NHL - Základní část -  ONLINE PŘENOS -  Flyers : Tampa - 20. února 2019   01:00

41:03' Lindblom (Couturier, M. Raffl) • 50:51' Konecny (Couturier, Sanheim)
2:5
(0:3, 0:0, 2:2)
Tampa
Tampa
02:22' Sergačjov  (Stamkos, Palát) • 05:13' Killorn  (Cirelli, Erne) • 10:23' J. T. Miller   • 47:42' Gourde  (J. T. Miller, McDonagh) • 59:23' McDonagh
Flyers
Hart (11. Elliott) – Provorov, Sanheim, Gostisbehere, MacDonald, Hägg, Gudas – J. van Riemsdyk, Giroux (C), Konecny – Lindblom, Couturier (A), Voráček – Laughton, Patrick, Simmonds (A) – M. Raffl, Varone, Ju. Bailey.
Graham Skilliter, Jake Brenk – Trent Knorr, Tim Nowak
Wells Fargo Center, Philadelphia
18 932 diváků
Tampa

Děkuji Vám za pozornost a přeji příjemný zbytek středeční noci!

Trestné minuty: 20 – 8
Lightning uspěli v sedmém utkání v řadě za sebou. Bodovat zvládli už v 11 zápasech po sobě. Na svém kontě mají aktuálně 96 bodů.

Flyers skončila vítězná šňůra na třech zápasech. Jedná se o jejich třetí porážku z posledních 12 duelů.
59:23'
Vyloučení v týmu Philadelphia Flyers (Wayne Simmonds – 10 min. osobní trest do konce utkání, nesportovní chování).
59:23'
Tampa právě vstřelila branku!
Je definitivně rozhodnuto! Opuštěnou bránu Flyers totiž trefuje z vlastní třetiny, od levého mantinelu, RYAN MCDONAGH. Bez asistence.
59:12'
Vhazuje se v neutrální zóně, před střídačkou Tampy. Elliott zůstává na střídačce.
59:12'
Došlo k nedovolenému bránění brankáři, gól tedy platit nemůže.
59:12'
Flyers si berou coach's challenge.
59:12'
Domácím se podařilo protlačit kotouč za záda Dominguea, rozhodčí ovšem rozpažují. Důvodem je nedovolené bránění brankáři.
59:01'
Probíhá poslední minuta třetí třetiny!
58:52'
Flyers se nedaří dostat do útočného pásma.
58:24'
Elliott na střídačce, Flyers hrají bez brankáře.
58:11'
57:45'
Kotouč na střídačce Letců. Do konce trestu Gudase zbývá 26 vteřin.
57:19'
Domácí ve čtyřech.
56:38'
Nyní z levé strany střílel z první Johnson, avšak i on minul bránu.
56:21'
Stamkos pálil zleva bez přípravy nepřesně.
56:11'
Přesilovka Lightning 5 na 3 bude trvat jednu minutu a osm vteřin! Vhazování po pravé ruce Elliotta.
56:11'
Vyloučení v týmu Philadelphia Flyers (Radko Gudas – 2 min., vysoká hůl).
55:19'
Na vhazování po levici Elliotta se staví Couturier a Stamkos.
55:19'
Komplikace pro Philadelphii. Po poslední reklamní přestávce přijde na řadu třetí přesilová hra Lightning.
55:19'
Vyloučení v týmu Philadelphia Flyers (Phil Varone – 2 min., podrážení).
54:28'
Do střeleckého pokusu Provorova z levé strany se obětavě položil Callahan.
54:00'
Přesně šest minut před koncem třetí třetiny je Bolts odpískáno zakázané uvolnění. Podaří se ještě domácím hokejistům nějak zdramatizovat toto utkání?
53:34'
Gourde od levého mantinelu našel pouze Elliottovu lapačku.
52:30'
Na ledě se nám trochu přiostřilo. Můžeme vidět několik osobních soubojů a postrkávání hráčů.
52:11'
Střely na bránu: 28 – 29
51:11'
Konec reklamní přestávky, Giroux a Stamkos na vhazování ve středovém kruhu.
51:11'
Touš si to namířil mimo hrací plochu. Je tu druhá reklamní přestávka ve třetí třetině.
50:51'
Philadelphia právě vstřelila branku!
2:4 z pohledu Letců! Skóruje zprava TRAVIS KONECNY. Jeho osmnáctá trefa v této sezoně! Asistence: Sean Couturier, Travis Sanheim.
50:40'
Sanheim zablokoval střelecký pokus Johnsona z levé strany.
49:58'
Nacházíme se chvíli před polovinou třetí třetiny, Lightning vedou na hřišti Flyers o tři góly, 4:1.
49:09'
Philadelphia poslala touš na zakázané uvolnění.
48:45'
Zpět do akce! V neutrální zóně, poblíž trestné lavice Letců, na vhazování máme Laughtona a Cirelliho.
48:45'
Elliott má puk pod kontrolou. Po přerušení ještě dochází k menší potyčce. Následuje reklamní přestávka.
48:21'
Martel mohl přidat pátý gól Blesků, na Elliotta si ovšem z mezikruží nepřišel.
47:42'
Využitá přesilovka Lightning, 4:1! Z úhlu, z pravé strany, se prosadil díky střele bez přípravy YANNI GOURDE. Sedmnáctý gól v tomto ročníku pro sedmadvacetiletého Kanaďana! Asistence: J. T. Miller, Ryan McDonagh.
47:32'
Nebezpečná střela Killorna z pravé strany, Elliott ovšem na výbornou.
46:44'
Začíná druhá minuta z trestu Simmondse. Tampě se zatím moc nedaří.
45:43'
Lightning mají možnost druhé početní výhody. Vhazování po levici Elliotta.
45:43'
Vyloučení v týmu Philadelphia Flyers (Wayne Simmonds – 2 min., hákování).
45:26'
Střely na bránu: 24 – 24
44:17'
Oba týmy v plném počtu.
44:10'
Voráček se už dostával do samostatného úniku, výborně ale nakonec defenzivně zahráli Černák a McDonagh.
43:42'
Dobrá střela Voráčka z pravé strany, Domingue ale podržel své mužstvo.
43:29'
Sanheim tečoval mezi kruhy střelu Gudase od modré, z pravé strany, vysoko nad, do ochranné sítě.
42:17'
Sledovat budeme hru ve čtyřech. Vhazuje se v obranné zóně Blesků, po pravici Dominguea.
42:17'
Vyloučení v týmu Philadelphia Flyers (Wayne Simmonds – 2 min., hrubost).
Vyloučení v týmu Tampa Bay Lightning (Tyler Johnson – 2 min., nedovolené bránění).
41:42'
Po dobré přihrávce Stamkose střílel zprava Miller, Elliott ale předvedl dobrý zákrok.
41:03'
Flyers snižují na 1:3! Autorem gólu je OSKAR LINDBLOM, který zprava dostal před bránu velmi dobrou přihrávku od Couturiera. Švédský útočník zaznamenal jedenáctý gól v letošní sezoně! Asistence: Sean Couturier, Michael Raffl.
40:42'
Paquette nakonec odjel z led po svých. Inkasoval ale tvrdý zásah ramenem do obličeje od Sanheima.
40:42'
Paquette zůstává ležet na ledě, hra je přerušena.
40:33'
Martel přihrál zprava před bránu na Paquettea, ten ale v obrovské šanci minul.
40:01'
Hokejisty Philadelphie a Tampy Bay máme zpět na ledové ploše Wells Fargo Center. Závěrečná, třetí dvacetiminutovka bude zahájena za malou chvíli!

39:59'
Necelou vteřinu před koncem druhé třetiny tu ještě máme icing ze strany Lightning.
39:08'
39:01'
Hlasatelem byla ohlášena poslední minuta prostředního dějství.
38:23'
Philadelphia se dostala do postavení mimo hru.
38:01'
Van Riemsdyk před bránou tečoval střelu Gostisbeherea od modré čáry, Domingue připraven na správné pozici.
37:08'
V pořadí třetí přesilová hra pro Flyers. Vhazuje se po levici Dominguea.
37:08'
Vyloučení v týmu Tampa Bay Lightning (Anthony Cirelli – 2 min., podrážení).
36:40'
Z aktivního forčekinku Killorna mohl těžit Erne, jeho pokus ze středu útočného pásma byl ovšem zablokován soupeřem.
36:26'
Kotouč opustil hrací plochu. Vhazovat se následně bude podle signalizace rozhodčích ve střední třetině.
35:41'
Na opačné straně hřiště vystřelil z mezikruží Killorn. Trefil ale pouze střed brány, tudíž i náručí Elliotta.
35:25'
Výborný Domingue, který nyní vychytal velkou šanci Lindbloma a Sanheima.
34:09'
Pět minut a 51 vteřin do konce druhé třetiny. Vhazuje se v neutrální zóně, před střídačkou Letců, mezi hole Laughtona a Stamkose.
34:09'
Touš se dotkl ochranné sítě za Domingueovými zády, proběhne další z reklamních přestávek.
33:40'
Chvíli to vypadalo, že se domácí zvládnou vrátit do utkání. Nyní už ale zase hrají pouze hokejisté Tampy.
33:15'
Gourde zkusil štěstí z pravé strany, Elliott byl pozorný.
32:16'
Střely na bránu: 16 – 19
31:49'
Černák vystřelil zprava z dobré pozice, Elliott ale svůj tým podržel.
31:10'
Laughtonova střela z pravé strany, Domingue vyráží touš svou vyrážečkou před sebe.
30:14'
Můžeme pokračovat. Souboj na vhazování po pravé ruce Dominguea obstarávají Couturier a Johnson.
30:14'
Puk znovu u Dominguea, následuje opět reklamní přestávka.
30:05'
Nejlepší šance Flyers v dnešním zápase. Giroux ale ze středu útočného pásma minul bránu.
30:01'
Máme za sebou polovinu utkání. Lightning nadále drží vedení 3:0.
29:04'
29:04'
Domingue má kotouč ve svém držení, před námi je reklamní přestávka.
28:59'
Střela Provorova z levé strany byla zablokována Strålmanem.
27:45'
Gudas to následně zkoušel ještě jednou, tentokrát Domingue musel touš vyrazit.
27:37'
Rána Gudase od modré, z pravé strany, minula Domingueovu bránu.
26:30'
Philadelphia se díky přesilovce trochu zvedla. Stále ale čeká na první gól.
26:11'
Střely na bránu: 11 – 13
26:00'
25:22'
Nahození Lindbloma z levé strany, Domingue neměl problémy zasáhnout.
25:01'
Začíná druhá minuta z trestu Martela. Domingue zatím může být naprosto v klidu.
24:00'
Druhá početní převaha pro Flyers. Vhazuje se po pravé ruce Dominguea.
24:00'
Vyloučení v týmu Tampa Bay Lightning (Danick Martel – 2 min., podrážení).
23:47'
MacDonald střílel od modré čáry, zleva, nepřesně.
22:15'
Do šatny Letců zamířil Sean Couturier, který v plné rychlosti narazil do mantinelu.
22:12'
Puk si to namířil na střídačku Lightning. Vhazovat by se následně mělo v neutrální zóně.
21:30'
Z levého kruhu pro vhazování Dominguea vyzkoušel Lindblom.
21:20'
Prudká střela Coburna bez přípravy z levé strany minula tři tyče.
20:59'
20:02'
Flyers zahajují druhou třetinu na přesilové hře.
20:01'
Oba celky se nám vrátily zpět na led Wells Fargo Center. Druhá část začne za několik málo okamžiků.

19:58'
Ofsajd v podání Flyers. Necelé dvě vteřiny do konce první třetiny.
19:21'
Pokusy Gostisbeherea a Simmondse byly zablokovány. Domingue tak zůstal bez práce.
19:01'
Ohlášena poslední minuta úvodní periody.
18:59'
První přesilovka pro Flyers. Vhazování po pravici Dominguea.
18:59'
Vyloučení v týmu Tampa Bay Lightning (Adam Erne – 2 min., hákování).
16:40'
Hokejisté Philly se ovšem jinak na nic dalšího nezmohou. Obrana Tampy Bay pracuje velmi dobře.
16:33'
Gostisbehere zleva vyzkoušel pozornost Dominguea.
15:53'
Čtyři minuty a sedm vteřin do konce první třetiny. Vhazuje se po levici Elliotta, mezi hole Couturiera a Johnsona.
15:53'
Elliott má touš pod kontrolou, následuje další reklamní přestávka.
15:45'
Gourde z levé strany nastřelil brankovou konstrukci. Lightning jsou všude.
15:17'
Po pokusu Paláta měl další kvalitní příležitost skórovat Stamkos, z úhlu, zleva, však neuspěl.
14:48'
Velmi dobrá střela Paláta bez přípravy z levé strany, Elliott se blýskl skvělým zákrokem.
14:19'
V krátkém sledu Dominguea otestovali zleva Couturier a Giroux.
14:00'
Konec reklamní přestávky, na vhazování po pravici Dominguea se nám staví Couturier a Johnson.
14:00'
Domingue má kotouč ve své moci, na řadu přichází druhá reklamní přestávka.
13:10'
Domácí dnes v útočném pásmu zatím příliš moc času nestrávili.
12:44'
Na opačné straně ledu se pokoušel zahrozit Patrick, z mezikruží ovšem Dominguea nezaměstnal.
12:25'
Nahození Černáka od modré čáry, zprava, Elliotta neohrozilo.
11:51'
Střely na bránu: 2 – 9
11:20'
Rána Sanheima z levé strany, Domingue puk vyráží betonem před sebe.
10:36'
Icing v podání Blesků. Vhazovat se tedy za malý moment bude poblíž Dominguea.
10:23'
Střídání v týmu Philadelphia Flyers: ze hřiště odchází Carter Hart, přichází Brian Elliott.
10:23'
Bolts přidávají třetí gól! Při situaci 2 na 1 to vzal J. T. MILLER vše na sebe a z pravé strany zamířil přesně pod horní tyč. Pro bývalého forvarda New Yorku Rangers desátý gól v sezoně 2018/2019! Bez asistence.
09:50'
Krátce před polovinou první třetiny vedou Lightning na ledě Flyers 2:0. Střelecky se prosadili Sergačjov a Killorn.
08:57'
Zpět do akce! Patrick a Cirelli v souboji na vhazování ve středovém kruhu.
08:57'
Touš v ochranné síti za Hartovými zády, proběhne první reklamní přestávka.
08:33'
Další práci pro Harta obstarali střílející Martel a dorážející Callahan. Brankář Flyers ale v obou případech na jedničku.
07:52'
Prudká střela MacDonalda od modré, zprava, byla zablokována mimo Domingueův dosah.
06:55'
Lightning na ledě zcela dominují. Philadelphia s pukem příliš nehraje.
06:37'
Střela Millera z pravé strany minula Hartovu svatyni.
05:13'
Hostující hokejisté mají dvougólový náskok! Dorážkou z těsné blízkosti uspěl ALEX KILLORN. Pro kanadského útočníka třináctý gól v této sezoně, 100. gól v kariéře! Asistence: Anthony Cirelli, Adam Erne.
05:06'
Střely na bránu: 0 – 4
04:35'
Druhá polovina přesilovky se už týmu Jona Coopera moc nepovedla.
04:33'
03:34'
První polovina z trestu Varonea je minulostí, Bolts přitom měli hned několik dobrých šancí.
03:10'
Po střele Kučerova z pravé strany dorážel před bránou Johnson, avšak neúspěšně.
02:33'
Lightning si zahrají první přesilovou hru dnešního utkání. Podaří se jim odskočit do dvougólového vedení?
02:33'
Vyloučení v týmu Philadelphia Flyers (Phil Varone – 2 min., zdržování hry / porušení postupu vhazování).
02:33'
Zakázané uvolnění ze strany Letců.
02:22'
Třetí minuta, Lightning otevírají skóre utkání! Z levé strany Harta prostřelil MICHAIL SERGAČJOV. Jeho čtvrtá trefa v letošní sezoně! Asistence: Steven Stamkos, Ondřej Palát.
01:13'
Voráček mezi kruhy tečoval střelecký pokus Provorova od modré, z levé strany, avšak mimo tři tyče.
00:28'
První útočnou akci obstarali hosté z Tampy a hned z toho byla velká šance. Callahan ani následně Paquette ovšem kotouč do brány nedostali.
00:01'
Do středového kruhu se na úvodní vhazování staví Giroux a Paquette, jdeme na to!
Hymna je minulostí, utkání mezi Flyers a Lightning co nevidět začne.
Obě zahajovací formace stojí na modrých čarách, ve Wells Fargo Center zazní americká státní hymna.

Z:22 REC:18-4-0 OG:64 PR:2.90 %ÚS:90.7 SO:0

Philadelphia Flyers: Hart (Elliott) – Provorov, Sanheim, Gostisbehere, MacDonald, Hägg, Gudas – J. van Riemsdyk, Giroux (C), Konecny – Lindblom, Couturier (A), Voráček – Laughton, Patrick, Simmonds (A) – M. Raffl, Varone, Ju. Bailey.

Tampa Bay Lightning: Domingue (Vasilevskij) – McDonagh (A), Černák, Sergačjov, Girardi, Coburn, Strålman – Palát, Stamkos (C), J. T. Miller – Gourde, T. Johnson, Kučerov – Killorn, Cirelli, Erne – Martel, Paquette, Callahan (A).

Rozhodčí: Graham Skilliter, Jake Brenk – Trent Knorr, Tim Nowak.
Příjemnou středeční hokejovou noc! Vítám Vás všechny ještě jednou při sledování utkání NHL mezi týmy Philadelphia Flyers a Tampa Bay Lightning.

TAMPA BAY LIGHTNING
- 1. místo v Atlantické divizi (94 bodů)

Lightning vyhráli šest zápasů v řadě, bodovali v 10 zápasech po sobě – bilance 8-0-2. V minulém utkání uspěli na ledě Columbusu Blue Jackets 5:1. Na kluzišti Flyers zakončí dvouzápasový trip.

PHILADELPHIA FLYERS
- 11. místo ve Východní konferenci (63 bodů)

Flyers mají možnost přidat čtvrtou výhru v řadě za sebou. Naposledy se jim podařilo uspět na hřišti Detroitu Red Wings 3:1. Po Utkání hvězd mají z 11 zápasů bilanci 9-1-1.
Zdravím všechny fanoušky ledního hokeje, vítejte při sledování National Hockey League! V úterý, 19. února, je na programu zámořské soutěže celkem devět zápasů. Zde budete moci sledovat duel mezi týmy Philadelphia Flyers a Tampa Bay Lightning. Úvodní vhazování tohoto utkání bude ve Wells Fargo Center vhozeno krátce po 01:00! Textovým přenosem Vás bude provádět Jiří Sameš.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 01:00.