NHL - Základní část -  ONLINE PŘENOS -  Kings : Calgary - 27. března 2018   04:30

Kings
Kings
24:04' Phaneuf (Kempe) • 31:55' Kopitar (Phaneuf, D. Brown) • 48:24' J. Carter (Kopitar, D. Brown)

3. Dion Phaneuf (LAK) 1+1
Tři góly v přesilovkách, dobrá defenzivní hra a skvělý výkonu brankáře. To jsou aspekty, které pomohly Kings k výhře v tomto zápase na domácím ledě. Los Angeles vyhrává tento zápas 3:0.
59:30'
Kings drží hru daleko od své branky, v poklidném tempu se zápas dohrává.
59:00'
Probíhá poslední minuta.
58:52'
Kings hrají sice u své branky, ale vedou o tři góly.
58:10'
Sledujeme rychlý hokej, ani jeden celek se do výraznějších šancí nemůže propracovat.
58:00'
Oznámeny byly poslední dvě minuty hry ve třetí třetině.
57:39'
Komerční přestávka, vhazovat se bude před domácí brankou po zákroku gólmana Jonathana Quicka.
57:00'
Probíhají poslední tři minuty hry ve třetí třetině.
56:23'
Flames prohrávají o tři branky a nemohou se stabilněji dostat do tlaku v útočném pásmu, domácí hokejisté velmi dobré brání.
55:40'
Kings míří za výhrou v tomto zápase.
55:33'
Tanner Glass vyslal nepřipravenou ránu, jeho projektil byl hodně nepřesný.
55:00'
Kings hrají velmi dobře takticky, nikam se neženou, navíc mají více ze hry.
54:23'
Do zajímavé střelecké pozice se dostal Troy Brouwer, ale minul branku. Puk končí na zadním mantinelu.
54:00'
Šest minut hry zbývá do konce třetí třetiny, domácí celek vede o tři branky a pokračuje v aktivní hře.
53:12'
Ránu z mezikruží, kterou vyslal Curtis Lazar, poměrně snadno kryje brankář Jonathan Quick.
52:41'
Z dobré pozice nyní zakončoval Torrey Mitchell, ale jeho projektil dokázal brankář Mike Smith vyrazit mimo branku.
51:57'
Mike Smith byl pozorný a dokázal si poradit s pokusem, který vyslal Tobias Rieder. Komerční přestávka.
51:27'
Mnoho šancí momentálně k vidění není, sledujeme rychlý hokej, který se přelévá ze strany na stranu.
50:10'
Ještě z lepší pozice pálil Michael Frolík, ale branku trefit nedokázal.
50:04'
Od modré čáry se k zakončení dostal Mark Giordano, ale jeho projektil byl zblokovaný mimo.
48:44'
Vyloučení v týmu Los Angeles Kings (Christian Folin – 2 min., podražení).
48:24'
Los Angeles právě vstřelilo branku!
Gól v přesilové hře znamená, že domácí celek vede o tři góly. Pohotovou ránou se prosazuje JEFF CARTER, který nedal brankáři šanci. Asistence: Anže Kopitar a Dustin Brown.
48:17'
Po dlouhé době vypálil Drew Doughty, ale jeho rána byla sražená.
47:36'
Vyloučení v týmu Calgary Flames (Mark Giordano – 2 min., zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo).
46:39'
Troy Brouwer pálil bez přípravy a jeho projektil tak tak zastavil brankář Kings. Jonathan Quick byl připravený.
45:27'
Nick Shore ani na druhé straně Tobias Rieder nedokázali trefit branku.
45:23'
Jonathan Quick byl pozorný a dokázal si poradit se střelou z horní hranice kruhu. Zakončoval Tanner Glass.
43:45'
Při vlastním oslabení se dostal o šance Dustin Brown, jehož pokus poměrně snadno kryje brankář Flames.
43:08'
Dougie Hamilton vypálil z dobré pozice, jeho rána ale končí mimo branku, Jonathan Quick zasahovat nemusel.
42:53'
Vyloučení v týmu Los Angeles Kings (Trevor Lewis – 2 min., držení).
42:41'
Znovu Mark Jankowski, tentokrát domácí brankář zasahovat nemusel, kotouč končí mimo branku.
42:31'
Jonathan Quick si poradil s pokusem, který vyslal Mark Jankowski.
42:12'
Drew Doughty vypálil z dobré pozice, jeho projektil zblokoval obránce hostujícího celku.
41:30'
Sledujeme rychlou hru ve třetí třetině, hostující celek se pokouší s výsledkem něco udělat, domácí Kings hrají takticky velmi dobře.
41:05'
Hra je nyní přerušena, ke střele se dostal Mikael Backlund, jehož projektil zastavuje brankář Jonathan Quick.
40:30'
Zápas pokračuje třetí třetinou, domácí celek vede o dva góly.
40:01'
Dva góly jsme viděli ve druhé třetině, obě branky vstřelil domácí celek, který má tak před třetí dvacetiminutovkou výhodnější výchozí pozici.
40:00'
39:50'
Už se nic nestane, třetina končí.
39:11'
Z horní hranice kruhu to zkoušel Mark Giordano, jeho projektil postrádal přesnost.
38:47'
Tanner Glass minul branku ránou z mezikruží, jeho dobrá rána končí mimo.
38:19'
Kotouč vypadl z hrací plochy, vhazovat se bude před brankou Kings.
37:00'
Probíhají poslední tři minuty hry ve druhé třetině.
36:13'
Kings rozehrávají od své branky, nikam se neženou. Naopak Flames musí zabrat, pokud chtějí zdramatizovat zápas.
35:47'
V poklidném tempu se dohrává druhá třetina, sledujeme rychlý hokej.
35:20'
Domácí brankář kryje kotouč, který vypálil na jeho branku jeden z hostujících hráčů.
35:04'
Dostáváme se do finální fáze hry ve druhé třetině, Jonathan Quick kryje kotouč a znovu se hráči častovali několika přesnými údery. Vylučovat se nebude.
34:47'
Po komerční přestávce pokračuje druhá třetina dál.
34:18'
Po zakázaném uvolnění se vhazuje před brankou domácích, což se fanouškům nelíbí.
33:46'
Nate Thompson rozehrává od své branky, ale je z toho jen zakázané uvolnění. Vhazovat se bude před brankou Kings.
33:10'
Kings hrají aktivně, snaží se své vedení navýšit.
32:21'
Dion Phaneuf autorem další střely, kterou ale tentokrát kryje kryje brankář Flames. Komerční přestávka, a pak se bude vhazovat v útočném pásmu Kings.
31:55'
Gól v přesilové hře a Kings vedou již o dvě branky. Povedenou střelou se prosazuje slovinský ANŽE KOPITAR, na jehož projektil brankář Smith nedosáhl. Asistence: Dion Phaneuf a Dustin Brown.
31:23'
31:07'
Mikael Backlund pálil z dobré pozice, jeho střelecký pokus byl zblokovaný.
30:34'
Sledujeme hru čtyři na čtyři, stále mají domácí hokejisté jednobrankový náskok.
30:21'
Vyloučení v týmu Calgary Flames (Sam Bennett – 2 min., podražení).
29:46'
Hra je přerušena, hostující celek se dostal k zakončení a brankář Kings si dokázal poradit.
29:23'
Vyloučení v týmu Los Angeles Kings (Alec Martinez – 2 min., hrubost).
29:22'
Jonathan Quick musel zasahovat, ke střele se dostal hostující Troy Brouwer. Hra je přerušena, ale znovu se strhla potyčka za branku Kings.
28:30'
Tobias Rieder dostal hru do útočného pásma, jeho spoluhráči se propracovali ke střele, brankář Flames byl pozorný.
28:10'
Po delší době vidíme střelu na branku. Zakončoval Anže Kopitar a jeho pokus s velkou dávkou štěstí zastavil Mike Smith.
27:20'
Jeff Carter pálil z dobré střelecké pozice, jeho projektil byl zblokovaný.
27:05'
Drew Doughty vypálil a jeho projektil kryje hostující brankář, bude se vhazovat.
26:43'
Vyloučení v týmu Calgary Flames (Matt Stajan – 2 min., hrubost).
26:43'
Hra je nyní přerušena pro postavení mimo hru. Následně se u mantinelu u branky Kings strhla potyčka.
26:00'
Šest minut hry ze druhé třetiny je pryč, sledujeme aktivní hru domácího celku. Další jeho akci vedl Lewis, ale Smith byl pozorný.
25:30'
Mikael Backlund se pokoušel propracovat do střelecké pozice, jeho rána ale byla zblokovaná.
25:06'
Flames se musí bránit aktivní hře domácího celku, Kings mají převahu.
24:04'
Gól v přesilové hře znamená, že se domácí celek dostává do vedení. Tvrdou ránou od modré čáry se prosazuje DION PHANEUF. Asistence: Adrian Kempe.
23:59'
Vyloučení v týmu Calgary Flames (Sam Bennett – 2 min., vysoká hůl).
23:36'
Mike Smith si dokázal poradit se zakončením z bezprostřední blízkosti, zkoušel to Dustin Brown.
23:13'
Calgary se nyní musí bránit tlaku soupeře, což se zatím daří.
23:09'
Torrey Mitchell vypálil od modré čáry, jeho ránu zblokoval Garnett Hathaway.
22:20'
Sledujeme rychlý hokej, hra se bez výraznějších šancí přelévá ze strany na stranu.
21:59'
Adrian Kempe pálil z dobré pozice, jeho ránu kryje brankář Flames. Vhazovat se bude v útočném pásmu domácích.
21:37'
Kings mají kotouč pod kontrolou, pokouší se něco vymyslet před brankou soupeře. Zatím ale na výraznější šanci čekají.
21:07'
Troy Brouwer vypálil z dobré pozice mezi kruhy, jeho projektil kryje brankář Jonathan Quick.
20:25'
Zápas pokračuje druhou třetinou, mnoho šancí v úvodu této části hry k vidění není.
20:01'
Po první třetině platí bezbrankový stav. Střelecky aktivnější je domácí celek, v tomto ohledu vede 8:7, nicméně na úvodní branku čekáme.
20:00'
19:50'
Už se nic nestane.
19:30'
Dion Phaneuf pálil hodně nepřesně od modré čáry.
19:00'
Oznámena byla poslední minuta hry v první třetině, stále platí bezbrankový stav.
18:50'
V poklidném tempu se dohrává první třetina.
18:25'
Od modré čáry to zkoušel hostující Travis Hamonic, ale jeho rána postrádala přesnost.
17:51'
Jonathan Quick si dokázal poradit s pokusem, který na jeho branku vyslal Dougie Hamilton.
17:40'
Nick Shore tečoval kotouč před domácím brankářem, ale Jonathan Quick dokázal zasáhnout. Hra je přerušená.
16:59'
Mnoho času už do konce třetiny nezbývá, nyní pálil z dobré pozice Alec Martinez, ale trefil mantinel za brankou.
16:13'
Kyle Clifford dostal hru za branku Flames, ke střele se on ani nikdo z jeho spoluhráčů nedostal.
15:50'
Tanner Pearson jen prodloužil kotouč do útočného pásma, a pak šel střídat. Následně posílá do hry nové hráče také hostující celek.
15:01'
Michael Ferland vypálil z dobré pozice, jeho rána jen o malý kousek minula branku.
14:32'
Kotouč přelétl všechny čáry, píská se icing, vhazovat se bude před brankou Flames.
13:52'
Anže Kopitar velmi dobře vypálil z mezikruží, jeho projektil vyrazil brankář Mike Smith mimo branku.
13:20'
7:4, tak vypadá statistika střel na branku, aktivnější jsou v tomto ohledu hokejisté Kings.
13:00'
Sedm minut hry zbývá do konce první třetiny, hra je přerušena pro ofsajd. Vhazovat se bude ve středním pásmu.
12:55'
Jonathan Quick musel zasahovat, do zajímavé střelecké pozice se dostal Dougie Hamilton, ale brankáře Kings neprostřelil.
11:54'
Adrian Kempe rozehrává od své branky, sledujeme poklidnou pasáž hry.
11:41'
Adrian Kempe bekhendovou stranou hole nedokázal prostřelit brankáře Smitha.
10:48'
Jonathan Quick musel za svou branku, odkud rozehrává další zajímavou akci. Jeff Carter byl před brankou Flames volný, přihrávka se k němu nedostala.
10:01'
Dostáváme se do druhé poloviny hry v první třetině, Více ze hry má domácí celek, ale nemůže si vypracovat výraznější šanci.
09:43'
Hra je přerušena pro postavení mimo hru, domácí celek početní výhodu proměnit nedokázal.
09:05'
Alec Martinez se dostal do střelecké pozice, jeho rána ale končí mimo branku.
08:48'
Adrian Kempe ani Tanner Pearson nedokázali prostřelit brankáře soupeře. Mike Smith chytá dobře.
08:34'
Jeff Carter pálil z dobré pozice, jeho ránu skvělel kryje brankář Flames. Vhazovat se bude v domácím útočném pásmu.
07:40'
Přesilovku hraje domácí celek, ale nemůže se stabilněji dostat do útočného pásma.
07:32'
Vyloučení v týmu Calgary Flames (Sam Bennett – 2 min., vražení na hrazení).
07:12'
Přesilovku budou hrát domácí, mají ponechanou výhodu.
06:30'
Kotouč vypadl z hrací plochy, komerční přestávka.
06:15'
Kings rozehrávají od své branky. Do výraznější šance se ale nedostali.
05:28'
Dustin Brown vypálil bez přípravy, jeho ránu byla zblokovaná.
05:02'
Z pravého kruhu vypálil Nate Thompson, střela ovšem postrádala přesnost.
04:26'
Trevor Lewis se dostal k dorážce z dobré střelecké pozice, jeho projektil ale končí mimo branku.
04:11'
Adrian Kempe vypálil z dobré střelecké pozice, jeho rána ale končí mimo branku.
02:57'
Hra je nyní přerušena, zasahovat musel domácí brankář. Jonathan Quick si poradil s pokusem Bennetta.
01:42'
Flames vyslali na branku dvě střely, domácí celek jen jednu.
01:29'
Z horní hranice kruhu vypálil Mark Jankowski, jeho pokus kryje domácí brankář.
01:09'
Kings začali hrát aktivně, hostující celek se musí bránit.
01:08'
Jonathan Quick musel zasahovat proti střele Michaela Stonea.
00:36'
Dustin Brown se propracoval do střelecké pozice, jeho ránu kryje brankář Mike Smith.
00:01'

Los Angeles Kings: Quick (J. Campbell) – Forbort, Doughty, Phaneuf, Martinez, Muzzin, Folin – Iafallo, Kopitar, D. Brown – Rieder, J. Carter, Toffoli – N. Thompson, Kempe, Pearson – Clifford, T. Mitchell, Lewis.

Calgary Flames: M. Smith (Gillies) – Giordano, D. Hamilton, Mi. Stone, Hamonic, Kulak, R. Andersson – S. Bennett, N. Shore, Lazar – Frolík, Backlund, Brouwer – Ferland, Jankowski, Stewart – T. Glass, Stajan, Hathaway..
Los Angeles Kings odehrálo 76 zápasů s bilancí 31-10-7-28 a získalo 89 bodů. V tabulce Západní konference je na deváté pozici. Z posledních pěti zápasů vyhrálo dva. Poradilo si s Minnesotou Wild 4:3 v prodloužení, a Coloradem Avalanche 7:1. Nestačilo na New Jersey Devils 0:3. Winnipeg Jets 1:2 v prodloužení a Edmonton Oilers 2:3.
Calgary Flames odehrálo 76 zápasů s bilancí 26-9-10-31 a získalo 80 bodů. Z posledních pěti zápasů prohrálo všechny. Nestačilo na San Jose Sharks 4:7, Vegas Golden Knights 0:4, Arizonu Coyotes 2:5, Anaheim Ducks 0:4 a San Jose Sharks 1:5.
Zdravím všechny fanynky a fanoušky National Hockey League. V tomto zápase proti sobě nastoupí Los Angeles Kings a Calgary Flames.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 04:30.