NHL - Základní část -  ONLINE PŘENOS -  Kings : Nashville - 13. října 2019   00:20

Kings
Kings
08:47' Amadio (Kovalčuk, Walker) • 11:14' Kopitar (D. Brown, Walker) • 26:53' Clifford (J. Ryan) • 38:12' Kovalčuk (Amadio) • 59:01' Iafallo (D. Brown, Martinez) • 59:24' D. Brown (Kopitar, J. Carter) • 59:32' Doughty (Toffoli)
7:4
(2:1, 2:0, 3:3)
Nashville
Nashville
04:55' Mikael Granlund  (Ellis, F. Forsberg) • 41:17' Arvidsson  (Johansen, Järnkrok) • 50:56' Duchene  (Josi, Johansen) • 51:30' Sissons  (Ellis, Ekholm)
Kings
J. Campbell (Quick) – Doughty (A), Martinez, Roy, Walker, B. Hutton, J. Ryan – D. Brown, Kopitar (C), Iafallo – J. Carter (A), A. Kempe, Kovalčuk – Lizotte, Toffoli, Wagner – Clifford, Amadio, Lewis.
Morton, Hanson – Knorr, Sericolo
Staples Center, Los Angeles
Nashville

Z tohoto přenosu je to vše, díky za pozornost a přeji hezký zbytek noci.
Tři hvězdy utkání
1. Sean Walker (LAK) 0+2
2. Dustin Brown (LAK) 1+2
3. Alex Iafallo (LAK) 1+0
Nashville předvedl ve třetí třetině úžasný comeback a z 1:4 vyrovnal na 4:4. V následujících minutách se mu ovšem nepodařilo své převahy využít a nechal domácí Los Angeles zase dění na ledě vyrovnat. Plně toho využil na začátku poslední minuty Alex Iafallo, který strhnul vedení na stranu Kings. Nashville poté riskoval hru bez brankáře, při níž ještě dvakrát inkasoval a nakonec odjíždí z Los Angeles s prázdnou.
59:32'
Los Angeles právě vstřelilo branku!
Nashville ponechal Sarose na střídačce i na další vhazování a velmi rychle toho z vlastního pásma využil DREW DOUGHTY. Asistence: Tyler Toffoli.
59:24'
Je hotovo! Gólem do prázdné branky ze vlastní poloviny kluziště se trefil DUSTIN BROWN. Asistence: Anže Kopitar, Jeff Carter.
59:01'
Saros zůstává po oddechovém času Predators na střídačce.
59:01'
V poslední minutě základní hrací doby Saros popáté kapituluje! Zakončení Browna ze středu sice dokázal zachytit, puk ale vyrazil jen vedle sebe do brankoviště. A tam se o vedoucí gól postaral z dorážky ALEX IAFALLO! Asistence: Dustin Brown, Alex Martinez.
58:44'
Saros vykopl letící puk, domácí se k dorážce před brankovištěm nedostali.
58:25'
oba týmy se snaží strhnout vítězství na svou stranu. Hraje se rychle nahoru dolů.
57:36'
Rychlá střela Forsberga, který se dostal mezi kruhy k puku. Campbell odráží vyrážečkou.
55:55'
Další střelu domácích už musel Saros likvidovat, puk vyráží.
55:45'
Kolik chybělo Iafallovi, který napálil tyč Sarosovy branky!
54:59'
Duchene se hnal za dorážkou a snažil se vydolovat puk zpod Campbella. Zastavil ho až hvizd rozhodčího. Komerční přestávka.
54:31'
Josiho střela neprošla přes Roye.
54:26'
Zakázané uvolnění domácích.
54:15'
Zatímco ve 43. minutě vedli Kings 30-15 na střely, nyní je stav 32-27. Nashville navíc v obrovském náporu pokračuje a snaží se strhnout vedení na svou stranu.
53:47'
Zakázané uvolnění Nashvillu.
52:19'
Järnkrok se pokusil protečovat střelu, Campbell byl tentokrát připraven.
51:30'
Oddechový čas pro domácí.
51:30'
Nashville právě vstřelil branku!
Pouhých 34 vteřin od kontaktního gólu je vyrovnáno! Střelu Ryana Ellise od modré ještě zrychlil v mezikruží svým zásahem COLTON SISSONS, který srovnává na 4:4. Asistence: Ryan Ellis, Mattias Ekholm.
50:56'
Velký nápor hostů přináší kontaktní gól! Po Campbellově zákroku se puk vrátil k modré čáře a poté před brankoviště domácích, kde MATT DUCHENE s velkým štěstím o brusli bránícího hráče dostal puk do branky. Asistence: Roman Josi, Ryan Johansen.
50:42'
Campbellovi se podařilo lapačkou vytěsnit střelu z pravého kruhu.
50:05'
Vyloučení v týmu Los Angeles Kings (Austin Wagner – 2 min., podrážení).
50:05'
Bude se vylučovat na straně Los Angeles! To ale až po komerční přestávce.
49:10'
Hraje se dlouhý úsek bez přerušení. Šancí ubylo, spíš se bruslí ze strany na stranu, což vyhovuje domácím.
48:07'
Josiho dělovka od modré míří jen na zadní mantinel.
47:43'
Hraje se rychle ze strany na stranu. Těsně před modrou čárou nahodil na Campbella Järnkrok.
46:57'
Hra se přesunula před Sarose, který si poradil s protečovanou střelou Browna.
46:34'
Forsberg se tentokrát pokusil udělat něco s výsledkem střelou od modré, Campbell puk vyráží.
46:16'
Campbell zkrotil střelu Järnkroka na své hrudi a přerušuje hru. Komerční pauza.
46:02'
45:43'
Další šanci hostů, tentokrát se do ní dostal Forsberg. Campbell vyrazil vedle sebe do levé strany, kde se napřed Granlund nedostal k zakončení do odkryté branky a poté Forberg byl už připraveným brankářem domácích vychytán.
45:32'
Branka domácích byla vyražena ze svého postavení po zákroku Campbella. Hosté ještě poukazují, že by mělo dojít k vyloučení na straně Kings, s tím ale rozhodčí nesouhlasí.
45:00'
Hraje se dlouho bez přerušení. Útok Nashvillu končí nepřesnou přihrávkou na modrou čáru.
44:10'
Saros kryje střelu zpoza clony a sráží letící puk do levého rohu. Lizotte více klidu na hokejky Kings nepřinesl.
43:05'
Přihrávka zpoza branky před brankoviště domácích. Duchene rychlý puk nezachytil a Campbella neohrozil
42:40'
Kings vedou na střely už 30 ku 15.
42:08'
Royovu prudkou střelu z pravého kruhu Saros kryje a přerušuje hru.
41:44'
Domácí se dostali do postavení mimo hru.
41:17'
O zápletku může být postaráno! Střela z mezikruží byla sice obranou Kings zblokována, puk ovšem propadl na levou stranu brankoviště k VIKTORU ARVIDSSONOVI, který v pádu dokázal procpat puk do branky a snížil na 2:4. Asistence: Ryan Johansen, Calle Järnkrok.
40:01'
Další třetina začne přibližně v 02:05.
Los Angeles ve druhé třetině po brankách Clifforda a Kovalčuka navýšilo své vedení na 4:1 a nezdá se, že by Nashville dokázal náporu svého soupeře čelit. Vše je ale i otázkou štěstí, vývoj skóre mohl být o poznání jiný, kdyby dvě a půl minuty před koncem druhé třetiny Josi proměnil obrovskou šanci z mezikruží, a kdyby Campbell nestihl vykopnout proti jeho střele beton. Místo 2:3 z pohledu hostů je ovšem skóre po 40 minutách 1:4.
40:00'
39:53'
Ekholmova střela neprošla skrz obranu domácích.
39:44'
Pokus o přihrávku skrz střední pásmo Lizottemu nevyšel. Zakázané uvolnění Kings.
39:26'
Ještě jedno vhazování před brankou Nashvillu.
39:10'
Kopitar po rychlém přesunu do útočného pásma napálil horní tyčku Sarosovy klece! Od ní se puk odráží do ochranné sítě.
38:12'
Nashville, respektive Josi, měl na hokejce kontaktní gól. Nedal, a naopak na druhé straně přesné přihrávky Amadia kolem brankoviště využil ILJA KOVALČUK, který překonal přesouvajícího se Sarose. Los Angeles vede 4:1 a míří za druhou výhrou v sezoně. Asistence: Michael Amadio.
37:29'
37:27'
Josi zachytil přihrávku mezi kruhy a rychlou střelou ohrozil branku domácích! Campbell na poslední chvíli vykopl beton a roztažený před brankovištěm vytěsnil puk mimo!
37:10'
Začíná krátká přesilovka Nashvillu.
36:18'
Saros přerušuje svým zákrokem proti bekhendové střele Kopitara hru. Bude se dál pokračovat ve čtyřech na obou stranách.
35:29'
Vyloučení v týmu Los Angeles Kings (Alec Martinez – 2 min., sekání).
35:29'
Nashville vyrazil do útoku v oslabení. Bonuno na středu minul branku bekhendovou střelou, puk se odrazil od zadního mantinelu na levou stranu brankoviště k Sissonsovi, jehož dorážku chytá Campbell. Bude se ale vylučovat na straně Kings.
35:09'
Hra je přerušena u zadního mantinelu za Sarosem. Vyloučen bude Hamhuis (NSH) za držení Lewise. Komerční pauza.
34:35'
Domácí nadvakrát neuspěli. Saros si poradil se střelou zpoza kruhů i s následnou dorážkou.
33:30'
Jen skončilo oslabení, už zase Kings převzali taktovku střetnutí a znepříjemňují život svému soupeři.
32:35'
Walker, který se vrátil z trestné lavice, se dostal rychle k ráně od modré. Saros byl pozorný.
32:30'
32:17'
Střelu Bonina zpoza levého kruhu Campbell rovněž likviduje a přerušuje hru.
31:51'
Dlouhé postavení Nashvillu v útočném pásmu. Z hosně ostrého úhlu zakončoval Forsberg, Campbell byl natlačený u své tyčky a puk nepropustil.
31:03'
Střela Forsberga, který mířil k horní tyči, byla příliš vysoká a nakonec se odráží do ochranné sítě.
30:45'
Duchene se dostal k rychlé střele na začátku přesilovky, Campbell přerušuje hru.
30:30'
Vyloučení v týmu Los Angeles Kings (Sean Walker – 2 min., podrážení).
30:20'
Bude se vylučovat na straně domácích. Nashville má výhodu.
29:00'
Nepovedená rozehrávka hostů, třetí zakázané uvolnění během jedné minuty.
28:44'
Další zakázané uvolnění Nashvillu.
28:00'
Nápor domácích pokračuje. Na poslední chvíli zachránil Sarose Ellis, který vyhazuje na zakázané uvolnění.
26:53'
Tlak domácích přináší kýžené ovoce! KYLE CLIFFORD protečoval za záda Sarose střelu Ryana od modré a zvyšuje vedení Los Angeles. Asistence: Joakim Ryan.
26:16'
Po vyhraném buly mířila na Sarose už 21. střela. Puk úspěšně vyrazil.
26:11'
Komerční pauza.
26:11'
Doughtyho prudká přihrávka z pravého kruhu před brankoviště trefila Clifforda do nohy. Od ní se puk nasměroval na branku, ale Saros se rychlým přesunem dokázal dostat do jeho směru a vytěsnit ho. V krátké skrumáži po této šanci se finský brankář dostal k odraženému puku a přerušil hru.
25:45'
Predators poslali puk do středního pásma, ale Kings se bleskově vrací.
25:20'
Stále se hraje, Los Angeles je usazeno v útoku a hledá dobrou střeleckou pozici.
24:34'
Lizotte zkoušel štěstí zpoza kruhů, ale minul Sarosovu klec.
24:15'
Hraje se delší úsek bez přerušení. O něco více ze hry mají Kings, kteří se tlačí do útoku. Kopitar z mezikruží byl zblokován.
23:10'
Campbell vyráží střelu Granlunda, který ho dokázal v první třetině úspěšně překonat chytrým zakončením za strany pod horní tyč. Tentokrát si na něj nepřišel.
22:40'
Po několika nepřesnostích z obou stran se domácí dopouští zakázaného uvolnění.
21:15'
Na druhé straně kluziště vyslal tvrdou ránu od modré Walker. Saros puk kryje a přerušuje hru.
20:53'
Forsberg přinutil Campbella k zákroku proti střele z levého kruhu. Čtvrtý zákrok domácího gólmana.
20:01'
Další třetina začne přibližně v 01:09.
Los Angeles sice vyhrálo první třetinu na střely jednoznačně 13-4, ale prvním týmem, který se gólově prosadil, byl Nashville. Po Granlundově pěkné trefě pod horní tyčku se ovšem Los Angeles dostalo do tlaku a góly Amadia a Kopitara v 9. a 12. minut skóre zápasu otočilo.
20:00'
19:28'
Kings se dopouští při nahození zakázaného uvolnění.
18:25'
Duchene si sjel na hranici levého kruhu, ale neprocpal střelu přes obránce. Campbell zatím čelil pouhým třem střelám.
17:37'
17:29'
A ještě jedno vyhození domácích.
17:05'
Nashville se znovu musí vracet pro puk do svého pásma.
16:42'
Bonino se marně snažil o zakončení zpoza pravého kruhu. Martinez jeho pokus zblokoval.
16:20'
Domácí se zatím dobře brání oslabení, navíc vyhazují puk až za branku Sarose.
15:37'
Vyloučení v týmu Los Angeles Kings (Ilja Kovalčuk – 2 min., držení).
15:37'
Bude se vylučovat na straně domácích. Komerční přestávka.
15:25'
Vysoká střela Martineze, Saros hrudí vyráží puk zpět do hry.
14:45'
Po dlouhé době Campbell v akci. Josiho střelu zpoza kruhů, po přebruslení útočné modré, vyráží.
13:50'
Predators svým způsobem jen odvrací útoky soupeře. Občas se to ale nepovede a musí zasahovat Saros. To na druhé straně má Campbell klid a je bez práce.
12:59'
Saros musel v rozkleku bleskově vykopnout levý beton. Kings zapsali na konto už jedenáctou střelu.
12:15'
Domácí se znovu chtěli vydat před branku soupeře, jenže puk byl v jednom ze soubojů odražen mezi střídačky. Vhazovat se bude ve středovém kruhu.
11:14'
Rychlý obrat domácích je dokonán! Kings získali puk ve vlastním pásmu, Brown zavezl puk přes střední pásmo a uvolnil v pravém kruhu ANŽEHO KOPITARA, kterému se povedlo prostřelit Sarose. Asistence: Dustin Brown, Sean Walker.
10:17'
Po dalším přerušení hry (zákroku Sarose proti střele Kempeho od modré) přichází komerční pauza.
09:47'
Kotouč byl v útočném pásmu Kings sražen do ochranné sítě.
09:30'
Hosty v útoku zastavilo postavení mimo hru.
08:47'
Při pokračování akce se domácím podařilo přeci jen vyrovnat! Přihrávku od levého mantinelu dokázal zužitkovat MICHAEL AMADIO, který sice svou střelou trefil okraj Sarosova betonu, ale puk nakonec doklouzal mezi bruslí brankáře a pravou tyčí za brankovou čáru. Asistence: Ilja Kovalčuk, Sean Walker.
08:40'
Rychlý průnik do pásma soupeře chtěl zakončit Kovalčuk, ale netrefil branku.
07:47'
Campbell raději podržel puk pod svou lapačkou, aby nedal dojíždějícím soupeřům šanci dorážet střelu Duchena. Komerční pauza.
07:31'
06:59'
Další zásah Saruse, tentokrát proti Amadiovi.
06:34'
Velká šance domácích. Toffoli před brankovištěm protečoval střelu zpoza kruhů, ale Saros stihl do směru puku vložit svůj beton.
06:25'
Saros zachytil letící puk a přerušil hru.
05:37'
Po vyhraném buly Nashville vyhazuje puk ze svého pásma.
05:31'
Vyloučení v týmu Nashville Predators (Dan Hamhuis – 2 min., hákování).
04:55'
Krásná branka MIKAELA GRANLUNDA, který se na levé straně brankoviště zastavil s pukem a po krátkém rozmýšlení ho poslal kolem Campbella pod horní tyčku. Brankáře obhodil přesným zakončením do pravého horního rohu. Asistence: Ryan Ellis, Filip Forsberg.
03:51'
Zakázané uvolnění domácích vrací hru do jejich obranného pásma.
02:59'
Brown si nabruslil do levého kruhu a vypálil. První zákrok Juuse Sarose v brance Nashvillu.
01:58'
Lewis se chtěl prosadit z mezikruží, jeho pokus zblokoval Weber.
01:32'
Přihrávka rukou od hráčů Los Angeles. Utkání začalo hodně zvolna, oba celky se spíše oťukávají, nedošlo ani k nepřesné střele.
00:01'
Vzhledem k tomu, že Kings hrají první domácí zápas v sezoně, prvně dojde k představení týmu divákům.

Los Angeles Kings: J. Campbell (Quick) – Doughty (A), Björnfot, Martinez, Roy, Walker, B. Hutton – D. Brown, Kopitar (C), Iafallo – J. Carter (A), A. Kempe, Kovalčuk – Grundström, Lizotte, Toffoli – Clifford, Amadio, Lewis.

Nashville Predators: Saros (Rinne) – Ellis (A), Josi (C), Fabbro, Ekholm (A), Y. Weber, Hamhuis – Arvidsson, Johansen, Järnkrok – Mikael Granlund, Duchene, F. Forsberg – Watson, Bonino, Sissons – C. Smith, Turris, Carr.

Rozhodčí: Morton, Hanson – Knorr, Sericolo.
Predators navíc půjdou do zápasu s výbornou vzájemnou bilancí proti Kings. Naposledy s nimi totiž prohráli v březnu 2017 a od té doby vyhráli šest zápasů, z toho pět v základní hrací době.
Hokejisté Los Angeles Kings a Nashvillu Predators se střetnou v rámci bohatého sobotního program zámořské NHL. Oba týmy do zápasu půjdou v dost rozdílných pozicích v Západní konferenci. Zatímco Nashville vyhrál tři ze čtyř zápasů v této sezoně, Los Angeles zatím prohrálo dvě ze tří utkání.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 00:00.