NHL - Základní část -  ONLINE PŘENOS -  Columbus : Winnipeg - 28. října 2017   01:00

Winnipeg

To je z tohoto utkání vše, já Vám přeji dobrou noc a u dalších přenosů se budu těšit na shledanou.

Trestné minuty: 12:8
Utkání je u konce a i když to dlouho nevypadalo, nakonec se z výhry raduje domácí Columbus. Ten v nastavení nejprve přečkal horkou chvíli, když Wheeler nedokázal zblízka překonat Bobrovského a nakonec sám udeřil. Po krátkém závaru se trefil Josh Anderson a zařídil tak pro svůj tým druhý bod.
62:38'
Columbus právě vstřelil branku!
Je rozhodnuto! Domácí se usadili v pásmu, Mason nejprve zlikvidoval dva útočné výpady, ale poté si zpoza branky vyjel JOSH ANDERSON a zamířil přesně k tyčce. Kus práce odvedl před brankou clonící Dubinsky, gólman Winnipegu toho moc neviděl. Bez asistence.
62:02'
Wheeler měl na holi druhý bod pro hosty, stál sám před Bobrovským, ten jej ale vychytal bleskurychlou lapačkou!
61:48'
Wheeler se sice kličkami zvládl uvolnit, ale zároveň se dostal z úhlu.
61:14'
Rozhodnout mohl Panarin, nevyužil však dobré pozice pro střelu a mířil příliš vysoko.
60:20'
Winnipeg se hned po začátku usadil v útočném pásmu a snaží se o střelecké vyjádření.
60:01'
Statistiky

Střely na branku: 35:28
Zásahy brankářů: 27:34
Vyhraná vhazování: 28:33
Hity: 21:15
Šedesát minut hry o vítězi nerozhodlo. Ve třetí třetině vrhli domácí vše do útoku, ale dlouho se jim nedařilo překonat obranný val Winnipegu. Ten padl až v 51. minutě, kdy se po Jonesově nahození trefil z mezikruží Cam Atkinson a jelikož to byl poslední gól, rozhodl tak o prodloužení.
60:00'
59:29'
Bobrovskij si připsal důležité zákroky na brankové čáře, Columbus už jde dopředu.
59:13'
Domácí publikum se zlobí, že nebyl potrestán zákrok na Panarina, který byl na útočné modré čáře sražen k ledu. Rozhodčí v zákroku faul neviděli.
58:38'
Na druhé straně se o střelu pokusil Savard, Masonovu branku však netrefil.
58:05'
Od modré vystřelil Morrissey, Bobrovskij jeho tvrdou střelu vyrazil do rohu.
57:08'
Mason zastavil vyhozený puk, zakázané uvolnění Columbusu se tak konat nebude.
56:16'
Domácí přečkali oslabení a opět hrají v plném počtu.
55:49'
Foligno vyhodil přes všechny čáry až k Masonovi.
55:28'
Hostům se podařilo trvaleji se usadit v pásmu, zatím je to ale bez střeleckého vyjádření.
54:16'
Výsledkem je dvouminutový trest pro Davida Savarda za hrubost.
54:16'
Lemieux u mantinelu tvrdě narazil Johnsona a odpověď na sebe nenechala dlouho čekat. Na hostujícího hráče se vrhl Anderson i Savard a uštědřili mu několik tvrdých úderů.
54:01'
Neprošel ani Daňo na druhé straně, tělem jej odstavil Johnson.
53:22'
Panarin sice parádně projel z vlastního pásma až k útočné modré, dál jej ale nepustila obrana Winnipegu.
52:21'
Bobrovskij teď mnoho neviděl, s nahozením od modré si však starosti dělat nemusel. Blok hráčů před ním jej zvládl srazit.
51:54'
Zakázané uvolnění domácích, Winnipeg bude moci udeřit a rychle odpovědět na inkasovaný gól.
50:23'
Je vyrovnáno! Domácí předvedli dobrý forčekink, od modré nahodil Jones, v chumlu mezi kruhy se k zakončení dostal CAM ATKINSON, bekhendem plácl do puku a ten propadl za Masona. Asistence: Seth Jones.
49:02'
Daňův průnik levou stranou skončil v rohu, do protiútoku už vyráží domácí Columbus.
48:32'
Je tu ovšem zakázané uvolnění domácích, vhazovat se bude po Bobrovského pravici.
47:42'
Hosté málem vystihli rozehru Columbusu, ten se nakonec vymanil z pásma a jde kupředu.
47:00'
Domácí Jenner u mantinelu tvrdě atakoval Scheifeleho, bylo tam i koleno, obešlo se to ale bez vyloučení. Hostující útočník je na střídačce a vypadá to, že bude moci bez problémů pokračovat.
46:24'
Na druhé straně byl zablokován Little, jeho rána se k Bobrovskému vůbec nedostala.
45:49'
Zleva i zprava to domácí zkouší na Masona, dnes jim ale není přáno.
45:23'
Hosté jsou již v plném počtu, Wheeler naskočil na led.
45:00'
Už to ale neplatí, puk letí až k Bobrovskému.
44:40'
Wennberg branku vůbec netrefil, domácí ale i nadále zůstávají v útočném pásmu.
43:58'
Z levého křídla pálil Panarin, z voleje trefil připraveného Masona.
43:40'
Werenskimu přeskočil na modré čáře puk do středního pásma, on a jeho spoluhráči musí rychle ven.
43:23'
Už se pískalo a Blake Wheeler dostal dvě minuty za podražení.
43:21'
Bude se vylučovat, přesilovku si dají hráči domácího Columbusu.
42:49'
Dubinskyho střela nenašla cíl, byť měl na levé straně docela prostor pro klidné zakončení.
42:00'
Zakázané uvolnění hostů, hra se vrací před Masona.
41:03'
Domácí neuspěli ani z krátkého závaru, už se hra přemisťuje k opačné brance.
40:39'
Přes obránce vystřelil domácí Werenski, Mason si ale jeho pokus zvládl najít a skrýt ve své výstroji.

Trestné minuty: 10:6
Je za námi i druhá třetina a skóre se nám od té předcházející přestávky nepohnulo. I v této dvacetiminutovce bylo k vidění několik přesilovek, nyní na obou stranách, výsledek byl ovšem stejný – bez branek. Nejblíže úspěchu byl domácí Panarin, ten ovšem svým švihem pouze rozezvučel Masonovu brankovou konstrukci. Po čtyřiceti minutách hry tak stále panuje stav 0:1.
40:00'
39:51'
Hosté vyhodili do pásma Columbusu.
39:12'
V levém kruhu zahranil domácí Bjorkstrand a rychle vystřelil. Nápad to nebyl zlý, puk ale prolétl těsné vedle branky.
38:33'
Anderson pouze nahodil puk do útočného pásma, hosté pak zvládli své území uhlídat a nepustit Columbus do zakončení.
37:31'
Závar před hostujícím brankovištěm, aktivní v tom byl zejména Jenner, ale ani několik pokusů domácím nestačilo k vyrovnání. Nakonec se pískala posunutá branka.
37:27'
Little skočil na led, jeho trest je u konce.
37:12'
Zápěstím vystřelil Jenner, Mason byl na místě.
36:28'
Chyba v rozehrávce ale znamenala brejk hostů a Wheelerovu šanci na zvýšení náskoku. Jeho bekhendový pokus ale Bobrovskij zvládl vykrýt.
35:48'
Werenskiho nahození od modré čáry bylo lehce tečováno, šlo pak ale těsné vedle Masonovy branky.
35:27'
Je tu další vyloučení a dvouminutový trest, hrou vysokou holí se provinil hostující Bryan Little.
34:58'
Bobrovskij pro jistotu přerušil hru, když skryl v lapačce nepříjemné nahození ze středního pásma.
34:02'
Domácí jsou v plném počtu.
33:44'
A nyní navíc Columbus vystihl rozehrávku hostů a Wennberg vyváží puk do útočného pásma.
33:15'
Domácí vyhazují, opět tak předvádí dobrou hru v oslabení.
32:02'
Jenže přichází zbytečná chyba. Domácí hráli v šesti a to bude za dvě minuty za příliš mnoho hráčů na ledě. Trest odsedí Sonny Milano.
31:55'
Puk skončil u Bobrovského, domácí musí vymyslet novou akci.
30:41'
Mason stále drží nulu a nyní mu k tomu pomohlo i trochu štěstí. Panarin měl prostor pro střelu a pokusem z kruhu orazítkoval břevno!
30:21'
V akci se ale vyskytl faul a hostující Blake Wheeler dostal dvě minuty za vysokou hůl.
30:20'
Dlouhý pas na Scheifeleho, ten ihned hledal najíždějícího spoluhráče. Ovšem bez úspěchu.
29:50'
Hosté se ubránili, hrají už v plném počtu.
29:06'
Jonesova střela šla mimo, domácí ale zvládli udržet pásmo.
28:49'
Pěknou přihrávku do druhé vlny dostal najíždějící Foligno, rychlou střelu ale poslal přesně do Masona. Ten tak má za sebou další úspěšný zákrok.
27:50'
První přesilovka pro Columbus, dvouminutový trest za nedovolené bránění obdržel Shawn Matthias.
27:46'
Změnit to chtěl Scheifele, najel si zleva do pásma, jeho střelu ale lapačkou pokryl připravený Bobrovskij.
27:40'
Hraje se teď hodné ve středním pásmu, oba týmy mají docela problém založit povedenou akci.
26:52'
S rozehrávkou neuspěl Nutivaara, snažil se vysunout Dubinskyho, ten ovšem vzápětí schytal tvrdý hit.
25:57'
Snaha Columbusu o vyrovnání stále končí na dnes vynikajícím Masonovi. Ten je na brankové čáře k nepřekonání.
24:57'
Trochu prostoru na levé straně dostal najíždějící Calvert, jenže nemířil přesně. Puk zaduněl o zadní mantinel.
24:15'
Dlouhou přihrávku dostal Atkinson, na modré čáře však při otáčení zakopl a upadl. I v pádu ale dokázal vystřelit a donutit Masona k zákroku.
23:52'
Dubinsky je opět na ledě, je po čtvrté přesilovce Winnipegu.
23:25'
Foligno skvěle podržel puk u mantinelu v útočném pásmu, tohle oslabení domácím vychází na jedničku.
22:31'
Puk letí přes všechny čáry až k Masonovi, Winnipegu se zatím úvod čtvrté přesilovky nedaří.
21:52'
Bude se vylučovat a opět to bude na straně Columbusu. Dvě minuty za nedovolené bránění obdržel Brandon Dubinsky.
20:48'
Scheifele posouval přihrávku na Wheelera, tomu ale puk utekl od hokejky a vše tak skončilo v rohu kluziště.

Trestné minuty: 6:0
Je za námi první třetina a spokojenější mohou být hosté. Ti sice nevyužili hned tři přesilové hry, přesto jsou ve vedení. O jedinou branku této části se postaral Brandon Tanev, který si všiml, že Bobrovskij neudržel střelu a dorážkou z brankoviště pak otevřel skóre utkání. Columbus zatím neumí najít způsob, jak překvapit výborně chytajícího Masona. Celkově to ale dává hokej velice slušné kvality, který se musí líbit.
20:00'
19:51'
Puk je v rohu v pásmu Winnipegu, hosté jej celkem v poklidu kontrolují.
19:11'
Foligno neudržel útočné pásmo, jenže ani Scheifele se daleko nedostal. Columbus je zpět v útoku.
18:11'
Dlouhá přihrávka mířila na Jennera, ten byl ovšem dobře bráněn a s pukem na holi se ke střele nedostal.
17:37'
Hraje se teď dlouho bez přerušení, Columbus se ve svém územním tlaku marně snaží o vyrovnání.
16:27'
Z ostrého úhlu to zkusil Dubinsky, Mason byl na tyčce přilepený a puk za svá záda nepustil.
15:44'
Dubinsky se vrací na led, Columbus přečkal i třetí oslabení.
15:12'
Atkinson vystihl rozehrávku Winnipegu a dostal puk mimo vlastní pásmo.
14:38'
Hosté se sami zbavili pásma, přihrávka na Scheifeleho postrádala přesnost a puk dojel až k Masonovi.
13:59'
Foligno v oslabení pouze vyvezl puk do středního pásma, přechod do útoku už riskovat nechtěl.
13:44'
Třetí vyloučení na straně Columbusu, dvě minuty za hrubost dostal Brandon Dubinsky.
13:38'
K dorážce se na levé straně dostával Atkinson, ani on ale neuspěl!
13:26'
Kousek nad kruhy vystřelil švihem Wennberg, Mason měl ale dobrý výhled a mohl se na pokus připravit. Přerušil hru a dal tak svým spoluhráčům možnost vydechnout.
12:45'
Rychlá akce domácích s bekhendovým zakončením poblíž branky, Mason stále drží.
12:13'
Od levého mantinelu se hodlal do akce dostat hostující Scheifele, puk mu ovšem v rozhodujícím okamžiku odskočil od hole.
11:45'
Zpoza branky to zkoušel Daple, Masona ale rychlým pokusem o zasunutí puku za tyčku nepřekvapil.
11:28'
Další průnik domácích, nyní v podání Wennberga, jeho svižnou střelu pokryl připravený Mason.
10:57'
Do protiútoku se probíjel Anderson, dostal se i do zakončení, Mason byl ovšem na svém místě a ránu ztlumil.
10:38'
A domácí jsou již v plném počtu.
10:38'
Až nyní, puk ale prolétl nad Bobrovského brankou.
10:02'
Tato přesilovka hostům moc nevychází, prakticky se ještě nedostali kloudně do pásma, natož ke střeleckému vyjádření.
09:23'
Domácí se v oslabení dostali do brejku dvou na jednoho, Calvert to vzal na sebe, jenže zprava Masona nepřekonal. Jeho střela byla tečována a skončila mimo ledovou plochu.
08:38'
Dvě minuty za hákování obdržel Zach Werenski.
08:35'
Jenže nápor Winnipehu pokračoval a domácí opět faulovali. Po krátké výhodě se tak bude na straně Columbusu podruhé vylučovat.
08:15'
Přesilovka je u konce, Nutivaara se vrátil na ledovou plochu.
07:50'
Dobrá obrana Columbusu pokračuje, hosté musí vyklidit pásmo a začít znovu.
07:10'
Wheelerovu střelu Bobrovskij neudržel, k dorážce ale nedošlo, jeho spoluhráči opět vyhodili puk z pásma.
06:38'
Úvod oslabení domácím vyšel, podařilo se jim vyhodit puk přes všechny čáry.
06:15'
Už se pískalo a dvě minuty za podražení dostává domácí Markus Nutivaara.
06:02'
Bude se vylučovat, hosté mají prozatím ponechanou výhodu.
05:57'
I nadále se hraje hokej ve vysokém tempu.
04:52'
Winnipeg právě vstřelil branku!
Hosté jdou do vedení. Johnson špatně rozehrál, přišla okamžitá střela, Bobrovskému vypadl puk z chráničů a k němu se pak nejrychleji dostal BRANDON TANEV. Zblízka pak už jen doklepl vlastní pokus do sítě a otevřel tak skóre tohoto utkání. Bez asistence.
03:46'
Najednou tu ale vznikl brejk domácích. Do sóla se dostával Panarin, zprava se cpal na střed, při zakončení byl ale těsně ubráněn a Masona neohrozil.
03:27'
Hra v rohu kluziště v pásmu COlumbusu, na střelu to však zatím není.
02:32'
Až nyní si Mason poprvé sáhl na puk, nebylo to ale nic zvláštního. Svým zákrokem přerušil hru a bude se vhazovat v jeho blízkosti.
01:56'
Domácí se zatím osmělují, dopředu se zrovna nehrnou.
00:54'
První střelu utkání si připsal hostující Wheeler, Bobrovskij jeho pokus z levé strany skryl ve své lapačce.
00:01'

Columbus Blue Jackets: Bobrovskij (Korpisalo) – S. Jones, Werenski, D. Savard, J. Johnson (A), Nutivaara, R. Murray – J. Anderson, N. Foligno (C), Panarin – Atkinson, Dubinsky, Jenner (A) – Bjorkstrand, Wennberg, Calvert – Dubois, Dalpe, Milano.

Winnipeg Jets: S. Mason (Hellebuyck) – Trouba, Morrissey, Byfuglien (A), Enström, T. Myers, D. Kulikov – Wheeler (C), Scheifele (A), Connor – Laine, Little, Ehlers – Matthias, Copp, B. Tanev – Daňo, Hendricks, Lemieux.

Rozhodčí: O'Rourke, Peel – Pancich, Sericolo.
Zápas nám začne s menším zpožděním, rozhodně nikam neodcházejte.
Ze zápasu je pro Vás připraven online přenos, kterým Vás mile rád provedu. Takže o nejdůležitější momenty a také videa z gólových příležitostí tak rozhodně nepřijdete. Přeji tedy všem příjemnou počtenou.
Československá stopa v utkání

Lukáš Sedlák (CBJ) – zranění

Marko Daňo (WPG)
Vzájemná utkání

Oba celky se už v probíhající nové sezóně utkaly. Hráči Winnipegu doma na Columbus nestačili a prohráli 2:5. Svému soupeři tak tedy mají rozhodně co vracet.
Winnipeg Jets

Hosté jsou na tom o něco hůře, než jejich dnešní soupeř. Jsou v tabulce Západní konference desátí se ziskem devíti bodů. Připsali si čtyři výhry a také čtyři prohry. Jejich postavení budou chtít změnit na ledě Blue Jackets, ale budou to mít určitě hodně těžké. Naposledy se hráči Winnipegu utkali s Pittsburghem na jeho ledě a trápící se úřadující majitel Stanley Cupu zvítězil na svém ledě 2:1 po prodloužení. Jets si tak připsali alespoň bod na ledě soupeře. Bude tomu tak i dnes?
Columbus Blue Jackets

Domácí Columbus je v tabulce Východní konference na šestém místě a sezónu tak začal celkem dobře. Na svém kontě mají Kabátníci dvanáct bodů za šest výher a tři prohry. Naposledy se hokejisté Columbusu utkali doma s Buffalem Sabres a dokázali zvítězit 5:1. Dnes si brousí zuby na hosty z Winnipegu, kteří rozhodně na led Columbusu nejedou prohrát. Chtějí také získat body a uvidíme tak tuhý boj.
Všem příznivcům ledního hokeje přeji velmi brzké ráno. Dnes je na programu opět NHL a my budeme prostřednictvím tohoto online přenosu sledovat utkání mezi týmy Columbus Blue Jackets a Winnipeg Jets.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 01:00.