NHL - Základní část -  ONLINE PŘENOS -  Arizona : Chicago - 22. října 2017   03:00

Arizona
Arizona
07:47' Fischer (Ekman-Larsson, Cousins) • 38:14' Keller (Domi)
2:4
(1:1, 1:1, 0:2)
Chicago
Chicago
08:48' Pánik  (J. Toews, Seabrook) • 31:32' P. Kane  (J. Toews) • 55:36' Bouma  (Wingels, Keith) • 59:00' Wingels  (Bouma, Keith)
Arizona
Charron, Hanson – Gawryletz, Rody
Gila River Arena, Glendale
13 777 diváků
Chicago

To je z tohoto utkání vše, já Vám přeji hezké nedělní ráno a u dalších přenosů se budu těšit na shledanou.

Trestné minuty: 8:12
Utkání je u konce a trápení Arizony se prodlužuje. V poslední třetině si sice musel Crawford připsat několik důležitých zákroků, ale puk za svá záda nepustil. Jeho spoluhráči se pak v závěru postarali, že si Chicago odveze oba body, nejprve v 56. minutě zaznamenal vítěznou branku Lance Bouma a přesně minutu před koncem potvrdil výhru střelou do prázdné branky Tommy Wingels.
59:43'
Tresty za bitku se ale neudělovaly, Max Domi dostal dvě minuty za hrubost a dvě minuty za napadení, hostující Connor Murphy dvě minuty za hrubost.
59:43'
Tak ještě jedna šarvátka, do sebe se pustili domácí Max Domi a hostující Connor Murphy. Po krátkém střetu už oba míří do kabin.
59:00'
Chicago právě vstřelilo branku!
A je pravděpodobně rozhodnuto. Domácí neudrželi pásmo, k puku se dostal TOMMY WINGELS a zleva poslal puk do opuštěné branky. Dal svůj první gól v této sezóně a upravil na 2:4. Asistence: Lance Bouma, Duncan Keith.
58:40'
Domingue je na střídačce, začíná power-play Arizony!
57:36'
Srovnat mohl po bleskovém průniku Stepan, jenže Crawford si prostor u své pravé tyčky pohlídal a puk skončil za brankou.
56:57'
Na pravé straně se rozjel Sharp, dostal se do pásma i ke střele, jeho pokus ale nebyl z nejtvrdších a Domingue si poradil.
56:40'
Hosté za vlastní brankou rozjíždí další akci.
55:36'
Možná zlomový okamžik utkání. Po Keithově střele od modré přišla Wingelsova teč, kterou před gólmanem zpracoval LANCE BOUMA, bleskově se s pukem otočil a zasunul jej za Domingueho – 2:3! Asistence: Tommy Wingels, Duncan Keith.
55:20'
Oba týmy střídají během hry, dopředu se chystá hostující tým.
54:45'
Opět je tu dlouhá pasáž bez přerušení, ale také bez vyložených šancí.
53:20'
Hosté se pokusili na dvě přihrávky o průnik do pásma, Kane ale neuspěl, ještě před modrou o puk přišel.
52:04'
Je po přesilovce, Pánik se vrátil na ledovou plochu.
51:20'
Kellerovo nahození Crawford vyrazil, tvrdá Goligoskiho dorážka šla mimo branku. Domácí ale tuto přesilovku hrají docela obstojně a mají šance.
50:58'
V oslabení se do kontru dostal Saad, objel branku, Domingue si ale počkal u své tyčky zabránil tak zasunutí puku za brankovou čáru.
50:41'
Tvrdá rána Ekmana-Larssona od modré čáry byla sražena mimo ledovou plochu, vhazovat se bude po Crawfordově pravici.
50:04'
Domácí tým si zahraje přesilovku, dvě minuty za podražení dostal Richard Pánik.
49:49'
Po Keithově bombě od modré vznikl před Dominguem závar, gólman domácích se ale v brankovišti skvěle roztáhl a pokryl všechny dorážky soupeřů.
49:27'
Od pravého mantinelu nahodil Keller a i když to v první moment nevypadalo příliš nebezpečně, hrozila dorážka a Crawford se rozhodl pro jistotu přerušit hru.
48:25'
Od modré vystřelil Schenn, Crawford měl ale skvělý výhled a předvedl jistý zákrok lapačkou.
47:47'
Další menší nápor Chicaga v útočném pásmu, Stepan ale vstoupil do kombinace a získal puk pro domácí barvy.
46:30'
Hjalmarsson musel vypomoci Dominguemu při potížích s rozehrávkou, u tyčky ale vše zvládli.
45:56'
Zakázané uvolnění domácích, puk prošel jen kousek vedle Crawfordovy branky.
45:14'
Oba týmy teď trochu zpevnily obranu, nechtějí riskovat, že by jediná chyba mohla rozhodnout zápas.
45:00'
Pánikova střela byla sražena do ochranné sítě, vhazuje se v pásmu Arizony.
43:56'
Od modré čáry vystřelil i domácí Schenn, Crawford si jeho pokus našel a připsal si tak úspěšný zákrok.
43:12'
Oesterleho pokus od modré čáry šel mimo, puk skončil za brankou.
43:01'
Přihrávka na modré šla do středního pásma, Demers se pak sám vystavil do postavení mimo hru. To bylo posouzeno jako úmyslné a vhazuje se tak před Dominguem.
42:06'
I domácí předvedli rychlou kombinaci, puk létal z hole na hůl, přišlo Kellerovo zakončení a Domiho pokus o dorážku, ale ani tohle gólem neskončilo.
41:58'
Po rychlé kombinaci pálil Kane, ale trefil pouze jednoho z protivníků a byl z toho brejk Arizony.
41:14'
U tyčky se zjevil Rutta a snažil se překvapit Domingueho. Ten byl dostatečně rychlý a zvládl zasáhnout.
40:37'
Domácí měli trochu problémy s rozehrávkou ve vlastním pásmu a vše vyvrcholilo zakázaným uvolněním.

Trestné minuty: 4:8
Čtyřicet minut hry je za námi a stále je to vyrovnaná bitva. I ve druhé části jsme sledovali celkem akční podívanou s několika okamžiky k zapamatování. Jedním z nich je trestné střílení hostujícího Wingelse, kdy sice dostal puk za záda domácího brankáře, ten mu však do zakončení vložil hůl a gól tak nemohl být uznán. V tom okamžiku už ale Chicago vedlo, neboť Patrick Kane dokázal zužitkovat Toewsovu přihrávku a sólo zakončit střelou mezi Domingueho betony. Nakonec se ale do šaten šlo za vyrovnaného stavu, ve 39. minutě si o to pohotovou dorážkou postaral Clayton Keller. Je to tedy 2:2 a do třetí třetiny je tak postaráno o napínavou podívanou.
40:00'
39:40'
Ještě jeden těžký zákrok domácího gólmana, vysloužil si za to zasloužené ovace publika.
39:18'
Rutta při dojíždění puku zakopl a upadl, zvládl se ale rychle zvednout a nepustit domácí do případné šance.
38:14'
Arizona právě vstřelila branku!
Opět máme vyrovnáno. Po buly v pásmu Chicaga nejprve přišla Domiho neúspěšná střela, k puku se pak ale dostal CLAYTON KELLER a jeho dorážka skončila pod horní tyčkou. Asistence: Max Domi.
38:10'
Domi nyní v útoku, na levé straně nabral rychlost a prověřil Crawforda.
37:24'
Wingels tak dostal druhou šanci, zkusil forhendovou kličku, Domingue mu ale do zakončení strčil hůl, dotkl se puku a i když dostal hostující útočník puk do branky, gól neplatí. Rozhodčí tento verdikt vyřkli po kontrole u videa. Stav je tedy i nadále 1:2.
37:24'
Trestné střílení pro Chicago. před Dominguem se po Boumově přihrávce objevil Wingels, ale byl faulován Maxem Domim. Rozhodčí neváhal ani okamžik.
36:38'
Už to vypadalo, že se Rinaldo dostane do brejku, těsně před modrou čárou byla ale přihrávka na tohoto hráče zastavena.
35:57'
Aktivní v pásmu Chicga byl Stepan, ani jeden ze dvou jeho výpadů ale výraznou šancí neskončil.
34:40'
Zakázané uvolnění Arizony, vhazuje se po Domingueho levici.
34:08'
Sólo na straně Arizony! Parádní přihrávku do jízdy dostal Rieder, jenže střela tak povedená nebyla a skončila vedle Crawfordovy branky.
33:15'
Rychlý kontr domácích, zakončující Domi si na Crawforda nepřišel.
32:45'
Najednou je Chicago v laufu a další střely na domácího gólmana vyslali Kane a Rutta.
31:32'
Domácí sice byli v útoku a ke střele se dostal Demers, jenže ta byla sražena a najednou tu byl brejk Chicaga. Do něj se dostal PATRICK KANE a své sólo zakončil střelou mezi Domingueho betony. Asistence: Jonathan Toews.
30:25'
Změnit to chtěl hostující Hayden, na Domigueho vyslal střelu z pravé strany, gólman Arizony si však s tímto pokusem hravě poradil.
29:57'
Trochu nám pokleslo tempo a důraz v útočném pásmu.
28:53'
Oba týmy střídají v nepřerušené hře, Domingue čeká na své čerstvé spoluhráče.
27:45'
Další Keithovu střelu vyrazil Domingue do rohu, sledujeme slušný tlak Chicaga.
27:13'
Keith dlouho signalizoval střelu od modré, trefil pouze bránícího Dvoraka.
26:45'
Prudká střela zápěstím prolétla nad brankou hostů, Crawford jen naprázdno máchl lapačkou.
26:26'
Zakázané uvolnění Chicaga, hra se vrací před Crawforda.
25:24'
Cousins zachytil nahození od modré čáry a z otočky vyslal na Crawforda rychlou střelu. I gólman Chicaga ale ve druhé třetině zatím odolává.
25:04'
Domingue vyřešil i Sharpovu prudkou střelu a svým zákrokem si vysloužil aplaus publika.
24:30'
Střela ze záporného úhlu Domingueho nepřekvapila, gólman byl u tyčky připraven.
23:42'
Vhazuje se ve středním pásmu, oba týmy pomalu střídají.
22:30'
Tu až nyní předvedl po rychlém přechodu do útoku Duclair, Crawford si vůbec nebyl jistý svým zákrokem, ale udržel puk před brankovou čárou.
21:58'
Hraje se dlouho bez přerušení, hra se nyní přelévá ze strany na stranu, ovšem bez vážnějších střel.
20:41'
Domingue pokračuje ve svých skvělých zákrocích, nyní se zvládl přemístit od jedné tyčky k druhé a vyrazit Hartmanovu prudkou střelu.

Hity: 7:7
Máme za sebou první třetinu a je nutno říci, že to byla akční část. Útočilo se na obou stranách a ani rozhodčí se nenudili, když udělili hned šest dvouminutových trestů. Padly ale i dva góly. Jako první se prosadili domácí po rychlém kontru, když střela Christiana Fischera prošla Crawfordovi mezi betony a skončila v brance. Vedení však Arizoně dlouho nevydrželo, již za minutu totiž hosté využili přesilovku a Richard Pánik propasíroval puk za Domingueho. Po dvaceti minutách hry je tak stav 1:1.
20:00'
19:57'
Ještě jeden zákrok domácího gólmana, vhazuje se po jeho pravici.
19:14'
Po kombinaci u modré čáry dostal nabito Toews, jeho střelu z první Domingue vyrazil.
18:48'
Trocha problémů domácích s přechodem do útoku, skončilo to zakázaným uvolněním.
17:46'
Na druhé straně tvrdě vystřelil Domi, ale i Crawford předvedl své umění a ránu z levého kruhu zvládl zkrotit.
17:14'
Skvělý Domingueho zákrok! Na pravou stranu dostal skvělou přihrávku Rutta, ten měl dost času na zakončení, svou střelu ale poslal přesné do lapačky domácího brankáře!
16:40'
Rychlý brejk domácích. Zprava přihrál Rieder na najíždějícího Dvoraka, ten se pokusil o bekhendový blafák, ale byl u toho zablokován, puk skončil v rohu a střelec na ledě. O faul se ale nejednalo.
16:13'
Tvrdou Keithovu ránu od modré vyrazil připravený Domingue, tohle byl docela těžký zákrok.
15:18'
Po poměrně dlouhé době zase panuje vyrovnaný stav na ledě, hraje se v pěti na obou stranách.
14:32'
A nyní už letí puk až k Dominguemu.
14:12'
Arizona trochu utáhla smyčku, Stepan pak ale nezakončoval přesně.
13:34'
Puk opustil pásmo Chicaga, domácí jej však brzy zachytili a urychleně se do něj vrátili.
13:18'
Rozhodčí se nenudí, opět vylučují. Na trestné lavici Chicaga je v posledních minutách dost těsno, míří tam i Brent Seabrook s dvouminutovým trestem za sekání.
12:55'
Přesilovka Arizony už nebude pokračovat v tak velké výhodě, neboť dvě minuty za podražení dostal Max Domi.
12:45'
Domácí tým kombinuje, ale nestřílí. Chicago se brání opravdu na jedničku.
12:02'
Hosté se osvobodili a alespoň na chvíli může bránící trojice vydechnout.
11:43'
A další vyloučení na straně Chicaga, dvě minuty za vysokou hůl obdržel Jan Rutta.
11:10'
Nakonec se vylučuje dokonce dvojnásobně, dvě minuty za hákování dostal Lance Bouma a dvě minuty za nedovolené bránění Tommy Wingels.
11:04'
Goligoskiho bombu od modré vyrazil Crawford do rohu, pokračuje tlak Arizony.
10:55'
Domácí mají ponechanou výhodu, zahrají si přesilovku.
09:59'
Hraje se velice svižný hokej z obou stran, útok střídá útok.
08:48'
Přesilovka je využitá, stav je vyrovnán. Z modré si na vrchol kruhu sjel Toews, Domingue jeho pokus nedokázal úplně zkrotit a RICHARD PÁNIK tak mohl zblízka dorážet. Puk se pomaličku došoural za brankovou čáru a je to 1:1! Asistence: Jonathan Toews, Brent Seabrook.
08:24'
Hosté si teď dají přesilovku, dvě minuty za nedovolené bránění dostal Kevin Connauton.
07:47'
Udeřilo ale na druhé straně! Po rychlém vyhození se po pravé straně dostal do šance CHRISTIAN FISCHER a svou střelou po ledě propasíroval puk přes Crawforda za brankovou čáru. Asistence: Oliver Ekman-Larsson, Nick Cousins.
07:19'
Oesterle vybojoval u levého mantinelu puk pro hosty, Chicago nyní krouží v útočném pásmu a hledá prostor na střelu.
06:25'
Kane neuspěl s dalším výpadem hostů, dopředu už míří hráči Arizony.
05:34'
Saad a Pánik nyní zakončovali před Dominguem, domácí gólman se na brankové čáře zvládl zorientovat a oba pokusy zlikvidoval.
04:56'
Domingue zastavil rychlý průnik Chicaga, vedený levou stranou, pro jistotu přerušil hru a dal svým spoluhráčům možnost vystřídat.
04:00'
Od modré nahazoval Stepan, jeho spoluhráči ovšem jeho myšlenku nepodpořili, u Crawforda nikdo nehlídkoval.
03:29'
Domi vybojoval puk u mantinelu a rozehrál na Stepana. Ten se ovšem moc daleko nedostal.
02:09'
Od modré čáry vystřelil Schenn, Crafword si jeho pokus zvládl v chumlu před sebou najít a připsat si úspěšný zákrok.
01:44'
Hned ve čtyřech se vydali do útoku hráči Arizony, jejich výpad ovšem skončil nepřesnou přihrávkou a bez zakončení.
01:21'
Už se zase hrálo na druhé straně, Hartman vyzkoušel Domingueho, ten pro jistotu přikryl puk a přerušil hru.
00:35'
První střelu vyslal domácí Rieder, Z levého křídla ovšem nemířil přesně, puk skončil na zadním mantinelu.
00:01'

Arizona Coyotes: Domingue (Hill) – Demers, Ekman-Larsson (A), Goligoski, Hjalmarsson (A), L. Schenn, Connauton – Keller, Stepan (A), Domi – Rieder, Dvorak, Martinook – Fischer, Cousins, Duclair – Kempe, Rinaldo, Richardson.

Chicago Blackhawks: Crawford (A. Forsberg) – Seabrook (A), Keith (A), Rutta, Forsling, C. Murphy, Oesterle – Pánik, J. Toews (C), Saad – P. Kane, Schmaltz, Hartman – DeBrincat, Anisimov, Sharp – Hayden, Wingels, Bouma.

Rozhodčí: Charron, Hanson – Gawryletz, Rody.
Utkání nám začne s menším zpožděním, nikam ale neodcházejte.
Zápas v Gila River Areně začne ve tři hodiny ráno, takže si nastavte budíky a buďte u našeho přenosu. Jste k němu všichni zváni.