NHL - Základní část -  ONLINE PŘENOS -  Arizona : Boston - 6. října 2019   03:00

Hity 27:25
Skončil zápas mezi týmy Arizona Coyotes a Boston Bruins. V zápase neskutečně excelovali oba gólmani a hlavně díky nim byl dnes k vidění pouze jeden gól, který vstřelil Brad Marchand. Boston tak vítězí na ledě Arizony poměrem 0:1.
59:48'
Domácí kombinují, ale střela nepřichází.
58:45'
Boston hraje skvěle, teď strávil asi 40 vteřin ve svém útočném pásmu.
57:58'
Hosté opět vyhazují puk pryč ze své obranné třetiny.
57:23'
Kessel provětral lapačku Haláka.
57:00'
Hosté si opět nekomplikují život a posílají puk do středního pásma.
56:20'
Jake DeBrusk nahodil puk do útočného pásma, a umožnil tak vystřídat svým spoluhráčům.
55:36'
Ofsajd domácích.
55:15'
Boston se v posledních okamžicích brání celkem s přehledem. Arizona nemůže najít na hostující obranu recept.
54:19'
Halák si připisuje další zákrok, tentokrát po střele Söderberga.
53:05'
David Pastrňák už se probíjel před Kuempera, ale poslední obránce jej nakonec zastavil.
51:56'
To je neuvěřitelné, co dnes Jaroslav Halák předvádí. Sám mezi kruhy se ocitl Phil Kessel, ale gólman Bostonu se dnes zřejmě skvěle vyspal.
51:30'
Clayton Keller vypálil svižně zápěstím, ale Jaroslav Halák byl opět připraven.
50:55'
Fischer sice osvobodil svůj tým, ale u puku zůstávají hosté.
50:03'
Pastrňák dnes také nemá štěstí v zakončení. Brána Kuempera je pro něj dnes zakletá.
49:28'
Zakázané uvolnění hostů.
49:10'
Kuemper si se střelou Bergerona poradil.
48:47'
Heinen nahodil puk do útočného pásma, kde si jej vzali domácí obránci, kteří založili protiakci. Phil Kessel si už poněkolikáté vylámal zuby na skvělém Halákovi.
47:30'
Domácí mají dnes opravdu smůlu. Když už mohou být sami před bránou, tak jim puk lehce sjede nebo je přihrávka do předbrankového prostoru o pár centimetrů nepřesná.
46:27'
Nebezpečnou střelu Kruga ještě tečoval Kuraly, ale Kuemper situaci ustál.
45:24'
44:36'
Boston také nehraje svou přesilovou hru vůbec dobře.
43:46'
Goligoski vyhazuje přes všechny čáry.
43:24'
Vyloučení v týmu Arizona Coyotes (Jordan Oesterle – 2 min., sekání).
43:00'
Střela v podání Oesterleho mířila těsně vedle pravé tyče Halákový brány.
42:48'
41:56'
A další vyhození hostů. Domácím se tato přesilovky opět nedaří.
41:25'
Další vyhození Carla přes všechny čáry.
40:58'
Hokejisté Bostonu se osvobozují.
40:48'
Vyloučení v týmu Boston Bruins (Karson Kuhlman – 2 min., nedovolené bránění).
40:45'
Zakázané uvolnění Arizony.
40:42'
David Pastrňák se svým průnikem neuspěl.
40:07'
40:01'
Skončila druhá perioda, ve které měli domácí přehršel gólových šancí, ale Jaroslav Halák odolal. Hosté jdou do kabin stále s vedením 0:1 i po druhé třetině.

Střely na branku po druhé periodě 22:16
40:00'
39:59'
38:58'
Hra 4 na 4 zatím více vyhohuje hostům, ale žádná šance zatím nepřišla.
38:07'
Vyloučení v týmu Boston Bruins (David Pastrňák – 2 min., nedovolené bránění).
38:07'
Jaroslav Halák vychytal i samostatný nájezd Michaela Grabnera.
37:59'
Vyloučení v týmu Arizona Coyotes (Christian Fischer – 2 min., vysoká hůl).
37:53'
Arizona je teď aktivní, ale gól z toho zatím není.
36:52'
Zakázané uvolnění hostí.
36:20'
Kuemper si poradil jak se střelou McAvoye, tak také s dorážkou Davida Pastrňáka.
35:25'
Zakázané uvolnění hostů přesune veškeré dění před Jaroslava Haláka.
35:00'
Domácí mířili 2 na 1 na bránu hostů, ale Jaroslav Halák opět obstál.
34:44'
Kuhlman vyzkoušel pozornost Kuempera, ta byla však v pořádku.
33:30'
Střela Hjalmarsona také až k Halákovi neprošla.
32:22'
Střela Chychruna skončila pouze na bruslích obránců Bostonu.
31:05'
Vyloučení v týmu Arizona Coyotes (Lawson Crouse – 2 min., hrubost).
Vyloučení v týmu Boston Bruins (Connor Clifton – 2 min., hrubost).
31:00'
Lawson Crous již vypálil v dnešním zápase poněkolikáté, ale opět si s Halákem neporadil.
29:50'
Krug vypálil, ale Söderberg jeho pokus zablokoval.
28:36'
Jaroslav Halák dnes zatím chytá v neuvěřitelné formě. Útočníci Arizony si rychle předali puk, ale slovenské gólman se stihl rychle přesunout od tyče k tyči.
27:12'
Skvělé zákroky Darcyho Kuempera! Nejprve si poradil se střelou Davida Pastrňáka a následně také s dorážkou Brada Marchanda!
26:23'
Střelu Dereka Stepana dokázal Halák vyrazit pravým betonem.
25:28'
Garland nahodil puk na Haláka. Ten si jej schoval v lapačce a přerušil hru.
24:50'
Demers vypálil, ale Jaroslav Halák byl připraven.
24:30'
Ze druhé třetiny je odehráno téměř 5 minut a stále čekáme na první střelu jednoho či druhého týmu.
24:06'
Phil Kessel skvěle našel Claytona Kellera, ale McAvoy jej do zakončení při samostatném úniku nepustil.
22:52'
Hinostroza rychle prosvištěl středním pásmem, ale následně o puk přišel.
22:00'
Střela Söderberga až k Halákovi neprošla.
21:26'
Stepan pouze nahodil puk do útočného pásma, aby mohli jeho spoluhráči vystřídat.
21:00'
Začátek druhé třetiny je opatrný. Ani jeden z týmů nechce udělat chybu.
20:01'
Skončila první třetina, která nabídla převahu domácí Arizony, ale gól vstřelil pouze hostující útočník Brad Marchand, a tak jdou hokejisté Bostonu po první třetině do kabiny spokojenější.

Střely na branku 10:6
20:00'
19:20'
Hosté pokračují ve své aktivitě.
18:41'
Bruins právě vstřelili branku!
Boston jde v tomto zápase do vedení! Po přihrávce Patrice Bergerona vypálil BRAD MARCHAND, který střelou k bližší tyči překonal Kuempera. Asistence: Patrice Bergeron.
17:58'
4. řada Bostonu teď pěkně zatápí domácí obraně, ta však zatím odolává.
16:50'
Goligoski svou dělovkou prostor mezi třemi tyčemi netrefil.
15:40'
Crouse zavezl puk do útočného pásma Arizony, tam však o něj přišel, a utočí tak hosté.
15:01'
14:40'
Další vyhození Bostonu přes všechny čáry.
13:50'
Hosté se znovu osvobozují. tato přesilovka není zrovna dobrá v podání Arizony.
13:15'
Hokejisté Bostonu posunují puk do středního pásma.
13:01'
Vyloučení v týmu Boston Bruins (Charlie McAvoy – 2 min., nedovolené bránění).
12:31'
Zakázané uvolnění hokejistů Bostonu.
11:36'
V obrovské šanci se ocitl Hinostroza, ale Halák vytáhl skvělý zákrok lapačkou.
10:15'
Garland teď nepřihrál přesně, a tak mohou útočit také hosté.
09:15'
Arizona nasadila opravdu rychlé tempo na začátku zápasu. Domácí vedou na střely již 10:1!
08:08'
V obrovské šanci se ocitl Christian Dvorak, ale ve skvělé pozici bránu Haláka minul.
07:15'
Tentokrát pálil Kessel, ale ten orazítkoval pouze zadní mantinel.
06:30'
Skvělý zákrok vyrážečkou předvedl Jaroslav Halák po střele Oesterleho.
05:45'
Marchand zkoušel vyslat do samostatného úniku Pastrňáka, ale domácí obrana byla pozorná.
05:22'
Zakázané uvolnění Boston Bruins.
04:19'
Derek Stepan zkusil svižnou střelu, ale Jaroslav Halák zasáhl pravým betonem.
04:00'
Coyle vypálil, ale domácí gólman puk polapil lapačkou.
02:55'
Demers pálil nebezpečně, ale stav zůstává 0:0.
02:10'
Jaroslav Halák se musím znovu ve své bráně otáčet, ale nyní střela mezi tři tyče nemířila.
01:35'
První zákrok si připsal také Jaroslav Halák po střele Garlanda.
01:00'
První útok zápasu měli na svědomí hokejisté Bruins, ale Darcy Kuemper byl připraven zasáhnout.
00:01'

Arizona Coyotes: Kuemper (Raanta) – Ekman-Larsson (C), Demers, Hjalmarsson (A), Chychrun, Goligoski, Oesterle – Richardson, Hinostroza, Garland – Schmaltz, Crouse, Söderberg – Fischer, Dvorak, Keller – Kessel, Stepan (A), Grabner.

Boston Bruins: Halák (T. Rask) – Chára (C), McAvoy, Krug, Carlo, Grzelcyk, Clifton – Pastrňák, Bergeron (A), Marchand – Kuhlman, Krejčí (A), DeBrusk – B. Ritchie, Coyle, Heinen – Kuraly, P. Lindholm, Wagner.

Rozhodčí: Lee, Peel – Gibbs, Gawryletz.

David Pastrňák (BOS)
David Krejčí (BOS)
Zdeno Chára (BOS)
Boston Bruins
Boston cestuje do Arizony z Dallasu, odkud si po vítězství odvezli medvědi oba dva body po těsné výhře 1:2. Střelci Bostonu v minulém zápase byli Brett Ritchie a Danton Heinen. Dnes by se jistě rádi prosadil i některý z českých Davidů.
Arizona Coyotes
Arizona se v letošní sezóně poprvé představí domácím fanouškům. První zápas sehráli hokejisté Coyotes na ledě Anaheimu, kterému podlehli těsným rozdílem 2:1. Jediným střelcem Arizony v tomto zápase byl Derek Stephan.
Přeji příjemné nedělní ráno u textového přenosu z nejprestižnější hokejové ligy světa. Síly mezi sebou změří týmy Arizona Coyotes a Boston Bruins.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 03:00.