NHL - Základní část -  ONLINE PŘENOS -  Anaheim : Kings - 3. prosince 2019   04:00

Anaheim
Anaheim
05:14' D. Grant (Deslauriers, Rowney) • 09:47' Silfverberg (H. Lindholm, Rakell) • 26:57' Rowney (H. Lindholm, Del Zotto) • 59:22' D. Grant (Getzlaf, H. Lindholm)
4:2
(2:0, 1:2, 1:0)
Kings
Kings
26:01' MacDermid  (Lewis, Amadio) • 31:42' Prochorkin  (Walker, Toffoli)
Anaheim
R. Miller (Stolarz) – H. Lindholm, Del Zotto, Fowler, Gudbranson, Guhle, Holzer – Rakell, Getzlaf, Terry – D. Shore, Henrique, Silfverberg – N. Ritchie, Steel, O. Kaše – Deslauriers, D. Grant, Rowney.

3. Hampus Lindholm (ANA) 0+3
Domácí celek tento dramatický zápas vyhrává 4:2 a získává body. Hosté byli lepší zejména ve druhé třetině, kdy Ducks přestříleli 19:7, ale ani tak nedokázali vyrovnat. Anaheim rozhodl do prázdné branky, trefil se Derek Grant.
59:22'
Anaheim právě vstřelil branku!
A je to jasné, domácí celek tento zápas vyhraje, ze středního pásma poslal kotouč do prázdné branky DEREK GRANT. Asistence: Ryan Getzlaf a Hampus Lindholm.
59:00'
Oznámena byla poslední minuta hry ve třetí třetině, buly před domácí brankou. Hosté jsou nyní aktivnější.
58:44'
Kings se usadili v útočném pásmu. Znovu kryje kotouč po Doughtyho ráně domácí brankář.
58:41'
Oddechový čas pro hosty.
58:41'
Ryan Miller (Anaheim) kryje ránu od modré čáry, zakončoval Dustin Brown.
58:21'
Hosté hrají bez brankáře.
58:09'
Los Angeles Kings se nedaří navázat na aktivní hru ze druhé třetiny.
58:00'
Ducks se usadili v útočném pásmu, kde kombinují. Jack Campbell kryje ránu od modré čáry.
57:30'
Nikolaj Prochorkin (Los Angeles) pálil z dobré pozice mezi kruhy, jeho ránu jeden z domácích hráčů dokázal zblokovat.
57:03'
Zakázané uvolnění znamená, že se bude vhazovat před brankou Ducks.
56:40'
Matt Roy rozehrává na své obranné polovině, následně šly oba celky střídat.
56:00'
Čtyři minuty hry zbývají do konce třetí třetiny.
55:34'
Nicolas Deslauriers nahazoval od modré čáry, jeho projektil zblokoval spoluhráč.
55:08'
Hampus Lindholm vyslal od modré čáry dobrou střelu, jeho spoluhráč hlídkoval před brankou, kotouč ale tečovat nedokázal.
54:40'
Cam Fowler (Anaheim) má kotouč za svou brankou, atakoval ho soupeře. Tyler Toffoli se k puku však nedostal.
53:47'
Alex Iafallo (Los Angeles) pálil z ostré pozice, jeho projektil vyrazil ramenem brankář Ducks.
53:25'
Hraje se rychlý hokej, zbytečně se nepřerušuje, sledujeme plynulou pasáž hry.
53:04'
Ondřej Kaše (Anaheim) se dostal do zajímavé střelecké pozice, ale v poslední chvíli mu kotouč sjel z hole, a tak nezakončil.
52:03'
Devin Shore kombinoval se spoluhráči v útočném pásmu, ale do střelecké pozice se domácí celek nedostal.
51:21'
Domácí brankář raději přerušuje hru, vhazovat se bude před jeho brankou. Hostující celek se nyní pokouší o vyrovnání.
50:01'
Dostáváme se do druhé poloviny hry ve třetí třetině. Austin Wagner pálil a jeho ránu kryje Ryan Miller. Komerční přestávka.
49:40'
Kings nyní kombinují v útočném pásmu, Drew Doughty o kotouč přišel, ale domácí se dokázali dostat do brejku.
48:45'
Alex Iafallo se dostal do útočného pásma, ale výborně se vrátil Erik Gudbranson, který nenechal soupeře vypálit.
47:54'
Trevor Lewis (Los Angeles) se nedokázal v útočném pásmu dostat do výraznější šance, a tak jeho tým o kotouč přišel. Hrát tak mohou domácí.
Korbinian Holzer dostal kotouč do útočného pásma, ale k zakončení se nedostal.
46:53'
Komerční přestávka, Ryan Miller (Anaheim) kryje kotouč. Vhazovat se bude před jeho brankou.
45:55'
Nicolas Deslauriers se dostal do zakončení, jeho první střelu i dorážku dokázal brankář hostujícího celku zastavit.
45:44'
Jack Campbell (Los Angeles) přerušuje hru, nechtěl rozehrávat, a tak se bude vhazovat před jeho brankou.
45:33'
Mnoho šancí momentálně k vidění není, sledujeme klidnější pasáž hry.
44:42'
Jakob Silfverberg (Anaheim) to zkoušel individuálně, ale na útočné modré čáře jej soupeř připravil o kotouč.
44:20'
Adam Henrique ani Nick Ritchie nedokázali překonat brankáře Los Angeles.
43:53'
Ondřej Kaše (Anaheim) to vzal na sebe, dostal se do útočného pásma, a tak zakončoval. S jeho pokusem si dokázal poradit brankář.
42:18'
Alex Iafallo (Los Angeles) se propracoval do dobré střelecké pozice, ale prosadit se nedokázal. Výborně zasáhl domácí brankář.
41:34'
Austin Wagner (Los Angeles) se dostal sám před brankáře, ale nedokázal prostřelit brankáře soupeře. Ryan Miller (Anaheim) nenechal mezeru mezi betony.
41:15'
Sledujeme rychlý hokej, který musí fanoušky a fanynky bavit. Domácí hokejisté mají stále jednobrankové vedení.
40:28'
Troy Terry se dostal do útočného pásma, následná domácí rána od modré čáry byla nepovedená.
40:01'
Los Angeles Kings dominovalo ve druhé třetině, střelecky bylo lepší 16:5, ale i tak stále vede domácí celek o jednu branku. Kurtis MacDermid dokázal snížit na 1:2 z pohledu Kings, dvoubrankové vedení domácím vrátil Carter Rowney, ale pak se po krásné akci trefil Nikolaj Prochorkin.
40:00'
39:33'
Už se pravděpodobně nic nestane. Jakob Silfverberg minul branku.
39:10'
Kings rozehrávají od své branky. Trevor Lewis (Los Angeles) vedl útočnou akci, ale zakončit nedokázal ve velké rychlosti.
39:00'
Oznámena byla poslední minuta hry ve druhé třetině.
38:07'
Matt Roy pálil od modré čáry, jeho rána končí vysoko nad brankou.
37:30'
12:25, tak vypadá statistika střel na branku.
36:50'
Domácí celek se nyní usadil v útočném pásmu, Hampus Lindholm (Anaheim) se pokoušel dostat do dobré střelecké pozice, ale neuspěl ani po něm hrající Ondřej Kaše.
36:20'
Po krátké přestávce pokračuje hra dál.
36:01'
Kopitar ani Kempe nedokázali z dobrých pozic výrazněji ohrozit branku. Do dokázal až Dustin Brown. Ryan Miller (Anaheim) přerušuje hru. Komerční přestávka.
35:01'
Dostáváme se do finální fáze hry ve druhé třetině, sledujeme rychlý hokej, který musí bavit.
34:56'
Trevor Lewis (Los Angeles) se propracoval do útočného pásma, ale na domácí obraně tvrdě narazil.
34:30'
Michael Del Zotto se výborně dokázal vrátit, a tak dokázal zastavit zajímavou šanci soupeře.
34:00'
Kurtis MacDermid (Los Angeles) pálil z první, jeho projektil kryje brankář domácího celku.
33:36'
Blake Lizotte (Los Angeles) se propracoval do útočného pásma, následná rána od modré čáry končí vedle branky.
32:36'
Troy Terry pálil z první, jeho projektil byl zblokovaný, Jack Campbell (Los Angeles) zasahovat nemusel.
31:56'
Komerční přestávka.
31:42'
Los Angeles právě vstřelilo branku!
Tak to byla krásná akce, krásná individuální akce od NIKOLAJE PROCHORKINA. Ten přijal na útočné modré přihrávku, dostal se do útočného pásma, oklamal obránce a blafákem zakončoval do prázdné branky. Asistence: Sean Walker a Tyler Toffoli.
31:30'
Sean Walker (Los Angeles) rozehrává od své branky, domácí už jsou kompletní.
31:08'
Jakob Silfverberg (Anaheim) se dostal do útočného pásma při vlastním oslabení, rychle zakončil. Hostující brankář ukryl kotouč do své rukavice, bude se vhazovat.
30:46'
Ryan Miller (Anaheim) si poradil s ránou i dorážkou. Vhazovat se tak bude před jeho brankou.
30:35'
Poslední minuta hostující přesilovky.
30:20'
Anže Kopitar (Los Angeles) dokázal udržet útočné pásmo, následně Alex Iafallo (Los Angeles) minul branku.
30:06'
Minutu a půl budou hrát ještě hosté v přesilové hře.
29:54'
Domácí už hrají ve čtyřech.
29:33'
Vyloučení v týmu Anaheim Ducks (Erik Gudbranson – 2 min., zdržování hry / posunutá branka).
29:10'
Kigsn se usadili v útočném pásmu, Drew Doughty pálil od modré čáry, jeho ránu dokázal brankář vyrazit.
28:32'
Adrian Kempe (Los Angeles) pálil z první, ze střední vzdálenosti, ale domácí brankář byl připravený a dokázal si poradit.
27:53'
Vyloučení v týmu Anaheim Ducks (Hampus Lindholm – 2 min., nedovolené bránění).
26:57'
Domácí celek velmi rychle odpovídá, a tak bere zpět dvoubrankové vedení. Krásnou přihrávkou našel Lindholm zcela volného spoluhráče. Tím byl CARTER ROWNEY, který snadno zakončoval. Asistence: Hampus Lindholm a Michael Del Zotto.
26:01'
Hostující celek byl nyní aktivnější, a tak se prosazuje. Ujala se rána od modré čáry, kterou vyslal přesně KURTIS MACDERMID. Asistence: Trevor Lewis a Michael Amadio.
25:46'
Sledujeme aktivní hru hostujícího celku, který je střelecky aktivnější.
24:37'
Nick Ritchie pálil z dobré pozice, ale ani tentokrát nedokázal překonat brankáře soupeře. Na druhé straně to samostatně zkoušel Nikolaj Prochorkin.
24:00'
Nick Ritchie (Anaheim) to zkoušel individuálně, ale prosadit se nedokázal proti obraně soupeře.
23:48'
Zakázané uvolnění hostujícího celku, vhazovat se tak bude před brankou Kings.
23:20'
Jack Campbell (Los Angeles) musel zasahovat proti dobré střele domácího hráče.
22:08'
7:8, střelecky jsou aktivnější hostující hokejisté, kteří na góly však prohrávají.
21:56'
Ryan Miller (Anaheim) si dokázal poradit se střelou hostujícího hráče, a tak se bude vhazovat před jeho brankou.
20:30'
V poklidném tempu probíhá úvod druhé třetině, domácí hrají aktivně a drží dvoubrankové vedení.
20:01'
Derek Grant a Jakob Silfverberg dokázali v první polovině první třetiny dostat domácí celek do dvoubrankového vedení, které platí i na dvaceti minutách. Střelecky je duel vyrovnaný, oba celky vyslaly sedm střel na branku.
20:00'
19:34'
Nyní už jsou znovu hráči Anaheimu nastěhovaní v útočném pásmu, kde kombinují.
19:15'
Ryan Miller (Anaheim) si se střelou soupeře od modré čáry dokázal poradit. Následně zasáhl ještě jednou.
19:00'
Oznámena byla poslední minuta hy v první třetině.
18:41'
Nicolas Deslauriers (Anaheim) to zkoušel individuálně, nahazoval ze strany kotouč před branku, ale tam nikdo ze spoluhráčů nebyl.
18:25'
Domácí kontrolují hru a chtějí třetinu dohrát co nejdál od vlastní branky.
18:00'
Probíhají poslední dvě minuty hry v první třetině.
17:30'
Dva na dva nyní postupovali domácí hokejisté, ale prosadit se nedokázali.
16:50'
Erik Gudbranson (Anaheim) rozehrává od své branky, Michael Del Zotto (Anaheim) se následně pokoušel dostat do útočného pásma, ale neuspěl.
15:51'
Po zakázaném uvolnění se bude vhazovat před brankou Ducks. Hosté se ale do výraznější šance dostat nedokázali.
15:06'
Austin Wagner (Los Angeles) to vzal na sebe, svou střelu schoval za obránce, ale domácí brankář zasahovat nemusel.
14:30'
Nick Ritchie (Anaheim) hledal spoluhráče na druhé straně útočného pásma, ale vypálit na branku nikdo z hráčů Ducks nedokázal.
14:11'
Korbinian Holzer (Anaheim) se vrací za svou branku, odkud rozehrává přes spoluhráče. Domácí mají dvoubrankový náskok.
14:00'
Sledujeme rychlou pasáž hry, zbytečně se nepřerušuje.
13:41'
Ryan Miller (Anaheim) toho mnoho neviděl, ale i tak si dokázal se střelou a následnou dorážkou poradit.
13:02'
Anže Kopitar pálil z první, jeho projektil od modré čáry byl zblokovaný.
12:40'
5:2, tak vypadá statistika střel na branku v tomto zápase, mnoho hokejové krásy nám ani jeden celek neukazuje.
11:14'
11:07'
Nikolaj Prochorkin (Los Angeles) to zkoušel individuálně, jeho projektil nebyl vůbec špatný, v leže zakončoval, ale minul branku.
09:47'
Přesilovka proměněná, domácí celek se dostává do dvoubrankového vedení. Tvrdou přesnou střelu k kruhu do protipohybu brankáře vyslal obranou nepokrytý JAKOB SILFVERBERG. Asistence: Hampus Lindholm a Rickard Rakell.
09:30'
Hampus Lindholm (Anaheim) se znovu vrací až za svou branku, odkud rozehrává další snahu dostat se do útočného pásma.
09:10'
Kings vyhazují až k brance, ve které je Miller. Ten přenechává kotouč už druhé přesilovkové formaci.
08:45'
Rychlou kombinaci rozehrával domácí celek, ale zatím na přesnější přesilovkové zakončení čeká.
08:26'
Nyní se Ducks usadili v útočném pásmu, Troy Terry (Anaheim) z ostré pozice nahazoval kotouč před branku, ale brankář soupeře byl připravený.
08:01'
Přesilovou hru hraje domácí celek, hosté se ale rychle osvobozují a vyhazují přes všechny čáry.
08:01'
Vyloučení v týmu Los Angeles Kings (Tyler Toffoli – 2 min., sekání).
07:35'
Sledujeme klidnější pasáž hry, ani jeden celek se momentálně nikam nežene. Mnoho šancí k vidění není.
06:27'
Ryan Miller (Anaheim) kryje kotouč po střele soupeře. Komerční přestávka.
05:14'
Domácí celek se dostává do vedení, Nicolas Deslauriers vypálil, jeho ránu před brankou zblokoval DEREK GRANT. Ten se ale natáhl pro odražený kotouč a poslal jej za brankovou čáru. Poměrně snadná branka. Asistence: Nicolas Deslauriers a Carter Rowney.
04:28'
Rána Ducks od modré čáry byla zblokovaná, následně k dorážce nedošlo.
04:06'
Kings rozehrávají od své branky, Jeff Carter (Los Angeles) kotouč stihl v útočném pásmu, ale do výraznější šanci se hosté nedostali.
03:30'
Nyní sledujeme klidnější pasáž hry, ani jeden celek se nikam nežene, mnoho velkých šancí k vidění není.
02:33'
Erik Gudbranson (Anaheim) pálil od modré čáry, Jack Campbell (Los Angeles) je připravený a přerušuje hru.
02:08'
Jack Campbell (Los Angeles) byl pozorný, a tak si dokázal poradit se střelou soupeře z dobré pozice. První střela na branku v tomto zápase a vyslal ji domácí tým.
01:45'
Drew Doughty (Los Angeles) rozehrál od své branky, následně ale hosté o kotouč přišli, a proto mohli hrát domácí.
01:15'
Adam Henrique (Anaheim) a Ondřej Kaše (Anaheim) se dostali do útočného pásma, soupeře ale pod tlak dostat nedokázali.
00:50'
Jeff Carter (Los Angeles) spěchal za kotoučem v útočném pásmu, ale nedokázal jej vybojovat. Následně hosté o útočné pásmo rychle přišli.
00:26'
Domácí celek rozehrává od své branky, ale nechce zejména chybovat, a tak hraje pomalu od své branky.
00:01'
Utkání začalo.
00:01'

Anaheim Ducks: R. Miller – H. Lindholm, Del Zotto, Fowler, Gudbranson, Guhle, Holzer – Rakell, Getzlaf, Terry – Jones, Henrique, Silfverberg – N. Ritchie, Steel, O. Kaše – Deslauriers, D. Grant, Rowney.

Los Angeles Kings: J. Campbell (Quick) – Walker, Doughty, J. Ryan, Roy, B. Hutton, MacDermid – Iafallo, Kopitar, D. Brown – J. Carter, Amadio, Toffoli – A. Kempe, Lizotte, Wagner – Clifford, Prochorkin, Lewis..
Anaheim Ducksodehrál 27 zápasů s bilancí 10-1-4-12 a získal 26 bodů. V tabulce Západní konference je na třinácté pozici. Z posledních pěti zápasů vyhrál jediný. Poradil si s New Yorkem Islanders 3:0. Nestačil na Floridu Panthers 4:5 v prodloužení, Tampu Bay Lightning 2:6, Arizonu Coyotes 3:4 v nájezdech a na Winnipeg Jets 0:3.
Los Angeles Kings odehráli 27 zápasů s bilancí 8-3-2-14 a získali 24 bodů. V tabulce Západní konference jsou na poslední patnácté pozici. Z posledních pěti zápasů vyhráli dva. Poradili si s New Yorkem Islanders 4:1 a s Winnipegem Jets 2.1. Tým nestačil na Arizonu Coyotes 2:3,San Jose Sharks 3:4 v prodloužení a na San Jose 1:4.
Zdravím všechny fanynky a fanoušky National Hockey League. V tomto zápase proti sobě nastoupí Anaheim Ducksa Los Angeles Kings.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 04:00.