NHL - Základní část -  ONLINE PŘENOS -  Montreal : Rangers - 29. října 2017   01:00

Montreal
Montreal
07:51' Byron (Drouin) • 11:09' Galchenyuk (Gallagher, Danault) • 13:15' Danault (A. Shaw, S. Weber) • 34:38' Pacioretty (S. Weber, Danault) • 49:37' Danault (Davidson, A. Shaw)
5:4
(3:0, 1:2, 1:2)
Rangers
Rangers
22:21' Bučněvič  (Shattenkirk) • 32:20' Rick Nash  (J. T. Miller, Zibanejad) • 42:25' Zibanejad  (McDonagh, Rick Nash) • 47:00' Skjei  (Shattenkirk, Desharnais)
Montreal
Price (Montoya) – Mete, S. Weber, Davidson, Petry, Alzner, Jo. Benn – Lehkonen, Drouin, Byron – Pacioretty, Danault, A. Shaw – Hudon, Plekanec, Gallagher – Galchenyuk, McCarron, T. Mitchell.
Nicholson, StLaurent – Barton, Berg
Bell Centre, Montreal
21 302 diváků
Rangers
Pavelec (H. Lundqvist) – McDonagh, Br. Smith, M. Staal, Shattenkirk, Skjei, Holden – Rick Nash, Zibanejad, J. T. Miller – Kreider, Desharnais, Zuccarello – Vesey, K. Hayes, Fast – Grabner, Nieves, Bučněvič.

Tři hvězdy utkání
1. Phillip Danault (MTL) – 2 + 2
2. Max Pacioretty (MTL) – 1 + 0
3. Rick Nash – (NYR) – 1 + 1
Československá stopa
Ondřej Pavelec (NYR) – 38 zákroků, 88.4% úspěšnost.
Tomáš Plekanec (MTL) – 0+0, 3 střely, čas na ledě: 17:28.
Montreal vydřel výhru 5:4 nad Rangers a připisují si 3. výhru! Rangers tak prohráli i 3. venkovní zápas v tomto ročníku. Ve třetí třetině jsme viděli 3 góly. Ve 43. minutě se trefil Zibanejad a a ve 47. vyrovnal skóre střelou do Tomáše Plekance Skjei. Vyrovnaný stav vydržel pouze 3 minuty, když Danault dorazil kotouč za záda Pavelce a připsal ti tak vítězný gól!
59:50'
Icing pro Rangers!
59:40'
Zuccarellova střela minula branku a puk vyletěl po mantinelu až k brance Pavelce!
59:23'
Weber v kleče vyhodil kotouč ven!
59:06'
Další zakázané uvolnění pro Canadiens.
58:59'
Zuccarello nedokázal trefit žabičku na druhé tyči!
58:30'
Icing pro Habs.
58:23'
Oddechový čas pro hosty.
58:10'
Rangers ve třetině soupeře s pukem a zkouší to v 6ti!
57:40'
Hra byla zastavena a bude se vhazovat ve třetině Habs.
57:06'
A další skvělý zákrok českého gólmana, který drží šance Rangers, tentokrát se stihl přesunout proti střele Mitchella zprvní!
56:42'
Mitchell se dostal do samostatného úniku, ale nepřekonal Pavelce!
56:20'
Davidson odpaluje kotouč k Pavelcovi.
55:40'
Plekanec vyvezl kotouč a za chvílku začne přesilovka hostů.
55:13'
Vyloučení v týmu Montreal Canadiens (Andrew Shaw – 2 min., vysoká hůl).
55:05'
Weberovi ujel kotouč a puk je ve středním pásmu.
54:20'
Weberova dělovka prolétla kolem tyče!
54:12'
Vyloučení v týmu New York Rangers (Kevin Shattenkirk – 2 min., hákování).
53:36'
Pěkná střela Nashe, Price předvedl skvělý zákrok.
52:15'
Zuccarello zahrozil ihned po příjezdu z trestné lavice!
51:30'
Habs zvyšují svůj tlak, ale nedaří se jim dostat kotouč za záda Pavelce!
50:40'
Po střele Danaulta zazvonila tyč!
49:53'
Vyloučení v týmu New York Rangers (Mats Zuccarello – 2 min., podražení).
49:37'
Montreal právě vstřelil branku!
Bleskurychlá odpověď od domácího týmu! Davidson vypálil od levého mantinu jeho střelu vyrazil Pavelec pouze před sebe, kde stál volný PHILLIP DANAULT, který přidal svůj druhý gól v zápase! Asistence: Brandon Davidson, Andrew Shaw.
49:09'
Pavelec zakryl kotouč v brankovišti a podruhé v poslední třetině si šáhl na kotouč.
48:10'
Zuccarelo se neprosadil přes Benna a puk mají po delší době domácí.
47:00'
Rangers právě vstřelili branku!
Rangers vyrovnávají! BRADY SKJEI napřáhl od modré a trefil před brankou postaveného Plekance, který tečovat střelu , která by pravděpodobně mířila mimo do branky! Jezdci sklízí ovoce za zvýšenou aktivitu! Asistence. Kevin Shattenkirk, David Desharnais.
46:20'
RAngers jsou jasně aktivnější a snaží se vyrovnat, na střel je to ve 3. třetině 1:4 pro Jezdce!
45:30'
Rangers zvyšovali tlak, ale nakonec se podařilo Weberovi kotouč vyhodit.
45:15'
Plekanec obětavě zblokoval dělovku od modré.
44:20'
Hayes byl v dobré pozici na pravém mantinelu ale místo střely zvolil nahrávku a puk mají domácí.
43:39'
Pacioretty posunul kotouč za modrou čáru a máme tu offside.
43:32'
Vyloučení v týmu Montreal Canadiens (Shea Weber – 2 min., podražení).
43:10'
Nepřesná rozehrávka Rangers – icing.
42:25'
Rangers po krásně kombinaci snižují do prázdné branky! Nash vykroužil s pukem do středu třetiny nabídl ho McDonaghovi, který nezazmatkoval a skvělou přihrávkou poslal kotouč na volnéhu MIKU ZIBANEJADA, který uklidil kotouč do prázdné branky! Asistence: Ryan McDonagh, Rick Nash.
42:15'
Bučněvíč se dostal do přečíslení 2 na 1, ale Davidson si lehl do dráhy přihrávky a se střelou ruského hráče si Price poradil.
41:20'
Habs znovu vyhodili kotouč a ubrání další přesilovku.
41:00'
Půlminutka z přesilové hry Rangers zbývá, ale puk je u branky Pavelce.
40:30'
Rangers ihned s pukem ve třetině Habs.
40:01'
Úvodní buly pro hostující tým.
40:01'
Střely po druhé třetině: Domácí – 33, Hosté – 18.
Ve druhé třetině se Rangers vrátili do zápasu 2 zásahy. Pavel Bučněvič využil tvrdou střelou přesilovku a ve 33. minutě chytrým zakončením přidal druhý zásah Nash. V této chvíli měli hosté více ze hry a vypadalo to, že Montrealu utíká zápas. To ale jako správný kapitán nemohl Pacioretty dopustit a ve 35. minutě vrátil dvougólový náskok domácímu týmu pohotovou dorážkou! Rangers se dokázali prosadit a uvidíme jestli jim zbyly síly do posledního dějství na otočení zápasu.
40:00'
39:30'
Danault vyvezl kotouč k Pavelcovi.
39:28'
Vyloučení v týmu Montreal Canadiens (Karl Alzner – 2 min., držení protihráče).
39:20'
Zibanejad promrhal chvilku ke střelbě.
38:50'
Smith se dostal dvakrát k zakončení ze středu hřiště,ale ani jednou se mu nepodařilo překonat Price!
38:10'
Vstřelený gól domácímu týmu hodně povedl, už si zase vytváří šance ke skórování!
37:20'
Pavel Bučněvič promáchl kotouč, když ho mohl dorazit za záda přesouvajícího se Price!
36:50'
Weber napálil jednoho z protihráčů a ten se jen těžko zvedá z ledu.
36:10'
Hra 4 na 4 vyhovuje více Rangers, ti jsou stále ve třetině Habs.
35:30'
Nash vypálil pěknou ránu na druhou tyč, skvělý zákrok Price!
34:52'
Vyloučení v týmu Montreal Canadiens (Brendan Gallagher – 2 min., hrubost).
Vyloučení v týmu New York Rangers (Chris Kreider – 2 min., hrubost).
34:38'
Montreal si vede dvoubrankové vedení zpět! Puk nejprve poskakoval v brankovišti Pavelce, tam ho Danault vyškrábl na volného Webera, jeho prudkou střelu Pavelec neudržel a volný puk do branky doklepl MAX PACIORETTY! Asistence: Shea Weber, Phillip Danault.
34:10'
Hostující tým je aktivnější a pomalu přebírají otěže zápasu!
32:20'
Rangers snižují na rozdíl jediné branky! Nash s Millerem ujíždeli 2 na 1, puk skončil za brankou a dostal se k RICKU NASHOVI který ho kolem druhé tyče zasunul do odkryté branky dezorientovaného Price! Asistence: J. T. Miller , Mika Zibanejad .
31:10'
Hra je nyní hodně neurovnaná a plná nepřesností.
29:30'
Gallagher vystihl rozehrávku hostů a řítil se ze strany na Pavelce, ten si s jeho přízemní střelou poradil.
29:30'
Souvislejší tlak Jezdců přerušil offside, puk přejel modrou čáru.
28:40'
Rangers jsou mnohem aktivnější a vytváří si víc a víc šancí.
28:10'
Price si počkal na střelu Kreidera od modré.
27:50'
Vesey vyvezl kotouč a Rangers zvládnou další oslabení!
27:10'
Smith vyvezl kotouč a šetří cenný čas.
26:52'
Drouin se natlačil před branku Pavelce, ale při střele upadl a český brankář měl usnadněnou práci.
25:45'
25:00'
Pavelec vyrazil Gallagherovu střelu před sebe,ale těsně před Shawem odstranil kotouč jeden z beků!
24:20'
Pavelec si připsal zákrok proti dělovce Webera.
23:50'
Střela Millera od modré prolétla těsně kolem pravé tyče!
22:21'
Bleskurychle využitá přesilovka a Rangers jsou zpátky ve hře! Nash zaclonil Priceovi a tvrdá rána na první tyč od modré čáry z hole PAVLA BUČNĚVIČE skončila v síti! Asistence: Kevin Shattenkirk
22:15'
Vyloučení v týmu Montreal Canadiens (Artturi Lehkonen – 2 min., nedovolené bránění).
21:10'
Oba dva týmy vstoupily do druhé třetiny aktivně, hraje se nahoru dolů.
20:30'
Mete v poslední chvíli vypíchl kotouč Desharneisovi, který se řítil sám na Price.
20:10'
Rangers vstoupili aktivně do druhé třetiny, Price už má první zákrok.
20:01'
Máme za sebou zajímavou první třetinu. V této třetině jsme viděli na ledě pouze jeden tým – Montreal Canadiens. Domácí vstoupili do zápasu aktivněji a po zásluze vedou. Byron, Galchenyuk a Danault zvládli překonat Pavelce a Habs tak vůbec poprvé v této sezóně po první třetině vedou. Statistika střel vystihuje obrázek hry v první třetině. Domácí vypálili 19x, Rangers pouze 2x! Uvidíme jak vstoupí Rangers do druhé třetiny a jestli se jim podaří zvrátit nepříznivý stav.
20:00'
19:32'
Pavelec se vytáhl skvělým zákrokem ramenem proti střele Drouina!
19:01'
Rangers napadají rozehrávku domácích až za brankou, ale Habs ani tak nemají problém s rozehrávkou.
18:20'
Pověstná dělovka Webera minula branku!
17:30'
Grabner dobře vyvezl kotouč a z oslabení zbývají poslední chvilky.
16:50'
Prudká střela Lehkonena minule branku Pavelce jen o centimetry!
16:08'
Prudká střela Meteho minula branku!
15:28'
Pavelec přikryl kotouč a dovolil svým spoluhráčům vystřídat.
15:05'
Rangers vyhazují kotouč.
14:50'
Nash dobrým zákrokem vypíchl nahrávku na volného Paciorettyho.
14:18'
Vyloučení v týmu New York Rangers (Kevin Shattenkirk – 2 min., vysoká hůl + 2 min., vysoká hůl).
13:15'
Zdá se že Montreal protrhl střeleckou smůlu a přidává další gól! Habs riskantně rozehráli, ale dostali se do přečíslení 2 na 1! Andrew Shaw vypálil chytře po zemi, jeho střelu Pavelec vyrazil pouze před sebe, kde puk do prázdné branky dorazil PHILLIP DANAULT! Asistence: Andrew Shaw , Shea Weber.
12:20'
Paciorettymu sjel kotouč z hokejky při úniku 2 na 1! Škoda pro domácí celek!
11:09'
Montreal do dnešního zápasu doslova vlétl! Gallagher s Danaultem vybojovali puk za brankou Pavelce, Brendan Gallagher vyjel s kotoučem před branku, předložil ho na druhou tyč, kde stál osamocený ALEX GALCHENYUK, který uklidil kotouč do prázdné branky! Asistence: Brendan Gallagher, Phillip Danault .
10:20'
Pacioretty dostal skvělou žabku na druhou tyč, ale puk si rovnal na hokejce moc dlouho a vystřelil hodně špatně! Kapitán domácího celku se v letošní sezóně stále hledá.
09:52'
Vyloučení v týmu New York Rangers (Mats Zuccarello – 2 min., sekání).
09:50'
McCaron nahazoval backhandem na branku, Pavelec přikryl kotouč.
09:00'
Nepřesná rozehrávka Rangers končí icingem.
07:51'
Montreal se ujímá vedení! Habs těží ze svého tlaku! Jonathan Drouin měl puk na levém mantinelu a přesnou nahrávkou našel mezi kruhy postaveného PAULA BYRONA, který přesnou ranou zápěstím nedal Pavelcovi šanci! Asistence: Jonathan Drouin
07:10'
Puk skončil mezi diváky a následuje komerční přestávka.
06:00'
S propagační střelou Danaulta od pravého mantinelu neměl Pavelec problém a připisuje si pohodový zákrok.
05:10'
Canadiens drželi kotouč ve třetině, ale nepodařilo se jim vymyslet vážnější akci a po chvíli tak vyvezl kotouč Kevin Shattenkirk.
03:30'
Pavel Bučněvič vyzkoušel pozornost Price, ten puk vykopl do rohu kluziště.
02:55'
Plekancova střela minula branku a vyhnala Habs ze třetiny.
02:20'
Rick Nash se dostal k puku před brankou, ale nezamířil přesně a z dobré pozice minul branku Price.
02:00'
Pavelec si připisuje první zákrok, betonem zneškodnil střelu z otočky.
01:01'
Slibný útok Montrealu zastavil offside.
00:20'
Brendan Gallagher se dostal k puku těsně před Pavelcem, ale z velké blízkosti se mu nepodařilo dostat puk za záda českého gólmana.
00:01'
00:01'
Ondřej Pavelec (NYR)
Tomáš Plekanec (MTL)
Tyto celky se naposled potkali před devatenácti dny, kdy se na ledě Rangers zrodil výsledek 2:0! Domácí v tomto utkání rozhodně nebyli lepším celkem, z pětadvaceti střel ale dokázali vstřelit dvě branky, čímž utkání rozhodli. Hosty postihla opět střelecká neefektivnost, čímž bylo způsobeno to, že se nedokázali prosadit ani z čtyřiatřiceti střel na bránu!
New York Rangers na tom není o moc lépe, než jeho dnešní soupeř. Se ziskem osmi bodů se totiž nachází na čtrnácté pozici východní konference. Hráčům Rangers se nedaří příliš na hřištích soupeře, kde sice odehráli teprve 2 utkání, obě ale podlehli celkem jednoznačně. V přestřelce nestačili na celek z Toronta, kterému podlehli 5:8 a následně nedokázali vyhrát ani v Columbusu, kde po bojovném výkonu padli poměrem 1:3!

Poslední utkání odehráli hráči Rangers na svém stadionu proti Arizoně a i přes horší výsledky z předchozích zápasů, potvrdili roli favorita a vyhráli zaslouženě poměrem 5:2. Dvakrát se v tomto utkání trefil Bučnevič a Grabner, jednu přidal Kreider.
Montreal Canadiens se ve východní konferenci nyní nachází na poslední pozici se ziskem pouhých pěti bodů! Tohle rozhodně není pro Canadiens začátek sezóny, jaký si po minulé podařené, jejich hráči a fanoušci přáli.

Poslední utkání odehráli hráči Canadiens na svém stadionu proti Kings z Los Angeles. Ten zápas se jim ale nepovedl vůbec, nejen, že 4 branky inkasovali, navíc nedokázali ani jednu vstřelit. To dokonce z holí hráčů Montrealu vyšlo 40 střel na bránu soupeře, všechny ale dokázal vynikající Quick pokrýt.
Všechny hokejové nadšence vítám u dalšího utkání National Hockey League! V jeho rámci se utkají týmy, kterým se v letošním ročníku příliš nedaří, Montreal Canadiens hostí v Bell Centre celek New York Rangers. Úvodní buly je naplánováno na 01:00, buďte u toho s námi!
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 01:00.