NHL - Základní část -  ONLINE PŘENOS -  Chicago : Colorado - 7. března 2018   02:30

Chicago
Chicago
05:08' E. Gustafsson (J. Toews, Saad) • 60:09' J. Toews (P. Kane, Keith)

3. Erik Gustafsson (CHI) 1+0
Statistiky: Střely na bránu: 27-34; Zablokované střely: 14-15; Vhazování: 57%-43%; Hity: 19-35; Přesilové hry: 0/2-1/3; Trestné minuty: 6-4.
Nathan MacKinnon v závěru druhé třetiny odpověděl v přesilové hře na úvodní gól Erika Gustafssona z úvodu utkání a poté, co hned vzápětí nebyl gól Brandona Saada uznán kvůli úmyslnému kopnutí, ve třetí třetině gól nepadl a šlo se do prodloužení, které bleskově rozhodl Jonathan Toews. Konečný výsledek v United Center. Chicago Blackhawks 2 Colorado Avalanche 1 po prodloužení.
60:09'
Chicago právě vstřelilo branku!
Patrick Kane na pravém křídle od hrazení nahodil puk krásnou žabičkou na vzdálenější levou tyč, kde JONATHAN TOEWS v jízdě vymetl bližší levý horní roh brány a po pouhých 9 sekundách rozhodl v prodloužení o výhře Chicaga! Asistence: Patrick Kane a Duncan Keith.
60:01'
Erik Gustafsson v úvodu utkání poslal Chicago do vedení, když se jeho nahození od hrazení od brusle Patrika Nemetha odrazilo do sítě, jenže krátce před koncem druhé třetiny využil přesilovou hru Nathan MacKinnon a Colorado srovnalo krok. Blackhawks se mohli rychle vrátit do vedení, jenže patička Brandona Saada nemohla být gólová kvůli úmyslnému kopnutí. Ve třetí třetině oba týmy měly několik šancí, žádnou ale nevyužily. Čeká nás prodloužení. Skóre po třetí třetině. Chicago Blackhawks 1 Colorado Avalanche 1.
60:00'
59:10'
Gabriel Landeskog po přihrávce z pravého křídla mohl rozhodnout, když z mezikruží mířil do pravého horního rohu brány, jenže Jean-François Bérubé jeho střelu z blízkosti fantasticky vyrazil!
59:00'
Do konce třetí třetiny zbývá odehrát 1 minuta.
58:37'
Coloradu se nepodařilo rozehrát podél střídaček a hra byla po zakázaném uvolnění přerušena.
58:12'
Jordan Oesterle prudce vypálil od modré čáry a Semjon Varlamov levým betonem vyrazil puk do rohu ledové plochy.
57:45'
David Kämpf si oddechl a po dvou minutách se vrátil z trestné lavice zpět na led. Chicago hraje v plném počtu.
57:01'
Tyson Barrie napřáhl od modré čáry ke tvrdé střele s příklepem a Jean-François Bérubé puk mířící k levé tyči vyrazil pravým betonem! Vzápětí si poradil i s dorážkou!
56:24'
Brent Seabrook dvakrát odvedl v obranném pásmu skvělou práci a vyhodil puk do obranné zóny Avalanche.
55:45'
David Kämpf se v útočném pásmu snažil zastavit protiútok Avalanche a dostal dvě minuty za podržení. Colorado bude mít po komerční přestávce šanci rozhodnout zápas.
55:20'
Chicago se dostalo na vrcholu mezikruží ke střele zápěstím, která byla sražena a minula levý horní roh brány Semjona Varlamova.
54:24'
Alexander Kerfoot na levém křídle vystřelil od modré čáry a jeho střela mířila přesně ke vzdálenější pravé tyči, Jean-François Bérubé ale fantasticky puk vyrazil levým betonem a dorážka J. T. Comphera těsně minula bránu!
53:59'
Carl Söderberg se vrátil na led a hned se v levém kruhu dostal ke střele, kterou Jean-François Bérubé na přední tyči vyrazil a poté puk holí stáhl pod sebe. Komerční přestávka.
53:39'
Carl Söderberg je zpět na ledě a Colorado bez potíží přečkalo druhé oslabení dnešního duelu v United Center.
53:29'
Chicago by se rádo ujalo vedení, jenže nyní jeho akci na levém křídle zastavilo postavení mimo hru.
53:11'
Jonathan Toews napřáhl na vrcholu levého kruhu ke střele zápěstím, která byla zablokována, a po dalším snažení Blackhawks skončil puk v ochranné síti.
52:42'
Colorado je v oslabení hodně silné a obzvlášť to platí v Pepsi Center. Chicago se marně snaží udržet pásmo.
52:19'
Tyson Barrie v levém rohu obranného pásma získal puk a poté ho vyhodil až za bránu domácího Chicaga.
51:39'
Carl Söderberg dostal dvě minuty za nedovolené bránění a Chicago si po krátké reklamní přestávce zahraje druhou přesilovou hru. První využít nedokázalo.
51:29'
Blake Comeau vystřelil na vrcholu pravého kruhu pro vhazování a dobře mířil ke vzdálenější levé tyči, jenže Jean-François Bérubé pravým betonem puk vyrazil.
51:07'
Blackhawks se nepodařilo rozehrát podél střídaček a kotouč zamířil na zakázané uvolnění.
50:49'
Hra je velice plynulá a už jsme byli svědky několika šancí, na třetí gól v United Center ale čekáme marně.
49:45'
Vinnie Hinostroza se ocitl na bodu pravého kruhu ve slibné šanci, jenže orazítkoval pouze hruď Semjona Varlamova, který puk úspěšně vyrazil.
49:01'
A další střela obránce Chicaga, který tentokrát pálil od modré čáry vedle vzdálenější pravé tyče.
48:51'
Erik Gustafsson napřáhl na vrcholu mezikruží k prudké ráně s příklepem, která minula pravý horní roh brány.
47:14'
Brent Seabrook odvedl v obranném pásmu skvělou práci, jinak by se hosté řítili do přečíslení 2 na 1.
46:46'
Chicago na pravém křídle vystřelilo od modré čáry a Semjon Varlamov vestoje puk bez problému vyrazil.
46:17'
Vinnie Hinostroza se dostal u levé tyče po špatné rozehrávce hostů k bekhendové střele, která z ostrého úhlu zamířila pouze do boční sítě Semjona Varlamova.
45:53'
Colorado se snažilo prosadit na levém křídle podél střídaček a jeho akci přerušilo postavení mimo hru.
45:17'
Patrick Kane měl velkou šanci, když v blízkosti pravé tyče mířil střelou zápěstím do bližšího horního rohu brány, jenže Semjon Varlamov se vytasil s úžasným semaforem!
45:11'
Erik Gustavsson se po krásné diagonální přihrávce z pravého strany ocitl v levém kruhu ve slibné střelecké pozici, jenže prudkou ranou minul bližší horní roh brány.
44:47'
Blackhawks na pravém křídle podél střídaček zaváželi puk do útočného pásma a ocitli se v postavení mimo hru.
44:34'
Tyson Barrie prudce vypálil od modré čáry na ose hřiště a Jean-François Bérubé puk vyrazil, přestože měl před sebou několik hráčů a příliš mnoho toho neviděl.
43:16'
Avalanche se na pravém křídle dostali ke střele od hrazení, která byla přizvednuta do ochranné sítě.
42:49'
Nathan MacKinnon byl zřejmě hráčem, který odpověděl střelou z bodu levého kruhu pro vhazování a minul bližší levý horní roh brány domácího Chicaga.
41:52'
Patrick Kane na levém křídle zavezl puk do útočného pásma a na vrcholu kruhu pro vhazování udělal krásnou otočku, po které bekhendem poslal puk před bránu. Na vzdálenější pravé tyči se poté snažil prosadit z blízkosti Vinnie Hinostroza, jenže ztroskotal na levém betonu Semjona Varlamova!
41:32'
Chicago na pravém křídle bojovalo o puk a dostalo se ke střele od hrazení, kterou Semjon Varlamov.
40:36'
Avalanche se dostali na vrcholu levého kruhu ke střele, která byla sražena, a Jean-François Bérubé na přední tyči zabránil holí v potenciální dorážce Avalanche.
40:01'
Chicago vyhrálo úvodní vhazování, což znamená, že v United Center začala závěrečná třetí třetina.
40:01'
Statistiky po druhé třetině: Střely na bránu: 19-27; Zablokované střely: 8-12; Vhazování: 51%-48%; Hity: 12-25; Přesilové hry: 0/1-1/2; Trestné min.: 4-2.
Třetí třetina začne přibližně v 4:28
Colorado ve druhé třetině zvýšilo obrátky a zaslouženě se mu podařilo vyrovnat, když se necelé čtyři minuty před druhou přestávkou prosadil v přesilové hře Nathan MacKinnon. Brandon Saad mohl rychle vrátit Chicago zpět do vedení, jenže jeho parádní patička gól nepřinesla kvůli úmyslnému kopnutí. Skóre po druhé třetině. Chicago Blackhawks 1 Colorado Avalanche 1.
40:00'
39:41'
Colorado se tentokrát k ničemu nedostalo, poněvadž jeho snahu zastavilo zakázané uvolnění.
39:00'
Do konce prostřední části zbývá odehrát 1 minuta.
38:59'
Nathan MacKinnon mohl v blízkosti levé tyče v rychlosti otočit skóre, Jean-François Bérubé ale jeho pokus mířící do bližšího horního rohu brány pravým ramenem vyrazil!
38:43'
Chicago právě vstřelilo branku, která nabyla uznána kvůli kicking motion! Brandon Saad využil obrovského závaru před bránou Semjona Varlamova a u levé tyče puk krásnou patičkou poslal do sítě, uznána by byla ale jen ve fotbale.
37:49'
Hned vzápětí mohl v mezikruží udeřit Arťom Anisimov, jenže stejně jako před pár okamžiky Matthew Highmore zamířil pouze do hrudi připraveného Semjona Varlamova!
37:42'
Matthew Highmore se ocitl v pravém kruhu ve slibné šanci, jenže trefil pouze hruď Semjona Varlamova.
36:18'
Colorado právě vstřelilo branku!
NATHAN MACKINNON si po krásném přesení hry a přihrávce Tysona Barriho napříč útočným pásmem z pravého kruhu doleva zpracoval puk na bodu pro vhazování a parádní střelou zápěstím nad vyrážečkou Jeana-Françoise Bérubého zamířil do bližšího horního rohu brány! Colorado využilo přesilovou hru – 1:1! Asistence: Tyson Barrie a Gabriel Landeskog.
36:02'
Nathan MacKinnon z levého kruhu nahodil puk před bránu, kde se od noh Gabriela Landeskoga odrazil pod lapačkou Jeana-Françoise Bérubého.
35:32'
Colorado si zahraje druhou přesilovou hru v řadě poté, co byl Connor Murphy vyloučen za držení.
35:25'
Samuel Girard na levém křídle po zpětné přihrávce prudce vypálil od modré čáry a Jean-François Bérubé na přední tyči vyrazil puk pravým betonem mimo.
35:14'
Avalanche vyhráli vhazování a v levém kruhu se dostali ke střele, kterou Jean-François Bérubé podržel v náručí.
35:01'
Brandon Saad na levé straně rychle zavezl puk do útočného pásma a střela Erika Gustafssona po jeho zadovce skončila v ochranné síti. Hra byla opět přerušena.
34:45'
J. T. Compher si najel před bránu na krásné nahození z levého křídla a jeho pokus byl přizvednut do ochranné sítě. Po přerušení dostává prostor reklamní přestávka.
33:52'
Avalanche mohli udeřit vzápětí u pravé tyče, jenže bekhendová střela z blízkosti minula horní roh brány.
33:36'
Chicago odpovědělo střelou z bodu levého kruhu pro vhazování, která byla prudká, ale zamířila nad.
33:05'
Gabriel Landeskog se ocitl před bránou v obrovské šanci a střelou zápěstím mířil nad ledem k levé tyči, jenže Jean-François Bérubé ho dokázal vychytat a puk vyrazil!
32:38'
Tomáš Jurčo, Duncan Keith a další hráči Chicaga dlouho operovali s pukem v pásmu, do zakončení se ale nedostali.
32:13'
Chicago na levém křídle nemohlo pokračovat v akci kvůli přihrávce rukou a hra byla přerušena.
31:49'
Colorado během 14 sekund dvakrát nahodilo puk na domácí bránu od modré čáry, Jean-François Bérubé ovšem v obou případech kotouč úspěšně vyrazil.
31:08'
Avalanche po nahození od modré čáry, které bylo zablokováno, rychle museli vyklidit útočné pásmo kvůli signalizovanému postavení mimo hru.
30:28'
Poloviny utkání je minulostí a Chicago stále vede nad Coloradem v domácím United Center 1:0, když se v úvodu zápasu prosadil obránce Erik Gustafsson.
30:09'
Brandon Saad v útočném pásmu zřejmě schytal tvrdý hit a ocitl se na ledě. Komerční přestávka.
29:51'
Nathan MacKinnon se na vzdálenější pravé tyči po nahození z levého křídla ocitl ve velké šanci, jenže z blízkosti bekhendem orazítkoval levý beton Jeana-Françoise Bérubého!
29:36'
Chicago sice stále vede, jenže ve druhé části hodně často vyhazuje puky na zakázané uvolnění, jako třeba teď.
29:14'
Alexander Kerfoot na pravém křídle vystřelil od hrazení z nulového úhlu a málem o levé rameno Jeana-Françoise Bérubého poslal puk pod horní tyč! Brankář Chicaga ho ale vyrazil.
28:46'
Alexander Kerfoot na přední pravé tyči tečoval nahození od modré čáry, kotouč ale minul bránu Blackhawks.
27:52'
J. T. Compher se snažil prosadit na levém křídle střelou zápěstím, která z kruhu pro vhazování mířila ke vzdálenější pravé tyči, zároveň ale také lapačky Jeana-Françoise Bérubého! J. T. Compher má dnes v hledišti rodinu, která se zatím nemohla radovat z gólu.
27:16'
Chicago se provinilo proti pravidlům, když podél střídaček vyhodilo puk na zakázané uvolnění.
26:41'
Chicago se před bránou Semjona Varlamova ocitlo v další šanci, střela z blízkosti ale byla u levé tyče přizvednuta do ochranné sítě. Následuje reklamní přestávka.
25:45'
Chicago vyrazilo na levé straně do přečíslení dva na jednoho a po parádním přenesení hry vystřelil na vrcholu pravého kruhu zápěstím Patrick Kane, jenže domácí útočník zamířil pouze doprostřed brány a hrudi Semjona Varlamova!
25:31'
Samuel Girard vystřelil zápěstím na vrcholu pravého kruhu a Jean-François Bérubé na přední tyči ukryl puk v lapačce! Krásný semafor, po kterém Chicago stále vede.
25:18'
Chicagu se vzápětí nepodařilo rozehrát a puk podél trestných lavic zamířil na zakázané uvolnění.
25:01'
Nick Schmaltz na pravém křídle rychle zavezl puk do útočného pásma a po nádherné stahovačce v kruhu pro vhazování střelou zápěstím zamířil do hrudi Semjona Varlamova, který kotouč vyrazil!
24:26'
Arťom Anisimov se u pravé tyče ocitl v příliš velké blízkosti brány a Semjona Varlamova z úhlu nepřekonal.
23:40'
Tomáš Jurčo napřáhl na vrcholu levého kruhu k prudké ráně, která zamířila těsně nad bránu Colorada.
23:06'
Mikko Rantanen v pravém rohu útočného pásma vyhrál závod o puk a zakázané uvolnění se tak nepískalo.
22:36'
Jean-François Bérubé se vydal za svou bránu, aby zastavil nahození Colorada a poté přesně rozehrál.
21:07'
Samuel Girard z pravého křídla a ostrého úhlu nahodil puk na bližší tyč, kde ho zastavil Jean-François Bérubé.
20:16'
Brandon Saad zamíchal s pukem v pravém kruhu a nádhernou bekhendovou přihrávkou našel na vzdálenější levé tyči Jonathana Toewse, po jehož teči puk mířil po ledě do brány, po pravém betonu Semjona Varlamova se ale svezl do bližší tyče a poté se od ní odrazil za bránu!
20:01'
Jonathan Toews a Nathan MacKinnon opět opět zkřížili hole na vhazování a úspěšnější byl domácí kapitán.
20:01'
Statistiky po první třetině: Střely na bránu: 12-9; Zablokované střely: 5-7; Vhazování: 56%-44%; Hity: 4-12; Přesilové hry: 0/1-0/1; Trestné minuty: 2-2.
Druhá třetina začne přibližně v 3:30.
Semjon Varlamov si v úvodu utkání málem sám srazil puk do brány, a přestože situaci ustál, Chicago se krátce na to ujalo vedení, když se kotouč po nahození Erika Gustafssona od hrazení na vzdálenější pravé tyči odrazil do brány od brusle Patrika Nemetha. Oba týmy si v závěru úvodní části zahrály přesilovou hru, ani jedna ovšem využita nebyla. Zejména ta Colorada byla ovšem hodně nebezpečná. Skóre po první třetině utkání. Chicago Blackhawks 1 Colorado Avalanche 0.
20:00'
19:45'
Blackhawks se ocitli před bránou ve velké šanci, jenže Semjon Varlamov puk vyrazil a poté mu pomohli spoluhráči!
19:35'
Avalanche se nepodařilo rozehrát podél střídaček a kotouč po nepřesné přihrávce zamířil na zakázané uvolnění.
19:00'
Do konce úvodní části utkání zbývá odehrát 1 minuta.
18:58'
Jonathan Toews je zpět na ledě a ani Colorado v závěru úvodní části přesilovou hru nedokázalo využít.
18:46'
Carl Söderberg se u levé tyče snažil puk zasunout mezi betony brankáře Chicaga, Jean-François Bérubé byl ale pozorný a včas je sevřel, aby kotouč vyrazil.
17:44'
Gabriel Landeskog vystřelil z vnějšího oblouku pravého kruhu pro vhazování a Jean-François Bérubé na přední tyči puk vkleče vyrazil. Colorado se k dorážce nedostalo.
17:10'
Mikko Rantanen z vrcholu pravého kruhu nahodil puk po ledě do mezikruží, kde se od čepele hole Tysona Josta odrazil do ochranné sítě. Hra přerušena.
16:58'
Nathan MacKinnon podél střídaček zavážel puk do útočného pásma a Jonathan Toews ho zezadu tak dlouho fauloval, až si nakonec vykoledoval dvě minuty za hákování.
16:35'
Duncan Siemens se vrátil z trestné lavice zpět na ledovou plochu a Avalanche úspěšně přečkali první oslabení.
16:05'
Duncan Keith od modré čáry střelou letící těsně nad ledem mířil dobře k levé tyči, Semjon Varlamov ale kotouč viděl a pravým betonem ho vyrazil do rohu ledové plochy.
15:48'
Patrick Kane si na vrcholu mezikruží rychle srovnal puk na hůl, také jeho střela ale byla nepřesná.
15:03'
Brent Seabrook napřáhl na vrcholu levého kruhu bez přípravy ke tvrdé ráně s příklepem, která minula minula vzdálenější pravý horní roh brány Avalanche.
14:35'
Duncan Siemens dostal dvě minuty za držení a Chicago si po reklamní přestávce zahraje první přesilovou hru utkání.
14:11'
Alex DeBrincat u levé tyče vystřelil z ostrého úhlu a puk se od brankové konstrukce odrazil do ochranného skla!
13:26'
Blake Comeau se ocital u pravé tyče ve velké šanci a už se chystal vystřelit, jenže ke střele ho nepustil Brent Seabrook, který si připsal fantastický obranný zákrok.
13:09'
Avalanche se na pravém křídle vydali na steč, jenže jejich útočnou akci přerušilo postavení mimo hru.
12:52'
Jordan Oesterle a Tomáš Jurčo se v rozmezí tří sekund dostali na vrcholu pravého kruhu ke střele, jenže oba dva pokusy domácích hráčů Blackhawks byly zablokovány.
12:37'
Tomáš Jurčo bojoval v pravém rohu útočného pásma statečně o puk a dokázal ho pro domácí tým udržet.
11:26'
Avalanche na vrcholu mezikruží nepustili Chicago do zakončení a J. T. Compher vyrazil na ose hřiště do protiútoku, jeho následná přihrávka z levého křídla ale byla nepřesná.
10:51'
Avalanche vyhodili puk podél trestných lavic na zakázané uvolnění a hra se vrátila před Semjona Varlamova.
10:40'
Patrick Sharp vystřelil z bodu levého kruhu pro vhazování a po zákroku Semjona Varlamova následuje komerční přestávka. Chicago vede nad Coloradem 1:0.
10:28'
Connor Murphy se dostal v mezikruží, která byla zablokována, a Avalanche vyhodili puk do neutrální zóny.
09:47'
Chicago na levém křídle napřáhlo k táhlé střele letící těsně nad ledem, kterou na přední tyči Semjon Varlamov vyrážečkou vyrazil do rohu ledové plochy.
08:39'
Patrick Kane rychle objel bránu a přihrávkou zpoza ní hledal v mezikruží Jonathana Toewse, jenže Avalanche puk dokázali zpacifikovat a domácí do zakončení nepustili.
08:19'
Blackhawks se v pravém kruhu ocitli ve slibné střelecké příležitosti a Semjon Varlamov na přední tyči puk vyrazil.
07:49'
Chicago se na pravém křídle vydalo podél hrazení do útoku, který zmařila nepřesná zpětná přihrávka k modré čáře.
06:48'
Carl Söderberg na pravém křídle z ostrého úhlu nahodil puk před bránu, kde ho na přední tyči s mírnými problémy podržel v náručí Jean-François Bérubé. Komerční přestávka.
05:25'
Blackhawks se ujali vedení a nyní podél střídaček vyhodili puk po nepřesné přihrávce na zakázané uvolnění.
05:08'
ERIK GUSTAFSSON na levém křídle od hrazení dlouhou žabičkou nahodil puk na vzdálenější pravou tyč, kde se kotouč od levé brusle Patrika Nemetha odrazil do pravého horního rohu brány! Chicago vede nad Coloradem 1:0. Asistence: Jonathan Toews a Brandon Saad.
04:16'
Další střela přišla z vrcholu pravého kruhu, kde napřáhl k dobré střele Dominic Toninato a na přední tyči ji tečoval některý ze spoluhráčů, Jean-François Bérubé ale puk vyrazil.
03:41'
Avlanche napřáhli na vrcholu levého kruhu k prudké ráně bez přípravy, která mířila do předního horního rohu brány, jenže Jean-François Bérubé puk vyrážečkou skvěle vyrazil!
03:17'
Blackhawks na levém křídle nemohli pokračovat v akci, protože se ocitli v postavení mimo hru.
02:37'
Connor Murphy na pravém křídle vystřelil od modré čáry a Semjon Varlamov na přední tyči puk podržel v náručí.
02:08'
Alex DeBrincat nádhernou přihrávkou zpoza brány našel Nicka Schmaltze, kterému střela z blízkosti nesedla a bez přípravy minul levou tyč brány Semjona Varlamova!
01:38'
Nail Jakupov se dostal na vrcholu mezikruží k první střele, jenže zamířil pouze do náruče Jeana-Françoisa Bérubého.
00:38'
Connor Murphy z pravého křídla a ostrého úhlu nahodil puk po ledě před bránu, kde hledal Jonathana Toewse. Semjon Varlamov dobře zasáhl betony, jenže na kolenou si poté málem u levé tyče zavezl puk do vlastní brány! Nakonec ale kotouč sevřel mezi betony a dobře to pro Colorado dopadlo.
00:01'
Nathan MacKinnon a Jonathan Toews se střetli na úvodním vhazování a utkání právě bylo zahájeno.
00:01'
Jeff Ray právě předstoupil před fanoušky v United Center, aby přednesl americkou národní hymnu. Začátek utkání mezi Chicagem a Coloradem za okamžik. Čeká nás souboj týmů z Centrální divize.

Chicago Blackhawks: Bérubé (A. Forsberg) – Keith (A), C. Murphy, E. Gustafsson, Seabrook (A), Dahlström, Oesterle – Saad, J. Toews (C), P. Kane – DeBrincat, Schmaltz, Hinostroza – Jurčo, Anisimov, Highmore – Sharp, Kämpf, Duclair. Hlavní trenér: Joel Quenneville.

Colorado Avalanche: Varlamov (J. Bernier) – Zadorov, Barrie, Nemeth, Girard, Siemens, A. Lindholm – Landeskog (C), MacKinnon (A), Rantanen – Jost, Kerfoot, Jakupov – Comeau (A), Söderberg, Nieto – Compher, Toninato, G. Bourque. Hlavní trenér: Jared Bednar.

Rozhodčí: Dave Jackson, TJ Luxmore. Čároví: Derek Amell, Kory Nagy.
Colorado se po sérii čtyř domácích zápasů a tří výher, kterou v posledním utkání ukončil Nashville, vydá do United Center, kde vyzve Chicago. Avalanche po skvělém vstupu do sezóny neustále balancují na hranici účasti a neúčasti v playoff a na čtvrtý Dallas ztrácí v Centrální divizi čtyři body, mají ovšem zápas k dobru. Blackhawks jsou na tom před zápasem proti diviznímu rivalovi hodně špatně. Chicago je v Centrální divizi až poslední a účast ve Stanley Cupu se mu s každou prohrou hodně vzdaluje. Blackhawks mají 64 bodů.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 02:30.