NHL - Základní část -  ONLINE PŘENOS -  Anaheim : San Jose - 15. listopadu 2019   04:00

Anaheim
Anaheim
01:09' Rakell (Silfverberg) • 33:00' Silfverberg (Henrique, Rakell) • 55:50' Jones (Rowney, Steel)
3:5
(1:1, 1:1, 1:3)
San Jose
San Jose
07:04' Hertl  (Goodrow, Meier) • 38:28' Hertl  (Meier, Burns) • 48:05' Burns  (E. Kane, E. Karlsson) • 50:32' E. Kane  (Couture) • 59:22' Couture
Anaheim
Pollock, Kozari – Baker, Knorr
Honda Center, Anaheim
16 007 diváků
San Jose
M. Jones (Dell) – R. Šimek, Burns, Vlasic, E. Karlsson, Dillon, Prout – E. Kane, Couture, Labanc – Meier, Hertl, Goodrow – Sörensen, J. Thornton, Marleau – Radil, Gambrell, M. Karlsson.

To je z dnešního online přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou.

San Jose Sharks: 35.
Těžká krize Anaheimu pokračuje... Kačeři si připisují již pátou prohru v řadě a opět to bylo v utkání, které neměli špatně rozehrané. Nicméně po získání vedení již chybí Anaheimu další krok, kterým by odskočil soupeři na nějaký větší rozdíl a zápas pak dovedl do vítězného konce. San Jose vydařenou třetí třetinou rozhodl zápas ve svůj prospěch a, na rozdíl od Anaheimu, si připisují další výhru.
59:22'
San Jose právě vstřelilo branku!
LOGAN COUTURE vybojoval puk a zamířil si to k brance Anaheimu. John Gibson byl již na cestě na střídačku, tak se ještě musel rychle vrátit zpět, před najíždějícím útočníkem San Jose couval, čehož Couture využil ke střele mezi betony, gólman neměl šanci zasáhnout. Bez asistence.
59:09'
Oddechový čas pro domácí.
59:09'
Rozhodčí přerušují hru, bude se vhazovat ve středním pásmu.
59:00'
Poslední minuta třetí třetiny.
58:32'
Puk míří ze třetiny San Jose, hosté získávají další cenné vteřiny.
58:17'
Nick Ritchie (Anaheim) trefuje brankovou konstrukci!
58:10'
John Gibson (Anaheim) míří na střídačku, domácí to zkouší v šesti.
57:48'
Martin Jones (San Jose) raději přerušil hru, před dotírajícím Silfverbergem.
57:20'
Brendan Guhle (Anaheim) míří za vlastní branku pro puk a domácí se hned ženou do útoku.
56:36'
Brent Burns (San Jose) zastavuje nahozený puk za vlastní brankou, pak nepřesně rozehrává, je z toho zakázané uvolnění.
55:50'
Anaheim právě vstřelil branku!
Nešťastný Radim Šimek (San Jose) bránil MAXE JONESE, jehož střelu poté levou rukou nešťastně tečuje, na což již gólman San Jose nestihl zareagovat a je to pouze o gól. Asistence: Carter Rowney a Sam Steel.
55:06'
Střelu Gudbransona tečuje bránící Brenden Dillon (San Jose), puk letí mimo branku.
54:34'
Anaheim se dostává do útočného pásma, domácí mají na ledě elitní formaci.
53:20'
Cam Fowler (Anaheim) netrefuje z pravé strany branku San Jose, puk získávají hosté.
53:00'
Po střele Burnse končí puk v ochranné síti, hra přerušena.
52:30'
Nepřesná rozehrávka domácích, hosté se dostávají do útočného pásma.
51:45'
No vida, San Jose zlepšeným výkonem ve třetí třetině odskočil na rozdíl dvou gólů a domácí jsou blízko další prohře.
51:10'
50:32'
Při vlastním oslabení pláchal dvojice Logan Couture a EVANDER KANE. Ondřej Kaše už neměl sílu dostihnout Kaneho, který, po parádní přihrávce Coutureho z levé strany, poslal lehkou tečí puk do branky Anaheimu. Asistence: Logan Couture.
50:10'
Dobrá zpráva, Ondřej Kaše (Anaheim) je opět na ledě, takže zranění nebylo vážné.
49:42'
Cam Fowler (Anaheim) se zkusil prosadit před brankovištěm, byl ale odstavem Radimem Šimkem, který poté i vyhodil kotouč ze třetiny.
49:30'
Dělovka Getzlafa, z pravé strany, od modré, končí pouze na zadním hrazení.
49:15'
Adam Henrique (Anaheim) vyhrál vhazování v útočném pásmu.
49:10'
Vyloučení v týmu San Jose Sharks (Dalton Prout – 2 min., hákování).
49:04'
A právě po faulu na Kašeho budou domácí hrát přesilovou hru. Český forvard je ale na kolenou, za brankou Jonese.
48:51'
Ondřej Kaše (Anaheim) zabojoval o puk v útočném pásmu a je úspěšný.
48:05'
BRENT BURNS zaskočil všechny, když si navedl puk do mezikruží, vypadalo to, že bude přihrávat, ale místo toho švihem vypálil a poslal puk neomylně do branky. Asistence: Evander Kane a Erik Karlsson.
47:46'
Je tu ale další brejk domácích, kteří hrají v oslabení, Rickard Rakell se dostal před branku, ale ani on Jonese nepřekonal.
47:25'
Ryan Getzlaf (Anaheim) se dostal při vlastním oslabení do zakončení, bekhendový pokus Jones vyráží a hosté tak mohou znovu dopředu.
47:03'
Logan Couture (San Jose) trefuje z levé strany brankovou konstrukci.
46:42'
Vyloučení v týmu Anaheim Ducks (Derek Grant – 2 min., držení hole).
46:37'
Patrick Marleau (San Jose) objel branku a z pravé strany vypálil, Gibson zasáhl a byť byl již na zádech, dle rozhodčích udržel puk před brankovou čárou.
45:46'
Anaheim pod tlakem při rozehrávce, následkem toho domácí přišli o puk ve středním pásmu.
45:05'
John Gibson (Anaheim) si doslova sedl na zadek po střele Daltona Prouta, důležité je, že má puk kdesi ve své výstroji.
44:27'
Evander Kane (San Jose) jde za pukem do útočného pásma, jeho spoluhráči střídají.
43:45'
Nick Ritchie (Anaheim) vyzkoušel z levé strany pozornost Jonese, ten jeho pokus vyráží.
43:00'
Ryan Getzlaf (Anaheim) se ocitl u branky soupeře, kde se zkoušel dostat puk za záda Jonese, ale neuspěl.
42:20'
San Jose má lepší vstup do třetí třetiny, než soupeř, bude z toho vedoucí gól hostů, případně zkompletuje Tomáš Hertl (San Jose) hattrick?
41:45'
San Jose v útočném pásmu, střelu Marcuse Sörensena John Gibson (Anaheim) vyráží.
41:25'
Evander Kane (San Jose) nepřešel ve středním pásmu přes Silfverberga, puk získávají domácí.
40:54'
Puk za brankou San Jose, hosté jsou sice pod tlakem, ale zvládli rozehrát.
40:01'
Další třetina začne přibližně v 5:57.
Poslední minutu strávili domácí v útočném pásmu, vedoucí gól se jim ale vstřelit nepodařilo, takže i po druhé třetině je to nerozhodně. Na gól si v této části zápasu museli všichni počkat do 33. minuty, kdy se důrazem prosadil domácí Silfverberg. Anaheim měl opět převahu, ale na opačné straně je v dresu soupeře Tomáš Hertl, který svým dnešním druhým gólem dokázal v závěru druhé třetiny srovnat skóre.
40:00'
39:38'
Troy Terry (Anaheim) získal puk v útočném pásmu, odpoutal se od mantinelu a z levé strany vypálil, branku však minul.
39:00'
Poslední minuta druhé třetiny.
38:28'
Už to neplatí, domácí nevedou, hosté opět vyrovnávají! A nutno dodat – ještě štěstí, že má San Jose TOMÁŠE HERTLA! Český forvard se dostal ke střele z pravého kruhu pro vhazování a krásnou střelou vymetl vzdálenější růžek domácí branky. Asistence: Timo Meier a Brent Burns.
38:13'
Druhá třetina se chýlí ke svému konci, domácí drží těsné vedení.
37:27'
Puk v držení hráčů San Jose, kteří špatně rozehrávají, je odpískán icing.
36:57'
Josh Mahura (Anaheim) uklouzl na útočné modré čáře, ale ještě stihl puk odehrát.
36:12'
Ondřej Kaše (Anaheim) v šanci, po přihrávce od Jonese se dostal před Martina Jonese, kterého zkusil překonat bekhendovým blafákem, ale puk nedokázal zvednou, gólman San Jose udržel svůj beton na ledě a zabránil tak puku v cestě do branky.
35:56'
35:33'
Zavézt puk do útočného pásma je nyní nad síly Žraloků, byť mají o jednoho hráče navíc.
35:08'
V podání San Jose je to opět velmi nepovedená přesilová hra.
34:22'
San Jose opět neudrželo útočné pásmo, další puk míří až do třetiny hostů.
34:02'
Anaheim vyhrává vhazování ve vlastní třetině a hned poté domácí odpalují kotouč pryč.
33:56'
Vyloučení v týmu Anaheim Ducks (Max Jones – 2 min., hákování).
33:00'
Rickard Rakell (Anaheim) vypálil od modré, Jones puk neměl pod kontrolou, za jeho záda ho dorazil důrazný JAKOB SILFVERBERG. Asistence: Adam Henrique a Rickard Rakell.
32:50'
Anaheim vyhrává vhazování ve třetině soupeře a může tak hned útočit.
32:39'
Vyloučení v týmu San Jose Sharks (Brent Burns – 2 min., podrážení).
30:10'
Jsme již ve druhé polovině utkání, stále je to nerozhodně, nepomohly ani přesilové hry v této třetině.
29:33'
Marcus Sörensen (San Jose) se již rovnal na střelu, ale v rozhodujícím okamžiku ztratil rovnováhu a upadl, puk nezasáhl.
29:02'
Evander Kane (San Jose) spěchá za nahozeným pukem, ale jako první je u něho obránce Anaheimu.
28:16'
27:40'
Tomáš Hertl (San Jose) vyvezl kotouč až do třetiny Anaheimu a ušetřil tak cenné vteřiny.
27:08'
Ryan Getzlaf (Anaheim) neuspěl na pravé straně a bránící Kane dostává pu ze třetiny, oba týmy střídají.
26:50'
Opět se San Jose podařilo dostat puk ze třetiny.
26:38'
Hosté vyhazují puk až za branku Anaheimu.
26:18'
Kevin Labanc (San Jose) je již na ledě, hosté jsou tak ve čtyřech, ale čeká je další oslabení.
26:16'
Vyloučení v týmu San Jose Sharks (Melker Karlsson – 2 min., zdržování hry / porušení postupu vhazování).
26:16'
Na konci přesilové hry se Nick Ritchie (Anaheim) snažil na brankovišti poslat puk do branky, ale Jones ho udržel ve své výstroji.
26:05'
Ani v případě Anaheimu se nedá zatím mluvit o povedené přesilové hře.
25:38'
Ofsajd odpískán domácím, vhazování ve středním pásmu.
24:45'
Střelu Getzlafa vyráží Jones, puk poté míří ze třetiny Sharks.
24:30'
Anaheim v útočném pásmu, v přesilovkovém rozestavení.
24:18'
Vyloučení v týmu San Jose Sharks (Kevin Labanc – 2 min., podrážení).
24:04'
San Jose na návštěvě ve třetině soupeře, ale hosté se nedostali od mantinelu.
22:50'
Martin Jones (San Jose) chystá střelu Dereka Granta a raději přerušuje hru.
22:20'
Anaheim se opět dostává do útoku, hosté jsou od úvodních vteřin druhé třetiny pod tlakem.
21:22'
Barclay Goodrow (San Jose) vyhazuje kotouč přes všechny čáry, je odpískán icing, hra se vrací do třetiny hostů.
21:10'
Puk míří za branku San Jose, kde o něho hráči bojují, úspěšnější jsou hosté.
20:01'
Další třetina začne přibližně v 5:04.
První třetina končí nerozhodně, byť více ze hry měli jednoznačně domácí. Ti se také ujali vedení, nicméně hosté se, díky důrazu Tomáše Hertla, radovali zanedlouho z vyrovnání a do konce první dvacetiminutovky se pak již nestalo. San Jose sice svého soupeře přestřílelo v této části hry, ale opticky mají zatím převahu domácí.
20:00'
19:41'
Evander Kane (San Jose) měl šanci, ocitl se na pravé straně, měl před sebou jen branku Ducks, ale mířil příliš nahoru.
19:00'
Poslední minuta první třetiny.
17:58'
Útočné akce Anaheimu jsou zatím nebezpečnější, hosté, když už se do třetiny Ducks dostají, jsou v podstatě minimálně nebezpeční.
16:40'
Adam Henrique (Anaheim) nahazuje kotouč na branku, Martin Jones sráží vedle branky.
16:16'
Souboj v rohu, ve třetině San Jose, puk vybojovali domácí.
15:35'
Po závaru před brankou San Jose se hosté dostali do útoku.
15:00'
Erik Gudbranson (Anaheim) vypálil od modré, puk míří za branku, kde ho ale získává jeho spoluhráč Ritchie.
14:30'
Derek Grant (Anaheim) v ofsajdu na pravé straně, hra přerušena, následuje komerční přestávka.
13:27'
Brendan Guhle (Anaheim) napřáhl a vypálil od modré, puk ale míří vedle branky San Jose.
12:15'
Tomáš Hertl (San Jose) si to přímočaře namířil před branku, proti přesile tří bránících hráčů ale neuspěl a o puk přišel.
11:58'
Martin Jones (San Jose) vyráží střelu Getzlafa, hosté poté dostávají puk ze třetiny.
11:06'
Anaheim v útočném pásmu, nahozený kotouč Ritchieho míří na branku, tam ale úřaduje jak gólman San Jose, tak obránce.
10:00'
První desetiminutovka za námi, zatím jsme viděli dva góly, i hokej se hraje velice slušný.
08:58'
Puk míří za branku San Jose, Martin Jones ho zastavuje a pomáhá tak svým obráncům s rozehrávkou.
08:34'
Na druhé straně trefuje Timo Meier (San Jose) brankovou konstrukci.
08:21'
Sam Steel (Anaheim) se prohnal kolem obránce San Jose před branku Jonese, který následný pokus Steela lapil.
08:05'
San Jose v útočném pásmu, ale jen na okamžik.
07:33'
Vyloučení v týmu Anaheim Ducks (Nicolas Deslauriers – 5 min., bitka).
Vyloučení v týmu San Jose Sharks (Dalton Prout – 5 min., bitka).
07:04'
Tak nakonec rozhodčí gól uznal, TOMÁŠ HERTL si tak připisuje první gól v tomto zápase, kterým hosté vyrovnávají na 1:1. Asistence: Barclay Goodrow a Timo Meier.
07:04'
Tomáš Hertl (San Jose) se dostal na brankovišti k odraženému puku, posunul ho do branky, ale Gibson vytasil svůj pravý beton. Nicméně zdá se, že puk možná již byl za brankovou čárou, vše řeší rozhodčí s videocentrem.
06:31'
Anaheim tak většinu puků jen posouvá do středního pásma, domácí poté číhají na vlastní modré čáře.
06:10'
Anaheimu se nedaří rozehrávka, puk získávají ve středním pásmu hosté.
04:50'
Rozpaky budí první přesilová hra hostů, domácí se celkem v pohodě ubránili.
04:36'
04:25'
Žraloci v útočném pásmu.
03:55'
Puk opět mimo třetinu Anaheimu, zatím je to hodně nepovedená přesilová hra v podání San Jose.
03:23'
Erik Karlsson (San Jose) pálí od modré, velmi tvrdá střela, ale málo platná, když končí na zadním hrazení a poté domácí dostávají puk ze třetiny.
02:59'
Puk míří ze třetiny Anaheimu, hosté se musí vracet až do své třetiny.
02:45'
Logan Couture (San Jose) pohotově vypálil z pravé strany, trefil jen dobře postaveného Gibsona.
02:36'
Vyloučení v týmu Anaheim Ducks (Erik Gudbranson – 2 min., krosček).
02:25'
Puk za brankou Gibsona, bude se vylučovat.
01:09'
Radim Šimek (San Jose) chybuje v rozehrávce, puk získává RICKARD RAKELL, který si z pravé strany sjel blíže k brance a právě přes českého obránce posílá puk do vzdálenějšího růžku branky San Jose. Asistence: Jakob Silfverberg.
00:59'
John Gibson (Anaheim) má puk ve své lapačce, hra přerušena.
00:35'
Brent Burns (San Jose) netrefuje branku střelou zápěstím.
00:10'
Hosté vyhrávají vhazování, ale první útočnou akci si připisují hosté.
00:01'

Anaheim Ducks: Gibson (R. Miller) – Ja. Larsson, Fowler, Mahura, Gudbranson, Guhle, Holzer – N. Ritchie, Getzlaf, O. Kaše – Rakell, Henrique, Silfverberg – Jones, Steel, Terry – Deslauriers, D. Grant, Rowney.

San Jose Sharks: M. Jonesl (Dell) – R. Šimek, Burns, Vlasic, E. Karlsson, Dillon, Prout – E. Kane, Couture, Labanc – Meier, Hertl, Goodrow – Sörensen, J. Thornton, Marleau – Radil, Gambrell, M. Karlsson.

Rozhodčí: Pollock, Kozari – Baker, Knorr.
SAN JOSE SHARKS
Žraloci se po nepovedeném vstupu do ligového ročníku 2019/2020 zvedají. Konec října a začátek listopadu znamenal pro San Jose nepříjemné období, kdy v pěti zápasech nezískalo ani bod! Tuto nepříznivou sérii Žraloci ukončili 6. listopadu, kdy doma porazili Chicago 4:2. V dalších třech zápasech si připsali další tři výhry a odpoutali se tak z posledního místa v konferenci. Přidají v Anaheimu další vítězství?
ANAHEIM DUCKS
Anaheim je v krizi... Kačeři se v Západní konferenci krčí až na jedenácté příčce! Tým kolem veterána Getzlafa již čtyřikrát za sebou prohrál, naposledy ztratil domácí souboj s Detroitem, nad nímž sice Anaheim vedl, ale snaha ubránit těsné vedení se mu nevyplatila a zápas nakonec domácí ztratili v prodloužení. Ztráta na příčky, zajišťující play off, je však zatím minimální, i vzhledem k nesmírně vyrovnanému pořadí Západní konference, kde Anaheim ztrácí na třetí místo pouhé čtyři body...
Vítejte u online přenosu hokejového utkání základní části NHL, v němž ANAHEIM DUCKS přivítá na svém stadionu SAN JOSE SHARKS.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 04:00.