NHL - Základní část -  ONLINE PŘENOS -  Dallas : Flyers - 28. března 2018   02:40

Dallas
Dallas
10:50' Faksa (Roussel, Hamhuis) • 30:11' B. Ritchie (Radulov, Seguin) • 60:40' Radulov (Seguin, J. Klingberg)
3:2
(1:1, 1:1, 0:0 - 1:0)
Flyers
Flyers
16:51' Konecny  (Gostisbehere, Giroux) • 22:03' Provorov  (Simmonds, Gostisbehere)
Dallas
Morton, Watson – Nansen, Suchánek
American Airlines Center, Dallas
17247 diváků
Flyers

Ode mne je to pro dnešní den již vše. Děkuji vám za pozornost při sledování přenosu a u některého dalšího zase na počtenou.
Radek Faksa tedy korunoval velmi dobré utkání nejen gólem, ale nakonec i ziskem ocenění pro třetí hvězdu zápasu. Dallas doma před 17 247 diváky a za účasti i českého čárového rozhodčího Libora Suchánka vítězí po prodloužení 3:2 a ještě živí svou skomírající šanci na účast ve vyřazovacích bojích NHL v sezóně 2017/2018.
3. Radek Faksa (DAL) 1+0
Tyler Seguin se tedy dočkal v utkání dvou asistencí a připsal si tak 500. kanadský bod v kariéře! Blízko svého milníku v NHL je Petr Mrázek, kterému zase chybí již jen necelá dvě utkání do 10 000 odchytaných minut v NHL!
60:40'
Dallas právě vstřelil branku!
Je rozhodnuto! Klingberg poslal dlouhý pas napříč celou ledovou plochou na útočnou modrou, kde byli zcela za obranou Seguin i Radulov! Prvně jmenovaný převzal kotouč a následnou asistencí ALEXANDRU RADULOVOVI si připisuje 500. kanadský bod v NHL v kariéře! Radulov bez problémů trefil za zcela bezmocného Mrázka, který souboj proti dvěma nehlídaným forvardům prohrál. Asistence: Tyler Seguin a John Klingberg.
60:26'
Mrázek vychytal v těžkém zákroku Radulova, na druhé straně zase točil kotouč kolem branky Vondráček.
60:01'
Flyers nakonec vyhráli statistiku střelby poměrně jednoznačně 33:21, ale na góly je skóre 2:2.
Čeká nás tedy prodloužení a v něm tedy samozřejmě hra třech proti třem. Tak co, dočkáme se branky před koncem nastavení nebo se budeme těšit i na samostatné nájezdy?
60:00'
59:58'
A ještě MacDonald si sjel na modrou s vysokým nápřahem, ale netrefil puk!
59:38'
Voráček pálí mimo tyče.
59:25'
Ještě zákrok Mrázka proti střele Johnse.
58:54'
A zahrozili i domácí, Radulov se snažil proháčkovat až před Mrázka, ale v poslední chvíli o puk přišel.
58:32'
Další důležitý zákrok Lehtonena.
58:12'
Klingberg nevyvezl hru z pásma Dallasu, Flyers znovu v ofenzívě.
58:03'
Čas se krátí a další zákrok Lehtonena, tentokrát proti střele Gudase.
57:48'
Na jedné straně kryl Mrázek Faksovu střelu, na druhé zahrozili Konecny i Giroux, ale Lehtonen je pozorný!
57:31'
Teď se zase Stars snaží usadit v útočném pásmu.
57:07'
Couturier neprošel kolem mantinelu.
56:32'
A hosté jsou nyní opravdu lepším týmem, znovu nepříjemné nahození před Lehtonena, domácí nakonec odvrátili nebezpečí.
56:04'
Jestliže dvě předchozí dvacetiminutovky nabídly vždy po dvou brankách, v té třetí zatím čekáme na gól a je vysoce pravděpodobné, že pokud se dočkáme, tak půjde o gól vítězný.
56:04'
A vše řeší Lehtonen, který kryje do rukavice nahození Sanheima od modré čáry.
55:54'
Flyers znovu v útočném pásmu.
55:22'
Voráčkův pokus kryje Lehtonen.
55:15'
A MacDonald se tlačil do koncovky, ale střela mu nesedla.
54:58'
Seguin napadal rozehrávku, ale Flyers znovu přecházejí do útoku.
54:24'
Domácí se znovu musí bránit výpadu Philadelphie, Pitlick ale puk za modrou čáru nedostal.
54:01'
A Radulov se při přechodu do útočného pásma dostal společně s Jasonem Spezzou do ofsajdu.
53:48'
Nepříjemná střela Provorova, druhá během chvíle, ale i tentokrát mimo.
53:33'
Laughton za brankou, Flyers znovu v ofenzívě.
53:21'
Zakázané uvolnění v podání Stars, hra se přesune před Kari Lehtonena.
52:48'
Domácí chvíli točili puk v útočném pásmu, ale MacDonald zablokoval jediný střelecký pokus, který Dallas z tohoto útoku získal.
52:28'
Lehterä se snažil předat spoluhráči do jízdy, kotouč neprošel přes bránícího hráče.
52:09'
Hodně vidět je dnes Radek Faksa, znovu vlétl do souboje u mantinelu a Dallas i díky němu otáčí hru.
51:25'
Faksa vlétl do souboje u mantinelu, ale Flyers nakonec mají kotouč na hokejkách.
51:09'
A do práce musí domácí kustod, který opravuje řemínek na Lehtonenově masce.
51:09'
Mezi kruhy se dostal do koncovky Brandon Manning a obránce Flyers označil svým projektilem masku Kari Lehtonena!
50:34'
Kotouč končí v ochranné síti, další komerční přestávka je tu.
50:24'
Johns se snažil pod tlakem rozehrát, ale Couturier mu to nedovolil.
50:17'
Zakázané uvolnění Dallasu.
50:05'
Probudilo se i publikum v American Airlines Center, teď žene Dallas do útoku.
49:34'
Shayne Gostisbehere nechává oba týmy vystřídat, jak Dallas, tak Philadelphia chtějí co nejdřív vstřelit pokud možno vítězný gól.
49:00'
Seguin se dostal do koncovky, ale Provorov dobře zablokoval jeho pokus.
48:37'
Na druhé straně nepřesná střela Tylera Pitlicka, Mrázek nemusel zasahovat.
48:11'
Giroux dostal nabídku mezi kruhy, ale minul branku!
47:56'
Ofsajd přerušuje hru a na řadě je komerční přestávka.
47:14'
Lehtonen nakonec v posledních vteřinách oslabení pochytal obrovské šance hostů a znovu zachránil Dallas od inkasované branky! Hlavně Lindblom zakončoval ve velmi slibné pozici!
47:13'
46:55'
Simmonds u puku, tak až v závěru početní výhody hosté drží pásmo.
46:35'
Stále se Flyers nemohou usadit v útočném pásmu, zatím bídná přesilovka.
46:20'
A domácí nyní s pukem na hokejkách sbírají cenné vteřiny v oslabení.
46:07'
Shayne Gostisbehere nahazoval od modré a Sean Couturier se snažil tečovat, kotouč nakonec od Lehtonena končí v ochranné síti.
45:50'
Kotouč dvakrát ve středním pásmu, Flyers musí znovu zavážet.
45:13'
Domácí musí do čtyř, sekerou se provinil Stephen Johns a Flyers mohou odpočinout od defenzivních činností, kterých v posledních minutách měli až moc.
45:05'
Konecnyho rána těsně minula branku Lehtonena!
44:43'
Jenže žádný pokus o střelu či nahození na Lehtonena neprošel až k brance Dallasu.
44:24'
Hosté dostali hru na chvíli dál od Petra Mrázka, nyní kombinují v útočném pásmu.
43:45'
Ofsajd domácích.
42:53'
Skvělé Mrázkovy zákroky proti domácím, kteří měli několik velkých šancí, hlavně Radulov a Benn byli blízko vedoucí brance!
42:43'
Mrázek raději schoval kotouč pod rukavici, když Patrickovi přeskočil puk čepel.
42:09'
Gudas udržel mezi dvěma hráči Dallasu kotouč a předal jej na Couturiera.
42:02'
Zakázané uvolnění Flyers a hra se vrací před Petra Mrázka.
41:51'
A další Mrázkův zákrok, když před brankou operoval Radulov, který tečoval nahození Hamhuise od modré.
41:42'
Mrázek vyrážečkou kryje střelu Honky od modré.
41:25'
Domácí na chvíli zakotvili v útočném pásmu a dali odpočinout svému brankáři.
40:52'
Flyers vstoupili do třetí třetiny hodně aktivně a Lehtonen se musel činit proti střelám Girouxe, Provorova, Couturiera a nakonec Patricka! Těžkými zákroky ale udržel nerozhodný stav!
40:01'
40:00'
40:00'
Tak nakonec se sirénou ještě dvojí vyloučení. Oba kohouti, tedy jak Mattias Janmark (DAL), tak Wayne Simmonds (PHI) dostávají dvouminutové tresty za hrubost.
39:59'
Ještě v závěru třetiny husto u mantinelu, kde se do sebe pustilo několik hráčů, hlavně všam Simmonds a Janmark!
39:43'
Další zákrok Petra Mrázka po střele Klingberga od modré.
39:34'
Radulov si nabruslil do mezikruží, trefuje náruč Petra Mrázka!
39:20'
Hraniční zákrok na Seguina, pokračuje se ve hře.
38:54'
Seguin trefuje tyčku z prostoru nad kruhy!
38:39'
Ofsajd domácích, v něm napadající Alexandr Radulov.
38:14'
Obrovský závar před Lehtonenem, který kryl střelu Gostisbeherea i další pokusy Girouxe a Couturiera, ale nakonec domácí těžkou chvíli přežili!
37:58'
Kotouč na střídačkách.
37:24'
Jenže naopak domácí se dostávali do rychlého kontru, Spezza se však nedostal do koncovky přes dobře bránícího MacDonalda.
37:06'
Flyers se nyní snaží dostat v útočném pásmu do zakončení.
36:06'
Oba gólmani nyní nemají moc práce, byť se vcelku dost útočí. Ale střely končí buď mimo branku, nebo na bránících hráčích.
35:40'
Simmonds se dostával do zajímavé střelecké pozice, ale minul puk mezi kruhy.
34:48'
Tvrdý souboj o kotouč u mantinelu v obranném pásmu Flyers, nakonec hosté úspěšnější.
34:17'
Spezza a Radulov míří vpřed, ale nepředali si klíčovou finální přihrávku.
34:05'
33:39'
Klingbergovi utekl kotouč do středního pásma, ale protože nahodil puk, tak hrát mohou hosté a domácí musí vyklidit útočné pásmo.
32:48'
Lehtonen si připisuje těžký zákrok po střele Simmondse, který na hranici brankoviště poslal ránu po přihrávce zpoza branky! Lehtonen teď skvělým zákrokrem drží svůj tým!
32:27'
Naopak Flyers v útoku. MacDonald však přišel o kotouč v klíčový moment a Gostisbehere zase jen promáchl.
32:11'
Radulov napadal v útočném pásmu, ale k puku se nedostal.
32:01'
Výpad Flyers zastavuje odpískaný ofsajd.
31:44'
Hamhuis zvládl situaci mezi dvěma hráči soupeře a po mantinelu předal puk spoluhráčům.
31:26'
Naopak po chybné rozehrávce mohl zakončovat Valtteri Filppula, jeho rána ale končí ve výstroji Lehtonena!
31:08'
Domácí při chuti znovu zavřeli Flyers v pásmu, tentokrát se ale do gólových příležitostí nedostali.
30:11'
A je znovu vyrovnáno! Domácí sehráli rychlou kombinaci, kdy Alexandr Radulov posílal kotouč na Petra Mrázka. Český brankář v zákroku neuspěl proti BRETTU RITCHIEMU, který ze vzduchu sklepl puk za záda gólmana Flyers! Využitá přesilovka. Asistence: Alexandr Radulov a Tyler Seguin.
29:56'
Domácí vyhráli buly a udrželi se tak v pásmu.
29:52'
A domácí budou hrát přesilovou hru. Andrew MacDonald vyhodil kotouč mimo ledovou plochu, aniž by se puk otřel o mantinel. Dostává dvě minuty za zdržování hry a Stars mají možnost srovnat skóre.
29:29'
Mattias Janmark nahodil do útočného pásma, ale u kotouče byl později než hosté. Ti rozehrávají akci.
28:57'
Lehtonen se musel mít na pozoru proti střele Weala, který z ostrého úhlu nepříjemně nahodil na branku Dallasu!
28:52'
Benn nezachytil přihrávku podél mantinelu a domácí se provinili dalším zakázaným uvolněním.
28:28'
Zajímavé přečíslení pro domácí se rýsovalo po přechodu do útočného pásma, Klingberg ale trefil pouze Provorova.
28:02'
Klingbergův pokus kryje Mrázek, který si připisuje jedenáctý zásah v tomto utkání.
27:32'
Seguin střílel z levého křídla, Mrázek nemusel zasahovat.
27:10'
Manning rozehrává útočnou akci Flyers.
26:50'
Trošku hluché období zápasu, kdy se ani jednomu z týmů nedaří usadit se v útočném pásmu, vypracovat si větší šanci či nějak zahrozit. Nyní se domácí navíc proviňují zakázaným uvolněním.
26:24'
V něm se ale Flyers do koncovky nedostali, nyní musí hosté zakládat útok znovu od své branky.
26:01'
Bekhendové nahození MacDonalda doskákalo až do útočného pásma.
25:56'
Ale jeho pas na Neala míří do ofsajdu.
25:50'
Paterynovu přihrávku sbírá ve středním pásmu Simmonds.
25:29'
Voráček však, stejně jako vzápětí na druhé straně Radulov, se za obranu nedostal.
25:17'
Jenže teď již Philadelphia míří do útoku.
25:00'
Vhazovat se bude po pravici Petra Mrázka, domácí se snaží vyrovnat.
24:40'
Teď již ale Lehtonen zasahuje, kryje nahození od modré, autorem Shayne Gostisbehere.
24:13'
Zajímavý výpad Flyers, ale kotouč v koncovce míjí branku Lehtonena.
23:18'
Střelecký pokus Gudase míří mimo branku.
22:56'
Mrázek zasahuje po střele Spezzy z mezikruží.
22:18'
Johns střílel, ale Sanheim jeho střelu zablokoval.
22:03'
Philadelphia právě vstřelila branku!
A Flyers otáčejí skóre! IVAN PROVOROV dostal dobrou zpětnou přihrávku od Simmondse a pak přesně trefil volný prostor Lehtonenovy branky! Asistence: Wayne Simmonds a Shayne Gostisbehere.
21:33'
Hosté nepříjemně zahrozili, dobře zavezl kotouč do útočného pásma Couturier.
21:16'
Zakázané uvolnění Flyers poté, co se kotouč dostal podél mantinelu až za branku Lehtonena.
20:49'
Jenže ke střele se Dallas nedostal, rozehrává Radko Gudas.
20:35'
Dallas se ubránil a Roussel drží puk.
20:20'
Již to jsou ale hosté, kdo se dostává do útočného pásma.
20:05'
Dallas vyhrál vhazování.
20:01'
Druhá třetina je za dveřmi, Couturier a Faksa na buly.
Máme za sebou úvodních dvacet minut a viděli jsme dvě branky, po jedné na každé straně. Nejprve se prosadil Radek Faksa, vyrovnat dokázal na konci 17. minuty hostující Travis Konecny.
20:00'
19:59'
A ještě se sirénou musí zasahovat Kari Lehtonen. Nicméně udržel prostor u své pravé tyče.
19:30'
Sean Couturier odjíždí se značně bolestivou grimasou na střídačku, jeho spoluhráči se ještě snaží dostat do jednoho útoku.
19:08'
Na druhé straně Mrázek kryje ránu Roussela.
18:41'
Lehtonen musel zasahovat po obrovské chybě v obraně, ale nakonec teď brankář Dallasu podržel svůj tým, když vychytal Simmondse!
18:12'
Ostrý hit teď inasoval Hamhuis od Simmondse.
18:10'
A teď pískán ofsajd hostů.
18:00'
Teď již Flyers zpět v útočném pásmu, ale střela od modré neprošla valem těl.
17:44'
Domácí zahrozili, ale Mrázek vychytal Radulova.
16:51'
A je vyrovnáno! TRAVIS KONECNY si vybruslil s pukem na holi skrze celé pásmo domácích, aby pak střelou tahem propálil Lehtonena! Asistence: Shayne Gostisbehere a Claude Giroux.
16:35'
Pokus od modré neprošel přes bránící hráče, Flyers nyní ale sevřeli domácí tým.
15:57'
Dvě střely hostů, hlavně ta druhá byla nepříjemná, od Manninga, Lehtonen si s ní poradil.
15:32'
Petr Mrázek pokryl kotouč pod rukavici a vhazovat se bude po jeho levé ruce.
15:14'
Manning nahodil na domácí branku, Lehtonen vyrazil, nikterak jistě ovšem.
15:02'
Simmonds nahazuje do útočného pásma.
14:36'
Domácí vyhráli buly, ale po nahození do útočného pásma jsou u puku hosté.
14:34'
Následuje další komerční přestávka. V dosavadním průběhu utkání jsme tedy viděli pouze jediný gól, když se trefil domácí Radek Faksa. Aktuální poměr střel vyznívá lépe pro Dallas, a to tedy v poměru 8:4.
14:34'
14:03'
Radko Gudas střílel od modré, Lehtonen vyráží, byť moc toho neviděl a spíš ho puk jen trefil do výstroje.
13:57'
Hosté znovu v útočném pásmu.
13:04'
Na druhé straně naopak odmítl vyrovnání Travis Konecny, který stejně jako domácí Faksa nezakončil v dobré střelecké pozici přesně a míjí branku Lehtonena!
12:46'
Faksa mohl přidat druhý gól v zápase, ale minul branku!
12:30'
Antoine Roussel zablokoval nahození MacDonalda od modré, Dallas otáčí hru.
12:19'
Lehtonen si připisuje dva zákroky, kotouč následně končí v ochranné síti. Obě střely hostů však mířily mimo tyče domácí branky.
12:10'
Čároví rozhodčí upravují nyní ledovou plochu v pásmu Dallasu, dokonce český sudí pukem zaceluje nějakou rýhu na ledě.
12:09'
Kari Lehtonen pokryl kotouč pod rukavici a přerušuje hru. Následuje komerční přestávka.
11:57'
Flyers se dostávají do útoku prostřednictvím Simmondse.
11:27'
Dallas znovu v ofenzívě, ale tentokrát se neprosazuje.
10:50'
Stars otevírají skóre utkání! RADEK FAKSA u tyče branky Petra Mrázka dokázal dostat kotouč přes výstroj českého brankáře do sítě a domácí tak vedou 1:0! Asistence: Antoine Roussel a Dan Hamhuis.
10:14'
Couturier vyhrál buly proti Faksovi a hosté jdou do ofenzívy.
10:11'
Komerční přestávka, kotouč se odrazil na střídačky.
09:59'
Klingberg nahazoval na teč před Mrázka, nakonec puk prošel a Mrázek zasahuje betonem.
09:29'
Flyers se ubránili dalšímu výpadu domácích, za brankou se dostali k puku, který poté dopravili za modrou do středního pásma.
08:54'
Máme za sebou necelých devět minut zápasu a viděli jsme čtyři střely na branku (3:1 pro Stars). Další nahození domácích míří do útočného pásma.
08:38'
Hraje se dlouho bez přerušení, Dallas se znovu snaží dostat do útočného pásma.
08:11'
Radko Gudas zablokoval střelu Johnse od modré.
07:53'
Johns sbírá puk ve svém pásmu a obrací hru, Dallas míří vpřed.
07:31'
06:55'
Znovu kotouč až za Petrem Mrázkem.
06:16'
Gostisbehere i Giroux dopadli stejně jako Simmonds, oba své střely poslali mimo tyče Lehtonenovy branky.
05:49'
Simmonds se objevil u puku na hranici brankoviště, ale ve velmi dobré pozici minul z dorážky!
05:31'
A přesilovku si zahraje i Philadelphia, Lehtonen dostává dvě minuty za podražení Konecnyho.
05:01'
Travis Sanheim rozehrává, stínuje ho Janmark, který se snaží narušit kombinaci od obránce Flyers.
04:35'
Vhazuje se před Lehtonenem, který čeká na svůj první zákrok v utkání.
04:12'
A na druhé straně střílel Jordan Weal, ale minul.
03:42'
Cinká tyčka za Mrázkem, střela tahem od Jamie Benna skončila na pravé tyči českého brankáře!
03:33'
A znovu technický prohřešek Dallasu v podobě ofsajdu.
03:22'
03:13'
Flyers vyhráli buly a vyhazují.
03:10'
Další ofsajd domácích, ti se provinili při přechodu do útočného pásma pár vteřin před koncem přesilové hry.
02:54'
Další střela Seguina, Mrázek kryje a hosté vyhazují.
02:25'
Stars již nastěhovaní v útočném pásmu, svírají se kleště kolem Mrázka, ale Seguin v těžké pozici minul branku.
02:00'
01:22'
Ivan Provorov dostává dvě minuty za hákování Jamie Benna. Dallas dostává hned v úvodu zápasu výhodu přesilové hry.
01:22'
První velká šance utkání a Mrázek kryje střely Klignberga i Seguina! Ale co víc, bude se poprvé v zápase vylučovat.
01:02'
I tak se však Dallas dostal do koncovky, ale Gostisbehere střelu zablokoval.
00:54'
Jamie Benn vykázán z buly, Tyler Seguin následně prohrál vhazování.
00:54'
Zakázané uvolnění hostů, první přerušení zápasu a technický prohřešek Flyers vrací hru před Petra Mrázka.
00:37'
Radulov dalším hráčem Stars, kdo nahazuje do útočného pásma.
00:16'
První nahození domácích do útočného pásma, ale k puku se dostávají Flyers.
00:01'
Začátek zápasu se blíží, oba týmy jsou na ledě.

Dallas Stars: Lehtonen (McKenna) – Lindell, J. Klingberg (A), Hamhuis, Pateryn, Methot, Johns – Ja. Benn (C), Seguin (A), Radulov – Roussel, Faksa, Pitlick – Janmark, D. Shore, B. Ritchie – Dickinson, Spezza (A), Elie.

Philadelphia Flyers: Mrázek (Lyon) – Provorov, Gostisbehere, Sanheim, MacDonald (A), Manning, Gudas – Giroux (C), Couturier, Konecny – Lindblom, Patrick, Voráček – Weal, Filppula, Simmonds (A) – Lehterä, Laughton, Read.

Rozhodčí: Morton, Watson – Nansen, Suchánek.
ČESKOSLOVENSKÁ STOPA V UTKÁNÍ

Radek FAKSA (DAL), 73 utkání, 14 gólů a 16 asistencí
Petr MRÁZEK (PHI), 35 utkání, 90,1 % úspěšnost
Radko GUDAS (PHI), 64 utkání, 2 góly a 12 asistencí
Jakub VORÁČEK (PHI), 76 utkání, 19 gólů a 61 asistencí
Dámy a pánové, ještě jednou vítejte u sledování utkání NHL, ve kterém na sebe narazí celky Dallas Stars a Philadelphia Flyers.
PHILADELPHIA FLYERS

Philadelphia také nemá play-off jisté, ale vyhlídky má podstatně lepší než Dallas. Ve Východní konferenci totiž drží divokou kartu s náskokem čtyř bodů na Floridu, navíc je pořád v boji o třetí místo v divizní tabulce, když má stejně bodů jako právě aktuálně třetí Columbus.

Nejproduktivnějšími hráči týmu jsou Claude Giroux (91 bodů) a Jakub Voráček (80 bodů). Následuje Sean Couturier, vcelku pravidelně boduje i obránce Shayne Gostisbehere.

Kromě Voráčka pak ve Flyers působí z českých hráčů i obránce Radko Gudas a po příchodu z Detroitu pak i brankář Petr Mrázek.
DALLAS STARS

Hvězdy z Dallasu momentálně zůstávají pod čárou postupu do play-off a po čtyřech prohrách v řadě se jim naděje na vyřazovací boje začíná menšit. Na postup skrze divokou kartu ztrácí Dallas šest bodů,

Nejproduktivnějším hráčem týmu je Tyler Seguin se 71 kanadskými body, o dva body méně má Jamie Benn. Přes 60 bodů se ještě dostali Radulov a Klingberg, tím ale vesměs to pozitivní končí.

Na soupisce Dallasu figurují i Radek Faksa a Martin Hanzal, druhý jmenovaný je však zraněný.
Dámy a pánoví, vítejte u sledování přímého přenosu z utkání NHL mezi celky DALLAS STARS a PHILADELPHIA FLYERS. Souboj obou amerických týmů začne v dallaské hale American Airlines Center o půl třetí ráno našeho času a děním vás bude provázet Jaroslav Svoboda.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 02:30.