Tři hvězdy utkání

1. Semjon Varlamov (COL) 42 zák., 1 gól, 97,7%
2. Kevin Shattenkirk (STL) 0+1
3. Vladimir Tarasenko (STL) 1+0
St. Louis Blues ve třetí části navázalo na skvělou druhou třetinu a zasypalo Colorado několika střelami, z nichž se jedna nakonec v čase 52:55 ujala. Kevin Shattenkirk tvrdě vypálil z vrcholu kruhů pro vhazování a u levé tyče se poté dostal k dorážce Vladimir Tarasenko, který na své narozeniny puk o brusli Semjona Varlamova dopravil k levé tyči. St. Louis Blues to v závěru zkusilo bez brankáře a vítězství Colorada zpečetil střelou do prázdné brány Carl Soderberg. Konečný výsledek. St. Louis Blues 1 Colorado Avalanche 3.
59:38
Colorado právě vstřelilo branku!
CARL SODERBERG posílá puk do prázdné brány a pátým gólem v letošní sezóně NHL pečetí vítězství Colorada Avalanche!! Alexander Steen neudržel útočné pásmo a Carl Soderberg ze středního pásma puk poslal do prázdné brány. Asistence: Gabriel Landeskog.
59:36
Alexander Steen neudržel útočné pásmo a Colorado může rozhodnout.
59:18
Avalanche se podařilo vyhodit puk k bráně Blues.
59:05
Do konce utkání zbývá 55 sekund.
58:45
Vladimir Tarasenko ztratil na pravé straně stabilitu a jeho střela zamířila mimo.
58:39
Hra byla přerušena a St. Louis Blues si vyžádalo oddechový čas.
58:37
Jake Allen zamířil na střídačku a St. Louis Blues to zkouší v šesti hráčích v poli!
58:04
Jarome Iginla mohl po přihrávce Alexe Tanguaye rozhodnout, jeho střela po ledě ale zamířila vedle vzdálenější levé tyče.
57:17
Dmitrij Jaškin vypálil z pravého křídla, na Semjona Varlamova ale nevyzrál.
57:13
Do konce zápasu zbývají necelé tři minuty.
56:37
Jay Bouwmeester vypálil od modré čáry a jeho střela ještě byla tečována, Semjon Varlamov ji ale dokázal maskou vyrazit a připsal si další fantastický zákrok!
56:30
Dominance St. Louis Blues pokračuje.
56:18
Blues vypálili od modré čáry a Semjon Varlamov našel puk ve své výstroji.
56:05
St. Louis Blues vyslali na bránu Colorada již 40 střel, ale vstřelili pouze jeden gól.
55:32
Blues se snaží vyrovnat, nyní ale jeho útok zastavilo postavení mimo hru a na řadu přichází reklamní přestávka.
55:17
Jay Bouwmeester vypálil tvrdě od modré čáry a Semjon Varlamov předvedl těžký zákrok.
55:00
Paul Stastny na bránu nezamířil a Coloradu se podařilo vyhodit.
54:32
Colorado Avalanche nyní prožívá hotové peklo.
53:42
Dmitrij Jaškin mohl puk uklízet z blízkosti u pravé tyče do prázdné brány, jeho střela ale byla zablokována!
52:55
St. Louis právě vstřelilo branku!
VLADIMIR TARASENKO střílí na své narozeniny gól a vrací St. Louis Blues v přesilové hře zpět do hry!! Konečně, je třeba říci, se Blues prosadili. Kevin Shattenkirk tvrdě vypálil od modré čáry a Vladimir Tarasenko se u levé tyče dostal k volnému puku, který o brusli brankáře Semjona Varlamova dopravil k levé tyči. Asistence: David Backes, Kevin Shattenkirk.
52:43
David Backes mohl rychle využít přesilovou hru, Semjon Varlamov ale jeho střelu z blízkosti dokázal vyrazit.
52:34
Alex Tanguay (COL) dostal menší trest, 2 minuty hákování.
52:22
Erik Johnson vypálil tvrdě z pravého kruhu pro vhazování a jeho střela směřovala přesně do levého horního rohu, brankář Jake Allen ji ale dokázal vyrážečkou vyrazit!
52:18
Matt Duchene nabral obrovskou rychlost a zabránil zakázanému uvolnění.
52:01
Avalanche vyhodili puk na zakázané uvolnění.
51:56
Magnus Paajarvi se ocitl u pravé tyče v šanci, jeho střela ale zamířila mimo.
Nyní se hrálo hodně dlouho bez přerušení a přestávka přijde vhod.
51:35
Další šance Blues a další zákrok Semjona Varlamova, který puk vyrazil do ochranné sítě. Následuje reklamní přestávka.
51:26
Robby Fabbri se ocitl u levé tyče v další šanci, Semjon Varlamov ale jeho střelu pravým betonem vyrazil do rohu kluziště.
50:29
Petteri Lindholm tvrdě vypálil ze středního pásma a Semjon Varlamov jeho střelu zastavil.
50:04
Alex Pietrangelo vypálil tvrdě z pravého křídla, jeho střela ale zamířila vedle pravé tyče.
49:46
Robby Fabbri se ocitl u levé tyče v obrovské šanci, jenže bránu minul!
49:32
Sledujeme na šance neskutečně bohaté utkání, chybí tomu jen góly a bitka.
48:39
Matt Duchene nebezpečně vypálil z pravého kruhu pro vhazování a po zákroku Jakea Allena mohl puk uklízet do prázdné brány Nathan MacKinnen, tomu ale kotouč přeskočil hůl!
48:20
Semjon Varlamov prožívá v bráně Colorada fantastickou noc.
47:58
Semjon Varlamov už předvedl 30 zákroků a stále drží čisté konto.
47:15
Blues se u levé tyče dostali ke dvěma nebo třem střelám, Semjon Varlamov ale stále nepřekonán!
46:55
Jack Skille se ocitl za obranou St. Louis a svůj samostatný únik chtěl zakončit střelou mezi betony Jakea Allena, ten se ale překonat nenechal!
46:22
Do konce utkání ovšem stále zbývá dost času a pokud jste sledovali utkání mezi New Yorkem Rangers proti Edmontonu Oilers nebo Calgary Flames, tak víte o čem mluvím.
45:56
Vladimi Tarasenko chce oslavit narozeniny gólem, zatím se mu ho ale vstřelit nepodařilo.
45:02
Vladimir Tarasenko si na pravém křídle vybruslil z rohu kluziště před bránu a bekhendem se snažil puk umístit mezi betony Semjona Varlamova, ten ale včas zavřel dvířka!
44:53
To byla slibná šance, po úvodní třetině ale zatím marně čekáme na další gól.
44:21
Andreas Martinsen se ocitl před bránou ve velké šanci a snažil ze z prostoru mezi kruhy pro vhazování zamířit k levé tyči, našel ale pouze výstroj Jakea Allena.
44:00
Avalanche se ale vzápětí podařilo vyhodit.
43:53
Blues mají opět převahu a jsou usazeni v útočném pásmu.
42:58
Alex Pietrangelo se u levé tyče ocitl ve velké šanci, puk ale za záda Semjona Varlamova poslat nedokázal!
42:26
Jori Lehtera vypálil z pravého křídla a jeho střela směřovala přesně k tyči, Semjon Varlamov ji ale betonem dokázal vyrazit!
42:18
Dmitrij Jaškin se na pravém křídle k ničemu nedostal a Avalanche se opět ubránili.
41:53
Paul Stastny se na pravém křídle nedostal do zakončení a Colorado se osvobodilo.
41:23
Magnus Paajarvi v blízkosti pravé tyče pálil po přihrávce Vladimira Tarasenka mimo.
40:50
Colorado vyrazilo do útoku, ke střele se ale nedostalo.
40:28
Jake Allen vyjel za bránu, aby zastavil nahození Avalanche.
40:16
Blues vzápětí vypálili tvrdě od modré čáry, Semjon Varlamov byl ale u své pravé tyče připraven a jejich střelu vyrazil.
40:11
Útok Blues zastavilo zakázané uvolnění.
40:03
Colorado Avalanche vyhrálo úvodní vhazování ve třetí třetině, do které vstupuje s dvoubrankovým vedením.
40:01
Naposledy se vracíme do Scottrade Center, abychom sledovali závěrečné dějství utkání mezi St. Louis Blues a Coloradem Avalanche. St. Louis Blues ve druhé třetině pokračovalo v ofenzivním hokeji a na bránu Colorada Avalanche vyslalo během čtyřiceti minut celkem 25 střel, Semjon Varlamov ale podává skvělý výkon a je na dobré cestě na vychytáním shutoutu.
St. Louis Blues ve druhé třetině bylo výrazně střelecky aktivnější a vytvořilo si několik velice slibných brankových příležitostí. Největší z nich měl Magnus Paajarvi, který z pravého kruhu pro vhazování mířil přesně do pravého horního rohu, Semjon Varlamov ale předvedl fantastický zákrok a levým ramenem jeho pokus vytěsnil mimo. Další slibné šance měl na hokejce Vladimir Tarasenko, který během pár sekund nebezpečně vypálil od modré čáry a obě jeho střely směřovaly přesně k levé tyči, Semjon Varlamov ale obě dvě dokázal svým pravým betonem zastavit. Na opačné straně měl jedinou slibnou šanci Jarome Iginla, který od modré čáry mířil tvrdou střelou přesně k pravé tyči, Jake Allen ale jeho pokus levým betonem vyrazil mimo. Skóre po 40 minutách. St. Louis Blues 0 Colorado Avalanche 2.
40:00
39:53
Robby Fabbri dlouho čekal v levém kruhu pro vhazování na střelu, poté ale vypálil a Semjon Varlamov jeho střelu vyrazil.
39:28
Gabriel Landeskog nedokázal vyhodit a St. Louis má ještě šanci vstřelit gól.
39:00
Do konce druhé třetiny zbývá jedna minuta.
38:49
David Backes vzápětí sám vypálil od modré čáry a jeho střela byla těsně před bránou sražena vedle levé tyče.
38:41
David Backes nahodil puk do útočného pásma.
38:28
Colorado Avalanche vyhodilo puk na zakázané uvolnění.
38:10
Puk byl v útočném pásmu Colorada sražen do ochranné sítě.
38:05
Alex Pietrangelo vypálil na pravém křídle od modré čáry a Semjon Varlamov si připsal další úspěšný zákrok.
37:55
Semjon Varlamov vyjel za bránu, aby zastavil nahození Blues.
37:38
Dmitrij Jaškin rychle vypálil z levého křídla, jeho střela ale byla zablokována.
37:28
Hra byla přerušena. Útok Blues zastavilo postavení mimo hru.
37:18
Blues se ubránili a mohou vyrazit na steč.
36:58
Jarome Iginla tvrdě vypálil od modré čáry, jeho pokus ale zamířil mimo.
36:43
John Mitchell se vrátil s pukem do obranného pásma, aby v klidu rozehrál.
36:33
Magnus Paajarvi neměl šanci dojet puk a Blues vyhodili puk na další zakázané uvolnění.
36:25
Blues se ubránili a vyhodili puk na zakázané uvolnění.
36:14
Francois Beauchemin se dostal na modré čáře k puku a z pravého křídla tvrdě vypálil. Mimo.
36:05
Gabriel Landeskog vypálil na opačné straně z levého křídla, jeho pokus ale zamířil mimo.
35:47
Blues stále aktivní, stále střílejí, ale stále bez gólu.
35:01
Colton Parayko vypálil tvrdě od modré čáry a mířil přesně k pravé tyči, jeho střela ale byla sražena mimo.
34:50
Po reklamní přestávce jsme zpět a Blues jsou usazeni v útočném pásmu.
34:38
Blues nahodili puk za bránu Colorada a je z toho zakázané uvolnění. Po reklamní přestávce se bude vhazovat před bránou Jakea Allena.
34:05
St. Blues je ve druhé třetině jasně lepší, zatím se mu ale nepodařilo vstřelit kýžený kontaktní gól.
33:46
Colorado opět nezahrozilo a Alexander Steen tvrdě vypálil na opačné straně na levém křídle od modré čáry a Semjon Varlamov jeho střelu pravým betonem dokázal vyrazit a poté si poradil i s následnou dorážkou Blues!
33:25
Colorado Avalanche hledá v útočném pásmu prostor pro střelu.
33:01
Jarome Iginla po pravém křídle zavezl puk rychle do útočného pásma a střelou zápěstím vypálil, Jake Allen byl ale připraven a nadvakrát jeho pokus zneškodnil.
32:58
Kevin Shattenkirk vypálil z pravého kruhu pro vhazování, jeho střela ale skončila pouze na hrudi připraveného Semjona Varlamova, který přerušil hru.
32:55
Colorado se ale k ničemu nedostalo a Blues otáčí hru.
32:29
Carl Soderberg svedl v rohu útočného pásma úspěšný souboj o puk.
32:18
Semjon Varlamov počkal až k němu doklouže nahození Blues a po přerušení hry následuje reklamní přestávka.
32:05
Blues vyhodili puk na zakázané uvolnění a vhazovalo se po levici Jakea Allena.
31:36
Jori Lehtera si sjel mezi kruhy pro vhazování pro puk a bez přípravy se ho snažil usměrnit mezi betony Semjona Varlamova, ten byl ale připraven a připsal si další skvělý zákrok!
30:26
Vladimir Tarasenko vzápětí vypálil od modré čáry, opět ale našel svou střelou pouze pravý beton Semjona Varlamova.
30:01
Vladimir Tarasenko mířil z pravého kruhu pro vhazování přesně ke vzdálenější levé tyči, Semjon Varlamov ale předvedl skvělý zákrok a jeho střelu pravým betonem vyrazil do rohu kluziště!
29:51
Jarome Iginla tvrdě vypálil od modré čáry a Jake Allen jeho střelu skvělým zákrokem v sedě levým betonem vyrazil!
29:17
St. Louis Blues se ubránilo a otočilo hru, Blake Comeau ale na modré čáře jejich útok zastavil.
28:47
Jay Bouwmeester tvrdě vypálil od modré čáry na levém křídle, jeho pokus ale zamířil vedle levé tyče.
28:37
Semjon Varlamov si připsal úspěšný zákrok po střele Blues z pravého křídla a přerušil hru.
28:22
Petteri Lindbohm tvrdě vypálil od modré čáry na levém křídle, jeho pokus ale zamířil nad.
27:59
John Mitchell sice vyhrál vhazování v útočném pásmu, Blues se ale vzápětí podařilo rychle vyhodit.
Colorado Avalanche v první třetině hrálo dvě přesilové hry, z nichž nevyužilo ani jednu, příliš ho to mrzet ale nemusí. Jeho hráči hrají disciplinovaně, a to i přesto, že se již několikrát v průběhu zápasu ocitli pod tlakem.
27:57
Jake Allen ukryl střelu Avalanche z vrcholu levého kruhu pro vhazování v lapačce a na řadu přichází reklamní přestávka.
27:38
Kyle Brodziak nahodil puk bekhendem z levého křídla z úhlu na bránu Avalanche, jeho střela ale byla zablokována.
27:17
Blues jsou stále střelecky aktivnější, stále jim to ovšem není nic platné.
26:22
26:18
Alexander Steen se snažil protáhnout před bránu kolem Blakea Comeaua, ten ale odvedl v obranném pásmu skvělou práci a připravil ho o puk.
26:00
Avalanche se ale k ničemu nedostali.
25:50
John Mitchell nahodil puk bekhendem do útočného pásma.
25:26
Blues se vzápětí k ničemu nedostali, zatímco Avalanche vypálili z levého křídla a Jake Allen ukryl puk ve své výstroji.
24:59
24:28
Magnus Paajarvi vzápětí vypálil tvrdě z pravého kruhu pro vhazování a Semjon Varlamov jeho střelu levým ramenem vyrazil mimo! Fantastický zákrok!
24:08
Magnus Paajarvi vypálil od modré čáry na opačné straně a Semjon Varlamov pravým betonem puk v pohodě vyrazil do rohu kluziště.
23:35
Nathan MacKinnon je hodně aktivní a v rychlém sledu dvakrát vypálil od modré čáry, obě jeho střely ale byly zablokovány.
23:09
Nathan MacKinnon nabral na pravém křídle rychlost a vypálil, jeho střela ale zamířila vedle pravé tyče.
22:58
Ryan Reaves vypálil z pravého kruhu pro vhazování, Semjon Varlamov by ale u své levé tyče připraven a ukryl puk ve své výstroji.
22:24
Jarome Iginla si u pravé tyče sjížděl na přihrávku svého spoluhráče a chtěl puk uklízet do prázdné brány, ke střele se ale nakonec nedostal.
22:08
Blues na nic nečekají a snaží vstřelit kontaktní gól.
21:40
Dmitrij Jaškin z pravého křídla poslal před bránu nebezpečnou střelu po ledě, kterou Semjon Varlamov betonem dokázal vyrazit.
21:26
Puk skončil mimo hrací plochu a hra byla přerušena.
21:00
Colorado Avalanche předvádí stejně jako v úvodu zápasu i ve druhé třetině velice ostrý start.
20:36
Jack Allen vzápětí musel opět zasahovat, střelu z levého křídla Avalanche ale dokázal vyrazit.
20:11
Nathan MacKinnon se v úvodu druhé třetiny dostal v pravém kruhu ke střele, Jack Allen ji ale vyrazil.
20:01
Pomalu se vracíme zpět Scottrade Center, kde za pár okamžiků začne druhá třetina zápasu mezi St. Louis Blues a Coloradem Avalanche. Blues ve druhé polovině prvního dějství sice zabrali a měli více střel na bránu, zatím jim to ovšem není nic platné, protože Colorado vede zásluhou Jacka Skilleho a Johna Mitchella 2:0.
Colorado Avalanche vstoupilo do utkání velice dobře, a zatímco St. Louis Blues pouze nahazovalo puky do útočného pásma, Avalanche se dostávali i do šancí. První z nich proměnil v čase 6:09 po přihrávce Michajla Grigorenka do jízdy Jack Skille, který z pravého kruhu pro vhazování napřáhl ke krásné střele a mezi vyrážečkou a levým betonem Jakea Allena zamířil přesně ke vzdálenější tyči. Avalanche pokračovalo v útočení a krátce na to přidalo druhý gól, když si před bránu sjel na skvělou přihrávku Alexe Tanguaye od zadního mantinelu John Mitchell a v těžké pozici dokázal zamířit přesně k levé tyči. Na opačné straně se ocitl v závěru první třetiny v obrovské šanci Dmitrij Jaškin, který dostal z levého křídla před bránu skvělou přihrávku a snažil se zamířit k pravé tyči, Semjon Varlamov se ale překonat nenechal a levým betonem jeho střelu zastavil. Skóre po první třetině. St. Louis Blues 0 Colorado Avalanche 2.
20:00
19:57
Francois Beauchemin ještě stihl vypálit ze středního pásma a Jake Allen jeho střelu pravým betonem vyrazil.
19:33
Avalanche se po krušných chvílích podařilo vyhodit.
19:00
Do konce první třetiny zbývá jedna minuta.
18:51
John Mitchell odvedl v obraně skvělou práci a u pravé tyče zablokoval střelu Blues.
18:38
Alexander Steen nahodil puk za bránu Avalanche.
17:50
Vladimir Tarasenko se u pravé tyče ocitl ve slibné šanci, jeho střela bez přípravy ale zamířila vedle pravého horního rohu brány.
17:39
Kyle Brodziak tvrdě vypálil z levého křídla a jeho střela zamířila vedle vzdálenější pravé tyče.
17:18
Útok St. Louis nic nepřinesl a hra se rychle přelila na druhou stranu, kde pálil Matt Duchene. Mimo.
16:45
Francois Beauchemin neumožnil Blues vyhodit a nahodil puk okamžitě zpět do útočného pásma.
16:10
Do konce atraktivní první třetiny zbývají necelé čtyři minuty.
15:55
Alex Tanguay si řekl u levé tyče o přihrávku, puk mu ale přeskočil hůl a do zakončení se nedostal.
15:33
Ryan Reaves už je zpět na ledě a St. Louis Blues je ve čtyřech.
14:45
St. Louis Blues mohlo udeřit v oslabení, Semjon Varlamov ale předvedl fantastický zákrok, když střelu z blízkosti dokázal vyrazit mimo!
14:17
Erik Johnson mohl rychle využít přesilovou hru 5 na 3, jeho střela od modré čáry se ale od tyče odrazila zpět do hry!
13:58
Scottie Upshall (STL) dostal menší trest, 2 minuty nesportovní chování.
13:45
Scottie Upshall si na levém křídle sjížděl na přihrávku svého spoluhráče, puk mu ale odskočil a přečíslení dva na jednoho střelou nezakončil.
13:28
Další vyhození St. Louis Blues, které zvládá oslabení velmi dobře.
13:09
Semjon Varlamov vyjel z brány, aby zastavil vyhození St. Louis.
12:43
Blues se podařilo vyhodit a navíc se dostali ke střele, ta ale byla zablokována.
12:25
Colorado Avalanche má k dispozici první přesilovou hru.
12:19
Ryan Reaves (STL) dostal menší trest, 2 minuty držení.
11:53
Avalanche prožívají skvělou noc a vedou na ledě St. Louis Blues již 2:0, zápas je přitom velmi vyrovnaný.
11:50
JOHN MITCHELL střílí gól a posílá Avalanche do dvoubrankového vedení!! John Mitchell dostal krásnou přihrávku před bránu od zadního mantinelu od Alexe Tanguaye a v těžké pozici dokázal zamířit přesně k levé tyči. Asistence: Alex Tanguya, Brandon Gormley.
11:10
Dmitrij Jaškin dostal z levého křídla před bránu skvělou přihrávku a snažil se puk uklidit k pravé tyče, přesouvající Semjon Varlamov ale předvedl fantastický zákrok a levým betonem jeho pokus zastavil!
10:33
Blake Comeau tvrdě vypálil z pravého křídla od modré čáry a Jake Allen vyrazil puk do rohu kluziště.
10:09
Paul Stastny uspěl na vhazování v obranném pásmu a St. Louis Blues mohlo vyhodit puk ze své třetiny.
Po přerušení hry přichází na řadu další reklamní přestávka.
10:06
Jack Allen dokázal zastavit nebezpečnou střelu Avalanche od modré čáry a poté si poradil i s dorážkou Matta Duchenea, kterému se málem podařilo puk procedit do brány!
09:38
Alexander Steen tvrdě vypálil z pravého kruhu pro vhazování a jeho střela byla sražena vedle pravé tyče.
09:18
Nevylučovalo se a oba týmy pokračují v pěti hráčích.
Za bránou se strhla menší potyčka a uvidíme, zda se bude vylučovat. Zatím to vypadá, že ne.
09:10
Jack Allen na levém křídle vypálil z ostrého úhlu a Jake Allen po jeho střele letící těsně nad ledem přerušil hru.
09:02
St. Louis Blues se osvobodilo, jenže pouze za cenu zakázaného uvolnění.
08:50
Další střela Colorada od modré čáry na levém křídle a Jake Allen nadvakrát puk ukryl pod lapačkou u své pravé tyče.
08:30
Avalanche tvrdě vypálili na levém křídle od modré čáry, Jake Allen byl ale připraven a připsal si úspěšný zákrok.
08:00
Colorado se ubránilo a otáčí hru.
07:35
Dmitrij Jaškin vypálil tvrdě z pravého kruhu pro vhazování a Semjon Varlamov jeho střelu svým levým betonem vyrazil do rohu kluziště!
07:01
Matt Duchene tvrdě vypálil z levého kruhu pro vhazování, Jake Allen byl ale připraven a jeho střelu vyrazil.
06:45
Hosté se ale k ničemu nedostali a St. Louis Blues mohlo vyrazit dopředu, jenže se rozhodlo pouze pro nahození za bránu Avalanche a jeho hráči odjeli střídat.
06:35
Colorado Avalanche se ubránilo a rychle otočilo hru.
06:19
Blues se pokusili rychle odpovědět, jejich útok ale zastavil ofsajd a po přerušení hry následuje první reklamní přestávka.
06:09
JACK SKILLE střílí svůj třetí gól v letošní sezóně NHL a posílá Colorado Avalanche do vedení!! Jack Skille dostal přihrávku do jízdy od Michajla Grigorenka a z pravého kruhu pro vhazování zamířil mezi vyrážečkou a pravým betonem Jakea Allena přesně ke vzdálenější levé tyči. Asistence: Michajl Grigorenko.
05:55
Scottie Upshall vypálil od modré čáry a Semjon Varlamov puk v pohodě ukryl v lapačce.
05:49
Je za námi téměř šest minut a zatím jsme viděli pouze jednu střelu na bránu.
05:19
Colton Parayko nahazoval puk z vrcholu pravého kruhu pro vhazování na bránu, jeho pokus ale zamířil vedle pravé tyče.
04:50
Blues poté nahodili puk do útočného pásma a odjeli střídat.
04:37
Colorado Avalanche skvěle brání a po pravé straně vyhazuje puk do středního pásma.
04:20
Útok Avalanche zastavil ofsajd, v němž se ocitl Nick Holden.
03:56
Gabriel Landeskog napřáhl od modré čáry ke tvrdé, ta ale zamířila vedle levé tyče.
03:00
Blues se k ničemu nedostali a Colorado okamžitě vyrazil do útoku.
02:56
St. Louis Blues bojuje v útočném pásmu za bránou o puk.
02:00
Hra se přelévá ze strany na stranu, zatím jsme ale žádnou velkou příležitosti neviděli.
01:20
Blues se ubránili a ze středního pásma nahodili puk do útočné třetiny a odjeli střídat.
00:28
Jack Skille posílal z levého křídla přihrávku před bránu, tu ale zablokoval Alexander Steen.
00:14
Hráči St. Louis Blues vyhodili puk na zakázané uvolnění.
00:03
Colorado Avalanche vyhrálo úvodní vhazování a nahodilo puk okamžitě do útočného pásma.
00:01
Zahajovací pětky obou týmů se pomalu sjíždějí ke středovému kruhu a utkání mezi St. Louis Blues a Coloradem Avalanche za okamžik začne.

St. Louis Blues: Allen (Elliott) – Gunnarsson, Parayko – Lindbohm, Shattenkirk – Bouwmeester, Pietrangelo (A) – Upshall, Brodziak, Reaves – Jaškin, Lehtera, Fabbri – Steen (A), Backes (C), Brouwer – Paajarvi, Stastny, Tarasenko.

Colorado Avalanche: Varlamov (Berra) – Gormley, Guenin – Holden, Barrie – Beauchemin, Johnson – McLeod (A), Grigorenko, Skille – Tanguay, Mitchell, Iginla (A) – Martinsen, Sodeberg, Comeau – Landeskog (C), MacKinnon, Duchene.

Rozhodčí: Rob Martell, Frederick L'Ecuyer – Jonny Murray, Darren Gibbs.

Colorado Avalanche

Brankář Semjon Varlamov měl v posledním zápase proti Nashvillu Predators plné ruce práce a rozhodně si nemohl stěžovat na nedostatek práce. Semjon Varlamov v bráně Colorada Avalanche předvedl 34 úspěšných zákroků a pomohl svému týmu k těsné výhře 3:2. Hlavní trenér Patrick Roy se nechal slyšet, že proti St. Louis v bráně nastoupí zřejmě znovu. Útočník Gabriel Landeskog vynechal jeden zápas kvůli poraněným zádům a nad jeho startem visí otazník.
St. Louis Blues

Brankář Jake Allen v neděli v noci vychytal proti Dallasu Stars shutout a 26 úspěšnými zákroky pomohl k výhře St. Louis Blues 3:0. Jake Allen předvedl skvělý výkon a proti Coloradu Avalanche by neměl v bráně chybět. V dresu St. Louis odehrál proti Dallasu velice dobré utkání David Backes, kapitán Blues zaznamenal dva kanadské body za jeden gól a jednu asistenci.
St. Louis Blues na svém ledě v pondělí o půlnoci přivítá Colorado Avalanche, proti kterému v loňské sezóně vyhrálo čtyři z pěti zápasů, přičemž v domácím Scottrade Center vyhrál všechna tři utkání. Dvě ze čtyř výher přišly po samostatných nájezdech a prodloužení. Vladimir Tarasenko vstřelil v dresu Blues tři góly a zaznamenal asistenci, zatímco za Colorado skóroval třikrát obránce Erik Johnson a připsal si dvě asistence. Prvním vzájemným zápasem obou týmů v letošní sezóně NHL Vás provede Tomáš Reiner.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 00:00.