NHL - Základní část -  ONLINE PŘENOS -  Tampa : Arizona - 27. března 2018   01:30

Arizona
30:45' T. Murphy  (Martinook, Cousins) • 37:22' Chychrun  (Pánik, Keller) • 50:28' Perlini  (D. Strome, Connauton) • 59:52' Keller  (Goligoski)
Tampa
Peter MacDougall, Ian Walsh – Darren Gibbs, Brian Mach
Amalie Arena, Tampa
19 092 diváků
Arizona

Děkuji Vám za pozornost a přeji hezký zbytek úterní noci!

Peter Budaj (TBL) – zdravý náhradník
Andrej Šustr (TBL) – nehrál (zdravý náhradník)

Trestné minuty: 8 – 4
Coyotes překvapivě zvítězili na ledě Lightning 4:1 a ukončili tím sérii dvou proher v řadě. Vítěznou branku vstřelil ve 38. minutě při přesilovce obránce Jakob Chychrun. Brankář Antti Raanta pomohl k výhře Kojotů 19 úspěšnými zákroky.
59:52'
Arizona právě vstřelila branku!
Čtvrtý gól Yotes přidává do prázdné brány CLAYTON KELLER. Devatenáctiletý Američan boduje v devátém zápase v řadě! Asistence: Alex Goligoski.
59:45'
Domingue zpět na střídačce.
59:35'
Zakázané uvolnění Tampy Bay, Domingue se tak vrací do branky.
59:24'
Domi mohl definitivně rozhodnout, prázdnou bránu však netrefil.
59:01'
Probíhá poslední minuta třetí třetiny!
58:23'
Pokus Sergačjova zblokován, Raanta tak bez práce.
58:05'
Domingue na střídačce, Lightning hrají v šesti!
56:49'
Nahození Ekmana-Larssona od modré, Domingue vyráží bez větších potíží.
56:19'
Domácí v postavení mimo hru.
56:07'
3 minuty a 53 vteřin do konce třetí třetiny. Vhazuje se mezi hole Cirelliho a Richardsona po levici Louise Dominguea.
56:07'
V Tampě proběhne další reklamní přestávka.
56:07'
Keller mohl vrátit Arizoně tříbrankové vedení. Domingue ale ještě podržel šance domácích na nějaký ten bod z dnešního utkání.
55:01'
Střely na branku: 20 – 31
54:37'
Tampa právě vstřelila branku!
Lightning snižují na 1:3! Hedman zavezl kotouč do útočné třetiny a přihrál jej Millerovi. Ten následně našel křižnou přihrávkou NIKITU KUČEROVA, který z první propálil Raantu. Osmatřicátá trefa ruského útočníka! Asistence: J.T. Miller, Victor Hedman.
54:03'
Johnson pálil zleva z první, Raanta vyrazil před sebe.
53:53'
Druhá přesilová hra Tampy Bay! Podaří se domácím snížit?
53:53'
Vyloučení v týmu Arizona Coyotes (Jordan Martinook – 2 min., sekání).
53:50'
Kučerov chytře na Pointa, ten ale trefuje pouze boční síť.
53:26'
Coyotes se provinili icingem, následovat tedy bude buly v jejich obranné třetině.
52:17'
Kučerov nepřesně na Millera, hrát tak může soupeř.
51:20'
Sergačjov s pukem u vlastní brány, oba trenéři zaveleli ke střídání.
50:28'
Gól nakonec přeci jen platí! Autorem branky je tedy BRENDAN PERLINI, který prostřelil z mezikruží brankáře Dominguea. Perliniho sedmnáctá branka v sezoně! Asistence: Dylan Strome, Kevin Connauton.
50:28'
Tak pozor! Coyotes si ještě vzali coach's challenge.
50:28'
V Amalie Areně právě probíhá reklamní přestávka.
50:28'
Brendan Perlini překonal Dominguea střelou z mezikruží! Rozhodčí ale branku neuznávají kvůli postavení útočícího hráče v brankovišti.
50:01'
Máme za sebou polovinu třetí třetiny. Skóre stále beze změny.
49:51'
Střely na branku: 17 – 29
48:32'
Stepan se ocitl za obranou domácích, v úniku ale netrefil vůbec bránu.
48:08'
Johnson vystřelil z pravé strany, jeho pokus ale skončil na zadním plexiskle.
47:30'
Point se snažil vleže zpoza brány protlačit puk za Raantova záda, avšak nepochodil.
46:57'
Vracíme se zpět do utkání. Na konci sedmačtyřicáté minuty vedou Coyotes na ledě Lightning překvapivě stále 2:0! Nyní se vhazuje po levici Louise Dominguea.
46:57'
Domingue vyrazil střelecký pokus Ekmana-Larssona do ochranné sítě, na řadu přichází první reklamní přestávka v závěrečném dějství.
45:40'
Johnson se snažil vracet v útočné třetině Palátovi, do přihrávky ale vložil hůl Connauton.
45:01'
Střely na branku: 17 – 27
44:42'
Point poslal dlouhou přihrávku na Kučerova. Ruský útočník to poté zkoušel z ostrého úhlu, avšak netrefil bránu.
44:19'
Na modré napřáhl Hedman, brankář Kojotů kryje.
44:17'
44:15'
Na brankovišti Yotes dotíral Paquete, Raanta tak raději přikryl touš pod svou rukavici.
43:45'
Tampa se osvobozuje, do konce trestu Johnsona zbývá 32 vteřin.
43:12'
Po Chychrunově přihrávce střílel z levého kruhu Keller, Domingue má puk na hrudi.
42:25'
Miller vyhrál buly, Lightning ihned na úvod vyhazují.
42:17'
V pořadí čtvrtá přesilová hra pro Arizonu! Vhazování po levici Louise Dominguea.
42:17'
Vyloučení v týmu Tampa Bay Lightning (Tyler Johnson – 2 min., podražení).
41:58'
Do velmi dobré šance se dostal Palát, Raanta však i nadále drží čistý štít.
41:25'
Paquetteův bekhend, Raanta vyráží.
40:01'
Obě mužstva zpět na ledě Amalie Areny. Závěrečná třetí dvacetiminutovka odstartuje za malou chvíli!

39:55'
Pánik hledal mezi kruhy Stepana, ten ovšem nedokázal zpracovat.
39:01'
Hlasatelem byla ohlášena poslední minuta prostředního dějství.
38:50'
Murphy vyčkává s kotoučem za vlastním brankářem, oba týmy prostřídávají své formace.
37:31'
Střely na branku: 13 – 23
37:22'
Kojoti využívají přesilovku a ujímají se tak dvoubrankového vedení! Po pasu od Pánika se prosazuje z mezikruží JAKOB CHYCHRUN. Třetí trefa v sezoně pro devatenáctiletého Američana! Asistence: Richard Pánik, Clayton Keller.
36:49'
Girardi zblokoval střelu Kellera, kotouč míří do střední třetiny.
36:28'
Hosté v plném počtu. Začíná tedy jejich třetí přesilová hra.
36:12'
16 vteřin se bude hrát ve čtyřech. Poté začne přesilovka Coyotes.
36:12'
Vyloučení v týmu Tampa Bay Lightning (Chris Kunitz – 2 min., nedovolené bránění brankáři).
35:56'
Až nyní to zkoušel od modré Sergačjov, netrefil ale bránu.
35:29'
Začíná druhá minuta z Richardsonova trestu, Lightning zatím bez střely na branku.
34:28'
Pojďme na to. Miller a Richardson na vhazování po levici gólmana hostů.
34:28'
Po reklamní přestávce uvidíme první početní výhoda na straně Bolts.
34:28'
34:13'
Nádherná individuální akce od Millera, Raanta je tu ale s dalším výborným zákrokem!
33:53'
Hedmanova střela od modré čáry, Raanta musí vyrážet.
32:57'
Zpět do akce. Vhazuje se po levici Louise Dominguea.
32:57'
Následuje reklamní přestávka.
32:57'
Na druhé straně v dobré šanci Stepan, Domingue se ale blýskl pěkným zákrokem.
32:29'
Střela Strålmana zase tečována Palátem, avšak rovněž mimo dosah brankáře Yotes.
31:44'
Koekkoek se natlačil dobře až před Raantu, vyrovnat se mu ale nepodařilo.
31:30'
Coburnova střela tečována Paquettem, avšak mimo tři tyče.
30:53'
Icing Kojotů.
30:45'
Hosté otevírají krátce po polovině utkání skóre! Od levého mantinelu vystřelil TREVOR MURPHY, Domingue toho příliš neviděl. Pro mladého kanadského beka vůbec první gól a bod v kariéře! Asistence: Jordan Martinook, Nick Cousins.
30:11'
Střely na branku: 9 – 18
29:40'
Stepan našel skvěle rozjetého Kellera, tomu se ale ideálně zakončit nepodařilo.
28:39'
Connauton s touše za vlastní brankou, oba týmy dokončují svá střídání.
28:05'
Hedmanovu nabídku tečoval Point, gólman Arizony předvedl dobrý postřeh.
27:38'
Keller se snažil přihrávat před branku, dobrý obranný zásah ale předvedl Girardi.
26:53'
26:53'
V Amalie Areně proběhne reklamní přestávka.
26:53'
Po pasu od Kučerova se dostal do zajímavé šance Johnson. Z pravého kruhu ale na Raantu nevyzrál.
25:36'
Hedman mířil mezi Raantovy betony, finský brankář stihl včas zakročit.
25:03'
Hedman zblokoval střelecký pokus Connautona z pravé strany.
24:56'
Střely na branku: 7 – 17
24:37'
Murphyhostřelu od modré se snažil ještě dorážet Stepan. Domingueovi ovšem touš nevypadl.
23:08'
Dobrá střela od Perliniho, Domingue vyrazil vyrážečkou.
22:28'
Ekman-Larsson to zkoušel od modré, jeho střelu zblokoval Kunitz.
21:44'
21:34'
Další Domiho střela, brankář Blesků znovu připraven.
21:20'
Domi střílel z první, Domingue musel vyrážet.
20:57'
Nyní se o to pokoušel Chychrun, avšak minul.
20:50'
Kojotům se zatím nepodařilo ohrozit Dominguea.
20:02'
Coyotes zahajují druhou třetinu na přesilové hře.
20:01'
Hokejisté Lightning a Coyotes jsou zpět na ledové ploše. Druhá perioda začne za několik málo okamžiků.

19:59'
V poslední vteřině ještě poslal ze střední zóny kotouč na Dominguea Chychrun.
19:44'
15,4 vteřiny do konce první třetiny. Je tu druhá přesilovka Arizony a vhazování po pravici Louise Dominguea.
19:44'
Vyloučení v týmu Tampa Bay Lightning (Cédric Paquette – 2 min., nedovolené bránění).
19:34'
Na opačné straně kluziště vystřelil od modré Schenn, Domingue pozorný.
19:02'
Kučerov se snažil překvapit Raantu z ostrého úhlu, finský brankář ve službách Coyotes ale připraven u své levé tyče.
19:01'
Ohlášena poslední minuta úvodní periody.
18:52'
Icing se tentokrát píská na straně hostů. Hra se tedy přesune před Raantu.
18:28'
Puk na střídačce Arizony, vhazovat by se mělo ve střední zóně.
18:05'
Zakázané uvolnění ze strany Tampy Bay.
17:34'
Miller se snažil zaútočit, dobrou defenzivní práci ale odvedl Martinook.
16:57'
Střela Strålmana tečována Millerem, gólman Yotes dával pozor.
15:59'
Vhazovalo se po levici Louise Dominguea a domácí vyhodili na icing.
15:52'
Erne se sbíral z ledu velmi ztěžka. Nyní odjíždí na střídačku za doprovodu Braydena Coburna a Toma Mulligana.
15:52'
Na ledě zůstává ležet útočník Lightning Adam Erne, rozhodčí hru přerušují.
15:23'
4 minuty a 37 vteřin do konce první třetiny. Cirelli a Strome na vhazování ve středovém kruhu.
15:23'
Hra přerušena pro ofsajd, pokračovat budeme opět po reklamní přestávce.
15:01'
Střely na branku: 5 – 9
14:37'
Dvorak našel Ekmana-Larssona, jeho následná střela ale končí na zadním mantinelu.
13:34'
Kunitz hledal Paquettea, do přihrávky ale vložil hůl jeden z bránících hráčů.
13:03'
Coburnova střela od modré zblokována, Raanta tak zasahovat nemusel.
12:35'
Hra je nyní hodně rozkouskovaná. Jedno přerušení za druhým.
11:45'
Také Dvorakův pokus zblokován do ochranné sítě. Vhazovat se bude znovu před Dominguem.
11:32'
Střela Chychruna od modré čáry sražena vysoko nad.
11:04'
Sergačjov přišel o puk a do nájezdu se dostal Cousins. Ruský obránce ale nakonec svou chybu napravil.
10:29'
Můžeme pokračovat. Vhazuje se mezi hole Paquettea a Richardsona ve středovém kruhu.
10:29'
Touš opustil hrací plochu, je tu druhá reklamní přestávka.
10:21'
Střely na branku: 5 – 5
09:08'
Domi vystřelil od levého mantinelu, Domingue si svým zákrokem nebyl příliš jistý.
08:48'
Strålmanova střela od modré, Raanta vyráží vyrážečkou do ochranné stě.
08:15'
Kojoti vyhazují ihned po buly na zakázané uvolnění.
08:09'
Konec reklamní přestávky, Point a Stepan v souboji na buly po pravici Anttiho Raanty.
08:09'
Nahození Koekkoeka z levé strany končí v lapačce Raanty. Proběhne první reklamní přestávka.
07:16'
Střely na branku: 2 – 3
07:07'
06:38'
Lightning se zatím brání s přehledem. Arizona se ani nemůže usadit v útočné třetině.
06:08'
První polovina z trestu Killorna je pryč, Domingue zatím bez práce.
05:16'
Bolts dokázali ihned na úvod oslabení vyhodit.
05:07'
Coyotes si zahrají první přesilovou hru v dnešním zápase! Vhazuje se po pravici Louise Dominguea.
05:07'
Vyloučení v týmu Tampa Bay Lightning (Alex Killorn – 2 min., hákování).
04:56'
Fischer se dostal za obranu Tampy, Domingue dokázal vyrazit.
04:02'
Sergačjovův bekhend, Raanta zapisuje první zásah v dnešním utkání.
03:27'
Ekman-Larsson zblokoval střelecký pokus Hedmana, Raanta mohl zůstat v klidu.
02:26'
Od levého mantinelu zkoušel štěstí Chychrun. Brankář Tampy Bay neměl problém zasáhnout.
01:30'
Po dobrém forčekinku Gourdea střílel Sergačjov, avšak minul tři tyče.
00:52'
K první střele se dostal Keller, Domingue vyrazil do ochranné sítě.
00:38'
Goligoski s pukem za vlastní brankou, oba týmy poprvé střídají.
00:03'
Buly pro domácí.
00:01'
Na úvodní vhazování se staví Tyler Johnson a Brad Richardson, jdeme na to!
V Amalie Areně dozněla americká státní hymna, utkání co nevidět začne!
Zahajovací formace

TBL: Domingue – McDonagh, Girardi – J. T. Miller, T. Johnson, Kučerov

ARI: Raanta – Chychrun, Goligoski – Martinook, Richardson, Cousins
Startující brankáři

TBL: Louis Domingue – 26 let, CAN

ARI: Antti Raanta – 28 let, FIN

Tampa Bay Lightning: Domingue (Vasilevskij) – Hedman (A), Strålman (A), McDonagh, Girardi, Coburn, Sergačjov, Koekkoek – J. T. Miller, T. Johnson, Kučerov – Palát (A), B. Point, Gourde – Killorn, Cirelli, Erne – Kunitz, Paquette.

Arizona Coyotes: Raanta (Kuemper) – Ekman-Larsson (A), L. Schenn, Chychrun, Goligoski, Connauton, T. Murphy – Pánik, Stepan (A), Keller – Domi, Dvorak, Fischer – Perlini, D. Strome, J. Archibald – Martinook, Richardson (A), Cousins.

Rozhodčí: Peter MacDougall, Ian Walsh – Darren Gibbs, Brian Mach.
Dámy a pánové, vítejte ještě jednou při sledování NHL! Utkání mezi Lightning a Coyotes začne za necelou půlhodinku.

Tampa Bay Lightning (51-20-4)

Lightning mají na čele Atlantické divize a Východní konference dvoubodový náskok před druhými Boston Bruins. Dnes se pokusí přidat čtvrtou výhru za posledních pět zápasů.
V noci ze soboty na neděli Tampa prohrála na ledě New Jersey Devils 1:2. Její jedinou branku vstřelil ve 45. minutě při přesilovce český útočník Ondřej Palát. Gólman Andrej Vasilevskij zaznamenal šedesátý start v sezoně, předvedl 29 úspěšných zákroků.
Po dnešním zápase budou mít Bolts dvoudenní volno. Poté na ně čeká dvouzápasový trip.

Arizona Coyotes (25-39-11)

Coyotes jsou na posledním patnáctém místě Západní konference. Do dnešního utkání nastoupí se dvěma prohrami v řadě.
V minulém zápase Kojoti prohráli na hřišti Floridy Panthers 2:4. Ještě ve 45. minutě přitom vedli 2:0. Střelecky se v utkání prosadili útočníci Clayton Keller a Richard Pánik. Brankář Darcy Kuemper pochytal 43 ze 46 střel soupeře.
Arizona dnes otevře v Tampě druhou polovinu šestizápasového tripu. V jeho zbývajících zápasech narazí na Vegas Golden Knights a Los Angeles Kings.

8. Arizona Coyotes – 75 záp., 186:241, 61 B
Zdravím všechny příznivce ledního hokeje, vítejte při sledování zámořské NHL! Do konce základní části zbývají přesně dva týdny. Na dnešním programu nejlepší hokejové ligy světa najdete celkem devět zápasů. Zde budete moci sledovat souboj mezi Tampou Bay Lightning a Arizonou Coyotes. Úvodní buly bude v Amalie Areně vhozeno krátce po 01:30! Textovým přenosem Vás provede Jiří Sameš.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 01:30.