Tři hvězdy utkání:

1. Bobby Ryan (OTT) 1+0
2. Mike Hoffman (OTT 1+1
3. Craig Anderson (OTT) 35 zák., 0 gólů, 100,0%
Craig Anderson odchytal skvělý zápas a odměnou mu je třetí shutout v letošní sezóně NHL. New York Rangers potřetí v řadě proti Ottawě Senators nevyhrál a kromě brankáře Ottawy na tom mají velkou zásluhu Bobby Ryan a Mike Hoffman, jejichž góly od sebe dělily přesně tři minuty. Vítězný Ottawy Senators v samotném závěru podtrhl pátým gólem v oslabení v letošní sezóně NHL Jean-Gabriel Pageau. Konečný výsledek. Ottawa Senators 3 New York Rangers 0.
59:55
Rangers ještě vypálili z mezikruží a Craig Anderson ukryl puk po pěkném zákroku v lapačce! Pět sekund dělí brankáře Ottawy od shutoutu.
59:20
Do konce zápasu zbývá odehrát 40 sekund a vítězná série New Yorku Rangers proti Ottawě Senators končí.
58:50
Senators vyhodili puk na zakázané uvolnění a vhazovat se bude po pravici Craiga Andersona.
58:33
J.T. Miller vypálil z levého kruhu pro vhazovaní a jeho tvrdá rána s příklepem orazítkovala levou tyč!
57:38
Ottawa právě vstřelila branku!
JEAN-GABRIEL PAGEAU střílí svůj pátý gól v oslabení v letošní sezóně NHL a pečetí vítězství Ottawy Senators!! Jean-Gabriel Pageau využil zbytečné ztráty puku Rangers mezi kruhy pro vhazování a z obranného pásma puk nádhernou táhlou střelou uklidil do prázdné brány. Asistence: Bez asistence.
56:50
Derek Stepan, Chris Kreider a Dan Boyle jsou na ledě při přesilové hře.
56:37
Mark Borowiecki (OTT) dostal menší trest, 2 minuty sekání.
56:05
Mark Borowiecki odvedl v obraně dobrou práci a střelu Rangers od modré čáry srazil mimo.
Na řadu přichází reklamní přestávka, pokud se nepletu, tak poslední.
55:35
Cody Ceci napřáhl na modré čáře ke tvrdé střele, která nepříjemně zasáhla Daniela Pailleho, jenž vzápětí zamířil na ošetřovnu a zřejmě už se ve zbytku zápasu do hry nezapojí.
55:00
Nepřesná rozehrávka Rangers znamená přesně pět minut před koncem dnešního zápasu zakázané uvolnění.
54:35
Mike Hoffman předvedl skvělý forčeking a poté z levého kruhu pro vhazování napřáhl k nebezpečné střele, kterou Henrik Lundqvist zřejmě vyrážečkou vytěsnil mimo!
54:20
Dan Boyle měl co dělat, aby za svou bránou pokryl puk před dotírajícím Mikem Hoffmanem.
53:45
Ottawa Senators v závěru utkání nespěchá dopředu a nyní navíc její hráči vyhodili puk na zakázané uvolnění.
53:25
Zákroky obou brankářů jsou nyní vyrovnané 29:29.
53:15
Dan Boyle na pravém křídle vypálil od modré čáry, jeho střela ale našla pouze hruď připraveného Craiga Andersona.
Zákroky brankářů:

Henrik Lundqvist dnes pochytal 29 střel Ottawy Senators, v jejíž bráně Craig Anderson předvedl 28 zákroků, tedy o jeden méně, než jeho protějšek, na rozdíl od něj ale drží čisté konto.
52:36
New York Rangers vytvořil před bránou Craiga Andersona menší závar, ten ale žádné vzrušení nepřinesl a na řadu přichází reklamní přestávka.
52:00
Do konce utkání zbývá odehrát přesně 8 minut a Ottawa Senators vede nad New Yorkem Rangers po dvou slepených gólech rozdělených do dvou třetin 2:0.
51:10
Derick Brassard se dostal u levé tyče do zakončení a mezi nohama vypálil bekhendem, Craig Anderson byl ale připraven.
50:38
Vyloučený Mats Zuccarello je zpět na ledové ploše a New York Rangers je zpět na ledě.
50:17
Další vyhození New Yorku Rangers a Ottawa nikterak nespěchá s rozehrávkou.
49:28
Rangers se podařilo vyhodit a unavená čtveřice může vystřídat.
49:10
Erik Karlsson čekal a čekal a poté v levém kruhu pro vhazování našel Marka Stonea, který napřáhl bez přípravy ke tvrdé střele s příklepem, ta ale skončila na hrudi Henrika Lundqvista!
48:36
Rangers vyhráli vhazování v obranném pásmu a Dominic Moore vyhodil puk za bránu Ottawy Senators.
48:31
Mats Zuccarello (NYR) dostal menší trest, 2 minuty hákování.
48:01
Senators vypálili od modré čáry a Henrik Lundqvist jejich střelu směřující ke vzdálenější levé tyči pravým betonem vykopl mimo.
47:24
Zajímavý milník:

Derek Stepan dnes nastoupil v dresu New Yorku Rangers k jubilejnímu 400. zápasu NHL.
47:12
Zack Smith vypálil na levém křídle z vrcholu levého kruhu pro vhazování a jeho následná střela byla sražena do ochranné sítě. Po přerušení hry přichází na řadu krátká reklamní přestávka.
46:39
A vzápětí se Ottawa dostala k další střele, ta ale tentokrát z vrcholu levého kruhu pro vhazování zamířila mimo.
46:17
Matt Puempel se dostal mezi kruhy pro vhazování ke střele, kterou Henrik Lundqvist hrudí vyrazil.
45:34
Mats Zuccarello z vrcholu levého kruhu pro vhazování napřáhl k pěkné střele, která směřovala ke vzdálenější pravé tyči, Craig Anderson ji ale levým betonem vyrazil!
45:20
Ottawa Senators vyhodila puk na zakázané uvolnění a vhazovat se bude po pravici Craiga Andersona.
45:05
Rangers vypálili z levého kruhu pro vhazování a Craig Anderson po úspěšném zákroku přerušil hru.
44:29
Mike Hoffman:

Mike Hoffman vstřelil na začátku třetí třetiny svůj 22. gól v letošní sezóně NHL a poslal Ottawu Senators do dvoubrankového vedení.
43:35
Ottawa Senators vzápětí mohla přidat další gól, Henrik Lundqvist byl ale tentokrát pozorný a střelu do horní části brány lapačkou vyrazil mimo!
42:40
MIKE HOFFMAN střílí nádherný gól a po rychlém protiútoku posílá v úvodu třetí třetiny Ottawu Senators do dvoubrankového vedení!! Mike Hoffman na pravém křídle nabral velkou rychlost a poté z pravého kruhu pro vhazování zamířil prudkou střelou do pravého horního rohu a puk se na cestě do sítě ještě odrazil od horní tyče. Asistence: Mika Zibanejad.
42:18
Derek Stepan nahodil puk ze středního pásma za bránu Ottawy a společně se svými spoluhráči odjel rychle střídat.
41:45
Ottawa Senators vyhodila puk na zakázané uvolnění a vhazovalo se po levici Craiga Andersona.
41:28
Puk se ve středním pásmu od hole J.T. Millera odrazil mimo hrací plochu a hra byla přerušena.
41:15
Rangers podnikli na levém křídle rychlý protiútok a poté napřáhli ke střele, kterou Craig Anderson vyrazil do rohu kluziště.
40:58
Mark Stone číhal před bránou, do zakončení ho ale nepustil Dan Boyle, který před ním dopravil puk do bezpečí.
40:09
Ottawa vyhrála v úvodu všech tří třetin vhazování a nahodila puk opět za bránu New Yorku Rangers, kam se vydal Henrik Lundqvist, aby rozehrál.
40:01
Třetí třetina začne přibližně v 22:49.
Kevin Hayes v úvodu druhé třetiny udělal velkou chybu, když si před bránou pohrával zbytečně s pukem a vzápětí ho ztratil, Curtis Lazar ale jeho zaváhání potrestat nedokázal. Po úvodní šanci Curtise Lazara měli více ze hry Rangers a největší šanci zápasu měl na hokejce Kevin Hayes, který po přihrávce Jespera Fasta z pravého rohu útočného pásma mohl uklízet puk do prázdné klece, jenže ho trestuhodně promáchl a zahodil tak stoprocentní šanci. Další šance měl J.T. Miller, na pozorného Craiga Andersona ale nevyzrál a v samotném závěru druhé třetiny přišel na opačné straně trest, když se dvacet sekund před jejím koncem prosadil po střele Jareda Cowena od modré čáry do tyče z dorážky Bobby Ryan. Skóre po 40 minutách. Ottawa Senators 1 New York Rangers 0.
40:00
39:57
Max McCormick mohl vzápětí zvýšit po několika sekundách na 2:0, když se u levé tyče dostal do zakončení, Henrik Ludnqvist ale předvedl úžasný zákrok a vyrazil puk mimo tři tyče!
39:40
BOBBY RYAN předvedl před bránou velký důraz a otevírá skóre dnešního zápasu!! Jared Cowen tvrdě vypálil od modré čáry a jeho krásná střela se od pravé tyče odrazila před bránu, kde se rychle zorientoval Bobby Ryan a vpádu puk uklidil do prázdné klece. Asistence: Jared Cowen, Mike Hoffman.
39:16
Do konce druhé části zbývá odehrát 44 sekund.
38:45
Jean-Gabriel Pageau se ocitl u levé tyče v dobré šanci, z blízkosti ale pozorného Henrika Lundqvista propálit nedokázal.
37:51
J.T. Miller mohl po vhazování otevřít skóre dnešního zápasu, jeho střela z levého kruhu pro vhazování ale rozvlnila pouze boční síť!
37:44
Marc Staal nahazoval puk na levém křídle od modré čáry za bránu a kotouč z jeho hole byl sražen do ochranné sítě.
37:25
Henrik Lundqvist předvedl pěkný zákrok po střele Ottawy z levého kruhu pro vhazování a na řadu přichází reklamní přestávka.
37:04
Mike Hoffman vypálil z levého kruhu pro vhazování a jeho střela zápěstím zamířila nad.
36:49
Tanner Glass nedokázal dostihnout puk a hra se po zakázaném uvolnění přestěhuje zpět před Henrika Lundqvista.
36:29
Dan Girardi odvedl v obraně skvělou práci, když zablokoval střelu Senators z levého křídla.
36:12
Rangers po několikáté v zápase vyhodili puk po nepřesné rozehrávce na zakázané uvolnění.
35:04
Musím se přiznat, že již před zápasem jsem si říkal, že dnes moc gólů nepadne. Jako správný fanoušek dobrého hokeje jsem doufal, a stále samozřejmě doufám, v pravý opak.
34:24
Druhá třetina se chýlí ke konci a zatím stále čekáme na úvodní gól, přitom už jsme byli svědky tolika šancí.
33:45
Cody Ceci na pravém křídle po vyhraném vhazování vypálil od modré čáry, jeho střela zápěstím ale zamířila těsně vedle pravé tyče a Henrik Lundqvist ji kontroloval.
33:20
Erik Karlsson vypálil z pravého křídla a Henrik Lundqvist jeho střelu hrudí vyrazil. Poté mu už pomohli obránci, kteří vyhodili puk do středního pásma.
32:40
Chris Kreider po přihrávce J.T. Millera nabral ve středním pásmu rychlost a na levém křídle poté napřáhl ke střele, která byla sražena, a brankář Craig Anderson puk nataženou holí uklidil do bezpečí.
32:03
Alex Chiasson na pravém křídle nechal puk za sebou a po následné stahovačce se ocitl v ofsajdu.
31:36
Mike Hoffman v útočném pásmu předvedl tvrdý hit, puk se mu ale získat nepodařilo.
31:05
New Yorku Rangers se nepodařilo na levém křídle rozehrát a puk skončil na zakázaném uvolnění.
30:55
Po reklamní přestávce a zajímavé informaci týkající se Patricka Wierciocha pokračujeme v zápase, který zatím nepřinesl gól.
Následuje reklamní přestávka.
30:43
J.T. Miller předvedl za bránou Ottawy tvrdý hit a poté dobře clonil před Craigem Andersonem, ten si ale po střele Rangers od modré čáře připsal skvělý zákrok a J.T. Miller se k dorážce nedostal!
29:50
Mike Hoffman vypálil na vrcholu pravého kruhu pro vhazování po zadovce Codyho Ceciho přes obránce a jeho střela byla sražena vedle pravé tyče.
29:16
New York Rangers se během své druhé přesilové hry v zápase dostal ke dvěma střelám na bránu.
28:45
Vyloučený Bobby Ryan je zpět na ledě a Ottawa Senators hraje v plném počtu.
28:10
Derick Brassard nabral na levém křídle velkou rychlost a poté napřáhl z úhlu ke střele, kterou Craig Anderson skvělým zákrokem vyrazil za bránu!
27:45
Erik Karlsson napřáhl v oslabení po vyhraném vhazování od modré čáry ke tvrdé střele, která byla sražena vedle pravé tyče.
27:41
Rangers se nepodařilo přesně rozehrát a vyhodili puk na zakázané uvolnění.
27:23
J.T. Miller na pravém křídle vypálil bez přípravy od modré čáry a jeho střela byla zablokována.
26:57
Dan Boyle vypálil z levého kruhu pro vhazování po pěkné kombinaci mimo.
Bobby Ryan podržel ve středním pásmu u mantinelu Tannera Glasse a Rangers si po reklamní přestávce zahrají přesilovou hru.
26:33
Bobby Ryan (OTT) dostal menší trest, 2 minuty držení protihráče.
26:29
Co teď nedal Kevin Hayes, to se jen tak nevidí.
25:25
Jesper Fast odvedl na pravém křídle fantastickou práci a před bránou našel skvělou přihrávkou Kevina Hayese, který mohl puk uklízet do prázdné sítě, jenže ho promáchl a nikdo nemůže uvěřit tomu, že takhle akce neskočila gólem!
25:06
STŘELY:

Ottawa Senators 13 New York Rangers 16
24:28
Derick Brassard po krásné kombinaci Rangers napřáhl z vrcholu levého kruhu pro vhazování k velmi nebezpečné střele, kterou Craig Anderson lapačkou dokázal vyrazit nad!
23:38
Zack Smith opět vymýšlel něco v pravém rohu útočného pásma, jeho přihrávku ale vystihl znovu J.T. Miller, který mohl puk vyvést z obranné třetiny Rangers.
22:53
Rangers potřebují uklidnit hru, protože zaváhání Kevina Kleina těsně před bránou ho před pár okamžiky dostalo pod obrovský tlak.
22:24
Jesper Fast prověřil pozornost Craiga Andersona střelou z pravého křídla a po zákroku brankáře Ottawy byla hra přerušena.
21:56
Curtis Lazar vzápětí vypálil na levém křídle z vrcholu kruhu pro vhazování, jeho pokus ale zamířil mimo.
21:41
Curtis Lazar se před bránou ocitl po chybě Kevina Kleina v obrovské šanci, jeho střelu z blízkosti ale Henrik Lundqvist dalším skvělým zákrokem vyrazil mimo!
20:28
J.T. Miller odvedl v obraně dobrou práci a nebezpečnou přihrávku Senators holí uklidil mimo největší nebezpečí.
20:07
Ottawa Senators vyhrála úvodní vhazování druhé třetiny, po nepřesné přihrávce se ale musel do hry zapojit brankář Craig Anderson.
20:01
Druhá třetina začne přibližně v 21:59.
Úvodní třetina se dá rozdělit do dvou odlišných polovin, v té první dominovali po ostrém vstupu do utkání domácí hráči Ottawy Senators a zejména Erik Karlsson a Mark Stone byli hodně aktivní, ani jeden ale na fantastického Henrika Lundqvista vyzrát nedokázal. Ve druhé polovině úvodní části a především potom v jejím závěru dominovali díky přesilové hře Rangers, kteří si vytvořili obrovský tlak, z něhož pramenily dvě nebezpečné střely Keitha Yandlea od modré čáry, ani jedna ale na překonání skvěle chytajícího Craiga Andersona nestačila. Během úvodních 20 minut Ottawa skvěle kombinovala, její pěkný herní projev ale ke gólu nevedl. Skóre po první třetině. Ottawa Senators 0 New York Rangers 0.
20:00
19:57
Craig Anderson holí poslal puk po nahození Rangers do rohu kluziště a v první třetině gól nepadne.
19:31
New York Rangers si vytvořil díky přesilové hře v závěru první třetiny velký tlak, zatím se mu ho ale nepodařilo využít k otevření skóre.
19:06
Keith Yandle vypálil od modré čáry podruhé během pár okamžiků a Craig Anderson tentokrát pravým betonem jeho střelu vyrazil.
18:58
Vyloučený Zack Smith je zpět na ledě a Ottawa hraje v plném počtu.
18:46
Kevin Hayes na pravém křídle vypálil od modré čáry a Craig Anderson si připsal úspěšný zákrok, po němž přerušil hru.
18:25
Hra byla přerušena a to je velká úleva pro obranu Ottawy, která byla přetížená poté, co Mark Stone zlomil hůl a musel hrát bez ní.
18:06
Ryan McDonagh tvrdě vypálil od modré čáry a jeho pokus rozezněl mantinel za bránou Craiga Andersona.
17:44
Keith Yandle nebezpečně vypálil od modré čáry a po zákroku Craiga Andersona se dostal u pravé tyče k dorážce Derick Brassard, ale i s jeho pokusem si brankář Ottawy poradil!
17:24
Ottawa Senators zatím dobře brání a navíc se ji nyní podařilo puk vyhodit až k bráně New Yorku Rangers.
16:57
Zack Smith (OTT) dostal menší trest, 2 minuty hákování.
16:51
Senators se na pravém křídle dostali ke střele, kterou Henrik Lundqvist po rychlém zakleknutí ukryl ve svém náručí.
16:25
Kevin Hayes se na levém křídle snažil dostat do zakončení, jenže nádherným a čistým zákrokem ho od puku odstavil Erik Karlsson. Obránce Ottawy zahrál čistě tělem a Kevin Hayes skončil na ledě, navíc přišel po tvrdém nárazu o helmu.
15:28
Bobby Ryan vypálil z pravého kruhu pro vhazování, jenže jeho střela zamířila pouze doprostřed brány, kde ji ukryl ve svém náručí připravený Henrik Lundqvist. Po zákroku švédského brankáře přichází na řadu další reklamní přestávka.
15:00
Mats Zuccarello vypálil od modré čáry po vyhraném vhazování, Craig Anderson ale jeho pokus levým betonem v pohodě vyrazil do rohu ledové plochy.
14:52
Ottawa Senators vyhodila puk na zakázané uvolnění a hra se po delší pauze přestěhuje před Craiga Andersona.
14:16
Ottawa Senators v dnešním zápase nádherně kombinuje, problém ji ale trochu dělá koncovka. Domácí už mohli dávno vést, kdyby pálili přesněji.
13:29
Vyloučený Kevin Hayes už je zpět na ledě a New York Rangers hraje po horkých chvilkách opět v plném počtu.
13:24
Henrik Lundqvist zneškodnil obrovskou šanci Ottawy v přesilové hře, která se chýlí ke svému konci.
12:34
Mark Stone se ocitl u levé tyče v obrovské šanci a mohl puk uklízet po diagonální přihrávce svého spoluhráče do prázdné brány, jenže Henrik Lundqvist vytáhl spektakulární zákrok a pravým betonem vleže jeho střelu zastavil!
12:00
Ryan McDonagh odvedl v obraně skvělou práci a poté vyhodil puk až k bráně Craiga Andersona.
11:40
Ottawa Senators má k dispozici první přesilovou hru dnešního zápasu a jeho střela z levého křídla byla sražena mimo.
11:28
Kevin Hayes (NYR) dostal menší trest, 2 minuty hákování.
11:23
Shane Prince vypálil v levém kruhu pro vhazování pohotově z otočky a Henrik Lundqvist jeho střelu po ledě pravým betonem vyrazil.
Derek Stepan

Derek Stepan bodoval ve čtyřech zápasech v řadě a zaznamenal pět kanadských bodů za gól a čtyři asistence. Skvělá forma.
10:51
Henrik Lundqvist ukryl nahození Senators v lapačce a je tu další krátká reklamní přestávka.
10:37
Jesper Fast si připsal fantastický obranný zákrok, když zapáčil holí a nepustil Marka Stonea ke střele.
09:41
Mike Hoffman nebezpečně vypálil z vrcholu levého kruhu pro vhazování a jeho střela směřovala těsně nad ledem k levé tyči, Henrik Lundqvist si ji ale pohlídal a vyrážečkou vyrazil za bránu!
09:29
Hra se přelévá nyní ze strany na stranu, zatím ovšem bez další velké šance.
08:49
Přesvědčit jsme se o tom mohli hned v úvodu zápasu, kdy ránu Erika Karlssona od modré čáry zneškodnil skvělým zákrokem Henrik Lundqvist, když ji lapačkou vytěsnil nad.
08:24
Derek Stepan může být klíčovým hráčem dnešního zápasu, zatímco na druhé straně obránce Erik Karlsson, který je hodně aktivní a dokáže napřáhnout k velmi přesným střelám.
07:59
Henrik Lundqvist ukryl skákavou žabku po nahození Ottawy v lapačce a po přerušení hry přichází na řadu reklamní přestávka.
07:54
Rangers zatím skvěle brání a velké množství střel zablokovali.
07:30
Erik Karlsson si na modré čáře zpracoval puk a na pravém křídle poté napřáhl ke střele, která byla zablokována.
07:11
Hra plyne neskutečně rychle, nyní se ale opět trochu zpomalí, protože Rangers vyhodili puk po nepřesné rozehrávce na zakázané uvolnění.
06:48
Derek Stepan se vrátil do obranného pásma pro puk a po objetí brány Henrika Lundqvista rozehrál.
06:11
Kevin Klein se nerozpakoval a na pravém křídle od modré čáry napřáhl k prudké střele, která o pořádný kus zasvištěla vedle pravého horního rohu. Craig Anderson zasahovat nemusel.
05:56
Henrik Lundqvist si počkal, až k němu doklouže nahozený puk a přikryl ho na ledě lapačkou.
05:48
Hraje se stále s minimem přerušení a ve velmi vysokém tempu.
05:12
Ottawa se u levé tyče dostala do zakončení a Henrik Lundqvist se ocitl pod tlakem, kterému zásluhou dobrého zákroku odolal.
04:19
Vzápětí vypálil z opačné strany útočného pásma J.T. Miller, Craig Anderson byl ale opět připraven a ukryl puk ve svém náručí.
04:12
Dan Boyle vypálil z levého kruhu pro vhazování a Craig Anderson předvedl v plné kráse svou lapačku! To byl pěkný zákrok pro diváky.
03:57
Rangers se po dlouhé době osvobodili a vyhodili puk do obranného pásma Ottawy tak, aby z toho nebylo zakázané uvolnění a mohli odjet střídat.
03:31
Hraje se v neskutečně vysokém tempu a zejména hokejisté Ottawy Senators do toho od úvodních minut pořádně šlápli.
02:30
Senators vypálili z levého kruhu pro vhazování, Henrik Lundqvist byl ale opět připraven a pravým betonem puk vyrazil mimo.
01:48
Henrik Lundqvist prožívá v úvodu zápasu skvělý start a nemůže si stěžovat na nedostatek práce.
01:10
Matt Puempel se ocitl mezi kruhy pro vhazování ve velké šanci, Henrik Lundqvist ale vytáhl další fantastický zákrok a akrobatickým zákrokem jeho střelu vyrazil mimo!
00:41
Erik Karlsson napřáhl od modré čáry ke tvrdé střele, která směřovala přesně do pravého horního rohu, Henrik Lundqvist ale vytáhl skvělý zákrok a lapačkou puk vyrazil mimo!
00:26
Senators se ale vzápětí nevydali za nahozeným pukem a brankář Henrik Lundqvist mohl za svou bránou v klidu rozehrát.
00:03
Ottawa Senators vyhrála úvodní vhazování dnešního zápasu hraném pro českého fanouška ve skvělém čase a nahodila puk do útočného pásma.
00:01
V braně Ottawy Senators začne Craig Anderson, zatímco hostujícího New Yorku Rangers zkušený brankář Henrik Lundqvist, který stále patří mezi to nejlepší, co NHL nabízí. Rangers se dnes musí obejít bez útočníka Ricka Nashe a obránce Dylana McIlratha. Na straně Ottawy dnes neuvidíme českého zástupce Milana Michálka, který si zlomil prst na pravé ruce.

Ottawa Senators: Anderson (Hammond) – Borowiecki (A), Karlsson (C), Wiercioch, Ceci, Cowen, Wideman – Hoffman, Zibanejad, Ryan – Puempel, Pageau, Stone – Lazar, Smith, Chiasson – Prince, McCormick, Neil (A). Hlavní trenér: Dave Cameron.

New York Rangers: Lundqvist (Raanta) – McDonagh (C), Girardi, Staal (A), Boyle, Yandle, Klein – Zuccarello, Brassard, Fast – Kreider, Stepan (A), Miller – Lindberg, Hayes, Stalberg – Glass, Moore, Paille. Hlavní trenér: Alain Vigneault.

Rozhodčí: Tim Peel, Garrett Rank – Greg Devorski, Mark Wheler.
Vzájemné zápasy:

07.12.15 New York Rangers – Ottawa Senators 4:1
14.11.15 Ottawa Senators – New York Rangers 1:2
New York Rangers:

New York Rangers odčinil porážku 5:2 na ledě Washingtonu Capitals ze 17. ledna na ledě Vancouveru Canucks, kde dvakrát dotahoval náskok domácího týmu a po remíze 2:2 dotáhl zápas do prodloužení, ve kterém vstřelil po krásném objetí brány vítězný gól J.T. Miller. Rangers po výhře na ledě Vancouveru 3:2 po prodloužení zvítězili s přehledem 4:1 v Carolině a proti Ottawě budou vstupovat do druhého venkovního zápasu se dvěma výhrami v řadě. Výjimečný zápas prožije útočník Derek Stepan, který bodoval ve čtyřech utkáních v řadě, když zaznamenal gól a čtyři asistence, a v Canadian Tire Center proti Ottawě Senators odehraje jubilejní 400. utkání v NHL.
Ottawa Senators:

Ottawa Senators od začátku nového roku vyhrála čtyři z deseti zápasů, přičemž tři ze čtyř výher zaznamenala až v prodloužení nebo samostatných nájezdech. Ottawa prožila poměrně úspěšný trip, když během pěti venkovních zápasů dvakrát v řadě vyhrála. Senators porazili 5:3 Los Angeles Kings a poté 4:3 po samostatných nájezdech San Jose Sharks, trip ale nakonec zakončili prohrou na ledě New Jersey Devils a po návratu domů podlehli 2:5 New Yorku Islanders. Velice smolný zápas prožil český útočník Milan Michálek, který si zlomil prst na pravé ruce a je mimo.
New York Rangers zavítá v neděli večer na led Ottawy Senators, proti které vyhrál v letošní sezóně oba dva zápasy. Úvodní střetnutí mezi oběma týmy v Canadian Tire Centre 14. listopadu došlo po remíze 1:1 do samostatných nájezdů, ve kterých proměnil rozhodující nájezd Dan Boyle, zatímco ve druhém zápase 7. prosince Rangers zvítězili hladce 4:1 a velkou zásluhu na tom měli Derick Brassard, který vstřelil dva góly, a kapitán Ryan McDonagh, jenž zaznamenal tři kanadské body za gól a dvě asistence. Třetím vzájemným zápasem mezi oběma týmy v letošní sezóně NHL Vás s potěšením a radostí provede Tomáš Reiner.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 21:00.