NHL - Základní část -  ONLINE PŘENOS -  Anaheim : Florida - 20. února 2020   04:00

Florida
19:58' Barkov  (Huberdeau) • 30:50' Trocheck  (Stillman, Vatrano) • 34:26' Saarela  (Ekblad, Weegar) • 57:51' Weegar  (Trocheck, Hoffman)
Anaheim
Gibson (R. Miller) – H. Lindholm, Manson, Guhle, Fowler, Del Zotto, Holzer – Jones, Getzlaf, Rakell – D. Shore, Steel, Silfverberg – N. Ritchie, Henrique, Terry – Deslauriers, D. Grant, Rowney.
Morton, Walsh – Murchison, Devorski
Honda Center, Anaheim
15 716 diváků
Florida

To je z dnešního online přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou.
Dnešní utkání sledovalo 15 716 diváků.
Tři hvězdy utkání:
1. Sergej BOBROVSKIJ (FLA) 35 zák., 1 gól, 97,2%
2. Max JONES (ANA) 1 + 0
3. Aleksi SAARELA (FLA) 1 + 0
Československá stopa v utkání

Do dnešního utkání nezasáhl žádný český nebo slovenský hokejista.
STATISTIKA STŘEL NA BRANKU:

Anaheim Ducks: 36

Florida Panthers: 32.
Utkání končí vítězstvím Floridy, která byla mírně favorizována v tomto zápase. Svou roli hosté potvrdili, zápas zvládli výborně takticky, kdy byli velmi efektivní v útoku a hlavně dobře bránili střední pásmo. Anaheim se sice snažil celý zápas, ale bylo to spíše takové platonické.
59:00'
Poslední minuta tohoto zápasu, Anaheim se ještě snaží útočí.
58:32'
John Gibson (Anaheim) zastavuje nahozený puk soupeře, domácí rozehrávají.
57:51'
Florida právě vstřelila branku!
Je rozhodnuto, MACKENZIE WEEGAR trefuje od modré čáry prázdnou domácí branku a hosté vedou již 4:1. Asistence: Vincent Trocheck a Mike Hoffman.
57:25'
Aleksander Barkov (Florida) zkusil ze středního pásma trefit odkrytou branku soupeře, ale jeho střelu zablokoval obránce Ducks.
57:02'
Florida dostává puk ze třetiny, domácí bleskově otáčí a vrací se zpět do útočného pásma.
56:32'
Korbinian Holzer (Anaheim) ztrácí puk u pravého mantinelu, v útočném pásmu, ale i přesto Gibson míří z branky, je tu power play domácích, kteří jsou v šesti!
56:15'
Florida v útočném pásmu, hosté přidržují puky u mantinelu, to jim v tuto chvíli stačí.
54:55'
Jakob Silfverberg (Anaheim) to tak zkouší individuálně, ale v mžiku jsou u něho dva obránci, kteří mu berou puk.
54:32'
Další pokus domácích o proniknutí do útočného pásma a opět je neúspěšný.
53:07'
Florida hraje velmi dobře takticky a tímto výkonem si cílevědomě jde za plným počtem bodů.
52:44'
Ryan Getzlaf (Anaheim) s pukem u vlastní modré, následuje rozehrávka, která se ale domácím nevede.
52:00'
Josh Brown (Florida) prověřil od modré čáry Gibsona, ten jeho pokus v pohodě chytá a raději přerušuje hru.
50:10'
To již začala poslední desetiminutovka třetí třetiny, hosté i nadále drží dvoubrankový náskok, nicméně pro domácí stále není nic beznadějné.
49:48'
49:43'
Michael Del Zotto (Anaheim) tentokrát od modré trefuje brankovou konstrukci.
49:19'
Derek Grant (Anaheim) se, po střele Del Zotta od modré, pokusil ještě vyškrábnout puk Bobrovskému z výstroje, ale sudí hru přerušují.
49:10'
Anaheim toho zatím v přesilové hře moc nepředvedl, kromě dvou střel Lindholma.
48:44'
Další pokus Lindholma, který tentokrát končí na bránícím hráči Panthers, hosté pak odpalují puk ze třetiny.
48:05'
Anaheim v útočném pásmu, Hampus Lindholm od modré netrefuje branku, ale domácí udrželi útočné pásmo.
47:48'
Vyloučení v týmu Florida Panthers (Dominic Toninato – 2 min., hákování).
47:20'
Anaheim s pukem ve středním pásmu, domácí těžko hledají cestu k brance Bobrovského.
45:45'
Zatím je průběh třetí třetiny poměrně klidný, Florida vyčkává ve středním pásmu, domácí se sice snaží, ale nikam to moc nevede.
44:48'
Ve třech se domácí dostali do útočného pásma, Max Jones ale nedokázal z levé strany přihrát.
44:10'
Rickard Rakell (Anaheim) s pukem na holi nepřešel vlastí modrou čáru, dobrá práce Hoffmana, který dnes hraje v dresu Panthers parádní zápas.
42:58'
Florida rozehrává, hosté se ale za tohoto stavu samozřejmě nikam neženou.
42:27'
Znovu registrujeme větší aktivitu Anaheimu, ale opět to je bez jakéhokoliv efektu, zejména gólového.
41:30'
Ryan Getzlaf (Anaheim) s pukem na holi projel před brankou, nakonec s bekhendu vypálil až když byl z úhlu...
41:08'
Mike Hoffman (Florida) dostal po levé straně puk do útočného pásma, ale to bylo v podáni hostů všechno.
40:15'
Vhazování po levici Bobrovského, puk vybojovali hosté, kteří se tak dostanou ze třetiny.
40:01'
Další třetina začne přibližně v 06:01.
Druhá třetina končí vítězstvím Floridy, která, na rozdíl od svého soupeře, dokáže být v zakončení velice efektivní. Domácí mají, nebo spíše měli, většinou převahu, ale v koncovce poté selhávali, na rozdíl od svého soupeře.
40:00'
39:33'
Aaron Ekblad (Florida) netrefuje od modré čáry branku Anaheimu, domácí poté vyhazují kotouč ven ze třetiny.
39:00'
Poslední minuta druhé třetiny, Anaheim útočí po levé straně.
38:36'
Mike Hoffman (Florida) rozehrává z vlastního pásma, ale hosté nedošli daleko.
38:03'
Oba týmy jsou již v plném počtu.
36:27'
Hraje se ve čtyřech na obou stranách, puk za brankou Anaheimu, domácí rozehrávají.
36:03'
Vyloučení v týmu Anaheim Ducks (John Gibson – 2 min., nedovolené bránění). Trest odpyká Troy Terry.
36:03'
Vyloučení v týmu Florida Panthers (Mike Hoffman – 2 min., faul loktem).
35:41'
Tak zatímco Anaheim se snaží hrát a útočit, hosté dávají góly... tato taktika je zatím veleúspěšná a Florida odskakuje na dvoubrankový rozdíl.
34:26'
John Gibson zůstal trochu strnule v pokleku, zatímco se puk odrazil od zadního hrazení na druhou stranu, kde se z levého kruhu pro vhazování, poprvé v kariéře, gólově prosazuje třiadvacetiletý ALEKSI SAARELA. Asistence: Aaron Ekblad a MacKenzie Weegar.
34:12'
Nepřesná rozehrávka domácích, vhazování před Gibsonem.
33:40'
Hosté vyhazují kotouč a rychle střídají.
32:54'
Závar před brankou Floridy, kde předvádí Sergej Bobrovskij takové prapodivné zákroky, výkruty, pády apod., každopádně v tuto chvíli neinkasuje, to je nejdůležitější.
32:20'
John Gibson (Anaheim) zastavuje nahozený kotouč a domácí rozehrávají zpoza vlastní branky.
31:52'
Puk ve třetině Floridy, ale tam hrají obránci Panthers.
30:50'
Po střele Stillmana se puk odrazil za brankou Anaheimu od plexiskla, od něho se vrátil před branku, kde ho ve vzduchu dokázal holí napálit VINCENT TROCHECK z voleje a zřejmě o tyčku ho poslal do branky. Asistence: Riley Stillman a Frank Vatrano.
30:32'
30:06'
John Gibson (Anaheim) má puk ve své lapačce a přerušuje hru.
29:35'
Jonathan Huberdeau (Florida) netrefuje z mezikruží branku Anaheimu.
29:20'
Anaheim s pukem ve středním pásmu, kde domácí získávají cenné vteřiny.
28:50'
Mike Hoffman (Florida) pohotově vystřelil z pravé strany, Gibson vyráží a domácí dostávají puk ze třetiny.
28:32'
Vyloučení v týmu Anaheim Ducks (Korbinian Holzer – 2 min., nedovolené bránění).
28:18'
Anaheim v útočném pásmu, Sergej Bobrovskij (Florida) chytá střelu z levé strany, hra přerušena.
27:39'
Hampus Lindholm (Anaheim) to zkouší od modré, Bobrovskij chytá a přerušuje hru, hned poté následuje komerční přestávka.
27:20'
Anaheim v útočném pásmu, Bobrovskij vyráží střelu Silfverberga.
27:00'
Sedm minut už se odehrálo ve druhé třetině a stále se hra nepřerušila!
26:32'
Na druhé straně také Sergej Bobrovskij (Florida) podržel svůj tým, po akci Henriqueho.
25:56'
Jevgenij Dadonov (Florida) před Gibsonem, ten vystavil neprůchodnou hráz, od které se puk odrazil a bránící Henrique puk odehrál.
25:27'
A jede se dál, hokej plyne bez přerušení, domácí nyní s pukem na holi.
25:00'
Právě uběhlo pět minut ze druhé třetiny, během kterých se ani jednou nepřerušovalo!
24:33'
Sergej Bobrovskij (Florida) sklepává nahozený kotouč soupeřem, ze středního pásma.
23:55'
Brendan Guhle (Anaheim) volí při rozehrávce ještě otočku dozadu, následně přišel o puk.
23:32'
Colton Sceviour (Florida) si připisuje střelu z pravé strany, kterou Gibson vyrážečkou dostává mimo brankoviště.
23:15'
Puk za brankou Anaheimu, také Florida se nyní snaží o napadání.
22:35'
Anton Strälman (Florida) pouze posouvá puk ze své třetiny, hostům se nedaří rozehrávka.
21:59'
Tak Anaheim má zatím mnohem lepší vstup do druhé třetiny, než Florida.
21:16'
Sergej Bobrovskij (Florida) nyní předvedl zákrok na zádech, po střel Getzlafa a dal tak vzpomenout na zákroky Dominika Haška, který podobné zákroky předváděl běžně.
20:42'
Sergej Bobrovskij (Florida) zastavuje nahozený kotouč za svou brankou a hosté rozehrávají, ale jsou pod tlakem.
20:01'
Další třetina začne přibližně v 05:07.
První třetina končí nerozhodně, byť více ze hry měli přece jenom domácí. Nicméně jako první se do vedení dostali hosté, nicméně gól Hoffmana nebyl nakonec uznán, po úspěšné challenge Anaheimu, kdy gólové situaci předcházel doslova milimetrový ofsajd. Na první gól se tak čekalo až do 17. minuty, kdy z pravé strany prostřelil Bobrovského domácí Jones. Když už to vypadalo, že do kabin se půjde za stavu 1:0 pro Anaheim, dokázali hosté dvě vteřiny před koncem první dvacetiminutovky srovnat zásluhou Barkova, který zužitkoval parádní přihrávku Huberdeaua a srovnal na 1:1.
20:00'
19:58'
Tak to se hostům povedlo! Dvě vteřiny před koncem první třetiny se dvojice Jonathan Huberdeau a ALEKSANDER BARKOV vydala do útoku, kdy prvně jmenovaný přihrál z pravé strany na levou, odkud Barkov dokázal poslat puk do branky, nad pravým betonem zasahujícího Gibsona. Asistence: Jonathan Huberdeau.
19:35'
Po střele Henriqueho chvíli Sergej Bobrovskij nevěděl, kde je kotouč, ten skončil za brankou Panthers.
19:00'
Poslední minuta první třetiny.
18:15'
Tentokrát se již rozehrávka Floridě povedla, hosté se tak dostávají do útočného pásma.
17:58'
Opět hosté pouze odpalují kotouč na zakázané uvolnění.
17:19'
Nepřesná rozehrávka Floridy, je odpískáno zakázané uvolnění, hra se vrací před Bobrovského.
16:52'
Derek Grant (Anaheim) rozehrává, domácí se dostávají do útočného pásma, ale jen na chvíli.
16:04'
Anaheim právě vstřelil branku!
Rickard Rakell (Anaheim) rukou sklepl puk v útočném pásmu, ten propadl obránci Panthers mezi nohama a skončil před z druhé vlny dojíždějícím MAXEM JONESEM, který pohotovou střelou překonává Bobrovského. Bez asistence.
15:27'
Vincent Trocheck (Florida) v ofsajdu na útočné modré, hra přerušena, vhazování ve středním pásmu.
14:19'
Sergej Bobrovskij (Florida) má puk ve své lapačce, hra přerušena, následuje komerční přestávka.
13:10'
A challenge je úspěšná, podle videa gólu předcházel těsný ofsajd na modré čáře, takže gól Hoffmana neplatí!
13:10'
Vincent Trocheck povedenou zadovkou našel z pravého kruhu pro vhazování hůl MIKE HOFFMANA, který poté z mezikruží prostřelil Gibsona. Ale pozor, Anaheim ještě zkouší challenge, zda gólu nepředcházel ofsajd!
11:48'
John Gibson (Anaheim) chytá střelu Strälmana od modré, puk končí v jeho lapačce a hra je přerušena.
11:05'
Anton Strälman (Florida) poměrně dlouho zpracovával kotouč při rozehrávce, která se nakonec nepovedla, Anaheim získává převahu.
10:20'
Sergej Bobrovskij (Florida) pomáhá svým spoluhráčům s rozehrávkou zpoza vlastní branky, kde zastavuje nahozený kotouč.
09:13'
A první šance přichází nyní, kdy se odražený kotouč dostal k Rakellovi, který z pravé strany netrefil odkrytou část hostující branky.
08:40'
Zatím to není kdovíjak strhující hokej, čekáme nejen na první gól, ale i na první šanci.
07:29'
Vhazování po levici Gibsona, puk vybojovali domácí.
07:19'
MacKenzie Weegar (Florida) a jeho zblokovaná střela od modré, po níž je hra přerušena, následuje komerční přestávka.
06:50'
Florida ztrácí puk již na vlastní modré čáře, domácí ale branku Panthers ohrozit nedokázali.
05:55'
Nick Ritchie (Anaheim) zkusil nafilmovat hraní vysokou holí útočícího Browna, teatrálně i upadl na led, ale rozhodčí nevylučují, čemuž se domácí útočník diví...
05:35'
Riley Stillman (Florida) s pukem za vlastní brankou, následuje rozehrávka na pravou stranu.
04:35'
Rickard Rakell (Anaheim) dostal puk do útočného pásma, tam ho ale získává obránce Panthers.
03:58'
Anaheim v útočném pásmu, Carter Rowney netrefuje z pravé strany branku Floridy.
03:10'
Hampus Lindholm (Anaheim) poslal od modré puk na branku Floridy, Sergej Bobrovskij musel zasahovat.
02:18'
Zakázané uvolnění Floridy, hra se přesouvá před Bobrovského.
01:28'
Vincent Trocheck (Florida) vybojoval puk v útočném pásmu, následuje zablokovaná střela Ekblada od modré.
00:55'
Florida nahazuje kotouč do útočného pásma, tam ale hraje soupeř.
00:01'

Anaheim Ducks: Gibson (R. Miller) – H. Lindholm, Manson, Guhle, Fowler, Ja. Larsson, Holzer – Jones, Getzlaf, Rakell – D. Shore, Steel, Silfverberg – N. Ritchie, Henrique, Terry – Deslauriers, D. Grant, Rowney.

Florida Panthers: Bobrovskij (Montembeault) – Weegar, Ekblad, Stillman, Strälman, Yandle, Brown – Huberdeau, Barkov, Acciari – Hoffman, Trocheck, Pysyk – Vatrano, Toninato, Dadonov – Connolly, Saarela, Sceviour..
Půjde o souboj dvou týmů, které jsou momentálně mimo pozice pro play off. Nicméně hosté přece jenom ještě reálnou šanci mají, na postup nyní ztrácejí pouze čtyři body. Na druhou stranu však Anaheim letos prožívá hodně bídnou sezónu a aktuálně je druhým nejhorším týmem Západní konference, což je pro Getzlafa a spol. velké zklamání. Ve vyrovnaném pořadí Západní konference ztrácí předposlední Anaheim na postup v tuto chvíli třináct bodů.
Vítejte u online přenosu hokejového utkání základní části NHL, v němž ANAHEIM DUCKS přivítá na svém stadionu FLORIDU PANTHERS.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 04:00.