NHL - Základní část -  ONLINE PŘENOS -  Kings : Detroit - 15. listopadu 2019   04:30

Kings
Kings
05:47' Kopitar (Iafallo, Walker) • 58:12' A. Kempe (Roy, Kopitar) • 60:23' Iafallo (Doughty, Kopitar)
3:2
(1:0, 0:1, 1:1 - 1:0)
Detroit
Detroit
24:36' Bertuzzi  (Mantha) • 42:58' Bertuzzi  (D. Larkin, Mantha)

3. Anže Kopitar (LAK) 1+2
Los Angeles Kings se dostalo do vedení, prosadil se Anže Kopitar. Následně dvakrát udeřili hosté, kteří tak otočili skóre. Dvě branky Tylera Bertuzziho otočili tento duel. V závěru třetí třetiny srovnal na 2:2 domácí Adrian Kempe a v prodloužení rozhodl o výhře Kings Alex Iafallo.
60:23'
Los Angeles právě vstřelilo branku!
Domácí vyhrávají tento zápas, tvrdá rána Doughtyho od modré čáry se odrazila od mantinelu za brankou do pozice, kde byl volný ALEX IAFALLO. Jeho dorážka byla přesná. Druhý bod z tohoto zápasu pro Kings. Asistence: Drew Doughty a Anže Kopitar.
60:16'
Alex Iafallo (Los Angeles) pálil z dobré pozice, jeho rána byla zblokovaná, buly v útočném pásmu Kings.
60:04'
Prodloužení začalo, kotouč mají domácí.
60:01'
Adrian Kempe (Los Angeles) v samotném závěru třetí třetiny dokázal prostřelit brankáře Detroitu, a tak uvidíme v tomto duelu prodloužení za stavu 2:2.
60:00'
59:40'
Zdá se, že uvidíme prodloužení.
58:12'
Je vyrovnáno, domácí už při hře bez brankáře srovnávají. Střelu Ryana vyrazil brankář před sebe, a pak dorážel ADRIAN KEMPE. Asistence: Matt Roy a Anže Kopitar.
58:00'
Dvě minuty zbývají do konce třetiny.
57:50'
Anže Kopitar (Los Angeles) hledal před brankou spoluhráče, ten však přihrávku netrefil.
57:35'
Valtteri Filppula (Detroit) pálil od modré čáry, jeho ránu zblokoval jeden z beků.
57:13'
Hostující celek hraje takticky velmi dobře, drží hru daleko od své branky.
56:24'
Jonathan Quick (Los Angeles) přerušuje hru. Komerční přestávka.
56:00'
Sean Walker (Los Angeles) tak tak udržel puk v útočném pásmu, následně o něj ale domácí hráči přišli.
55:35'
Domácí nyní diktují tempo hry a pokouší se vyrovnat.
55:07'
Alec Martinez (Los Angeles) pálil od modré čáry, jeho tvrdá rána trefila hráče před ním.
55:01'
Dostáváme se do finální fáze hry ve třetí třetině.
54:22'
Jonathan Quick hraje za svou brankou, musel, neboť zakázané uvolnění se nepískalo, kotouč byl ve středním pásmu tečovaný.
53:47'
Dennis Cholowski (Detroit) nahodil kotouč do útočného pásma tak, aby z toho nebyl icing.
52:58'
Hosté rozehrávají od své branky, Valtteri Filppula (Detroit) se dostal sice do útočného pásma, ale byl natlačen na mantinel, takže nezakončil.
52:11'
Jonathan Quick (Los Angeles) má kotouč za svou brankou, puk mu přeskočil hokejku, ale do komplikací se nedostal, neboť dobře zapracovali jeho obránci.
52:00'
Osm minut hry zbývá do konce třetí třetiny, hosté stále drží jednobrankové vedení. To nyní nenavýší, neboť akci přerušilo postavení mimo hru. Vhazovat se tak bude ve středním pásmu.
51:15'
Sledujeme aktivní hru domácího celku, který se pokouší vyrovnat. Obrana Red Wings je nyní pozorná.
50:48'
Jonathan Quick (Los Angeles) kryje kotouč, komerční přestávka.
49:50'
Zakázané uvolnění Red Wings, vhazovat se bude před jejich brankou.
49:44'
49:24'
Alec Martinez (Los Angeles) rozehrává od své branky, to už mnoho času z početní výhody nezbývá.
49:07'
Domácím se přesilovka vůbec nedaří, nemohou se stabilněji usadit v útočném pásmu.
48:19'
Tyler Toffoli (Los Angeles) byl v postavení mimo hru, hodně se diví, ale sudí nenechali jeho akci pokračovat.
47:53'
Kings se nedokázali usadit v útočném pásmu, hosté rychle vyhazují přes všechny čáry.
47:43'
Vyloučení v týmu Detroit Red Wings (Robby Fabbri – 2 min., držení).
47:27'
Domácí hráči se pokouší se co nejstabilněji usadit v útočném pásmu, ale schází jim přesnější kombinace.
46:35'
Střelecky vede domácí celek 27:16, ale na góly prohrává těsně 1:2.
46:23'
Anthony Mantha (Detroit) výborně vypálil, jeho ránu kryje tak tak domácí brankář. Následně je přerušená hra. Komerční přestávka.
45:12'
Kyle Clifford (Los Angeles) vedl akci domácího celku, zkoušel se propracovat do střelecké pozice, ale neuspěl.
43:41'
Jonathan Bernier (Detroit) si dokázal poradit se zajímavou střelou, kterou vyslal domácí Adrian Kempe (Los Angeles).
42:58'
Detroit právě vstřelil branku!
Hostující celek otáčí vývoj zápasu a dostává se do vedení. Po pěkné kombinaci našel Larkin před brankou najetého TYLERA BERTUZZIHO, jehož rána nebyla nejpovedenější, ale kotouč vzduchem doplachtil až do brány. Asistence: Dylan Larkin a Anthony Mantha.
42:26'
Sledujeme rychlý úvod třetí třetiny, následně je hra přerušena.
41:59'
41:50'
Mike Green (Detroit) pálil z dobré pozice, ale jeho rána byla zblokovaná.
41:38'
Kings drží kotouč daleko od své branky.
41:22'
Zatím hosté ve své první přesilovce nevystřelili na branku.
40:59'
Robby Fabbri (Detroit) čekal na přihrávku před brankou, dostal puk, ale jeho zakončení bylo hodně nepovedené.
40:44'
Jonathan Quick (Los Angeles) nyní zasahovat nemusel proti tvrdé střele z první.
40:10'
Třetí třetinu zahájil hostující celek v přesilové hře, hraje aktivně a domácí Kings se musí bránit.
40:01'
40:00'
39:59'
Vyloučení v týmu Los Angeles Kings (Joakim Ryan – 2 min., podrážení).
39:27'
Hostující celek si vypracoval dobrou šanci, ale rána končí mimo branku.
38:54'
S bekhendovou střelou z bezprostřední pozici si brankář Kings dokázal poradit. Následně jeho spoluhráči vyhodili jen na icing.
38:18'
Frans Nielsen (Detroit) autorem další střely, buly v útočném pásmu hostujícího celku. Ten je v posledních minutách aktivnější.
37:52'
Valtteri Filppula (Detroit) pálil z ostré pozice, jeho ránu dobře viděl a dokázal zastavit domácí brankář.
36:33'
Kings dostali kotouč do branky, ale sudí ukazuje, že branka neplatí. Gól nebyl uznaný pro nedovolené bránění brankáři.
35:55'
Robby Fabbri (Detroit) se dostal do postavení mimo hru, vhazovat se tak bude ve středním pásmu.
34:44'
Na nerozhodného stavu pokračuje tento zápas, střelecky je aktivnější domácí celek, v tomto ohledu vede 20:9.
33:25'
Vhazovat se nyní bude ve středním pásmu.
33:11'
Blake Lizotte (Los Angeles) měl na hokejce dobrou střelu, jenže jeho rána končí těsně vedle branky.
32:50'
Nyní sledujeme klidnější pasáž hry, ani jeden celek se nemůže dostat do výraznějších šancí.
32:10'
Kings rozehrávají od své branky, ale nepřesně, a proto je z toho jen zakázané uvolnění.
31:48'
Valtteri Filppula (Detroit) hledal spoluhráče před brankou, jeho přihrávka postrádala přesnost.
31:13'
Zakázané uvolnění, špatná rozehrávka Kings vrací hru před branku, ve které je Jonathan Quick (Los Angeles).
30:01'
Joakim Ryan (Los Angeles) rozehrává ve svém obranném pásmu. Mike Green (Detroit) dokázal překazit snahu Los Angeles o útočnou akci.
29:32'
17:8, tak vypadá statistika střel na branku v tomto zápase, aktivnější střelecky jsou domácí Kings.
29:07'
Sledujeme rychlý hokej, který musí fanoušky bavit. Utkání směřuje do své druhé poloviny.
28:40'
Valtteri Filppula (Detroit) vybojoval kotouč v útočném pásmu, pokoušel se o kličku do lepší pozice, ale obrana domácích jej nepustila.
27:23'
Dennis Cholowski (Detroit) rozehrává od své branky, ve druhé třetině hrají hostující hokejisté lépe, ale od vyrovnávající branky mají problémy s přesností střelby.
26:51'
Christoffer Ehn (Detroit) byl volný před brankou, ale nikdo z hráčů nedokázal tečovat kotouč nebo Ehnovi přihrát.
26:16'
Jeden z hostujících hráčů se nyní dostal k teči před brankou, ale kotouč končí vysoko nad.
26:07'
Nikolaj Prochorkin (Los Angeles) pálil z dobré pozice, hostující brankář kryje kotouč. Komerční přestávka.
24:36'
Hostující celek vyřešil situaci dva na jednoho výborně. Anthony Mantha našel TYLERA BERTUZZIHO, který si zpracoval kotouč a poslal jej přesně pod horní tyčku. Asistence: Anthony Mantha.
24:26'
Ben Hutton (Los Angeles) jako obránce pálil od modré čáry nepřesně.
24:00'
Kings se ubránili aktivní hře soupeře, nyní se pokoušeli zahrozit, ale Tyler Toffoli (Los Angeles) nevypálil podle představ,
23:27'
14:6, tak vypadá statistika střel na branku v tomto zápase, domácí Kings jsou aktivnější.
23:05'
Givani Smith (Detroit) dostal kotouč do útočného pásma, Christoffer Ehn (Detroit) u něj byl jako první, a tak se icing nepíská.
22:42'
Mike Green (Detroit) rozehrává od své branky, rozhodl se pro rychlou akci, ale vypálit na branku nedokázal.
22:03'
Sledujeme rychlý hokej, na výraznější šanci čekáme v tomto dějství.
20:20'
Utkání pokračuje druhou třetinou, Jonathan Quick (Los Angeles) musel zasahovat proti střele z bezprostřední blízkosti.
20:01'
Domácí Los Angeles Kings vede po první třetině o jeden gól. V čase 5:47 doklepl z brankoviště kotouč za brankovou čáru obranou nepokrytý Anže Kopitar (Los Angeles). Jeho rána je zatím rozdílová. Střely na branku 11:5.
20:00'
19:00'
Oznámena byla poslední minuta hry v první třetině.
18:54'
10:5, střelecky je aktivnější domácí celek.
18:31'
Adrian Kempe (Los Angeles) ani Blake Lizotte (Los Angeles) nedokázali své šance proměnit. Následovala ještě jedna rána od modré čáry.
18:00'
Probíhají poslední dvě minuty hry ve první třetině.
17:48'
Sean Walker (Los Angeles) pálil z dobré pozice, ale jeho rána byla zblokovaná, následně chtěl hostující celek přejít do rychlé protiakce, ale dostal se jen do postavení mimo hru.
16:42'
Jeff Carter měl velkou šanci, dostal se ke kotouči přesně před brankou, ale puk do branky nedokázal dostat. Skvěle zasáhl gólman Detroitu.
16:15'
Dennis Cholowski (Detroit) rozehrává od své branky, nahodil kotouč do útočného pásma. Následně zakončoval výborně postavený Dylan Larkin (Detroit),ale jeho teč skvěle kryje do rukavice Jonathan Quick (Los Angeles). Komerční přestávka.
15:01'
Dostáváme se do finální fáze hry v první třetině, domácí Los Angeles stále vede o jednu branku.
14:22'
Domácí celek měl před sebou odkrytou část branky, pět nebo šest dobrých šancí měli Kings, ale ani jeden z hráčů nedokázal dostat kotouč do sítě.
13:42'
Jonathan Quick (Los Angeles) rozehrával od své branky, jeho spoluhráči se dostali do útočku, Matt Luff (Los Angeles) nedokázal překonat soupeře. Následně pálil Nikolaj Prochorkin (Los Angeles) a Jonathan Bernier (Detroit) kryje puk. Komerční přestávka.
13:19'
Velmi nepovedenou přesilovku sehrál domácí celek, do výraznější šance se vůbec nedostal.
12:12'
Tyler Toffoli (Los Angeles) se sice dostal do útočného pásma, ale rychle k němu přistoupili hráči soupeře. Red Wings dokázali vyhodit.
11:53'
Přesilovku hrají domácí, ale nemohou se stabilněji prosadit v útočném pásmu.
11:18'
Vyloučení v týmu Detroit Red Wings (Dylan McIlrath – 2 min., držení).
11:18'
Komerční přestávka. Přesilovka pro Kings.
10:41'
Sean Walker (Los Angeles) pálil nepřesně, svou aktivní hrou si vybojoval faul soupeře.
10:18'
Detroit se marně pokouší o vypracování výraznějšího tlaku v útočném pásmu. Sledujeme rychlý hokej.
09:32'
Hostující celek střídá, Darren Helm (Detroit) postupně dostal kotouč do útočného pásma, Robby Fabbri (Detroit) dobře vypálil z kruhu, ale Jonathan Quick (Los Angeles) byl připravený.
09:11'
Alex Iafallo (Los Angeles) poslal před branku střílenou přihrávku, ale nikdo z jeho spoluhráčů nebyl připravený na teč.
08:15'
Jonathan Quick (Los Angeles) rozehrává od své branky, následně Nikolaj Prochorkin (Los Angeles) protečoval kotouč do útočného pásma. Akce postrádala zakončení.
08:00'
Red Wings se nyní usadili v útočném pásmu, ale nedokázali vypálit.
07:20'
Adam Erne (Detroit) velmi dobře vypálil z levého kruhu, jeho projektil vyrazil Jonathan Quick (Los Angeles) před branku, a pak už hrála obrana Kings.
06:40'
Sledujeme rychlý hokej, který musí fanoušky bavit.
05:47'
Domácí celek se dostává do vedení, první střelu odrazila branková konstrukci z brankáři, který nevěděl, kde je puk. Kotouč dojel a snadno dorazil za brankovou čáru neobsazený ANŽE KOPITAR. Asistence: Alex Iafallo a Sean Walker.
05:17'
Anthony Mantha (Detroit) pospíchal za kotoučem, ale nedokázal se prosadit, obrana Kings byla pozorná a puk získala.
05:00'
Pět minut hry z tohoto zápasu je pryč, na výraznější šanci zatím čekáme.
04:15'
Jednu jedinou střelu vyslal domácí celek na branku soupeře během přesilovky.
04:14'
02:53'
Kings se usadili v útočném pásmu, kde se pokouší něco vymyslet. Tyler Toffoli (Los Angeles) pálil z dobré pozice,ale branku netrefil.
02:32'
Přesilovku hraje domácí celek, zatím se ale nemůže dostat do výraznější šance.
02:14'
Vyloučení v týmu Detroit Red Wings (Darren Helm – 2 min., sekání).
02:00'
Ben Hutton (Los Angeles) také dokázal zakončit, jeho ránu zastavil hostující brankář.
01:37'
Alec Martinez (Los Angeles) zakončoval od modré čáry, jeho projektil byl zblokovaný obráncem Red Wings.
00:34'
Branka, ve které je Jonathan Bernier (Detroit), vypadla ze svého postavení, hra je tak přerušena.
00:16'
Sean Walker (Los Angeles) zakončoval od modré čáry, jeho rána postrádala přesnost.
00:01'
Zápas začal, úvodní vhazování pro domácí hokejisty.
00:01'
Vedení klubu Los Angeles vyjádřilo upřímnou soustrast pozůstalým dvou lidí, kteří byli zastřeleni ve škole u Los Angeles.
Zápas brzy začne.

Los Angeles Kings: Quick (J. Campbell) – Martinez, Doughty, B. Hutton, Walker, Roy, J. Ryan – Iafallo, Kopitar, D. Brown – J. Carter, Amadio, Toffoli – A. Kempe, Lizotte, Wagner – Luff, Prochorkin, Clifford.

Detroit Red Wings: J. Bernier (Howard) – Bowey, Green, Biega, Cholowski, Ericsson, McIlrath – Bertuzzi, D. Larkin, Mantha – Fabbri, Filppula, Athanasiou – Perlini, Nielsen, Erne – Helm, Ehn, Smith.

Rozhodčí: O'Rourke, Dwyer – Berg, Nansen.
Los Angeles King je v západní konferenci na poslední patnácté pozici. Tým odehrál 18 zápasů s bilancí 4-2-1-11 a získal 13 bodů. Z posledních pěti zápasů vyhrál dva. V prodloužení porazil Chicago Blackhawks 4:3 a Minnesotu Wild 3:1. Nestačil na Toronto Maple Leafs 1:3, Ottawu Senators 2:3 v prodloužení a na Montreal Canadiens 2:3.
Detroit Red Wings odehrál 20 zápasů a má bilanci 6-1-1-12 a získal 15 bodů. V tabulce Východní konference je na předposlední 15. pozici. Z posledních pěti zápasů vyhrál tři. Poradil si s Bostonem Bruins 4:2, Vegas Golden Knights 3:2 a 4:3 v prodloužení s Anaheimem Ducks. Tým nestačil na Nashville Predators 1:6 a na New York Rangers 1:5.
Zdravím všechny fanynky a fanoušky National Hockey League. V tomto zápase proti sobě nastoupí Los Angeles Kings a Detroit Red Wings.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 04:30.