NHL - Základní část -  ONLINE PŘENOS -  Flyers : Columbus - 16. března 2018   00:10

Flyers
Flyers
11:34' Giroux (Konecny, MacDonald) • 20:14' Gostisbehere (Provorov, Couturier) • 32:23' MacDonald (Sanheim, Konecny)
3:5
(1:3, 2:1, 0:1)
Columbus
Columbus
09:41' Bjorkstrand  (S. Jones, Milano) • 09:52' Jenner  (J. Johnson, Vanek) • 18:08' Atkinson  (Werenski, Panarin) • 23:23' Atkinson  (D. Savard) • 59:59' Atkinson  (Panarin)
Flyers
Mrázek (24. Lyon) – Gostisbehere, Provorov, Sanheim, MacDonald, Gudas, Manning – Konecny, Couturier, Giroux (C) – Voráček, Patrick, Lindblom – Simmonds (A), Filppula (A), M. Raffl – Read, Laughton, Lehterä.
Sutherland, Rehman – Shewchyk, Nowak
Wells Fargo Center, Philadelphia
Columbus

Z tohoto utkání je to vše, díky za pozornost a přeji hezký zbytek noci.
Bodyčeky: 23-19
Hodně divoký zápas plný šancí, ale i gólů, mají za sebou hokejisté Philadelphie a Columbusu. Zatímco domácí se musí smířit s druhou porážkou v řadě a už sedmou prohrou z posledních deseti zápasů, Columbus po krizi ve středním období základní části opět drží neskutečnou formu ke konci sezony a výhra na ledě Flyers je pro Blue Jackets už šestou v řadě.
59:59'
Columbus právě vstřelil branku!
Je rozhodnuto. CAM ATKINSON sice první střelou ze středního pásma minul branku, ale pro puk si dojel a završuje hattrick! Asistence: Arťom Panarin.
59:44'
Columbusu se nepodařilo vyhodit a Bobrovskij následně jen s velkými obtížemi vyrazil střelu od modré, kterou dokonce před ním tečoval Simmonds!
59:41'
Domácí si berou oddechový čas.
59:41'
Z dalšího tlaku nic nevzešlo, Girouxovu střelu zablokoval Savard. Columbus následně vyhazuje na zakázané uvolnění.
59:20'
Flyers jsou opět v útoku.
59:09'
Až nyní. A vyhazují tak, aby to nebylo zakázané uvolnění.
59:02'
Stále se Columbusu nedaří osvobodit.
58:30'
Střela od modré skončila na zadním mantinelu. Domácí jsou dál na puku.
58:12'
Flyers drží útočné pásmo.
58:07'
Brankář Lyon odjel na střídačku a Philadelphia se k vhazování staví v šesti mužích v poli.
58:07'
Columbus vyhazuje na zakázané uvolnění.
57:52'
Raffl minul Bobrovského klec.
57:30'
Manning v útočném pásmu přichází o puk a musí se vracet. Flyers musí zkusit nový útok.
56:43'
Souboj před brankovištěm Lyona ještě střelou neskončil, ale puk se odrazil mezi kruhy, kam si najel Calvert, jehož rychlá střela se odrazila od Lyonova betonu za branku.
56:15'
Ale poměrně dlouhé setrvání v útočném pásmu končí bez střely po ztrátě Simmondse.
55:50'
Philadelphia přenesla hru před Bobrovskyho.
55:22'
Lyon se musel natahovat po puku, ale přerušit hru se mu nepodařilo. Připisuje si ale další zákrok po střele Werenskiho z ostrého úhlu.
54:50'
Blue Jackets odvrátili další hrozbu soupeře a drží puk na mantinelu v útočném pásmu.
53:58'
Vhazování v útočném pásmu ale pro Philadelphii úspěšně neskončilo a puk končí ve středním pásmu.
53:51'
Gudas rozehrál z vlastního pásma další akci, která nakonec skončila i střelou Manninga. Bobrovskij ji sice chytá, ale musí přerušit hru.
53:23'
Flyers ovšem o puk přichází po přesunu do útoku.
53:01'
Bjorkstrand obtěžuje na zadním mantinelu snahu Flyers o rozehrávku. Forčeking ale nakonec zisk puku nepřináší.
52:32'
Pokus o dlouhou přihrávku zpoza vlastní branky končí jen icingem domácích.
52:07'
Vanek pouze přestřelil.
51:51'
Flyers krátká přestávka moc nesedla a nemohou navázat na tempo hry, které diktovali v předchozích minutách. Naopak Columbus drží mnohem více puk a ohrožuje branku Lyona.
51:07'
Dubois napřed zablokoval ve vlastním pásmu střelu Girouxe a následně se dostal i k zakončení v útoku. Ale střelu poslal jen na zadní plexisklo.
50:42'
Po vhazování se kotouč dostal na modrou čáru k Provorovovi, jehož projektil chytá Bobrovskij do lapačky. Komerční pauza.
50:34'
Další pokus o rychlý kontr končí zakázaným uvolněním hostů. Ti se ve třetí třetině převážně musí bránit.
50:03'
Bjorkstrand se snažil vyrazit do protiútoku, ale puk nechal ve středním pásmu za sebou.
49:49'
49:30'
Domácí se snaží najít dobrou pozici ke střele.
48:43'
Gostisbehere se nechal ve svém pásmu obrat o puk Vankem, který se po otočce netrefil mezi tři tyče a puk poslal nad.
48:08'
Po střetu ve středním pásmu skončil na ledě Giroux, ale rozhodčí nepískají. Šance hostí, která po střetu následovala, skončila nakonec bez střely.
47:39'
Letestu po delší době přinutil Lyona k zákroku.
47:18'
Po vhazování se k puku protlačil Manning, ale poněkolikáté dnes poslal puk mimo.
47:04'
Bobrovskij si připisuje další zákrok po střele Laughtona. Tentokrát zastavuje hru. Komerční přestávka.
46:53'
Po tuhém boji se neprosadili a do útoku se vřítili hosté. Dubois dostal přihrávku do jízdy, ale střelu z pravého kruhu neumístil přesně.
46:28'
Flyers zápolí o puk na zadním mantinelu útočného pásma.
46:03'
Hosté se snaží uklidnit hru, ale pomalejší přechod středního pásma přináší nakonec jen nahození na zadní mantinel a odchod na střídačku.
45:31'
Domácí se rychle vrátili do útočného pásma, ale Gostisbehere od modré napálil jen beton Bobrovského.
44:52'
Bobrovskij nadvakrát zlikvidoval nápor soupeře.
44:02'
Vanek se před brankovištěm sice dostal ke střele, ale ta byla nedůrazná a Lyona nepřekvapila. Flyers následně vytěsňují hru ze svého pásma.
43:45'
Rána od modré byla zblokována a s pukem se do útoku řítí hosté.
43:15'
Philadelphia drží útočné pásmo, ale zatím posílá puk jen podél mantinelu.
42:32'
Rychlá přihrávka od zadního mantinelu našla v levém kruhu volného Couturiera, jehož dělovka z voleje se zastavila pod Bobrovského betonem. Brankář Columbusu měl i pořádný kus štěstí, že mu puk po přilehnutí nepropadl za záda.
41:42'
Záhy po vhazování pálil od modré Gudas, jehož střelu vyrazil Bobrovskij jen vedle brankoviště a musel okamžitě krýt dorážku. Ale i to zvládl a udržel svému týmu vedení.
41:37'
Napotřetí už to Flyers vyšlo a Patrick se dostal až do útočného pásma a i do zakončení. Parádní zákrok ale vytáhl ze svého repertoáru Bobrovskij.
41:06'
Další icing domácích. Začátek třetí třetiny je zatím plný nepřesností.
40:34'
Philadelphia se ve snaze o rychlý přechod středního pásma dopouští zakázaného uvolnění po nepřesné přihrávce.
40:01'
Další třetina začne přibližně v 01:58.
Po čtyřech brankách v první třetině, se diváci ve Philadelphii dočkali dalších tří gólů ve druhé periodě. Vítězem druhé dvacetiminutovky se stali domácí, kterým se podařilo napřed snížit na 2:3 a poté také na 3:4. Philadelphia po čtvrté inkasované brance sáhla ke střídání brankáře a Alex Lyon od té chvíle předvádí fantastický výkon, který drží Flyers ve hře o body z tohoto střetnutí.
40:00'
39:45'
Columbus po přihrávce skrz útočné pásmo příchází o puk.
39:18'
Panarin se přiřítil na osu hřiště, ale ránu z první poslal jen do Lyona.
38:26'
Patrick, nikým neatakován, projel přes střední pásmo až do prostoru k levému kruhu pro vhazování. Jeho následná prudká střela z nápřahu skončila jen na zadním mantinelu.
37:40'
Flyers kazí rozehrávku, což ústí v zakázané uvolnění.
Komerční přestávka.
37:01'
Kotouč po střele Foligna vyletěl až do ochranné sítě. Byl sražen jedním z hráčů Flyers. Lyon si může oddychnout, to byla hodně náročná minuta a půl.
36:56'
Domácí jsou v plném počtu, ale tlak hostí pokračuje.
36:40'
Další a další střely létají na brankáře Alexe Lyona! Ten odolává jak Panarinovi, tak znovu Atkinsonovi.
36:14'
Atkinson, ani z dorážky Vanek, nedokázali prostřelit Lyona.
36:01'
Hosté kombinují v útočném pásmu. Jones minul Lyonovu klec, ale Columbus zůstává u puku.
35:32'
Vanek je na ledě a začíná zkrácená hra Columbusu.
35:22'
Columbus drží puk v útočném pásmu a nestřílí. Šetří čas, než vyprší trest Vanka.
34:56'
Je po přesilovce domácích. Příliš mnoho hráčů měli Flyers ve hře a dvě minuty odsedí Travis Konecny.
34:36'
Philadelphia setrvává v útočném pásmu, ale Bobrovskij úspěšně kryje střelu Gostisbehera.
34:00'
Tečovaná střela Simmondse se odrazila jen od zadního mantinelu!
33:32'
Bude se znovu vylučovat na straně Columbusu. Za sekání odchází na trestnou lavici Vanek.
33:05'
Flyers jsou opět v útoku a tlačí se na Bobrovského. Read ve velké šanci míjí tři branku.
32:23'
Philadelphia právě vstřelila branku!
Přestřelka pokračuje! ANDREW MACDONALD vyslal od modré čáry dělovou ránu po ledě a puk, nikým netečován, se od tyče odrazil za brankovou čáru. Parádní střela MacDonalda. Asistence: Travis Sanheim, Travis Konecny.
32:07'
Po delší době má více ze hry pro změnu Philadelphie, která se rychle vrací do útočného pásma.
31:31'
Voráček, i přes neodbytnost Werenskiho, zavezl puk do útočného pásma. Jeho spoluhráči toho ale nevyužili a o puk po střele Gudase od modré přichází.
30:45'
Oba týmy v rychlém sledu přichází o kotouč.
29:36'
A opět je Columbus v útoku. Werenski nastřelil jen Lyona.
29:27'
Hra chvíli probíhá také před Bobrovským. Ten úspěšně zlikvidoval ránu od modré.
28:43'
Columbus dál přitápí pod kotlem, ale obrovská šance Milana vyzněla do prázdna. Stál v ostrém úhlu a nedokázal poslat kotouč do prázdné branky po kratším vyjetí Lyona před brankoviště. Vzápětí Flyers dostali puk z pásma a hosté, ve snaze o rychlý návrat, zahráli icing.
28:02'
Lyonovi se konečně daří přerušit hru a trochu si odpočinou. Střela Colea od modré mu zapadla do výstroje. Hosně divoká část hry pro brankáře domácích.
27:36'
Ani Dubios nenašel recept na čerstvého muže v brance Flyers.
27:17'
Panarin od mantinelu nechal vyniknout brankáře Lyona.
26:52'
Lyon už ležež na zemi, ale Calvert ani Dubinsky nedokázali jeho pozice využít a jen posílali puk do nohou obránců.
26:18'
Columbus hraje v plném počtu. Zároveň Bobrovskij ukrývá pod lapačkou odražený puk od zadního mantinelu a přerušuje hru. Komerční přestávka.
25:36'
Domácí uzakli soupeře těsně před brankovištěm, ale přes zhuštěný prostor prošla jen střela Patricka. Další pokus Voráčka byl zblokován a hosté nakonec vyhodili puk mimo své pásmo.
25:05'
Blue Jackets se i v oslabení hnali do přečíslení, ale Dubinskyho přihrávka na osu neprošla.
24:40'
Columbusu se daří vyhodit puk.
24:16'
Columbus měl na ledě příliš mnoho hráčů. Dvouminutový trest odsedí Panarin.
24:07'
Giroux se pokoušel uvolnit v levém kruhu, ale napálil jen obránce.
23:23'
Střídání v týmu Philadelphia Flyers: ze hřiště odchází Petr Mrázek, přichází Alex Lyon.
23:23'
Snaha o nahození puku Flyers nevyšla a hosté toho využili k rychlému brejku, do kterého CAMA ATKINSONA vyslal David Savard, Útočník Columbusu dokázal z pravého kruhu prostřelit Mrázka ránou na vzdálenější tyč. Asistence: David Savard.
22:55'
Tlak domácích nepolevuje. Provorov se nadvakrát neprosadil.
22:30'
Těžké chvilky brankáře Bobrovskiho, který ale odolává střelám soupeře jak od modré, tak z prostoru mezi kruhy..
21:45'
Patrick se natlačil před brankoviště a dostal se až k puku, jeho snaha o střelu ale končí mimo.
21:14'
Postavení mimo hru přerušuje akci domácích.
20:14'
Flyers na poslední chvíli přeci jen využívají přesilovku, kterou si přenesli z první třetiny. SEAN GOSTISBEHERE si sjel do pravého kruhu a střelou na vzdálenější tyč snižuje na 2:3. Bobrovskij přitom dokázal kotouč zachytit, ale propadl mu zpod paže až do branky. Asistence: Ivan Provorov, Sean Couturier.
20:06'
Krátce po začátku druhé třetiny se puk dostává mimo kluziště mezi diváky.
20:01'
Další třetina začne přibližně v 01:04.
Po vhazování se už nic během jedné vteřinky nestalo a Columbus odchází do kabin s vedením 3:1. Není to večer brankáře Mrázka, který ale, nutno podotknout, za dvě inkasované branky rozhodně nemůže. Nedůraz obrany Flyers a naopak výborná práce hostí před brankovištěm je důvodem, proč Philadelphii první třetina zcela unikla.
20:00'
19:59'
Bobrovskij musí přerušit hru po střele Gostisbehera. Teď se pořádně zapotil.
19:56'
Další Voráčkův projektil končí těsně nad brankou!
19:36'
Voráček pálil z voleje a pořádně protáhl brankáře Bobrovskiho, který ale kotouč vyráží!
19:11'
Simmonds přihrál mezi kruhy, ale Couturierova střela z příkleku skončila v ochranné síti.
19:03'
Na třetí pokus se už domácí v útoku usadili.
18:43'
Atkinson znovu vyhazuje puk. Flyers se nedaří usadit v útoku.
18:24'
Blue Jackets na začátku oslabení vyhazují puk přes všechny čáry.
18:18'
Hra je přerušena v obranném pásmu Columbusu. Cole u zadního mantinelu krosčekoval Laughtona a putuje na trestnou lavici. Komerční přestávka.
18:08'
Nedůraz Philadelphie před vlastní brankou opět končí gólem hostí. CAN ATKINSON výborně clonil Mrázkovi ve výhledu a český brankář neměl šanci vůbec nic vidět. Už tak skrytou střelu od modré navíc Atkinson skvěle protečoval a usměrnil puk za záda bezmocného gólmana domácích. Asistence: Zach Werenski, Arťom Panarin.
17:31'
Bobrovskij úspěšně čelil střele z prostoru před kruhy. Columbus se dostává ze svého pásma.
17:14'
Pokus o brejk Flyers byl odražen ve středním pásmu.
16:35'
Do útoku se vrátil Columbus. Hraje se opět dlouho bez přerušení.
16:06'
Pořádný kolotoč rozjeli domácí hokejisté před brankou soupeře. Ale Lindblom, ani nadvakrát MacDonald se nedokázali prosadit.
14:49'
A další únik, tentokrát Lindblom se hnal společně s obráncem před Bobrovskiho. Domácí hráč zkusil zajet za branku a obkroužit ji, ale zakončení bylo zblokováno vracejícím se druhým bekem soupeře.
14:27'
Konecny v souboji jeden na jednoho nebyl rychlejší, ale byl silnější na puku, který udržel a nakonec i vystřelil na Bobrovskiho. Tomu se podařilo srazit puk do rohu.
Po přerušení hry přichází komerční pauza.
13:53'
Dubois z mezikruží minul Mrázkovu klec.
13:39'
Do útoku se vřítil Columbus, ale Panarin v pravém kruhu nastřelil jen nohu jednoho z obránců.
12:51'
Lehtera byl zablokován a Manning následně orazítkoval jen zadní mantinel.
12:14'
Tempo hry má velkou rychlost, oba týmy se rychle střídají v držení puku a hraje se ze strany na stranu.
11:34'
Nakonec z celé akce je kontaktní gól Philadelphie! Konecny vrátil puk CLAUDEU GIROUXOVI, který střelou z levého kruhu poslal kotouč o rameno brankáře Bobrovskiho do brány. Asistence: Travis Konecny, Andrew MacDonald.
11:29'
Giroux se dostal do samostatného úniku a už překonal Bobrovskiho, ale jeho zakončení zastavila tyč!
10:34'
Columbus se dál tlačí do útoku, ale tentokrát proti Atkinsonovi se Mrázek dokázal úspěšně postavit.
09:52'
Tak to je ledová sprcha pro Flyers! Columbus po vyhraném vhazování vyrazil do rychlého útoku a střelu od modré Jacka Johnsona tečoval před brankářem Mrázkem BOONE JENNER, který puk usměrnil za záda českého brankáře! Asistence: Jack Johnson, Thomas Vanek.
09:41'
Hosté otevírají skóre zápasu! Jonesova střela sice byla zablokována, ale OLIVER BJORKSTRAND se dostal k puku a v těžké pozici zakončil k levé tyči Mrázkovy branky. Asistence: Seth Jones, Sonny Milano.
09:02'
Konecny měl na hokejce úvodní gól zápasu! Nikým nebráněn dostal přihrávku na pravé straně útočného pásma a sjel si blíže k brance v pravém kruhu. Bobrovskij neměl dost času na přesun, ale do jeho střely vložil lapačku a parádním zásahem udržel nulu!
08:07'
Flyers se po dlouhých osmi minutách konečně dostávají ke střele mezi tři tyče. Bobrovskij zapisuje první zákrok po střele právě Radka Gudase od modré.
07:49'
Gudas vložil tělo do střely Dubinskyho a nepropustil puk na Mrázka.
07:25'
Mrázek chytil do lapačky nepříjemnou střelu od modré Werenskiho. Komerční pauza.
07:11'
Flyers se dopustili dalšího zakázaného uvolnění.
06:55'
Mrázek se vytáhl proti bekhendovému zakončení Foligna.
05:59'
Krátce po vhazování se na modré napřáhl Couturier, ale puk poslal jen na zadní mantinel.
05:57'
Kotouč po střele Filppuly končí v ochranné síti. Savard svým blokem zapříčinil cestu kotouče mimo kluziště.
05:20'
Dlouhá pasáž bez přerušení, ale také bez šancí. Lehtera zdárně zblokoval střelu Blue Jackets.
03:28'
Columbus má v prvních minutách více ze hry, ale zatím se mu nedaří při zakončení dobře seřídit mířidla. Rána Savarda prolétla mimo.
03:12'
Flyers se dopouští zakázaného uvolnění.
02:55'
Atkinson se dostal do úniku za obranu díky výborné přihrávce z vlastního pásma, ale v souboji s brankářem Mrázkem mu při kličce ujel puk až na zadní mantinel.
02:30'
Mrázek si připisuje první úspěšný zákrok. Zakončení Dubinskyho vyráží před sebe a puk kryje pod lapačku.
01:42'
Hokejisté Columbusu se dopustili po špatné rozehrávce zakázaného uvolnění.
01:20'
Úvodní desítky vteřin jsou zatím plné nepřesností.
00:35'
První útok střetnutí předvedl Philadelphia, avšak bez úspěchu a jen se ztrátou puku. Na druhé straně kluziště se od mantinelu dostal ke střele Jones, ale minul branku.
00:01'

Philadelphia Flyers: Mrázek (Lyon) – Gostisbehere, Provorov, Sanheim, MacDonald, Gudas, Manning – Konecny, Couturier, Giroux (C) – Voráček, Patrick, Lindblom – Simmonds (A), Filppula (A), M. Raffl – Read, Laughton, Lehterä.

Columbus Blue Jackets: Bobrovskij (Korpisalo) – S. Jones, Werenski, Nutivaara, J. Johnson (A), D. Savard, Cole – Atkinson, Dubois, Panarin – Bjorkstrand, N. Foligno (C), Milano – Vanek, Wennberg, Jenner (A) – Dubinsky, Letestu, Calvert.

Rozhodčí: Sutherland, Rehman – Shewchyk, Nowak.
Vzájemné zápasy
23. 02. 2018 Philadelphia Flyers - Columbus Blue Jackets 2 : 1
17. 02. 2018 Columbus Blue Jackets - Philadelphia Flyers 1 : 2p
24. 12. 2017 Columbus Blue Jackets - Philadelphia Flyers 2 : 1s
08. 04. 2017 Philadelphia Flyers - Columbus Blue Jackets 4 : 2
25. 03. 2017 Columbus Blue Jackets - Philadelphia Flyers 1 : 0
Souboj mezi Philadelphií a Columbusem bude střetnutím dvou týmů, které nutně potřebují bodovat v co nejvíce zápasech, aby si pojistily postup do playoff. Na východě šestá Philadelphie přivítá osmý Columbus, který se nachází ve výborné formě, když vyhrál posledních pět zápasů.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 00:00.