NHL - Základní část -  ONLINE PŘENOS -  Colorado : Calgary - 10. prosince 2019   03:00

Colorado
Colorado
04:32' Graves (Donskoi, Compher) • 30:04' Ničuškin (Graves, Nieto) • 43:59' MacKinnon (Calvert, Cole) • 50:45' Donskoi (MacKinnon, Burakovsky)
4:5
(1:0, 1:2, 2:2 - 0:1)
Calgary
Calgary
29:33' D. Ryan  (Kylington, Dubé) • 36:04' Tkachuk  (J. Gaudreau, E. Lindholm) • 40:12' Mangiapane  (Tkachuk, E. Lindholm) • 41:39' Frolík  (Rieder, Jankowski) • 62:09' Monahan  (Dubé, Giordano)

3. Ryan Graves (COL) 1+1
Dramatická třetí třetina rozhodla o tom, že se tento duel dostane do prodloužení. Ve kterém po chybě domácích se do brejku dostal Sean Monahan, který prostřelil brankáře Francouze. Bonusový bod tak berou hráči Calgary.
62:09'
Calgary právě vstřelilo branku!
Dramatický zápas končí, bonusový bod bere hostující celek. Do brejku se dostal a překonal brankáře Francouze SEAN MONAHAN. Asistence: Dillon Dubé a Mark Giordano.
62:01'
Nathan MacKinnon nedokázal přihrát na spoluhráče.
61:32'
Mikko Rantanen pálil výborně, jeho projektil tak tak vyrazil brankář Flames.
61:05'
Flames hrají v prodloužení aktivněji.
60:38'
Oba týmy střídají.
60:15'
Pavel Francouz (Colorado) si se střelou i dorážkou hostů dokázal poradit.
60:01'
Začalo prodloužení.
60:00'
Třetí třetina skončila.
59:36'
Pavel Francouz (Colorado) kryje ránu, kterou vyslal hostující Tobias Rieder.
59:00'
Oznámena byla poslední minuta hry ve třetí třetině.
58:32'
Vypadá to, že tento duel nerozhodne základní hrací doba, a tak půjdeme do prodloužení.
57:49'
Valerij Ničuškin pálil z velmi dobré pozice, ale proti jeho střele se dokázal brankář David Rittich včas přemístit.
57:00'
Komerční přestávka.
56:02'
Hra se nyní přelévá ze strany na stranu, sledujeme rychlý hokej, ani jednomu celku se do prodloužení evidentně nechce.
54:12'
Hostující celek se usadil v útočném pásmu, kde se pokoušel něco vymyslet, ale neuspěl.
53:30'
David Rittich (Calgary) nyní senzačně zachránil hostující celek od inkasování branky. Následně obránci zalehli prostor branky, a tak kotouč zůstal před brankovou čárou. Komerční přestávka.
52:50'
Před Francouzem jeden z hráčů zblokoval kotouč, český brankář ve službách Lavin zasahovat nemusel.
52:32'
Pierre-Édouard Bellemare z horní hranice kruhu pálil, rychle po přechodu do útočného pásma, jeho rána končí nad brankou.
52:00'
Osm minut hry nás dělí od koncem třetí třetiny. Oba týmy mají k výhře stejně daleko, je to remíza a oba týmy mají 27 střel.
51:30'
Pavel Francouz (Colorado) rozehrává od své branky, hledal spoluhráče, ale domácí akci poněkud přibrzdili.
Dnešní utkání sleduje 17.588 diváků.
50:54'
50:45'
Colorado právě vstřelilo branku!
Nyní to domácím vyšlo, a tak je vyrovnáno. Krásnou ránou do horní části branky se prosazuje nepokrytý JOONAS DONSKOI. David Rittich ví, že tento kotouč mohl mít, odpovídá tomu jeho reakce. Asistence: Nathan MacKinnon a André Burakovsky.
50:32'
Dostáváme se do druhé poloviny hry ve třetí třetině.
50:10'
Hostující celek stále vede o jednu branku, ale domácí jsou nyní aktivnější a pokouší se vyrovnat.
49:53'
David Rittich (Calgary) má na svém kontě další důležitý zákrok, Pierre-Édouard Bellemare nedokázal ani na druhý pokus prostřelit brankáře Flames.
47:50'
Zakázané uvolnění proti Flames. Buly před brankou Davida Ritticha.
47:30'
Zbytečně se nepřerušuje.
47:13'
André Burakovsky se dostal do útočného pásma, ale pokus o střelu mu nevyšel, kotouč nezpracoval.
47:00'
Michael Frolík pálil z dobré pozice, o teč se pokoušel Mark Jankowski, ale neuspěl.
46:38'
46:26'
Sledujeme rychlý hokej, který musí fanoušky bavit.
46:02'
Pavel Francouz (Colorado) nyní vytáhl dva výborné zákroky proti střelám z bezprostřední blízkosti.
45:44'
Pavel Francouz (Colorado) nyní pustil hokejku a kotouč chytil do vyrážečky. Buly před jeho brankou.
45:27'
Prakticky polovina přesilovky Flames je pryč, hosté se zatím do výraznější šance nedostali.
45:00'
Flames hrají přesilovou hru, nastěhovali se do útočného pásma, kde se pokouší něco vymyslet před brankou soupeře.
44:38'
Vyloučení v týmu Colorado Avalanche (2 min. pro hráčskou lavici – příliš mnoho hráčů). Trest odpyká Vladislav Kameněv.
43:59'
Domácí celek bleskově odpovídá a prosazuje se. David Rittich nedosáhl na střelu, kterou vyslal přesně pod horní tyčku NATHAN MACKINNON. Asistence: Matt Calvert a Ian Cole.
43:03'
David Rittich (Calgary) má kotouč v rukavici, bude se vhazovat před jeho brankou.
42:33'
Joonas Donskoi byl v dobré střelecké pozici, ale kotouč do branky dostat nedokázal.
41:39'
Domácí celek znovu inkasuje. Tobias Rieder výborně zpracoval kotouč, našel před brankou najetého MICHAELA FROLÍKA, který svého krajana snadno prostřelil. Asistence: Tobias Rieder a Mark Jankowski.
40:12'
Dvanáct sekund ze třetí třetiny je pryč a hostující celek se dostává do vedení. Rychlou střelou se prosazuje pod horní tyčku mířící ANDREW MANGIAPANE. Asistence: Matthew Tkachuk a Elias Lindholm.
40:01'
Derek Ryan dokázal vyrovnat, a pak vrátil domácí vedení aktivně hrající Valerij Ničuškin. V přesilovce dokázal hostující celek srovnat, povedenou ránou překonal Francouze Matthew Tkachuk. Po čtyřiceti minutách hry platí nerozhodný stav.
40:00'
39:20'
Flames se usadili v útočném pásmu. Matthew Tkachuk pálil z dobré pozice, ale výborně zasáhl brankář Colorada.
38:28'
V poklidném tempu se nyní dohrává druhá třetina, ve které se hostující celek dokázal prosadit hned dvakrát.
38:06'
Nikita Zadorov (Colorado) rozehrává od své branky, čeká na dostřídání spoluhráčů.
38:00'
Probíhají poslední dvě minuty hry ve druhé třetině.
37:30'
André Burakovsky tečoval kotouč před brankou, a tak tak dokázal zasáhnout brankář Flames.
37:01'
Johnny Gaudreau pálil po rychlé akci z kruhu, jeho projektil vyrazil Pavel Francouz do ochranné sítě.
36:04'
Bleskově využitá přesilovka znamená, že je vyrovnáno. Tvrdou ránou se prosazuje z kruhu obranou zapomenutý MATTHEW TKACHUK. Asistence: Johnny Gaudreau a Elias Lindholm.
35:54'
Vyloučení v týmu Colorado Avalanche (Mark Barberio – 2 min., držení).
35:40'
Sledujeme rychlý hokej, který musí domácí fanoušky bavit.
35:10'
Matthew Tkachuk (Calgary) to zkoušel individuálně, pokoušel se dostat do střelecké pozice, ale obrana Avalanche jej nenechala vypálit.
34:24'
David Rittich kryje další pokus, který vyslal domácí celek z bezprostřední blízkosti.
34:15'
Skvěle odehrál hostující celek oslabení, domácí se do výraznější šance nedostali.
32:40'
Colorado má možnost přesilové hry, kombinuje v útočném pásmu. Puk však dokázal hostující celek vyhodit přes všechny čáry.
32:06'
Vyloučení v týmu Calgary Flames (Mark Giordano – 2 min., sekání).
31:15'
Po zakázaném uvolnění se bude vhazovat před brankou Flames. Domácí hokejisté jsou nyní aktivnějším celkem.
30:04'
Domácí celek si bere vedení zpět, k dorážce se dostal hodně důrazný v předbrankovém prostoru VALERIJ NIČUŠKIN. Asistence: Ryan Graves a Matt Nieto.
29:33'
Je vyrovnáno, dlouhou dobu držel brankáře Francouz čisté konto. Nyní nedosáhl na ránu, kterou od modré čáry vyslal DEREK RYAN. Puk neviděl, a proto nezasáhl. Asistence: Oliver Kylington a Dillon Dubé.
29:22'
Sledujeme rychlý hokej, Flames se nyní usadili v útočném pásmu.
28:57'
Jeden z domácích hráčů se dostal do střelecké pozice, ale před brankou mu kotouč sjel z hole, a tak zakončit nedokázal podle představ.
27:50'
Pavel Francouz (Colorado) přerušuje hru. Komerční přestávka.
27:16'
Michael Frolík (Calgary) vedl protiútok Flames, na ledě byla ale dlouho, a tak jen nehodil do útočného pásma, a pak šel střídat.
27:00'
Nathan MacKinnon se dostal spolu s Landeskogem do útočného pásma, kde se pokoušeli něco vymyslet.
26:33'
Sledujeme rychlý hokej, zakázané uvolnění se nepíská, hostující obrana musí hrát.
26:13'
Nikita Zadorov znovu vyhazuje, to už se vrací André Burakovsky do hry, Colorado oslabení zvládlo.
25:54'
Johnny Gaudreau (Calgary) se individuální akcí dostal do útočného pásma, následná rána byla nepřesná.
25:36'
Colorado vyhazuje přes všechny čáry, puk má David Rittich za svou brankou.
25:07'
Rasmus Andersson (Calgary) nedokázal zpracovat přihrávku spoluhráče, Flames se připravili o pásmo.
24:45'
Mikael Backlund z dobré pozice před brankou minul branku. Následně Pavel Francouz výborně zasáhl.
24:18'
Vyloučení v týmu Colorado Avalanche (André Burakovsky – 2 min., držení).
23:42'
Mikko Rantanen rychle zakončoval akci svého celku, David Rittich kryje kotouč. Domácí hráči pokračují v aktivní hře, kterou se prezentovali i v první třetině.
23:20'
Matthew Tkachuk měl před sebou chvíli odkrytou část branky, ale nedokázal kotouč trefit podle svých představ.
22:51'
Nathan MacKinnon (Colorado) pálil bekhendovou střelou, jeho projektil snadno kryje a hru přerušuje David Rittich.
22:23'
Vladislav Kameněv (Colorado) se pokoušel před brankou soupeře tečovat, ale David Rittich (Calgary) ukryl kotouč mezi betony a nevypadl mu. Buly před jeho brankou.
21:25'
Joonas Donskoi (Colorado) se po Burakovského přihrávce dostal do zakončení, pokus byl ztečovaný beky do ochranné sítě.
20:56'
Sean Monahan (Calgary) zkoušel zakončovat z otočky, jeho projektil zblokovala obrana Colorada.
20:18'
Utkání pokračuje druhou třetinou, domácí celek do ní vstupuje s jednobrankovým vedením.
20:01'
Ryan Graves je jediným střelcem v první třetině, díky jeho ráně vede domácí celek po dvaceti minutách 1:0. Střelecky je duel vyrovnaný, oba kuby vyslaly na branku soupeře devět střel.
20:00'
19:18'
Pavel Francouz dobře vyhodnotil situaci před svou brankou, a tak kotouč ukryl pod rukavici. Buly před jeho brankou.
19:00'
Oznámena byla poslední minuta hry v první třetině.
18:30'
Joonas Donskoi se pokouší vybojovat kotouč v obranném pásmu, což se mu podařilo. André Burakovsky se dostal sám před branku, trefil tyčku.
18:00'
Probíhají poslední dvě minuty hry v první třetině.
17:40'
Noah Hanifin pálil od modré čáry, jeho pokus dobře viděl brankář Francouz, který dokázal vykopnout kotouč betonem.
17:17'
Pierre-Édouard Bellemare (Colorado) to byl, kdo zakončoval z mezikruží. Jeho rána končí nad brankou.
16:36'
Pavel Francouz (Colorado) nyní musel zasahovat proti střele soupeře. Někdejší brankář Ústí nad Labem si dokázal poradit.
16:10'
15:53'
Calle Rosén (Colorado) mohl zakončovat, ale ještě pokračoval v kombinaci. Calle Rosén nakonec vypálit nedokázal. Přišel o puk, a pak hosté vyhodili.
15:32'
Tyson Jost (Colorado) hledal spoluhráče před brankou, ale přihrávka postrádala přesnost.
14:56'
Elitní přesilovková formace Colorada se usadila v útočném pásmu, kde se pokouší něco vymyslet.
14:41'
Flames vyhazují přes všechny čáry až k brance Francouze.
13:37'
0546
12:02'
Colorado rozehrává od své branky, následně pálil od modré čáry nepřesně Ryan Graves (Colorado).
11:43'
Kotouč vypadl z hrací plochy, buly před Francouzem. Komerční přestávka.
11:30'
Tyson Jost (Colorado) byl na malý moment volný před brankou, ale kotouč se k němu nedostal.
10:55'
Rasmus Andersson (Calgary) se musel vracet, aby zamezil rychlé protiakci Colorada, což se mu podařilo.
09:15'
David Rittich (Calgary) předvedl během krátké chvíle dva důležité zákroky, domácí celek hraje dobře, hosté se musí převážně bránit.
08:50'
Michael Frolík (Calgary) pálil z bezprostřední blízkosti, jeho projektil zastavil jeho krajan Pavel Francouz.
08:34'
Zakázané uvolnění vrací hru před branku hostujícího celku. David Rittich (Calgary) musí být pozorný.
07:54'
Flames se nyní usadili v útočném pásmu, Pavel Francouz (Colorado) zneškodnil ránu od modré čáry.
07:26'
Colorado hraje aktivněji, nyní pálil od modré čáry tvrdě Gabriel Landeskog. Jeho ránu vyrazil David Rittich (Calgary) nad branku.
07:00'
Sedm minut hry z první třetiny je pryč, individuálně to zkoušel Gabriel Landeskog (Colorado). Jeho rána končí vedle branky.
06:47'
David Rittich kryje ránu od modré čáry, kterou vyslal Samuel Girard (Colorado). Komerční přestávka.
06:25'
Zakázané uvolnění znamená, že se bude vhazovat před brankou Avalanche. Příležitost tak mají hosté.
04:32'
Po bleskové akci se dostává domácí celek do vedení, výborně to udělal Donskoi.,který žabičkou oslovil RYANA GRAVESE, jehož zakončení bylo pro brankáře Flames nechytatelné. Asistence: Joonas Donskoi a J. T. Compher.
04:12'
Samuel Girard (Colorado) rozehrává od Francouze, dlouhým pasem hledal najetého spoluhráče.
03:47'
David Rittich (Calgary) rozehrává od své branky, jeho spoluhráči při přechodu do útočného pásma o kotouč přišli.
03:32'
Mikko Rantanen (Colorado) se dostal do útočného pásma, bekhendovou stranou hole se pokoušel zakončovat, ale jeho projektil byl ztečovaný do ochranné sítě nad brankou.
02:46'
Mikael Backlund (Calgary) pálil z horní hranice kruhu, s jeho pokusem si snadno dokázal poradit Pavel Francouz.
02:24'
Sledujeme rychlý hokej, zbytečně se nepřerušuje. Ani jeden celek se nikam nežene.
01:10'
Colorado začalo aktivněji, hostující obrana musí být pozorná. Joonas Donskoi (Colorado) to zkoušel individuálně, ale neuspěl.
00:30'
Mikko Rantanen (Colorado) se z ničeho nic dostal k odraženému puku před brankou, a tak musel zasahovat David Rittich (Calgary). Ten situaci zvládl.
00:01'

Colorado Avalanche: Francouz (Werner) – Zadorov, Girard, Graves, C. Rosén, Barberio, Cole – Landeskog, MacKinnon, Rantanen – Burakovsky, Compher, Donskoi – Nieto, Bellemare, Ničuškin – Kameněv, Jost, Calvert.

Calgary Flames: Rittich (Talbot) – Giordano, R. Andersson, Hamonic, Hanifin, Brodie, Kylington – Tkachuk, E. Lindholm, Mangiapane – Backlund, Monahan, Dubé – Lucic, D. Ryan, J. Gaudreau – Jankowski, Rieder, Frolík.

Rozhodčí: Hebert, Luxmore – Gibbons, Gawryletz.
Utkání za malý moment začne.
Česká stopa v zápase
M. Frolík, 29 zápasů, 4 body (1+3)
D. Rittich, 24 zápasů, úspěšnost zákroků 91,4 %
P. Francouz, 11 zápasů, úspěšnost zákroků 93,1%
Poslední vzájemný zápas se odehrál 20. listopadu a Colorado vyhrálo na ledě soupeře 3:2. Laviny z posledních pěti vzájemných duelů vyhrály všechny.
Colorado Avalanche odehrálo 29 zápasů s bilancí 16-3-2-8 a získalo 40 bodů. V tabulce Západní konference je na druhé pozici. Tým z posledních pěti zápasů vyhrál všechny. Poradil si s Chicagem Blackhawks 5:2 a 7:3, Torontem Maple Leafs 3:1, Montrealem Canadiens 3:2 a Bostonem Bruins 4:1.
Calgary Flames odehrálo 31 zápasů s bilancí 9-6-4-12 a získalo 34 bodů. V tabulce Západní konference je na deváté pozici. Z posledních pěti zápasů vyhrálo čtyři. Poradilo si s Buffalem Sabres 3:2 v prodloužení, Ottawou Senators 3:1,Buffalem Sabres 4:3 a Los Angeles Kings 4:3. Tým nestačil na Pittsburgh Penguins 2:3 v prodloužení.
Zdravím všechny fanynky a fanoušky National Hockey League. V tomto zápase proti sobě nastoupí Colorado Avalanche a Calgary Flames.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 03:00.