NHL - Základní část -  ONLINE PŘENOS -  Arizona : Carolina - 7. února 2020   03:00

Arizona
Arizona
15:45' Goligoski (Stepan, Crouse) • 24:06' Dvorak (Schmaltz, Goligoski) • 43:27' Garland (Chychrun, Hall)
3:5
(1:0, 1:3, 1:2)
Carolina
Carolina
25:06' Svečnikov  (H. Fleury, Edmundson) • 29:00' Slavin  (Dzingel, T. van Riemsdyk) • 31:01' Svečnikov  (Aho, T. van Riemsdyk) • 41:03' Aho  (Svečnikov, T. Teräväinen) • 59:27' Aho
Arizona
Sutherland, Rank – Cherrey, Kovachik
Gila River Arena, Glendale
11.632 diváků
Carolina
Reimer (Mrázek) – Gardiner, Pesce, H. Fleury, Edmundson, Slavin, T. van Riemsdyk – Svečnikov, Aho, Foegele – Niederreiter, J. Staal, T. Teräväinen – Dzingel, Haula, Williams – B. McGinn, Wallmark, Nečas.

Československá stopa v utkání:
Martin Nečas (CAR) 0+0, 1 střela, čas na ledě 12:36
Tři hvězdy utkání:
1. Andrej Svečnikov (CAR) 2+1
2. Sebastian Aho (CAR)2+1
3. Conor Garland (ARI) 1+0
Dvě branky Andreje Svečnikova a Sebastiana Aha rozhodly o tom, že body z tohoto zápasu bere hostující celek. Carolina vyhrává 5:3 na ledě Arizony. Domácí celek prohospodařil dvoubrankové vedení.
59:27'
Carolina právě vstřelila branku!
Domácí celek špatně rozehrál na útočné modré čáře, puk získal a v brejku postupoval na prázdnou branku SEBASTIAN AHO. Ten se zakončením neměl problém.
59:10'
Domácí celek se nemůže stabilněji dostat do útoku.
59:00'
Oznámena byla poslední minuta hry ve třetí třetině.
58:16'
Hosté hrají v plném počtu.
58:16'
Phil Kessel zakončoval z pravého kruhu, jeho rána končí nad brankou.
58:10'
Taylor Hall pálil nepřesně.
58:00'
Domácí hrají v šesti, zkouší to bez brankáře.
57:25'
Hostující celek vyhazuje přes všechny čáry.
57:07'
Taylor Hall mě na hokejce vyrovnání, ale jeho ránu výborně betonem vykopl James Reimer.
56:18'
Přesilovku hraje domácí celek, který se může pokusit o vyrovnání.
56:15'
Vyloučení v týmu Carolina Hurricanes (Lucas Wallmark – 2 min., vražení na hrazení).
55:34'
Andrej Svečnikov se pokoušel dostat do střelecké pozice, ale nepodařilo se mu to. Směr hry se tedy otáčí, a tak hrají domácí.
55:01'
Dostáváme se do finální fáze hry ve třetí třetině, hostující celek stále vede o jednu branku.
54:38'
Komerční přestávka.
54:30'
Z pohledu domácího celku ubíhá čas velmi rychle.
54:10'
Jakob Chychrun musí hrát ve svém obranném pásmu, zakázané uvolnění se nepíská.
53:17'
32:20, tak vypadá aktuálně statistika střel na branku, v tomto ohledu jsou mírně aktivnější domácí.
52:36'
Sledujeme rychlý hokej, který musí fanoušky bavit.
51:10'
Warren Foegele (Carolina) mohl upravit vedení hostujícího celku, ale jeho rána z mezikruží končí nad brankou. Gólman tak zasahovat vůbec nemusel.
50:30'
Nick Schmaltz hledal před brankou spoluhráče, Conor Garland pak pálil nepřesně.
50:01'
Dostáváme se do druhé poloviny hry ve třetí třetině, podle všeho uvidíme zajímavou koncovku tohoto zápasu, ve kterém je mezi kluby jednobrankový rozdíl.
49:20'
Kotouč nyní vypadl z hrací plochy, vhazovat se bude před brankou Caroliny. Domácí celek hraje nyní aktivněji.
48:30'
Taylor Hall (Arizona) se po pěkné individuální akci propracoval do střelecké pozice, ale jeho projektil byl zblokovaný brankářem.
48:08'
Hostující brankář nyní raději přerušil hru, vhazovat se bude před jeho brankou.
47:50'
Lucas Wallmark (Carolina) to vzal na sebe, pálil z dobré pozice, ale jeho rána byla nepřesná.
47:33'
47:00'
Andrej Svečnikov se dostal do brejku, útočil na hattrick. Jeho pokus mířil mezi betony, ale tento prostor si domácí brankář pohlídal.
46:24'
Mnoho šancí momentálně k vidění není, sledujeme klidnější pasáž hry, domácí celek stále prohrává o jednu branku.
45:54'
Antti Raanta rozehrává od své branky, puk ale zastavili hokejisté Caroliny.
45:05'
Erik Haula (Carolina) se dostal do útočného pásma, zkoušel to individuálně, ale prosadit se nedokázal.
43:27'
Arizona právě vstřelila branku!
Domácí celek rychle odpovídá, dostal se do šance a snižuje. Jakob Chychrun pálil od modré čáry, jeho střela změnila směr, a pak kotouč šikovně do branky tečoval obránci neobsazený CONOR GARLAND. Asistence: Jakob Chychrun a Taylor Hall.
42:12'
Ilja Ljubuškin mohl snížit, ale jeho pokud byl nepřesný. Následně z bezprostřední blízkosti pálil Brad Richardson, jehož pokus kryje brankář James Reimer. Ten své spoluhráče nyní podržel.
41:03'
Hned z kraje třetí třetiny se znovu prosazuje domácí celek. Andrej Svečnikov se dostal do brejku, svou velkou šanci proměnit nedokázal, ale přihrál na střed, branky byl volný SEBASTIAN AHO. Ten prostřelil přesunujícího se brankáře. Asistence: Andrej Svečnikov a Teuvo Teräväinen.
40:40'
Sledujeme klidnější úvod hry ve třetí třetině, domácí celek se dostal do útočného pásma. Taylor Hall minul.
40:01'
Utkání pokračuje třetí třetinou.
40:01'
Arizona se dostala do dvoubrankového vedení, ale ve druhé třetině se třikrát v řadě prosadil hostující celek, který skvěle zápas a průběžný stav otočil.
40:00'
39:40'
Už se nic pravděpodobně nestane.
39:21'
Conor Garland pálil z první z kruhu, jeho rána končí vedle branky.
39:03'
38:51'
Carl Söderberg byl volný před brankou, ale vypálit nedokázal.
38:21'
Phil Kessel kombinoval se spoluhráči v útočném pásmu, ale nevypálil.
37:56'
Přesilovku hrají domácí hokejisté. Pokouší se něco vymyslet v útočném pásmu.
37:03'
Vyloučení v týmu Carolina Hurricanes (Jake Gardiner – 2 min., hákování).
37:01'
36:47'
Mnoho šancí si hostující celek v početní výhodě zatím nevypracoval.
36:29'
Martin Nečas dostal kotouč do útočného pásma, kde kombinoval se spoluhráči, jeho rána byla zblokovaná.
35:56'
Jeden z domácích hráčů se při vlastním oslabení dostal do střelecké pozice, ale jeho rána končí v rukavici brankáře.
35:25'
Sledujeme aktivní hru hostujícího celku, který má možnost přesilovky.
34:59'
Vyloučení v týmu Arizona Coyotes (Brad Richardson – 2 min., vražení na hrazení).
34:46'
34:26'
Mnoho času už domácí v přesilovce nemají.
34:11'
Další nepřesné zakončení domácího celku. Hurricanes následně vyhazují.
33:52'
Taylor Hall a Conor Garland zkoušeli něco vymyslet v útočném pásmu, rána prvně jmenovaného skončila těsně vedle.
33:31'
Domácí celek dobře vypálil od modré čáry, ráně chyběla jen přesnost.
32:46'
Vyloučení v týmu Carolina Hurricanes (Joel Edmundson – 2 min., držení).
32:20'
Po zakázaném uvolnění se bude vhazovat před brankou Caroliny, James Reimer musí být nyní pozorný.
31:01'
Hostující celek využil zaváhání domácí obrany, k odraženému kotouči před brankou se dostal ANDREJ SVEČNIKOV. Jeho rychlé zakončení zapadlo přesně za brankovou čáru, hostující tým se dostává do vedení a smazal dvoubrankový deficit. Asistence: Sebastian Aho a Trevor van Riemsdyk.
29:00'
Je vyrovnáno, během necelých čtyř minut se dvakrát prosadili hosté. Ryan Dzingel měl kotouč za brankou a viděl výborně najetého spoluhráče. Tím byl JACCOB SLAVIN, který dostal přihrávku a ránou z první prostřelil vše, co mu stálo v cestě. Asistence: Ryan Dzingel a Trevor van Riemsdyk.
28:13'
Phil Kessel zkoušel přihrát spoluhráči před brankou, ale pas postrádal přesnost, následně bleskovou akci nedokázali hosté zakončit.
27:03'
Po zakázaném uvolnění se vhazovalo před brankou Coyotes, ale bránící se celek vybojoval kotouč.
27:00'
16:15, tak vypadá aktuální statistika střel na branku, sledujeme klidnější pasáž hry, ani jeden celek se nyní nemůže stabilněji dostat do útočného pásma.
26:38'
26:18'
Sledujeme rychlý hokej, který musí fanoušky bavit, domácí celek vede momentálně o jednu branku, ale Carolina hraje aktivně.
25:06'
Hostující celek se rychle dostává kontaktní brankou do hry, před brankou zůstal nepokrytý ANDREJ SVEČNIKOV. Jeho zakončení zapadlo přesně do volné části branky. Asistence: Haydn Fleury a Joel Edmundson.
24:06'
Domácí celek proměnil přesilovku, a tak navyšuje své vedení, první střelu brankář vyrazil na dorážku CHRISTIANA DVORAKA byl krátký. Asistence: Nick Schmaltz a Alex Goligoski.
23:46'
V přesilovce si zatím Arizona výraznější šanci nevypracovala.
23:07'
Hokejisté ve tmavých dresech se nedokázali usadit v útočném pásmu.
22:44'
Carolina vyhazuje přes všechny čáry. Domácí tedy musí rozehrávat až od své branky.
22:19'
Vyloučení v týmu Carolina Hurricanes (Justin Williams – 2 min., vysoká hůl).
21:59'
Carolina nyní vybojovala vhazování v útočném pásmu, bránící se celek získal kotouč, a tak se směr hry otáčí.
21:35'
James Reimer výborně nyní vyhodnotil situaci, Conor Garland zakončoval před odkrytou brankou, ale trefil jen beton brankáře, od kterého se kotouč odrazil mimo branku.
20:30'
Utkání, ve kterém se zatím prosadil jen domácí celek, pokračuje druhou třetinou.
20:01'
20:00'
19:30'
Martin Nečas se dostal do útočného pásma, kde se pokoušel něco vymyslet. Jeho spoluhráči pak o kotouč přišli, a tak šli následně střídat.
19:00'
Hlasatelem v aréně byla oznámena poslední minuta hry v první třetině.
18:20'
Coyotes rozehrávají od své branky, sledujeme klidnější pasáž hry, v závěru první třetiny se ani jeden celek nikam nežene. Domácí vedou na střely 10:8.
17:39'
Nino Niederreiter (Carolina) pálil rychle po příjezdu do útočného pásma, jeho projektil byl obráncem Coyotes zblokovaný.
17:00'
Probíhají poslední tři minuty hry v první třetině.
15:45'
Čekání na úvodní branku zápasu končí, střelou od modré čáry se prosazuje ALEX GOLIGOSKI. Jeho rána propadla až do branky, Derek Stepan výborně clonil před brankou. Asistence: Derek Stepan a Lawson Crouse.
14:51'
Christian Fischer se propracoval do střelecké pozice, ale místo zakončení ještě hledal lépe postaveného spoluhráče. Puk však netrefil podle představ.
13:18'
Vinnie Hinostroza a Jordan Oesterle se dostali do útočného pásma, kde zkoušeli unavit hostující pětici, která byla dlouho na ledě, ale nepodařilo se.
12:51'
Clayton Keller dostal kotouč do útočného pásma, Nick Schmaltz jej vracel prvně jmenovanému, který však před odkrytou brankou minul.
12:10'
Hra se nyní bez výraznějších šancí přelévá ze strany na stranu, sledujeme aktivní hru z obou stran. Haydn Fleury rozehrával od své branky, Derek Stepan napadal rozehru Caroliny. Puk ale nevypíchl.
11:47'
Carl Söderberg (Arizona) dvakrát zakončoval po dobré akci spoluhráčů, první jeho pokus byl nepřesný, s druhou střelou si poradil brankář.
11:00'
Utkání pokračuje dál, dostali jsme se do druhé poloviny hry v první třetině, Carolina se usadila v útočném pásmu, kde kombinovala, ale prosadit se nedokázala.
10:49'
09:21'
Jake Gardiner pálil jako obránce od modré čáry, domácí brankář jeho pokus snadno vyrazil před sebe, a pak hráli obránci.
08:45'
Po krátké přestávce pokračuje utkání dál, hostující celek napadal domácí rozehrávku hluboko v útočném pásmu, ale k puku se nedostal.
08:33'
Antti Raanta kryje kotouč po střele hostujícího Fleuryho. Komerční přestávka.
07:00'
Sedm minut hry z tohoto zápasu je pryč, sledujeme klidnější pasáž hry.
06:12'
4:3, tak vypadá aktuálně statistika střel na branku. Mírně aktivnější je domácí celek.
06:09'
05:46'
Jakob Chychrun rozehrává od své branky, mnoho z domácí přesilovky už nezbývá.
05:12'
Sebastian Aho se po krásné individuální akci dostal do střelecké pozice, při vlastním oslabení se prokličkoval až před branku. Jeho bekhendové zakončení končí mimo.
04:20'
James Reimer byl nyní připravený a dokázal si poradit se střelou soupeře, následně hostující celek vyhodil přes všechny čáry.
04:09'
Vyloučení v týmu Carolina Hurricanes (Joel Edmundson – 2 min., hákování).
03:55'
Jordan Staal se dostal do postavení mimo hru, vhazovat se bude ve středním pásmu.
03:50'
03:30'
Mnoho šancí si Hurrcanes v přesilové hře vypracovat nedokázali.
02:50'
Erik Haula se dostal do útočného pásma, vypálil z dobré pozice, jeho střelecký pokus domácí brankář vyrazil do ochranné sítě.
02:00'
Přesilovku číslo jedna v tomto zápase hraje hostující celek, který se usadil v útočném pásmu, kde kombinuje.
01:50'
Vyloučení v týmu Arizona Coyotes (Niklas Hjalmarsson – 2 min., hákování).
00:59'
Oba týmy už v první minutě vystřelily na branku, sledujeme klidnější pasáž hry, aktivně začali domácí, jenže Carl Söderberg se dostal do postavení mimo hru.
00:01'

Arizona Coyotes: Raanta (Hill) – Goligoski, Chychrun, Oesterle, Hjalmarsson, Ness, Ljubuškin – Hall, Dvorak, Garland – Crouse, Stepan, Kessel – Keller, Schmaltz, Hinostroza – Söderberg, Richardson, Fischer.

Carolina Hurricanes: Mrázek (Reimer) – Gardiner, Pesce, H. Fleury, Edmundson, Slavin, T. van Riemsdyk – Svečnikov, Aho, Foegele – Niederreiter, J. Staal, T. Teräväinen – Dzingel, Haula, Williams – B. McGinn, Wallmark, Nečas.

Rozhodčí: Sutherland, Rank – Cherrey, Kovachik.
Arizona Coyotes z posledních pěti zápasů vyhrála jen jediný, naposledy porazila Edmonton Oilers nečekaně 3:0. Předtím nestačila na Edmonton Oilers 3:7, Anaheim Ducks 2:4, Los Angeles Kings 2:3 v prodloužení a na Chicago v nájezdech 2:3. Tým je v Pacifické bilanci s bilancí 20-7-7-21 a 61 body na čtvrté pozici.
Carolina Hurricanes odehrála 53 zápasů s bilancí 21-9-3-20 a získala 63 bodů. V tabulce Metropolitní divize je na šesté pozici. Z posledních pěti zápasů tým vyhrál tři. Poradil si s New Yorkem Islanders 2:1 v nájezdech, Winnipegem Jets 4:1 a Vancouverem Canucks 4:3 na nájezdy. Tým nestačil na Vegas Golden Knights 3:4 a St. Louis Blues 3:6.
Zdravím všechny fanynky a fanoušky National Hockey League. V tomto zápase proti sobě nastoupí Arizona Coyotes a Carolina Hurricanes.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 03:00.