NHL - Základní část -  ONLINE PŘENOS -  Vancouver : Anaheim - 28. března 2018   04:00

Vancouver
Vancouver
10:07' Gagner (D. Sedin, H. Sedin) • 43:03' Biega (D. Archibald, Motte) • 48:30' B. Sutter  • 59:44' B. Sutter
Anaheim
Gibson (R. Miller) – Fowler, Montour, Manson, H. Lindholm, Beauchemin, M. Pettersson – Rakell, Getzlaf, Perry – Cogliano, Kesler, Silfverberg – O. Kaše, Henrique, N. Ritchie – D. Grant, Chimera, Terry.

Československá stopa v utkání:
Ondřej Kaše (tým) 0+0, 1 střela, čas na ledě 11:34
Tři hvězdy utkání:
1. Brandon Sutter (VAN) 2+1
2. Alex Biega (VAN) 1+0
3. Jacob Markström (VAN) 23 zák., 1 gól, 95,8%
Po dvou třetinách platil vyrovnaný stav zápasu, ve třetí části hry ale dominoval domácí celek, který vstřelil tři góly, dvě z toho Brandon Sutter. Ten zaznamenal celkem tři body za dva góly a jednu přihrávku. Ducks ve třetí třetině neměli žádnou výraznější šanci.
59:44'
Vancouver právě vstřelil branku!
A je to jasné, domácí celek tento zápas vyhraje, kotouč posílá do prázdné branky vancouverský BRANDON SUTTER.
59:32'
Brandon Montour minul branku v dobré střelecké pozici, kotouč končí mimo.
58:45'
Ondřej Kaše nedokázal prostřelit domácího brankáře, hra pokračuje dál.
58:05'
Alexander Edler dokázal zblokovat soupeřovu střelu od modré čáry.
57:37'
Přesilovku hraje hostující celek, který navíc odvolal brankáře.
57:37'
Vyloučení v týmu Vancouver Canucks (Brandon Sutter – 2 min., podražení).
57:29'
Střelecký pokus Brandona Montoura byl zblokovaný domácím hráčem, dobře zapracoval Alexander Edler.
57:00'
Probíhají poslední tři minuty hry ve třetí třetině.
56:43'
Hra je přerušena pro postavení mimo hru. Buly ve středním pásmu.
56:35'
Píská se zakázané uvolnění, domácí celek špatně rozehrál, a tak se bude vhazovat před brankou Vanucks.
55:40'
Tyler Motte dostal hru do útočného pásma a od modré čáry vypálil, jeho projektil byl zblokovaný.
55:23'
Ondřej Kaše vedl další akci hostujícího celku, propracoval se do střelecké pozice, vypálil z předbrankového prostoru jen do připraveného brankáře.
54:52'
Hampus Lindholm se z ničeho nic dostal do střelecké pozice, kotouč ale netrefil podle svých představ, a tak dokázal poměrně snadno zasáhnout domácí maskovaný muž.
54:20'
Domácí fanoušci podporují své oblíbence v cestě za výhrou v tomto zápase. Hraje se poklidný závěr zápasu.
53:10'
Jussi Jokinen vypálil a jeho nepříliš tvrdý pokus snadno kryje brankář John Gibson.
53:00'
Sedm minut hry zbývá do konce třetí třetiny, Vancouver vede o dva góly a má blíže k výhře.
52:31'
Po krátké přestávce zápas pokračuje dál, sledujeme rychlý hokej, který momentálně mnoho šancí nenabízí.
52:20'
Píská se zakázané uvolnění, vhazovat se tak bude před brankou Vancouveru.
51:51'
Vancouver hraje takticky velmi dobře a hlídá si náskok. Hosté se nemohou propracovat do výraznějších šancí.
51:27'
Jakob Silfverberg pálil z otočky z předbrankového prostoru, branku ale trefit nedokázal.
51:01'
Derrick Pouliot sice přišel za svou brankou o kotouč, ale spoluhráči jeho zaváhání dokázali napravit.
50:01'
Dostáváme se do druhé poloviny hry ve třetí třetině, domácí Canucks vedou o dva góly a míří za výhrou v tomto zápase.
49:24'
6:1, tak vypadá statistika střel na branku v této třetině.
49:06'
Domácí hokejisté po zásluze vedou o dva góly a snaží se hrát aktivně.
48:30'
Ryan Kesler přišel o kotouč v útočném pásmu, a tak se do šance dostal rychlý domácí BRANDON SUTTER. Obránce jej fauloval, ale i tak dokázal zakončit. Nejprve trefil tyčku, a pak se znovu dostal k puku a uspěl.
47:30'
Canucks mají převahu, hrají výrazně lépe.
47:10'
Daniel Sedin se pokoušel propracovat k odraženému kotouči, ale nepodařilo se mu to.
47:00'
Domácí hokejisté mají více ze hry, jsou aktivnější v útočném pásmu, ale do výraznější šance se zatím dostat nemohou.
46:47'
Bekhendovou stranou hole to zkoušel Sam Gagner, ale jeho projektil kryje brankář John Gibson.
45:44'
Znovu pálil Alex Biega, jehož projektil končí mimo branku, gólman zasahovat nemusel.
45:16'
Z dobré pozice pálil Alex Biega, ale jeho projektil byl zblokovaný soupeřem.
44:30'
Hraje se spíše ve středním pásmu, oba týmy střídají.
44:04'
Domácí hokejisté mají nyní převahu, snaží se hrát aktivně a pokouší se něco vymyslet před brankou Ducks. Hosté se musí bránit.
43:03'
Domácí celek se dostává do vedení. Ránou od modré čáry se prosazuje dnes aktivně hrající ALEX BIEGA. Prostřelil vše, co mu stálo v cestě. Asistence: Darren Archibald a Tyler Motte.
42:14'
Mnoho šancí momentálně k vidění není, sledujeme klidnější pasáž hry.
41:56'
John Gibson přerušuje hru, vhazovat se bude před jeho brankou. Domácí celek má k dispozici vhazování v útočném pásmu.
41:34'
Corey Perry odchází z hrací plochy a se svým střídáním není spokojený.
40:43'
Ryan Getzlaf protečoval kotouč do útočného pásma, do výraznější šance se on ani jeho spoluhráči nedostali.
40:18'
Sledujeme třetí třetinu zápasu, ve kterém zatím padly dva góly.
40:16'
Hra je nyní přerušena, Sam Gagner pálil z dobré pozice a jeho projektil kryje brankář John Gibson.
40:01'
Ve druhé třetině dokázal hostující celek díky šťastnému odrazu od mantinelu vyrovnat, více ze hry mají sice hráči Canucks, ale inkasovali branku.
40:00'
39:50'
Už se pravděpodobně nic nestane.
39:21'
Corey Perry minul branku z dobré pozice před brankou, následně se domácí celek osvobodil vyhozením přes všechny čáry.
39:00'
Oznámena byla poslední minuta hry v této třetině, kotouč mají pod kontrolou domácí hokejisté.
38:25'
Mnoho šancí momentálně k vidění není.
38:00'
Probíhají poslední dvě minuty hry ve druhé třetině, stav zápasu je vyrovnaný.
37:06'
Anaheim právě vstřelil branku!
Francois Beauchemin nahazoval kotouč do útočného pásma, domácí brankář vyjel za branku, ale puk se odrazil hodně neočekávaně před bránu , kde měl snadnou úlohu ANDREW COGLIANO. Asistence: Francois Beauchemin a Ryan Kesler.
36:35'
Hra je přerušena, od modré čáry pálil Derrick Pouliot a jeho ránu zastavuje brankář Anaheimu.
35:22'
Jason Chimera vypálil a jeho pokus snadno kryje domácí brankář. Komerční přestávka.
35:01'
Dostáváme se do finální fáze hry v první třetině, sledujeme rychlý hokej, který nyní nabízí více možností pro domácí celek.
34:11'
John Gibson chytil ránu z první, kterou vysílal Daniel Sedin. Domácí celek měl velkou šanci.
33:46'
Corey Perry dostal hru do útočného pásma, nikdo z jeho spoluhráčů ale nedokázal přesněji vypálit.
33:31'
Jacob Markström má na svém kontě další zákrok, tentokrát si dokázal poradit s pokusem, který vyslal Brandon Montour.
33:00'
Sedm minut hry zbývá do konce druhé třetiny, Vancouver stále drží jednobrankový náskok, nyní se ale musí spíše bránit tlaku soupeře.
32:37'
Adam Henrique se propracoval do zajímavé střelecké pozice, jeho pokus kryje domácí brankář bez výraznějších problémů.
31:46'
Jacob Markström si dokázal poradit se střelou od modré čáry, kryje střelu Dereka Granta.
31:07'
Po komerční přestávce zápas pokračuje dál, sledujeme rychlý hokej, který musí fanoušky bavit.
30:30'
Nic Dowd marně bojoval v útočném pásmu o kotouč, a tak se on ani jeho spoluhráči do šance nedostali.
30:01'
Dostáváme se do druhé poloviny hry ve druhé třetině i zápase, sledujeme aktivní hru domácího celku.
28:59'
Andrew Cogliano pálil z dobré pozice, jeho projektil ale postrádal přesnost.
28:17'
Špatná rozehrávka Canucks znamená vhazování přes jejich brankou.
28:04'
Další vyhození hostů přes všechny čáry, domácí mají problémy se zakončením.
27:45'
Ducks vyhazují kotouč přes všechny čáry, postaral se o to Jakob Silfverberg.
27:12'
Vancouver hraje přesilovku špatně, nemůže se dostat stabilněji do útočného pásma.
26:50'
Vyloučení v týmu Anaheim Ducks (Josh Manson – 2 min., hákování).
26:31'
Nejprve Manson, a pak ani na druhé straně Nikolaj Goldobin nedokázali trefit branku z dobré pozice.
25:36'
Ducks se usadili v útočném pásmu, kde kombinují, ale nemohou se propracovat do výraznější střelecké pozice.
25:06'
Po zakázaném uvolnění se bude vhazovat před brankou Vancouveru, který se velmi snadno dokázal ubránit oslabení.
24:47'
24:29'
Hra je přerušena pro postavení mimo hru, vhazovat se bude ve středním pásmu.
24:12'
Brandon Sutter se dostal do výborné šance při vlastním oslabení, kotouč ale poslal nad branku.
23:48'
Minuta přesilové hry je pryč, Ducks se zatím nedostali pořádně do útočného pásma ani ke střele.
22:56'
Přesilovou hru má k dispozici Anaheim, který se ale nemůže stabilněji dostat do útočného pásma.
22:47'
Vyloučení v týmu Vancouver Canucks (Ashton Sautner – 2 min., vysoká hůl).
22:14'
Mnoho šancí momentálně k vidění není, sledujeme rychlý hokej, který musí fanoušky bavit. Zbytečně se nepřerušuje.
21:06'
Rickard Rakell vypálil z kruhu, s jeho projektilem si brankář Jacob Markström dokázal poměrně snadno poradit.
20:32'
Jedna z domácích střel byla zblokovaná, a tak brankář Ducks zasahovat nemusel.
20:09'
Hra je přerušená, vhazovat se bude před brankou Ducks.
20:01'
Domácí celek vede o jednu branku po první třetině, prosadit se dokázal Sam Gagner, který dorazil střelu za záda brankáře Gibsona, který si dokázal o poradit jen s dorážkou.
20:00'
19:50'
Jacob Markström ještě jednou přerušuje hru, vhazovat se bude před jeho brankou.
19:40'
19:16'
Jake Virtanen minul branku z mezikruží.
19:00'
Andrew Cogliano pálil z dobré pozice, jeho projektil snadno kryje brankář Jacob Markström.
18:00'
Probíhají poslední dvě minuty hry v první třetině, ani jeden celek se nikam nežene.
17:31'
Motte dobře vypálil, jeho projektil byl zblokovaný obráncem Petterssonem.
16:28'
Kotrouč vypadl z hrací plochy, vhazovat se tak bude ve středním pásmu. Sledujeme rychlý hokej, který mnoho šancí nenabízí.
15:45'
Jussi Jokinen se propracoval do střelecké pozice, jeho projektil kryje brankář Ducks.
14:45'
Ryan Getzlaf dokázal zblokovat střelu jednoho z domácích hráčů.
14:00'
13:23'
Jacob Markström kryje kotouč po střele z horní hranice kruhu, zakončoval zkušený Jakob Silfverberg,
13:10'
Reid Boucher vyslal na branku tvrdou ránu, gólman John Gibson byl pozorný a nenechal se prostřelit.
12:23'
Jakob Silfverberg ani Andrew Cogliano nedokázali proměnit své dobré šance, domácí celek se nyní mohl spolehnout na svého gólmana.
12:17'
Jacob Markström předvedl svou kvalitu, když nyní zastavil střelu Ryana Keslera z mezikruží.
10:26'
Druhou branku domácích mohl rychle přidat Jussi Jokinen, ale minul branku.
10:07'
Domácí hokejisté se dostávají do vedení, první střelu Daniela Sedina od modré čáry dokázal brankář vyrazit jen k volnému SAMU GAGNEROVI, který poměrně snadno dorážel. Asistence: Daniel Sedin a Henrik Sedin.
09:33'
Ryan Getzlaf z hodně ostrého úhlu nahazoval kotouč na branku, a tak musel zasahovat domácí maskovaný muž.
08:35'
Sledujeme rychlý hokej, od modré čáry zakončoval nepřesně Alexander Edler.
05:06'
Z mezikruží pálil nepřesně Reid Boucher. Hra se rychle otočila na druhou stranu a Derek Grant trefil jen domácího brankáře.
03:23'
John Gibson má na svém kontě další zákrok, tentokrát zastavil střelecký pokus Pouliota od modré čáry, následně ve výborné střelecké pozice trefil Biega tyčku.
02:56'
John Gibson přerušuje hru, poradil si se střelou z mezikruží.
02:36'
Alex Biega ani Reid Boucher nedokázali v dobrých pozicích trefit branku.
01:41'
Znovu nepřesná rozehrávka hostujícího celku, další zakázané uvolnění vrací hru před branku Anaheimu.
00:31'
Alexander Edler vypálil z dobré pozice, jeho projektil kryje brankář John Gibson.
00:26'
Píská se zakázané uvolnění, vhazovat se bude před brankou Ducks.
00:01'

Vancouver Canucks: Markström (A. Nilsson) – Edler, Stecher, Del Zotto, D. Pouliot, Sautner, Biega – Goldobin, Horvat, Virtanen – D. Sedin, H. Sedin, Gagner – D. Archibald, B. Sutter, Motte – Boucher, Dowd, J. Jokinen.

Anaheim Ducks: Gibson (R. Miller) – Holzer, Montour, Manson, H. Lindholm, Beauchemin, M. Pettersson – Rakell, Getzlaf, Perry – Cogliano, Kesler, Silfverberg – O. Kaše, Henrique, Roy – N. Ritchie, D. Grant, Chimera..
Anaheim Ducks odehrál 76 zápasů s bilancí 32-7-13-24 a získal 91 bodů. V tabulce Západní konference je na šesté pozice. Z posledních pěti zápasů vyhrál čtyři. Poradil si s Detroitem Red Wings 4:2, New Jersey Devils 4:2, Calgary Flames 4:0 a v prodloužení s Edmontonem Oilers 5:4. Nestačil na Winnipeg Jets 2:3 v prodloužení.
Vancouver Canucks odehrál 76 zápasů s bilancí 23-4-9-40 a získal 63 bodů. V tabulce Západní konference je na předposlední pozici. Z posledních pěti zápasů vyhrál dvě. Poradil si s Chicagem Blackhawks 5:2 a Dallasem Stars 4:1. Nestačil na San Jose Sharks 3:5, Vegas Golden Knights 1:4, St. Louis Blues 1:4.
Zdravím všechny fanynky a fanoušky National Hockey League. V tomto zápase proti sobě nastoupí Vancouver Canucks a Anaheim Ducks.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 04:00.