NHL - Základní část -  ONLINE PŘENOS -  Anaheim : Calgary - 4. dubna 2019   04:30

Anaheim
Anaheim
05:01' Steel (Rakell, Silfverberg) • 06:58' Jones (Rowney, D. Grant) • 24:57' Getzlaf (Rowney)
Calgary

Děkuji Vám za pozornost, přeji příjemné čtvrteční ráno!

58:30'
Rittich zamířil na střídačku, Flames to ještě zkusí bez brankáře.
57:01'
Necelé tři minuty do konce třetí třetiny. Zdramatizují Flames ještě nějak toto utkání?
56:33'
Nahození Getzlafa z pravé strany Ritticha neohrozilo.
55:57'
Prudká střela Lindholma z levé strany, Rittich touš vyrazil před sebe.
54:31'
Obrovská příležitost pro Tkachuka na levé straně snížit na 2:3 z pohledu Flames, jeho pokus ale zamířil těsně vedle.
53:46'
Následně Kačerům odpískáno zakázané uvolnění.
53:35'
Ryan se středem prokličkoval do útočného pásma, ke střele se ale už nedostal.
52:40'
Na ledě se momentálně v podstatě nic neděje. Brankáři mohou být naprosto v klidu.
51:11'
Střely na bránu: 27 – 23
50:01'
Polovina třetí třetiny, Ducks si stále drží nad Flames dvougólový náskok, 3:1.
49:43'
Icing v podání hostujících hokejistů.
48:48'
Rowney pálil zprava bez přípravy, Rittich sbírá touš do své lapačky.
48:17'
Konec reklamní přestávky, Grant a Jankowski na vhazování ve střední třetině, před střídačkou Plamenů.
48:17'
Puk skončil v ochozech Honda Center, proběhne první reklamní přestávka ve třetí třetině.
47:31'
47:11'
První střelu obstaral až nyní Ritchie, Rittich ale dával pozor a vyrazil.
46:32'
Začíná druhá minuta z trestu Frolíka. Calgary se zatím brání s velkým přehledem.
45:31'
Druhá početní výhoda pro Ducks. Pojistí si domácí své vedení?
45:31'
Vyloučení v týmu Calgary Flames (Michael Frolík – 2 min., hákování).
45:06'
Střely na bránu: 24 – 21
44:32'
Vhazovalo se v neutrální zóně, před střídačkou Anaheimu.
44:30'
Kotouč si to namířil do prostoru mezi střídačky, hra je tedy přerušena.
43:16'
Perryho střelecký pokus z levé strany zablokoval Prout do ochranné sítě.
42:00'
41:48'
Na pravé straně zkoušel něco vymyslet Ryan, avšak příliš nepochodil.
41:25'
Plamenům se ani nedaří dostat do útočného pásma.
40:02'
Flames začínají třetí třetinu na přesilovce.
40:01'
Oba týmy jsou zpět na ledě Honda Center. Závěrečná, třetí dvacetiminutovka je tady!

40:00'
Vyloučení v týmu Anaheim Ducks (Jacob Larsson – 2 min., vražení na hrazení).
39:29'
Nepřesnost Prouta, Calgary odpískáno zakázané uvolnění.
39:01'
Hlasatelem byla ohlášena poslední minuta prostředního dějství.
38:20'
Střelecký pokus Quinea z levé strany, Miller připraven.
37:45'
37:24'
Dvě dobré šance Tkachuka z pravé strany, Miller ale odvedl kvalitní práci.
35:45'
Čtyři minuty a 15 vteřin do konce druhé třetiny. Podaří se hostům snížit na 2:3?
35:45'
Po reklamní přestávce začne čtvrtá přesilovka Flames.
35:45'
Vyloučení v týmu Anaheim Ducks (Cam Fowler – 2 min., zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo).
35:30'
Flames nyní předvedli několik dobrých střídání, při kterých drželi dlouho útočné pásmo. Miller a jeho spoluhráči však zvládli odolat.
33:52'
Lindholm od levého mantinelu přestřelil Rittichovu bránu.
32:42'
Mangiapaneho pokus z pravé strany zablokován soupeřem, Miller tedy bez práce.
32:26'
Střely na bránu: 19 – 18
31:34'
Rakellovo obkroužení brány a následná šance Rowneyho z levé strany, Rittich na své pozici.
30:04'
Vhazuje se po levé ruce Millera, mezi hokejky Silfverberga a Ryana.
30:04'
Proběhne další z reklamních přestávek.
30:04'
Frolík před bránou tečoval střelecký pokus spoluhráče od modré čáry, Miller měl plné ruce práce.
29:50'
Krátce před polovinou utkání vedou Ducks doma nad Flames o dva góly, 3:1.
29:27'
Perry útočil po levé straně, obrana Calgary byla ale dobře zorganizovaná.
28:40'
Tkachuk se zleva natlačil před bránu, přičemž za Millerem se po jeho zakončení ozvala branková konstrukce.
28:12'
27:56'
Backlund a Mangiapane si vytvořili šance, Miller ale v obou případech pozorný.
26:12'
Grant a Ryan na vhazování po pravici Millera.
26:12'
Třetí přesilová hra Flames začne až po reklamní přestávce.
26:12'
Vyloučení v týmu Anaheim Ducks (Devin Shore – 2 min., zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo).
25:21'
Střely na bránu: 15 – 13
24:57'
Anaheim právě vstřelil branku!
Ducks vedou 3:1! Z pravého kruhu vystřelil pěkně k levé tyči RYAN GETZLAF. Pro kapitána domácích čtrnáctý gól v letošní sezoně! Asistence: Carter Rowney.
24:53'
24:00'
Střela Fantenberga z levé strany a zákrok Millera lapačkou.
23:54'
První polovina z trestu Larssona je pryč, Miller se musí mít na pozoru.
22:53'
Druhá početní převaha pro Flames. Dočkáme se vyrovnání?
22:53'
Vyloučení v týmu Anaheim Ducks (Jacob Larsson – 2 min., nedovolené bránění).
22:35'
Pokus Henriquea z pravého kruhu pro vhazování, Rittich touš vyrážel pravým betonem do rohu.
21:02'
Střela Jonese z pravé strany zablokována Välimäkim vysoko nad, do ochranné sítě.
20:28'
Welinski vystřelil od modré čáry, zleva, bez přípravy, Rittich připraven.
20:01'
Druhá část odstartuje za několik málo okamžiků.

19:01'
Ohlášena poslední minuta úvodní periody.
18:07'
Hosté v plném počtu. Začíná jejich zkrácená přesilovka.
17:28'
Hrát se nyní bude ve čtyřech. Vhazuje se po levé ruce Millera.
17:28'
Vyloučení v týmu Anaheim Ducks (Nick Ritchie – 2 min., podrážení).
17:08'
Začíná druhá minuta z trestu Stonea, Kačerům se zatím na přesilovce nedaří.
16:07'
Ducks si zahrají první přesilovou hru dnešního utkání. Vhazování po levici Ritticha.
16:07'
Vyloučení v týmu Calgary Flames (Michael Stone – 2 min., nedovolené bránění).
15:55'
Rána Stonea od modré čáry, Miller má puk ve svém náručí.
14:30'
Pět minut a 30 vteřin do konce první třetiny. Vhazuje se ve střední třetině, poblíž trestné lavice Calgary.
14:30'
Další postavení mimo hru v podání domácího týmu, na řadě je v pořadí třetí reklamní přestávka.
13:27'
Sprongova střela od pravého mantinelu, Rittich neměl potíže se zákrokem.
12:47'
Ofsajd ze strany Anaheimu.
12:11'
Střely na bránu: 7 – 7
11:51'
Zpět do akce! Steel a Ryan v souboji na vhazování po pravé ruce Millera.
11:51'
V Honda Center právě probíhá druhá reklamní přestávka.
11:51'
Nebezpečná střela Fantenberga z levé strany, Miller ale připraven na správném místě.
10:33'
Proutův pokus od modré čáry na Millera neprošel.
10:01'
Je za námi polovina první třetiny, Ducks vedou nad Flames 2:1.
09:01'
Konec reklamní přestávky, Getzlaf a Jankowski na vhazování po levici Ritticha.
09:01'
Hra je přerušena, proběhne první reklamní přestávka.
08:28'
Calgary právě vstřelilo branku!
Flames v polovině deváté minuty snižují na 1:2! Pohlednou kombinaci zakončil před bránou bekhendem DEREK RYAN. Asistence: Johnny Gaudreau, Austin Czarnik.
06:58'
Ducks jdou do dvougólového vedení! Autorem gólu je MAX JONES, jenž obkroužil bránu a následně zleva překonal Ritticha. 2:0! Asistence: Carter Rowney, Derek Grant.
06:37'
Nahození Larssona od modré, z pravé strany, minulo tři tyče.
06:06'
Střely na bránu: 5 – 1
05:31'
Kotouč opustil hrací plochu, následovat by mělo podle signalizace sudích vhazování v neutrální zóně.
05:01'
Ducks na začátku šesté minuty otevírají skóre dnešního utkání! Ze středu útočného pásma vystřelil přesně bez přípravy SAM STEEL. Jeho pátá trefa v této sezoně, 1:0! Asistence: Rickard Rakell, Jakob Silfverberg.
04:45'
Domácí hokejisté už nějakou chvíli drží útočné pásmo. Aktivní je přitom zejména Rakell.
03:30'
Po chybě Stonea při rozehrávce střílel z dobré pozice Ritchie, Rittich ovšem své mužstvo podržel.
03:12'
Čároví odpískali Plamenům postavení mimo hru.
02:09'
Střelecký pokus Anderssona od modré čáry, zprava, minul Millerovu svatyni.
01:12'
Nepřesnost a zakázané uvolnění v podání Kačerů. Vhazovat se tak za malý moment bude před Millerem.
00:57'
Jones vystřelil z levého kruhu pro vhazování nepřesně.
00:32'
První útočná akce patřila Anaheimu, Ritchie se ale po levé straně daleko nedostal.
00:01'
Úvodní vhazování zápasu obstarají Getzlaf a Jankowski, jdeme na to!
Hymny jsou minulostí, divizní souboj mezi Ducks a Flames co nevidět začne.
Zahajovací formace obou mužstev stojí na modrých čarách, v Honda Center zazní kanadská a americká státní hymna.

→ Z:44 REC:27-8-5 PR:2.60 %ÚS:91.1

Anaheim Ducks: R. Miller (Gibson) – H. Lindholm, Ja. Larsson, Fowler (A), J. Megna, Welinski, Holzer – Rakell, Steel, Silfverberg – N. Ritchie, Getzlaf (C), Sprong – D. Shore, Henrique, Perry (A) – Jones, D. Grant, Rowney.

Calgary Flames: Rittich (M. Smith) – Fantenberg, R. Andersson, Välimäki, Mi. Stone, Kylington, Prout – J. Gaudreau, D. Ryan, Czarnik – Tkachuk (A), Backlund (A), Frolík (A) – Dubé, Jankowski, Neal – Mangiapane, Quine, Hathaway.

Rozhodčí: Wes McCauley, Garrett Rank – Darren Gibbs, Bryan Pancich.
Příjemnou čtvrteční hokejovou noc! Vítám Vás všechny ještě jednou při sledování utkání NHL mezi týmy Anaheim Ducks a Calgary Flames.
KDO JE VE FORMĚ?

ANA:
Útočník Rickard Rakell za posledních pět zápasů vstřelil sedm gólů a zaznamenal celkem osm kanadských bodů.

CGY:
Útočník Sean Monahan si v posledních třech zápasech připsal za tři góly a tři asistence celkem šest kanadských bodů.

CALGARY FLAMES
- 1. místo v Západní konferenci (107 bodů)
- jistý vítěz Pacifické divize, Západní konference

Flames zvládli zvítězit ve třech zápasech po sobě. Za uplynulých osm utkání zaznamenali hned šest úspěchů. V posledním duelu vyhráli na ledové ploše Los Angeles Kings 7:2. Dva góly vstřelil útočník Derek Ryan.

ANAHEIM DUCKS
- 14. místo v Západní konferenci (76 bodů)
- jistý nepostup do play-off

Ducks za posledních pět střetnutí zapsali bilanci 3-1-1. V posledních 10 zápasech dokázali šestkrát zvítězit. V minulém utkání uspěli na ledě Edmontonu Oilers 5:1. Hattrickem se blýskl útočník Rickard Rakell.
Zdravím všechny fanoušky ledního hokeje, vítejte při sledování National Hockey League! Zde budete moci sledovat divizní duel mezi týmy Anaheim Ducks a Calgary Flames. Úvodní vhazování tohoto utkání bude v Honda Center vhozeno krátce po 04:30! Textovým přenosem Vás bude provádět Jiří Sameš.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 04:30.