmu k výhře 5:2 nad New Yorkem Rangers, zatímco hráči Nashvillu Predators podlehli naposled těsně 2:1 St. Louis Blues.

Nashville Predators: Rinne (Hutton) – Jackman, Jones, Ekholm, Ellis, Josi (A), Weber (C) – Forsberg, Ribeiro, Smith – Wilson, Jarnkrok, Neal (A) – Arvidsson, Sissons, Hodgson – Nystrom, Gaustad, Salomaki. Hlavní trenér: Peter Laviolette.

Minnesota Wild: Dubnyk (Kuemper) – Prosser, Dumba, Brodin, Scandella, Suter (A), Spurgeon – Parise (A), Granlund, Pominville – Vanek, Koivu (C), Zucker – Niederreiter, Coyle, Fontaine – Porter, Stoll, Carter. Hlavní trenér: Mike Yeo.

Rozhodčí: Steve Kozari, Mark Lemelin – Darren Gibbs, Brian Mach.
Vzájemné zápasy

22.11.15 Minnesota Wild – Nashville Predators 4:0
06.11.15 Minnesota Wild – Nashville Predators 2:3

(Výsledky z letošní sezóny NHL 2015/16.)
Minnesota Wild

Minnesota v posledním utkání dokázala na domácím ledě v Xcel Energy Center zvítězit 5:2 nad New Yorkem Rangers a zvítězila potřetí v řadě. Skvělé utkání odehrál kapitán Mikko Koivu, který orámoval utkání dvěma góly. Wild skvěle brání a v žádném z posledních tří zápasů neinkasovala více než dva góly.
Nashville Predators

Nashville Predators bude vstupovat do zápasu proti Minnesotě Wild se třemi prohrami v řadě. Predators postupně nestačili na Colorado Avalanche, Calgary Flames a posledním zápase St. Louis Blues. Nashvillu ovšem i přes špatnou sérii patří v západní konferenci šesté místo a na Minnesotu ztrácí pouhé čtyři body.
Nashville Predators v neděli v noci vyzve na svém ledě Minnesotu Wild, která vyhrála tři zápasy v řadě a nachází se ve skvělé formě, zatímco Predators budou do třetího vzájemného zápasu v letošní sezóně NHL vstupovat v úplně opačném rozpoložení. Duelem z Bridgestone Areny Vás provede Tomáš Reiner.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 02:00.