NHL - Základní část -  ONLINE PŘENOS -  Vancouver : Anaheim - 3. ledna 2018   04:00

Vancouver
Vancouver
0:5
(0:2, 0:1, 0:2)
Anaheim
Anaheim
00:56' Henrique  (H. Lindholm, Manson) • 13:44' Rakell  (Getzlaf, Cogliano) • 25:00' Getzlaf  (H. Lindholm, Manson) • 40:20' Vermette  (Getzlaf, Rakell) • 47:21' D. Grant  (Manson, N. Ritchie)
Vancouver
A. Nilsson (41. Markström) – Edler, Stecher, Del Zotto, Ch. Tanev, D. Pouliot, Gudbranson – D. Sedin, H. Sedin, Eriksson – Vanek, Gagner, Boeser – Goldobin, M. Granlund, B. Gaunce – Dowd, Chaput, Boucher.
Joannette, McIsaac – Nansen, Berg
Rogers Arena, Vancouver
18 865 diváků
Anaheim
R. Miller (Gibson) – H. Lindholm, Manson, Fowler, Bieksa, Montour, Holzer – Vermette, Getzlaf, Rakell – Cogliano, Kesler, Silfverberg – Henrique, Wagner, N. Ritchie – D. Grant, L. Shaw, Roy.

Tři hvězdy utkání:
1. Ryan Miller (ANA) 31 zák., 0 gólů, 100%
2. Josh Manson (ANA) 0+3
3. Ryan Getzlaf (ANA) 1+2
Hostující celek vyhrává naprosto jednoznačně 5:0. Vancouver byl sice střelecky aktivnější, ale ani jednou nedokázal prostřelit brankáře Ducks.
59:23'
Píská se zakázané uvolnění, vhazovat se bude před brankou Anaheimu.
59:00'
Probíhá poslední minuta hry ve třetí třetině.
58:37'
Brandon Montour přestřelil, jeho rána končí nad brankou.
57:46'
Jacob Markström kryje kotouč po střele, kterou vyslal z mezikruží Derek Grant.
57:19'
Hostující brankář musel zasahovat proti střele, kterou vyslal Daniel Sedin.
56:41'
Po zakázaném uvolnění se bude vhazovat před brankou Ducks.
56:20'
Mnoho šancí momentálně k vidění není, sledujeme klidnější pasáž hry.
56:05'
Ryan Miller má na svém kontě další zákrok, poradil si s pokusem Edlera.
55:22'
Edler vypálil a jeho pokus kryje hostující Ryan Miller. Komerční přestávka.
55:01'
Dostáváme se do finální fáze třetí třetiny.
54:02'
Na modré čáře se napřáhl Erik Gudbranson. Jeho projektil končí mimo branku, gólman zasahovat nemusel.
53:20'
Poslední minuty hry nenabízí příliš atraktivní hokej, utkání se z povinnosti dohrává. Anaheim míří za jednoznačnou výhrou.
52:17'
Jakob Silfverberg zakončoval a jeho pokus drží brankář Canucks.
52:00'
Osm minut před koncem třetí třetiny se píská postavení mimo hru, vhazovat se bude ve středním pásmu.
51:34'
Jacob Markström kryje ránou z bezprostřední blízkosti, kterou vyslal Antoine Vermette.
51:10'
28:22, střelecky je aktivnější domácí celek, který se ovšem nemůže prosadit a snížit nepříznivý stav.
50:49'
Brankář Ducks musel zasahovat, do výborné střelecké pozice se dostal Nikolaj Goldobin. Gólmana nepropálil.
50:01'
Dostáváme se do druhé poloviny hry ve třetí třetině, hostující celek míří za jednoznačnou výhrou.
49:47'
Daniel Sedin pálí od modré čáry mimo, následně Brock Boeser neprostřelil brankáře Ducks.
49:33'
Stejný hráč se dostal do zakončení. Z podobné pozice vypálil Edler, ale ani tentokrát neuspěl.
49:12'
Ryan Miller kryje ránu, kterou vyslal od modré čáry Alexander Edler .
48:45'
Přesilovku hraje domácí celek, který se ovšem nemůže propracovat do střelecké pozice.
48:12'
Vyloučení v týmu Anaheim Ducks (Andrew Cogliano – 2 min., sekání).
48:08'
Ryan Miller kryje ránu od modré čáry, kterou vyslal Alexander Edler.
47:21'
Anaheim právě vstřelil branku!
Ducks přidávají další branku. Po krásné zpětné přihrávce Mansona se z druhé vlny prosazuje obranou zapomenutý DEREK GRANT. Asistence: Josh Manson a Nick Ritchie.
47:03'
Brandon Montour se položil do střely soupeře, a tak brankář zasahovat nemusel.
46:51'
Jacob Markström si poměrně snadno dokázal poradit s pokusem, který vyslal Nick Ritchie.
45:40'
Markus Granlund rozehrává od své branky, útočnou akci ale založit nedokázal.
44:57'
Mnoho šancí momentálně k vidění není, domácí celek se marně pokouší něco vymyslet v útočném pásmu. Obrana Ducks hraje zodpovědně.
43:51'
Kotouč vypadl z hrací plochy, vhazovat se bude před brankou Ducks.
42:41'
Po zakázaném uvolnění se bude vhazovat před brankou domácích.
42:37'
Od modré čáry minul branku Kevin Bieksa.
42:11'
Hra je nyní přerušena, vhazovat se bude před brankou Vancouveru.
41:56'
Erik Gudbranson se dvakrát dostal do střelecké pozice, jeho rány ale byly zablokované.
40:37'
Alexander Edler zablokoval střelecký pokus, který vyslal hostující Adam Henrique.
40:20'
Střídání v týmu Vancouver Canucks: ze hřiště odchází Anders Nilsson, přichází Jacob Markström.
40:20'
Bleskově po začátku třetí třetiny se znovu prosazuje hostující celek. Po krásné přihrávce se střelou do odkryté branky trefuje ANTOINE VERMETTE. Asistence: Ryan Getzlaf a Rickard Rakell.
40:01'
Střelecky aktivnější domácí celek prohrává po čtyřiceti minutách o tři branky. Dobrý výkon podává hostující brankář Ryan Miller.
40:00'
39:21'
Už se nic nestane.
38:35'
V poklidném tempu se dohrává druhá třetina, ani jeden celek se nyní nikam nežene.
38:15'
Píská se zakázané uvolnění, hostující celek špatně rozehrál, vhazovat se bude před jeho brankou.
37:33'
Střelou zápěstím to nyní zkoušel z mezikruží hostující Logan Shaw. Domácí brankář snadno zasáhl.
37:10'
Probíhají poslední tři minuty hry ve druhé třetině, Michael Del Zotto vypálil od modré čáry, jeho pokus kryje snadno Ryan Miller.
36:26'
Výbornou přihrávku dostal mezi kruhy stojící Nic Dowd. Jeho projektil končí mimo branku.
35:59'
Brock Boeser výborně zakončoval, a proto musel zasahovat brankář Ducks. Hra je přerušena.
35:39'
Z prostoru mezi kruhy vypálil Troy Stecher. Jeho pokus ale končí mimo branku, gólman ale raději zasáhl.
35:01'
Dostáváme se do finální fáze druhé třetiny, domácí celek stále čeká na střelecký úspěch.
34:39'
Bekhendovou stranou hole zakončoval Nic Dowd. Jeho ránu kryje brankář, následuje komerční přestávka.
34:04'
Brankář Anaheimu kryje střelecký pokus, který z kruhu vyslal zápěstím Nikolaj Goldobin.
33:37'
Brandon Montour se položil do střely, kterou se prezentoval Loui Eriksson.
33:18'
Ryan Miller kryje kotouč po střele, kterou z bezprostřední blízkosti vyslal Alexander Edler.
32:54'
Z horní hranice kruhu nyní vypálil domácí Brock Boeser. Jeho rána končí mimo branku.
32:15'
Vyloučení v týmu Anaheim Ducks (Kevin Bieksa – 2 min., sekání).
31:45'
Vyloučení v týmu Vancouver Canucks (Michael Chaput – 5 min., bitka).
Vyloučení v týmu Anaheim Ducks (Chris Wagner – 5 min., bitka).
31:43'
Anders Nilsson musel nyní zasahovat, z mezikruží vypálil Rickard Rakell.
31:02'
Korbinian Holzer se propracoval do střelecké pozice, jeho rána ale končí mimo branku.
30:01'
Dostáváme se do druhé poloviny hry ve druhé třetině i zápase. Hostující brankář musel zasahovat proti střele Erikssona.
29:40'
Mnoho šancí momentálně k vidění není, sledujeme rychlou pasáž hry. Andrew Cogliano dostal výbornou přihrávku a vypálil. Domácí brankář s velkou dávkou štěstí kryje kotouč.
29:14'
Komerční přestávka, vhazovat se bude před brankou Anaheimu.
29:14'
29:05'
Hra je nyní přerušena, vhazovat se bude v útočném pásmu Ducks.
28:47'
Střelecký pokus Ducks byl zablokovaný, brankář zasahovat nemusel.
28:39'
Anders Nilsson kryje kotouč, který vyslal zkušený Ryan Kesler.
28:39'
Ryan Kesler se propracoval do střelecké pozice, jeho rána zápěstím byla snadnou prací pro brankáře.
27:42'
Početní výhodu hrají nyní hosté, kteří mohou navýšit své vedení.
27:35'
27:14'
Vyloučení v týmu Vancouver Canucks (Troy Stecher – 2 min., hákování).
27:07'
Ryan Getzlaf zablokoval pokus, který vyslal Troy Stecher.
27:03'
Ryan Miller musel zasahovat proti střele z kruhu, kterou vyslal výborně postavený Thomas Vanek.
26:10'
Vhazovat se bude ve středním pásmu, domácí se dostali do postavení mimo hru.
25:43'
Daniel Sedin pálil mimo z dobré pozice.
25:35'
Vyloučení v týmu Anaheim Ducks (Chris Wagner – 2 min., nedovolené bránění).
25:00'
Hostující celek navyšuje své vedení, Hampus Lindholm vypálil od modré čáry a před brankou jeho pokus výborně tečoval RYAN GETZLAF. Asistence: Hampus Lindholm a Josh Manson.
24:09'
Kevin Bieksa zablokoval střelecký pokus, který vyslal Markus Granlund.
23:44'
Hra je nyní přerušena, Ryan Miller kryje puk po střele domácího hráče. Úvod druhé třetiny je hodně rozkouskovaný.
23:07'
Ryan Miller musel nyní zasahovat, od modré čáry vypálil od modré čáry Michael Del Zotto.
22:33'
Brandon Montour zablokoval střelecký pokus, který z bezprostřední blízkosti vypálil Daniel Sedin.
22:02'
Z pravého kruhu dobře vypálil Alexander Edler. Jeho rána končí na tyčce. Nechybělo mnoho a mohlo být sníženo.
21:32'
Sledujeme klidnější pasáž hry, ani jeden celek se nemůže propracovat do střelecké pozice.
21:03'
Ryan Miller si snadno poradil s pokusem, který vyslal Alexander Edler.
20:16'
Michael Del Zotto se jako obránce dostal do střelecké pozice, jeho rána končí za brankou, gólman zasahovat nemusel.
20:01'
Střelecky aktivnější hostující celek vede po dvaceti minutách o dvě branky. Nejprve se prosadil Adam Henrique, a pak ve čtrnácté minutě navýšil vedení Rickard Rakell.
20:00'
19:37'
Nikolaj Goldobin z horní hranice kruhu končí mimo branku, gólman zasahovat nemusel.
19:30'
Píská se zakázané uvolnění, vhazovat se bude před brankou hostujícího celku. Mnoho šancí nyní vidět není.
18:46'
Alexander Edler vypálil z dobré pozice v kruhu, jeho ránu zablokoval Nick Ritchie.
18:30'
Ani jeden celek se nikam nežene, v poklidném tempu se třetina dohrává.
18:00'
Oznámeny byly poslední dvě minuty hry v první třetině.
17:43'
Z mezikruží se domácí dostali do další dobré střelecké pozice. Ryan Miller si poradil se střelou zápěstím, kterou vyslal Loui Eriksson.
17:03'
Dostáváme se do finální fáze první třetiny, střelecky aktivnější Anaheim vede o dva góly.
17:03'
Hra je nyní přerušena, komerční přestávka. Z kruhu zakončoval Antoine Vermette a jeho projektil kryje brankář Anders Nilsson.
16:04'
Anaheim se nyní musel bránit, do střelecké pozice se dostal Erik Gudbranson a jeho ránu kryje brankář Miller.
15:43'
Daniel Sedin střelou zápěstím pořádně zaměstnal brankáře soupeře.
15:16'
Ryan Miller musel být pozorný, do střelecké pozice se dostal Troy Stecher, jehož pokus byl snadnou prací pro brankáře Ducks.
13:44'
Po pasáži hry, která se Ducks příliš nepovedla, navyšují hosté své vedení. Po rychlé Getzlafově přihrávce se ránou pod horní tyčku a mimo dosah brankáře prosazuje RICKARD RAKELL. Asistence: Ryan Getzlaf a Andrew Cogliano.
13:09'
Anders Nilsson kryje ránu Adama Hendiquea.
12:51'
Logan Shaw zablokoval střelecký pokus, kterým se prezentoval Alexander Edler.
12:42'
Ryan Miller si poradil ze střelou od modré čáry, kterou vyslal Alexander Edler.
12:00'
Přesilovku hraje Vancouver, který se ale nemůže stabilněji dostat do útočného pásma.
11:47'
Máme tu další střelecký pokus, nyní to zkoušel z kruhu Daniel Sedin. Jeho ránu drží Ryan Miller.
11:24'
Vyloučení v týmu Anaheim Ducks (Andrew Cogliano – 2 min., hákování).
11:23'
Ryan Miller si poradil se zakončením Sama Gagnera, který to zkoušel zápěstím.
11:10'
Anders Nilsson si snadno poradil s ránou, kterou vyslal od modré Andrew Cogliano.
10:28'
Brendan Gaunce od modré čáry přestřelil branku, jeho rána nebyla špatná, ale postrádala přesnost.
10:17'
10:17'
Hampus Lindholm minul branku, jeho pokus postrádal přesnost.
09:50'
Ducks se zatím nemohou stabilněji usadit v útočném pásmu.
09:06'
Brendan Gaunce se nyní při vlastním oslabení dostal do zakončení, které zneškodnil Ryan Miller.
08:42'
Puk je za brankou, kterou hlídá Ryan Miller.
08:31'
Přesilovku hrají hosté, ti se zatím nemohou stabilně usadit v útočném pásmu.
08:17'
Vyloučení v týmu Vancouver Canucks (Michael Del Zotto – 2 min., nedovolené bránění).
07:48'
Z předbrankové pozice nyní vypálil Daniel Sedin. Jeho rána se do branky nevešla, gólman zasahovat nemusel.
07:00'
Sedm minut hry uplynulo, více ze hry mají hosté, kteří se také hned v prvmí minutě dostlali do vedení.
06:20'
Anders Nilsson má kotouč ve své výstroji po střele, kterou vyslal z dobré pozice Kevin Bieksa.
05:41'
Po zakázaném uvolnění se bude vhazovat před brankou Vancouveru. Následuje další icing domácích.
04:51'
Nejprve Nikolaj Goldobin minul branku, a pak se ke střele od modré dostal Erik Gudbranson. Jeho pokus snadno kryje Ryan Miller.
04:26'
Nyní se hraje zejména ve středním pásmu, ani jeden celek nechce chybovat. Mnoho šancí k vidění není.
04:00'
Čtyři minuty hry jsou pryč a zakončoval z kruhu Christopher Tanev. Jeho ránu naprosto s přehledem kryje brankář.
03:38'
Sledujeme rychlý hokej, který se musí více líbit fanouškům Ducks.
03:21'
Nikolaj Goldobin se položil do střely, kterou vyslal soupeř, a tak brankář Vancouveru zasahovat nemusel.
02:28'
Střelecky je v úvodu zápasu aktivnější hostující celek, který se také dostal do vedení.
02:27'
Anders Nilsson na druhé straně musel zasahovat po střele, kterou vyslal Jakob Silfverberg.
02:15'
Brock Boeser dobře vypálil a jeho ránu kryje brankář Ryan Miller.
01:50'
Vancouver to nyní sehrál špatně, pokus o rychlé přenesení hry končí zakázaným uvolněním. Vhazovat se bude před brankou Canucks.
01:19'
Jakob Silfverberg zablokoval střelecký pokus, který vyslal od modré čáry Alexander Edler.
00:56'
Hostující celek se hned v první minutě dostává do vedení, ke střele se dostal ADAM HENRIQUE, jehož střelecký pokus propadl brankáři až do branky. Hodně nešťastný moment pro Vancouver. Asistence: Hampus Lindholm a Josh Manson.
00:17'
Anders Nilsson kryje střelecký pokus, který z bezprostřední blízkosti vyslal Hampus Lindholm.
00:01'
Za malý moment zápas začne.

Vancouver Canucks: A. Nilsson (Markström) – Edler, Stecher, Del Zotto, Ch. Tanev, D. Pouliot, Gudbranson – D. Sedin, H. Sedin, Eriksson – Vanek, Gagner, Boeser – Goldobin, M. Granlund, Virtanen – B. Gaunce, Dowd, Chaput.

Anaheim Ducks: R. Miller (Gibson) – H. Lindholm, Manson, Fowler, Bieksa, Beauchemin, Montour – Vermette, Getzlaf, Rakell – Cogliano, Kesler, Silfverberg – O. Kaše, Henrique, Wagner – N. Ritchie, D. Grant, L. Shaw..
Domácí hokejisté netrpělivě očekávají, jaký je zdravotní stav Taneva. A podle nejnovějších informací Tanev nastoupí a bude ve druhé formaci vedle Del Zotta.
Poslední dva vzájemné zápasy vyhrál Anaheim. Dvakrát se radoval že shodného vítězství 4:1. Canucks by rádi tuto nelichotivou sérii ukončili.
Domácí hokejisté neprožívají dobré období. Z posledních pěti zápasů vyhráli jediný. Naopak hostům z Anaheimu se daří, z posledních pěti zápasů vyhráli hned čtyři. V tabulce Západní konference je Anaheim osmý, Vancouver třináctý. Papírový favorit je jasný, jsou to hráči Ducks.
Zdravím všechny fanynky a fanoušky National Hockey League. V tomto zápase proti sobě nastoupí Vancouver Canucks a Anaheim Ducks.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 04:00.