NHL - Základní část -  ONLINE PŘENOS -  Kings : Chicago - 3. listopadu 2019   03:30

Kings
Kings
02:50' Clifford (Toffoli, Lizotte) • 04:29' Roy (D. Brown) • 52:37' Amadio (D. Brown, MacDermid) • 64:43' Doughty (Toffoli)
4:3
(2:2, 0:0, 1:1 - 1:0)
Chicago
Chicago
08:25' D. Kubalík  (Dach, A. Nylander) • 17:23' Kämpf   • 58:21' J. Toews  (P. Kane, Keith)
Kings
Pochmara, McCauley – Rody, Daisy
Staples Center, Los Angeles
18.230 diváků
Chicago
Crawford (5.–10. Lehner) – Keith, Boqvist, de Haan, Seabrook, Koekkoek, Määttä – Saad, J. Toews, A. Nylander – D. Kubalík, Kämpf, P. Kane – Z. Smith, Dach, A. Shaw – DeBrincat, Carpenter, D. Strome.

Dnešní utkání sleduje 18.230 diváků.
Kings v tomto zápase v základní hrací době dvakrát vedli, ale Chicago vždy dokázalo vyrovnat, a tak zápas dospěl do prodloužení. V jeho závěru rozhodl o domácí výhře Drew Doughty. Za hosty se trefili Dominik Kubalík, David Kämpf, Jonathan Toews.
64:43'
Los Angeles právě vstřelilo branku!
Na nájezdy nedojde, je rozhodnuto. Kings vyhrávají. Tyler Toffoli výborně vypálil a hostující brankář si připsal skvělý zákrok. Puk mu však vypadl, a tak jej získal DREW DOUGHTY., který dorážel do prázdné branky. Asistence: Tyler Toffoli.
64:12'
Situaci dva na jednoho jeli také hosté, ale nezakončili.
63:43'
Hraje se hodně opatrně, pravděpodobně půjde tento zápas do nájezdů.
63:00'
Poslední dvě minuty prodloužení.
62:44'
Jack Campbell (Los Angeles) se dostal do problémů, před brankou byl Brandon Saad, ale ten domácího brankáře ani nadvakrát nepřekonal.
62:21'
Alex Iafallo a Ilja Kovalčuk postupovali dva na jednoho, ale ani jeden z nich nedokázal vypálit.
62:03'
Sean Walker tečoval kotouč před brankou, ale puk končí mimo. Zajímavá šance domácích končí nepřesným zakončením.
61:30'
Kings mají kotouč a snaží se něco vymyslet v útočném pásmu, následně se však dostali do postavení mimo hru.
61:00'
Domácí celek špatně rozehrál, píská se zakázané uvolnění. Jack Campbell (Los Angeles) tak musí být pozorný, vhazovat se bude před jeho brankou.
60:24'
Chicago začalo prodloužení aktivně, ale zatím se nemůže usadit v útočném pásmu.
60:01'
Třetí třetina nabídla dvě branky, Kings se dostali do vedení, následně ale dokázali hosté při hře bez brankáře vyrovnat. Stav je 3:3 a uvidíme prodloužení.
60:00'
59:55'
Ještě jedno vhazování ve třetí třetině, tentokrát Patrick Kane (Chicago) neuspěl střelou do podobného místa, kam pálil Toews.
58:21'
Chicago právě vstřelilo branku!
A je vyrovnáno na 3:3. Dobrou křížnou přihrávku dostal od svého spoluhráče JONATHAN TOEWS. Jeho zakončení bylo přesné, kotouč umístil pod horní tyčku, a tak je vyrovnáno. Hra v šesti se Chicagu vyplatila. Asistence: Patrick Kane, Duncan Keith.
58:00'
Blackhawks se usadili v útočném pásmu, kde kombinují. Kings se musí bránit.
57:40'
Anže Kopitar dostal kotouč do středního pásma, následně hosté zakládají akci až od své branky.
57:12'
Hosté hrají bez brankáře, zkouší to v šesti.
57:12'
Oddechový čas pro hosty.
57:11'
Duncan Keith (Chicago) pálil od modré čáry, jeho projektil byl zblokovaný. Následně se bude vhazovat v útočném pásmu Chicaga.
57:00'
Probíhají poslední tři minuty hry ve třetí třetině.
56:40'
Jonathan Toews (Chicago) rozehrává od své branky, ale ví, že už mnoho času nemá.
56:10'
Takticky hraje domácí celek velmi dobře, Kings mají převahu, Michael Amadio (Los Angeles) vedl další akci, ale vypálit nedokázal.
55:20'
Patrick Kane (Chicago) vedl protiakci svého celku, ale nedokázal se dostat do výraznější šance.
55:01'
Dostáváme se do finální fáze hry ve třetí třetině, Kings pokračují v aktivní hře, ostatně střelecky vedou 44:22.
53:45'
Anže Kopitar (Los Angeles) měl další velkou šanci domácího celku, ale jeho rána byla příliš vysoká, kotouč končí vedle.
52:37'
Domácí celek se dostává do vedení, prosazuje se MICHAEL AMADIO, který dostal dobrou přihrávku od spoluhráče. Zakončující hráč poslal kotouč do protipohybu brankáře, a pak doklouzal až za brankovou čáru. Asistence: Dustin Brown, Kurtis MacDermid.
52:11'
Dustin Brown (Los Angeles) hledal střílenou přihrávkou před brankou spoluhráče, ale neuspěl.
51:25'
Ryan Carpenter (Chicago) se dostal do útočného pásma, vypálit ale nedokázal.
51:10'
Po krátké přestávce pokračuje zápas dál třetí třetinou.
51:03'
Chicago se nyní dostalo do postavení mimo hru. Komerční přestávka.
50:37'
Kings znovu kombinují v útočném pásmu. Rána od modré čáry byla zblokovaná.
49:33'
Dustin Brown (Los Angeles) byl volný před brankou, ale puk se k němu přes obránce soupeře nedostal.
49:12'
Alec Martinez (Los Angeles) pálil od modré čáry, jeho pokus byl možná ještě tečovaný, ale i tak končí kotouč mimo branku.
48:26'
Komerční přestávka.
48:21'
Kings rozehrávají od své branky, Ilja Kovalčuk hledal před brankou spoluhráče, ale přihrávka nebyla přesná.
47:26'
40:20, tak vypadá statistika střel v tomto zápase. Kings jsou aktivnější, ale mají problémy s přesností střelby.
46:34'
Hra je plná nepřesností, píská se nyní zakázané uvolnění Chicaga.
45:53'
Carl Grundström (Los Angeles) to zkoušel individuálně, ale v souboji jeden na jednoho nedokázal překonat obránce Chicaga.
45:12'
Nyní zakázané uvolnění na straně Kings, a tak se bude vhazovat před jejich brankou. Jack Campbell (Los Angeles) musí být pozorný.
45:00'
Corey Crawford (Chicago) kryje kotouč po střele od modré čáry, vhazovat se bude před jeho brankou.
44:16'
Matt Roy (Los Angeles) měl kotouč za svou brankou, vybojoval ho, a tak mohl zkusit rychlou protiakci, kterou však zakončit nedokázal.
43:45'
Zakázané uvolnění hostujícího celku vrací hru před branku Chicaga.
43:17'
Hostující celek v této třetině zatím na střelu čeká, domácí zakončovali už třikrát.
43:01'
Alec Martinez (Los Angeles) autorem další střely od modré čáry, jeho projektil byl zblokovaný.
42:43'
Sledujeme opatrnější pasáž hry v úvodu třetí třetiny.
42:24'
Matt Roy (Los Angeles) rozehrává od své branky, byl tísněn soupeřem, ale situaci zvládl.
42:00'
Blake Lizotte to zkoušel individuálně, ale prosadit se přes obráncem soupeře nedokázal.
41:15'
Alec Martinez pálil z dobré pozice, ale jeho ránu na poslední chvíli viděl a dokázal vyrazit brankář.
40:01'
Utkání pokračuje třetinou, Kings hrají aktivněji, ale musí se také bránit.
40:01'
Ve druhé třetině byl aktivnější domácí celek. Svého soupeře přestřílel 18:8, ale stále platí vyrovnaný nerozhodný stav, který určila první třetina.
40:00'
39:20'
Anže Kopitar (Los Angeles) se pokouší co nejrychleji přenést hru z obranného do středního pásma.
38:47'
Alex DeBrincat zakončoval rychlou akci svého celku, jeho ránu do středu branky kryje gólman.
38:00'
Probíhají poslední dvě minuty hry ve druhé třetině, aktivněji hraje domácí celek, který si dokáže vypracovat šance, ale má problémy s přesností střelby.
37:15'
Alec Martinez pálil od modré čáry, Ilja Kovalčuk se pokoušel tečovat před brankou. Puk ale kryje pozorný a připravený Corey Crawford (Chicago).
36:52'
Michael Amadio se dostal k zakončení v přesilové hře, jeho pokus kryje Corey Crawford.
36:18'
Vyloučení v týmu Chicago Blackhawks (Olli Määttä – 2 min., hákování).
35:47'
Alexander Nylander (Chicago) se pokoušel vybojovat kotouč v útočném pásmu, což se mu nepodařilo, a tak mohou hrát domácí.
35:28'
Adrian Kempe (Los Angeles) pálil ihned po vhazování, obrana Chicaga si dokázala poradit.
35:22'
Anže Kopitar (Los Angeles) ani Carl Grundström (Los Angeles) nedokázali překonat hostujícího brankáře. Corey Crawford (Chicago) má na svém kontě další dva velmi dobré zákroky.
34:57'
Další komerční přestávka.
34:35'
Momentálně se hraje ve středním pásmu, Dustin Brown (Los Angeles) to zkoušel individuálně, ale na výraznější šanci čekáme.
34:01'
27:16, tak vypadá statistika střel na branku v tomto zápase.
33:50'
33:32'
Domácí se znovu nastěhovali do útočného pásma, Ilja Kovalčuk (Los Angeles) zakončoval a hostující brankář kotouč vyrazil před sebe.
32:50'
Hosté vyhazují přes všechny čáry, Anže Kopitar (Los Angeles) musí pro kotouč za svou branku.
32:30'
Corey Crawford (Chicago) kryje další ránu, tentokrát neuspěl Adrian Kempe (Los Angeles) z dobré pozice před brankou.
31:50'
Vyloučení v týmu Chicago Blackhawks (Ryan Carpenter – 2 min., hákování).
31:50'
31:21'
Kings se nyní usadili v útočném pásmu, kde kombinovali. Nakonec o něj ale přišli, a tak pro kotouč musel Drew Doughty (Los Angeles) až za svou branku.
30:12'
Komerční přestávka, kotouč kryje hostující brankář. Corey Crawford (Chicago) musí být pozorný. Buly před jeho bránou.
28:34'
Sean Walker a Ilja Kovalčuk (Los Angeles) kombinovali v útočném pásmu.
28:14'
Ilja Kovalčuk (Los Angeles) se svými spoluhráči kombinoval v útočném pásmu, ale Corey Crawford (Chicago) byl pozorný.
27:07'
Sledujeme rychlý hokej, David Kämpf (Chicago) dvakrát se pokoušel o zakončení, ale obrana s brankářem si dokázala poradit.
25:07'
Vhazování v útočném pásmu Blackhawks. Hosté se ale do výraznější šance nedostali.
25:00'
Duncan Keith znovu pálil od modré čáry a další práce pro brankáře Kings, který si snadno dokázal poradit.
24:24'
Duncan Keith pálil jako správný obránce od modré čáry, jeho ránu viděl domácí brankář, který snadno zasáhl.
24:00'
Slater Koekkoek nahodil kotouč do útočného pásma tak, aby z toho nebyl icing. Pak šel střídat.
23:17'
Kurtis MacDermid (Los Angeles) musí hrát za svou brankou, zakázané uvolnění Chicaga se nepíská, kotouč byl tečovaný.
22:40'
Jonathan Toews (Chicago) se sice dostal s kotoučem do útočného pásma, ale jeho kolegové šli střídat. Sám proti obráncům nic moc nezmohl.
22:19'
Alex DeBrincat (Chicago) se dostal do útočného pásma špatně, je z toho postavení mimo hru.
21:48'
Nyní už sledujeme klasickou hru pět na pět. Corey Crawford (Chicago) rozehrával za svou brankou. Puk vybojovali domácí, Kyle Clifford (Los Angeles) pálil od modré čáry. Jeho rána byla zblokovaná.
21:43'
21:11'
Úvod druhé třetiny nabízí klidnější hokej, domácí sice hrají přesilovku, ale nemohou se propracovat do výraznějších šancí.
20:36'
Corey Crawford (Chicago) kryje snadno ránu od modré čáry, zakončoval Drew Doughty (Los Angeles).
20:14'
Domácí celek vyhrál úvodní vhazování druhé třetiny, Kings se usadili v útočném pásmu, kde kombinují.
20:01'
Kings vedli 2:0, trefili se Kyle Clifford a Matt Roy. Za hosty pak vyrovnala česká dvojice Dominik Kubalík a David Kämpf. Po první třetině tedy platí vyrovnaný stav 2:2.
20:00'
19:42'
Vyloučení v týmu Chicago Blackhawks (Calvin de Haan – 2 min., nedovolené bránění).
19:00'
Probíhá poslední minuta hry v první třetině.
18:37'
Adrian Kempe (Los Angeles) to zkoušel individuálně, ale nedokázal výrazněji ohrozit branku.
18:22'
Hra je nyní přerušena pro postavení Kings mimo hru, vhazovat se tedy bude ve středním pásmu.
17:23'
Nyní si domácí brankář Jack Campbell vybral poněkud slabší moment. Špatně vyhodnotil situaci a přihrál do prostoru před branku, kde byl DAVID KÄMPF. Jeho zakončení bylo velmi snadné. Bez asistence.
17:04'
Sean Walker dobře zapracoval před svou brankou, vybojoval kotouč, a tak nenechal hostující hráče zakončovat.
16:15'
14:9, tak vypadá tento zápas střelecky, aktivnější je stále domácí celek, ale už to není taková dominance jako v úvodu zápasu.
15:49'
Zack Smith (Chicago) rozehrává od své branky, sledujeme klidnější pasáž hry, ani jeden celek se nemůže dostat do útočného pásma stabilněji.
15:03'
Jack Campbell (Los Angeles) nyní předvedl jeden ze svých nejlepších zákroků v poslední době. Soupeře v jasné střelecké pozici vychytal. Puk ukryl do rukavice.
14:33'
Sledujeme klidnější pasáž hry, ani jeden celek se momentálně nemůže dostat do střeleckých pozic.
14:15'
Jack Campbell (Los Angeles) nyní podržel své spoluhráče, dvakrát zasahoval proti střelám, které vyslal Dylan Strome.
13:20'
Michael Amadio (Los Angeles) vybojoval kotouč ve svém obranném pásmu, Ben Hutton (Los Angeles) rychle rozehrával. Dustin Brown (Los Angeles) se dostával do šance, ale přes hostující obranu vypálit nedokázal.
12:00'
Ilja Kovalčuk (Los Angeles) nabral rychlost ve středním pásmu, ale spoluhráči mu nedokázali přihrát do jízdy.
11:22'
Sledujeme rychlý hokej, Chicago se usadilo v útočném pásmu, kde se pokouší něco vymyslet. Zatím ale marně. Nyní neuspěl individuálně David Kämpf (Chicago).
10:20'
Dostáváme se do druhé poloviny hry v první třetině, aktivněji hrají domácí hokejisté, kteří vedou o jednu branku.
09:47'
Střídání v týmu Chicago Blackhawks: ze hřiště odchází Robin Lehner, přichází Corey Crawford.
09:47'
Jack Campbell (Los Angeles) byl nyní pozorný a dokázal si s tvrdou střelou hostujícího hráče poradit. Puk udržel ve výstroji.
08:25'
Bleskově využitá přesilovka, hostující celek snižuje, tvrdou ránou se prosazuje DOMINIK KUBALÍK. Jeho rána zapadla přesně pod horní tyčku. Asistence: Kirby Dach, Alexander Nylander.
08:00'
Vyloučení v týmu Los Angeles Kings (Adrian Kempe – 2 min., nedovolené bránění).
07:26'
Po krátké přestávce pokračuje zápas dál, Kings vedou o dvě branky a mají v tomto zápase zatím převahu.
07:03'
06:51'
Ilja Kovalčuk (Los Angeles) autorem další rány. Jeho pokus z mezikruží nebyl špatný, ale Robin Lehner (Chicago) byl připravený.
06:37'
6:0, tak vypadá aktuálně statistika střel na branku.
06:08'
Adrian Kempe (Los Angeles) pálil od modré čáry z první, jeho projektil byl zblokovaný.
05:44'
Domácí celek se usadil v útočném pásmu, kde kombinuje. Kings hrají aktivně v početní výhodě.
05:12'
Adrian Kempe (Los Angeles) měl před sebou odkrytou část, branky, ale trefil jen výstroj brankáře Chicaga.
05:03'
Vyloučení v týmu Chicago Blackhawks (Slater Koekkoek – 2 min., zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo).
04:29'
Střídání v týmu Chicago Blackhawks: ze hřiště odchází Corey Crawford, přichází Robin Lehner.
04:29'
Domácí celek z pěti střel na branku vstřelil dva góly. Nyní se střelou ze střední vzdálenosti prosazuje MATT ROY. Že by to byla nechytatelná rána, to se napsat rozhodně nedá. Asistence: Dustin Brown.
02:50'
Domácí celek se dostává třetí střelou v zápase do vedení, dobrou přihrávku před branku dostal KYLE CLIFFORD. Jeho rána zapadla přesně ke vzdálenější tyči. Kings jdou do vedení. Asistence: Tyler Toffoli a Blake Lizotte.
02:34'
Kurtis MacDermid (Los Angeles) zakončoval jako obránce tvrdou ránou od modré čáry, jeho pokus brankář vyrazil.
01:16'
Adrian Kempe (Los Angeles) se špatně dostal do útočného pásma, je z toho postavení mimo hru, buly ve středním pásmu.
00:50'
Jonathan Toews (Chicago) sice dostal kotouč do útočného pásma, ale jeho spoluhráči nedokázali vypálit.
00:24'
Jeff Carter (Los Angeles) se dostal do střelecké pozice jako první hráč v tomto zápase, jeho projektil kryje brankář Chicaga. Buly před jeho brankou.
00:01'
Utkání právě začalo, úvodní buly pro domácí celek.
00:01'
Za malý moment zápas začne.

Los Angeles Kings: J. Campbell (Quick) – Martinez, Doughty, B. Hutton, Walker, MacDermid, Roy – Grundström, Kopitar, J. Carter – Iafallo, A. Kempe, D. Brown – Kovalčuk, Lizotte, Toffoli – Clifford, Amadio, Wagner.

Chicago Blackhawks: Crawford (Lehner) – Keith, Boqvist, de Haan, Seabrook, Koekkoek, Määttä – Saad, J. Toews, A. Nylander – D. Kubalík, Kämpf, P. Kane – Z. Smith, Dach, A. Shaw – DeBrincat, Carpenter, D. Strome..
Los Angeles Kingsz posledních pěti zápasů vyhrálo jediný. Tým porazil Winnipeg Jets 3:2. Nestačil na St. Louis Blues 2:5, Minnesotu Wild 1:5, Chicago 1:5 a na Vancouver Canucks 3:5.
Chicago Blackhawks z posledních pěti zápasů vyhrálo jediný. Porazilo Los Angeles Kings 5:1. Nestačilo na Vegas 1:2 v nájezdech, Philadelphii Flyers 1:4, Carolinu Hurricanes 0:4 a na Nashville Predators 0.3.
Zdravím všechny fanynky a fanoušky National Hockey League. V tomto zápase proti sobě nastoupí Los Angeles Kings a Chicago Blackhawks.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 03:30.