NHL - Základní část -  ONLINE PŘENOS -  San Jose : Devils - 21. března 2018   03:30

San Jose
San Jose
05:32' Fehr (P. Martin, Burns) • 12:25' Pavelski (Labanc, Burns) • 15:14' Hansen (DeMelo, Goodrow) • 30:38' Goodrow (Dillon) • 31:18' Couture (Dillon) • 38:20' Bødker (Burns, Tierney)
6:2
(3:1, 3:0, 0:1)
Devils
Devils
11:19' Hall  (Stafford) • 58:24' Coleman  (Maroon, Stafford)
San Jose
M. Jones (Dell) – P. Martin, Burns, Vlasic, Braun, Dillon, DeMelo – E. Kane, Pavelski, M. Karlsson – Hertl, Couture, Bødker – Meier, Tierney, Labanc – Goodrow, Fehr, Hansen.
Joannette, Peel – Nagy, Rody
SAP Center, San Jose
17 209 diváků
Devils
Schneider (31. Kinkaid) – A. Greene, Vatanen, J. Moore, Severson, Butcher, Lovejoy – Hall, Hischier, Palmieri – Grabner, Zajac, Gibbons – Maroon, Coleman, Noesen – Stafford, Boyle, Bratt.

Československá stopa v utkání:
Tomáš Hertl (SJS) 0+0, 1 střela, čas na ledě 10:44
Tři hvězdy utkání:
1. Brent Burns (SJS) 0+3
2. Barclay Goodrow (SJS) 1+1
3. Brenden Dillon (SJS) 0+2
Od první do poslední minuty byl domácí celek jednoznačně aktivnějším a lepším. San Jose vyhrálo na svém ledě nad New Jersey Devils 6:2 a získává body do tabulky.
59:40'
New Jersey útočí, pokouší se něco vymyslet před brankou, ale už nemá čas.
59:00'
Probíhá poslední minuta hry.
58:24'
Devils právě vstřelili branku!
Hostující celek dává gól, domácí brankář nyní inkasoval, protože se z předbrankového prostoru prosazuje obranou zapomenutý BLAKE COLEMAN. Asistence: Patrick Maroon, Drew Stafford.
58:00'
Blake Coleman pálil od modré čáry, jeho projektil byl zblokovaný.
57:34'
Další zákrok domácího brankáře, znovu se bude vhazovat před jeho brankou. Zápas se dohrává jen z povinnosti.
57:32'
Martin Jones si poradil s pokusem od modré čáry, který vyslal Travis Zajac. Bude se vhazovat před brankou Sharks.
57:18'
Mikkel Bødker se nepropracoval v útočném pásmu k puku, a tak hrají hosté.
57:00'
Probíhají poslední tři minuty hry ve třetí třetině.
56:20'
Vhazovat se bude před brankou Sharks.
56:20'
23:25, tak vypadá statistika střel na branku, aktivnější jsou tedy hosté, kteří ale recept na domácího brankáře našli jen jednou.
55:40'
Sledujeme rychlý hokej, ani jeden celek se nikam nežene. Nyní vypálil hostující tým od modré čáry, ale neuspěl.
54:57'
Devils se dostali do útočného pásma, ale kotouč končí po zakončení Butchera mimo hrací plochu. Následovat bude komerční přestávka.
54:00'
Brian Boyle pálil z bezprostřední blízkosti, ale skvěle ho vychytal domácí Martin Jones.
53:44'
Hra je přerušena, vhazovat se bude před brankou New Jersey. Domácí hokejisté míří za výhrou v tomto zápase.
53:26'
Melker Karlsson vedl útočnou akci Sharks, ale do zakončení se propracovat nedokázal.
53:02'
Devils přesilovou hru proměnit nedokázali, vypracovali si jen jednu výraznější šanci.
52:08'
51:26'
Martin Jones kryje kotouč po teči hostujícího Briana Boyla, a tak se vhazuje před brankou Sharks.
51:03'
Will Butcher se pokouší dostat hru do útočného pásma, domácí ale dobře napadají a nedávají soupeři mnoho prostoru pro zakončení.
50:45'
Kyle Palmieri dostal kotouč do útočného pásma, Eric Fehr ale rychle vyhodil.
50:20'
Početní výhodu v polovině třetí třetiny má k dispozici hostující celek. Taylor Hall vypálil, ale jeho rána byla zblokovaná.
50:08'
Vyloučení v týmu San Jose Sharks (Dylan DeMelo – 2 min., nedovolené bránění).
50:08'
Hra je nyní přerušena, komerční přestávka..
49:33'
Sharks rozehrávají od své branky, snaží se hrát aktivně a vstřelit další branku. Zatím si ale nemohou vypracovat výraznější šanci.
48:49'
Dostáváme se do poloviny třetí třetiny, zápas se bez výraznějších šancí momentálně dohrává, o výhře domácího celku nikdo nepochybuje.
48:33'
Kevin Labanc pálil od modré čáry, jeho pokus kryje hostující brankář. Keith Kinkaid přerušuje hru, komerční přestávka.
47:40'
Mikkel Bødker dostal kotouč do útočného pásma, on ani jeho spoluhráči se nedostali do výraznější šance.
47:00'
Sedm minut hry ze třetí třetiny je pryč, sledujeme rychlý hokej, kterému dominuje domácí tým.
46:29'
Damon Severson pálil od modré čáry, jeho projektil zblokoval mezi kruhy stojící Paul Martin.
45:59'
Po zakázaném uvolnění se bude vhazovat před brankou domácích hokejistů.
45:11'
Hra je přerušena pro ofsajd, vhazovat se bude ve středním pásmu.
44:54'
Domácí Justin Braun pálil od modré čáry, jeho pokus velmi rychle zblokoval Kyle Palmieri.
44:24'
Hraje se rychlý hokej, více ze hry mají opticky domácí.
43:54'
Jesper Bratt ani Damon Severson nedokázali prostřelit domácího maskovaného muže.
43:19'
Hostující brankář musí být pozorný, nyní pálil Evander Kane a znovu byl připravený gólman Devils.
42:44'
Další práce pro brankáře Devils, tentokrát si poradil s pokusem, který vyslal od modré čáry Dylan DeMelo.
41:49'
Keith Kinkaid si dokázal poradit s pokusem, který vyslal z horní hranice kruhu Marc-Édouard Vlasic.
41:38'
V poklidném tempu se rozehrává třetí třetina, třetina, do které vstupují domácí hokejisté s pětibrankovým vedením.
San Jose špatně rozehrálo, a tak se bude znovu vhazovat před brankou, tentokrát před domácí.
40:39'
Michael Grabner se dostal do střelecké pozice, jeho projektil ale zblokoval Evander Kane.
40:11'
Po zakázaném uvolnění se bude vhazovat před brankou Devils.
40:01'
Domácí hokejisté pokračují ve velmi aktivní hře, San Jose má převahu, vede o pět branek, vyhnalo gólmana Cory Schneidera z branky.
40:00'
39:23'
Ani jeden celek se nikam nežene.
39:00'
Probíhá poslední minuta hry ve druhé třetině.
38:20'
San Jose právě vstřelilo branku!
Další využitá přesilovka, z kruhu vypálil na bližší tyč a kotouč otřel MIKKEL BØDKER o tyčku a odrazil se do branky. Dominance domácích Sharks pokračuje. Asistence: Brent Burns a Chris Tierney.
38:15'
Keith Kinkaid přerušuje hru, vhazovat se bude před jeho brankou.
38:09'
Joe Pavelski zkoušel překvapit hostujícího brankáře, ale trefil jen soupeře, který puk zblokoval.
37:41'
Z mezikruží vypálil domácí Evander Kane, jeho projektil končí mimo branku.
37:35'
Vyloučení v týmu New Jersey Devils (Sami Vatanen – trest ve hře, příliš mnoho hráčů).
37:30'
Ani jeden celek se nikam nežene, mnoho šancí k vidění není.
37:00'
Probíhají poslední tři minuty hry ve druhé třetině.
36:50'
Devils se po dlouhé době dostali do střelecké pozice, od modré čáry zakončoval Ben Lovejoy, brankář Martin Jones byl pozorný.
35:53'
Jesper Bratt hledal spoluhráče na druhé straně útočného pásma, ale kotouč poslal hodně mimo.
35:44'
35:01'
Dostáváme se do finální fáze hry ve druhé třetině, domácí celek dominuje dění na hrací ploše.
34:52'
San Jose vyhazuje přes všechny čáry, hosté tak musí rozehrávat od své branky.
34:32'
Travis Zajac se pokoušel propracovat k zakončení, obrana Sharks si dokázala poradit.
34:06'
Přesilovku hraje sice hostující celek, ale na obrazu hry to není viditelné. Domácí hráči se velmi dobře brání.
33:44'
Vyloučení v týmu San Jose Sharks (Brent Burns – 2 min., sekání).
33:06'
Z bezprostřední blízkosti zakončoval Brian Boyle, jehož projektil končí mimo.
32:44'
Nyní vypálil od modré čáry John Moore, jehož projektil kryje brankář Martin Jones. Hra pokračuje dál.
32:10'
Sledujeme skvělé představení domácích hokejistů, kteří drží svého soupeře. Spolehnout se mohou na svého brankáře.
31:18'
Tak to byla rána. Střela zápěstím z kruhu, kterou vyslal LOGAN COUTURE, zapadla přesně pod horní tyčku. První rána na nového brankáře Devils končí gólem. Asistence: Brenden Dillon.
30:38'
Střídání v týmu New Jersey Devils: ze hřiště odchází Cory Schneider, přichází Keith Kinkaid.
30:38'
V pohodě hrající domácí celek dává další branku, střelou mezi betony uspěl BARCLAY GOODROW. Asistence: Brenden Dillon
29:13'
Dostáváme se do druhé poloviny hry ve druhé třetině i zápase, domácí celek hraje velmi dobře takticky, vede o dva góly.
29:11'
Patrick Maroon se propracoval do zajímavé střelecké pozice, jeho rána končí nad.
28:48'
Martin Jones se štěstím kryje střelecký pokus, který vyslal Stefan Noesen. Velkou šanci měl nyní hostující celek, ale domácí defenziva si dokázala poradit.
28:17'
Cory Schneider si povyjel proti střele soupeře, a tak zmenšil střelecký úhel pro Couturea.
27:42'
Eric Fehr se pokoušel propracovat do střelecké pozice, ale obranu Devils byla pozorná a nenechala jej vypálit.
27:20'
Michael Grabner vypálil z dobré pozice, domácí brankář kryje kotouč. Komerční přestávka.
26:45'
Rychlou protiakci vedl Timo Meier, jehož pokus z bezprostřední blízkosti končí mimo branku.
26:25'
Martin Jones musel zasahovat, z horní hranice kruhu vypálil Drew Stafford. Jeho ránu snadno kryje Jones.
25:18'
Kyle Palmieri se probojoval do střelecké pozice, jeho projektil zblokoval Logan Couture.
24:48'
Další postavení mimo hru, vhazovat se bude ve středním pásmu. Sledujeme klidnější pasáž hry.
24:16'
Joe Pavelski se z ničeho nic dostal ke střele, jeho bekhendová střela končí na tyčce, od které se puk odrazil zpět do hry.
24:00'
Jannik Hansen se propracoval do střelecké pozice, jeho projektil ale končí mimo.
23:10'
Barclay Goodrow dostal hru do útočného pásma, před brankou byl volný Eric Fehr, který se ale k puku nedostal.
22:24'
Kotouč vypadl z hrací plochy, a tak se bude vhazovat ve středním pásmu. Domácí hokejisté mají problémy s přechodem do útočného pásma.
22:02'
Timo Meier nedosáhl na kotouč, a tak se píská znovu zakázané uvolnění.
21:17'
Po zakázaném uvolnění se vhazovalo před brankou Sharks.
20:23'
Evander Kane vypálil z dobré pozice, jeho projektil poměrně snadno kryje brakář Cory Schneider.
20:01'
12:9 vede na střely po první třetině hostující celek, ale dalo jen jeden gól. Naopak Sharks z devíti branek vstřelil tři góly, a tak po první třetině vedou.
20:00'
19:28'
Cory Schneider přerušuje hru, vhazovat se bude před jeho brankou.
19:00'
Další domácí zakončení, ale i tentokrát dráhu puku zastavil obránce Devils.
18:33'
Evander Kane se propracoval do střelecké pozice, jeho ránu ale zblokoval Andy Greene.
17:50'
Ani jeden celek se nikam nežene, v poklidném tempu se dohrává první třetina.
17:00'
Probíhají poslední tři minuty hry v první třetině, Timo Meier vypálil a jeho ránu kryje Cory Schneider.
16:21'
Marc-Édouard Vlasic dostal hru do útočného pásma, on ani jeho spoluhráči se nedokázali dostat do střelecké pozice.
16:08'
Hra je přerušena pro postavení mimo hru, vhazovat se bude ve středním pásmu, nejprve ale komerční přestávka.
15:14'
Několik drobných šancí měl tým Devils, následně vyslal DeMelo do brejku JANNIKA HANSENA, jehož projektil končí v brance. Cory Schneider nedokázal kotouč zastavit. Asistence: Dylan DeMelo, Barclay Goodrow.
14:33'
Ben Lovejoy nyní rozehrává od své branky. Následně se do šance dostali jeho spoluhráči, ale nezakončili přesně.
14:10'
Sledujeme rychlý hokej, z horní hranice pravého kruhu vypálil Brian Boyle, ale puk končí mimo. Martin Jones zasahovat nemusel.
13:28'
Cory Schneider kryje ránu z bezprostřední blízkosti, kterou vyslal Mikkel Bødker. Předtím ještě neuspěl Tomáš Hertl.
13:02'
Martin Jones si dokázal poměrně snadno poradit s pokusem, který vyslal Taylor Hall.
12:25'
Domácí celek se v přesilové hře dostává do vedení. Kevin Labanc vypálil od modré čáry, jeho projektil před brankou jemně tečoval kotoučJOE PAVELSKI, jehož teč končí mimo dosah brankáře. Asistence: Kevin Labanc a Brent Burns.
12:05'
Ze středního pásma nahazoval kotouč na domácí branku Michael Grabner, brankář byl pozorný.
11:40'
Komerční přestávka.
11:40'
Vyloučení v týmu New Jersey Devils (Brian Boyle – 2 min., podražení).
11:19'
Domácí celek přišel o útočné pásmo, Justin Braun nedokázal ve vlastní třetině zpracovat puk, a tak se k němu dostal TAYLOR HALL, který vypálil na vzdálenější tyč a prostřelil brankáře Sharks. Asistence: Drew Stafford.
10:44'
Logan Couture skvěle vypálil z pravého kruhu, puk dokázal zblokovat hostující Kyle Palmieri.
10:15'
Od modré čáry vypálil Paul Martin, ale domácí obránce minul branku.
10:01'
Dostáváme se do druhé poloviny hry v první třetině.
09:32'
Sledujeme rychlý hokej, domácí celek přečkal dlouhé dvojnásobné oslabení.
08:59'
Dobře vypálil nyní Barclay Goodrow, ale brankáře Devils neprostřelil.
08:44'
08:04'
První vyloučený hráč se vrací do hry.
08:03'
Kyle Palmieri se propracoval do zajímavé střelecké pozice, jeho pokus snadno kryje brankář San Jose.
07:30'
Martin Jones si poradil se střelou, kterou zápěstím vyslal Patrick Maroon.
07:03'
Pro postavení mimo hru je hra přerušená, vhazovat se bude ve středním pásmu.
06:44'
80 vteřin hrají hokejisté Devils přesilovou hru pět na tři, mají velkou šanci na vyrovnání.
06:44'
Vyloučení v týmu San Jose Sharks (Melker Karlsson – 2 min., hákování).
06:21'
Logan Couture vypálil z dobré střelecké pozice, jeho rána zápěstím ale končí v moci brankáře Devils.
06:04'
05:47'
Cory Schneider kryje kotouč po střele, kterou vyslal domácí Eric Fehr.
05:32'
Z ostrého úhlu vypálil ERIC FEHR. Jeho rána mířila pod horní tyčku, od horní sítě v brance se odrazila zpět do hry. Gól byl správně uznán. Asistence: Paul Martin a Brent Burns.
05:06'
Taylor Hall dvakrát zakončoval z velké dálky. Obě jeho střely byly nepřesné. Následně Taylor Hall znovu střílel a tentokrát už Martin Jones zasahovat musel.
04:30'
Melker Karlsson vypálil z dobré pozice, jeho projektil ale postrádal přesnost. Pokud od modré čáry byl neúspěšný.
03:23'
Logan Couture vypálil z dobré pozice, ale jeho ránu obránce Andy Greene zblokoval do ochranné sítě.
03:10'
Martin Jones naprosto v pohodě kryje střelecký pokus od modré čáry, který vyslal hostující Travis Zajac.
02:50'
Sledujeme klidný úvod zápasu, ani jeden celek se nikam nežene. Mnoho šancí k vidění zatím není.
02:08'
Kevin Labanc o něco později vypálil z předbrankového prostoru, a tak musel brankář Devils zasahovat. Cory Schneider situaci zvládl, puk má ve své výstroji.
01:58'
Kevin Labanc vedl útočnou akci domácích, ale do střelecké pozice se nedostal.
01:24'
Nyní se do šance dostal John Moore, jehož projektil zblokoval domácí Marc-Édouard Vlasic.
00:42'
Hostující celek špatně rozehrál, a tak se píská zakázané uvolnění, vhazovat se bude před brankou Devils.
00:01'

San Jose Sharks: M. Jones (Dell) – P. Martin, Burns, Vlasic, Braun, Dillon, DeMelo – E. Kane, Pavelski, M. Karlsson – Hertl, Couture, Bødker – Meier, Tierney, Labanc – Goodrow, Fehr, Donskoi.

New Jersey Devils: Schneider (Kinkaid) – A. Greene, Vatanen, J. Moore, Severson, Butcher, Lovejoy – Hall, Hischier, Palmieri – Grabner, Zajac, Gibbons – Maroon, Coleman, Noesen – Stafford, Boyle, Bratt..
San Jose Sharks odehrálo 72 zápasů s bilancí 32-8-9-23 a získalo 89 bodů. V tabulce Západní konference je na páté pozici. Z posledních pěti zápasů vyhrálo čtyři. Poradilo si s Detroitem Red Wings 5:3, v prodloužení s Edmontonem Oilers 4:3, Calgary Flames 7:4 a Vancouverem Canucks 5:3. Nestačilo na Washington Capitals 0:2.
New Jersey Devils odehrálo 72 zápasů s bilancí 27-10-8-27 a získalo 82 bodů. V tabulce Východní konference je na osmé pozici. Z posledních pěti zápasů vyhrálo tři. Poradilo si s Nashvillem Predators 3:2 v nájezdech, Vegas Golden Knights 8:3 a Los Angeles Kings 3:0. Nestačilo na Winnipeg Jets 2:3 a na Anaheim Ducks 2:4.
Zdravím všechny fanynky a fanoušky National Hockey League. V tomto zápase proti sobě nastoupí San Jose Sharks a New Jersey Devils.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 03:30.