NHL - Základní část -  ONLINE PŘENOS -  Florida : Colorado - 19. října 2019   01:10

Florida
Florida
03:32' Huberdeau (Weegar, Ekblad) • 08:26' Vatrano (Malgin, Strålman) • 14:57' Huberdeau (Barkov, Brown) • 34:05' Connolly (Strålman)
4:5
(3:1, 1:3, 0:0 - 0:1)
Colorado
Colorado
10:57' Donskoi  (Cole, Compher) • 31:23' Nieto  (Bellemare, Calvert) • 31:55' Burakovsky  (Donskoi, Zadorov) • 34:21' Burakovsky  (Donskoi, Cole) • 63:03' MacKinnon  (Burakovsky, Girard)
Florida
Sutherland, MacDougall – MacPherson, Nagy
BB&T Center, Sunrise
13 382 diváků
Colorado

To je z tohoto utkání vše, já Vám přeji dobrou noc a u dalších přenosů se budu těšit na shledanou.

Trestné minuty: 6:8
Utkání je u konce, hosté se z prémiového bodu radují po opravdu akčním prodloužení, ve kterém oba celky měly několik šancí, jenže jak Grubauer, tak i Bobrovskij odolávali. To platilo až do začátku čtvrté minuty, kdy se po rychlém kontru trefil Nathan MacKinnon a zajistil Coloradu další dvoubodový zisk.
63:03'
Colorado právě vstřelilo branku!
A je rozhodnuto. Hosté se dostali do rychlého přechodu do útoku. Burakovsky si sjel v útočném pásmu na střed, aby pak přihrál na NATHANA MACKINNONA a ten přesným švihem do horního růžku Bobrovského branky ukončil zápas. Asistence: André Burakovsky, Samuel Girard.
62:55'
Ekbladovu bombu vyrazil Grubauer do rohu.
62:22'
MacKinnon minul po Kadriho přihrávce, byl přitom ve slušné pozici kousek od brankoviště.
61:59'
Pěknou individuální akci s několika otočkami předvedl Matheson, dokázal se i uvolnit a vystřelit, Grubauer ale svůj tým podržel a my můžeme pokračovat.
61:21'
Johnson neuspěl proti Bobrovskému, ten na jeho střelu z levého kruhu čekal.
61:04'
Denis Malgin byl na pravém křídle až moc rychlý, možnou šanci tak zazdil zbytečným postavením mimo hru.
60:52'
Na druhé straně se do šance hnal Matheson, jeho střelu vytěsnil Grubauer vyrážečkou.
60:30'
Přes celé kluziště se vydal MacKinnon, zprava pak ale trefil pouze boční konstrukci Bobrovského branky.
60:01'
Statistiky

Střely na branku: 40:38
Zásahy brankářů: 34:36
Vyhraná vhazování: 23:28
Hity: 17:18
Šedesát minut hry nám o vítězi nerozhodlo, byť hlavně v závěru třetí třetiny měly oba celky několik šancí na rozhodnutí. Třetí dvacetiminutovka gól nepřinesla a nás tak čeká pětiminutový nášup hokeje.
60:00'
59:21'
Na druhé straně mohl rozhodnout Huberdeau, blýskl se i Grubauer.
58:24'
Rozhodnutí měl na holi hostující Nieto, když vybojoval puk, dostal se do brejku a po naznačení kličky měl položeného Bobrovského. Stačilo zasunout za brankovou čáru, jenže trefil pouze tyčku, od které puk prošel brankovištěm a skončil mimo!
57:53'
Trocheck pouze posunul puk do středního pásma, Florida se už nikam nežene.
56:50'
Johnsonovu střelu zablokoval svým tělem Strålman, ihned poté opustil led s bolestivou naraženinou.
56:30'
Po krátkém náporu se domácím podařilo vyhodit za cenu zakázaného uvolnění.
55:09'
Jako tank se probíjel Donskoi, už byl mezi kruhy, když k němu přistoupila domácí obrana a o puk jej obrala.
54:20'
Z modré čáry si sjel Matheson, jenže ani vylepšená pozice nestačila na úspěšnou střelu.
54:14'
Od modré pálil Strålman, Grubauer je teď ale mužem na svém místě.
53:48'
Zakázané uvolnění domácích, hra se přemístí k Bobrovskému, vhazuje se po jeho pravé ruce.
52:48'
Slabý Weegarův bekhend nemohl Grubauera ohrozit, puk skončil v rohu.
52:10'
Colorado se nyní snaží mírně uklidnit tempo, hosté kombinují na vlastní polovině.
51:31'
Od modré to zkusil hostující Cole, jeho rána prošla až na branku, Bobrovskij vyrazil svou holí.
50:50'
Přečíslení domácích skončilo neúspěchem, Trocheck místo střely hledal Vatrana, tomu puk uskočil.
50:20'
Trocheck po nájezdu z pravé strany minul, hosté jsou již v plném počtu.
49:38'
Neuspěl ani Barkov, který dostal přihrávku na pravou stranu, nicméně Grubauer předvedl další rychlý manévr a pokus vyrazil levou rukou!
49:16'
Další rozehrávka Floridy vůbec nevyšla, dokonce se proti domácím pískalo zakázané uvolnění.
48:36'
Dadonov byl v dobré pozici na zakončení zblízka, Grubauer se ale bleskově přemístil a nedopustil další puk za svými zády.
48:18'
Už se pískalo a dvouminutový trest za držení dostal Joonas Donskoi.
48:06'
Bude se opět vylučovat na straně Colorada, domácí pokračují v tlaku při ponechané výhodě.
47:35'
Domácí pouze nahodili za branku Colorada a odjeli vystřídat.
46:31'
Dlouhou přihrávku do brejku dostal Huberdeau, chtěl zakončit ranou po ledě, Grubauer ale jeho pokus vyrazil pravým betonem.
45:56'
Yandle se dostal do útočného pásma, u toho ale přišel o hůl a chvíli nebyl spoluhráčům v kombinaci moc platný.
45:06'
Trocheck se ke střele nedostal, prováhal dobrý okamžik, domácí ale i nadále zůstávají u puku.
44:28'
Už se pískalo a na trestnou lavici zamířil Matt Calvert s dvouminutovým trestem za podrážení.
44:21'
Bude se vylučovat, domácí zatím mají ponechanou výhodu.
43:40'
Hosté mohli jít do brejku tři na jednoho, nakonec z toho bylo přečíslení o jednoho muže, přesto z toho nic nebylo, pouze tvrdý střet v rohu.
42:18'
Trochu prostoru pro střelu měl Weegar, prudký švih se však na branku Colorada nevešel.
41:24'
Po levé straně projel do pásma Matheson, sám sice nezakončil, ale po jeho akci se ke Grubauerově ohrožení dostal Trocheck. Gólman hostů odolal.
40:58'
Úvod třetí třetiny je hodně opatrný, sledujeme spíše náznaky akcí ve středním pásmu.

Trestné minuty: 6:4
Čtyřicet minut hry je za námi a jestli to po první třetině vypadalo pro domácí velice dobře, tak po té druhé je výsledek zcela vyrovnán a nás čeká velké drama. Coloradu se povedlo vyrovnat ve 32. minutě, kdy se slepenými góly předvedli Matt Nieto a André Burakovsky a hosté pokračovali v náporu. Místo otočky ve skóre ale přišel brejk Bretta Connollyho a opětovné vedení Floridy. To ale vydrželo pouhých 16 vteřin, poté se dnes podruhé trefil André Burakovsky a po jeho gólu to máme 4:4.
40:00'
39:15'
Další Hoffmanova střela, tentokrát vysoko nad Grubauerovu branku. Vzápětí se domácí sami zbavili útočného pásma.
38:51'
Hoffman byl zablokován, hosté poté vyhodili přes všechny čáry.
38:08'
Ke kruhům dostal přihrávku Dadonov a i když byl tísněn, dokázal vystřelit. Mířil těsně vedle.
37:34'
A je tu další přesilovka pro domácí. Acciarimu skočil pod nohy Mikko Rantanen a dostal dvě minuty za podrážení.
37:09'
Florida ale pokračuje ve svém tlaku ze závěru přesilovky, nepříjemnou střelu z dálky vyslal Matheson. Grubauer si připsal další zákrok.
36:37'
Je po přesilovce Floridy, Kadri se již vrátil na led.
36:25'
Ekbladova střela od modré čáry byla sražena, Trocheckova dorážka pak skončila u Grubauera.
35:38'
Yandle nezpracoval puk na modré čáře, ten mu přeskočil hůl a skončil až u Bobrovského.
34:37'
Florida si zahraje přesilovku, dvě minuty za nesportovní chování dostal Nazem Kadri.
34:21'
A je zase srovnáno, domácí se z vedení moc dlouho neradovali. Po střele od modré se sice Bobrovskij blýskl zákrokem, jenže puk se odrazil přímo před brankoviště a ANDRÉ BURAKOVSKY měl s dorážkou snadnou práci. Asistence: Joonas Donskoi, Ian Cole.
34:05'
Florida právě vstřelila branku!
No vida, do vedení jdou ale domácí. Florida předvedla rychlý útok, na levé straně dostal přihrávku BRETT CONNOLLY a pohotovým švihem nedal Grubauerovi šanci na zákrok. Asistence: Anton Strålman.
33:40'
Bobrovskij teď má plné ruce a nohy práce, Colorado skutečně cítí, že obrat není nemožný.
32:45'
Rázem je na ledě pouze jeden tým, hosté se ženou za strhnutím vedení na svou stranu.
31:55'
A už je srovnáno! Hosté si vybojovali puk, bleskově přesunuli hru na útočnou polovinu, kde se ke švihu dostal ANDRÉ BURAKOVSKY a ranou na Bobrovského lapačku poslal puk do sítě. Asistence: Joonas Donskoi, Nikita Zadorov.
31:23'
Hosté se dostávají na dostřel. Po akci na pravé straně se uvolnil Bellemare, přihrávku přes brankoviště našel MATTA NIETA a ten střelou z první překonal přemisťujícího se Bobrovského. Asistence: Pierre-Édouard Bellemare, Matt Calvert.
31:05'
Connolly pouze prodloužil puk do středního pásma, Colorado jde do dalšího útoku.
30:40'
Akce Colorada skončila dobrý obranným zákrokem domácích, puk se po odrazu ocitl mezi střídačkami.
29:59'
Hostům se teď nepovedlo zpracovat volny puk, toho se chopil Malgin, posunul jej na Vatrana a ten pálil přes hned několik hráčů. Grubauer měl těžkou pozici, přesto švih zvládl pokrýt.
28:55'
Colorado začíná pomaličku stupňovat svůj nápor, Bobrovskij je ale stále jako zeď.
27:45'
Vatrano schytal úder holí do obličeje, faulu si ale rozhodčí nevšimli a tak se bude pokračovat v pěti na obou stranách.
26:49'
Rantanen neuspěl proti Bobrovskému, domácí gólman na své brankové čáře předvádí skvělý výkon.
26:31'
Je to teď trochu rozhárané, přibylo více nepřesností v rozehrávkách obou celků.
25:25'
Přihrávku zpoza branky dostal Nieto a povedlo se mu z první i vystřelit. Bobrovskij na svém brankové čáře odolal.
24:40'
Sceviour naskočil na ledovou plochu, Florida opět hraje v plném počtu.
24:08'
Další přechod hostů do útoku skončil postavením mimo hru. Colorado se opět v přesilovce trápí.
23:36'
Teď se mu dokonce puk svezl po holi a tím pádem ani nevystřelil.
23:01'
U kruhu stál MacKinnon, dostal se i ke střele, ta po teči skončila mimo ledovou plochu.
22:40'
Další přesilovka pro Colorado, dvě minuty za zdržování hry dostal Colton Sceviour.
22:32'
Od modré to zkusil Rantanen, Bobrovskij měl ale na střelu dobrý výhled a puk zkrotil.
22:14'
Po pravé straně se do akce prodíral Sceviour, okolo mantinelu se ale neprosmýkl a skončil u útočné modré čáry.
21:34'
Bobrovskij nejprve vyrazil střelu Donskoie, poté se musel rychle přemisťovat a to mu pomohl Yandle svým obětavým zákrokem proti ráně, která už mířila do branky.
20:56'
Zpoza branky si bleskově vyjel Acciari a snažil se o okamžitou střelu. Grubauer v tuto chvíli odolal.

Trestné minuty: 4:0
První třetina je za námi a my sledovali velice zajímavý hokej. Ten předváděli zejména domácí, kteří se do soupeře zakousli od prvního buly a výsledkem byl první gól už ve čtvrté minutě, když se Jonathan Huberdeau prosadil střelou pod Grubauerovu lapačku. Druhý gól pak v deváté minutě přidal Frank Vatrano, a to navíc v oslabení. Až teprve poté se ke slovu dostalo i Colorado a Joonas Donskoi snížil po dorážce střely od modré. Jenže poslední slovo patřilo Floridě, v 15. minutě po výměně puku skóroval dnes podruhé Jonathan Huberdeau a upravil na současných 3:1.
20:00'
19:40'
Kombinace mezi Dadonovem a Barkovem skončila pouze v rohu kluziště.
18:48'
Florida vystrkala puk mimo své pásmo, domácí chtějí dohrát třetinu bez stresů.
17:59'
Teď si hostující gólman nebyl příliš jistý zákrokem proti zakončení z pravé strany, přesto nějakým způsobem dostal puk mimo své brankoviště.
17:33'
Grubauer toho proti Mathesonově ráně od modré čáry mnoho neviděl, spíše reflexivně se mu povedlo puk srazit mimo své brankoviště.
17:03'
Na druhé straně zakončoval Donskoi, jeho snaha z plné rychlosti ale skončila mimo.
16:20'
Huberdeau by velice rád zkompletoval již v první třetině hattrick, nyní jeho střelu z pravé strany zvládl Grubauer vyrazit.
15:45'
Je to teď hokej na jednu branku, na tu hostující.
14:57'
Hosté dělají obrovské chyby v obraně a z toho pramení šance Floridy. Po zisku puku v útočném pásmu přišla rychá výměna puku mezi Barkovem a JONATHANEM HUBERDEAUEM, který z mezikruží propálil marně zasahujícího Grubauera. Asistence: Aleksander Barkov, Josh Brown.
13:59'
Sceviour dojel nahozený puk a bekhendem se jej snažil postrčit na Grubauerovu branku. Ten svou pravou tyčku uhájil.
12:58'
Hosté ztratili na útočné modré čáře puk, rychlý kontr Floridy musel hasit rychle se vracející MacKinnon.
11:58'
Už se zase hrálo u Grubauera, pokračuje velice rychlý a akční zápas.
10:57'
Teď už se ale hosté prosadili, Bobrovskij sice nejprve maskou vyrazil tvrdou ránu od modré, po té další se ale puk odrazil na hůl JOONASE DONSKOIE a ten u brankoviště dostrkal puk za brankovou čáru. Asistence: Ian Cole, J. T. Compher.
10:24'
Přesilovka Colorada je u konce, moc se hostům nevyvedla...
09:52'
Na Bobrovského si nepřišel ani Rantanen, gólman Floridy si připsal u své levé tyčky další zákrok.
09:06'
Bobrovskij byl už takřka překonaný, na brankovišti chvíli i docela bezmocně seděl, přesto zvládl závar před svým brankovištěm uhasit.
08:26'
A je tu gól na druhé straně. Po zisku puku se do sóla dostal FRANK VATRANO, přebruslil obránce a povedlo se mu prostřelit i brankáře Grubauera. Asistence: Denis Malgin, Anton Strålman.
07:07'
Akci v oslabení zakončoval Trocheck, Grubauer jeho docela povedený švih zvládl vyrazit.
06:47'
Hned v úvodu vyslal prudkou střelu z první MacKinnon, puk byl tečován a ztratil se z ledové plochy.
06:24'
Bylo to ale celé s faulem a Josh Brown dostal 2+2 minuty za vysokou hůl. Hosté si tak dají přesilovku.
06:20'
Wilsonovi se sice povedlo zpoza branky domácích rozehrát, útok byl ale poté obranou zastaven.
05:20'
Sledujeme zatím velice živý hokej z obou stran, oba celky se rozhodly o útočnou hru.
04:23'
Další pokus o rychlé přenesení hry domácím vůbec nevyšel, bylo z toho pouze vyhození z vlastního pásma.
03:32'
Domácí využili svůj úvodní tlak a dostali se do vedení. Weegar poslal na levou stranu dlouhý pas, JONATHAN HUBERDEAU si najel do pásma a švihem pod Grubauerovu lapačku procedil puk do branky! Asistence: MacKenzie Weegar, Aaron Ekblad.
02:32'
Přes obránce vystřelil po překonání modré čáry domácí Sceviour, puk byl tečován a skončil mimo ledovou plochu.
01:46'
Svůj první zákrok má za sebou i Bobrovskij, povyjetím zneškodnil střelu z levého kruhu pro vhazování.
01:25'
Zadorov u mantinelu předvedl tvrdý, ale čistý hit na Trochecka, ten to ustál a povedlo se mu i rozehrát.
00:35'
Grubauer se hned v úvodu musel ohánět při tlaku domácích, v dobré pozici byli Huberdeau i Dadonov.
00:01'

Florida Panthers: Bobrovskij (Montembeault) – Ekblad, Matheson, Strålman, Weegar, Brown, Yandle (A), Pysyk – Dadonov (C), Barkov (A), Huberdeau – Connolly, Trocheck, Hoffman – Malgin, Vatrano, Sceviour – Acciari, Hunt.

Colorado Avalanche: Grubauer (Francouz) – Girard, E. Johnson (A), Cole, Makar, Zadorov, Graves – Rantanen, MacKinnon (A), Landeskog (C) – Burakovsky, Kadri, Donskoi – Compher, Jost, C. Wilson – Nieto, Bellemare, Calvert.

Rozhodčí: Sutherland, MacDougall – MacPherson, Nagy.
Oba týmy jsou již na ledové ploše, zápas za pár okamžiků začne.
Zápas v BB&T Center začne v 1:00, takže si nastavte budíky a buďte u našeho přenosu. Jste k němu všichni zváni.