NHL - Základní část -  ONLINE PŘENOS -  Montreal : Devils - 15. prosince 2017   01:30

Montreal
Montreal
13:31' A. Shaw (Jo. Benn, Danault) • 61:54' Plekanec (Hudon, Galchenyuk)
2:1
(1:1, 0:0, 0:0 - 1:0)
Devils
Devils
01:21' Noesen  (A. Greene, Bratt)
Montreal
Price (Niemi) – S. Weber (A), Jo. Benn, Petry, Alzner, Schlemko, Morrow – Byron, Danault, Pacioretty (C) – A. Shaw, Drouin, Galchenyuk – Gallagher (A), Plekanec, Hudon – Carr, Froese, Deslauriers.
Romasko, Dwyer – Nagy, Cormier
Bell Centre, Montreal
Devils
Schneider (Kinkaid) – Vatanen, J. Moore, Santini, A. Greene, Severson, Butcher – Stafford, Hischier, Bratt – Gibbons, Zajac, Coleman – Noesen, Zacha, Wood – Lappin, Boyle, J. Hayes.

To je ode mě pro dnešek vše, dobrou noc!
Československá stopa
Tomáš Plekanec (MTL) – 1 + 0, střely: 4, vyloučení: 0, +/-: 1, čas na ledě: 16:51.
Pavel Zacha (NJD) – 0 + 0, střely: 2, vyloučení: 0, +/-: 0, čas na ledě: 14:41.
Tři hvězdy utkání
1. Andrew Shaw (MTL) – 1 + 0
2. Damon Severson (NJD) – 0 + 0
3. Jordie Benn (MTL) – 0 + 1
Máme tu konec napínavého zápasu. V základní hrací době padly pouze 2 góly. Nejprve se o zásah hostů postaral Noesen krásnou střelou do šibenice. Ve 14. minutě se prosadil pěknou tečí Shaw a to bylo ze strany hráčů všechno. Po zbytek základní hrací doby kralovali oba brankáři. Rozhodujícího gólu jsme se dočkali až v prodloužení z hole Plekance, který prostřelil Schneidera mezi betony a rozhodl o bonusovém bodu pro Habs.
61:54'
Montreal právě vstřelil branku!
Montreal si připisuje bonusový bod zásluhou TOMÁŠE PLEKANCE, který si najel na střed hřiště a prostřelil Schneidera tvrdou střelou mezi betony. Český útočník tak ukončil 17 zápasů dlouhou sérii bez gólu. Asistence: Charles Hudon, Alex Galchenyuk.
61:10'
Galchenyukovi se nepodařilo klička a puk mají Devils.
60:40'
Drouin se dostal do samostatného úniku,ale nepodařilo se mu prostřelit Schneidera.
60:20'
Price si připsal zákrok proti střele Zajaca.
60:01'
Úvodní buly pro hostující tým.
60:01'
Ani ve třetí třetině jsme se nedočkali branky. Domácí tým byl aktivnější,ale nepodařílo se mu vstřelit branku. Skvělý výkon předvedl i na druhé straně Price a zůstal tak překonaný pouze jednou. Oba týmy tak berou alespoň jeden bod a o ten bonusový se poperou v prodloužení případně nájezdech.
Střely po 3. třetině: Domácí – 34, Hosté – 31.
60:00'
59:50'
Price podržel nahození Hischiera od mantinelu.
59:30'
Pacioretty je zpět na lavičce a bude pokračovat ve hře.
59:20'
Benn s pukem za vlastní brankou a Habs pomalu zakládají útok.
58:30'
Schneider podržel nahozený kotouč ze středního pásma.
58:10'
Habs měli obrovský tlak ve třetině a stříleli ze všech pozic, Schneider dnes předvádí skvělý výkon.
57:30'
Habs jsou nyní aktivnějším týmem a mocně se snaží se vsítit rozhodující gól!
57:00'
Schneider si připsal další zákroky proti střelám domácích.
56:40'
Pacioretty odchází po tvrdém zákroku do kabiny, vypadá to na problém s ramenem.
56:20'
Habs se usadili ve třetině soupeře,ale Schneider si připsal další zákrok proti střele Galchenyuka.
55:20'
Devils vysunuli napadání a domácí mají problém s rozehrávkou.
54:40'
Devils zamkli Habs ve třetině,ale puk doklouzal za modrou čáru a domácí si mohou odpočinout.
54:10'
Puk byl po delší době u Price, konkrétně když se domácí brankář zapojil do rozehrávky.
53:30'
Shaw už ujížděl sám na Schneidera,ale rozhodčí píská offside.
53:00'
Hra se přelévá ze strany na stranu, ani jeden z týmů se nedokáže usadit ve třetině.
51:40'
Nico Hischier vypálil,ale kotouč z jeho hole nezamířil mezi 3 tyče.
51:20'
Útok Canadiens zastavuje rozhodčí – offside.
50:40'
Santini nezachytil kotouč na modré a Devils začínají s pukem až u Schneidera.
50:10'
Habs jsou v posledních chvílích aktivnějším týmem,ale nedaří se jim svou převahu využít.
49:50'
Price vyrážečkou zasáhl proti střele Zachy.
49:10'
Plekanec se řítil sám na Schneidera a zkoušel pěknou střelu zápěstím na druhou tyč, Schneider vyrazil kotouč ramenem.
48:10'
Pacioretty dorážel z předbrankového prostoru,ale Cory Schneider byl znovu úspěšný.
47:50'
Shaw tečoval nahození Alznera, Schneider dokázal zareagovat a ukryl kotouč v lapačce.
47:30'
Střelu Drouina od levého mantinelu vykopl Schneider betonem.
47:00'
Price vyrážečkou odrazil kotouč, který nahodil Boyle.
46:20'
Devils přečkali další oslabení a nyní mají kotouč za vlastní brankou.
46:00'
Canadiens stále s pukem ve třetině Devils,ale domácí si nevytvořili větší šanci.
44:30'
Drouinova střela z mezikruží minula branku.
44:05'
Vyloučení v týmu New Jersey Devils (Blake Coleman – 2 min., podražení).
43:40'
Will Butcher vypálil od modré po vyhraném vhazování,ale netrefil branku.
43:01'
Schneider vyrazil kotouč pouze před sebe,ale před brankou byli hráči pouze v bílých dresech a Moore tak uklidnil situaci.
42:40'
Alzner netrefil kotouč ve středu třetiny, to mohla být velká příležitost pro domácí!
42:10'
Wood hledal na druhé tyči postaveného Zachu,ale kotouč k němu nedoputoval.
41:20'
Gallagherova střela byla zblokovaná Greenem.
41:02'
Vatanenova tečovaná střela minula o kousek branku Price!
40:20'
U puku už jsou domácí a Alzner zakládá útok.
40:01'
40:01'
Skončila divoká druhá třetina, ve které jsme se gólu nedočkali. Hostující tým měl k dispozici dlouhou přesilovku 5 na 3,ale Habs dnes obětavě blokují střely a pomáhají Priceovi. Následně dostali výhodu přesilové hry i domácí,ale těm se tato herní činnost nedaří a Devils ji tak v pohodě přečkali. Zbytek třetiny se odehrál ve vysokém tempu,ale ani jeden z týmů si nedokázal vytvořit gólovou šanci. Do třetí třetiny tak vstoupíme za stavu 1:1.
Střely po druhé třetině: Domácí – 21, Hosté – 24.
40:00'
39:01'
Shaw tečoval střelu Petryho před brankou těsně mimo!
38:30'
Benn nestihl kotouč na modré a Habs musí začít znovu od Price.
38:10'
Oba týmy mají naprosto otevřené obrany, tohle se musí divákům líbit! Méně se to pak asi líbí trenérům obou týmů.
37:30'
Střela Greena zblokovaná Bennem.
36:50'
Hraje se obrovském tempu, jedno přečíslení střídá druhé!
36:10'
Plekanec se dostal do přečíslení 2 na 1. Český útočník střílel dobře na druhou tyč,ale Schneider vyrazil kotouč ramenem!
35:30'
Nico Hischier se rozhodl vyřešit přečíslení 2 na 1 střelou,ale netrefil vůbec branku!
35:02'
DAlší střela Gallaghera, Schneider si připsal pěkný zákrok.
34:40'
Devils mají po delší době kotouč pod kontrolou a zakládají útok.
34:10'
Petry nahazoval kotouč na branku,ale před ní ho odpálil jeden z obránců.
33:40'
Na ledě se přiostřuje, nyní ji Moore počkal na Danaulta a ostře ho poslal k zemi.
33:00'
Canadiens znovu na kotouči,ale nedaří se jim udržet se v pásmu Devils.
32:30'
Hosté přežili oslabení, Habs vůbec k ničemu nepustili.
32:01'
Petryho dělovka od modré minula branku!
31:30'
Devils znovu získali kotouč a šetří cenné vteřinky.
30:50'
Habs se ještě nedostali s pukem do třetiny.
30:20'
Coleman sebral kotouč Schlemkovi a zaútočil v oslabení.
30:07'
Vyloučení v týmu New Jersey Devils (John Moore – 2 min., vysoká hůl).
30:02'
Green zblokoval střelu Shawa od modré.
29:10'
Damon Severson dostal pěknou křižnou nahrávkou,ale střelou z jedničky netrefil branku.
28:50'
Vatanenova dělovka od modré minula branku!
28:30'
Canadiens získali kotouč a vyhazují ho.
28:02'
Další střela Zachy, Price si připsal pěkný zákrok lapačkou.
27:40'
Zachova střela od modré mířila mimo branku.
27:27'
Vyloučení v týmu Montreal Canadiens (Joe Morrow – 2 min., hákování).
26:40'
Slibně rozjetý útok domácích zastavil offside a máme tu komerční přestávku.
26:10'
Canadiens přežili oslabení Bell Centrem zní obrovské ovace pro domácí tým.
25:40'
V přesilové hře 5 na 4 orazítkoval Butcher tyč a následně Plekanec vyhodil kotouč.
25:30'
Neuvěřitelné momenty v Bell Center! V přesilové hře 5 na 3, Butcher vypálil snad 5x, ale pokaždé někoho trefil, až těsně před koncem donutil Price k zákroku. Domácí brankář při zákroku uklouzl a puk zůstal volný před brankou, kde se ho 3 hráči snažili dorazil do odkryté branky,ale ani to se jim nepodařilo!
24:00'
Butcherova střela mířila mimo branku a puk vylétl mimo třetinu.
23:50'
A máme tu přesilovku 5 na 3!
23:47'
Vyloučení v týmu Montreal Canadiens (Karl Alzner – 2 min., sekání).
23:30'
Plekanec vyhazuje kotouč a vysvobozuje Canadiens.
23:10'
Butcher vypálil od mantinelu,ale minul branku.
22:52'
Vyloučení v týmu Montreal Canadiens (Byron Froese – 2 min., podražení).
22:10'
Drouin vypálil od mordé čáry,ale jeho pokus přelétl branku Schneidera.
21:40'
Shaw vypálil backhandem z rohu kluziště, Schneider si připisuje zákrok.
21:10'
Gallagher vypálil z otočky, Schneider kotouč vykopl.
20:20'
Pacioretty se snažil proháčkovat přes obránce,ale Green mu puk odebral.
20:01'
Úvodní buly pro Canadiens.
20:01'
Máme za sebou svižnou první třetinu. Devils doslova vlétli do zápasu,když využili špatného střídání Habs a pěknou střelou do šibenice se prosadil Noesen. Canadiens inkasovaná branka nakopla a ve zbytku třetiny byli aktivnější. Ve 14. minutě se domácím podařilo využít obrovský tlak s díky pěkné teči Shawa je stav znovu vyrovnaný. Ke konci třetiny dostali domácí výhodu přesilové hry,ale tu se jim nepodařilo využít a do šaten se jde tak za stavu 1:1.
Střely po první třetině: Domácí – 14, Hosté – 12.
20:00'
19:40'
Plekancova střela od mantinelu byla nepřesná a minula branku.
19:10'
Hosté zvládli oslabení a máme tu znovu hru 5 na 5.
18:30'
Carrovi přeskočil kotouč přes hokejku a Devils tak mohou konečně vystřídat!
17:30'
Hudon tečoval střelu Petryho mimo branku,ale Canadiens jsou stále s pukem ve třetině.
17:07'
Vyloučení v týmu New Jersey Devils (Blake Coleman – 2 min., vysoká hůl).
16:10'
Butcherova střela od modré byla ztečována a zastavila se až o tyčku!
15:20'
Gallagher ukázkově zablokoval střelu Greena od modré.
14:30'
Moore nahazoval od modré, Price viděl puk na poslední chvíli a se štěstím ho vyrazil.
14:20'
Price podržel kotouč po nahození od modré a následuje komerční přestávka.
13:31'
Canadiens využívají obrovský tlak! Phillip Danault poslal kotouč po mantinelu na modrou čáru na Jordieho Benna, který napřáhl ke střele. Před brankou clonilo několik hráčů a byl to ANDREW SHAW, který tečoval puk těsně před Schneidrem a vsítil tak první gól! Asistence: Phillip Danault, Jordie Benn.
13:10'
Schneider vyrazil kotouč po střele Paciorettyho pouze před sebe,ale Gallagher se nedostal k dorážce.
12:40'
Zacha se skvěle vrátil a odebral kotouč Deslauriersovi.
12:02'
Na druhé straně si nyní připsal důležitý zákrok Price, když sklapl betony k sobě.
11:03'
Jonathan Drouin se řítil s pukem 1 na 1 na hostujícího obránce, kterého se rozhodl obstřelit. Domácí útočník vyslal pěknou střelu na druhou tyč,ale Schneiderovi se podařilo znovu vyrazit puk!
10:30'
Price si připisuje zákrok betonem proti střele Santiniho od modré.
09:50'
Až nyní se podařilo hostům získat kotouč a uklidnit hru,ale rozehrávka jednoho z obránců byla nepřesná a kotouč mají znovu domácí.
09:10'
Kotouč mají znovu v moci domácí a střílí ze všech pozic!
08:30'
Habs vysunuli napadání a Devils mají velký problém s rozehrávkou!
07:50'
Tentokrát pálil Tomáš Plekanec,ale trefil pouze Gallaghera. Canadiens viditelně zvýšili aktivitu.
07:10'
Drouin vypálil pěknou střelu mezi obránci na druhou tyč, další skvělý zákrok Schneidera!
06:30'
Devil se usadili ve třetině Habs,ale pouze si nahrávají kotouč dokola.
06:01'
Nicolas Deslauriers nahazoval kotouč od modré, Schneider ho podržel a máme tu vhazování ve třetině Devils.
05:30'
Price si teď připsal dobré zákroky, proti střela Hayese a následným dorážkám.
05:06'
Benn vypálil od modré čáry, Schneider si povyjel a ukryl kotouč v lapačce.
04:20'
Alzner nahodil od modré čáry,ale jeho pokus nebyl přesný. O pár chvil později se dostal ke střele z lepší pozice, od levého mantinelu,ale puk poslal přímo do lapačky Schneidera.
03:10'
John Moore vypálil od modré, jeho jedovatá střela těsně minula tyčku branky!
02:20'
Byron znovu na ledě, zjevně se tak nejednalo o těžší zranění.
01:21'
Devils právě vstřelili branku!
Jesper Bratt zavezl kotouč do středního pásma, předložil ho Andy Greenovi, který ho zavezl do útočné třetiny a pouze ho posunul na vedle něj rozjetého STEFANA NOESENA, který práskl do puku a ten skončil v pravé šibenici branky Price! Asistence: Andy Greene, Jesper Bratt.
00:40'
Byron po několika vteřinách hry opouští hřiště a míří do kabiny, snad to nebude nic vážného a domácí útočník bude moc pokračovat.
00:20'
Pacioretty dostal krásnou nahrávku z rohu kluziště a vypálil golfem na druhou tyč, Schneider předvedl skvělý zákrok a zabránil jistému gólu.
00:01'
Úvodní buly pro domácí tým.
00:01'
Tomáš Plekanec (MTL)
Pavel Zacha (NJD)
New Jersey Devils
Hostující tým má v posledních zápasech výkony jako na houpačce. Z posledních 5ti zápasů si hosté přípsali pouze 4 body, ale v výhra, která přišla v minulém kole by mohla naznačovat zlepšení. V minulém kole si Devils poradili s Los Angeles poměre 5:1. Dvěma góly se v tomto zápase blýskl Taylor Hall, který táhne ofenzívu hostů. V tabulce Východní konference najdeme Devils na 5. místě s 38 body. Ve hře dnes budou důležité 2 body a hosté budou chtít potvrdit zlepšenou formu a přeskočit Washington na 4. místě.
Nejproduktivnější hráči
1. Hall – 11 + 20
2. Bratt – 9 + 11
3. Hischier – 5 + 15
Montreal Canadiens
Canadiens se vrací do akce po přestávce. V minulých kolech Habs dokázali vyhrát 5 zápasů v řadě a už to vypadalo, že krize, které musel kanadský celek čelit od začátku soutěže je pryč. Nicméně v posledních 3 zápasech se domácích přestalo dařit a připsali si pouze 1 bod za prohru v prodloužení proti Calgary. V minulém kole podlehli Canadiens Oilers vysoko 2:6! V tabulce Východní konferencenajdeme Habs na nelichotivém 12. místě s 30ti body.
1.Gallagher – 13 + 6
2. Pacioretty – 8 + 18
3. Danault – 6 + 12
Vítám všechny fanoušky nejlepší hokejové ligy! Dnes se podíváme na zápas, který je pro českého fanouška velmi zajímavý, protože uvidíme v akci několik českých hráčů.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 01:30.