NHL - Základní část -  ONLINE PŘENOS -  Anaheim : Minnesota - 6. listopadu 2019   04:00

Anaheim
Anaheim
21:27' Rakell (Steel, Silfverberg) • 21:52' Ja. Larsson (Henrique)
2:4
(0:0, 2:1, 0:3)
Minnesota
Minnesota
29:34' Fiala  (Suter, Spurgeon) • 41:28' Zuccarello  (J. Eriksson Ek) • 44:37' E. Staal  (Zucker, Zuccarello) • 57:48' Parise  (Kunin, M. Koivu)
Anaheim
Gibson (R. Miller) – Holzer, Fowler, H. Lindholm, Gudbranson, Ja. Larsson, Del Zotto – Comtois, Getzlaf, O. Kaše – Rakell, Henrique, Silfverberg – Jones, Steel, Terry – N. Ritchie, D. Grant, Rowney.

3. Adam Henrique (ANA) 0+1
Minnesota Wild vyhrává tento zápas 4:2. Ve druhé třetině sice prohrávala o dvě branky, ale dokázala se prosadit čtyřikrát v řadě.

Rickard Rakell a Jacob Larsson poslali ve druhé třetině domácí Ducks do vedení 2:0. Následně přibližně v polovině zápasu snížil Kevin Fiala. Ve třetí třetině vyrovnal Mats Zuccarello. Wild do vedení dostal Eric Staal a výhru do prázdné branky pojistil Zach Parise.
59:40'
Ryan Getzlaf ani nadvakrát nedokázal přes obránce vypálit.
59:00'
Poslední minuta zbývá do konce tohoto zápasu.
57:48'
Minnesota právě vstřelila branku!
Do prázdné branky a je rozhodnuto, kotouč tam dovezl po pěkné akci ZACH PARISE. Asistence: Luke Kunin a Mikko Koivu.
57:39'
Domácí hrají v šesti, John Gibson (Anaheim) už je na střídačce.
57:39'
Hra je přerušená, Alex Stalock (Minnesota) natáhl hokejku, a tak překazil přihrávku domácích.
57:05'
Wild vybojovali kotouč ve svém obranném pásmu, následně jej rychle dostali na útočnou polovinu.
56:47'
Komerční přestávka, vhazovat se bude v útočném pásmu Ducks.
56:00'
Čtyři minuty zbývají do konce zápasu, Minnesota stále vede o jednu branku.
55:15'
Mnoho času už domácí celek na vyrovnání v tomto zápase nemá, navíc hosté velmi dobře brání.
54:30'
Rickard Rakell pálil přes obránce, ale neuspěl, následně minul jeho spoluhráč z druhé strany.
53:38'
Maxime Comtois se tak tak dokázal vrátit, aby zastavil nebezpečně vypadající útočnou akci Wild.
52:04'
Matt Dumba (Minnesota) pálil od modré čáry, jeho projektil mířil na branku, a tak raději John Gibson (Anaheim) přerušil hru.
51:30'
Sledujeme aktivní hru domácího celku, který se však nemůže propracovat do výraznějších šancí.
51:05'
Další komerční přestávka. Hostujícímu celku se daří kouskovat hru, takže se domácí nemohou dostat do stabilnějšího tlaku.
49:51'
Hampus Lindholm dobruslil odražený kotouč a snažil se trefit horní část branky. Jeho projektil však končí nad brankou.
49:10'
Po krátké přestávce pokračuje hra dál, sledujeme rychlý hokej, domácí hráči prohospodařili dvoubrankové vedení.
48:39'
Komerční přestávka.
47:40'
Ryan Suter (Minnesota) rozehrával od své branky, rychle dostal kotouč do útočného pásma, ale výraznější šanci si nevypracovali hosté.
47:05'
Marcus Foligno (Minnesota) se pokoušel o zakončení z dobré pozice, ale domácí Max Jones (Anaheim) se dobře vrátil, a tak jej nenechal zakončovat.
46:19'
Jakob Silfverberg pálil z dobré pozice, jeho ránu zblokoval jeden z beků.
45:51'
Ducks se pokouší vyrovnat, Erik Gudbranson (Anaheim) čekal před brankou, ale spoluhráči k němu nedokázali přihrávku dostat.
44:37'
Domácí celek přišel o slibný dvoubrankový náskok. Nyní už vedou hosté. Tentokrát brankáře Ducks nadvakrát překonal ERIC STAAL. První jeho rána nebyla povedená, druhá už ano. Asistence: Jason Zucker a Mats Zuccarello.
44:10'
Ryan Suter (Minnesota) rozehrával od své branky, následně v útočné akci pokračoval Mats Zuccarello (Minnesota). Ten se však do střelecké pozice dostat nedokázal.
43:23'
Ducks vybojovali kotouč v obranném pásmu, následně se dokázali osvobodit.
42:45'
23:19, střelecky je sice aktivnější domácí celek, ale stav zápasu je momentálně vyrovnaný.
41:28'
A je vyrovnáno, přímo z trestné lavice se do brejku dostal hostující MATS ZUCCARELLO. Kotouč poslal přesně mezi betony domácího brankáře. Asistence: Joel Eriksson Ek.
41:07'
Jakob Silfverberg (Anaheim) nadvakrát dokázal udržet kotouč v útočném pásmu.
40:38'
Adam Henrique se dostal do střelecké pozice, jeho projektil vyrazil brankář před sebe, a pak hráli obránci.
40:01'
Do třetí třetiny vstupují Ducks v početní převaze.
40:01'
Rickard Rakell a Jacob Larsson dostali domácí celek do dvoubrankového vedení zkraje druhé třetiny. Krátce před polovinou utkání dokázali hosté snížit, trefil se podruhé v sezóně Kevin Fiala. Po 2. třetině vedou domácí 2:1.
40:00'
39:40'
Tentokrát byl pokus o výhoz zastavený obráncem Ducks na modré.
39:30'
Wild dokázali vyhodit kotouč do středního pásma.
39:20'
Vyloučení v týmu Minnesota Wild (Mats Zuccarello – 2 min., podrážení).
39:00'
Oznámena byla poslední minuta hry ve druhé třetině.
38:39'
Maxime Comtois tvrdě dohrál soupeře u mantinelu ve svém obranném pásmu.
38:24'
Michael Del Zotto (Anaheim) zkoušel rychle rozehrát z obranného pásma, což se mu podařilo, zakázané uvolnění se nepískalo.
38:00'
Probíhají poslední dvě minuty hry ve druhé třetině, Maxime Comtois bleskově zakončoval po vyhraném vhazování, hostující brankář si dokázal poradit.
37:32'
Mnoho šancí momentálně k vidění není, sledujeme souboje o kotouč zejména ve středním pásmu.
36:22'
Ryan Getzlaf ani Troy Terry nedokázali šanci domácího celku zakončit přesnější střelou.
36:02'
Korbinian Holzer to zkoušel individuálně, ale do střelecké pozice se propracovat nedokázal.
35:07'
Sledujeme klidnější pasáž hry, z ničeho nic po křížkém pasu spoluhráče pálil Matt Dumba. Jeho rána se od horní tyčky odrazila zpět do hry.
33:54'
Hraj je nyní přerušena pro ofsajd. Vhazovat se bude ve středním pásmu.
33:20'
Ryan Suter jako obránce pálil od modré čáry, jeho projektil domácí brankář dobře viděl, a tak v pohodě zasáhl. Hra je přerušená.
32:23'
31:44'
16:16, tak vypadá aktuálně statistika střel na branku. Utkání se v tomto ohledu docela vyrovnalo.
31:26'
Sledujeme rychlou pasáž hry, ani jeden celek se nemůže stabilněji usadit v útočném pásmu.
30:01'
Dostáváme se do druhé poloviny hry ve druhé třetině i zápase, domácí celek se nyní musí bránit aktivní hře soupeře. Minnesota hraje po snížení aktivně.
29:34'
Druhou branku v této sezóně dává KEVIN FIALA. Dostal výbornou přihrávku od spoluhráče a střelou do odkryté části branky snižuje. Domácí gólman si na kotouč sáhl, ale nezastavil ho. Asistence: Ryan Suter a Jared Spurgeon.
27:40'
Díky povedenému vstupu do druhé třetiny se Ducks dostali do dvoubrankového vedení a nyní jsou hosté v obtížné pozici.
26:57'
Po krátké komerční přestávce pokračuje zápas dál. Rychle se do zakončení dostal Max Jones (Anaheim) a jeho ránu kryje brankář Wild.
26:36'
Eric Staal (Minnesota) hledal spoluhráče před brankou, ale následně John Gibson (Anaheim) kryje kotouč. Komerční přestávka.
26:00'
Ryan Donato (Minnesota) to zkoušel individuálně, ale kotouč mu při pokusu o střelu sjel z hokejky, a tak zakončit nedokázal.
24:54'
Joel Eriksson Ek neuspěl, jeho pokus o rychlou otočku a zakončení zblokoval soupeř.
24:34'
Jordan Greenway (Minnesota) bojoval v útočném pásmu o kotouč, sice zakončoval, ale jeho rána postrádala přesnost.
24:17'
Domácí celek se velmi snadno dokázal ubránit. Hosté si výraznější šanci nevypracovali.
23:11'
Mats Zuccarello pálil z dobré pozice v přesilovce, domácí John Gibson kotouč viděl, a tak v pohodě zasáhl.
22:19'
Vyloučení v týmu Anaheim Ducks (Korbinian Holzer – 2 min., podrážení).
21:52'
Anaheim právě vstřelil branku!
Jako historicky čtvrtý nejmladší hráč přišel do organizace Ducks JACOB LARSSON. Dnes se prosazuje a dává svou první branku v NHL. Uspěl střelou do horní části branky, výborně před bránou clonil Ondřej Kaše Asistence: Adam Henrique.
21:27'
Domácí celek se dostává do vedení, první ránu RICKARDA RAKELLA hostující brankář ještě vyrazil. Pak se puk dostal od tyčky znovu k domácímu hráči, který už pálil přesně. Asistence: Sam Steel.
21:10'
Zach Parise to zkoušel individuálně, ale neuspěl, a tak mohou hrát domácí hokejisté.
20:36'
10:8, střelecky je aktivnější domácí celek, který si dokázal v dosavadním průběhu vypracovat výraznější šance, ale na první branku čekáme.
20:01'
V první třetině jsme sledovali aktivnější hru domácího celku, měl několik zajímavých příležitostí, ale prosadit se nedokázal. Brankáři po prvních dvaceti minutách hry drží čisté konto.
20:00'
19:31'
Jednu z posledních akci rozehrávají domácí, Rickard Rakell (Anaheim) se k zakončení nepropracoval.
19:15'
Hraje se už ve středním pásmu. Ani jeden celek se nyní nikam nežene.
19:00'
Oznámena byla poslední minuta hry v první třetině.
18:50'
Alex Stalock (Minnesota) nyní s pořádnou dávkou štěstí dokázal udržet kotouč před brankovou čárou. Byl chvilku volný, domácí hráči se k němu sjeli, ale našel ho brankář.
18:33'
Michael Del Zotto (Anaheim) rozehrává od své branky, jeho spoluhráči střídají.
18:06'
Troy Terry (Anaheim) protečoval kotouč do útočného pásma, následně ještě Ryan Getzlaf (Anaheim) pokračoval v akci. Vypálit ale nedokázal.
18:00'
Probíhají poslední dvě minuty hry v první třetině, stále čekáme na první branku v tomto zápase, střelecky aktivnější jsou domácí.
17:35'
16:54'
Až nyní se Wild stabilněji usadili v útočném pásmu, Zach Parise zakončoval z ostré pozice, ale domácí brankář měl brusli u tyče včas.
16:37'
Wild se nemohou stabilněji usadit v útočném pásmu, domácí čtveřice velmi dobře brání.
15:40'
Přesilovku tedy hrají hostující hokejisté, kteří se rychle po jejím začátku dostali do postavení mimo hru.
15:35'
Vyloučení v týmu Anaheim Ducks (Ryan Getzlaf – 2 min., hákování).
15:01'
Dostáváme se do finální fáze hry v první třetině, sledujeme aktivní pasáž zápasu z pohledu Ducks.
14:25'
14:06'
Domácí hokejisté jsou aktivnější, nastěhovali se do útočného pásma, Jakob Silfverberg hledal spoluhráče, ale pas byl nepovedený.
13:24'
Sam Steel (Anaheim) byl na malý moment volný před brankou, ale vypálit na branku nedokázal. Obránci dokázali kotouč rychle vyhodit.
12:57'
Přesilovku hrají domácí hokejisté, kteří se rychle pokouší nastěhovat do útočného pásma. Rána od modré čáry byla brankářem vyražená.
12:25'
Vyloučení v týmu Minnesota Wild (Alex Stalock – 2 min., zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo). Trest odpyká Ryan Donato.
11:54'
Ryan Getzlaf vybojoval v obranném pásmu kotouč a šikovně jej vyhodil tak, aby se nepískalo zakázané uvolnění. Stále hrajeme bez přerušení.
11:32'
Jonas Brodin (Minnesota) má kotouč ve středním pásmu, následně jej nahodil do útoku tak, aby z toho nebyl icing.
11:17'
Hra se přelévá ze strany na stranu, dlouhou dobu se nepřerušovalo.
10:48'
Jared Spurgeon pálil od modré čáry, chtěl puk poslat na teč, ale jeho spoluhráči tento úmysl nepochopili, a tak šli střídat.
10:32'
Eric Staal (Minnesota) hledal před brankou spoluhráče, ale domácí obrana byla dobře zformovaná.
10:10'
Dostáváme se do druhé poloviny hry v první třetině, aktivnější je domácí celek, který si zatím dokázal vypracovat výraznější šance.
09:31'
7:4, tak vypadá aktuálně statistika střel na branku.
09:07'
Jakob Silfverberg (Anaheim) ještě vybojoval kotouč před brankou, Erik Gudbranson (Anaheim) od modré čáry trefil jen obránce. Následně Wild vyhodili tak, aby z toho nebyl icing.
08:45'
Michael Del Zotto (Anaheim) udržel kotouč v útočném pásmu, následná rána Rakella byla zblokovaná brankářem.
07:47'
Sledujeme rychlý hokej, zbytečně se nepřerušuje, hraje se velmi plynule.
07:17'
Další šanci měli domácí, ale nedokázali na chvilku volný kotouč poslat za brankovou čáru.
06:42'
Ondřej Kaše (Anaheim) se propracoval do další dobré pozice, jeho rychlou střelu dokázal brankář Wild vyrazit před sebe, a pak už hráli obránci.
05:32'
Sledujeme rychlý hokej, hra se přelévá ze strany na stranu.
05:04'
Mats Zuccarello (Minnesota) se dostal do střelecké pozice, ale domácí obrana k němu dobře přistoupila, a tak jej nenechala vypálit.
04:20'
Mikko Koivu (Minnesota) a Ryan Suter (Minnesota) byli blízko skórování, ale o první branku v tomto zápase je obral domácí brankář, který skvěle zasáhl.
04:10'
Domácí hokejisté špatně rozehrávali, je z toho zakázané uvolnění, a tak se bude vhazovat před jejich brankou.
03:49'
Matt Dumba (Minnesota) zakončoval zápěstím od modré čáry, s jeho pokusem si celkem snadno poradil domácí brankář, který na projektil viděl.
03:12'
Derek Grant (Anaheim) pálil z dobré pozice, Alex Stalock (Minnesota) v brance Wild si dokázal poradit.
02:02'
Hostující brankář rozehrává od své branky, Brad Hunt pokračuje v akci od své branky. Jakob Silfverberg (Anaheim) dobře napadal Wild, ale kotouč vybojovat nedokázal.
01:30'
Ondřej Kaše zakončoval domácí akci střelou z dobré pozice, ale jeho zakončení končí vedle branky.
00:46'
Jakob Silfverberg hledal spoluhráče před brankou, jeho přihrávka však postrádala přesnost, a tak mohou hrát hráči Wild.
00:20'
Utkání v poklidném tempu začala, Jared Spurgeon pálil od modré čáry, jeho rána postrádala přesnost.
00:01'
Ryan Getzlaf dostává ocenění za 1000. odehraný zápas v NHL.
Nyní probíhá slavnostní úvod zápasu.
Utkání brzy začne.

Anaheim Ducks: Gibson (R. Miller) – Mahura, Fowler, H. Lindholm, Gudbranson, Ja. Larsson, Del Zotto – Comtois, Getzlaf, O. Kaše – Rakell, Henrique, Silfverberg – Jones, Steel, Terry – N. Ritchie, D. Grant, Rowney.

Minnesota Wild: Stalock (Dubnyk) – Suter, Spurgeon, Brodin, Dumba, Soucy, Hunt – Zucker, E. Staal, Zuccarello – Parise, M. Koivu, Fiala – Donato, Kunin, Hartman – M. Foligno, J. Eriksson Ek, Greenway..
Za Ducks nenastoupí Eaves, Kesler ani Manson. Hosté nebudou moci využít služeb Pateryna. Otazník visí nad startem Ondřeje Kaše.
Anaheim Ducks odehrál 16 zápasů s bilancí 8-1-1-6. V tabulce Západní konferenci je na šesté pozici. Z posledních pěti zápasů tým vyhrál 3. Poradil si s Coloradem Avalanche 5:2, Winnipeg Jets 7:4 a v prodloužení s Vancouverem Canucks 2:1. Tým nestačil na Vegas 2:5 a na Chicago Blackhawks 2:3 v prodloužení.
Minnesota Wild odehrála 14 zápasů s bilancí 4-0-1-9 a získala 9 bodů. V tabulce Západní konference je na předposlední čtrnácté pozici. Tým z posledních pěti zápasů prohrál čtyři. Nestačil na Nashville Predators 0:4, Dallas Stars 3:6, St. Louis Bllues 1:2 a v prodloužení 3:4. Tým porazil Los Angeles Kings 5:1.
Zdravím všechny fanynky a fanoušky National Hockey League. V tomto zápase proti sobě nastoupí Anaheim Ducks a Minnesota Wild.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 04:00.