NHL - Základní část -  ONLINE PŘENOS -  Florida : Boston - 6. března 2020   01:00

Boston
31:00' Bergeron  (Krug, Marchand) • 64:04' Krug  (Pastrňák, Krejčí)
Florida
Driedger (Montembeault) – Ekblad (A), Matheson, Stillman, Strälman, Yandle (A), Weegar – Dadonov, Barkov (C), Huberdeau – Hoffman, Haula, Vatrano – Connolly, Wallmark, Toninato – Pysyk, Acciari, Sceviour.
Joannette, Pochmara – Gibbs, Murray
BB&T Center, Sunrise
15577 diváků
Boston
Halák (T. Rask) – McAvoy, Chára (C), Carlo, Krug, Lauzon, Grzelcyk – Pastrňák, Bergeron (A), Marchand (A) – O. Kaše, Krejčí, N. Ritchie – Bjork, Coyle, DeBrusk – Wagner, Nordström, Kuraly.

Z tohoto přenosu je to vše, díky za pozornost a přeji hezký zbytek noci.
3. hvězda utkání: Chris Driedger (FLA) 92,9%
Boston dál navyšuje vedení na čele soutěže. Utkání na Floridě vyhrál po prodloužení 2:1 a povedlo se mu potvrdit roli favorita. Nebylo to však vůbec snadné, v souboji prohrával a rozhodně neměl takovou převahu, jak se možná očekávalo. Florida srdnatě bojovala o vítězství a zisk pouhého jednoho bodu je pro Pantery určitým zklamáním.
64:04'
Bruins právě vstřelili branku!
Je rozhodnuto! TOREY KRUG vypálil od modré čáry, prostřelil vše, co mu stálo v cestě a gólem na 2:1 uzavírá dnešní střetnutí mezi Bostonem a Floridou. Asistence: David Pastrňák, David Krejčí.
63:28'
Yandle vystřelil z levého kruhu z ostrého uhlu, Halák puk vytěsnil k zadnímu hrazení a ne před sebe.
63:22'
Také DeBrusk se netrefil, pro změnu na branku Floridy. Hraje se dlouho bez přerušení.
62:39'
Dadonov z mezikruží míjí branku soupeře.
61:40'
Hraje se v rychlém tempu. Napřed domácí Yandle z mezikruží mine branku, poté se marně snaží prosadit v útoku hosté.
60:58'
Hra je přerušena před Halákem, vhazuje se tak po pravici hostujícího brankáře.
60:01'
60:00'
59:03'
Haula přestřelil!
58:15'
Znovu se hraje delší úsek bez přerušení. Poté, co byla hra tolik kouskována, je to příjemná změna. Ale na druhou stranu se moc nestřílí.
57:01'
Zakázané uvolnění Bostonu.
56:47'
Toninato se po dlouhé době pokusil zahýbat tempem zápasu, před brankovištěm soupeře mu puk sjel po čepeli.
55:06'
Ekbladova prudká rána od modré čáry, Halák vyráží.
54:30'
Hraje se dlouho bez přerušení. Florida je v tuto chvíli aktivnější.
53:35'
Oběma soupeřům nyní dělá problém se usadit v útočném pásmu.
52:46'
Domácí se dostali do postavení mimo hru.
51:45'
Hraje se delší úsek bez přerušení, ale také bez šancí. Florida vede na střely 27-24.
50:14'
Komerční přestávka.
50:06'
Pastrňák zkusil štěstí z bekhendu, neuspěl přes Driedgera.
49:08'
Kuralyho ránu Driedger vyráží do bezpečí. Puk následně končí na střídačkách.
48:27'
Pro změnu útok domácích zastaven blokem bránícího hráče. Vatrano se marně snažil ohrozit Haláka.
48:17'
Ve velmi dobré pozici byl Coyle, ale neprodral svou střelu přes bránícího Weegara.
46:59'
Vatrano nutí svou střelou Haláka přerušit hru. Komerční pauza. Po delší době je na ledě plný počet hráčů.
45:40'
Hra se nadále hodně kouskuje.
44:54'
Vyloučení v týmu Boston Bruins (David Pastrňák – 2 min., podrážení).
44:06'
S tresty se nyní doslova roztrhl pytel... Další dvě minuty za nedovolené bránění pro domácího Vatrana.
42:58'
Vyloučení v týmu Boston Bruins (Charlie Coyle – 2 min., podrážení).
42:04'
Vyloučení v týmu Florida Panthers (Frank Vatrano – 2 min., sekání).
41:41'
Ritchie se snažil uspět z dorážky, ani on se neprosadil.
40:50'
Chára zblokoval střelu Barkova a pustil se do čištění prostoru před Halákem.
40:26'
Acciari před brankovištěm Haláka trefil letící puk, ale nezměnil jeho směr dostateně.
40:01'
Florida měla v první části druhé třetiny velkou herní převahu a vstřelila jednu branku. Bostonu se nakonec povedlo vyrovnat, ale budou to mít oba týmy ještě hodně složité. Hra je hodně vyrovnaná, brankáři se překonávají a duel je zcela otevřený.
40:00'
38:40'
Hraje se v rychlejším tempu ze strany na stranu.
37:41'
Znovu to na sebe vzal v útoku Toninato, který ani nadvakrát neprocpal kotouč za záda domácího brankáře z levého kruhu.
37:20'
Toninato vypálil na Haláka z levé strany, slovenský brankář puk zastavuje a přerušuje hru.
37:06'
35:59'
Domácí se dopustili postavení mimo hru. Vhazuje se ve střední třetině.
35:06'
Vyloučení v týmu Boston Bruins (Brad Marchand – 2 min., hákování).
33:48'
33:10'
Pastrňák z hranice pravého kruhu přinutil Haláka k dalšímu z řady zákroků. Povedená střela, které chyběl jen kousíček štěstí.
32:39'
Haula se zkusil prosadit zpoza kruhů, ale minul branku soupeře.
31:48'
Vyloučení v týmu Florida Panthers (Aleksander Barkov – 2 min., podrážení).
31:00'
Bleskově využitá přesilová hra! PATRICE BERGERON před brankou Floridy tečoval puk, který usměrnil za Driedgerova záda. Asistence: Torey Krug, Brad Marchand.
30:46'
Nakonec Dadonov dostává jen normální dvouminutový trest.
30:46'
Carlo byl trefen loktem do obličeje od Dadonova a skončil na více než minutu otřesen na ledě. Rozhodčí jdou dokonce k videu, aby faul posoudili.
29:33'
A další zakázané uvolnění domácích. Hra se nyní hodně kouskuje.
28:57'
Zakázané uvolnění Floridy.
28:33'
Kuraly se tlačil ke střele, ale byl zblokovaný Mathesonem.
27:44'
Komerční pauza.
27:24'
26:55'
Florida právě vstřelila branku!
Domácí otevírají skóre zápasu! Střelou od modré čáry se trefil MACKENZIE WEEGAR, který využívá převahu svého týmu. Asistence: Brett Connolly, Lucas Wallmark.
25:25'
Hoffman protečoval puk mezi kruhy na Haláka, který musí přerušit hru.
24:45'
Hraje se delší úsek bez přerušení, Florida je nadále aktivnější.
23:25'
22:23'
Florida je na začátku druhé třetiny hodně aktivní, zasypává Haláka střelami a hraje zcela jinak než v první části.
22:03'
Znovu Halák v akci, tentokrát čelil ráně od modré.
21:31'
Dadonov střílel od pravého mantinelu z ostřejšího úhlu. Halák vyráží.
21:12'
Postavení mimo hru domácích.
20:48'
Krug se snažil zamířit na branku Floridy, ale od modré čáry minul.
20:01'
V první třetině nebyla branka k vidění. Ohromnou herní převahu měl Boston, jemuž se to ale nepovedlo přetavit ve vedoucí gól a bude se muset dál snažit.
20:00'
19:17'
V pokračující akci se Coyle snažil dostat před branku Floridy, ale jeho akce byla zastavena dobrou obranou domácích. Driedger nemusel zasahovat.
19:09'
Pastrňák se napřáhl ke střele už od modré čáry, Driedger jeho pokus vyrazil.
19:02'
Vyloučení v týmu Florida Panthers (Michael Matheson – 2 min., podrážení).
17:32'
Yandle se tlačil k brankovišti z levé strany, což se vůbec nelíbilo Carlovi, který za ním vyjel a zastavil jeho výpad.
16:40'
Boston vede na střely vysoko 8-2.
16:02'
Mathesonova střela z dálky byla sražena do hlediště. Příjemný suvenýr pro některého z diváků.
15:44'
Domácí Hoffman se chtěl pokusit ukončit trápení Floridy v útoku. Ale na Haláka puk vůbec nedostal.
14:35'
WVyloučení v týmu Florida Panthers (Riley Stillman – 5 min., bitka).
13:41'
12:03'
Marchandova dělovka z levého kruhu, Driedger raději přerušuje hru.
11:41'
Vyloučení v týmu Boston Bruins (Ondřej Kaše – 2 min., podrážení).
11:22'
Zakázané uvolnění Bostonu po nepřesné rozehrávce skrz střední pásmo.
10:37'
Brankář Driedger přerušuje hru po střele zpoza kruhů.
10:14'
09:55'
Další zblokovaná střela, tentokrát po Wallmarkově pokusu o střelu.
09:11'
Pysyk se snažil prosadit zpoza levého kruhu, ale Krug jeho ránu zblokoval.
07:30'
Hraje se dlouhý úsek bez přerušení a také bez šancí. Bostonvede 3 -1 na střely.
05:35'
Po dlouhé pasáži, ve které oba soupeři nijak neprosadili, se k puku dostává Driedger, který přerušuje hru.
03:54'
Tvrdá rána Cháry zpoza levého kruhu. Driedger zasahuje a letící projektil vyráží do bezpečí.
02:13'
Snaha Bostonu o usazení v útočném pásmu. Hostům se nedaří přejít modrou čáru a zkouší nahazovat puky.
00:31'
Rychlé postavení mimo hru hostů.
00:01'

Florida Panthers: Driedger (Montembeault) – Ekblad, Matheson, Stillman, Strälman, Yandle, Weegar – Dadonov, Barkov, Huberdeau – Hoffman, Haula, Vatrano – Connolly, Wallmark, Toninato – Pysyk, Acciari, Sceviour.

Boston Bruins: Halák (T. Rask) – McAvoy, Chára, Carlo, Krug, Lauzon, Grzelcyk – Pastrňák, Bergeron, Marchand – O. Kaše, Krejčí, N. Ritchie – Bjork, Coyle, DeBrusk – Wagner, Nordström, Kuraly..
Florida přivítá na svém ledě Boston, který vévodí celé NHL. Bude i favoritem zápasu. Panthers se marně snaží dotáhnout k elitní osmičce Východu a potřebují body jako sůl. V duelu s Bruins, za něž valí zejména David Pastrňák, nečeká domácí vůbec nic snadného.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 01:00.