NHL - Základní část -  ONLINE PŘENOS -  Nashville : Columbus - 8. dubna 2018   02:00

Nashville
Nashville
07:52' Watson (Fisher) • 11:04' F. Forsberg (Hartnell, Johansen) • 19:59' F. Forsberg (C. Smith, Turris) • 59:21' F. Forsberg
4:2
(3:0, 0:1, 1:1)
Columbus
Columbus
27:55' J. Anderson  (Letestu) • 47:20' Dubinsky  (Hännikäinen, Harrington)
Nashville
Rinne (41. Saros) – Ellis, Josi, P. K. Subban, Ekholm, Irwin, Jemelin – F. Forsberg, Johansen, Hartnell – C. Smith, Turris, Fiala – Hartman, Bonino, Sissons – Watson, Fisher, Salomäki.
McIsaac, Watson – Amell, Nagy
Bridgestone Arena, Nashville
17 594 diváků
Columbus

To je z dnešního online přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou.
Dnešní utkání sledovalo 17 594 diváků.
Československá stopa v utkání

Do dnešního utkání nezasáhl žádný český nebo slovenský hokejista.

Columbus: 13
Je konec! Vítězem základní části NHL a držitelem Prezidentské trofeje se stává NASHVILLE PREDATORS!
Nasvhille ovládl základní část nejlepší hokejové ligy světa s bilancí 53 vítězství a ziskem 117 bodů, bravo!
59:21'
Nashville právě vstřelil branku!
Hosté to ještě zkusili bez brankáře, čehož využil, po vyhraném buly, FILIP FORSBERG jež trefuje prázdnou branku a zaznamenává hattrick! Bez asistence.
59:18'
Oba týmy jsou již v plném počtu.
59:08'
Probíhá poslední minuta třetí třetiny, vhazovat se bude před Sarosem.
58:41'
Columbus získává puk, hosté jdou dopředu... jenže na modré zastavuje Sonny Milana ofsajd.
58:02'
Ve hře čtyři na čtyři zatím aktivnější domácí, hosté se nyní osvobozují vyhozením puku ze třetiny.
57:10'
Vyloučení v týmu Nashville Predators (Alexej Jemelin – 2 min., hrubost).
Vyloučení v týmu Columbus Blue Jackets (Josh Anderson – 2 min., hrubost).
57:10'
Juuse Saros (Nashville) má puk ve své lapačce a přerušuje hru, následuje komerční přestávka.
55:02'
Je tu posledních pět minut třetí třetiny, prodloužení rozhodně není vyloučené, navíc v situaci, kdy je Columbus nebezpečnější.
54:41'
Joonas Korpisalo (Columbus) nyní pohlídal prostor u své levé tyčky, hosté mohou zaútočit.
52:44'
Dvojice Fisher, Salomäki si to nyní namířila na branku Columbusu, ale defenziva obstála.
52:12'
David Savard (Columbus) rozehrává na levou stranu, ale puk ve středním pásmu získávají domácí.
50:39'
Zásah střídačku Blue Jackets, hra přerušena, vhazovat se bude ve středním pásmu.
50:01'
Nyní se již rozběhla poslední desetiminutovka, Saros musel zasahovat proti střele Iana Coleho, komerční přestávka.
49:41'
Colton Sissons (Nashville) pálí od levého mantinelu, ale branku netrefuje.
49:10'
No vida, tak tu máme zajímavou zápletku pro závěrečnou desetiminutovku, domácí pomalu promrhali luxusní náskok, dokáží hosté ještě vyrovnat?
48:37'
47:46'
Puk opět míří ze třetiny Columbusu, domácí to musí zkoušet znovu.
47:20'
Columbus právě vstřelil branku!
A nejen, že se osvobozují, hosté i při vlastním oslabení skórují! Markus Hännikäinen neuspěchal akci, na pravém křídle podržel puk, počkal, až si BRANDON DUBINSKY najede do mezikruží, předložil mu přesný pas a Dubinsky poté dokázal překonat Sarose v domácí brance. Asistence: Markus Hännikäinen a Scott Harrington.
47:06'
Filip Forsberg (Nashville) netrefuje z levé strany branku Columbusu a hosté se poté osvobozují.
46:37'
Po delší době se opět vylučuje, hostující Ian Cole dostává dvouminutový trest za nedovolené bránění.
45:10'
Craig Smith (Nashville) vypálil pohotově na levé straně, ale střela byla sražená mimo.
44:48'
Nashville v útočném pásmu, zablokovaná střela od modré, domácí ale zůstává ve třetině Columbusu.
44:22'
Scott Harrington (Columbus) pálí od modré, ale branku soupeře netrefuje.
44:05'
P. K. Subban (Nashville) vyhazuje puk na zakázané uvolnění, hra se tak vrátí do třetiny domácího mužstva.
42:30'
Po střele Romana Josiho se puk odrazil za branku, poté se hosté osvobozují.
42:13'
Nashville poprvé ve třetí třetině v útočném pásmu.
40:59'
Juuse Saros (Nashville) si připisuje první zákrok, když sráží střelu z pravé strany za branku.
40:01'
Střídání v týmu Nashville Predators: ze hřiště odchází Pekka Rinne, přichází Juuse Saros.
40:01'
Další třetina začne přibližně v 4:06.
V poklidném tempu se dohrála druhá dvacetiminutovka, kterou ovládli hosté. Jediný gól této části totiž vstřelil ve 28. minutě Andersen, což znamená, že do třetí třetiny se půjde za stavu 3:1 pro Nashville. Utkání nenabízí nijak dramatickou podívanou, Nashville navíc ve druhé části ubral ještě více plynu, čemuž se, v posledním utkání základní části a za stavu 3:0, nelze divit.
40:00'
39:00'
Poslední minuta druhé třetiny, v níž padl jediný gól, a to do sítě domácího mužstva.
38:18'
Thomas Vanek (Columbus) zkouší z pravé strany vystřelit, ale puk nedolétl k brance Predátorů, byl zablokován obráncem.
37:29'
Hosté dostávají puk ze třetiny, elitní formace Predátorů odchází střídat.
36:54'
Joonas Korpisalo (Columbus) ukryl puk před dotírajícím Ryanem Hartmanem, hra přerušena, vhazování po pravici gólmana hostů.
35:45'
Columbus s pukem ve vlastní třetině, oba týmy střídají.
35:20'
A i nyní se Columbus snaží v útočném pásmu, Thomas Vanek ale přišel na pravé straně o puk.
35:00'
Poslední pětiminutovka druhé třetiny, kterou zatím gólově ovládali hosté, ti se dočkali snížení na 1:3.
34:28'
Pekka Rinne (Nashville) na zadku, puk kdesi pod ním, rozhodčí přerušují hru, následuje komerční přestávka.
33:23'
Kyle Turris (Nashville) napřáhl na modré a vypálil, nicméně branku Korpisala netrefil.
32:54'
Pekka Rinne (Nashville) vyráží střelu z levé strany, poté se domácí osvobozují a střídají.
31:44'
Filip Forsberg (Nashville) útočil na hattrick, ale Joonas Korpisalo (Columbus) byl proti, alespoň pro tento okamžik.
31:05'
Pak se ale domácí dostávají ze třetiny, Miika Salomäki (Nashville) dokonce i do zakončení, ale Korpisalo chytá a přerušuje hru.
30:45'
Dean Kukan (Columbus) vrací puk od modré zpět za branku Nashvillu.
30:15'
Jsme ve druhé polovině dnešního utkání, hosté již prohrávají pouze o dva góly, dočkáme se ještě nějakého zdramatizování zápasu?
29:08'
Joonas Korpisalo (Columbus) držel puk pod svou lapačkou, ale dotírající Salomäki ho dokázal vyšťourat... to se ale na něj již vrhli obránci.
27:55'
Domácí ztrácí puk ve středním pásmu, ten se navíc nešťastně odrazil do třetiny Predátorů. Tam si nabruslil JOSH ANDERSON, který se dokázal srovnat na střelu a z pravé strany nakonec i překonat Rinneho. Asistence: Mark Letestu.
27:13'
Brandon Dubinsky (Columbus) ale nepřetlačil bránícího Subbana na levé straně.
26:58'
Kevin Fiala (Nashville) ztrácí puk ve středním pásmu, hosté mohou zaútočit.
25:54'
Alexej Jemelin (Nashville) pálí z pravé strany, ale Joonas Korpisalo (Columbus) pravým betonem jeho střelu vyráží.
24:15'
Filip Forsberg (Nashville) zaváží puk do útočného pásma, ale tam hrají pouze hosté.
23:10'
Columbus s pukem ve vlastí třetině, hosté ale jako by vůbec nevěděli, co hrát na v pohodě hrajícího soupeře.
22:34'
Vhazování po pravici domácího gólmana Rinneho, puk získávají domácí.
21:59'
21:15'
Puk míří ze třetiny Columbusu, který tak přečkal úvodní minutu při vlastním oslabení.
20:53'
V úvodu druhé půle mají domácí výhodu přesilové hry, dočkáme se třetího přesilovkového gólu?
20:01'
Další třetina začne přibližně v 3:15.
Diváci si na závěr této třetiny s chutí zazpívali hitovku Let It Be od Beatles, během té doby, kdy se zkoumalo video... a není divu, diváci se v Nasvhillu totiž letos hokejem baví! A nejinak tomu bylo i v první třetině, kterou domácí ovládli jasně 3:0. Navíc se hraje celkem bezstarostný hokej, z obou stran, hokej dnes baví.
20:00'
19:59'
Vyloučení v týmu Columbus Blue Jackets (Oliver Bjorkstrand – 2 min., zdržování hry / střídání po zakázaném uvolnění).
19:59'
Craig Smith (Nashville) nejprve trefil horní tyčku, poté objel branku a naservíroval puk FILIPU FORSBERGOVI, jež doslova v posledních vteřinách trefil parádně pod horní tyčku. Gól ještě muselo potvrdit videocentrum, zda se vše stihlo ještě před koncem třetiny. Asistence: Craig Smith a Kyle Turris.
19:00'
Poslední minuta první třetiny, puk míří opět ze třetiny Columbusu.
18:38'
P. K. Subban (Nashville) neprostřelil bránícího hráče soupeře, od nějž se puk odráží do středního pásma.
18:16'
Bude se opět vylučovat, za faul na Mike Fishera dostává dvouminutový trest Ian Cole (Columbus).
17:15'
16:55'
Roman Josi (Nashville) si dlouho rovnal puk na střelu, na pravé straně, nakonec neprostřelil před sebou stojícího obránce.
16:15'
Až nyní se Nashville dokázal dostat do třetiny soupeře, ale jen na chvíli, hosté se opět osvobozují.
15:46'
Domácí s pukem ve středním pásmu, zatím se nedostali do třetiny soupeře, při vlastní přesilové hře.
15:15'
Opět se vylučuje, na trestnou lavici půjde David Savard (Columbus) za faul na Kevina Fialu, domácí si zahrají přesilovou hru.
14:41'
14:05'
Nyní již hosté v útočném pásmu, Thomas Vanek netrefuje branku z levé strany.
13:41'
Puk za brankou Korpisala, hosté střídají.
12:57'
Pekka Rinne (Nashville) máchal lapačkou, v níž posléze uvízl puk po střele Savarda.
12:41'
Vylučuje se, Alexej Jemelin (Nashville) oslabuje svůj tým a hosté si zahrají přesilovou hru.
12:41'
Matt Calvert (Columbus) obral o puk obránce a dostal se do zakončení, bekhednem ale nedokázal Rinneho překonat.
12:18'
Columbus se nyní osvobozuje pouze za cenu zakázaného uvolnění, hra se tak vrátí před Korpisala.
12:01'
Střela Romana Josiho končí pouze na zadním mantinelu, Columbus pod tlakem.
11:04'
Vypadá to dnes na bezstarostnou jízdu Predátorů! Nyní využívají přesilovou hru, když Hartnell našel před brankou volného FILIPA FORSBERGA, který z blízka prostřelil Korpisala. Asistence: Scott Hartnell a Ryan Johansen.
10:50'
Posunutá brána za zády Korpisala, sudí přerušují hru, bude se vhazovat po pravici gólmana Columbusu.
10:39'
Nashville v útočném pásmu, v přesilovkovém rozestavení.
10:12'
První přesilovou hru v utkání si zahrají domácí, při vyloučení hostujícího Iana Coleho, který dostává dvě minuty za krošček.
09:24'
Matt Irwin (Nashville) v ofsajdu, hra přerušena, vhazování ve středním pásmu.
08:29'
Vhazování po pravici Rinneho, hosté zůstávají s pukem v útočném pásmu.
07:52'
Domácí jdou do vedení, na pravé straně se dostal k puku AUSTIN WATSON, který si ho srovnal na hůl a přesnou střelou zápěstím nedal Korpisalovi šanci. Asistence: Mike Fisher.
07:23'
Vyhozený puk v podání domácích, nyní létá puk ze strany na stranu, až je nakonec odpískáno zakázané uvolnění Columbusu.
06:30'
Kevin Fiala (Nashville) se dostal za obranu Blue Jackets, ale svůj průnik nedokázal gólově zúročit.
06:04'
Ofsajd domácích, hra přerušena, následuje komerční přestávka.
05:48'
Zatím se hraje hodně bezstarostný hokej, kdy se oba týmy velice snadno dostávají do zakončení.
04:59'
Puk po střele Davida Savarda sražen nad ochranné plexisklo, vhazovat se bude ve třetině Predátorů.
04:19'
Na druhé straně zasahuje Pekka Rinne (Nashville), který přerušuje hru.
04:05'
Kyle Turris (Nashville) si věří, obkroužil branku a z pravé strany vystřelil, jeho pokus ale zablokoval obránce.
03:32'
Kevin Fiala (Nashville) si z levé strany sjel do zakončení, Joonas Korpisalo ale jeho střelu vytěsnil nad branku.
03:05'
Nashville se nyní snaží udržet v útočném pásmu, to se domácím nedaří.
02:13'
Zakázané uvolnění Columbusu, hra se tak nastěhuje před Joonase Korpisala.
01:26'
Hra opět přerušena, Pekka Rinne (Nashville) má puk ve své lapačce.
00:29'
Na druhé straně, po střele Filipa Forsberga, pálí z pravé strany Kyle Turris, puk končí nad brankou.
00:14'
Oliver Bjorkstrand (Columbus) hned v úvodu prověřil pozornost Rinneho v domácí brance.
00:01'
Samozřejmě ani v Nashvillu se před začátkem utkání, při pění kanadské hymny, nemůže nevzpomenout tragédie, která postihla juniorský tým Humboldt Broncos...
Před úvodním buly je domácím představena Prezidentská trofej.

Nashville Predators: Rinne (Saros) – Ellis, Josi, P. K. Subban, Ekholm, Irwin, Jemelin – F. Forsberg, Johansen, Hartnell – C. Smith, Turris, Fiala – Hartman, Bonino, Sissons – Watson, Fisher, Salomäki.

Columbus Blue Jackets: Korpisalo (Bobrovskij) – D. Savard, Cole, J. Johnson, Chorney, Kukan, Harrington – J. Anderson, Dubois, Milano – Vanek, Jenner, Broadhurst – Bjorkstrand, Letestu, Robinson – Hännikäinen, Dubinsky, Calvert..
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 02:00.