NHL - Základní část -  ONLINE PŘENOS -  Edmonton : Arizona - 5. listopadu 2019   03:00

Edmonton
Edmonton
01:31' McDavid (Draisaitl) • 55:19' Haas (Benning, K. Russell)
2:3
(1:1, 0:1, 1:0 - 0:1)
Arizona
Arizona
03:30' Grabner   • 28:52' Söderberg   • 62:01' Stepan  (Schmaltz)
Edmonton
Graham Skilliter, Brian Pochmara – Matt MacPherson, Ryan Daisy
Rogers Place, Edmonton, AB
17 105 diváků
Arizona

Děkuji Vám za pozornost, přeji příjemné úterní ráno!
Česká a slovenská stopa v utkání

Do tohoto utkání nezasáhl žádný český ani slovenský hokejista.

Edmonton Oilers vs Arizona Coyotes 2:3 pp

Coyotes zvítězili na ledě Oilers 3:2 v prodloužení, získali tak druhou výhru po sobě a čtvrtou výhru z posledních pěti zápasů.

O osudu utkání rozhodl v čase 62:01 útočník Derek Stepan.
62:01'
Arizona právě vstřelila branku!
Je hotovo, Coyotes vítězí v prodloužení! Přečíslení 2 na 1 zakončoval z levé strany DEREK STEPAN. Jeho druhý gól v sezoně 2019-2020! Asistence: Nick Schmaltz.
61:27'
Kellerova střela z levé strany, Koskinen měl připravenou lapačku.
60:25'
Goligoski zkoušel zprava bekhend, avšak minul bránu.
60:01'
Úvodní vhazování prodloužení obstarají Draisaitl a Stepan, jdeme na to!
Střely na bránu: 28 – 22
Po 3. třetině:

Edmonton Oilers vs Arizona Coyotes 2:2

Po šedesáti minutách základní hrací doby vítěze neznáme. Rozhodnout tedy bude muset pětiminutové prodloužení 3 na 3, v případě nutnosti ještě může dojít na samostatné nájezdy.
60:00'
59:59'
V posledních vteřinách ještě útočil Kassian, avšak nic zásadního se nestalo.
59:01'
Probíhá poslední minuta třetí třetiny!
58:20'
Závěr utkání vychází lépe Oilers. Podaří se jim ještě třeba rozhodnout?
56:57'
Tři minuty a tři vteřiny do konce třetí třetiny, vhazuje se po pravé ruce Koskinena.
56:57'
Chychrunova střela z levé strany, Koskinen má puk v náručí. Před námi je poslední reklamní přestávka.
55:19'
Edmonton právě vstřelil branku!
Čas 55:19, skóre 2:2! GAËTAN HAAS úspěšně tečoval před bránou střelu Benninga od modré čáry zprava. Jeho premiérový gól v NHL! Asistence: Matt Benning, Kris Russell.
55:01'
Necelých pět minut do konce třetí třetiny. Zvládnou ještě Oilers dorovnat?
53:50'
Stepan zkoušel zleva střelu z otočky, avšak neúspěšně. Koskinen mohl zůstat v klidu.
52:11'
Střely na bránu: 27 – 21
50:40'
Zpět do akce! Vhazuje se po pravé ruce Kuempera mezi hokejky Draisaitla a Stepana.
50:40'
Střelecký pokus Draisaitla zleva zablokován vysoko nad, do ochranné sítě. Následuje reklamní přestávka.
50:01'
V polovině třetí třetiny je skóre mezi Oilers a Coyotes i nadále 1:2.
49:03'
Po dobré práci Draisaitla střílel zprava McDavid, Kuemper podržel svůj tým.
48:36'
Střely na bránu: 24 – 20
47:31'
Konec reklamní přestávky, Haas a Söderberg na vhazování po levici Kuempera.
47:31'
Puk v ochranné síti za Kuemperovými zády, proběhne první reklamní přestávka ve třetí třetině.
46:38'
Tentokrát se icingem provinili Coyotes, hra se tedy přesune do jejich obranné zóny.
46:08'
Zakázané uvolnění od Oilers, vhazovat se bude před Koskinenem.
45:47'
Nahození McDavida z levé strany, Kuemper jej zastavil bez větších problémů.
43:24'
41:52'
Hosté v plném počtu. Začíná jejich třetí přesilovka.
41:24'
29 vteřin se bude nyní hrát ve čtyřech. Vhazování po levici Koskinena.
41:24'
Vyloučení v týmu Edmonton Oilers (James Neal – 2 min., podrážení).
40:02'
Oilers zahajují třetí třetinu na přesilové hře.
40:01'
Hokejisté Edmontonu a Arizony jsou připraveni na start závěrečné dvacetiminutovky.

39:52'
Vyloučení v týmu Arizona Coyotes (Carl Söderberg – 2 min., hákování).
39:01'
Hlasatelem byla ohlášena poslední minuta prostředního dějství.
38:54'
Rána Beara od modré čáry zprava, Kuemper připraven na správném místě.
37:51'
Po střele Chiassona z pravé strany Coyotes poslali puk přes všechny čáry na zakázané uvolnění.
37:09'
36:19'
Stepan měl dobrou příležitost při vlastním oslabení, z těsné blízkosti zprava si ovšem na Koskinena nepřišel.
35:09'
Čtyři minuty a 51 vteřin do konce druhé třetiny, souboj na vhazování po pravici Kuempera obstarávají Nugent-Hopkins a Stepan.
35:09'
Po další z reklamních přestávek uvidíme dnešní první početní výhodu Oilers.
35:09'
Vyloučení v týmu Arizona Coyotes (Jordan Oesterle – 2 min., podrážení).
34:51'
Střely na bránu: 12 – 18
34:30'
33:35'
Nugent-Hopkins útočil po levé straně při vlastním oslabení, Kuempera ale neohrozil.
33:00'
Čároví odpískali Coyotes postavení mimo hru.
32:30'
Druhá přesilovka pro Arizonu, vhazuje se po pravici Koskinena.
32:30'
Vyloučení v týmu Edmonton Oilers (Connor McDavid – 2 min., nedovolené bránění).
31:22'
Zakázané uvolnění od Coyotes, vhazovat se tak bude následně v jejich obranné zóně.
30:20'
Můžeme pokračovat. Nugent-Hopkins a Stepan v souboji na vhazování po pravé ruce Koskinena.
30:20'
Koskinen má touš ve svém držení, je tady reklamní přestávka.
28:52'
Závěr devětadvacáté minuty, Coyotes jdou do vedení! Při přečíslení se střelecky prosadil zleva CARL SÖDERBERG. Jeho čtvrtý gól v sezoně 2019-2020! Bez asistence.
28:01'
Střela Neala z levé strany, Kuemper dával pozor.
27:16'
Střely na bránu: 9 – 13
26:28'
26:28'
Hinostroza vystřelil z pravé strany, trefil ovšem pouze střed brány, tudíž i Koskinenovo náručí. Před námi je reklamní přestávka.
24:46'
Keller to zkoušel zprava, Koskinen ale zasahovat nemusel.
23:15'
Grabner tečoval před bránou nahození Stepana z pravé strany, puk minul jen těsně tři tyče.
22:22'
22:07'
Schmaltz vyzkoušel zprava Koskinenovu pozornost.
21:23'
Polovina z trestu Kassiana je pryč, zatím jedna střela na bránu v podání Arizony. Obstaral ji od modré čáry Ekman-Larsson.
20:22'
Coyotes si zahrají první přesilovou hru dnešního utkání, vhazování po pravici Koskinena.
20:22'
Vyloučení v týmu Edmonton Oilers (Zack Kassian – 2 min., držení).
20:01'
Obě mužstva se vrátila zpět na ledovou plochu, druhá část začne za malou chvíli.

Edmonton Oilers vs Arizona Coyotes 1:1

Úvodní dvacetiminutovka nabídla dva góly, oba týmy skórovaly svou první střelou na bránu. Jinak toho ale k vidění moc nebylo.
20:00'
19:59'
Khaira ještě v posledních vteřinách obstaral střelu z neutrální zóny, pro Kuempera ale jednoduchý zákrok.
19:01'
Ohlášena poslední minuta úvodní periody.
18:08'
Šance Garlanda z těsné blízkosti, Koskinen se blýskl skvělou lapačkou.
17:03'
Dvě minuty a 57 vteřin do konce první třetiny, vhazuje se po pravici Kuempera mezi hole Gagnera a Stepana.
17:03'
O vzrušení se postaral nyní Klefbom střelou od modré, Kuemper připraven. Následuje reklamní přestávka.
15:05'
Už dlouhou dobu se hraje bez přerušení, šance ale nejsou de facto žádné.
13:48'
Draisaitl se snažil prosadit středem, obrana Arizony byla ovšem dobře zorganizovaná.
12:21'
Střely na bránu: 3 – 3
11:34'
Střelecký pokus Gagnera z pravé strany, Kuemper vyrazil puk betonem bez větších problémů.
10:57'
Zpět do akce! Na vhazování po pravici Kuempera máme Gagnera a Stepana.
10:57'
Touš vylétl do ochozů Rogers Place, na řadu přichází druhá reklamní přestávka.
09:55'
Jsme těsně před polovinou první třetiny, skóre mezi Oilers a Coyotes přitom zatím nerozhodné 1:1.
09:17'
Nepřesnost a zakázané uvolnění od Edmontonu, vhazovat se tak bude za moment poblíž Koskinena.
07:06'
Střely na bránu: 2 – 3
06:44'
Konec reklamní přestávky, Haas a Stepan v souboji na vhazování ve středovém kruhu.
06:44'
Hra je přerušena, proběhne první reklamní přestávka.
05:26'
Nahození Demerse od modré čáry zprava, Koskinen vyrazil kotouč levým betonem do rohu.
03:45'
Oba týmy skórovaly svou první střelou na bránu v zápase.
03:30'
Polovina čtvrté minuty, máme vyrovnáno! Zaváhání Oilers v neutrální zóně, Koskinena potom překvapivě prostřelil z levého kruhu pro vhazování MICHAEL GRABNER. Jeho čtvrtý gól v sezoně, 1:1! Bez asistence.
02:50'
Chychrunova střela z pravé strany byla zablokována hned prvním bránícím hráčem, na bránu tedy neprošla.
01:31'
Čas 01:31, Oilers otevírají skóre dnešního utkání! Velmi pěknou individuální akcí skóroval CONNOR MCDAVID, obrana Coyotes jej nedokázala zastavit. Jeho sedmý gól v sezoně 2019-2020, 1:0! Asistence: Leon Draisaitl.
00:57'
Coyotes a jejich první útok, zakončit se jim ovšem nepodařilo. Koskinen tedy bez práce.
00:03'
Hned po třech vteřinách první přerušení hry, puk vyletěl mimo hrací plochu. Vhazovat se bude opět ve středovém kruhu.
00:01'
Do středového kruhu se na úvodní vhazování staví Nugent-Hopkins a Stepan, jdeme na to!
Hymny jsou minulostí, divizní duel mezi Oilers a Coyotes odstartuje za několik málo okamžiků.
Zahajovací formace obou mužstev stojí na modrých čarách, zazní americká a kanadská státní hymna.

→ Z:9 REC:6-3-0 PR:1.67 %ÚS:94.2

Edmonton Oilers: Koskinen (M. Smith) – Klefbom, Persson, Nurse (A), Bear, K. Russell, Benning – Draisaitl (A), McDavid (C), Chiasson – Neal, Nugent-Hopkins, Kassian – Khaira, M. Granlund, Gagner – Haas, Cave, P. Russell.

Arizona Coyotes: Kuemper (Raanta) – Ekman-Larsson (C), Demers, Chychrun, Goligoski, Ness, Oesterle – Hayton, Dvorak, Kessel (A) – Grabner, Stepan (A), Hinostroza – Keller, Schmaltz, Garland – Crouse, Söderberg, Fischer.

Rozhodčí: Graham Skilliter, Brian Pochmara – Matt MacPherson, Ryan Daisy.
Příjemné úterní hokejové ráno! Vítám Vás všechny ještě jednou při sledování NHL, konkrétně u utkání mezi týmy Edmonton Oilers a Arizona Coyotes.

Tomáš Jurčo (EDM) – pravé křídlo, 26 let, SVK
ARIZONA COYOTES

(bilance 8-4-1, 9. místo v Západní konferenci)

Coyotes budou na ledě Oilers usilovat o čtvrtý úspěch z posledních pěti zápasů, současně zde zahájí dvouzápasový trip po Albertě.

Kdo je ve formě?

Útočník Phil Kessel v posledních dvou zápasech vstřelil jeden gól a připsal si celkem tři kanadské body.
EDMONTON OILERS

(bilance 10-4-1, 1. místo v Pacifické divizi)

Oilers zabojují doma proti Coyotes o třetí výhru v řadě, zároveň odstartují sérii tří utkání mezi domácími mantinely po sobě.

Útočník Leon Draisaitl za posledních pět zápasů vstřelil sedm gólů a zapsal celkem 10 kanadských bodů.
V noci na úterý 5. listopadu má NHL na svém programu celkem čtyři zápasy.

Zde budete moci sledovat utkání mezi dvěma týmy z Pacifické divize, když Edmonton Oilers přivítají Arizona Coyotes. Úvodní vhazování tohoto duelu bude v Rogers Place vhozeno krátce po 03:00!

Textovým přenosem Vás provede Jiří Sameš.
Zdravím všechny fanoušky ledního hokeje, vítejte při sledování National Hockey League!
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 03:00.