NHL - Základní část -  ONLINE PŘENOS -  Winnipeg : Minnesota - 28. listopadu 2017   02:00

Winnipeg
Winnipeg
15:47' Armia (Hendricks, Morrissey) • 17:15' Scheifele (Wheeler, Connor) • 30:56' Trouba (Scheifele, Copp) • 34:18' Perreault (Armia) • 45:13' Connor (Wheeler, Scheifele) • 46:18' Little (Chiarot, Ehlers) • 53:26' Wheeler (Connor, D. Kulikov)
7:2
(2:2, 2:0, 3:0)
Minnesota
Minnesota
08:01' Zucker  (Coyle, Olofsson) • 13:54' Stewart  (Cullen, M. Foligno)
Winnipeg
Hebert, L'Ecuyer – Cameron, Gibbs
MTS Centre, Winnipeg
15 321 diváků
Minnesota
Stalock (Dubnyk) – Suter, Brodin, Dumba, Quincey, Olofsson, R. Murphy – Ennis, E. Staal, Niederreiter – Winnik, M. Koivu, Mikael Granlund – Zucker, Coyle, Z. Mitchell – M. Foligno, Cullen, Stewart.

Československá stopa v utkání:
Český ani slovenský hráč do zápasu nezasáhl.
Tři hvězdy utkání:
1. Mark Scheifele (WPG) 1+2
2. Blake Wheeler (WPG) 1+2
3. Jacob Trouba (WPG) 1+0
Hostující celek se sice v první třetině dostal do dvoubrankového vedení, ale to bylo všechno. Pak už na ledě byl jeden tým a to ten domácí. Winnipeg dokázal vstřelit sedm branek v řadě, díky čemuž naprosto otočil výsledek zápasu, se soupeřem si dělal, co chtěl a zcela zaslouženě vyhrál. Domácí vyslali na branku soupeře 28 střel a dali sedm branek.
59:33'
Hostující brankář drží puk v rukavici, vhazovat se bude před jeho brankou.
59:15'
Connor Hellebuyck si poradil se střelou od modré čáry, kterou vyslal Gustav Olofsson.
59:00'
Hlasatel za velké odezvy z hlediště oznámil poslední minutu hry.
58:33'
Mnoho šancí už neuvidíme.
58:08'
Ve výborné pozici nedokázal přesně trefit kotouč mladičký Patrik Laine.
57:28'
Alex Stalock si připisuje dobrý zákrok, když chytil střelecký pokus domácího hráče. Zakončoval Mark Scheifele.
57:00'
Probíhají poslední tři minuty hry a závěr utkání už je jen formalitou.
56:31'
Connor Hellebuyck musel ještě zasahovat. Zajímavě vypálil Mikko Koivu. Pokus hostujícího hráče brankář Jets kryje.
56:00'
Dostáváme se do finální fáze třetí třetiny, o vítězi je dlouho rozhodnuto. Wild už vyhlíží konec utkání.
55:30'
Mathieu Perreault se propracoval do zakončení, jeho rána od modré čáry nebyla vůbec špatná, ale kotouč se do brány nedostal. Dobře zasáhl Alex Stalock.
54:44'
Minnesota se už vidí po zápase v kabině, tento duel se jí vůbec nepovedl. Hostující celek po slibném začátku úplně propadl.
54:29'
Hra je nyní přerušena, kotouč vypadl z hrací plochy. Následujeme komerční přestávka.
53:26'
Winnipeg právě vstřelil branku!
Domácí celek přidává další branku, tentokrát hledal BLAKE WHEELER při přečíslení dva na jednoho spoluhráče, ale kotouč si do vlastní sítě bruslí srazil Matt Dumba. Asistence: Kyle Connor a Dmitrij Kulikov.
53:15'
Connor Hellebuyck kryje střelecký pokus Mikaela Granlunda.
52:40'
V poklidném tempu se zápas dohrává, ani jeden celek se už nikam nežene. Domácí hokejisté míří za výhrou.
52:17'
Zakázané uvolnění proti Winnipegu.
52:00'
Tyler Myers dobře vypálil příklepem, jeho ránu kryje hostující brankář.
51:40'
Mnooho vyložených šancí momentálně k vidění není.
51:17'
Od modré mohl snížit Matt Dumba. Jeho projektil se však mezi tři tyče nevešel.
50:56'
Eric Staal vypálil z předbankového prostoru, jeho pokus byl zablokovaný. Arénou obíhá mexická vlna. Fanoušci se baví.
50:17'
Dostáváme se do druhé poloviny hry ve třetí třetině, zápas je pravděpodobně rozhodnutý. Domácí celek vstřelil šest branek v řadě.
50:06'
Komerční přestávka.
49:53'
Connor Hellebuyck si poradil s pokusem, který na něho vyslal Mikael Granlund.
49:10'
Jacob Trouba se propracoval do střelecké pozice, jeho pokus kryje Alex Stalock.
48:43'
Mikael Granlund se dostal do postavení mimo hru, a tak se bude vhazovat ve středním pásmu.
48:21'
Hosté už hrají početní výhodu a pokouší se něco vymyslet před brankou soupeře.
48:00'
Sledujeme hru čtyři na čtyři, a pak uvidíme zkrácenou přesilovku Wild.
47:54'
Vyloučení v týmu Winnipeg Jets (Joel Armia – 2 min., nedovolené bránění).
47:10'
Alex Stalock kryje střelecký pokus, který na něho vyslal domácí Kyle Connor.
46:18'
Vyloučení v týmu Minnesota Wild (Kyle Quincey – 2 min., hrubost + 2 min., hrubost).
Vyloučení v týmu Minnesota Wild (Kyle Quincey – osobní trest do konce utkání, hrubost).
Vyloučení v týmu Winnipeg Jets (Dustin Byfuglien – 2 min., hrubost).
Vyloučení v týmu Winnipeg Jets (Nikolaj Ehlers – 2 min., hrubost).
Vyloučení v týmu Minnesota Wild (Chris Stewart – 2 min., hrubost).
46:18'
BRYAN LITTLE výborně tečoval před brankou střelu Chiarota, a tak loví hostující gólman kotouč ze sítě znovu.. Asistence: Ben Chiarot a Nikolaj Ehlers.
45:29'
Oddechový čas pro hosty.
45:13'
Další využitá přesilovka. S pokusem Wheelera si hostující brankář tak tak poradil, následně se k puku dostal KYLE CONNOR. Ten už měl snadnou práci a prostřelil ležícího brankáře. Asistence: Blake Wheeler a Mark Scheifele.
44:44'
Vyloučení v týmu Minnesota Wild (Daniel Winnik – 2 min., vysoká hůl).
44:44'
Domácí celek sice kotouč do branky dostal, ale předcházela tomu vysoká hůl.
43:51'
Dustin Byfuglien vypálil a jeho pokus před brankou ještě někdo ze spoluhráčů tečoval. Alex Stalock kryje kotouč, vhazovat se bude před jeho brankou.
42:46'
Akci hostujícího celku vedl Jonas Brodin, který ovšem puk vyslal vysoko nad branku.
42:31'
Dustin Byfuglien nedokázal prostřelit dobře se vracejícího hráče soupeře.
42:10'
Ryan Suter zakončoval z dobré pozice, ale jeho projektil byl zablokovaný soupeřem. Gólman zasahovat nemusel.
41:16'
Od modré to zkoušel domácí Blake Wheeler. Jeho nepříliš důrazný pokus zablokoval Murphy.
40:30'
Na druhé straně zakončoval Mikko Koivu, jehož střelecký pokus zablokoval Ben Chiarot.
40:19'
Dustin Byfuglien se propracoval do střelecké pozice, jeho pokus kryje Alex Stalock.
40:01'
Minnesota vedla o dva góly. Ještě v první třetině dokázal domácí celek vyrovnat a v té druhé přidal další dva góly, díky čemuž skvěle otočil stav zápasu. Minnesota má o čem přemýšlet během přestávky. Winnipeg je střelecky aktivnější – 17:11.
40:00'
39:50'
Už se nic nestane.
39:12'
Eric Staal a Ryan Suter špatně rozehráli, a tak je z toho jen zakázané uvolnění. Vhazovat se bude před brankou Wild.
39:00'
Ohlášena byla poslední minuta hry v prostřední třetině.
38:40'
Po komerční přestávce a bitce pokračuje druhá třetina.
38:38'
Vyloučení v týmu Winnipeg Jets (Matt Hendricks – 5 min., bitka).
Vyloučení v týmu Minnesota Wild (Daniel Winnik – 5 min., bitka).
37:54'
Jason Zucker se pokoušel obkroužit branku, ale nedokázal přes obránce zakončit, následně domácí odehráli raději jen na icing. Vhazovat se bude před brankou Jets.
37:25'
Winnipeg rozehrává od své branky, Wild se pokouší něco vymyslet v útočném pásmu. Zatím ale marně.
37:00'
Probíhají poslední tři minuty hry ve druhé třetině, Eric Staal hledal spoluhráče lépe postaveného, ale přihrávka postrádala přesnost.
36:30'
Mnoho šancí momentálně k vidění není, sledujeme klidnější pasáž hry. Ani jeden celek se nikam nežene.
35:53'
Znovu došlo k souboji stejných hráčů a i tentokrát uspěl maskovaný muž ve službách Winnipegu.
35:28'
Z bezprostřední blízkosti vypálil Daniel Winnik a jeho pokus zastavil domácí gólman. Connor Hellebuyck snadno zasáhl.
34:18'
Znovu chyba hostující obrany a další inkasovaná branka. Tentokrát zůstal zcela volný MATHIEU PERREAULT, který využil rychlou přihrávku Armii a neměl problém překonat přesunujícího se gólmana. Asistence: Joel Armia.
34:01'
Dobrou přihrávku mezi kruhy dostal Joel Armia. Domácí útočník nezakončil přesně.
33:35'
Tyler Ennis se propracoval do zakončení, obkroužil branku, ale prostřelit domácího gólmana nedokázal. Connor Hellebuyck kryje kotouč.
32:49'
Kotouč vypadl mezi diváky, a tak je hra přerušena. Vhazovat se bude ve středním pásmu na polovině Minnesoty.
32:26'
Od modré čáry vypálil Nikolaj Ehlers. Střelu zápěstím kryje ve výstroji hostující brankář, a tak je hra přerušená.
31:29'
Další gól mohl přidat Tyler Myers, jehož střelecký pokus byl ovšem velmi nepřesný.
30:56'
Domácí celek otáčí skóre z 0:2 na 3:2. Po výborné přihrávce Scheifeleho se prosazuje nepokrytý JACOB TROUBA. Ten zvolil střelu po ledě a na puk hostující brankář nedosáhl. Asistence: Mark Scheifele a Andrew Copp.
30:09'
30:04'
Jonas Brodin minul branku střelou z první.
30:03'
29:16'
Vypadalo to, že se Minnesota při oslabení dostane do přečíslení dva na jednoho, ale dostala se maximálně tak do postavení mimo hru.
29:10'
Winnipeg hraje přesilovku dobře, ale do výraznější střelecké pozice se nemůže domácí celek probojovat.
28:41'
Mark Scheifele dobře zakončoval po Laineho pasu, hostujíc gólman byl pozorný a dokázal si poradit.
28:22'
Domácí celek hraje přesilovou hru, pokouší se něco vymyslet před brankou soupeře, zatím ale marně.
28:03'
Vyloučení v týmu Minnesota Wild (Ryan Suter – 2 min., držení protihráče).
27:47'
Z levého kruhu to zkoušel Nino Niederreiter. Jeho projektil se ovšem mezi tři tyče nevešel.
27:24'
Hostující brankář kryje další střelecký pokus, nyní to zkoušel z dobré pozice Mathieu Perreault.
27:00'
Kyle Connor se dostal do rychlé akce, jeho pokus výborně kryje hostující brankář. Alex Stalock přerušuje hru, vhazovat se bude před brankou Jets. Komerční přestávka.
26:51'
Winnipeg špatně rozehrál, je z toho zakázané uvolnění, což se domácím nelíbí, neboť byl Dustin Byfuglien hodně blízko kotouči.
26:01'
Mark Scheifele se protlačil do útočného pásma, svou střelu schoval za obránce, ale výrazněji ohrozit branku Wild nedokázal.
25:30'
Minnesota se pokouší získat vedení zpět na svou stranu. Zatím se ale nemůže probojovat do výraznější střelecké pozice.
25:13'
Connor Hellebuyck zastavuje hru, vhazovat se bude před jeho brankou.
24:43'
Zack Mitchell měl kotouč za brankou soupeře, ale do střelecké pozice se neodkázal probojovat.
24:33'
Winnipeg se dostal do postavení mimo hru, vhazovat se bude ve středním pásmu.
24:14'
Na vyloženou šanci ve druhé třetině zatím čekáme, fanoušci sledující tento zápas se rozhodně nenudí.
23:58'
Tyler Myers vypálil z bezprostřední blízkosti, jeho ránu ale zablokoval Ryan Suter.
23:41'
Hostující celek si přihrál rukou, hra nemůže pokračovat.
23:23'
Jacob Trouba protečoval kotouč do útočného pásma, a tak mohli jeho spoluhráči vystřídat, icing se nepíská.
22:25'
Kotouč znovu vypadl z hrací plochy, vhazovat se bude ve středním pásmu.
22:16'
Joel Armia se střetl s Mattem Dumbou. Oba hokejisté pokračují ve hře, sledujeme rychlou pasáž ve druhé třetině.
22:00'
21:29'
Tyler Myers to zkoušel od modré čáry, hostujícího brankáře Alexe Stalocka prostřelit nedokázal.
21:10'
Bryan Little byl v postavení mimo hru, domácí celek se špatně dostal do útočného pásma.
20:58'
Kotouč vypadl z hrací plochy, vhazovat se bude ve středním pásmu. To už je minula přesilové hry pryč.
20:40'
Patrik Laine se až nyní dostal do střelecké pozice, branku trefit nedokázal. Domácí celek hraje početní výhodu špatně.
20:01'
Minnesota se dostala do dvoubrankového vedení, během dvou minut dokázal ale domácí celek vyrovnat, a tak platí po první třetině nerozhodný stav.
20:00'
20:00'
Vyloučení v týmu Minnesota Wild (Matt Dumba – 2 min., nesportovní chování).
19:45'
Ani jeden celek se nikam nežene, čeká se na přestávku.
19:38'
V poklidném tempu se úvodní dvacetiminutovka dohrává.
18:53'
Minnesota vyhodila puk přes všechny čáry, a tak se píská icing. Vhazovat se bude v útočném pásmu domácích.
18:29'
Dustin Byfuglien vedl útočnou akci svého týmu, ale do střelecké pozice se nedostal a přihrát kotouč přesněji také nedokázal.
18:15'
Kotouč má domácí celek na své obranné polovině. Aktivněji hraje nyní Minnesota.
18:00'
Probíhají poslední dvě minuty hry v první třetině.
17:33'
Matt Cullen se pokoušel vrátit Minnesotě vedení, ale jeho ránu dobře zablokoval Jacob Trouba.
17:15'
Bleskově využitá přesilová hra a je vyrovnáno. Po krásné křížné přihrávce se prosazuje obranou zcela zapomenutý MARK SCHEIFELE. Jeho rána z první se dala jen težko chytat. Asistence: Blake Wheeler a Kyle Connor.
17:00'
Dustin Byfuglien vypálil z kruhu, jeho pokus se mezi tři tyče nevešel.
16:40'
Vyloučení v týmu Minnesota Wild (Kyle Quincey – 2 min., krosček).
16:25'
Po postavení mimo hru se bude vhazovat ve středním pásmu na polovině hostujícího celku.
15:47'
S první střelou si gólman Alex Stalock dokázal poradit, jenže na dorážku z předbrankového prostoru, kterou poslal JOEL ARMIA mezi betony, byl už krátký. Rychle domácí celek snižuje. Asistence: Matt Hendricks a Josh Morrissey.
15:46'
Alex Stalock kryje střelecký pokus, který vyslal Matt Hendricks.
15:28'
Do mezikruží dostal dobrou přihrávku domácí Jacob Trouba. Bek Winnipegu ale bránu trefit nedokázal.
15:06'
Mathieu Perreault vypálil a jeho tvrdou ránu tečoval mimo hrací plochu hostující Charlie Coyle. Komerční přestávka.
15:01'
Dostáváme se do finální fáze první třetiny, ve které zatím hraje jednoznačně lépe Minnesota.
14:13'
Kyle Connor vypálil z předbrankového prostoru, ale jeho pokus velmi dobře zablokoval Matt Dumba.
13:54'
Minnesota právě vstřelila branku!
Neuznaný gól Minnestu neodrazil od aktivní hry a vyplatilo se. Cullen zpoza branyk našel pře bránou postaveného CHRISE STEWARTA, jehož pokus bez výraznější přípravy zapadl za brankovou čáru, domácí brankář se nestihl přemístit. Asistence: Matt Cullen a Marcus Foligno.
13:01'
Stále pokračuje aktivní hra hostujícího celku, Minnesota vstoupila do zápasu výborně a domácí hráči vůbec neví, jaký styl hry hrát.
12:49'
Zack Mitchell sice kotouč dostal do branky, prosadil se z dorážky, ale gól nemůže být uznán pro postavení mimo hru, které situaci přecházelo. Vhazovat se tak bude ve středním pásmu. Ofsajd to opravdu byl.
12:03'
Domácí celek kombinoval v útočném pásmu za brankou u mantinelu, Winnipeg se kotouč do lepší střelecké pozice nedostal.
11:21'
Mnoho šancí k vidění není, hraje se zejména ve středním pásmu. Ani jeden celek hře nedominuje.
10:14'
Dustin Byfuglien vyzkoušel střelou od modré čáry pozornost brankáře, gólman Wild byl připravený a puk za svá záda nepustil.
10:01'
Dostáváme se do druhé poloviny hry v první třetině, sledujeme rychlý hokej, který se příliš často nepřerušuje.
09:57'
Brankář Winnipegu má na svém kontě další zákrok, tentokrát jeho pozornost vyzkoušel Charlie Coyle. Útočník s číslem tři ale neuspěl.
09:12'
Connor Hellebuyck byl nyní pozorný, dokázal si poradit se střelou hostujícího hráče, zakončoval Matt Dumba. Obránce to zkoušel z velké dálky a maskovaného muže nepřekonal.
08:20'
Po krátké přestávce hra pokračuje dál, sledujeme rychlý hokej, ve kterém se zatím dokázal prosadit jen hostující celek.
08:18'
Hra je přerušena pro postavení mimo hru, komerční přestávka.
08:01'
Hostující celek se dostává do vedení. Coyle přenechal kotouč spoluhráči, kterým byl JASON ZUCKER. Ten před brankou předvedl povedený blafák, a tak nedal brankáři šanci. Connor Hellebuyck na puk nedosáhl. Asistence: Charlie Coyle, Gustav Olofsson.
07:20'
Ben Chiarot ani Adam Lowry nedokázali z předbrankového prostoru překonat brankáře hostujícího celku. Alex Stalock své spoluhráče znovu podržel.
07:00'
Wild dostávají hru do neutrálního pásma, a tak mohou vystřídat. Na výraznější šanci stále čekáme.
06:25'
Alex Stalock rozehrával za svou brankou, útočné pásmo drží domácí celek.
06:01'
Sledujeme rychlý úvod zápasu, brankáři obou týmů musí být pozorní.
05:31'
Od modré čáry vypálil hostující Matt Cullen. Jeho pokus kryje gólman Jets. Hra je tak přerušena.
05:21'
Z hranice kruhu vypálil výborně domácí Jacob Trouba. S jeho pokusem si brankář Alex Stalock dokázal poměrně snadno poradit.
04:34'
Ani jeden celek se do výraznější střelecké pozice nemůže propracovat.
04:02'
Z bezprostřední blízkosti to zkoušel domácí Andrew Copp. Jeho bekhendovou střelu zablokoval hostující obětavě hrající Gustav Olofsson.
02:40'
Jacob Trouba to zkoušel od modré čáry, jeho projektil minul branku o pořádný kus. Gólman Wild zasahovat nemusel.
02:34'
Nyní se do útočného pásma dostal domácí celek, Josh Morrissey ani Joel Armia netrefili branku, neboť jejich pokusy byly zablokované obranou Wild.
01:43'
Z mezikruží to zkoušel hostující Murphy, ale jeho pokus byl nepřesný.
00:50'
Hostující celek rozehrává od své branky, ani jeden celek se nikam nežene, sledujeme klidný úvod zápasu.
00:10'
Kotouč vypadl mimo hrací plochu, vhazovat se bude ve středním pásmu.
00:01'
Zápas začne o něco později.

Winnipeg Jets: Hellebuyck (Comrie) – Morrissey, Trouba, Chiarot, Byfuglien, D. Kulikov, T. Myers – Connor, Scheifele, Wheeler – Ehlers, Little, Laine – Copp, Lowry, B. Tanev – Perreault, Hendricks, Armia.

Minnesota Wild: Stalock (Dubnyk) – Suter, Spurgeon, Brodin, Dumba, Quincey, Olofsson – Ennis, E. Staal, Niederreiter – Winnik, M. Koivu, Mikael Granlund – Zucker, Coyle, Z. Mitchell – M. Foligno, Cullen, Stewart..
Winnipeg Jets odehrál 23 zápasů (13-1-3-6; 31 bodů) a v tabulce Západní konference je na třetí pozici. Z posledních pěti zápasů Jets vyhráli tři a dva prohráli. Poradili si s New Jersey Devils 5:2, Los Angeles Kings 2:1 a Anaheimem Ducks 4:1. Nestačili na Nashville Predators 3:5 a na San Jose Sharks 0:4.
Minnesota Wild odehrála 23 zápasů s bilancí 10-1-3-9 a vybojovala 25 bodů. V tabulce Západní konference je na jedenácté pozici. Z posledních pěti zápasů vyhrála dva. Poradila Buffalo Sabres 5:4 a na nájezdy Colorado Avalanche 3:2. Nestačila na Washington Capitals 1:3, v prodloužení na New Jersey Devils 3:4 a St. Louis Blues 3:6.
Zdravím všechny fanynky a fanoušky National Hockey League. V tomto zápase proti sobě nastoupí Winnipeg Jets a Minnesota Wild.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 02:00.