NHL - Základní část -  ONLINE PŘENOS -  Vegas : Anaheim - 20. února 2018   04:00

Vegas
Vegas
0:2
(0:1, 0:0, 0:1)
Anaheim
Anaheim
13:32' Silfverberg  (Cogliano, Rakell) • 47:01' Manson  (Getzlaf, Rakell)
Vegas
TJ Luxmore, Dean Morton – Devin Berg, Matt MacPherson
T-Mobile Arena, Las Vegas
18 267 diváků
Anaheim
Gibson (41. R. Miller) – Fowler, Montour, H. Lindholm, Bieksa, M. Pettersson, Manson – Rakell, Getzlaf (C), Perry (A) – Cogliano, Kesler (A), Silfverberg – N. Ritchie, Henrique, O. Kaše – Wagner, D. Grant, Vermette.

Děkuji Vám za pozornost a přeji příjemné úterní ráno!

Trestné minuty: 2 – 6
Ducks vítězí na ledě Golden Knights 2:0 a připisují si tak třetí výhru v řadě za sebou! Utkání to bylo velmi vyrovnané. Anaheim podrželi zejména gólmani John Gibson a Ryan Miller. Gibson opustil brankoviště po druhé třetině zřejmě kvůli nějakému zranění v dolní části těla, zkušený Miller jej však velmi dobře zastoupil. Góly Kačerů vstřelili Jakob Silfverberg a Josh Manson.
59:45'
Henrique to zkoušel z neutrální zóny, trefil ale pouze boční oblouk opuštěné branky Vegas.
59:33'
Oddechový čas pro domácí.
59:33'
Velký závar před Millerem! Haula ani Perron však nedokázali dostat puk za záda brankáře Ducks.
59:14'
Montour vyhazuje touš přes všechny čáry na zakázané uvolnění. 45,7 vteřiny před koncem se tak bude vhazovat před Millerem.
59:01'
Probíhá poslední minuta třetí třetiny.
58:40'
Silfverberg odehrává po buly kotouč do střední třetiny.
58:32'
Vhazovat se bude po pravici Ryana Millera.
58:32'
Střela Schmidta sražena do ochranné sítě.
58:12'
O puk se nyní bojuje u pravého mantinelu.
57:31'
Obrovská příležitost pro Hyku! Po přihrávce Marchessaulta ale zakončil pouze do Millerovy rukavice.
57:22'
Fleury už míří na střídačku, Golden Knights budou hrát v šesti!
56:55'
Carpenter neprošel přes Mansona, útočná akce Vegas tak zase rychle končí.
56:00'
Eakin a Kesler na vhazování po levici Marc-Andre Fleuryho.
56:00'
Přesně čtyři minuty před koncem třetí periody proběhne v T-Mobile Areně poslední reklamní přestávka.
55:59'
55:50'
Colin Miller nyní střílel z první, netrefil však branku.
55:38'
K prudké ráně napřáhl Colin Miller. Ryan Miller schoval touš ve svém náručí.
55:00'
Začíná druhá minuta z Coglianova trestu.
54:49'
Marchessaultova střela z pravého kruhu končí na horní tyči!
54:27'
Manson vyhazuje z obranné třetiny, Ducks tak mohou prostřídat své hráče.
53:59'
Druhá početní výhoda pro Golden Knights! Podaří se jim snížit?
53:59'
Vyloučení v týmu Anaheim Ducks (Andrew Cogliano – 2 min., sekání).
53:43'
Haula vystřelil z ostrého úhlu, přestřelil ovšem Millerovu branku.
53:02'
Bieksa byl podražen soupeřem, píská se ale pouze zakázané uvolnění hostů.
52:33'
Ducks mohli přidat třetí gól! Po Ritchieho přihrávce zakončoval Kesler, Fleury však ještě podržel naděje Vegas na nějaké body.
52:05'
Střela Carpentera od levého mantinelu Millera neohrozila.
51:20'
Konec reklamní pauzy, vhazuje se ve střední zóně.
51:20'
Hru nám přerušuje ofsajd Anaheimu, hrát se bude znovu až po další reklamní přestávce.
51:11'
Necelých devět minut do konce, Ducks momentálně o dva kroky vpřed.
50:21'
Čároví pískají zakázané uvolnění hostujícího mužstva.
50:00'
Pokus z hole McNabba byl zblokován, Miller tak bez práce.
49:51'
Střely na branku: 21 – 16
49:16'
Lindberg otestoval Millera střelou z pravé strany, gólman Anaheimu schoval puk mezi svými betony.
49:05'
Icing ze strany Vegas.
48:52'
Bieksa nespěchá s rozehrávkou a vrací se s kotoučem zpět na vlastní branku.
48:21'
Oba týmy v plném počtu.
47:52'
Silfverberg na Granta, Fleury měl nyní celkem i štěstí, že puk neskončil za jeho zády.
47:42'
McNabbův střelecký pokus zblokován, kupředu míří Silfverberg.
47:01'
Anaheim právě vstřelil branku!
Kačeři jdou do dvoubrankového vedení! Getzlafovu střelu z pravého kruhu tečoval za Fleuryho záda pravou bruslí JOSH MANSON. Pro šestadvacetiletého beka je to čtvrtý branka v sezoně 2017/2018! Asistence: Ryan Getzlaf, Rickard Rakell.
46:50'
Rakellova střela z levé strany zblokována Engellandem, Fleury tak mohl zůstat v klidu.
46:21'
Je tomu tak. Vhazuje se mezi hole Hauly a Getzlafa ve střední třetině.
46:21'
Po reklamní přestávce by se mělo hrát ve čtyřech na obou stranách.
46:21'
Vyloučení v týmu Vegas Golden Knights (Jonathan Marchessault – 2 min., sekání).
Vyloučení v týmu Anaheim Ducks (Ryan Kesler – 2 min., krosček).
46:06'
Miller střílel od modré, Miller vyrazil do pravého rohu.
45:35'
Vegas odpískána přihrávku rukou, vhazovat se bude před Fleurym.
45:06'
Střelecký pokus Henriquea od pravého mantinelu míjí Fleuryho svatyni.
45:01'
Střely na branku: 18 – 14
44:41'
Nyní je tu pokus Schmidta z druhé strany, gólman Ducks hru přerušuje.
44:35'
McNabbova střela od modré čáry zblokována před brankou Anaheimu.
44:10'
Golden Knights se dostali do situace 3 na 2. Haula to vzal na sebe a vystřelil z pravého kruhu, Miller dokázal vyrazit.
43:30'
Marchessault nahodil z neutrální zóny na Millera, ten rychle vytřepal puk z lapačky a hra může pokračovat.
42:37'
Po zásahu střídačky Vegas proběhne další buly ve střední zóně.
42:25'
Kotouč tečován do ochozů T-Mobile Areny, vhazovat se bude dle signalizace sudích ve střední třetině.
42:08'
Eakin obdržel přihrávku od Noska, Miller se vytáhl skvělý zákrok!
41:28'
První zákrok pro Millera, který se letos v brance Anaheimu objevuje podvacáté.
41:05'
Getzlaf vystřelil z pravého kruhu, Fleury vykopl pravým betonem. Perry se následně už k dorážce nedostal.
40:36'
Karlsson zkoušel štěstí z levé strany, minul ale Millerovu branku.
40:01'
Střídání v týmu Anaheim Ducks: ze hřiště odchází John Gibson, přichází Ryan Miller.
40:01'
Hokejisté Golden Knights a Ducks se vrátili zpět ze šaten na led T-Mobile Areny. Závěrečná dvacetiminutovka začne za malou chvíli!
Ryan Miller si vzal při odchodu do šatny s sebou masku. Je tedy možné, že ve třetí třetině nahradí Johna Gibsona v brance Ducks.

39:59'
Ze středového kruhu ještě poslal na Fleuryho puk Fowler.
39:57'
Gibson byl lehce podražen Smithem za brankou, když rozehrával kotouč. Čtyřiadvacetiletý Američan bude ale zdá se pokračovat v utkání.
39:57'
Hra přerušena, na zemi zůstává ležet brankář Ducks John Gibson.
39:45'
Postavení mimo hru ze strany Anaheimu.
39:01'
Hlasatel ohlásil poslední minutu druhé třetiny.
38:51'
Perry střílel dobře z pravého kruhu a minul jen těsně Fleuryho branku.
38:16'
O kotouč se bojuje v pravém rohu v obranném pásmu Ducks.
37:54'
Čároví pískají hostům icing, vhazovat se tak bude poblíž Gibsona.
37:33'
Domácí s toušem ve vlastní zóně, obě mužstva střídají.
37:20'
Kesler zkoušel přihrát Silfverbergovi, avšak nepřesně.
36:49'
Vhazuje se ve střední třetině.
36:49'
Branka neplatí – přechod Anaheimu do útočného pásma nebyl v pořádku.
36:49'
Čároví zkoumají celou situaci, bude to opravdu těsné.
36:49'
Lavička domácích si ale ještě bere choach's challenge! Domnívá se totiž, že došlo k ofsajdu.
36:49'
Ryan Getzlaf se ujal puku u levého mantinelu a následně z levého kruhu prostřelil Fleuryho, který čekal spíše přihrávku na Perryho. Anaheim se tak dostává do vedení 2:0!
35:15'
Perron nabil Haulovi, Gibson musel předvést dobrý zákrok.
34:46'
Střely na branku: 12 – 9
34:17'
Pokračujeme. Po pravé ruce Marc-Andre Fleuryho se na buly staví Haula a Henrique.
34:17'
Fleury má kotouč ve své rukavici, ke slovu se hlásí další z reklamních přestávek.
33:56'
Fowler zkoušel překvapit Fleuryho střelou od modré, minul však tři tyče.
33:22'
Pokus Smithe zblokován Fowlerem, Kačeři konečně budou moci dostřídat.
33:04'
Engellandova rána z pravé strany, Gibson vyráží ramenem.
32:45'
Pětice hráčů Ducks je již dost unavená a potřebuje vystřídat.
32:33'
Marchessault dostal nabito od Sbisy, Gibson ale bez práce.
31:57'
McNabbovo nahození od modré čáry minulo Gibsonovu svatyni.
31:01'
Odehráno 31 minut. Anaheim vede stále v T-Mobile Areně nad Vegas 1:0.
30:43'
Haula vracel Perronovi, tomu však touš přeskočil v rozhodující chvíli hokejku.
30:08'
Zpět do utkání. Haula a Kesler na buly ve střední zóně před střídačkou Vegas.
30:08'
Branka za Gibsonovými zády mimo své obvyklé postavení, rozhodčí jsou tedy nuceni hru přerušit. Pokračovat budeme znovu až po reklamní přestávce.
29:51'
Střely na branku: 11 – 8
29:32'
Před Fleurym se natahoval za pukem v posledních minutách aktivní Kesler, brankář Golden Knights ale dával pozor.
28:11'
Kesler vyhrál buly, na modré se poté odhodlal ke střele Bieksa a Fleury našel touš ve své lapačce.
28:06'
Kesler se dostal za obranu soupeře, zakončit však díky dobré práci Millera nedokázal.
27:42'
Nyní Getzlafova střela z pravého kruhu, Fleury vyráží před sebe.
27:01'
Ihned po buly vystřelil Rakell, brankář Vegas připraven.
26:56'
26:56'
Kaše schoval svou střelu z pravé strany za beka Vegas, Fleury však zasáhl lapačkou. Následuje první reklamní přestávka ve druhé třetině.
26:16'
Střely na branku: 11 – 4
26:05'
25:33'
Silfverberg se dostal do dobré příležitosti při vlastním oslabení, Fleury se měl co ohánět.
25:06'
První polovina z trestu Vermettea je pryč.
24:57'
Wagner se dostal na puk a ihned jej poslal až k Fleurymu.
24:23'
Domácí vyhráli buly a kombinují v útočném pásmu.
24:05'
Golden Knights si zahrají první přesilovou hru dnešního utkání! Vhazuje se po pravici Johna Gibsona.
24:05'
Vyloučení v týmu Anaheim Ducks (Antoine Vermette – 2 min., hákování).
23:50'
Hosté následně posílají touš na zakázané uvolnění.
23:44'
Marchessault přihrával před branku, trefil ale pouze brusli soupeře Fowlera.
22:47'
Od levého mantinelu vypálil z první Marchessault, Gibson zasahovat nemusel.
22:43'
Další zakázané uvolnění od Ducks.
22:32'
Icing ze strany Anaheimu, hra se tak vrátí zpět před Gibsona.
21:44'
Střela Millera byla zase zblokována Coglianem do ochranné sítě.
21:25'
Perron se dostal s Haulou do situace 2 na 1. První jmenovaný však ztratil kontrolu nad pukem, a tak z toho nakonec nic nebylo.
20:48'
Puk opustil hrací plochu, hra je tedy přerušena.
20:13'
Kačeři se provinili ofsajdem, vhazování nařízeno před Gibsona.
20:02'
Druhé dějství nám otevřelo buly mezi Karlssonem a Getzlafem.
20:01'
Oba týmy se vrátily zpět na ledovou plochu T-Mobile Areny. Druhá perioda nám odstartuje za několik málo okamžiků.

19:59'
V poslední vteřině ještě Smith nahodil ze střední třetiny na Gibsona, ten vyrazil před sebe.
19:01'
Ohlášena poslední minuta prvního dějství.
18:40'
Tuch se obtočil kolem branky, Gibson byl u své tyče včas připraven.
18:23'
Perry si nerozuměl s Rakellem, zaútočit tak budou moci znovu hokejisté Vegas.
18:06'
Rozhodčí pískají domácím hru vysokou holí, následovat by mělo buly v neutrální zóně.
17:42'
Silfverberg zkusil z levé strany Fleuryho pozornost, ten vyrazil.
17:05'
Nahození Sbisy ze střední třetiny nadělalo Gibsonovi větší problémy, než se čekalo.
16:04'
Marchessault v dobré šanci, Gibson se ale stačil přemístit a vyrazil pravým betonem do ochranné sítě.
15:35'
Henriqueova přihrávka před branku adresáta nenašla.
15:06'
Střely na branku: 5 – 3
14:43'
Ze zajímavé pozice střílel Perry, jeho pokus však nebyl z nepřesnějších.
14:17'
Golden Knights vyhazují přes všechny čáry na zakázané uvolnění.
14:08'
Zpět do akce. Na buly ve střední zóně u boxu časoměřičů se připravují Haula a Kesler.
14:08'
Fowler již neudržel puk v útočné zóně, čároví pískají Anaheimu postavení mimo hru. Je tu další reklamní přestávka.
13:40'
Domácí se pokouší ihned o odpověď. Střelecký pokus Karlssona ovšem Gibson kryje.
13:32'
Hosté otevírají v polovině čtrnácté minuty skóre dnešního utkání! Coglianovu střelu od modré čáry tečoval mezi kruhy za Fleuryho záda JAKOB SILFVERBERG. Švédský útočník tak zapisuje třináctý gól v sezoně, 1:0 pro Ducks! Asistence: Andrew Cogliano, Rickard Rakell.
12:55'
Getzlaf se snažil přihrát bekhendem na Rakella, dobře ale defenzivně Engelland.
12:25'
Vhazovalo se po levici Johna Gibsona.
12:23'
Puk si to namířil na střídačku Kačerů.
12:06'
Anaheimu nevyšla rozehrávka, Gibson následně raději přikryl puk pod svou rukavici.
11:27'
Domácí v ofsajdu, hra tedy znovu přerušena.
11:14'
Rozhodčí pískají Ducks hru vysokou holí, vhazovat se bude ve střední zóně.
10:54'
Karlsson vystřelil nepříjemně z levé strany, Gibson schoval puk do své lapačky.
10:32'
Fowler zblokoval střelu Marchessaulta do ochranné sítě, vhazovat se bude vzápětí znovu před Gibsonem.
10:22'
Můžeme pokračovat. Marchessault a Vermette v souboji na buly po levici Johna Gibsona.
10:22'
Gibson má kotouč ve své moci, sudí hru přerušují. Na řadu následně přichází druhá reklamní přestávka.
10:01'
Střely na branku: 4 – 2
09:51'
Na druhé straně se snažil natlačit do šance Eakin, dobře ale defenzivně zahrál Pettersson.
09:20'
Do velké šance se ovšem dostal po pasu od Getzlafa Rakell! Fleury podržel své spoluhráče.
08:43'
Silfverberg se snažil přenechat na levé straně Lindholmovi, na puk se ale dostali domácí.
08:22'
Grant zkusil štěstí z levé strany, gólman Vegas zapisuje první zákrok.
07:55'
Konec reklamní přestávky, vhazuje se mezi hole Lindberga a Vermettea po levici Marc-Andre Fleuryho.
07:55'
Střela Henriquea byla zase zblokována McNabbem do ochranné sítě, Fleury tak stále čeká na první zásah v dnešním utkání. Proběhne reklamní přestávka.
07:37'
Kaše nabil Fowlerovi, jeho rána byla tečována Ritchiem a skončila na zadním mantinelu.
06:55'
Útočná akce Golden Knights neměla dlouhého trvání, kupředu míří znovu hosté.
06:32'
Getzlaf hledal střílenou přihrávkou někoho ze svých spoluhráčů, avšak neuspěl.
05:31'
Wagner se natlačil s toušem před Fleuryho branku, k zakončení se ale díky dobré práci Hauly nedostal.
05:01'
Střely na branku: 2 – 0
04:53'
Ihned po buly opustil kotouč hrací plochu, vhazovat by se nyní ale mělo ve střední třetině.
04:49'
Bekhendové nahození Hauly od pravého mantinelu, Gibson ukryl bez rpoblému puk ve svém náručí.
04:19'
Rozehrávka Golde Knights nepřesná, čároví pískají zakázané uvolnění.
03:58'
Cogliana na Silfverberga, ten ovšem nedokázal před Fleurym zpracovat.
02:56'
Střelecký pokus Hyky zblokován Fowlerem.
02:44'
Nepřesná rozehrávka Anaheimu, hrát může soupeř.
02:29'
Ani jeden z brankářů zatím nemusel zasahovat.
01:54'
Ducks s kotoučem za vlastní brankou, obě mužstva střídají.
01:37'
Od modré čáry vypálil Bieksa, minul však tři tyče.
00:53'
Kesler hledal před brankou Cogliana, do přihrávky ale vložil hůl jeden z hráčů Vegas.
00:23'
Perry přihrál nepřesně na Rakella, domácí ovšem následně vyhazují na zakázané uvolnění.
00:03'
Buly pro Ducks, ti ihned nahazují do útočné třetiny.
00:01'
Na úvodní vhazování se staví Jonathan Marchessault a Ryan Getzlaf, jdeme na to!
Hymna je minulostí, poslední vzájemné utkání letošní sezony mezi Golden Knights a Ducks začne co nevidět!
Diváci v T-Mobile Areně si nyní vyslechnou americkou státní hymnu.

Z:45 REC:21-15-6 OG:110 PR:2,55 %ÚS:92,4 SO:1

Vegas Golden Knights: M.-A. Fleury (Lagacé) – Schmidt, McNabb, Sbisa (A), Engelland (A), Hunt, C. Miller – Marchessault, W. Karlsson, R. Smith (A) – Perron, Haula, Matteau – Hyka, Eakin, Tuch – Carpenter, O. Lindberg, Nosek.

Anaheim Ducks: Gibson (R. Miller) – Fowler, Montour, H. Lindholm, Bieksa, M. Pettersson, Manson – Rakell, Getzlaf (C), Perry (A) – Cogliano, Kesler (A), Silfverberg – N. Ritchie, Henrique, O. Kaše – Wagner, D. Grant, Vermette.

Rozhodčí: TJ Luxmore, Dean Morton – Devin Berg, Matt MacPherson.
Dobré ráno, vítejte ještě jednou při sledování NHL. Utkání mezi Golden Knights a Ducks začne zhruba za 20 minut!

8. Arizona Coyotes – 59 záp., 143:197, 44 B
Zdravím všechny fanoušky ledního hokeje, vítejte při sledování zámořské NHL! Její program nabízí dnes v noci celkem šest zápasů. Zde budete moci sledovat čtvrté a zároveň poslední vzájemné střetnutí mezi Vegas Golden Knights a Anaheimem Ducks. Úvodní buly bude v T-Mobile Areně vhozeno krátce po 04:00! Textovým přenosem Vás provede Jiří Sameš.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 04:00.