NHL - Základní část -  ONLINE PŘENOS -  Islanders : Washington - 16. března 2018   00:00

Islanders
Islanders
02:19' B. Nelson (Fritz, Pulock) • 12:29' Ladd (Barzal, Eberle) • 56:33' Pulock (Fritz)
3:7
(2:3, 0:2, 1:2)
Washington
Washington
10:32' Eller  (J. Vrána, Connolly) • 11:29' Oshie  (Burakovsky, Bäckström) • 17:17' Orlov  (Kuzněcov, Niskanen) • 23:12' Burakovsky  (Jeřábek, Niskanen) • 30:22' Bäckström  (Kuzněcov, Orlov) • 55:41' Carlson  (Ovečkin, Kuzněcov) • 58:06' Oshie  (Orlov, Bäckström)
Islanders
Gibson (31. Halák) – Leddy, Boychuk, Hickey, Pulock, Pelech, Davidson – Lee, Tavares (C), Jo. Bailey – Ladd (A), Barzal, Eberle – Beauvillier, B. Nelson, Fritz – Johnston, Cizikas, Clutterbuck (A). Hlavní trenér: Doug Weight.

3. Nicklas Bäckström (WSH) 1+2
Statistiky: Střely na bránu: 38-22; Zablokované střely: 9-17; Vhazování: 51%-49%; Hity: 16-12; Přesilové hry: 0/3-1/1; Trestné minuty: 2-6.
Po úvodní divoké třetině, kterou vyhráli Capitals 3:2, hosté přidali další dvě branky a v prostřední části vyhnali z brány Christophera Gibsona. Střídající Jaroslav Halák dlouho držel čisté konto, jenže v závěru zápasu ho překonal John Carlson, na jehož gól bleskově odpověděl po necelé minutě Ryan Pulock. Islanders ještě za tříbrankového manka zkusili odvolat brankáře a T. J. Oshie skóroval do prázdné brány. Vítězný gól zaznamenal André Burakovsky. Jakub Jeřábek a Jakub Vrána si připsali shodně bod za asistenci. Konečný výsledek na góly bohatého utkání v Barclays Center. New York Islanders 3 Washington Capitals 7.
59:00'
Do konce dnešního utkání zbývá odehrát 1 minuta.
58:06'
Washington právě vstřelil branku!
T. J. OSHIE v obranném pásmu vybojoval u hrazení puk a po rozjel akci Capitals, kterou po kličce na útočné modré čáře od střídaček zakončil střelou do prázdné brány. Asistence: Dmitrij Orlov a Nicklas Bäckström.
56:33'
Islanders právě vstřelili branku!
Tanner Fritz vyhrál vhazování na pravé straně útočného pásma a RYAN PULOCK napřáhl na vrcholu kruhu k parádní střele s příklepem, která nad lapačkou Philippa Grubauera vymetla bližší horní roh brány! Asistence: Tanner Fritz.
56:31'
Ryan Pulock na pravém křídle od modré čáry nahodil puk na přední tyč, kde ho Philipp Grubauer lapil do lapačky těsně nad ledem.
56:15'
Cal Clutterbuck mohl rychle odpovědět, jenže zamířil pouze do náruče Philippa Grubauera. Komerční přestávka.
55:41'
JOHN CARLSON si najel do mezikruží na krásnou zpětnou přihrávku Alexe Ovečkina z levého rohu útočného pásma a krásnou střelou zápěstím nad levým betonem Jaroslava Haláka zamířil k pravé tyči! Asistence: Alexandr Ovečkin a Jevgenij Kuzněcov.
55:25'
Utkání už se pouze dohrává a musel by se stát hokejový zázrak, aby Islander dokázali vstřelit tři góly.
54:59'
Mathew Barzal se snažil v blízkosti pravé tyče vystřelit, jenže těsně předtím mu puk vypíchl Matt Niskanen.
54:15'
André Burakovsky vystřelil v pravém kruhu z úhlu a jeho střelu dobře zablokoval na přední tyči Ryan Pulock.
53:00'
Dnešní utkání sleduje 10740 diváků.
51:35'
Thomas Hickey na vrcholu pravého kruhu po zpětné přihrávce z levé strany napřáhl bez přípravy k prudké střele s příklepem,, která nad ledem mířila k přední tyči, jenže skončila v lapačce Philippa Grubauera, který po první třetině ještě neinkasoval.
50:53'
Capitals se nepodařilo rozehrát podél střídaček a pískalo se zakázané uvolnění. Ve třetí části zatím čekáme na gól.
50:47'
Ryan Pulock je hodně aktivní a nyní napřáhl na pravém křídle od modré čáry k táhlé střele, kterou Philipp Grubauer podržel ve výstroji. Po přerušení následuje reklamní přestávka.
50:28'
Matt Niskanen zkusil na bodu pravého kruhu vystřelit zápěstím, jeho střela ale byla na přední tyči zablokována.
49:42'
John Tavares vyhrál vhazování na pravém křídle a Johnny Boychuk na vrcholu pravého kruhu práskl do puku, jenže Philipp Grubauer opět kotouč podržel v náručí.
49:38'
Islanders ze středního pásma napálili puk na bránu Capitals a Philipp Grubauer puk podržel na své hrudi.
49:21'
Anthony Beauvillier napřáhl na vrcholu levého kruhu ke střele, která byla přizvednuta a na opačné straně útočného pásma zamířila do ochranné sítě. Hra byla přerušena.
49:13'
Oba týmy hrají nyní hodně jednoduše, jenže Capitals si to za současného stavu mohou dovolit.
48:47'
Islanders napálili puk od boxu časoměřičů podél hrazení do pásma a v pravém rohu ho dojeli hráči Washingtonu.
48:24'
André Burakovsky se u pravé tyče dostal do zakončení, Jaroslav Halák byl ale připravený a na přední tyči zmrazil puk pod lapačkou.
47:43'
Ryan Pulock vypálil od modré čáry a jeho táhlý pokus skončil ve výstroji solidně chytajícího Philippa Grubauera.
47:11'
Philipp Grubauer si snadno poradil s nahozením Islanders z pravého křídla a po jeho zákroku následuje reklamní přestávka.
47:08'
Nick Leddy se na levém křídle krásně protáhl v rychlosti do útočného pásma, jeho zpětná přihrávka ale byla nepřesná a mířila spoluhráči na vzdálenější pravé straně útočného pásma na brusle.
46:17'
Capitals se nepodařilo rozehrát a hra byla přerušena kvůli zakázanému uvolnění. Hosté vedou stále 5:2.
46:00'
Anders Lee vyrazil na ose ledové plochy společně se spoluhráči do přečíslení 3 na 2 a John Tavares si po jeho přihrávce z pravého křídla rychle sjížděl na vrchol mezikruží, kde mu puk skvěle vypíchl Dmitrij Orlov.
45:14'
Adam Pelech se ocitl před bránou ve slibné šanci, jenže bekhendem minul přední horní roh brány Capitals.
44:46'
Islanders se v rychlém sledu dostali k dalším dvěma střelám, jenže obě dvě byly nepřesné a skončily mimo.
44:09'
Johnny Boychuk na pravém křídle vypálil od modré čáry, jenže jeho střelu zablokoval před bránou André Burakovsky.
43:46'
Isladers se nepodařilo rozehrát a poté, co puk minulou levou tyč brány Capitals, se pískalo zakázané uvolnění.
43:39'
André Burakovsky vystřelil prudce z levého kruhu pro vhazování, jeho prudká střela zápěstím ovšem minula bližší horní roh brány a skončila na ochranném skle.
43:31'
Mathew Barzal bojoval před střídačkami o puk s Brettem Connollym a kotouč opustil ledovou plochu.
43:07'
Ross Johnston vystřelil od modré čáry na ose ledové plochy a Philipp Grubauer si připsal další snadný zákrok, po kterém tentokrát podržel puk ve svém náručí.
42:08'
Islanders vystřelili z bodu levého kruhu pro vhazování na přední tyč, kde Philipp Grubauer puk vyrazil pravým betonem.
41:12'
Tanner Fritz se snažil na vrcholu levého kruhu dostat ke střele, jenže jeho pokus byl zablokován, stejně jako ten předchozí v podání Anthonyho Beauvilliera.
40:26'
Islanders se na pravém křídle dostali ke střele, kterou Philipp Grubauer bez problému vyrazil mimo tyče své brány.
40:08'
Tom Wilson se vrátil z trestné lavice zpět na ledovou plochu a Capitals hrají v úvodu třetí části v plném počtu.
40:01'
Statistiky po druhé třetině: Střely na bránu: 26-17; Zablokované střely: 7-7; Vhazování: 51%-49%; Hity: 10-10; Přesilové hry: 0/3-1/1; Trestné min.: 2-6.
Třetí třetina začne přibližně v 1:58.
Washington vstupoval do prostřední části utkání s jednobrankovým vedením a vyhnal z brány Christophera Gibsona, kterého překonali André Burakovsky a Nicklas Bäckström. Daří se i českým hokejistům. Jakub Vrána a Jakub Jeřábek mají na svém kontě shodně jeden bod za asistenci. Casey Cizikas se řítil sám na bránu, jenže fantastického brankáře Philippa Grubauera překonat nedokázal, a tak Isladers prohrávají v Barclays Center o tři góly. Skóre po druhé třetině. New York Islanders 2 Washington Capitals 5.
40:00'
39:00'
Do konce prostřední části zbývá odehrát 1 minuta.
38:40'
Josh Bailey z pravého kruhu nahodil puk na přední tyč, kde se Isladers po zákroku Philippa Grubauera levým betonem marně snažili dostat na několikrát k dorážce!
38:08'
Tom Wilson ve středím pásmu poslal k ledu Cala Clutterbucka a poté mu ještě vleže uštědřil krosček, za což byl vyloučen. Dvě minuty hrubost.
37:53'
Alex Ovečkin na pravém křídle vystřelil z úhlu a jeho pokus se od přední tyče odrazil za bránu Jaroslava Haláka!
37:19'
Jakub Jeřábek vypálil ihned po vhazování na vrcholu levého kruhu a Jaroslav Halák puk vkleče podržel v náručí.
37:13'
Jakub Vrána nabral na pravém křídle obrovskou rychlost a napřáhl z úhlu k rychlé střele zápěstím, kterou Jaroslav Halák na přední tyči nadvakrát zmrazil pod lapačkou.
37:01'
John Tavares na levém křídle vystřelil od modré čáry a Philipp Grubauer puk vyrazil pravým betonem.
36:42'
Capitals dobruslili na pravém křídle nahozený puk a dostali se ke střele, kterou Jaroslav Halák podržel v lapačce.
36:29'
Adam Pelech napřáhl na pravé straně od modré čáry k prudké střele, kterou Philipp Grubauer ukryl v lapačce.
36:00'
Capitals se neprosadili na pravém křídle, kde byl puk sražen do ochranné sítě. Komerční přestávka.
35:32'
Brandon Davidson se dostal v blízkosti levé tyče do zakončení, jenže postrádalo razanci a Jaroslav Halák puk vyrazil.
33:44'
Casey Cizikas se řítil na ose hřiště do samostatného úniku, jenže v blízkosti levé tyče fantastického Philippa Grubauera překonat nedokázal! Obrovská šance domácího New Yorku.
33:21'
Jay Beagle z pravého rohu útočného pásma nebezpečně posílal puk před bránu, Jakub Jeřábek se ale do zakončení nedostal a kotouč mezi jeho bruslemi prolétl do území nikoho.
33:18'
T. J. Oshie vystřelil z pravého kruhu a střídající Jaroslav Halák snadno ukryl puk ve své lapačce.
32:27'
Adam Pelech mohl využít špatné rozehrávky Capitals, v pravém kruhu ho ale připravil o šanci Alex Ovečkin.
31:55'
Andrew Ladd a Mathew Barzal na pravém křídle nic nevymysleli a Capitals v obranném pásmu snadno rozehráli.
30:40'
Hra byla přerušena a na řadu přichází komerční přestávka. Capitals využili svou první přesilovou hru a vedou 5:2.
30:22'
Střídání v týmu New York Islanders: ze hřiště odchází Christopher Gibson, přichází Jaroslav Halák.
30:22'
Dmitrij Orlov naznačil na vrcholu pravého kruhu střelu zápěstím a skrytou přihrávkou našel na přední tyči Jevgenije Kuzněcova, který z ostrého úhlu poslal puk před bránu, kde do něj holí sáhl Christopher Gibson. Všechno bylo v pořádku, jenže vzápětí se snažil bekhendem odpálit puk Thomas Hickey a od pravého stehna NICKLASE BÄCKSTRÖMA se kotouč odrazil do pravého horního rohu brány! Capitals si poprvé v zápase zahráli přesilovou hru a těsně před jejím koncem ji dokázali využít! Asistence: Jevgenij Kuzněcov a Dmitrij Orlov.
29:37'
Christopher Gibson vyrazil střelu Alexe Ovečkina mířící do levého horního rohu brány vyrážečkou a Islanders se poté podařilo puk odpálit až za bránu Philippa Grubauera.
28:35'
Cal Clutterbuck byl nakonec vyloučen na dvě minuty za sekání a Capitals mají k dispozici první přesilovou hru.
28:35'
Philipp Grubauer si poradil s nahozením, které podržel v náručí, a následná šarvátka vyloučení nepřinesla. Alespoň prozatím. Komerční přestávka.
28:00'
Isladers si vytvořili dobrý tlak a v útočném pásmu strávili několik okamžiků, další šanci si ovšem nevytvořili.
26:46'
Puk po nahození Islanders z pravého křídla a teči před bránou mířil pod horní tyč a Philipp Grubauer byl dole, přesto dokázal lapačkou máchnout po puku a T. J. Oshie ho vzápětí holí ve vzduchu golfákem odpálil! Fantastické zákroky od obou! Capitals zabránili jistému gólu.
25:38'
John Tavares na pravém křídle nebezpečně vypálil z úhlu, jenže Philipp Grubauer na přední tyči puk parádně vyrazil!
24:36'
Islanders se dostali v levém kruhu ke krásné střele, která mířila ke vzdálenější pravé tyči, Philipp Grubauer ale skvěle zasáhl levým betonem a puk vyrazil mimo!
23:54'
Thomas Hickey vystřelil z pravého kruhu a Philipp Grubauer na přední tyči podržel puk snadno v náručí.
23:12'
Jakub Jeřábek na pravém křídle od modré čáry nahodil puk před bránu, kde po teči ANDRÉHO BURAKOVSKYHO mezi nohama T. J. Oshieho zamířil nad levým betonem Christophera Gibsona na přední tyči do sítě! Asistence: Jakub Jeřábek a Matt Niskanen.
22:37'
Nick Leddy vystřelil ihned po vhazování, jeho střela ale minula levý horní roh brány Philippa Grubauera.
22:32'
Anthony Beauvillier rychle objel bránu, u pravé tyče se mu ale puk mezi betony Philippa Grubauera zasunout nepodařilo.
22:29'
Vyloučený Matt Niskanen je zpět na ledě a Islanders nevyužili ani druhou přesilovou hru v dnešním zápase.
22:03'
Tom Wilson z pravého kruhu obranného pásma vyhodil puk a navíc donutil Christophera Gibsona k zákroku.
21:15'
Josh Bailey dobře vystřelil z vrcholu pravého kruhu, jenže Philipp Grubauer byl pozorný a lapil puk do lapačky.
20:45'
John Tavares vypálil prudce z vrcholu pravého kruhu, jeho rána ale byla přizvednuta nad a skončila v ochranné síti.
20:29'
Matt Niskanen fauloval v souboji rameno na rameno Jordala Eberleho a dostal dvě minuty za nedovolené bránění. Islanders si v úvodu druhé třetiny zahrají druhou přesilovou hru.
20:01'
Vstupujeme do prostřední části zápasu v Barclays Center, která nabídla hned pět branek. Washington vede 3:2.
20:01'
Statistiky po první třetině: Střely na bránu: 12-9; Zablokované střely: 5-5; Vhazování: 52%-48%; Hity: 5-8; Přesilové hry: 0/1-0/0; Trestné minuty: 0-2.
Druhá třetina začne přibližně v 1:03.
Brock Nelson po necelých třech minutách otevřel skóre a poslal Islanders do vedení, jenže v polovině první třetiny Capitals předvedli rychlý obrat, když se během 57 sekund prosadili Lars Eller a T. J. Oshie. Za další minutu vyrovnal na domácí straně Andrew Ladd, jenže Dmitrij Orlov v závěru úvodní a hodně divoké části vrátil hráčům týmu z hlavního města USA vedení. Skóre po první třetině střetnutí v Barclays Center. New York Islanders 2 Washington Capitals 3.
20:00'
19:00'
Do konce úvodní části utkání zbývá odehrát 1 minuta.
18:44'
Washington je na koni a v rychlém sledu se dvakrát dostal do útočného pásma, jenže až po postavení mimo hru.
17:36'
Brock Nelson mohl rychle odpovědět střelou z levého kruhu, jeho pokus byl ale těsně před přední tyčí zablokován.
17:17'
DMITRIJ ORLOV si na levém křídle najel na přihrávku od Jevgenije Kuzněcova a střelou zápěstím z ostrého úhlu zaskočil Christophera Gibsona, který nedokázal dostatečně ucpat prostor u přední tyče a puk mu kolem pravého betonu proklouzl do sítě! Asistence: Jevgenij Kuzněcov a Matt Niskanen.
17:01'
Capitals se nepodařilo rozehrát podél střídaček a jejich dlouhá přihrávka skončila na zakázaném uvolnění.
16:45'
Islanders nemohli na levém křídle pokračovat v akci, jelikož jejich útočné snažení zastavilo postavení mimo hru.
16:35'
T. J. Oshie napřáhl po přihrávce z pravé strany na modré čáře bez přípravy ke tvrdé střele s příklepem, která byla na vrcholu mezikruží přizvednuta a skončila v ochranné síti.
15:56'
Puk byl sražen mezi střídačky a na řadu přichází krátká komerční přestávka. Skóre je nerozhodné 2:2.
15:02'
A Michal Kempný mohl vzápětí skórovat po nahození z pravého křídla, jenže na vzdálenější levé tyči z blízkosti Christophera Gibsona mezi betony nepřekonal!
14:49'
Vyloučený Michal Kempný je zpět na ledě a Capitals úspěšně přečkali první oslabení v dnešním zápase.
13:53'
Další šanci měl u pravé tyče Anders Lee, také jeho střela z úhlu a blízkosti ale byla Capitals zablokována.
12:58'
John Tavares se ocitl v blízkosti levé tyče v dobré šanci a zápěstím mířil do vzdálenějšího pravého horního rohu brány, jeho střela ale byla na poslední chvíli zablokována!
12:49'
Michal Kempný byl po následné potyčce vyloučen na dvě minuty za nesportovní chování. Islanders si zahrají první přesilovou hru.
12:49'
Anthony Beauvillier mohl skórovat v blízkosti pravé tyče, jenže Philipp Grubauer jeho střelu z úhlu zachytil.
12:29'
ANDREW LADD si na vzdálenější levé tyči najel na krásnou přihrávku od Mathewa Barzala z vrcholu pravého kruhu pro vhazování a z úhlu zamířil mezi pravým betonem a lapačkou Philippa Grubauera k přední tyči! Islanders přesně po minutě vyrovnali na 2:2! Asistence: Mathew Barzal a Jordan Eberle.
11:29'
André Burakovsky na levém křídle nabral rychlost a v blízkosti levé tyče už mohl pálit, jenže ještě akci vyšperkoval krásnou diagonální přihrávkou na T. J. OSHIEHO, který v blízkosti vzdálenější pravé tyče po zpracování kotouče zápěstím poslal puk nad betony ležícího Christophera Gibsona! Capitals otočili skóre a vedou 2:1! Asistence: André Burakovsky a Nicklas Bäckström.
11:10'
Alexandr Ovečkin v rychlém sledu napřáhl ke dvěma ostrým střelám, z nichž první minula levou tyč brány Islanders, zatímco druhá skončila v náručí Christophera Gibsona! Komerční přestávka.
10:32'
LARS ELLER napřáhl na vrcholu pravého kruhu ke krásné střele zápěstím, která mezi dvojicí hráčů Islanders zamířila nad vyrážečkou Christophera Gibsona do vzdálenějšího levého horního rohu brány! Asistence: Jakub Vrána a Brett Connolly.
09:54'
Útok Capitals zastavilo postavení mimo hru, ještě předtím se ale snažil u pravé tyče dostat do šance Brooks Orpik, kterému se vrhl pod nohy Johnny Boychuk, a obránce Washingtonu tvrdě narazil do hrazení.
09:06'
Anders Lee vzápětí vypálil s příklepem z vrcholu levého kruhu pro vhazování, jenže ani on nedokázal zamířit na bránu.
08:56'
John Tavares na levém křídle po dobrém forčekingu prudce vypálil, jeho rána z ostrého úhlu ale minula vzdálenější pravou tyč.
07:36'
André Burakovsky si najel před bránu na nahození z pravého křídla, bez přípravy ale mezi betony Christophera Gibsona nepropálil! Nechybělo mnoho a mohlo být rychle vyrovnáno.
06:41'
Tom Wilson mezi kruhy útočného pásma tvrdě sestřelil levým ramenem ve výskoku Caseyho Cizikase! Hra byla přerušena a Brandon Davidson se mu hit vydal slovně rychle vysvětlit. Překvapivě se nevylučovalo.
06:20'
Tanner Fritz si mohl připsat druhou asistenci, když z pravého křídla a ostrého úhlu nahodil puk před bránu, kde se ocitl ve velké šanci Casey Cizikas, z blízkosti ale kotouč napálil pouze do výstroje Philippa Grubauera, který puk podržel! Komerční přestávka.
05:25'
Thomas Hickey vystřelil z bodu levého kruhu pro vhazování a Philipp Grubauer puk podržel na své hrudi.
03:26'
Andrew Ladd se po sražené střele z levého kruhu ocitl před bránou v obrovské šanci, jenže puk nedokázal dobře trefit a po ledě zamířil daleko vedle pravé tyče odkryté brány Capitals!
03:13'
Michal Kempný se pokusil odpovědět střelou z vrcholu levého kruhu, jeho pokus ale těsně před bránou zablokoval Casey Cizikas.
02:19'
BROCK NELSON si najel do mezikruží na zpětnou přihrávku Tannera Fritze zpoza brány a z blízkosti zamířil bez přípravy zamířil vedle levého betonu Philippa Grubauera k pravé tyči! Islanders udeřili jako první a vedou 1:0. Asistence: Tanner Fritz a Ryan Pulock.
02:05'
Adam Pelech nepříjemně vypálil z pravého kruhu, jeho střela ale byla těsně před bránou Capitals zablokována.
01:50'
Na opačné straně pálil po zpětné přihrávce od modré čáry John Carlson, také Christopher Gibson byl ale na přední tyči připravený a jeho střelu od hrazení podržel v kleče v náručí.
01:19'
Anders Lee dobře vypálil v úvodu zápasu z levého kruhu na přední tyči, Philipp Grubauer ale puk pravým betonem vyrazil.
00:01'

New York Islanders: Gibson (Halák) – Leddy, Boychuk, Hickey, Pulock, Pelech, Davidson – Lee, Tavares (C), Jo. Bailey – Ladd (A), Barzal, Eberle – Beauvillier, B. Nelson, Fritz – Johnston, Cizikas, Clutterbuck (A). Hlavní trenér: Doug Weight.

Washington Capitals: Grubauer (Holtby) – Kempný, Carlson, Orlov, Niskanen, Orpik (A), Jeřábek – Ovečkin (C), Kuzněcov, T. Wilson – Burakovsky, Bäckström (A), Oshie – J. Vrána, Eller, Connolly – Stephenson, Beagle, Smith-Pelly. Hlavní trenér: Barry Trotz.

Rozhodčí: Francis Charron, Eric Furlatt. Čároví: Scott Cherrey, Pierre Racicot.
Ze zápasu je pro Vás připraven online přenos, kterým Vás mile rád provedu. Takže o nejdůležitější momenty a také videa z gólových příležitostí tak rozhodně nepřijdete. Přeji tedy všem příjemnou počtenou.
Československá stopa v utkání

Jaroslav Halák (NYI)

Jakub Vrána (WSH)
Jakub Jeřábek (WSH)
Michal Kempný (WSH)
Vzájemná utkání

Oba celky se naposledy spolu utkaly v prosinci loňského roku. Tehdy byli úspěšnější hokejisté Islanders, kteří doma porazili Washington 3:1. Budou i dnes úspěšní nebo hosté svou prohru odčiní?
Washington Capitals

Hosté z Washingtonu Capitals jsou na tom ve stejné konferenci mnohem lépe. Jsou čtvrtí se ziskem pětaosmdesáti bodů a vypadá to, že by se jim letos vyřazovací boje neměly vyhnout. Washingtonští by dnes rádi urvali další body, aby navázali na svou poslední domácí výhru nad Winnipegem, kde zvítězili 3:2 v prodloužení. Tento zápas byl hodně speciální pro kapitána Capitals Alexandra Ovečkina, jenž vsítil dvě branky v utkání a pokořil tak hranici 600. vstřelených branek v NHL. Dnes by určitě rád pomohl svému týmu k dalším důležitým bodům.
New York Islanders

Domácí hokejisté z New Yorku Islanders jsou v tabulce Východní konference na jedenáctém místě a stále bojují o postup do play-off. Na svém kontě mají sedmdesát bodů a aby se přiblížili reálné šanci dostat se do boje o Stanleyův pohár, musí sbírat body a o to se pokusí i dnes proti Washingtonu. Nic jednoduchého je ovšem nečeká. Nicméně před svými diváky se pokusí získat cenný skalp v podobě jakékoli výhry. Ostrované v posledním odehraném utkání zastavili hrozivou osmi zápasovou šňůru proher a na ledě Calgary zvítězili 5:2. Na toto vítězství by dnes rádi navázali.
Hezkou půlnoc přeji všem příznivcům ledního hokeje. Dnes je opět na programu zámořská NHL a my prostřednictvím tohoto textového online přenosu budeme sledovat duel mezi týmy New York Islanders a Washington Capitals.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 00:00.