NHL - Základní část -  ONLINE PŘENOS -  Dallas : Vancouver - 26. března 2018   01:00

Vancouver
17:24' Boucher  (J. Jokinen, D. Pouliot) • 34:43' Dowd  (Stecher, J. Jokinen) • 50:28' Virtanen  (Del Zotto, Boucher) • 59:19' Motte
Dallas
Lehtonen (McKenna) – Lindell, J. Klingberg, Methot, Johns, Hamhuis, Pateryn – Ja. Benn, Seguin, Radulov – Roussel, Faksa, Pitlick – Janmark, D. Shore, B. Ritchie – McKenzie, Dickinson, Elie.
Charron, Luxmore – Cherrey, Daisy
American Airlines Center, Dallas
18 112 diváků
Vancouver
Markström (A. Nilsson) – Edler, Del Zotto, Stecher, D. Pouliot, Biega – Goldobin, Horvat, Virtanen – H. Sedin, D. Sedin, Gagner – D. Archibald, B. Sutter, Motte – Boucher, Dowd, J. Jokinen.

Hostující celek vyhrává tento zápas poměrně snadno 4:1, velmi dobře sehrál třetí třetinu, ve které vstřelil dvě branky, díky čemuž své vedení navýšil. Domácí hokejisté měli velké problémy s přechodem do útočné fáze.
Vancouver právě vstřelil branku!
A je to jasné, hostující celek tento zápas vyhraje 4:1, po domácí chybě na útočné modré dostal kotouč do prázdné branky TYLER MOTTE.
58:45'
Tyler Seguin dobře vypálil, jeho projektil kryje gólman Canucks.
58:05'
Znovu hrají Stars bez brankáře.
57:39'
Po zakázaném uvolnění se bude vhazovat před domácí brankou, a tak musí Kari Lehtonen zpětz mezi tyče.
57:35'
Dallas se nemůže stabilněji usadit v útočném pásmu.
57:00'
Probíhají poslední tři minuty hry, domácí celek hraje bez brankáře a zkouší to v šesti.
56:57'
Tyler Seguin se propracoval do zakončení, jeho projektil končí mimo branku.
56:35'
56:10'
Sam Gagner z mezikruží pálil do připraveného brankáře.
55:11'
Početní výhodu hrají domácí hokejisté, kteří se pokouší něco vymyslet před brankou soupeře.
55:02'
54:35'
Sledovat budeme hru čtyři na čtyři, ani jeden celek se nikam nežene.
54:35'
Vyloučení v týmu Dallas Stars (John Klingberg – 2 min., držení).
54:07'
Troy Stecher zblokoval střelecký pokus od modré čáry.
53:02'
Vyloučení v týmu Vancouver Canucks (Michael Del Zotto – 2 min., krosček).
52:18'
Shore se střetl se Sedinem, oba hráči pokračují ve střídání.
51:26'
Canucks vedou o jednu branku, mnoho šancí tento zápas nenabízí. Domácí mají velké problémy se zakončením.
50:51'
Po krátké přestávce pokračuje zápas dál. Sledujeme rychlý hokej, který se musí fanouškům líbit.
50:48'
Komerční přestávka.
50:28'
Hostující celek navyšuje své vedení, kotouč po střele JAKA VIRTANENA propadl domácímu brankáři výstrojí. Canucks díky šťastní brance navyšují své vedení. Domácí Stars nejsou ve snadné pozici. Asistence: Michael Del Zotto, Reid Boucher.
49:08'
Jacob Markström kryje kotouč, který vyslal Mattias Janmark.
48:35'
Fanoušci rozhodně nejsou spokojení s přesilovkou Stars.
48:10'
Vancouver vyhazuje kotouč přes všechny čáry, domácí se nemohou dostat stabilněji do pásma.
47:19'
Při vlastním oslabení se ke střele dostal hostující Brandon Sutter, jeho rána končí mimo.
47:09'
Vyloučení v týmu Vancouver Canucks (Tyler Motte – 2 min., zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo).
46:43'
Hra je nyní přerušena, následovat bude komerční přestávka. Dallas stále prohrává o jednu branku. Mnoho šancí v tomto zápase k vidění není.
45:25'
Od modré čáry zkoušel štěstí Tyler Motte, ale jeho střela postrádala přesnost.
44:45'
Henrik Sedin hledal sourozence, který se ke kotouči ovšem nedostal.
44:18'
Hra je přerušena pro postavení mimo hru, vhazovat se bude ve středním pásmu.
43:39'
Sledujeme povedenou přesilovou hru, nyní pálil od modré čáry Alexander Edler, jeho projektil byl snadnou prací pro brankáře.
42:52'
Edler vyslal pořádnou ránu z kruhu, s jeho pokusem si poradil brankář Kari Lehtonen.
42:46'
Vyloučení v týmu Dallas Stars (Curtis McKenzie – 2 min., podražení).
41:47'
Jacob Markström byl pozorný a dokázal si poradit s pokusem, který na jeho branku vyslal Tyler Pitlick.
41:10'
Do zakončení se také dostal domácí celek, Mattias Janmark trefil jen výstroj brankáře Canucks.
40:15'
Alexander Edler pálil od modré čáry, jeho projektil byl zblokovaný.
40:01'
Jednu jedinou branku jsme viděli ve třetí třetině, trefil se hostující celek, který se tak dostal do jednobrankového vedení.
40:00'
39:48'
V útočném pásmu jsou domácí, ale zakončit se jim nedaří.
39:00'
Oznámena byla poslední minuta hry ve druhé třetině.
38:19'
Mnoho šancí momentálně k vidění není, sledujeme rychlý hokej, který se musí fanouškům líbit.
38:00'
Probíhají poslední dvě minuty hry ve druhé třetině, ani jeden celek se nikam nežene.
37:24'
Remi Elie pálil od modré čáry, maskovaný muž Canucks přerušuje hru. Komerční přestávka.
36:33'
Esa Lindell se propracoval k zakončení, brankář Jacob Markström byl pozorný a nenechal se překonat.
36:25'
Po delší době registrujeme střelecký pokus, od modré čáry pálil nepřesně Alexandr Radulov.
35:38'
Antoine Roussel vypálil z předbrankového prostoru, jeho projektil kryje brankář Jacob Markström. Komerční přestávka.
34:43'
V samotném závěru přesilové hry se hostující celek prosazuje. Kotouč se po střele NICA DOWDA odrazil od betonu brankáře a tyčky za brankovou čáru. Šťastná branka posílá Canucks do vedení. Asistence: Troy Stecher, Jussi Jokinen.
34:00'
Necelou minutu přesilové hry ještě mají hráči Canucks k dispozici.
33:42'
Bo Horvat pálil z velké dálky, s jeho pokusem si poměrně snadno poradil brankář.
33:00'
Dlouhou početní výhodu hraje hostující celek poměrně špatně, nemůže se stabilněji dostat do útočného pásma. Kari Lehtonen mnoho práce nemá.
32:16'
Jussi Jokinen vypálil z dobré pozice, jeho ránu ale zblokoval jeden z obránců.
31:42'
Kotouč vypadl z hrací plochy, vhazovat se bude ve středním pásmu.
31:18'
Mattias Janmark se při vlastním oslabení dostal do střelecké pozice, jeho rána ale končí výrazně mimo branku.
30:59'
Bo Horvat pálil z dobré pozice před brankou, jeho projektil ale kryje brankář domácího celku.
30:44'
Vyloučení v týmu Dallas Stars (Tyler Seguin – 2 min., vysoká hůl + 2 min., vysoká hůl).
30:30'
Kari Lehtonen kryje kotouč po střele z mezikruží, zkoušel to Jussi Jokinen.
30:09'
Dostáváme se do druhé poloviny hry ve druhé třetině i zápase, Bo Horvat střelou zápěstím minul branku.
29:12'
Po zakázaném uvolnění se bude vhazovat před brankou Vancouveru.
28:01'
Tyler Seguin se propracoval do střelecké pozice, jeho projektil ale postrádal přesnost.
26:35'
Od modré čáry pálil Remi Elie, s jehož pokusem si bez výraznějších problémů poradil Jacob Markström.
26:17'
Mnoho střel na branku momentálně k vidění není, sledujeme rychlý hokej, který příliš šancí nenabízí.
24:47'
Kari Lehtonen drží puk po střele Suttera od modré čáry. Hra je tak přerušena.
24:21'
Od modré čáry pálil obránce Alexander Edler, s jeho projektilem si brankář poradit dokázal.
24:16'
Domácí brankář kryje kotouč, vhazovat se bude před jeho brankou.
23:46'
Curtis McKenzie výborně vypálil z předbrankového prostoru, jeho pokus tak tak vytáhl hostující brankář mimo.
23:29'
Sam Gagner se propracoval do zajímavé střelecké pozice, jeho rána ale končí mimo branku.
22:25'
Hostující brankář znovu kryje kotouč, tentokrát se tak stalo po střele Peteryna.
21:53'
Jacob Markström byl pozorný a s pokusem Peteryna si dokázal poradit bez problémů.
21:08'
Jamie Benn pálil z dobré střelecké pozice, jeho rána ale končí mimo branku.
20:40'
V poklidném tempu se rozehrává druhá třetina, ani jeden celek se nikam nežene.
20:01'
Oba týmy vyslaly na branku 11 střel, oba gólmani inkasovali jednu branku, a tak je stav po dvaceti minutách vyrovnaný.
20:00'
19:37'
Mnoho šancí v závěru třetiny k vidění už není.
19:00'
Oznámena byla poslední minuta hry ve v první třetině.
18:27'
Z horní hranice pravého kruhu vypálil Stephen Johns. Ránu obránce poměrně snadno vyrazil před sebe Jacob Markström.
17:24'
Přesilová hra je vyrovnaná. Jokinen vypálil a jeho ránu mimo dosah brankáře před bránou tečoval hostující REID BOUCHER. Asistence: Jussi Jokinen a Derrick Pouliot.
16:54'
Dallas právě vstřelil branku!
Hostující celek chyboval na útočné modré, do brejku se při vlastním oslabení dostal MATTIAS JANMARK, který si počkal na první pohyb brankáře, a pak vypálil přesně.
15:52'
Kotouč vypadl z hrací plochy, vhazovat se bude před brankou Stars, následně domácí vyhazují přes všechny čáry.
15:47'
Vyloučení v týmu Dallas Stars (Stephen Johns – 2 min., podražení).
15:27'
Darren Archibald vypálil z kruhu, s jeho pokusem si brankář Lehtonen snadno dokázal poradit. Obtížná zákrok to rozho¨dně nebyl.
15:13'
Michael Del Zotto pálil od modré čáry, jeho pokus zblokoval Radulov.
14:30'
Daniel Sedin nahodil kotouč do útočného pásma, a pak šel střídat.
14:12'
Sledujeme rychlý hokej, který mnoho velkých šancí nenabízí.
13:30'
Z mezikruží vypálil aktivně hrající Nikolaj Goldobin, ale jeho rána končí mimo branku. Domácí brankář zasahovat nemusel, jen kontroloval kotouč.
12:26'
Střelou zápěstím to zkoušel Roussel, ale jeho pokus poměrně snadno kryje brankář Jacob Markström.
12:15'
Hra je přerušena, Del Zotto pálil z horní hranice kruhu a domácí brankář drží kotouč.
11:10'
Do zajímavé střelecké pozice se nyní dostal Bo Horvat, jehož projektil poměrně snadno kryje brankář Stars.
10:22'
Dostáváme se do druhé poloviny hry v první třetině, na první střelecký úspěch čekáme. Komerční přestávka.
09:43'
Od modré čáry vypálil Brandon Sutter. Gólmana prostřelit nedokázal.
09:18'
Z pravého kruhu dobře pálil John Klingberg, jeho projektil ale končí mimo branku.
08:27'
Hostující brankář měl co dělat, aby si dokázal poradit s rychlou protiakcí Radulova. Nakonec Jacob Markström kryje kotouč. Komerční přestávka.
07:29'
Z bezprostřední blízkosti vypálil Brett Ritchie, jeho pokus ale brankář Jacob Markström vyrazil před sebe. Pří pokusu o další akci Dallas rozehrál jen na icing.
06:14'
05:30'
Početní výhodu hrají hosté. Lehtonen si se střelou soupeře dokázal poradit. Vhazovat se bude před jeho brankou.
05:07'
04:46'
Benn měl velkou šanci, z bezprostřední blízkosti nedokázal prostřelit brankáře Vancouveru.
04:26'
Ze středního pásma zkoušel překvalit brankáře Methot, ale gólman byl pozorný.
04:14'
Vyloučení v týmu Dallas Stars (Esa Lindell – 2 min., nedovolené bránění).
03:56'
Následně Vancouver vyhazuje přes všechny čáry. Sledujeme nepříliš povedenou přesilovou hru.
03:49'
V přesilovce to zkoušel z dobré pozice Alexandr Radulov, jeho pokus ale končí mimo branku.
03:07'
Vyloučení v týmu Vancouver Canucks (Nikolaj Goldobin – 2 min. pro hráčskou lavici, příliš mnoho hráčů).
02:37'
Esa Lindell vypálil z horní hranice kruhu, jeho pokus raději kryje brankář Vancouveru. Vhazovat se bude před jeho brankou.
01:33'
Ze středního pásma nahazoval kotouč Sam Gagmer, ale brankář Kari Lehtonen byl pozorný a nenechal se překonat.
00:48'
Derrick Pouliot vypálil od modré čáry, jeho rána byla zblokovaná obráncem. Následně Dallas zahrál jen na icing.
00:43'
Sam Gagner pálil jako první hráč, jeho rána z dobré pozice končí mimo branku. Gólman raději ale kryje kotouč.
00:01'
Poslední porážka snížila šance Stars na play-off. Tým ztrácí 5 bodů a zbývá sedm zápasů.
Dallas Stars odehrál 75 zápasů s bilancí 30-8-8-29 a získal 84 bodů. V tabulce Západní konference je na desáté pozici. Z posledních pěti zápasů prohrál všechny a získal dva body.
Vancouver Canucks odehrál 75 zápasů s bilancí 22-4-9-40 a získal 61 bodů. V tabulce Západní konference je na předposlední pozici. Z posledních pěti zápasů vyhrál jediný a čtyři prohrál.
Zdravím všechny fanynky a fanoušky National Hockey League. V tomto zápase proti sobě nastoupí nastoupí Dallas Stars aVancouver Canucks.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 01:00.