NHL - Základní část -  ONLINE PŘENOS -  Dallas : Colorado - 6. listopadu 2019   02:30

Dallas
Dallas
00:19' Dickinson  • 05:46' Faksa (Seguin, Radulov) • 30:54' Faksa (J. Klingberg, Lindell) • 46:49' Perry (Fedun, Hanley)
Colorado

To je z dnešního online přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou.

Radek FAKSA (DAL) 2 + 0, 7 střel, čas na ledě 15:07

Pavel FRANCOUZ (COL) z pozice náhradníka dnes do zápasu nezasáhl.
STATISTIKA STŘEL NA BRANKU:

Dallas Stars: 38

Colorado Avalanche: 37.
Už se nic nestane, Dallas i v tomto zápase potvrdil parádní formu z přelomu října a listopadu! Pro Stars je to sedmá výhra v posledních šesti duelech, to je famózní bilance. Naopak Colorado v tomto duelu předvedlo další z řady matných výkonů, po kterém nemohli hosté pomýšlet na body. Pád Lavin tabulkou Západní konference tak bude pokračovat.
59:21'
Nathan MacKinnon (Colorado) vypálil z levé strany, Ben Bishop (Dallas) vyráží.
59:00'
Poslední minuta třetí třetiny.
58:37'
Vyloučení v týmu Dallas Stars (Blake Comeau – 2 min., hákování).
58:20'
Ben Bishop (Dallas) přerušuje hru, domácí již vědí, že je o výhru již nic nepřipraví.
57:20'
Valerij Ničuškin (Colorado) zapomněl puk za sebou, po přechodu přes útočnou modrou, domácí tak mohou zaútočit.
56:43'
Jsme v závěru třetí třetiny a pravděpodobně i tohoto utkání, v němž Dallas předvedl svou skvělou formu z posledních zápasů, naopak Colorado podalo další matný výkon a jeho pád bude pokračovat.
55:41'
Po pravé straně se hosté dostali do útočného pásma, Ben Bishop (Dallas) ale zůstal bez práce.
55:20'
Puk za brankou Grubauera, obránce Colorada zvládl atak útočníka Dallasu a udržel puk.
54:41'
54:02'
Radek Faksa (Dallas) obral o puk na útočné modré obránce Colorada a dostal se před Grubauera, ten ho vychytal, odražený puk poté český forvard minul, hattrick se tak (zatím) nekoná.
53:48'
První minutu přesilové hry toho Colorado moc nepředvedlo.
53:30'
Andrew Cogliano (Dallas) nabral puk na hůl a poslal ho přes všechny čáry.
53:09'
Colorado v útočném pásmu, hosté by využitím přesilové hry přece jenom oživili naděje.
52:41'
Vyloučení v týmu Dallas Stars (Alexandr Radulov – 2 min., držení).
51:40'
Dallas je nyní pod tlakem, ale Colorado si nedokáže zatím vypracovat nějakou gólovou šanci.
51:20'
Colorado v útočném pásmu, Nikita Zadorov netrefuje z levé strany branku Dallasu.
50:47'
Nikita Zadorov (Colorado) pálí z voleje, z pravé strany, ale Ben Bishop se stihl přemístit a střelu chytit, hra přerušena.
50:44'
50:15'
Ben Bishop (Dallas) znovu vychytal MacKinnona, který byl v dobrém postavení.
49:58'
Nepřesná střele Kadriho z mezikruží, puk končí na zadním hrazení.
49:31'
Střelu Nathana MacKinnona (Colorado) Ben Bishop pouze vyráží, odražený kotouč ale získali opět hosté.
49:17'
Colorado se drží v útočném pásmu.
48:44'
Vyloučení v týmu Dallas Stars (Alexandr Radulov – 2 min., hákování).
48:22'
Při signalizovaném vyloučení útočí hosté, kteří si zahrají přesilovou hru.
47:27'
Vhazování po pravici Bishopa, puk získávají hosté, kteří se tak udrží v útočném pásmu.
46:49'
Dallas právě vstřelil branku!
Zkušený COREY PERRY předvedl svou šikovnost, když si z levé strany najel před branku, kde očekával odraz kotouče od zadního hrazení. K tomu také došlo, Perry pak šikovně nahodil puk na brankáře, od jehož zad se překulil do branky. Asistence: Taylor Fedun a Joel Hanley.
45:55'
Po střele Miro Heiskanena (Dallas) přerušuje Philipp Grubauer (Colorado) hru, bude se vhazovat ve třetině Lavin.
45:35'
Puk míří do třetiny Dallasu, oba týmy střídají.
45:06'
Ian Cole (Colorado) zabojoval o puk ve třetině Dallasu.
44:47'
Vhazování po levici Bishopa, domácí získávají puk.
44:05'
Třetí třetina se zatím nese v takovém poklidném tempu, ani jedno z mužstev nemá nějakou převahu.
42:57'
Ben Bishop (Dallas) sráží nahozený kotouč do rohu, poté domácí rozehrávají.
42:12'
Jeho spoluhráči ale po chvilce odešli střídat a Dallas tak bude moci v klidu rozehrát.
41:51'
Matt Calvert (Colorado) se prodral kolem pravého mantinelu do útočného pásma.
41:19'
Dělovka Miro Heiskanena (Dallas) již mířila na branku, Philipp Grubauer (Colorado) chytá a přerušuje hru.
40:52'
Hosté ale nevystřelili a puk již míří do třetiny hostů, kde se Radek Faksa dostal ke střele, ale neuspěl, branku minul.
40:42'
Cale Makar (Colorado) zavezl puk do útočného pásma.
40:01'
Další třetina začne přibližně v 4:33.
V posledních vteřinách druhé třetiny se ještě Tyler Seguin (Dallas) dostal do úniku, ale nestihl již před Grubauerem vystřelit, puk skončil na levém betonu gólmana Colorada. Každopádně tato třetina opět lépe vyšla výsledkově domácím, byť Colorado hrálo mnohem lepší hokej, než ve třetině první a byly pasáže, kdy svého soupeře hosté přehrávali.
40:00'
39:36'
39:20'
Coloradu se nyní vůbec nedaří přechod přes útočnou modrou čáru.
39:00'
Poslední minuta druhé třetiny, Dallas se zatím naprosto s přehledem brání při vlastní oslabení.
38:12'
Dallas dostává puk ze třetiny a navíc mají domácí čas na prostřídání.
37:58'
Pro Colorado je to tak vlastně čtyřminutová přesilová hra.
37:37'
Vyloučený Blake Comeau (Dallas) je již na ledě, domácí jsou tedy znovu ve čtyřech.
37:36'
Vyloučení v týmu Dallas Stars (Esa Lindell – 2 min., podrážení).
37:01'
Ve dvou jeli nyní domácí, při vlastím oslabení, na jediného obránce, Jason Dickinson to vzal na sebe, z pravé strany netrefil branku. Na levé straně se mu nabízel volný Radek Faksa...
36:09'
Cale Makar (Colorado) netrefuje od modré branku Dallasu, bránící Pavelski poté vyhazuje puk ze třetiny.
35:57'
Colorado v útočném pásmu.
35:37'
Vyloučení v týmu Dallas Stars (Blake Comeau – 2 min., nedovolené bránění).
35:20'
Souboj za brankou Colorada, kde jeden z domácích borců upadl, ale nevylučuje se.
34:54'
34:30'
Přesilová hra Dallasu se chýlí ke svému konci, hosté pravděpodobně ubrání čtyřminutové oslabení.
34:00'
Joonas Donskoi (Colorado) dokonce dobruslil kotouč ve třetině Dallasu, kde získal další cenné vteřiny při vlastím oslabení.
33:45'
Tato přesilová hra se Dallasu vůbec nedaří, Colorado znovu dostává puk ze třetiny.
33:27'
Valerij Ničuškin (Colorado) dostává puk ze třetiny, hosté se zatím celkem v klidu brání.
33:08'
V první polovině čtyřminutové přesilové hry si domácí nějakou velkou šanci nevypracovali.
32:20'
Radek Faksa (Dallas) vyhrál vhazování ve třetině Colorada, český forvard bude v dalším průběhu zápasu útočit na hattrick!
31:50'
Denis Gurjanov (Dallas) netrefuje branku, puk poté míří ze třetiny Colorada.
31:32'
Coloradu se podařilo dostat puk ze třetiny, domácí jsou ale již opět zpět ve třetině Avalanche.
30:54'
Vyloučení v týmu Colorado Avalanche (Jayson Megna – 2+2 min, zdržování hry / neúspěšná trenérská výzva).
30:54'
Rozhodčí mají jasno, gól Radka Faksy platí, pro Colorado to tak znamená druhou neúspěšnou trenérskou výzvu v zápase, tím pádem dvojitý trest a Dallas má čtyřminutovou přesilovou hru!
30:54'
Lavička Colorada volí podruhé v zápase coach challenge, tedy trenérskou výzvu, zda bylo vše v pořádku při druhém gólu Dallasu.
30:54'
RADKU FAKSOVI se dnes daří, dává svůj druhý gól v zápase, když se opět prosadil svým důrazem na brankovišti, kde doklepl odražený puk kolem levého betonu Grubauera do branky Avalanche. Asistence: John Klingberg a Esa Lindell.
30:34'
Joe Pavelski (Dallas) pálí z pravé strany, Grubauer jeho dělovku z voleje chytá.
30:23'
Corey Perry (Dallas) trefuje z levé strany bránícího Johnsona, ale hosté udrželi pásmo.
30:05'
Puk ve třetině Colorada, domácí jsou v přesilovkovém rozestavení.
29:50'
Vyloučení v týmu Colorado Avalanche (Vladislav Kameněv – 2 min., podrážení).
29:15'
Colorado se dostává do útoku, střelu Cale Makara lapil Ben Bishop, který raději přerušil hru.
28:25'
Andrew Cogliano (Dallas) vybojoval puk ve středním pásmu a domácí mohou zaútočit.
27:57'
Vhazování po pravici Bishopa, Nazem Kadri (Colorado) vyhrál vhazování.
27:49'
Dallas dostává puk alespoň do středního pásma.
26:38'
Nikita Zadorov (Colorado) netrefuje branku Dallasu.
26:24'
Vhazování po levici Bishopa, hosté získávají puk a tím pádem i útočné pásmo.
25:10'
Tyler Seguin (Dallas) to zkusil individuálně, ale neprošel před Grubauera, nicméně získal útočné pásmo.
24:54'
Dallas se zatím nemůže dostat do tempa v této třetině.
23:45'
Vhazování po levici Grubauera, puk získávají hosté, kteří tak vyráží do útoku.
23:15'
Puk za brankou Bishopa, hosté pokračují v tlaku i po skončení přesilové hry.
22:58'
22:27'
Colorado opět v útočném pásmu, bránící čtveřice Dallasu zatím statečně odolává.
21:44'
Radek Faksa (Dallas) dostává puk ze třetiny, domácí ale nedokázali prostřídat, ve druhé třetině mají střídačku přece jenom dál.
21:26'
Colorado v útočném pásmu, povede se hostům vyrovnat?
20:58'
Vyloučení v týmu Dallas Stars (2 min.).
20:48'
Hosté mají velmi dobrý vstup do druhé třetiny, gól ze závěru první dvacetiminutovky jim viditelně pomohl.
20:20'
Matt Nieto (Colorado) se dostal k dorážce, na pravé straně, ale Bishop ji dokázal zneškodnit.
20:01'
Další třetina začne přibližně v 3:33
Skončila první třetina utkání, do kterého vstoupil Dallas naprosto parádně. Prvním gólem hned v devatenácté vteřině a hlavně velkým tlakem, který korunovali domácí druhým gólem v šesté minutě. Až ve druhé desetiminutovce se Colorado alespoň trochu dostalo do hry, ale i tak měli domácí velkou převahu. Nicméně v poslední minutě inkasovali z hole Comphera, což může hrát pro další vývoj zápasu určitou roli, hosté jsou rázem na dostřel.
20:00'
19:24'
Colorado právě vstřelilo branku!
J. T. COMPHER trochu zchladil emoce v hledišti a i dojem z první třetiny pro příznivce Dallasu, když střelou z mezikruží poslal puk nad levé rameno Bishopa, parádní střela. Asistence: Vladislav Kameněv a Cale Makar.
19:00'
Poslední minuta první třetiny, která zcela jednoznačně patřila Dallasu.
18:35'
Denis Gurjanov (Dallas) nahazuje puk do útočného pásma, kde ale hrají hosté.
17:45'
Dallas jde do útoku, Andrew Cogliano ale jen zavezl puk do třetiny soupeře a poté hrají hosté.
17:01'
16:47'
Valerij Ničuškin (Colorado) a jeho zablokovaná střela, po níž se domácím podařilo dostat puk ze třetiny.
16:23'
Nathan MacKinnon (Colorado) vypálil z levé strany, jeho střelu z voleje ale dokázala přesouvající se Ben Bishop pokrýt.
16:05'
Tak až nyní se hosté konečně dostali do přesilovkového rozestavení.
15:42'
Nakonec končí puk na holích hráčů Avalanche, kteří se snaží udržet v útočném pásmu.
15:17'
Přesilová hra Colorada, puk je ve třetině Dallasu, domácí ho drží šikovně u mantinelu.
15:03'
15:01'
Vyloučení v týmu Dallas Stars (Miro Heiskanen – 2 min., nedovolené bránění).
14:41'
Dallas v útočném pásmu, Colorado tak čeká další těžké bránění.
14:24'
Domácí v plném počtu, začíná přesilová hra Dallasu.
13:25'
Přesilová hra Colorada tak skončila, hraje se ve čtyřech na obou stranách.
13:03'
Vyloučení v týmu Colorado Avalanche (Nazem Kadri – 2 min., hrubost).
13:03'
Jason Dickinson (Dallas) při vlastním oslabení ujel obráncům Colorada, dostal se před Grubauera, kterého ale nepřekonal.
12:42'
Dallas začíná oslabení vyhozením puku ze třetiny.
12:24'
11:38'
Radek Faksa (Dallas) zavezl puk do útočného pásma, přihrál Seguinovi, který o něj ale přišel.
11:24'
11:08'
Ofsajdem končí snaha Dallasu dostat se bleskově zpět do třetiny soupeře.
10:56'
J. T. Compher (Colorado) obětavě zablokoval střelu Radulova, hned poté hosté dostali puk ze třetiny.
10:32'
Jamie Benn (Dallas) z pravé strany netrefuje branku.
10:10'
První desetiminutovka za námi a zatím to bylo pouze na jednu branku, Dallas má obrovský tlak a velkou převahu.
09:49'
Miro Heiskanen (Dallas) opět netrefuje od modré branku Colorada, Jamie Benn ale zachytil puk a domácí tak zůstávají v útočném pásmu.
09:35'
Puk míří ze třetiny Colorada, ale domácí jsou bleskově zpět.
09:24'
Vyloučení v týmu Colorado Avalanche (Nikita Zadorov – 2 min., zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo).
09:10'
Dallas dostává znovu puk do útočného pásma, kde o něj ale domácí musí svést souboj za brankou Grubauera.
08:45'
Zablokovaná střela Burakovskyho (Colorado), hrát mohou domácí.
08:15'
Colorado se na chvilku dostalo do útočného pásma, ale tam se hosté nedostali od mantinelu.
07:50'
Miro Heiskanen (Dallas) napřáhl ke střele od modré, vypálil, ale orazítkoval jen zadní plexi.
07:21'
Hosté dostávají puk ze třetiny, Matt Nieto (Colorado) ho zkusil dobruslit, ale prohrál souboj s vracejícím se obráncem Stars.
05:46'
Přesilová hra domácích sice již skončila, ale i tak Dallas zůstal v útočném pásmu, kde se RADEK FAKSA dostal k puku, první střelu bekhendem Grubauer vyrazil, dorážku českého forvarda také a teprve až třetí pokus Radka Faksy končí v brance, když se puk převalil přes vyrážečku Grubauera a dopadl za brankovou čáru. Asistence: Tyler Seguin a Alexandr Radulov.
05:20'
Také Radek Faksa (Dallas) dostává příležitost při přesilové hře.
04:54'
Philipp Grubauer (Colorado) má puk ve své moci a přerušuje hru před dotírajícím Radulovem.
04:31'
Corey Perry (Dallas) zkusil z levé strany překvapit Grubauera, ten si ale prostor u své tyče pohlídal.
04:20'
Dallas opět nastěhován v útočném pásmu.
03:38'
Vyloučení v týmu Colorado Avalanche (Joonas Donskoi – 2 min., držení).
03:00'
Colorado je pod velkým tlakem, i čtvrtá domácí lajna s Radkem Faksou nepouští soupeře z jeho třetiny.
02:19'
01:43'
Střelu Seguina Philipp Grubauer vyráží, domácí zůstávají v útočném pásmu.
01:25'
A zatím úspěšně, puk míří ze třetiny Colorada a hosté střídají.
01:11'
Dallas v útočném pásmu, hosté se brání.
00:19'
Vyloučení v týmu Colorado Avalanche (Vladislav Kameněv – 2 min., zdržování hry / neúspěšná trenérská výzva).
00:19'
Skvělý vstup domácích do zápasu, hned po devatenácti sekundách dávají domácí gól poté, co Pavelski přihrál JASONU DICKINSONOVI, který z pravé strany trefil odkrytou část branky. Bez asistence.
00:01'

Dallas Stars: Bishop (Chudobin) – Lindell, J. Klingberg, Oleksiak, Heiskanen, Hanley, Fedun – Gurjanov, Seguin, Radulov – Ja. Benn, Dickinson, Pavelski – Janmark, Dowling, Perry – Cogliano, Faksa, Comeau.

Colorado Avalanche: Grubauer (Francouz) – Girard, E. Johnson, Cole, Makar, Zadorov, Graves – Jost, Kadri, Compher – Nieto, MacKinnon, Donskoi – Burakovsky, Bellemare, Calvert – Ničuškin, Kameněv, Jayson Megna.

Rozhodčí: Syvret, Rooney – Tobias, Pancich.
COLORADO AVALANCHE
Dá se říci, že Laviny mají svou křivku opačnou, tedy klesající. Po parádním vstupu do ligy se Colorado poslední dobou neskutečně trápí a postupně vyklízí přední příčky. Aktuálně mu patří sedmé místo v Západní konferenci, nicméně horší bilanci z posledních zápasů má jen poslední San Jose Sharks. Dallas totiž čtyřikrát v řadě prohrál a příliš se mu nevěří ani pro tento duel na ledě Dallasu.
DALLAS STARS
Dallas chytl v posledních zápasech skvělou formu. Tým, který se potácel u dna Západní konference, zahájil atak na vyšší příčky a zatím atak úspěšný. Cestu za lepšími zítřky zahájil Dallas 20. října, kdy vyhrál 4:1 ve Philadelphii. Následovalo dalších šest ligových duelů, z nichž Dallas hned pětkrát vyhrál v normální hrací době! Nestačil pouze na Pittsburgh, kterému 27. října doma podlehl 0:3. Potvrdí skvělou formu Dallas i v prestižním duelu s Coloradem?
Vítejte u online přenosu hokejového utkání základní části NHL, v němž DALLAS STARS přivítá na svém ledě COLORADO AVALANCHE.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 02:30.