NHL - Základní část -  ONLINE PŘENOS -  Kings : Florida - 21. února 2020   04:30

Kings
Kings
01:26' Vilardi (MacDermid) • 15:12' Doughty (A. Kempe, Kopitar) • 30:18' Moore (Doughty, Lizotte) • 38:42' Frk (Vilardi, Roy) • 52:45' B. Hutton (Iafallo, Kopitar)
5:4
(2:2, 2:1, 1:1)
Florida
Florida
07:03' Barkov  (Huberdeau) • 08:43' Barkov  (Huberdeau, Acciari) • 23:19' Huberdeau  (Dadonov, Ekblad) • 40:36' Hoffman  (Huberdeau, Ekblad)
Kings
Quick (Petersen) – Forbort, Doughty, Roy, B. Hutton, MacDermid, Walker – Iafallo, Kopitar, D. Brown – A. Kempe, Vilardi, Frk – Moore, Lizotte, Wagner – Lewis, Amadio, Schaller.
Brenk, Kozari – Murchison, Gibbons
Staples Center, Los Angeles
16 911 diváků
Florida
Bobrovskij (Montembeault) – Weegar, Ekblad, Stillman, Strälman, Yandle, Brown – Huberdeau, Barkov, Acciari – Hoffman, Trocheck, Pysyk – Vatrano, Toninato, Dadonov – Sceviour, Saarela, Connolly.

To je z dnešního online přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou.

Florida Panthers: 29.
Utkání končí těsným vítězstvím domácích, kteří dnes favorizovanou Floridu předčili hlavně s přispěním debutujícího Vilardiho. Ten po necelých sedmi vteřinách na ledě, poprvé v kariéře v NHL, skóroval a poté i dalším výborným výkonem pomohl spoluhráčům k výhře. Na té se gólem podílel také Martin Frk, který v dresu LA odehrál výborné utkání.
59:50'
Dustin Brown (Los Angeles) vyhazuje na zakázané uvolnění, hra se tak vrátí před Quicka.
59:40'
Puk za brankou Kings, hosté mají poslední vteřiny na vyrovnání.
59:29'
Oddechový čas pro hosty.
59:29'
Hosté sice hrají v šesti, ale zatím se ani nedostali do útočného pásma, puk končí v hledišti, bude se vhazovat ve středním pásmu.
59:08'
Sergej Bobrovskij (Florida) míří ven z branky, hosté to zkouší v šesti!
59:00'
Poslední minuta třetí třetiny, domácí hrají dobře ve středním pásmu.
58:20'
Králové na chvíli v útočném pásmu, ale opravdu jen na chvíli, nyní již opět hrají hosté.
57:55'
Kurtis MacDermid (Los Angeles) posouvá puk ven ze třetiny, to domácím v tuto chvíli stačí.
57:27'
Sean Walker (Los Angeles) pod tlakem, při rozehrávce za vlastí brankou, ale zvládl to a domácí dostávají puk ze třetiny.
57:05'
Jonathan Quick (Los Angeles) má puk pod lapačkou a hra je přerušena, Florida má v posledních vteřinách viditelnou převahu.
56:30'
Keith Yandle (Florida) dostává puk do útočného pásma, kde ale hrají pouze domácí.
56:02'
Gabriel Vilardi (Los Angeles) dostal puk do útočného pásma, kde ale nedokázal přihrát z pravé strany.
55:44'
MacKenzie Weegar (Florida) vypálil od modré, Quick chytá a raději přerušuje hru.
55:08'
Po pátém gólů Králů hra přece jenom dostala patřičný náboj, nyní střídá jeden útok druhý.
54:40'
Aleksi Saarela (Florida) netrefuje z pravé strany branku Kings.
54:05'
Martin Frk (Los Angeles) čekal na přihrávku od Kempeho, který ale z pravé strany nedokázal přihrát.
53:42'
Florida se tak dostává pod nepříjemný tlak, blíží se závěr třetí třetiny a hosté prohrávají o gól.
52:45'
Los Angeles právě vstřelilo branku!
Sergej Bobrovskij (Florida) opět neudržel puk ve své výstroji, po střele BENA HUTTONA, který si počkal, až puk vypadne z náruče gólmana Floridy a poté ho lehce, přes pravý beton, poslal do branky Panterů. Asistence: Alex Iafallo a Anže Kopitar.
52:38'
52:12'
Martin Frk (Los Angeles) pálí z levé strany, Sergej Bobrovskij (Florida) vyrážečkou dostává puk mimo branku.
51:42'
Na ledě registrujeme také Martina Frka, který ale nyní svůj dnešní druhý gól nepřidá, hosté totiž dostávají znovu puk ze třetiny.
51:05'
Opět se hostům podařilo vyhodit kotouč ze třetiny.
50:45'
Hosté začínají vlastní oslabení vyhozením puku, po vyhraném vhazování.
50:38'
Vyloučení v týmu Florida Panthers (Noel Acciari – 2 min., hákování).
49:52'
Drew Doughty (Los Angeles) nezachytil vyhozený kotouč soupeřem, není to zakázané uvolnění, domácí musí hrát.
49:02'
Zápas v posledních minutách trochu ztrácí tempo, ani jedno z mužstev nechce viditelně udělat chybu.
48:20'
Králové s pukem ve středním pásmu, po nahození do třetiny soupeře hrají hosté.
47:26'
Jonathan Quick (Los Angeles) vyráží střelu Strälmana, hned poté dostávají domácí puk ze třetiny.
46:50'
Puk ve třetině hostů, Florida se nadechuje k další útočné akci.
46:04'
Austin Wagner (Los Angeles) z pravé strany v podstatě jen poslal puk do lapačky Bobrovského.
45:55'
Souboj za brankou Kings, domácí úspěšnější, sledujeme tak rozehrávku LA.
45:15'
Anže Kopitar (Los Angeles) se dostal do výhodné pozice, vystřelil, ale Sergej Bobrovskij (Florida) vyjel z branky a zmenšil mu úhel, takže Kopitar ho nedokázal prostřelit.
44:51'
Táhlou střelu Vatrana chytá Jonathan Quick (Los Angeles), který poté přerušuje hru.
43:59'
Aleksi Saarela (Florida) vybojoval puk ve středním pásmu a hosté mohou zaútočit, kdyby se však Ekblad dostal k nahozenému kotouči.
42:50'
Rozehrávka domácích, Ben Hutton ale nenašel Kopitara u útočné modré čáry, puk tak získává soupeř.
41:51'
Vhazování po pravici Quicka, puk vybojovali domácí, kteří se tak dostávají z vlastní třetiny.
40:36'
Florida právě vstřelila branku!
Jonathan Huberdeau (Florida) přihrával z levé strany na pravou, přihrávku ale přizvedl bránící Kopitar. Puk tak vzduchem padl k ledu a v ten okamžik ho napálil, těsně nad ledem, na pravé straně, MIKE HOFFMAN, který prostřelil Quicka a srovnal na 4:4. Asistence. Jonathan Huberdeau a Aaron Ekblad.
40:01'
Další třetina začne přibližně v 6:38.
Ve druhé třetině strhli domácí vedení na svou stranu, když jsme ale opět sledovali vyrovnaný zápas. Do vedení se ve 24. minutě dostali hosté, když se prosadil Huberdeau. Poté Panteři dlouho drželi těsný náskok, dokud nepřišel gól Martina Frka, který zužitkoval parádní přihrávku od dnes debutujícího Vilardiho.
40:00'
40:00'
Vyloučení v týmu Los Angeles Kings (Adrian Kempe – 2 min., hrubost).
Vyloučení v týmu Florida Panthers (Keith Yandle – 2 min., hrubost).
39:26'
Vyloučení v týmu Los Angeles Kings (Drew Doughty – 2 min., hákování).
39:00'
Poslední minuta druhé třetiny.
38:42'
Druhý bod Vilardiho, který dnes hraje svůj první zápas kariéry v NHL! Zpoza branky pohotovou zadovkou našel před brankou volného MARTINA FRKA, který vypálil z voleje a střelou pod horní tyčku nedal brankáři šanci. Asistence: Gabriel Vilardi A Matt Roy.
37:52'
Blake Lizotte (Los Angeles) zaváží puk do útočného pásma, kde o něj ale vzápětí přichází.
37:15'
Alex Iafallo (Los Angeles) v ofsajdu, hra přerušena, následuje vhazování ve středním pásmu.
36:50'
Jonathan Huberdeau (Florida) vystřelil z pravého kruhu pro vhazování, zkusil to z otočky, ale Jonathan Quick jeho pokus vyráží.
35:41'
Trevor Lewis (Los Angeles) nahazuje puk do útočného pásma, tam ale hrají hosté.
35:21'
Adrian Kempe (Los Angeles) operuje před brankou Panterů, kde tečuje střelu Martina Frka, Sergej Bobrovskij (Florida) chytá a přerušuje hru.
34:35'
Ofsajd zastavuje útočnou akci domácích, vhazovat se bude ve střední třetině.
34:05'
Ve čtyřech se nyní hosté hnali do útočného pásma, akce končí nepřesnou střelou Acciariho.
33:02'
Jevgenij Dadonov (Florida) pokazil přihrávku k útočné modré, hosté tak ztrácejí útočné pásmo.
32:35'
Sergej Bobrovskij (Florida) přerušuje hru, před dotírajícím Timem Schallerem a Anže Kopitarem.
32:12'
Po střele Connollyho přerušuje hru Jonathan Quick (Los Angeles), následuje komerční přestávka.
31:36'
Ben Hutton (Los Angeles) vystřelil od modré, branku ale minul, hosté tak mohou rozehrát.
30:18'
A snaha domácích vede k vyrovnání poté, co Drew Doughty vypálil od modré a jeho střelu dokázal tečovat, těsně před gólmanem TREVOR MOORE, na což již Sergej Bobrovskij nedokázal zareagovat. Asistence: Drew Doughty a Blake Lizotte.
30:04'
Jsme ve druhé polovině utkání, které se zatím vyvíjí lépe pro hostující tým, přesto ale Králům nelze upřít snahu.
29:27'
29:02'
Po nepřesném pokusu Doughtyho vyhazují hosté kotouč ze své třetiny.
28:43'
Kopitar a spol. se i nadále drží v útočném pásmu, Drew Doughty netrefuje branku.
28:12'
Martin Frk (Los Angeles) vypálil z levé strany, následně podruhé, ani jednou však Bobrovského nepřekonal.
27:56'
Domácí jsou zpět v útočném pásmu, ale je to zatím o souboji u mantinelu.
27:38'
Králové ztrácejí útočné pásmo, nestřídá se.
27:27'
Vyloučení v týmu Florida Panthers (Frank Vatrano – 2 min., podrážení).
26:51'
Hosté se dostali pod tlak a poněkolikáté pouze vyhazují kotouč na zakázané uvolnění.
26:33'
Adrian Kempe (Los Angeles) netrefuje branku Floridy, domácí ale udrželi útočné pásmo.
25:27'
Puk ve středním pásmu, domácí mohou hrát a po pravé straně se také dostávají do třetiny soupeře.
25:07'
Hosté odpalují kotouč přes všechny čáry na zakázané uvolnění, hra se tak vrací do třetiny Panterů.
24:50'
Domácí v útočném pásmu, na ledě lajna s Kopitarem, která nyní bojuje o puk v rohu.
24:15'
Králové opět prohrávají a čeká je tak další těžká práce, Florida i na ledě LA prokazuje svou dobrou formu, hlavně velmi dobrou koncovku.
23:44'
A mohlo být ještě hůře, z pohledu LA, Noel Acciari (Florida) totiž trefuje brankovou konstrukci, přesněji horní tyčku!
23:19'
JONATHAN HUBERDEAU dostal puk do levého kruhu pro vhazování, nic neuspěchal, čekal se střelou a udělal dobře, trochu více si nabruslil k mezikruží a vypálil. Quicka překonal střelou nad vyrážečku. Asistence: Jevgenij Dadonov a Aaron Ekblad.
22:57'
Přihrávka Trochecka k útočné modré nepřesná a hosté se tak sami vyhánějí z útočného pásma.
22:25'
Panteři v útočném pásmu, dělovka Hoffmana, z pravé strany, zablokována.
22:00'
Domácí jsou již ve čtyřech, to nejhorším mají za sebou.
21:40'
Dvacet vteřin se ještě domácí budou bránit ve třech proti pěti.
21:36'
Vyloučení v týmu Los Angeles Kings (Adrian Kempe – 2 min., podrážení).
21:27'
Ani Mike Hoffman (Florida) nedokázal zavézt puk do útočného pásma, domácím se zatím velmi dobře brání.
21:05'
Alex Iafallo (Los Angeles) vyhazuje kotouč ven ze třetiny.
20:34'
Hosté v plném počtu a začíná přesilová hra Floridy.
20:01'
Další třetina začne přibližně v 5:37.
První třetina skončila nerozhodným výsledkem, když skvěle vstoupili do zápasu domácí. Ty dostal do vedení, při svém prvním střídání v kariéře, Gabriel Vilardi. Florida pak dvěma rychlými góly Barkova otočila skóre, ale domácí v 16. minutě, při přesilové hře, dokázali srovnat na 2:2.
20:00'
20:00'
Vyloučení v týmu Los Angeles Kings (Sean Walker – 2 min., hákování).
19:48'
Ofsajd Vilardiho (Los Angeles) na útočné modré, vhazovat se bude ve střední třetině.
19:16'
Anže Kopitar (Los Angeles) ztrácí puk a domácí i celé útočné pásmo.
19:00'
Poslední minuta první třetiny, domácí s pukem ve středním pásmu.
18:38'
V předchozích dvou přesilových hrách vystřelili domácí celkem třikrát, přičemž jednou z toho byl gól.
18:33'
Vyloučení v týmu Florida Panthers (Vincent Trocheck – 2 min., vysoká hůl).
17:59'
17:55'
Puk míří ven ze třetiny Panterů, kteří stihnou prostřídat.
17:29'
Adrian Kempe (Los Angeles) to zkusil od modré, Bobrovskij neudržel jeho střelu, ale před ním vyčistil prostor obránce.
17:12'
Zatím Králové drží útočné pásmo.
16:50'
Na ledě mají domácí opět první přesilovkovou lajnu s Kopitarem.
16:15'
Je tu další přesilová hra domácích, bude z toho třetí gól v síti Panterů?
15:59'
Vyloučení v týmu Florida Panthers (Riley Stillman – 2 min., hrubost).
15:45'
Králové se ve třech ženou na branku Panterů, ti ale dokázali celou situaci ubránit.
15:12'
Domácí využívají přesilovou hru poté, co si DREW DOUGHTY vyměnil puk s Kempem, najel si blíže do mezikruží a přesně umístěnou střelou překonal přesouvajícího se Bobrovského. Asistence: Adrian Kempe a Anže Kopitar.
15:05'
První přesilovou hru v zápase zahajují domácí vítězným vhazování po pravici Bobrovského.
14:59'
Vyloučení v týmu Florida Panthers (Mike Hoffman – 2 min., nedovolené bránění).
14:52'
Nepřesná rozehrávka Panterů, zakázané uvolnění, hra se vrátí do třetiny hostů.
14:22'
Drew Doughty (Los Angeles) vyhazuje kotouč z vlastní třetiny.
13:58'
Vhazování po levici Quicka, puk vybojovali hosté a Noel Acciari vystřelil z pravé strany, ale branku přestřelil.
13:31'
Martin Frk (Los Angeles) zavezl puk do útočného pásma, přihrává na modrou, odkud to zkusil Drew Doughty, Sergej Bobrovskij ale chytá a přerušuje hru.
13:02'
12:45'
Puk míří ze třetiny Kings a vypadá to, že domácí toto oslabení přečkají bez úhony.
12:25'
Hosté se sice drží v útočném pásmu, ale je to bez střel, až nyní na pokus Hoffmana, s čímž si Quick poradil.
12:10'
Zatím velmi dobře bráněné oslabení v podání LA Kings.
11:49'
Florida v útočném pásmu, mezitím již ale z přesilové hry několik desítek vteřin uplynulo.
11:02'
Vyloučení v týmu Los Angeles Kings (Drew Doughty – 2 min., držení).
10:43'
Vhazování po pravici Bobrovského, puk vybojovali domácí, následuje pohotová střela Browna z levé strany, Sergej Bobrovskij vyráží.
10:09'
Vincent Trocheck (Florida) sjížděl k brance Kings, ale nakonec nedokázal zakončit, dobrá práce obránce.
09:36'
Hosté ze čtyř střel na branku Kings zaznamenali dvě branky, to je parádní bilance, horší je to již pro domácího gólmana Quicka.
08:43'
Vypadalo to poměrně jednoduše, Noel Acciari zavezl puk středem do útočného pásma, přihrál na levou stranu, odkud přihrával Jonathan Huberdeau zpět do mezikruží. Tam se mezitím stáhl z pravé strany ALEKSANDER BARKOV, který pohotově vypálil a prostřelil Quicka. Asistence: Jonathan Huberdeau a Noel Acciari.
07:58'
Vilardi, Frk i Kempe v posledních vteřinách prověřili Bobrovského v brance Floridy, ten poslední střelu chytá a přerušuje hru.
07:49'
Lajna s Martinem Frkem nyní sevřela soupeře v jeho třetině.
07:25'
Na druhé straně Martin Frk (Los Angeles) prověřil Bobrovského, ten jeho střelu vyráží.
07:03'
Austin Wagner (Los Angeles) chybuje s pukem na vlastní modré, kde vlastně přímo nahrál Huberdeauovi. Ten s pukem najel do útočného pásma, přihrál na levou stranu, kde zakončil, do odkryté části branky, najíždějící ALEKSANDER BARKOV. Asistence: Jonathan Huberdeau.
06:08'
Aleksi Saarela (Florida) zavezl puk do útočného pásma, ale neměl takovou podporu od svých spoluhráčů, takže o puk zase přišel.
05:30'
Králové opět v útočném pásmu, vstřelený gól jim hodně pomohl.
04:45'
Martin Frk (Los Angeles) s Vilardim bojují o puk za brankou Panterů, ti jsou úspěšnější, ale pak špatně rozehrávají, je pískáno zakázané uvolnění.
04:20'
Ben Hutton (Los Angeles) pohotově střílí z levé strany, Sergej Bobrovskij (Florida) chytá a raději přerušuje hru.
03:27'
Anton Strälman (Florida) rozehrává z vlastní třetiny, hosté se dostávají zpět do třetiny LA.
03:05'
Panteři v útočném pásmu, ale na Quicka nešla jediná střela.
02:27'
Vhazování po pravici Quicka, puk vybojovali hosté.
01:26'
Tak to je neuvěřitelný debut! GABRIEL VILARDI naskočil ze střídačky do svého prvního zápasu kariéry v NHL, hned si nabruslil středem do útočného pásma, po přihrávce MacDermida s pukem na holi a prostě a jednoduše vypálil. Sergej Bobrovskij (Florida) nepředvedl zrovna podařený zákrok a střela mu prošla kdesi pod levou rukou do branky. Z první střely v kariéře první gól Vilardiho! Asistence: Kurtis MacDermid.
00:54'
Trevor Moore (Los Angeles) se hnal s pukem k brance Panthers, ale nepřešel přes bránícího Ekblada.
00:30'
Anže Kopitar (Los Angeles) jde do souboje v rohu útočného pásma, puk nezískal.
00:01'

Los Angeles Kings: Quick (Petersen) – Forbort, Doughty, MacDermid, Walker, B. Hutton, Roy – Iafallo, Kopitar, D. Brown – A. Kempe, Vilardi, Frk – Wagner, Lizotte, Moore – Lewis, Amadio, Schaller.

Florida Panthers: Bobrovskij (Montembeault) – Weegar, Ekblad, Yandle, Brown, Stillman, Strälman – Huberdeau, Barkov, Acciari – Hoffman, Trocheck, Pysyk – Vatrano, Toninato, Dadonov – Sceviour, Saarela, Connolly..
FLORIDA PANTHERS
Panteři z Floridy jsou ve zcela jiném rozpoložení. Ve Východní konferenci se stále perou o play off a byť jim aktuálně patří „až“ devátá příčka, ztráta na osmičku je pouze dvoubodová, ztráta kupříkladu na osmé místo Philadelphie je pouze tříbodová... Pro Floridu to bude třetí venkovní duel a předchozí dva zvládla na jedničku, když nejprve vyhrála 5:3 v San Jose a v posledním duelu vyhrála včera na ledě trápícího se Anaheimu, aktuálně druhého nejhoršího týmu Západní konference. Přidají Panteři další výhru i na ledě nejhoršího týmu?
LOS ANGELES KINGS
Králové, s největší pravděpodobností, budou muset po základní části odškrtnout další neúspěšnou sezónu. A vypadá to, že nepřekročí svůj stín a stejně, jako v sezóně 2018/2019, budou i v této nejhorším týmem Západní konference. Aktuálně jsou druhým nejhorším ligovým týmem (horší je jen „otloukánek“ ligy z Detroitu) a nic nenasvědčuje tomu, že by se to mělo v nejbližší době měnit. V posledním ligovém duelu prohrálo Los Angeles na ledě Winnipegu 3:6.
Vítejte u online přenosu hokejového utkání základní části NHL, v němž LOS ANGELES KINGS přivítají na svém stadionu FLORIDU PANTHERS.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 04:30.