NHL - Základní část -  ONLINE PŘENOS -  Washington : Columbus - 3. prosince 2017   01:00

Washington
Washington
01:03' Connolly (Eller, Orpik) • 02:06' Chiasson (Niskanen, Smith-Pelly) • 39:23' Ovečkin (Carlson, Bäckström) • 41:08' Kuzněcov (Carlson, Oshie)
4:3
(2:0, 1:2, 1:1)
Columbus
Columbus
23:51' Panarin  (Dubois) • 36:28' Calvert   • 56:58' Werenski  (Dubois, S. Jones)
Washington
Columbus
Bobrovskij (Korpisalo) – Werenski, S. Jones, J. Johnson, D. Savard, Harrington, Nutivaara – Panarin, Dubois, J. Anderson – Jenner, Dubinsky, N. Foligno – Milano, Wennberg, Atkinson – Motte, Sedlák, Bjorkstrand – Calvert.

Dnes je to z mé strany vše. Přeji krásný vstup do nedělního rána.
Jakub Vrána (WSH) 2 střely, 0+0.
Máme za sebou utkání, ve kterém zvítězili domácí hráči velice těsným rozdílem. V 57. minutě totiž ještě zápas zdramatizoval gólem na 3:4, z pohledu Colmbusu, Werenski. Capitals si však hubený, jednogólový náskok udržel a odchází z ledu se třemi body.
59:57'
Jones to ještě zkoušel od modré, ale branku vůbec netrefil.
59:19'
Washington vyhazuje puk do středního pásma.
59:13'
Pokus o vstřelení gólu do prázdné branky končí na zakázaném uvolnění.
58:46'
Neuvěřitelné! Už to vypadlo, že Dubois vstřelí vyrovnávací branku, ale kotouč nakonec za brankovou čáru nedoputoval. Jeden z beků domácích jej vyrazil hokejkou pryč.
58:45'
Bobrovskij na střídačce!
56:58'
Columbus právě vstřelil branku!
Ve zmatku před brankářem Holtbym se nejlépe zorientoval ZACH WERENSKI, který vstřelil gól. Gólman domácích vůbec neměl ponětí, kde je kotouč, a tak měl bek Blue Jackets poměrně snadnou práci. Asistence: Pierre-Luc Dubois, Seth Jones.
56:36'
Washington poslal nepřesně kotouč a puk míří na zakázané uvolnění.
56:11'
Atkinson se dostal do skvělé pozice, ale famózním zákrokem se nyní blýsknul gólman Holtby, který předvedl rychlou lapačku.
56:03'
Oshie se hnal sám na gólmana hostů, tan ovšem skvěle vyrazil puk betony.
55:20'
Střela Savarda od modré skončila na betonu Holtbyho.
54:05'
Aktivnějším celkem je nyní Columbus, ale Holtby si zatím na puk nesáhnul.
52:21'
Střela beckhendem od Andersona.
52:06'
Nyní se hraje hra hodně nahoru a dolu, ale ani jeden z celků si nedokáže udržet třetinu, ve které by se mohl usadit.
50:37'
Panarinova střela byla zblokovaná. Následně se dostal kotouč k brankáři Capitals, který přerušuje hru.
49:18'
Se střelou Johnse měl gólman Holtby celkem problémy. Puk totiž vyrazil přímo před sebe, kde byl chumel hráčů. Naštěstí pro brankáře z hlavního města Spojených států, dokázali hráči poslat kotouč do středního pásma.
48:14'
Nyní odpískáno zakázané uvolnění. Hra se přesune před brankáře Columbusu. Bude to nějaká zajímavá akce?
46:57'
Harrington přestřelil klec.
46:20'
Na ledě vidíme nyní spíše hluchou pasáž. Ani jeden z celků se zatím nedostal ke střele na branku.
44:46'
Domácí chtěli založit rychlý útok směrem dopředu, ale zastavil je ofsajd.
43:42'
Josh Adnerson trefil tyčku! No, tady to bude ještě drama.
43:00'
Sedlák se dostal k ráně a opět narazil na připraveného Holtbyho.
42:59'
Wennbergovu střelu vyrazil Holtby.
41:08'
Washington právě vstřelil branku!
Carlson se dostal před brankáře a následně poslal pas na JEVGENIJE KUZNĚCOVA, který neměl vůbec žádný problém s tím, aby dorazil puk za gólmana. Asistence: John Carlson, TJ Oshie.
40:57'
Hosté dlouho čekali na nějakou akci ve třetině domácích, ale nyní vyráží do protiútoku Washington.
40:01'
Další třetina začne přibližně v 03:02
Tato třetina byla vydatnější na branky. Hostům se podařilo po brankách Panarina a Calverta srovnat krok se svým soupeřem. Ovšem v závěru periody vzal vše na sebe Ovečkin a skvělou střelou poslal svůj mančaft do vedení. Gól do kabiny není rozhodně nic příjemného a uvidíme, jak se s tím výběr Blue Jackets popere.
40:00'
39:23'
ALEXANDER OVEČKIN dostal pas z modré čáry na křídlo. Útočník Washingtonu vyslal střelu zápěstím na klec gólmana Columbusu a kotouč zapadl přesně do klece. Asistence: John Carlson, Nicklas Backsktröm.
39:12'
Jenner podruhé vyloučen a za úplně totožný přestupek. Forvard hostů dostává menší trest za držení.
39:00'
Bude se vylučovat, domácí mají výhodu.
38:19'
Bobroskij raději skočil po puku a přerušil hru před Wilsonem.
37:12'
36:28'
Laxní přístup domácích hráčů má na svědomí gól v oslabení ze strany Blue Jackets! MATT CALVERT získal kotouč u mantinelu najel si před Holtbyho a střelou vyrovnal na 2:2. Bez asistence.
36:07'
Carlson vypálil od modré, ale Bobrovskij kotouč chytil.
35:12'
Máme tu první početní výhodu. Dvě minuty za držení dostává Boone Jenner.
34:35'
Skrumáž před brankou Columbusu musel opět zachraňovat Bobrovskij, který hledal ve skupince hráčů puk, aby jej mohl zakrýt.
33:37'
Backström se dostal ke střele, ale muž s maskou Columbusu puk vyrazil.
32:58'
Orlov po přerušení hry zavadil o brusli gólmana hostů. Vše se proměnilo v komickou situaci, kdy se gólman Blue Jackets snažil udržet na nohou. No, stejně nakonec spadl, ale rozhodně pobavil celou halu.
32:26'
Střelu NIskanena vyrazil Bobrovskij do rohu kluziště.
32:11'
Ovečkin si najel do dobré pozice. Střelou ovšem trefil přesně postaveného brankáře Blue Jackets.
31:30'
Washington držel dlouho formaci Columbusu na ledě.
31:04'
Další icing.
30:58'
Střelu Boweye musel Bobrovskij vyrazit.
30:41'
Nyní to opravdu spíše připomíná přesilovou hru Washingtonu.
30:19'
Columbus se musel nějaký způsobem zachránit a posílá puk na icing.
30:06'
Karta se obrátila a domácí drží hostující celek v kleštích.
28:43'
Bobrovskij měl problémy se střelou Orlova.
28:20'
Po komerční přestávce se hra opět uklidnila.
Rozhodčí chtěl dát zřetelně navědomí, že hráči mají ukončit potyčky, tak fouknul do píšťalky minimálně šestkrát za sebou.
27:37'
Holtby nyní zasahoval a před brankou gólmana domácích se strhla potyčka. Čároví vše stačili roztrhnout.
26:33'
Modrokabátníci jsou po vstřelené brance aktivnějším celkem.
25:42'
Až nyní přerušuje hru Holtby.
24:55'
Nyní je hra nepřesná ani jeden z mančaftů nemá šance.
23:51'
Dubois získal kotouč a poslal pas na ARŤOMA PANARINA, který střelou z první překonal Holtbyho. Gólman Capitals byl totálně bez šance. Asistence: Pierre-Luc Dubois.
23:28'
Columbus je nyní ve třetině domácích a tlačí se směrem k brance. Holtby si připsal dva zákroky po sobě.
21:45'
Foligno jel sám na Holtbyho. Forvard hostů zkoušel střelu mezi betony, ale brankář Washingtonu vyrazil puk.
21:22'
Stephenson otestoval pozornost gólmana hostů. Ten na rameni zachytil puk.
20:33'
Hned ze začátku nahodil kotouč na Holtbyho Panarin. Brankářovi stačil lehký zásah vyrážečkou.
20:01'
Další třetina začne zhruba v 02:00.
Máme za sebou první periodu, ve které jsme viděli dvě branky. Ty padly hned v počátečních minutách hry. Nejprve se dokázal prosadit Connolly a vzápětí skóroval Chiasson. Poté jsme vyložené gólové šance neviděli. Spíše to vypadlo, jakoby se hosté zapomněli ještě někde v letadle.
20:00'
19:34'
Domácím se nedaří udržet puk v útočném pásmu. Můžou za to především nepřesné přihrávky.
18:22'
Harrington nahodil kotouč na branku, ale ten byl zblokován do rohu kluziště.
17:06'
Holtby musel být v pozoru před kombinací první formace hostů. Ke střele se ovšem nikdo nedostal.
16:00'
A další ofsajd. Tentorkát vystavil své spoluhráče do nedovoleného postavení Dimitrij Orlov.
15:25'
Capitals se nyní špatně domluvili a čárový rozhodčí odpískal postavení mimo hru.
13:30'
Columbus dlouho držel pásmo domácích, ale po nepřesné přihrávce Lukáše Sedláka se musí dostat z útočného pásma.
11:52'
Oshie vyslal střelu beckhendem. Gólman kabátníků puk vyráží.
11:39'
Ovečkin se snažil udržet útočnou třetinu, a tak nahodil puk na branku hostů Bobrovskij přerušuje.
10:57'
Carlson nahodil puk od modré, ale ke gólmanovi Columbusu se puk nedostal.
10:17'
Už to vypadlo, že se po delší době podívá do útočného pásma také Washington. Domácí však zastavilo postavení mimo hru.
09:10'
Dubois nahodil puk od modré, brankář Capitals přerušuje hru.
08:17'
Holtby si teď připisuje jeden zákrok za druhým. Ovšem jsou to spíše jen takové propagační střely.
07:42'
Další zásah muže s maskou na straně Capitals. Tentorkát musel zasáhnout proti střele Savarda.
06:56'
Střelu Jennera musel vyrazit Holtby. Gólman Washingtonu měl vcelku problémy s touto technickou ránou.
06:14'
Sedlák zavezl kotouč do třetiny Capitals a následně poslal pas na Nutivaaru. Bek hostů ovšem nahodil kotouč úplně mimo a domácí si berou kotouč na své hole.
05:35'
Smith-Pelly nahodil kotouč na branku. Bobrovskij je připraven.
04:38'
Hra se nyní uklidnila. Domácí jsou ovšem i nadále aktivnější.
04:09'
Domácí se nyní nedohodli a nepřesný pas končí na zaázaném uvolnění.
02:28'
Andersonovu střelu vyrazil Holtby mimo.
02:06'
Tak tohle je vstup jak hrom! Niskanen se snažil nahodit puk z úhlu na branku. Kotouč se odrazil přímo na hůl ALEXI CHIASSONOVI a ten se přesnou ránou nemýlil. Asistence: Matt Niskanen, Devante Smith-Pelly.
01:29'
Tlak Washingtonu i nadále pokračuje.
01:03'
Tak to byla rychlá branka! Eller našel před brankou nikým nehlídaného BRETTA CONNOLYHO, který střelou z první překonal Bobrovského. Asistence: Lars Eller, Brooks Orpik.