NHL - Základní část -  ONLINE PŘENOS -  Buffalo : Columbus - 21. listopadu 2017   01:00

Buffalo
Buffalo
49:37' S. Reinhart (Antipin, R. O'Reilly) • 56:28' E. Kane (Eichel, Scandella)
2:3
(0:0, 0:1, 2:2)
Columbus
Columbus
24:14' Dubois  (Bjorkstrand, Nutivaara) • 45:47' Panarin  (Nutivaara) • 49:24' Jenner  (Atkinson, Dubinsky)

3. Evander Kane (BUF) 1+0
Statistiky: Střely na bránu: 32-29; Zablokované střely: 6-18; Vhazování: 68%-32%; Hity: 15-15; Přesilové hry: 0/3-0/1; Trestné minuty: 4-6.
Columbus na ledě Buffala málem promarnil tříbrankový náskok, jenže Sergej Bobrovskij v závěru utkání podržel svůj tým skvělými zákroky, při jednom z nichž mu na brankové čáře pomohli spoluhráči a puk se ztratil ve stínu, takže nebylo vidět, že přešel za stavu 2:3 brankovou čáru. Vítězný gól nakonec zaznamenal Boone Jenner. Sabres i přes obrovský tlak v závěru šestou porážku v řadě neodvrátili. Konečný výsledek utkání. Buffalo Sabres 2 Columbus Blue Jackets 3.
59:52'
Jack Eichel na levém křídle nemohl pokračovat v útoku a Evander Kane navíc dostal dvě minuty za nedovolené bránění. Zápas se dohraje ve hře 4 na 4.
59:00'
Do konce utkání zbývá odehrát 1 minuta a Robin Lehner je na střídačce! Domácí to zkouší bez brankáře. Obrovský tlak Sabres vrcholí.
58:39'
Jack Eichel v levém kruhu napřáhl ke krásné střele zápěstím, která se od horní tyče odrazila nad bránu a poté do ochranné sítě!
58:14'
Ryan O'Rielly předvedl na vrcholu mezikruží krásnou otočku a bekhendovou přihrávkou z levého kruhu našel na pravé straně jednoho ze spoluhráčů, který rychle vypálil! Před bránou poté vznikl obrovský závar, ale nebylo vidět, zda puk přešel brankovou čáru! Video to potvrdilo.
58:05'
Seth Jones dostal dvě minuty za držení a Buffalo si vyžádalo oddechový čas, aby zvážilo odvolání brankáře.
56:28'
Sabres právě vstřelili branku!
Jack Eichel ve středním pásmu předvedl krásnou bekhendovou přihrávkou, kterou z otočky našel na útočné modré čáře EVANDERA KANEA, který na levém křídle zavez puk do levého kruhu a krásnou střelou zápěstím mezi lapačkou a levým betonem Sergeje Bobrovského zamířil ke vzdálenější pravé tyči! Rázem je to pouze o gól. Asistence: Jack Eichel a Marco Scandella.
55:31'
Benoit Pouliot na levém křídle vypálil z vrcholu kruhu pro vhazování a jeho střela byla přizvednuta do ochranné sítě. V Buffalu dostává prostor reklamní přestávka.
54:57'
Sabres po rychlém protiútoku puk obloukem nahodili do pravého rohu útočného pásma, kde se jim ho nepodařilo dojet a Blue Jackets mohli v klidu rozehrát.
54:00'
Sabres napřáhli ze středního pásma k táhlé střele, kterou Sergej Bobrovskij bez problému vyrazil.
53:15'
Ryan O'Rielly si najížděl před bránu, jenže nakonec od svých spoluhráčů z levého křídla přihrávku nedostal.
52:37'
Justin Falk napřáhl ze středního pásma k táhlé střele, která skončila v ochranné síti. Komerční přestávka.
52:19'
Jake McCabe rychle vypálil v levém kruhu a jeho střela byla na přední tyči zablokována.
50:41'
Pierre-Luc Dubois se v blízkosti levé tyče dostal ke střele, jenže ji z ostrého úhlu přestřelil.
49:37'
Viktor Antipin na pravém křídle napřáhl od modré čáry k táhlé střele, kterou SAM REINHART před bránou skvěle tečoval a puk zamířil do vzdálenějšího levého horního rohu brány! Asistence: Viktor Antipin a Ryan O'Reilly.
49:24'
Columbus právě vstřelil branku!
Boone Jenner a Cam Atkinson si za bránou vyměnili puk a druhý jmenovaný hráč ho po rychlém vybruslení zpoza brány poslal na vzdálenější levou tyč, kde BOONE JENNER skóroval z blízkosti do prázdné brány! Asistence: Cam Atkinson a Brandon Dubinsky.
49:11'
Josh Anderson vypálil od modré čáry a Robin Lehner puk podržel. Následuje komerční přestávka.
48:30'
David Savard číhal před bránou, Artěmij Panarin mu ale dokázal zablokovat hůl a znemožnit zakončení.
46:33'
Sabres mohli rychle odpovědět, jenže Sergej Bobrovskij všechny tři jejich pokusy v rychlém sledu pokryl.
45:47'
ARTĚMIJ PANARIN si ve středním pásmu rukavicí stáhl ze vzduchu puk na hůl a přes Marca Scandellu pronikl do pravého kruhu pro vhazování, odkud krásnou střelou zápěstím zamířil do vzdálenějšího levého horního rohu brány – 0:2! Asistence: Markus Nutivaara.
45:06'
Nathan Beaulieu na vrcholu pravého kruhu při pokusu o střelu zápěstím promáchl puk, poté ale dostal druhou šanci a z ostrého úhlu nepříjemně nahazoval kotouč před bránu, tam ovšem byli pouze hokejisté Columbusu.
44:57'
Sabres se během krásné pasáži hry dostali k pěti střelám a Blue Jackets vyhodili puk na zakázané uvolnění.
44:15'
Sabres rychle vypálili z vrcholu pravého kruhu a po zákroku Sergeje Bobrovského se v blízkosti pravé tyče poohlížel po dorážce Kyle Okposo, jenže minul odkrytou bránu! Velká šance.
43:49'
Blue Jackets pouze nahodili puk do útočného pásma Sabres a zamířili rychle na střídačku.
43:22'
Hra opět plyne velice rychle a delší dobu se nepřerušuje. Blue Jackers vedou v Buffalu těsně 1:0.
42:49'
Domácí se dostali k dalším střelám, pokus z levého a poté i pravého křídla byl ale zablokován.
42:23'
Sabres na levém křídle vypálili ihned po vhazování, střela od hrazení ale zamířila po teči za bránu.
42:16'
Ryan O'Rielly napřáhl na vrcholu pravého kruhu u hrazení k prudké střele, která byla přizvednuta do ochranné sítě.
41:54'
Blue Jackets se v blízkosti pravé tyče dostali do zakončení bekhendem a Robin Lehner puk vyrazil za bránu.
41:26'
Sabres na pravém křídle vyhráli vhazování a po přihrávce od modré čáry v kruhu rychle vypálil zápěstím z otočky Evander Kane, Sergej Bobrovskij ale předvedl dobrý postřeh a kotouč podržel v náručí.
41:20'
Marco Scandella v pravém kruhu předvedl pěknou stahovačku, jenže se hned vzápětí ocitl pod tlakem a po souboji za bránou se kotouč odrazil do ochranné sítě.
40:44'
Sabres se na levém křídle dostali ke střele od hrazení, která skončila za bránou. Hosté puk poté dojeli.
40:04'
Sabres vstupují do závěrečné třetí třetiny s jednobrankovým mankem a stále mají dostatek času na to, aby se zápasem něco udělali a zabránili šesté porážce v řadě.
40:01'
Statistiky po druhé třetině: Střely na bránu: 7-12; Zablokované střely: 4-11; Vhazování: 64%-36%; Hity: 10-10; Přesilové hry: 0/2-0/1; Trestné minuty: 2-4.
Třetí třetina začne přibližně v 2:54.
Sabres si během prostřední části zahráli dvě přesilové hry, ani jednu ale nevyužili poté, co se těsně před prvním vyloučením na straně Columbusu prosadil po přihrávce zpoza brány Pierre-Luc Dubois. Cam Atkinson se v oslabení řítil do samostatného úniku a jeho střela nakonec skončila na tyči. Skóre po druhé třetině. Buffalo Sabres 0 Columbus Blue Jackets 1.
40:00'
39:39'
Oliver Bjorkstrand se dostal do zakončení v pravém kruhu a Robin Lehner levým ramenem puk vyrazil. Vzápětí to zkoušel z levého kruhu a brankář Sabres puk podržel.
39:00'
Do konce prostřední části zbývá odehrát 1 minuta.
38:22'
Sabres museli kvůli signalizovanému ofsajdu vyklidit útočné pásmo a Ryan Murray získal čas na rozehrávku.
37:30'
Josh Anderson naskočil z trestné lavice zpět na led a Blue Jackets přečkali i druhé oslabení v zápase.
36:14'
Cam Atkinson se v oslabení řítil do samostatného úniku, jenže rychlou střelou zápěstím z mezikruží trefil pravý horní roh brány! Dvě obrovské šance na obou stranách.
35:55'
Ryan O'Rielly nebezpečně vypálil od modré čáry a po zákroku Sergeje Bobrovského se Sabres nedostali i přes velkou snahu k dorážce!
35:30'
Josh Anderson zbytečně fauloval v levém rohu útočného pásma a dostal dvě minuty za hákování.
35:09'
Josh Anderson zpoza brány nebezpečně posílal puk mezi kruhy pro vhazování, zakončení ale nepřišlo.
34:42'
Pierre-Luc Dubois vyhodil puk z obranného pásma tak, že se před střídačkami odrazil mimo ledovou plochu.
34:03'
Boone Jenner napřáhl v levém kruhu ke střele, kterou na přední tyči Robin Lehner vestoje ztlumil na hrudi a poté puk ukryl v lapačce. Komerční přestávka.
33:41'
Sabres po zakázaném uvolnění Blue Jackets vypálilo od modré čáry a puk zamířil nad bránu.
33:31'
Marco Scandella pálil z vrcholu levého kruhu pro vhazování, jenže hráz na přední tyči propálit nedokázal.
33:03'
Ryan O'Rielly vypálil na pravé straně od modré čáry a Sergej Bobrovskij po jistém zákroku puk podržel.
32:06'
Důležitá informace z pohledu českého fanouška. Dnešní utkání sleduje v hledišti Dominik Hašek!
32:02'
Nick Foligno se dostal v blízkosti levé tyče do zakončení, jenže bylo slabé. Puk skončil v lapačce Robina Lehnera a hra byla přerušena. Stále 1:0 pro Columbus.
31:45'
Jack Eichel nemohl na levém křídle pokračovat v akci a hra byla přerušena kvůli ofsajdu.
31:29'
Sabres vyrazili do nadějného útoku, jenže nakonec z něho nebylo vůbec nic a Columbus se ubránil.
30:42'
Cam Atkinson se po dlouhé kolmé přihrávce málem řítil do samostatného úniku, Justin Falk mu ale zezadu fantasticky puk na poslední chvíli vypíchl.
30:02'
Hra byla přerušena a prostor dostává reklamní přestávka. Blue Jackets vedou v Buffalu těsně 1:0.
29:43'
Benoit Pouliot na levém křídle vypálil z úhlu a Sergej Bobrovskij na přední tyči zasáhl dobře pravým betonem.
29:13'
David Savard na levém křídle po přihrávce od modré čáry napřáhl z úhlu bez přípravy k tvrdé střele s příklepem, která od hrazení mířila do vzdálenějšího pravého horního rohu brány, Robin Lehner ale lapačkou puk vytáhl mimo!
28:33'
Hra byla přerušena. Sabres vyhodili puk na zakázané uvolnění a Robin Lehner se musel připravit na vhazování.
28:10'
Pierre-Luc Dubois nejprve na levém a poté i pravém křídle vypálil od modré čáry, obě ale skončily mimo.
27:24'
Sam Reinhart na levém křídle nebezpečně vypálil z ostrého úhlu a Sergej Bobrovskij musel dávat velký pozor, před jeho bránou ale nakonec k nebezpečné teči nedošlo.
26:44'
Sergej Bobrovskij skvěle zasáhl proti střele z pravého kruhu a v blízkosti pravé tyče mohl puk dorážet do odkryté brány Evander Kane, jenže ji bekhendem přestřelil! Komerční přestávka.
25:17'
Hra byla přerušena poté, co byl puk ve středním pásmu sražen na jednu ze střídaček.
24:38'
David Savard zastavil rychlý protiútok Sabres faulem a dostal dvě minuty za hákování.
24:14'
Markus Nutivaara na pravém křídle před kruhem pro vhazování napřáhl ke střele zápěstím, která se svezla po levém betonu Robina Lehnera za bránu. Oliver Bjorkstrand poté zpoza brány krásnou přihrávkou našel mezi kruhy pro vhazování PIERRA-LUCA DUBOISE, který z blízkosti zamířil pod horní tyč – 1:0! Asistence: Oliver Bjorkstrand a Markus Nutivaara.
23:25'
Blue Jackets se v levém kruhu dostali ke střele, která byla zablokována. Sabres drží hosty na uzdě.
23:19'
Johan Larsson na pravém křídle vypálil od modré čáry a jeho tečovaná střela minula vzdálenější levou tyč.
23:01'
Sabres vyrazili do protiútoku, jejich akci ale na levé straně přerušilo postavení mimo hru.
22:53'
Jack Johnson se dostal na pravém křídle ke střele od hrazení, kterou Robin Lehner lapil do lapačky.
22:19'
Jack Eichel na levé straně zavezl puk do útočného pásma a z vrcholu rychlou střelou zápěstí mířil ke vzdálenější pravé tyči, Sergej Bobrovskij ale předvedl skvělý zákrok, když lapačkou přiloženou k levému betonu v akrobatické pozici puk zastavil a přerušil hru!
22:05'
Blue Jackets vzápětí vypálili z levého kruhu a Robin Lehner na přední tyči vkleče podržel puk v náručí.
21:36'
Jordan Schroeder mířil z pravého kruhu pro vhazování ke vzdálenější levé tyči, Robin Lehner ale puk pravým betonem vyrazil.
21:18'
Sabres se ocitli v úvodu druhé třetiny pod velkým tlakem, zatím ovšem soupeře nepustili do nebezpečné šance.
20:46'
Artěmij Panarin se ocitl v mezikruží v šanci, jenže rychlou střelou minul pravý horní roh brány Sabres.
20:41'
Robin Lehner vyrazil střelu Blue Jackets od střídaček a David Savard to vzápětí zkoušel na pravém křídle od hrazení, jeho pokus byl ale přizvednut do ochranné sítě.
20:24'
Další přerušení poté, co byl puk ihned po vhazování ve středním pásmu sražen mezi střídačky.
20:18'
V Buffalu začala prostřední část a po osmnácti sekundách se proti Columbusu pískalo postavení mimo hru.
20:01'
Statistiky po první třetině: Střely na bránu: 7-12; Zablokované střely: 3-6; Vhazování: 62%-38%; Hity: 3-6; Přesilové hry: 0/0-0/1; Trestné minuty: 2-0.
Druhá třetina začne přibližně v 1:58.
Robin Lehner předvedl během úvodní části několik dobrých zákroků a krátce před přestávkou ho málem překonal krásnou střelou Artěmij Panarin, pravá tyč ale rozhodla o tom, že jsme se v první třetině žádného gólu nedočkali. Na straně domácích měl v úvodu dobrou šanci Johan Larsson, z blízkosti ale Sergeje Bobrovského nepropálil. Skóre po první třetině v KeyBank. Buffalo Sabres 0 Columbus Blue Jackets 0.
20:00'
19:13'
Sabres se dostali v pravém kruhu ke střele, kterou zablokoval před bránou Zach Werenski.
19:00'
Do konce úvodní části utkání zbývá odehrát 1 minuta.
18:29'
Blue Jackets se nepodařilo rozehrát a puk zamířil na zakázané uvolnění. Hra je přerušena.
17:36'
Jack Johnson na levém křídle vypálil z úhlu a Robin Lehner na přední tyči zasáhl pravým betonem.
17:13'
Vyloučený Jack Eichel je zpět na ledě a hokejisté Buffala hrají v plném počtu poté, co je zachránila tyč.
17:12'
Cam Atkinson vypálil z pravého kruhu pro vhazování a Robin Lehner vyrazil puk do ochranné sítě. Jack Eichel se za sekundu vrátí. Následuje komerční přestávka.
16:29'
Artěmij Panarin napřáhl na vrcholu pravého kruhu pro vhazování k prudké střele s příklepem, která mířila do předního horního rohu brány, nakonec se ale od pravé tyče odrazila zpět od hry! Blue Jackets byli blízko.
16:14'
Seth Jones na pravém křídle vypálil od hrazení, jeho střela ale byla na přední tyči zablokována.
15:34'
Johan Larsson se na levém křídle dostal ke střele od modré čáry, která zamířila v oslabení do ochranné sítě poté, co puk napálil do útočného pásma Justin Falk.
15:13'
Jack Eichel nedodržel správný postup při vhazování, když dal čepel hole k ledu příliš brzo a dostal dvě minuty za zdržování hry. Blue Jackets si zahrají první přesilovou hru.
15:13'
Sabres z dobrého tlaku nic nevytěžili a po nepřesné rozehrávce poslali puk na zakázané uvolnění.
14:48'
Marco Scandella tvrdě vypálil od modré čáry, jeho rána ale trefila některého z hráčů před bránou.
14:38'
Hra plyne opravdu velice rychle a před námi je posledních pět minut a několik sekund k tomu.
14:06'
Puk nebezpečně poskakoval v mezikruží, jenže Blue Jackets se ke střele dostat nedokázali.
13:01'
Seth Griffith na levém křídle po rychlém protiútoku vypálil od hrazení a Sergej Bobrovskij střelu mířící do vzdálenějšího pravého rohu brány vyrazil lapačkou do ochranné sítě. Vylučovat se nakonec nebude.
12:38'
Columbus na pravém křídle rychle vypálil dvakrát, obě střely ale Robin Lehner vyrazil.
12:08'
Blue Jackets vypálili na levém křídle od hrazení a pozorný Robin Lehner puk vyrazil. Následuje výhoda.
11:56'
Blue Jackets podrželi puk delší dobu ve svém obranném pásmu a oba týmy odjely rychle střídat.
11:28'
Cam Atkinson na pravém křídle vypálil z ostrého úhlu, jeho pokus byl ale na přední tyči zablokován.
10:41'
Nick Foligno na pravém křídle vypálil téměř z nulového úhlu a Robin Lehner na přední tyči puk vyrazil.
10:08'
Ryan Murray na pravém křídle vypálil od hrazení a po zákroku Robina Lehnera následuje reklamní přestávka.
10:00'
Johan Larsson se ocitl v blízkosti pravé tyče ve velké šanci, jenže vyklepal pouze sevřené betony Sergeje Bobrovského! Skóre se nepohnulo.
09:14'
Sabres podruhé v řadě napálili puk prudce do útočného pásma, jenže vzápětí se jim ho na levém křídle nepodařilo dojet. Blue Jackets dobře brání a zatím je skóre 0:0.
08:40'
Blue Jackets opět pouze nahodili puk do útočného pásma a odjeli střídat. Evander Kane rozehrával.
08:05'
Ryan O'Rielly na levém křídle vypálil od hrazení zápěstím a jeho střela byla na bližší tyči zablokována.
07:58'
Sam Reinhart vypálil od modré čáry a jeho táhlý pokus byl přizvednut do ochranné sítě. Reklamní přestávka.
07:14'
Zemgus Girgensons na pravém křídle zavezl puk do útočného pásma a z kruhu ho posílal nebezpečně bekhendem na přední tyč, tam ovšem našel pouze Nicka Foligna.
06:44'
Sabres vypálili z levého kruhu pro vhazování a Sergej Bobrovskij vyrazil puk mimo tři tyče své brány.
06:19'
Blue Jackets opět nahodili puk do útočného pásma, aby mohli v klidu, ale zároveň rychle, vystřídat.
05:35'
Seth Griffith předvedl za bránou skvělý forčeking a po jeho přihrávce pálil jeden z jeho spoluhráčů na vzdálenější levé tyči těsně mimo!
05:01'
Seth Jones po pravé straně zavezl puk do útočného pásma a z úhlu napřáhl ke střele zápěstím, která mířila ke vzdálenější levé tyči, Robin Lehner ji ale pravým betonem vyrazil.
04:41'
Střela Sabres od modré čáry byla na pravém křídle zablokována a Blue Jackets vyhodili kotouč na zakázané uvolnění. Po velice plynulé hře byla hra po delší době přerušena.
04:13'
Blue Jackets nahodili puk do útočného pásma a odjeli rychle střídat. Vzápětí je následovali domácí.
03:45'
Hodně dlouho už se hraje bez přerušení, přesto do toho oba týmy dávají všechno a zatím marně se snaží dostat do zakončení. Sergej Bobrovskij v klidu, stejně tak Robin Lehner.
02:44'
Seth Jones a před ním jeden ze spoluhráčů vypálil od modré čáry, Robin Lehner ale obě dvě střely vyrazil.
02:08'
Artěmij Panarin na levém křídle vypálil z ostré úhlu a Robin Lehner na přední tyči zasáhl pravým betonem.
01:54'
Evander Kane v levém kruhu prudce zabrzdil a bekhendem přihrával z otočky do mezikruží, tam ovšem našel pouze jednoho z hokejistů hostujícího Columbusu.
01:24'
Zemgus Girgensons zpoza brány přihrával mezi kruhy pro vhazování, tam ale nebyl nikdo a kotouč opustil pásmo.
00:33'
Kyle Okposo byl ve středním pásmu udeřen pukem do obličeje a puk se odrazil mezi střídačky. Hra přerušena.
00:09'
Utkání bylo zahájeno a po devíti sekundách na levém křídle vypálil od modré čáry Johan Larsson, Sergej Bobrovskij byl ale pozorný a jeho táhlou střelu ukryl v náručí.
00:01'
V KeyBank Center dozněla kanadská i americká národní hymna a vše je připraveno k úvodnímu vhazování.

Buffalo Sabres: Lehner (Ch. Johnson) – Scandella, Falk, McCabe, Beaulieu, Gorges, Antipin – Girgensons, Eichel (A), Pominville – E. Kane, R. O'Reilly (A), S. Reinhart – B. Pouliot, Jo. Larsson, Okposo (A) – Nolan, Criscuolo, Griffith. Hlavní trenér: Phil Housley.

Columbus Blue Jackets: Bobrovskij (Korpisalo) – Werenski, S. Jones, J. Johnson (A), D. Savard, R. Murray, Nutivaara – Panarin, N. Foligno (C), Bjorkstrand – Jenner (A), Dubinsky, Atkinson – Motte, Dubois, J. Anderson – Milano, Schroeder, Hännikäinen. Hlavní trenér: John Tortorella.

Rozhodčí: Chris Schlenker, Brad Meier. Čároví: David Brisebois, Mark Shewchyk.
Buffalo se vrací zpět domů a v úterý v noci vyzve v KeyBank Center hokejisty Columbusu. Domácí budou spoléhat na Ryana O'Riellyho, který během listopadu v osmi zápasech zaznamenal sedm kanadských bodů. Utkání se stejně jako mnoho předchozích ponese v duchu boje proti rakovině. Sabres prohráli pět zápasů v řadě a poslední vzájemný duel proti Blue Jackets nezvládli, když na jejich ledě 26. října prohráli 5:1.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 01:00.