NHL - Základní část -  ONLINE PŘENOS -  Colorado : Calgary - 14. října 2018   04:00

Colorado
Colorado
00:11' MacKinnon (Rantanen, Landeskog) • 02:40' Compher (Barrie, Cole)
2:3
(2:0, 0:1, 0:1 - 0:1)
Calgary
Calgary
30:52' S. Bennett  (Backlund, Mi. Stone) • 58:06' E. Lindholm   • 60:46' J. Gaudreau  (Monahan, Brodie)
Colorado
Walsh, StPierre – Gawryletz, Nansen
Pepsi Center, Denver
Calgary

Domácí celek vedl po první třetině o dvě branky. Následně dokázali hosté vyrovnat, Sam Bennett snížil a v čase 58:06 vyrovnal Elias Lindholm. Prodloužení rychle rozhodlo Calgary, trefil se Johnny Gaudreau.
Calgary právě vstřelilo branku!
A je konec, hosté vítězí. Sean Monahan poslal do brejku JOHNNY GAUDREAUA, který si blafákem poradil s brankářem a kotouč poslal mezi betony. Asistence: Sean Monahan a TJ Brodie.
60:13'
Jeden z domácích hráčů minul branku bekhendem.
60:01'
Domácí celek vedl po první třetině o dvě branky. Následně dokázali hosté vyrovnat, Sam Bennett snížil a v čase 58:06 vyrovnal Elias Lindholm. Uvidíme tedy prodloužení.
60:00'
59:28'
Colorado špatně vyhodilo, píská se zakázané uvolnění. Buly před brankou Semjona Varlamova.
59:00'
Probíhá poslední minuta hry ve třetí třetině.
58:06'
Příliš laxně rozehrával domácí celek a soupeř toho dokázal využít. Puk vybojoval ELIAS LINDHOLM a rychlou střelou překonal brankáře.
58:00'
Hosté hrají v šesti, David Rittich je na střídačce.
57:00'
Mark Jankowski vybojoval útočné pásmo, následně o něj ale jeho spoluhráči přišli.
56:06'
Hraje se spíše ve středním pásmu. Colorado zatím nepřipouští závěrečný tlak soupeře.
55:48'
James Neal to nyní zkoušel, bleskově k němu přistoupil Alexander Kerfoot.
55:24'
Colorado ve druhé polovině třetí třetiny zlepšilo obrannou hru, hosté se do šancí nedostávají tak snadno.
54:30'
Po krátké přestávce pokračuje třetí třetina.
54:26'
Rána od modré čáry a puk kryje znovu domácí brankář.
54:00'
Semjon Varlamov vykopl kotouč, následně hrají domácí v pěti.
53:33'
Mark Giordano neudržel útočné pásmo. Flames museli útočnou třetinu vyklidit.
53:07'
Hosté hrají přesilovou hru, ale nemohou se stabilněji usadit v útočném pásmu. Domácí obrana hraje zodpovědně.
52:16'
Vyloučení v týmu Colorado Avalanche (Carl Söderberg – 2 min., hákování).
51:40'
Flames se usadili v útočném pásmu, kde kombinují, Mark Giordano pálil mim branku.
50:45'
Polovina třetí třetiny je pryč, hostující celek stále prohrává o jednu branku.
50:08'
Další střelu Flames kryje domácí maskovaný muž. Komerční přestávka.
49:48'
25:34, tak vypadá aktuálně statistika střel na branku. Hostující celek je v tomto ohledu aktivnější.
48:26'
Mikael Backlund se dostal do útočného pásma, ale byl dobře bráněn obránci, a tak nevypálil.
48:07'
Hráči Colorada musí o útočné pásmo bojovat.
47:47'
Jeden z hostujících beků vyhazuje přes všechny čáry.
47:30'
Přesilovku tedy hraje domácí celek, který má možnost navýšit své vedení.
47:19'
Vyloučení v týmu Colorado Avalanche (Nikita Zadorov – 2 min., hrubost).
Vyloučení v týmu Calgary Flames (Sam Bennett – 2 min., hrubost + 2 min., hrubost).
47:00'
Hraje se rychlý hokej, hostující celek má převahu a snaží se vyrovnat co nejrychleji.
46:40'
Mark Giordano pálil od modré čáry, jeho ránu dobře viděl Semjon Varlamov, a tak v pohodě zasáhl. Komerční přestávka.
45:53'
Mikko Rantanen zakončoval rychlou akci svého celku, brankář Flames byl pozorný.
45:23'
Sean Monahan vracel kotouč před branku, následně už byl pozorný Semjon Varlamov. Hra je přerušená.
44:30'
Hostující celek hraje aktivně a pokouší se vyrovnat, proti je pochopitelně domácí defenziva.
43:44'
Obrovskou šanci měli nyní hosté, ale znovu Semjon Varlamov předvedl velmi dobrý postřeh a nenechal se překonat u tyčky. Skvělá poziční hra.
42:30'
Matt Calvert se pokoušel propracovat do zakončení, ale jeho rána z předbrankového prostoru byla zblokovaná.
42:10'
Sledujeme rychlý hokej v úvodu třetí části hry.
41:46'
James Neal dobře vypálil přes obránce, a tak musel zasahovat Semjon Varlamov. Betonem vykopl kotouč.
40:43'
Svou první šanci ve třetí třetině mají také domácí, jejich projektil byl zblokovaný.
40:15'
Hostující celek vstoupil do třetí třetiny aktivně, domácí se musí bránit.
40:01'
Krátce po polovině zápasu snížil hostující Sam Bennett. Výborný výkon předvedl domácí Semjon Varlamov. Brankář Colorada drží své spoluhráče v těsném vedení po čtyřiceti minutách.
40:00'
39:40'
Austin Czarnik se zkoušel prosadit v útočném pásmu, ale neuspěl.
39:20'
Už se pravděpodobně nic nestane, v poklidném tempu se třetina dohrává.
38:05'
Semjon Varlamov si nyní dokázal poradit s velkou šancí soupeře.
37:50'
Semjon Varlamov zasahovat nemusel, rána od modré čáry byla zblokovaná.
37:30'
Hosté hrají dobře přesilovku, kombinují v útočném pásmu.
37:21'
Střela hostujícího celku byla zblokovaná do ochranné sítě, vhazovat se bude před brankou Colorada.
36:48'
Matthew Tkachuk se marně natahoval po přihrávce spoluhráče, a tak přišel o útočného pásma.
36:22'
Domácím se nepodařilo vyhodit kotouč přes všechny čáry, a tak mohou hrát hokejisté Flames.
36:01'
Vyloučení v týmu Colorado Avalanche (Nathan MacKinnon – 2 min., držení).
35:40'
Nathan MacKinnon rozehrává od své branky, hostující celek hraje nyní aktivně a napadá ihned po ztrátě kotouče.
35:28'
Komerční přestávka, poslední ve druhé třetině.
35:27'
Gabriel Landeskog vypálil a jeho ránu kryje David Rittich. Pak se před jeho brankou strhla potyčka.
35:01'
Hostující celek přesilovku proměnit nedokázal, dvě šance zmařil domácí gólman.
34:11'
Semjon Varlamov senzačně zastavil dvě obrovské šance hostů. Krádež v přímém přenosu!
33:48'
Elias Lindholm hledal před brankou spoluhráče, Mark Giordano pálil a jeho rána byla zblokovaná.
33:32'
Mark Giordano pálil od modré čáry, jeho projektil postrádal přesnost.
32:44'
Vyloučení v týmu Colorado Avalanche (Ian Cole – 2 min., podrážení).
32:24'
Michael Stone zakončoval, jeho rána byla zblokovaná mimo branku.
31:46'
Hostující celek v polovině zápasu v takové klidnější pasáži hry dokázal snížit. Nyní se musí domácí snažit, aby si vzala dvoubrankové vedení zpět.
30:52'
A narodila se zápletka. Mikael Backlund vypálil, s jeho střelu si brankář Varlamov ještě dokázal poradit, ale na dorážku SAMA BENNETTA už byl krátký. Asistence: Mikael Backlund a Michael Stone.
30:30'
Mikael Backlund se musel vrátit za svou branku, aby mohl rozehrávat.
30:20'
Komerční přestávka.
30:01'
Dostáváme se do druhé poloviny hry ve druhé třetině i zápase. Domácím se povedl vstup do zápasu od té doby Colorado na výraznější šanci čeká.
28:20'
Calgary se pokouší něco vymyslet v útočném pásmu, ale domácí defenziva v čele s brankářem hraje zodpovědně.
27:50'
Hraje se rychlý hokej, Juuso Välimäki vystřelil zápěstím a jeho projektil vyrazil betonem Semjon Varlamov.
26:50'
Erik Johnson už při hře pět na pět zakončoval z bezprostřední blízkosti, branky ale netrefil.
26:23'
David Rittich kryje střelu dalšího domácího hráče, komerční přestávka.
26:04'
Mikko Rantanen zkoušel poslat kotouč do horní části branky, David Rittich byl pozorný.
25:36'
Tyson Barrie se štěstím udržel útočné pásmo, ale do šance se Laviny nedostaly.
25:14'
Tyson Jost dostal puk do útočného pásma, a tak mohou jeho spoluhráči kombinovat.
25:00'
Druhou přesilovku v tomto zápase hrají domácí hokejisté.
24:23'
Vyloučení v týmu Calgary Flames (Mark Jankowski – 2 min., zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo).
23:55'
Domácí se propracovali do útočného pásma, ale do výraznější šance se nedostali.
23:01'
Semjon Varlamov rozehrává od své branky, sledujeme klidnější pasáž hry, mnoho šancí tento duel nenabízí.
22:26'
Matt Calvert vyhrál buly, jeho spoluhráči se dostali do zakončení. J. T. Compher vypálil. Střela byla zblokovaná.
21:22'
Po zakázaném uvolnění se bude vhazovat před brankou Varlamova.
21:00'
Gabriel Landeskog hledal spoluhráče před brankou, ten však nedokázal přesněji vypálit.
20:38'
David Rittich musel zasahovat, vhazovalo se před jeho brankou. Následně ale Flames otočili směr hry.
20:01'
Po první třetině vede domácí celek 2:0, hraje výrazně aktivněji, má převahu. Hosté mají velké problémy s přechodem do útočného pásma. 16:10 vede Colorado na střely.
20:00'
19:23'
Už se pravděpodobně nic nestane.
19:00'
Oznámena byla poslední minuta hry v první třetině.
18:31'
TJ Brodie rozehrává od své branky, oba týmy střídají.
18:14'
18:00'
Dvě minuty před koncem první třetiny vyhazují domácí přes všechny čáry.
17:36'
Johnny Gaudreau výborně zakončoval, dobrý zákrok předvedl Semjon Varlamov.
17:14'
Semjon Varlamov byl pozorný a s ránou z mezikruží si poradil.
16:40'
Hostující celek špatně rozehrál, a tak přichází o útočné pásmo. Domácí vyhazují přes všechny čáry.
16:14'
Vyloučení v týmu Colorado Avalanche (Carl Söderberg – 2 min., podrážení).
16:05'
Sledujeme rychlý hokej, domácí celek má převahu.
15:48'
Kotouč po zákroku brankáře Flames končí v ochranné síti nad brankou. Komerční přestávka.
15:21'
David Rittich musel znovu zasahovat, tentokrát ale v pohodě vyrazil ránu od modré.
15:17'
Zakázané uvolnění Flames, buly před brankou hostujícího celku.
15:04'
14:45'
Tyson Barrie pálil, Erik Johnson tečoval mimo.
14:15'
Nathan MacKinnon pálil z obdobné pozice, ale znovu zasáhl brankář Flames.
13:52'
Gabriel Landeskog z předbrankového prostoru pálil mimo branku, gólman zasahovat nemusel.
13:17'
Domácí se dostali ke střele od modré čáry, Tyson Barrie tvrdě vypálil. Jeho rána se o horní tyč odrazila zpět před branky, a tak David Rittich zalezl kotouč.
13:04'
Vyloučení v týmu Calgary Flames (Matthew Tkachuk – 2 min., sekání).
12:43'
Domácí mají ponechanou výhodu, hrají v šesti, Semjon Varlamov je na střídačce.
12:22'
Před domácí brankou se strhla menší potyčka. Sudí vše řeší důraznou domluvou.
12:00'
Hostům se sice podařilo eliminovat tlak soupeře, ale Flames na výraznější šanci čekají.
11:39'
J. T. Compher se nyní dostal do dobré střelecké pozice, ale výborně si počínal David Rittich, který přikryl kotouč. Buly před jeho brankou.
11:00'
Samuel Girard rozehrává od své branky, sledujeme klidnější pasáž hry. Následně se Avalanche dostali do postavení mimo hru.
10:22'
David Rittich neudržel kotouč po střele soupeře, k dorážce se ale nikdo nedostal, neboť dobře zapracovala obrana Flames.
10:04'
Ian Cole po přerušené hře dohrál ještě soupeře. Komerční přestávka.
09:00'
Sean Monahan se propracoval do útočného pásma, Semjon Varlamov byl pozorný a prostor u tyčky si pohlídal.
08:30'
David Rittich rozehrává za svou brankou, Colin Wilson pálil rychle od modré čáry. Tato rána byla nepřesná.
08:01'
Gabriel Landeskog sice dostal kotouč do útočného pásma, ale nikdo z jeho spoluhráčů nedokázal přesněji zakončit.
07:42'
Domácí celek zatím dominuje a hosté mají velké problémy s přechodem do útočného pásma.
06:51'
Matt Nieto se dostal do útočného pásma, následně Carl Söderberg zakončoval a český brankář ve službách Flames musel být pozorný.
06:33'
David Rittich musí být pozorný, vhazovat se bude před jeho brankou.
06:09'
05:56'
Sean Monahan se proracoval v mezikruží do zakončení, jeho tvrdá rána se od tyče odrazila do hry.
05:15'
Mark Jankowski vyslal ránu na domácího brankáře, který byl ale pozorný a puk vyrazil do rohu.
04:42'
Další domácí akci zastavuje postavení mimo hru.
04:30'
Rasmus Andersson vybojoval útočné pásmo na modré čáře, ale akce Flames neměla dlouhého trvání.
04:04'
Domácím se zatím v tomto zápase podařilo úplně všechno, Flames propadli v úvodu.
02:40'
Oddechový čas pro hosty.
02:40'
Colorado právě vstřelilo branku!
TJ Brodie udělal obrovskou chybu v obranném pásmu. Puk nu přeskočil hokejku, a tak se do brejku dostal J. T. COMPHER. Jeho rána pod horní tyčku byla nechytatelná. Asistence: Tyson Barrie a Ian Cole.
02:14'
Kotouč vypadl z hrací plochy, buly znovu před brankou Lavin.
01:59'
Po zakázaném uvolnění se bude vhazovat před brankou domácího celku.
00:11'
Bleskově se domácí celek dostává do vedení. Chybu hostující obrana Colorado okamžitě využilo. Mikko Rantanen vypálil, jeho ránu ještě David Rittich vyrazil, ale NATHAN MACKINNON byl úplně volný, a tak neměl problém s dorážkou. Asistence: Mikko Rantanen a Gabriel Landeskog.
00:01'

Colorado Avalanche: Varlamov (Grubauer) – Girard, E. Johnson, Cole, Barrie, Zadorov, Nemeth – Landeskog, MacKinnon, Rantanen – Kerfoot, Jost, C. Wilson – Nieto, Söderberg, G. Bourque – Kameněv, Compher, Calvert.

Calgary Flames: Rittich (M. Smith) – Giordano, Brodie, Välimäki, Mi. Stone, Hanifin, R. Andersson – J. Gaudreau, Monahan, E. Lindholm – Tkachuk, Backlund, Czarnik – S. Bennett, Dubé, Neal – D. Ryan, Jankowski, Hathaway..
Colorado Avalanche
Na poslední vzájemný zápas mají dobrou vzpomínku, inkasovali sice první dvě branky zápasu, pak ale pět vstřelili. Vícebodový zápas prožili Tyson Barrie, Blake Comeau, Nathan MacKinnin a Carl Södenberg. Varlamov pochytal 30 střel. Colorado má velmi dobré přesilovku, prosadilo ve se čtyřech prvních zápasech, lepší bilanci mělo jen v sezoně 2009-10, kdy se v přesilovce trefilo v prvních šesti zápasech.
Calgary Flames
Podle slov trenéra Flames v tomto zápase dostane příležitost jako brankář číslo jedna David Rittich. "Dáme mu příležitost k prvnímu startu v této sezóně. Pracuje velmi dobře na trénincích, a i proto si šanci zasloužení," dodal trenér. Rittich zaznamenal svou první výhru v NHL právě v zápase proti Coloradu."Velmi tvrdě jsem pracoval s naším trenérem brankářů," dodal český brankář.
Zdravím všechny fanoušky a fanoušky National Hockey League. V tomto zápase proti sobě nastoupí Colorado Avalanche a Calgary Flames.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 04:00.