NHL - Základní část -  ONLINE PŘENOS -  Anaheim : Devils - 19. března 2018   02:00

Anaheim
Anaheim
01:14' Getzlaf  • 06:37' Silfverberg (Manson, H. Lindholm) • 47:55' Montour (Getzlaf, Rakell) • 50:51' Rakell (Fowler, M. Pettersson)
4:2
(2:0, 0:1, 2:1)
Devils
Devils
30:31' Palmieri  (Zajac, Hall) • 50:05' Maroon  (Vatanen, Noesen)

3. Hampus Lindholm (ANA) 0+1
Statistiky: Střely na bránu: 36-17; Zablokované střely: 13-14; Vhazování: 59%-41%; Hity: 26-33; Přesilové hry: 1/2-1/4; Trestné minuty: 10-6.
Devils třikrát prohrávali o dvě branky a dvakrát se vrátili zpět do zápasu, potřetí už se jim to ale nepodařilo a Ducks jsou zpátky na třetím místě Pacifické divize, které jim zajišťuje účast v playoff. Vítězný gól vstřelil obránce Brandon Montour. V dresu hostů odehráli skvělý zápas bývalí hráči Anaheimu Patrick Maroon a Sami Vatanen, kteří společně zařídili druhý a poslední gól New Jersey. Konečný výsledek krásného zápasu v Honda Center. Anaheim Ducks 4 New Jersey Devils 2.
59:35'
Devils se ocitli na pravém křídle v postavení mimo hru a to je zřejmě konec všech nadějí hostujícího celku.
59:14'
Keith Kinkaid opustil svou bránu a zamířil na střídačku! Devils zkouší zdramatizovat zápas při hře bez brankáře.
59:00'
Do konce dnešního utkání zbývá odehrát 1 minuta.
58:26'
A další střela, která přišla z levého kruhu pro vhazování, Keith Kinkaid ji ale hrudí bezpečně vyrazil mimo.
58:08'
Andrew Cogliano vystihl rozehrávku Devils a v pravém kruhu se řítil do nadějné šance, ještě se ale rozhodl puk rozdal doleva, kde Jakob Silfverberg kotouč nezpracoval a jeho následné bekhendové zakončení z ostrého úhlu Keith Kinkaid snadno zastavil a rychle rozehrál!
57:37'
Devils pouze odevzdali puk na hole hráčů Anaheimu, aby na led poslali čerstvé síly a pokusili se snížit.
56:36'
Ducks od boxu časoměřičů nahodili puk do útočného pásma a zamířily obloukem rychle na střídačku.
55:59'
Do konce utkání už příliš mnoho času nezbývá a Devils musí vstřelit dva góly, aby alespoň vyrovnali skóre.
54:26'
Hra byla přerušena a po reklamní přestávce utkání opět pokračuje. Ducks vedou 4:2 a míří za vítězstvím.
53:56'
Devils na pravém křídle rychle vypálili z kruhu pro vhazování, John Gibson byl ale v obou případech připraven. První střelu podržel, zatímco druhou úspěšně vyrazil.
53:38'
Devils se ocitli v postavení mimo hru a následná šarvátka žádné vyloučení tentokrát nepřinesla.
53:11'
Hra byla přerušena a na řadu přichází krátká reklamní přestávka. Anaheim vede nad New Jersey 4:2.
53:07'
Nico Hischier mohl vrátit Devils zpět do zápasu, jeho krásná střela z levého kruhu ale skončila na brankové konstrukci! John Gibson měl obrovské štěstí.
50:51'
Ryan Getzlaf a Patrick Maroon se do sebe pustili před bránou a oba byli vyloučeni na dvě minuty za hrubost.
50:51'
Anaheim právě vstřelil branku!
Cam Fowler po zpětné diagonální přihrávce Marcuse Pettersona z pravého křídla na levé straně vypálil od modré čáry a v levém kruhu jeho pokus čepelí hole ve vzduchu skvěle tečoval RICKARD RAKELL! Puk skončil v síti a Ducks potřetí v zápase vedou o dvě branky. Tentokrát 4:2. Asistence: Cam Fowler a Marcus Pettersson.
50:05'
Devils právě vstřelili branku!
Bývalá dvojice hráčů Anaheimu zařídila kontaktní gól, když Sami Vatanen z pravého křídla nahodil puk na vzdálenější levou tyč, kde do něj vložil hůl PATRICK MAROON a z blízkosti ho po ledě poslal do sítě! Devils jsou zpět. Asistence: Sami Vatanen a Stefan Noesen.
49:43'
Ducks pouze nahodili puk od střídaček za bránu Keitha Kinkaida a oba týmy poté v klidu vystřídaly.
48:07'
Devils vyhodili puk na zakázané uvolnění po inkasování třetí branky a hra se vrátila zpět před Keitha Kinkaida.
47:55'
Rickard Rakell z levého křídla přihrál za bránu Ryanovi Getzlafovi a po jeho krásné zpětné diagonální přihrávce bez přípravy zamířil v pravém kruhu BRANDON MONTOUR do sítě! Nádherně sehraná přesilová hra, po které Ducks opět vedou o dvě branky. Nádherná kombinační akce. Asistence: Ryan Getzlaf a Rickard Rakell.
47:42'
Rickard Rakell v blízkosti levé tyče zamíchal s pukem, Keitha Kinkaida ale z úhlu nepřekonal, stejně jako vzápětí dorážející Adam Henrique! Hra byla přerušena.
47:29'
John Moore to v pravém rohu ledové plochy přehnal s forčekingem a v obranném pásmu zezadu nepříjemně narazil na hrazení Jakoba Silfverberga. Dvě minuty krosček.
47:01'
Hampus Lindholm podržel puk v pravém rohu obranného pásma a oba týmy v klidu vystřídaly své pětky.
46:11'
Cam Fowler ihned po vhazování vypálil z levého kruhu a Keith Kinkaid puk ukryl v lapačce. Musel si ovšem dávat pozor, aby mu nepropadl do brány. Komerční přestávka.
45:56'
Adam Henrique se ocitl u pravé tyče po vybruslení zpoza brány v šanci, puk ale mezi betony Keitha Kinkaida zasunout nedokázal a následný závar dorážku nepřinesl!
45:23'
Will Butcher tvrdě vypálil od modré čáry a jeho tečována střela nad ledem minula přední pravou tyč brány Ducks.
44:02'
Andrew Cogliano se ocitl u pravé tyče ve velké šanci, jenže ani on Keitha Kinkaida nedokázal propálit!
42:26'
Miles Wood v průběhu druhé části podstoupil ve středním pásmu nepříjemný střet s Francoisem Bechauminem a zamířil na ošetřovnu. Nevypadá to dobře.
41:53'
Ryan Getzlaf v pravém kruhu vystřelil přes Nica Hischiera, který jeho pokus přizvedla do ochranného skla.
41:14'
Corey Perry se po dlouhé kolmé přihrávce řítil z pravého křídla sám na bránu a snažil se Keitha Kinkaida prostřelit mezi betony, jenže brankář Devils puk pravým betonem vykopl a připsal si fantastický zákrok!
40:44'
Kyle Palmieri na pravém křídle vystřelil z ostrého úhlu a jeho pokus zamířil nad bránu Johna Gibsona.
40:01'
V Honda Center začala závěrečná třetí třetina, do které Devils vstupují s jednobrankovým mankem poté, co během prostřední části využil přesilovou hru Kyle Palmieri.
40:01'
Statistiky po druhé třetině: Střely na bránu: 24-13; Zablokované střely: 10-9; Vhazování: 63%-47%; Hity: 18-22; Přesilové hry: 0/1-1/4; Trestné min.: 8-2.
Třetí třetina začne přibližně v 4:03.
Prostřední část v Honda Center nabídla jediný gól, o který se v přesilové hře postaral Kyle Palmieri. Devils poté mohli několikrát inkasovat, Keith Kinkaid je ale zatím drží nad vodou. New Jersey dnes zatím marně usiluje o čtvrté vítězství v řadě. Skóre po druhé třetině utkání. Anaheim Ducks 2 New Jersey Devils 1.
40:00'
39:22'
Brandon Montour na pravém křídle nahodil puk od modré čáry do mezikruží, kde se ocitl ve slibné šanci Jakob Silfverberg, jeho pokus ale těsně minul pravou tyč!
39:00'
Do konce prostřední části zbývá odehrát 1 minuta.
38:18'
Hampus Lindholm chtěl nahodit puk do útočného pásma, kotouč ale opustil ledovou plochu a jeden z fanoušků si odnese domů cenný suvenýr. Blíží se konec druhé třetiny.
37:50'
Ducks mají obrovskou převahu, zatím se ale marně snaží vstřelit třetí gól a získat zpět dvoubrankový náskok.
37:20'
A další šance Coreyho Perryho, který se u pravé tyče snažil propálit Keitha Kinkaida mezi betony, ale neuspěl!
36:52'
Corey Perry se ocitl u pravé tyče v obrovské šanci, jenže přihrávku z levého křídla usměrnil těsně mimo!
36:23'
Brandon Montour od modré čáry nahodil puk za bránu Keitha Kinkaida, kde se ho zmocnili jeho spoluhráči.
35:49'
Nahození Ducks od boxu časoměřičů bylo sraženo mimo ledovou plochu a následuje reklamní přestávka.
35:36'
Nick Ritchie naopak mohl udeřit na levém křídle střelou od hrazení, která minula vzdálenější pravou tyč.
35:21'
Devils se sice podařilo snížit, nedá se ale říci, že by je kontaktní gól výrazně nakopl a vytvořili si tlak.
34:44'
Devils se nepodařilo rozehrát podél trestných lavic a nepřesný pas zamířil na zakázané uvolnění.
34:30'
Vyloučený Sami Vatanen je zpět na ledě a Devils úspěšně přečkali první oslabení v dnešním zápase.
34:22'
Brandon Montour vypálil od modré čáry a před bránou zablokoval jeho ránu dobře postavený Brian Gibbons.
33:44'
Ducks nahazovali puk pod modré čáry na teč, jenže kotouč byl zablokován a Devils se ubránili.
32:46'
Blake Coleman z levého kruhu nahodil puk do mezikruží a Travis Zajac ho tečoval směrem k levé tyči, John Gibson měl ale situaci pod kontrolou a holí puk vyrazil do rohu ledové plochy.
32:30'
Sami Vatanen fauloval v levém kruhu obranného pásma Rickarda Rakella a dostal dvě minuty za hákování.
32:23'
John Gibson naskočil na střídačku a Ducks hrají ve hře bez brankáře během poskytnuté výhody.
31:36'
Rickard Rakell se pokusil ihned po vhazování vystřelit na vrcholu mezikruží, jenže byl zbourán k ledu.
31:28'
Nick Ritchie vystřelil z vrcholu levého kruhu a po zákroku Keitha Kinkaida následuje reklamní přestávka.
30:31'
Travis Zajac po přihrávce Taylora Halla z pravého křídla mohl zakončovat před bránou, ještě ale posunul puk doleva, kde KYLE PALMIERI v levém kruhu napřáhl ke tvrdé střele s příklepem a bez přípravy zamířil z úhlu do odkryté brány! Devils využili první přesilovou hru a vrátili se zpět do zápasu. Asistence: Travis Zajac a Taylor Hall.
30:06'
Ducks vyhráli vhazování v obranném pásmu a okamžitě vyhodili puk až za bránu Keitha Kinkaida.
29:57'
Ducks hráli v šesti a vyfasovali týmový trest za příliš mnoho hráčů na ledě, který odpyká Corey Perry.
29:17'
Corey Perry na pravém křídle vypálil od modré čáry a jeho tečována střela minula vzdálenější levý horní roh brány.
28:03'
Devils se v rychlém sledu dostali ke dvěma střelám, přičemž první z vrcholu pravého kruhu těsně minula vzdálenější levou tyč, zatímco druhá z opačné strany byla zablokována.
27:41'
Travis Zajac míchal s pukem v pravém kruhu pro vhazování, nakonec se ale ke střele neodhodlal.
26:49'
John Gibson se vydal za bránu, aby zastavil nahození Devils a podél hrazení rozehrál, což mu úplně nevyšlo.
26:22'
Michael Grabner se ocitl před bránou ve velké šanci, jenže zamířil pouze do náruče Johna Gibsona, po jehož dobrém zákroku dostává prostor reklamní přestávka.
26:07'
Nico Hischier vystřelil od modré čáry zápěstím a jeho následná střela byla ještě před mezikružím zablokována.
25:28'
Cam Fowler se ocitl v pravém kruhu ve slibné šanci, Keith Kinkaid ale jeho střelu vkleče vyrazil za bránu.
24:27'
Devils na pravém křídle vypálili od hrazení a John Gibson na přední tyči vyrazil puk za svou bránu.
24:14'
Keith Kinkaid zmrazil puk pod lapačkou a po vhazování přišla tvrdá rána Ducks od modré čáry, která byla přizvednuta do ochranné sítě. Hampus Lindholm byl zřejmě hráčem, který pálil.
24:04'
Rickard Rakell se dostal na vrcholu pravého kruhu ke střele, kterou Keith Kinkaid vyrazil pouze před sebe a Brandon Montour při pokusu o dorážku ztroskotal na jeho levém betonu!
23:03'
Devils na pravém křídle nahodili puk z nulového úhlu na bránu a John Gibson musel dávat pozor, aby si ho náhodou nesrazil do vlastní brány a vyrazil ho mimo!
22:52'
Francois Beauchemin také ihned po vhazování pálil od modré čáry, Keith Kinkaid ale puk vyrážečkou vyrazil mimo.
22:49'
Devils vyhodili puk na další zakázané uvolnění, tentokrát podél trestných lavic, a Nick Ritchie ihned po vhazování vystřelil na levém křídle od modré čáry, Keith Kinkaid ale puk podržel.
22:27'
A další zakázané uvolnění Devils po nepřesné přihrávce podél hrazení u střídaček. Hosté dnes nemají svůj den.
22:10'
Devils nevyužili přesilovou hru 5 na 3 a nyní se jim navíc nepodařilo podél střídaček rozehrát, takže se pískalo zakázané uvolnění a hra se vrátila zpět před Keitha Kinkaida.
21:52'
Vyloučený Brandon Montour se vrátil zpět na led z trestné lavice a Anaheim přečkal oslabení 5 na 3!
21:25'
Adam Henrique je zpět na ledě a Anaheim už brání ve čtyřech hráčích. Za chvíli bude navíc v plném počtu.
20:28'
Střela Devils z levého kruhu byla zablokována a Ducks vyhodili puk až za bránu Keitha Kinkaida.
20:01'
Adam Henrique a Brandon Montour sedí na trestné lavici a Devils na začátku druhé části dohrávají přesilovou hru 5 na 3.
20:01'
Statistiky po první třetině: Střely na bránu: 17-6; Zablokované střely: 6-4; Vhazování: 52%-48%; Hity: 14-12; Přesilové hry: 0/0-0/3; Trestné minuty: 6-0.
Druhá třetina začne přibližně v 3:09.
Anaheim se po 64 sekundách ujal vedení zásluhou kapitána Ryana Getzlafa, na jehož gól po necelých sedmi minutách zápasu navázal Jakob Silfverberg. Devils toho příliš nepředvedli a Travis Zajac obrovskou a ojedinělou příležitost hostů nedokázal využít, když sám před bránou ztroskotal na lapačce Johna Gibsona. Během poslední minuty úvodní části ale fauloval Adam Henrique a Hampus Lindholm, což znamená, že Devils budou na začátku druhé části dohrávat přesilovou hru 5 na 3. Skóre po první třetině utkání v Honda Center v Anaheimu. Anaheim Ducks 2 New Jersey Devils 0.
20:00'
19:52'
Tayler Hall rychle objel bránu a u pravé tyče ho zasouval do prázdné brány, jenže Brandon Montour ho na poslední chvíli fauloval a dostal dvě minuty za vysokou hůl.
19:25'
Adam Henrique fauloval v pravém kruhu útočného pásma a dostal dvě minuty za hákování. Zbytečný faul.
19:00'
Do konce úvodní části utkání zbývá odehrát 1 minuta.
18:49'
Ducks se ocitli po nahození z levého kruhu ve velké šanci, Keith Kinkaid ale puk vyrazil za bránu, když fantasticky zasáhl proti střele Nicka Ritchieho z mezikruží pravým betonem!
18:22'
Devils nepříjemně vystřelili z vrcholu pravého kruhu vhazování a donutili Johna Gibsona k dalšímu zákroku.
17:46'
Ducks převáděli skvělý forčeking, nakonec se jim ale útočné pásmu udržet nepodařilo. Nico Hischier mohl v levém rohu ledové plochy rozehrát.
16:59'
Kyle Palmieri dobře vystřelil z pravého kruhu pro vhazování a John Gibson puk pravým ramenem vyrazil.
16:39'
Cam Fowler ihned po vhazování tvrdě vypálil od modré čáry s příklepem a před bránou trefil nechtěně Jacoba Silfverberga.
16:34'
Ducks ihned po vhazování vystřelili na levém křídle od modré čáry a Keith Kinkaid na přední tyči lapil puk do lapačky.
16:29'
Devils vyhodili puk přes ochranné sklo z pravé strany obranného pásma, byla tam ale teč, takže se nevylučovalo.
16:02'
Hampus Lindholm vystřelil od modré čáry a Keith Kinkaid udržel jeho táhlou střelu v náručí. Ben Lovejoy se poté u střídaček pustil do strkanice s Hampusem Lindholmem.
15:25'
Devils od boxu časoměřičů napálili puk podél hrazení do útočného pásma a odjeli rychle střídat.
14:50'
Ducks ihned po vhazování vystřelili z levého kruhu a Keith Kinkaid snadno podržel puk ve svém náručí.
14:44'
Ryan Kesler nemohl po přihrávce Jacoba Silfverberga na levém křídle pokračovat v akci, protože hra byla přerušena kvůli postavení mimo hru. Následuje komerční přestávka.
14:04'
Ducks si vytvořili dobrý tlak a bojovali v levém rohu ledové plochy o puk. Vytvořila se tam dvojice hráčů.
13:24'
Josh Manson na pravém křídle nabral rychlost a od hrazení napřáhl ke střele, kterou Keith Kinkaid na přední tyči vyrazil holí za svou bránu.
12:32'
Vyloučený Ondřej Kaše je zpět na ledové ploše a Anaheim hraje po přečkání první přesilové hry Devils v plném počtu. Domácí stále vedou 2:0.
12:29'
Devils se na levém křídle dostali k prudké střele, která skončila v ochranné síti, a hra byla přerušena.
12:10'
Nico Hischier od boxu časoměřičů napálil puk podél hrazení do útočného pásma, hostům se ho ale na pravém křídle nepodařilo dojet a zmocnili se ho domácí.
11:38'
Sami Vatanen má dnes velkou chuť skórovat a není se třeba divit, nastupuje totiž proti svému bývalému týmu.
11:03'
Sami Vatanen před vrcholem levého kruhu pro vhazování napřáhl bez přípravy ke tvrdé ráně s příklepem, která po přihrávce z pravého křídla nad ledem minula přední tyč.
10:32'
Ondřej Kaše v pravém kruhu útočného pásma fauloval Briana Gibbonse a dostal dvě minuty za nedovolené bránění. Devils mají šanci vrátit se do zápasu.
10:32'
Hra byla přerušena a na řadu přichází reklamní přestávka, po které si New Jersey zahraje první přesilovou hru.
10:29'
Devils se až na jednu obrovskou šanci nedaří dostat do útočného pásma. Proti hostům se opět pískalo zakázané uvolnění a hra se stěhovala před bránu Keitha Kinkaida.
10:19'
Devils o hrazení napálili puk do útočného pásma a Keith Kinkaid musel zasahovat. Jednalo se ale o snadný zákrok.
09:47'
Travis Zajac se dostal v levém kruhu k puku po zablokované střele od modré čáry a bekhendem se ho snažil poslat na bránu, Cam Fowler ho ovšem přizvedl do ochranné sítě.
09:25'
New Jersey se opět nepodařilo rozehrát podél střídaček a po nepřesné přihrávce se pískalo zakázané uvolnění.
08:36'
Devils podél střídaček rychle zaváželi puk do útočného pásma, jenže se ocitli v postavení mimo hru.
08:27'
Derek Grant spěchal za bránu pro nahozený kotouč a po souboji s Benem Lovejoyem byl přišpendlen na hrazení.
07:20'
Devils se nepodařilo rozehrát podél střídaček a hra byla přerušena kvůli zakázanému uvolnění. Ducks vedou 2:0.
06:37'
Hampus Lindholm podél útočné modré čáry přenesl hru z levého křídla doprava, kde ho Josh Manson okamžitě nahodil na přední tyč, a JAKOB SILFVERBERG kotouč skvělou tečí sklepl mezi betony Keitha Kinkaida! Ducks vedou 2:0. Asistence: Josh Manson a Hampus Lindholm.
06:14'
Taylor Hall vyrazil na levém křídle do přečíslení dva na jednoho a z levého kruhu pro vhazování přihrál do jízdy Travisovi Zajacovi, který se ocitl sám před bránou a zvedal puk pod horní tyč, jenže John Gibson lapačkou vytáhl puk na poslední chvíli mimo! Brian Gibbons poté vypálil z levého kruhu pro vhazování, jeho rána ale skončila v ochranné síti a na řadu přichází komerční přestávka.
05:36'
New Jersey se nepodařilo rozehrát podél trestných lavic a Devils vyhodili puk na zakázané uvolnění.
05:20'
Keith Kinkaid podržel mezi rukavicemi nahození Ducks od modré čáry a pro jistotu raději přerušil hru.
04:56'
Ondřej Kaše přihrávkou zpoza brány našel mezi kruhy pro vhazování Nicka Ritchieho, který ani nadvakrát fantastického Keitha Kinkaida nepřekonal z blízkosti mezi betony!
04:16'
Ryan Getzlaf vypálil z levého kruhu pro vhazování a Keith Kinkaid vkleče podržel puk v náručí poté, co před necelou minutou vyrazil střelu Anaheimu z pravého kruhu pro vhazování.
03:14'
Kyle Palmieri na levém křídle vystřelil z ostrého úhlu a John Gibson puk vyrazil holí přiloženou k ledu mimo svou bránu.
02:19'
Ducks ihned po vhazování tvrdě vypálili z pravého kruhu pro vhazování, Keith Kinkaid ale pravým betonem puk vyrazil!
02:10'
Keith Kinkaid podržel nahození Ducks od modré čáry ve svém náručí a přerušil hru.
01:14'
Corey Perry si najel v levém kruhu na dlouhou kolmou přihrávku a po zaseknutí puku našel na vzdálenější pravé tyči Ryana Keslera, který z blízkosti Keitha Kinkaida nepřekonal. John Moore ale puk nedokázal uklidit do bezpečí a RYAN GETZLAF ho z vrcholu pravého kruhu napálil do prázdné brány! Anaheim vede 1:0.
00:35'
Andrew Cogliano vystřelil z pravého kruhu a dobře mířil ke vzdálenější levé tyči, Keith Kinkaid ale puk vyrazil pravým betonem.
00:16'
Sami Vatanen z pravého kruhu pro vhazování propálil Johna Gibsona mezi vyrážečkou a tělem, jenže gól neplatil, protože již předtím bylo pískáno proti Devils postavení mimo hru.
00:01'
Puk dopadl na led a utkání v Honda Center mezi Anaheimem a New Jersey bylo právě zahájeno.
00:01'

Anaheim Ducks: Gibson (R. Miller) – Fowler, Montour, H. Lindholm, Manson, M. Pettersson, Beauchemin – Rakell, Getzlaf (C), Perry (A) – Cogliano, Kesler (A), Silfverberg – N. Ritchie, Henrique, O. Kaše – Chimera, D. Grant, Kelly. Hlavní trenér: Randy Carlyle.

New Jersey Devils: Kinkaid (Schneider) – A. Greene (C), Vatanen, J. Moore, Severson, Butcher, Lovejoy – Hall (A), Zajac (A), Palmieri – Grabner, Hischier, Gibbons – Noesen, Coleman, Maroon – Wood, Boyle, Stafford. Hlavní trenér: John Hynes.

Rozhodčí: Steve Kozari, Jake Brenk. Čároví: Darren Gibbs, Travis Gawryletz.

NEW JERSEY DEVILS

Ani hosté na tom nejsou úplně špatně a bojují o účast ve vyřazovacích bojích. Po 71 zápasech má New Jersey 82 bodů, což znamená pětibodový náskok na devátou Floridu. Navíc mají Ďáblové výbornou formu, když vyhráli třikrát v řadě a naposledy dokonce vynulovali Los Angeles. Ve venkovních utkáních jsou Devils třetím nejlepším týmem Východní konference, nicméně v Anaheimu vyhráli naposledy v roce 2013.

Posledních pět utkání

17.3.2018 Los Angeles – New Jersey 0:3
15.3.2018 Vegas – New Jersey 3:8
11.3.2018 Nashville – New Jersey 2:3 sn.
9.3.2018 New Jersey – Winnipeg 2:3
7.3.2018 New Jersey – Montreal 6:4
ANAHEIM DUCKS

Domácí hokejisté neměli zrovna povedený start do sezóny, avšak momentálně jsou již na sedmé příčce Západní konference. Kačeři se sice často potýkají s víczápasovými sériemi porážek, avšak na druhou stranu to vždy kompenzují několika vítězstvími v řadě. Momentálně jsou hokejisté Anaheimu dobře naladěni, neboť na domácím ledě porazili Vancouver i Detroit. Z posledních šesti domácích utkání pak Anaheim prohrál jen jednou.

17.3.2018 Anaheim – Detroit 4:2
15.3.2018 Anaheim – Vancouver 3:0
13.3.2018 Anaheim – St. Louis 2:4
10.3.2018 Dallas – Anaheim 2:1
9.3.2018 Nashville – Anaheim 4:2
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 02:00.