NHL - Základní část -  ONLINE PŘENOS -  Chicago : Buffalo - 8. března 2019   02:30

Chicago
Chicago
16:01' Keith (J. Toews, P. Kane) • 18:26' Anisimov (Kahun, P. Kane) • 44:48' Anisimov  • 47:57' Perlini (J. Toews, Koekkoek) • ' P. Kane
5:4
(2:0, 0:3, 2:1 - 0:0)

3:1 (SN)

Buffalo
Buffalo
23:16' Sobotka  (Girgensons, T. Thompson) • 24:39' Montour  (S. Wilson, Bogosian) • 26:45' Bogosian  (Rodrigues) • 47:20' Okposo  (Rodrigues, Sheary)
Chicago
Crawford (Delia) – Keith, Seabrook, Koekkoek, E. Gustafsson, C. Murphy, Dahlström – Saad, J. Toews, Hayden – DeBrincat, D. Strome, Perlini – Kahun, Anisimov, P. Kane – Kunitz, Kämpf, Krüger.

3. Patrick Kane (CHI) 1+3
Duncan Keith a Arťom Anisimov dostali domácí celek, který špatně začal, do dvoubrankového vedení. Buffalo bylo v první části třetiny výrazně aktivnější, ale Corey Crawford své spoluhráče podržel.

Buffalu vyšla druhá třetina na výbornou. Vladimír Sobotka snížil, pak rychle dokázal Brandon Montour vyrovnat a pracně vybudovaný náskok Chicaga byl pryč. Zatím rozhodující branku vstřelil hostující celek při vlastním oslabení, krásně se trefil Zach Bogosian.

Arťom Anisimov dokázal z kraje třetí třetiny vyrovnat na 3:3. Hosty do vedení poslal Kyle Okposo. Na 4:4 srovnával Brendan Perlini. V nájezdech pak o výhře Chicaga rozhodl Patrick Kane.
V samostatných nájezdech zvítězil tým Chicago Blackhawks.
Autorem vítězné branky je PATRICK KANE, ujala se jeho blesková střela.
Alex DEBRINCAT proměňuje.
Sam REINHART neproměňuje.
Patrick KANE proměňuje.
Jack EICHEL proměňuje.
Jonathan TOEWS proměňuje.
Samostatné nájezdy začínají.
Dramatické prodloužení končí, uvidíme nájezdy.
65:00'
Prodloužení skončilo.
64:47'
Oddechový čas pro hosty.
Corey Crawford senzačně zastavil asi pět střel a dorážek hostujícího hráče. Zach Bogosian neprostřelil brankáře.
64:00'
Poslední minuta prodloužení
63:50'
Alex DeBrincat minul branku.
63:41'
Dylan Strome má za sebou velmi dobré střídání.
63:05'
Jonathan Toews výborně pálil, trefil jen brankáře.
62:31'
Brandon Saad trefil brankovou konstrukci, následně minul Jack Eichel branku.
62:12'
Hra se přelévá ze strany na stranu.
Carter Hutton rozehrává od své branky.
61:04'
Velkou šanci měl Brandon Saad, nicméně se prosadit nedokázal.
60:41'
Domácí střídají, a tak přicházejí o útočné pásmo.
60:16'
Jonathan Toews se propracoval do útočného pásma, ale nevypálil.
58:04'
Sabres se dostali do postavení mimo hru.
57:40'
Po krátké přestávce hra pokračuje dál, probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny. Drama vrcholí.
56:46'
Icing vrací hru před branku Sabres.
56:25'
Ani jeden celek se nyní nikam nežene, hraje se dlouhou dobu bez přerušení.
56:01'
Jack Eichel zakončoval z dobré střelecké pozice, Corey Crawford byl připravený.
55:35'
Conor Sheary se sice dostal do útočného pásma, ale vypálit na branku nedokázal.
54:04'
Marco Scandella pálil hodně nepřesně z mezikruží.
53:30'
Mnoho šancí momentálně k vidění není, stav zápasu je vyrovnaný. Ani jeden celek nechce podle všeho chybovat.
52:00'
Chicago rozehrává od své branky, Patrick Kane se dostal do útočného pásma.
51:32'
Tage Thompson pálil z dobré střelecké pozice, jeho projektil končí mimo branku, gólman zasahovat nemusel.
50:27'
Komerční přestávka.
50:01'
Dostáváme se do druhé poloviny hry ve třetí třetině, Corey Crawford kryje kotouč po střele soupeře.
47:57'
Chicago právě vstřelilo branku!
Znovu je to plichta. Jeden z hostující obránců zblokoval střílenou přihrávku hráče Chicaga, puk se tak dostal do míst, kde byl BRENDAN PERLINI. Jeho rána byla přesná, přesunující se brankář neměl nárok. Asistence: Jonathan Toews a Slater Koekkoek.
47:20'
Sabres právě vstřelili branku!
Tak vyrovnaný stav dlouho netrval, Conor Sheary začal akci, kterou po krásné přihrávce spoluhráče zakončoval střelou do prázdné branky KYLE OKPOSO. Asistence: Evan Rodrigues a Conor Sheary.
46:57'
44:48'
Je vyrovnáno, nyní domácím po mohlo také štěstí. Hosté špatně rozehráli, následně brankáři vypadl kotouč, a pak jej dorážel ARŤOM ANISIMOV.
43:46'
Hostující celek se dostal do střelecké pozice, Slater Koekkoek zblokoval střelu.
42:50'
Buffalo rozehrává od své branky, mnoho šancí momentálně k vidění není.
41:30'
Blackhawks se dostali do útočného pásma, kde kombinují, ale nemohou se prosadit, píská se icing.
41:10'
Ani pátou přesilovku domácí celek proměnit nedokázal.
40:50'
Carter Hutton kryje střelu, kterou z bezprostřední pozice vyslal Dylan Strome.
40:01'
40:00'
39:23'
Carter Hutton se štěstím dokázal zastavit střelu, kterou vylsla Kane, a pak tečoval Dylan Strome.
39:15'
Vyloučení v týmu Buffalo Sabres (Brandon Montour – 2 min., zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo).
38:14'
Nyní kryje hostující brankář kotouč po střele, kterou vyslal Perlini.
38:00'
Oznámeny byly poslední dvě minuty druhé třetiny, Buffalo hraje aktivněji.
37:16'
Dostáváme se do finální fáze hry ve druhé třetině, ve třetině, která se absolutně nepovedla Chicagu.
36:16'
36:10'
Duncan Keith bleskově přenesl směr hry.
36:00'
Vyloučený hráč se vrací do hry.
35:40'
Brent Seabrook pálil nepřesně od modré čáry.
34:59'
Domácí se usadili v útočném pásmu, kde kombinují.
34:00'
V tomto zápase se domácícm přesilovky vůbec nedaří.
33:48'
Přesilovka pro Chicago.
33:48'
Vyloučení v týmu Buffalo Sabres (Casey Mittelstadt – 2 min., hákování).
33:44'
Connor Murphy pálil z dobré pozice, ale minul branku.
33:40'
33:20'
Domácí celek se velmi dobré brání, hosté mají problémy dostat se do útočného pásma.
31:40'
Vyloučení v týmu Chicago Blackhawks (Jonathan Toews – 2 min., sekání).
31:05'
Postavení mimo hru a v něm domácí Arťom Anisimov. Vhazovat se tak bude ve středním pásmu.
30:39'
30:01'
Dostáváme se do druhé poloviny hry v této třetině i v zápase, Buffalo vede o gól.
29:23'
Chris Kunitz se pokoušel dostat od útočného pásma, k zakončení se však nedostal.
28:32'
Vladimír Sobotka pálil z dobré pozice, Corey Crawford kryje kotouč.
28:10'
Kotouč vypadl z hrací plochy.
27:41'
26:45'
Stalo se to, co čekal málokdo. Sabres otáčí vývoj zápasu a rázem vedou. Krásnou akci zakončil při vlastním oslabení ZACH BOGOSIAN. Zpoza branky se natáhl a rychle zakončoval. Asistence: Evan Rodrigues.
26:31'
Patrick Kane pálil nepřesně.
26:20'
Domácí celek se usadil v útočném pásmu.
25:19'
Vyloučení v týmu Buffalo Sabres (Brandon Montour – 2 min., podrážení).
24:39'
Z ničeho nic je vyrovnáno, ránou ze střední vzdálenosti se prosazuje BRANDON MONTOUR. Tento kotouč mohl domácí brankář mít, žádná nechytatelná rána to nebyla. Asistence: Scott Wilson a Zach Bogosian.
24:00'
Mnoho šancí v této třetině zatím k vidění není, ani jeden celek se nikam nežene.
23:16'
V ponechané výhodě je sníženo, prosazuje se po krásné kombinaci a odražené střele spoluhráče VLADIMÍR SOBOTKA. Ten doklepával do prázdné branky. Asistence: Zemgus Girgensons, Tage Thompson.
21:53'
Brendan Perlini dostal hru do útočného pásma, jeho projektil kryje brankář Carter Hutton.
21:10'
Sledujeme klidný úvod druhé třetiny, hostující celek pokračuje v aktivní hře, podobně jako v úvodu první třetiny.
20:40'
Jack Eichel pálil, jeho projektil kryje domácí brankář.
20:01'
20:00'
19:56'
Už se nic nestane.
18:54'
Carter Hutton se dostal špatnou rozehrávkou do problémů, ale dokázal si poradit.
18:30'
Vyloučení v týmu Chicago Blackhawks (David Kämpf – 2 min., podrážení).
18:26'
Domácí celek navyšuje své vedení, krásným blafákem se prosazuje a střelou do odkryté branky navyšuje vedení ARŤOM ANISIMOV. Asistence: Dominik Kahun a Patrick Kane.
18:00'
Probíhají poslední dvě minuty hry v první třetině.
16:01'
Domácí celek se dostává do vedení, ujala se bekhendová střelou, kterou z bezprostřední blízkosti vyslal DUNCAN KEITH. Carter Hutton nedokázal zasáhnout. Asistence: Jonathan Toews, Patrick Kane.
15:47'
Brent Seabrook pálil od modré čáry, jeho projektil kryje brankář Sabres.
15:08'
Sabres vyhazují přes všechny čáry.
14:34'
Alex DeBrincat nevypálil vůbec špatně, jeho dvě střely vyrazil Carter Hutton před sebe, a pak už hrála obrana.
14:03'
Chicago nyní hraje nyní druhou přesilovku a věří, že ji sehraje lépe než tu první.
13:43'
Vyloučení v týmu Buffalo Sabres (Rasmus Ristolainen – 2 min., hrubost).
12:46'
Dvě tři dobré střely vyslal domácí celek na branku soupeře.
12:28'
Další hostující rána od modré čáry byla zblokovaná.
11:49'
Brendan Perlini pálil z dobré pozice, Carter Hutton tak tak podržel kotouč. Buffalo je střelecky aktivnější, v tomto ohledu vede 11:5.
11:24'
Po dlouhé době se domácí celek na chvilku dostal do útočného pásma.
10:42'
Buffalo hraje aktivněji, Jack Eichel autorem další střely, domácí obrana si dokázala poradit.
10:21'
Corey Crawford přerušuje hru, komerční přestávka.
10:01'
Dostáváme se do druhé poloviny hry v první třetině, domácí celek má velké problémy s hrou v útočném pásmu.
09:29'
Domácí vybojovali buly v útočném pásmu.
08:40'
Špatná přesilovka, Chicago si nevypracovalo vůbec žádnou šanci.
08:36'
07:40'
Blackhawks musí rozehrávat od své branky, skvěle to udělal při oslabení Sobotka.
07:22'
Domácí celek kombinuje v útočném pásmu, kde se pokouší něco vymyslet.
06:36'
Vyloučení v týmu Buffalo Sabres (Casey Nelson – 2 min., držení).
06:13'
Přesilovku budou hrát domácí, již hrají bez brankáře.
05:14'
Na výraznější šanci v tomto zápase čekáme. Casey Mittelstadt pálil z dobré pozice, jeho pokus kryje domácí brankář. Corey Crawford má na svém kontě třetí zásah.
04:02'
Marcus Krüger pálil z dobré pozice, zachytil kotouč po vyhození obránce Sabres, Carter Hutton byl pozorný.
03:34'
Buffalo Sabres rozehrává od své branky, domácí brankář zachytil kotouč za brankou, a tak se směr hry otáčí.
02:45'
Casey Nelson čeká na dostřídání spoluhráčů, následně se Tage Thompson dostal do postavení mimo hru.
02:20'
Casey Mittelstadt pálil z pravého kruhu, jeho ránu kryje brankář domácího celku.
02:06'
Brendan Perlini kombinuje se svými spoluhráči.
01:37'
Slater Koekkoek pálil od modré čáry, jeho projektil byl zblokovaný, následně puk končí mimo.
00:44'
Sam Reinhart měl velkou šanci svého celku, výborně zakončoval a jeho ránu kryje Corey Crawford.
00:20'
Hostující celek začal aktivněji, sledujeme dobrou hru Buffala v úvodu zápasu.
00:01'

Chicago Blackhawks: Crawford (Delia) – Keith, Seabrook, Koekkoek, E. Gustafsson, Forsling, C. Murphy – Saad, J. Toews, Hayden – DeBrincat, D. Strome, Perlini – Kahun, Anisimov, P. Kane – Kunitz, Kämpf, Krüger.

Buffalo Sabres: C. Hutton (Ullmark) – Scandella, Ristolainen, Dahlin, C. Nelson, Bogosian, Montour – Eichel, Skinner, S. Reinhart – Sheary, Rodrigues, Okposo – S. Wilson, Mittelstadt, Pominville – Girgensons, Sobotka, T. Thompson..
Jedná se o druhý vzájemný zápas v této sezóně, ten první vyhrálo Chicago vysoko 7:3. Do sestavy Chicaga by se mohl vrátit po zranění nohy David Kämpf. Chybět naopak bude gólman Cam Ward.

Buffalo čeká úvodní ze dvou venkovních zápasů v řadě. Vladimír Sobotka a Zach Bogosian by se mohli vrátit do sestavy, oba hráči plně trénují. Ve vzájemných zápasech hraje velmi dobře Jason Pominville, v posledních deseti vzájemných zápasech zaznamenal deset bodů.
Zdravím všechny fanynky a fanoušky National Hockey League. V tomto zápase proti sobě nastoupí Chicago Blackhawks a Buffalo Sabres.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 02:30.