NHL - Základní část -  ONLINE PŘENOS -  Rangers : Flyers - 1. března 2020   18:25

Rangers
Rangers
32:34' Zibanejad (Panarin, DeAngelo) • 45:33' Bučněvič (DeAngelo, Zibanejad) • 52:39' Zibanejad (Panarin, B. Howden)
3:5
(0:3, 1:2, 2:0)
Flyers
Flyers
01:52' Niskanen  (Aube-Kubel, Sanheim) • 11:19' Couturier  (Voráček, Konecny) • 17:53' M. Raffl  (D. Grant) • 21:23' D. Grant  (Pitlick, Sanheim) • 35:34' Konecny  (Voráček, Provorov)
Rangers
H. Lundqvist (Georgijev) – Br. Smith, Trouba, M. Staal (A), DeAngelo, R. Lindgren, Fox – Di Giuseppe, Zibanejad (C), Bučněvič – Panarin, R. Strome, Fast (A) – B. Howden, Chytil, Kakko – Lemieux, McKegg, J. Gauthier.
McCauley, Rooney – Knorr, Nagy
Madison Square Garden, New York
18 006 diváků
Flyers
Hart (Elliott) – Provorov, Niskanen, Sanheim, P. Myers, Hägg, Braun – Laughton, K. Hayes (A), Konecny – Giroux (C), Couturier (A), Voráček – J. van Riemsdyk, D. Grant, Pitlick – M. Raffl, N. Thompson, Aube-Kubel.

To je z dnešního online přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou.

Philadelphia Flyers: 26.
Je konec, Jezdci také ve druhém utkání po sobě dostává od Philadelphie pět gólů a po prohře 2:5 prohrávají tentokrát na svém ledě 3:5. Dvěma body se v dresu Letců blýskl také Jakub Voráček, naproti tomu Filip Chytil toho v dresu Rangers zase tolik nepředvedl.
Hosté hrají ve velké pohodě, bylo to vidět téměř po celou dobu zápasu a zaslouženě berou všechny body.
59:27'
Dostat puk ven ze třetiny se hostům nedaří, nicméně domácí na víc, než na pár střel, zatím nemají.
59:15'
Je to velký tlak domácích, ale hosté stále odolávají.
59:00'
Poslední minuta třetí třetiny, Rangers stále v útočném pásmu, při power play.
58:41'
Mika Zibanejad (NY Rangers) se při otočce u branky trochu zamotal a ztartil puk.
58:10'
Artěmij Panarin (NY Rangers) nastřeluje puk do útočného pásma a domácím se podařilo zůstat ve třetině Flyers.
57:47'
Ten okamžik přichází právě nyní, branka Rangers prázdná, domácí to zkouší v šesti.
57:35'
Henrik Lundqvist (NY Rangers) stále v brance, ale okamžik, kdy zasprintuje na střídačku, se blíží.
57:15'
Travis Sanheim (Philadelphia) zachytil puk, po nepřesné rozehrávce soupeře.
56:35'
Čas se ale domácím povážlivě krátí, Letci rozehrávají.
56:05'
Na druhé straně pohotová střela van Riemsdyka, kterou bránící Fast srazil do rohu.
55:45'
Mika Zibanejad (NY Rangers) to opět bere na sebe, z mezikruží netrefuje branku.
55:10'
Rozehrávka domácích zpoza branky Lundqvista.
54:50'
Závěr třetiny bude rozhodně hodně zajímavý, nyní se puk dostal na střídačku Rangers, hra je tak přerušena.
54:05'
Rozehrávka domácích nepřesná, puk získává obránce Flyers.
53:10'
Jezdci dokázali snížit na dvoubrankový rozdíl a naděje na body se rapidně zvýšila!
52:39'
Rangers právě vstřelili branku!
Další využitá přesilová hra, kdy se MIKA ZIBANEJAD dostal před branku soupeře, kde poslal puk nechytatelně nad pravé rameno Harta. Asistence: Artěmij Panarin a Brett Howden.
52:14'
Hosté dostali puk alespoň do středního pásma, prostřídat ale nestihli.
51:54'
Jezdci drží útočné pásmo.
51:29'
Vyloučení v týmu Philadelphia Flyers (Nate Thompson – 2 min., podrážení).
50:45'
Mika Zibanejad (NY Rangers) to vzal na sebe, ale z pravé strany neuspěl a přišel o puk.
50:08'
Je tu poslední desetiminutovka třetí třetiny, domácí se nyní snaží přidat další gól, kterým by se soupeři přiblížili na dvoubrankový rozdíl.
49:05'
Jacob Trouba (NY Rangers) netrefuje branku, střelou od modré, z pravé strany.
48:50'
Carter Hart (Philadelphia) nyní dvěma skvělými zákroky podržel svůj tým.
48:05'
Jezdci v útočném pásmu, Panarin posílá puk před branku, kde ho ale odehrál obránce Letců.
47:27'
Henrik Lundqvist (NY Rangers) předvedl parádní zákrok proti střele Provorova, kdy ukryl puk do své lapačky.
46:47'
Zaútočili ale hosté, kteří měli na ledě svou elitní lajnu.
46:23'
Je to o tři góly, to není tak úplně neřešitelné, z pohledu domácích, chtělo by to ale rychle přidat třetí gól.
45:33'
Také domácí umí v tomto zápase rychle využít přesilovou hru, když PAVEL BUČNĚVIČ dokázal tečovat před Hartem puk, po střele DeAngela. Asistence: Anthony DeAngelo a Mika Zibanejad.
45:21'
Vyloučení v týmu Philadelphia Flyers (Matt Niskanen – 2 min., nedovolené bránění).
45:13'
Brendan Smith (NY Rangers) orazítkoval brankovou konstrukci!
44:48'
Nepřesná rozehrávka domácích, ale hosté se nikam neženou, takže puk se vrací na hokejky domácích.
43:40'
Letci v útočném pásmu, pohotovou střelu Girouxe Henrik Lundqvist chytá a raději přerušuje hru.
43:23'
Po střele Panarina přerušuje Carter Hart (Philadelphia) hru, bude se vhazovat po jeho levici.
43:08'
Mika Zibanejad (NY Rangers) netrefuje branku, z pravé strany.
42:48'
Rangers s pukem ve středním pásmu, domácí jsou zatím, v úvodu třetí třetiny o něco aktivnější.
42:05'
Domácí se dostávají do útočného pásma, ale Anthony DeAngelo pokazil přihrávku na Kakka, takže hrát mohou hosté.
41:19'
Jesper Fast (NY Rangers) dostal parádní pas od Panarina, ale z pravé strany minul branku Flyers.
40:52'
Claude Giroux (Philadelphia) nezpracoval přihrávku od Jakuba Voráčka.
40:25'
Derek Grant (Philadelphia) neuspěl ve středním pásmu, zaútočit tak mohou domácí.
40:01'
Další třetina začne přibližně v 20:10.
Také druhou třetinu domácí prohrávají, byť tentokrát těsně 1:2. Naději Jezdcům dal ve 33. minutě Zibanejad, který využil přihrávku Panarina a vstřelil první gól. Pak se ještě domácí snažili o druhý gól a stažení náskoku Philadelphie, která ale přece jenom udeřila, když využila další přesilovou hru.
40:00'
39:35'
Puk za brankou Harta, domácí se ještě snaží v samém závěru druhé třetiny.
39:13'
39:00'
Poslední minuta druhé třetiny, hosté nikam nespěchají, Niskanen zaváží puk do útočného pásma.
38:27'
Henrik Lundqvist (NY Rangers) vyráží pokus van Riemsdyka, domácí poté znovu vyhazují puk ze třetiny.
38:07'
Travis Konecny (Philadelphia) pokazil přihrávku a hosté tak ztrácí útočné pásmo.
37:45'
Elitní přesilovková formace Letců již opět roztáčí svůj kolotoč v útočném pásmu.
37:16'
Tentokrát vyhrávají vhazování domácí, kteří dostávají puk ven ze třetiny.
37:13'
Vyloučení v týmu New York Rangers (Brett Howden – 2 min., podrážení).
36:42'
Rangers v útočném pásmu, Anthony DeAngelo místo střely přihrává.. puk končí za brankou Letců.
36:16'
Návrat do branky Rangers je tak pro švédskou brankářskou legendu, Henrika Lundqvista, hodně trpký...
35:34'
Philadelphia právě vstřelila branku!
Bleskově využitá přesilová hra! Po vyhraném vhazování poslal Jakub Voráček, z pravé strany, puk na branku Lundqvista, před nímž skvěle tečuje TRAVIS KONECNY, jenž poslal puk nahoru pod víko. Asistence: Jakub Voráček a Ivan Provorov.
35:29'
Vyloučení v týmu New York Rangers (Ryan Strome – 2 min., sekání).
35:20'
35:00'
A akci Rangers zastavuje ofsajd na útočné modré, takže se vhazovat bude ve střední třetině.
34:46'
Další vyhozený kotouč ze třetiny hostů, puk míří až za branku Lundqvista.
34:15'
Anthony DeAngelo (NY Rangers) dostal na modré špatnou přihrávku a puk zamířil ven ze třetiny hostů, ti tak mohou prostřídat.
33:57'
Střelu Zibanejada Hart pouze vyráží, ale nikdo nedokázal odražený kotouč dorazit do branky.
33:30'
Další šance pro domácí tým, další přesilová hra, po faulu na Zibanejada, který má fantastickou formu, dokáží domácí využít i tuto přesilovou hru?
33:20'
Vyloučení v týmu Philadelphia Flyers (Travis Sanheim – 2 min., podrážení).
33:08'
Rangers s pukem ve středním pásmu, domácí by potřebovali další gól, aby se dostali na dostřel.
32:34'
Domácí využívají přesilovou hru, když Panarin rychle přihrál od levého mantinelu do mezikruží, kde nastavil hůl MIKA ZIBANEJAD, který poslal puk za záda přesouvajícího se Harta. Asistence: Artěmij Panarin a Anthony DeAngelo.
32:17'
Vyloučení v týmu Philadelphia Flyers (Nate Thompson – 2 min., vysoká hůl).
31:53'
Julien Gauthier (NY Rangers) vypálil z levé strany, střelu zablokoval Robert Hägg, který se skácel na led... ale není to žádné zranění, hostující obránce je již na nohou.
31:18'
Filip Chytil (NY Rangers) zkouší z levé strany přihrát před branku, ale přihrávku zastavil vracející se bránící hráč.
30:58'
Hosté nesehráli přesilovou hru vůbec špatně, v podstatě nepustili soupeře ze třetiny, ale pátý gól nepřidali.
30:39'
30:35'
A ještě třetí střela Girouxe, z levé strany, která tentokrát míří vedle branky.
30:09'
Claude Giroux (Philadelphia) ani napodruhé, z levé strany, překonat Lundqvista nedokázal.
29:45'
Jakub Voráček (Philadelphia) drží puk na pravé straně, nahazuje ho za branku, kombinace hostů pokračuje.
29:32'
Letci v útočném pásmu, v přesilovkovém rozestavení.
29:00'
Na úvod oslabení vyhazují domácí puk ze třetiny.
28:39'
Vyloučení v týmu New York Rangers (Brendan Lemieux – 2 min., nesportovní chování + 10 min. osobní trest, nesportovní chování). Trest odpyká Pavel Bučněvič.
28:10'
Derek Grant (Philadelphia) podstupuje souboj za brankou Rangers, obránce ale udržel puk a domácí rozehrávají.
27:22'
Jezdci v útočném pásmu, sledujeme kombinaci na levé straně, kde se nakonec bránícímu hráči podařilo puk odehrát ven ze třetiny.
26:38'
Přečíslení tři na jednoho hosté nezvládli ideálně, Travis Konecny se přihrávky v mezikruží nedočkal.
26:20'
Hosté si hlídají střední pásmo, to jim za tohoto stavu stačí.
25:10'
Opět žádná šance domácích, bylo to pouze o střelách od mantinelů, s nimiž si defenziva Letců dokázala poradit.
24:40'
Jezdci nedokázali přejít přes střední pásmo... to až nyní, kdy se po pravé straně dostávají do útočného pásma.
24:09'
Nepřesná rozehrávka Philadelphie, je pískáno zakázané uvolnění, hra se vrací před Harta.
23:25'
Letci v útočném pásmu, stupeň nejvyššího ohrožení pro domácí branku.
22:50'
Ryan Strome (NY Rangers) zachytil dlouhý pas na útočné modré a dostává se do třetiny soupeře... domácí ale z toho moc nevytěžili, pouze nepřesnou střelu od modré.
22:02'
Jezdci by potřebovali co nejdříve skórovat, aby se alespoň trochu chytli, náskok soupeře je již totiž hrozivý.
21:23'
Další lekce pro defenzivu Rangers! DEREK GRANT získal puk ve středním pásmu, bylo to přečíslení dva na jednoho, které Grant vyřešil vydařeným blafákem do bekhendu. Asistence: Tyler Pitlick a Travis Sanheim.
20:54'
Henrik Lundqvist (NY Rangers) tak musel opět zasahovat, hra přerušena.
20:40'
Nakonec se vhazovalo po pravici Lundqvista, puk vybojovali domácí, kteří ale nedokázali rozehrát.
20:34'
Puk končí na střídačce Rangers, hra přerušena, vhazování ve středním pásmu.
20:01'
Další třetina začne přibližně v 18:15.
První třetina vůbec domácím nevyšla. Ani ne tak výkonem, Jezdci se snaží, bruslí, ale na pozorného Harta zatím vyzrát nedokázali. Naproti tomu Philadelphie hraje zatím neskutečný hokej, v podání Letců to vypadá vše strašně jednoduše a hosté v Madison Square Garden ukazují, jak skvělou formu aktuálně mají.
20:00'
19:10'
Julien Gauthier (NY Rangers) zkusil překvapivou střelu z otočky, Hart vyráží puk.
19:00'
Poslední minuta první třetiny, která zatím domácím vůbec nevychází.
18:16'
17:53'
Ryan Strome (NY Rangers) ztratil puk v útočném pásmu, dopředu pláchl Derek Grant, který z pravé strany předložil puk před branku, na najíždějícího MICHAELA RAFFLA. Ten si puk přehodil z forhendu na bekhend, poslal tak Lundqvista na opačnou stranu a poté pohodlně přehodil levý beton. Asistence: Derek Grant.
17:32'
Jezdci v útočném pásmu, hosté se ale zatím velmi dobře brání.
17:04'
A právě Panarin střílí z levé strany, ale brankáře Harta neprostřelil.
16:48'
Artěmij Panarin (NY Rangers) nezachytil puk na modré a domácí přichází o útočné pásmo, hosté stihnou prostřídat.
16:30'
Jezdci se drží v útočném pásmu, od úvodních vteřin této přesilové hry.
16:16'
Vyloučení v týmu Philadelphia Flyers (Kevin Hayes – 2 min., podrážení).
16:05'
Sean Couturier (Philadelphia) jen prodlužuje puk do třetiny Rangers, rozehrávka domácích.
15:18'
Michael Raffl (Philadelphia) nedokázal z pravé strany přihrát před branku, hrají domácí.
14:51'
Ofsajd zastavuje útočnou akci Rangers, hra přerušena, bude se vhazovat ve středním pásmu.
14:08'
Rozehrávka domácích, po levé straně míří puk do třetiny Philadelphie.
13:40'
Ryan Lindgren (NY Rangers) sundal na led Jakuba Voráčka, který se nezvedal z ledu zrovna lehce...
13:27'
Pavel Bučněvič (NY Rangers) ztrácí puk ve středním pásmu, hrají hosté.
12:48'
Greg McKegg (NY Rangers) spěchá za nahozeným pukem do třetiny Letců, tam ale hrají hosté.
12:38'
Jezdci opět pod tlakem ve vlastní třetině.
12:05'
Zatím se potvrzuje, že Letci mají parádní formu a hrají s neuvěřitelnou lehkostí.
11:19'
Druhý gól a druhá využitá přesilové hra Philadelphie! Travis Konecny přihrál na pravou stranu, odkud vypálil Jakub Voráček. Tuto střelu pravým betonem Henrik Lundqvist vyráží, ale přímo před volného SEANA COUTURIERA, který poslal puk do branky. Asistence: Jakub Voráček a Travis Konecny.
10:55'
Rangers na úvod vlastního oslabení vyhazují kotouč ze třetiny.
10:46'
Vyloučení v týmu New York Rangers (Ryan Strome – 2 min., hákování).
10:32'
Jakub Voráček (Philadelphia) se sice natlačil před Lundqvista, ale byl těsně bráněn, takže v podstatě ani nevystřelil.
10:00'
Je za námi první desetiminutovka zápasu, v němž si zatím lépe vedou hosté, kteří, díky proměněné přesilové hře, vedou 1:0.
09:38'
Pavel Bučněvič (NY Rangers) pálí od modré, z levé strany, Hart chytá a přerušuje hru.
09:18'
Carter Hart (Philadelphia) opět v akci, když vychytal nájezd Zibnanejada, který ho nedokázal prostřelit.
09:05'
Carter Hart (Philadelphia) pomáhá svým spoluhráčům s rozehrávkou.
08:32'
Hraje se zatím velice svižný hokej, puk létá ze strany na stranu, diváci se zatím rozhodně nudit nemohou.
07:49'
Kaapo Kakko (NY Rangers) čekal před brankou Letců na přihrávku, ta od Lemieuxe také přišla, finský internacionál ale neprostřelil Harta.
07:36'
07:15'
Sean Couturier (Philadelphia) osvobozuje svůj tým a oba týmy střídají.
06:52'
Artěmij Panarin (NY Rangers) ještě udržel útočné pásmo pro svůj tým, čtveřice bránících hráčů Philadelphie je již unavená.
06:27'
Mika Zibanejad (NY Rangers) byl v šanci, z pravé strany, z kruhu pro vhazování, ale netrefil odkrytou část branky Letců.
06:12'
Pavel Bučněvič (NY Rangers) netrefil puk, po přihrávce zpoza branky, domácí udrželi útočné pásmo.
05:45'
Na úvod vlastního oslavení vyhazují hosté puk ze třetiny, po vyhraném vhazování před Hartem.
05:36'
Vyloučení v týmu Philadelphia Flyers (Scott Laughton – 2 min., hákování).
04:53'
To již neplatí, Anthony DeAngelo je prvním domácím střelcem, Hart vyráží.
04:38'
Letci mají mnohem lepší vstup do zápasu, než domácí, kteří ještě na branku soupeře nevystřelili.
04:16'
Puk míří za branku Letců, není to zakázané uvolnění, oba týmy musí dál hrát.
03:39'
Sean Couturier (Philadelphia) vypálil pohotově z mezikruží, Lundqvist lapačkou vyráží nad branku.
03:29'
Henrik Lundqvist (NY Rangers) má puk ve své lapačce a přerušuje hru.
02:49'
Letci se dostávají do útočného pásma, Travis Konecny ale nedokázal vystřelit z pravé strany, dobrá práce bránícího Trouby.
01:52'
Hosté využívají přesilovou hru, když Henrik Lundqvist (NY Rangers) předvedl takový podivný zákrok, při střele od modré, puk se dostal před MATTA NISKANENA, který ho poslal do domácí branky. Asistence: Nicolas Aube-Kubel a Travis Sanheim.
00:56'
Marc Staal (NY Rangers) nepustil do třetiny soupeře a puk míří opět až ta branku Flyers.
00:37'
Jakub Voráček (Philadelphia) prověřil Lundqvista, ten vyráží a domácí dostávají puk ze třetiny.
00:23'
Vyloučení v týmu New York Rangers (Ryan Lindgren – 2 min., hákování).
00:01'

New York Rangers: H. Lundqvist (Georgijev) – Br. Smith, Trouba, M. Staal, DeAngelo, R. Lindgren, Fox – Di Giuseppe, Zibanejad, Bučněvič – Panarin, R. Strome, Fast – B. Howden, Chytil, Kakko – Lemieux, McKegg, J. Gauthier.

Philadelphia Flyers: Hart (Elliott) – Provorov, Niskanen, Sanheim, P. Myers, Hägg, Braun – Laughton, K. Hayes, Konecny – Giroux, Couturier, Voráček – J. van Riemsdyk, D. Grant, Pitlick – M. Raffl, N. Thompson, Aube-Kubel.

Rozhodčí: McCauley, Rooney – Knorr, Nagy.
Předpokládané sestavy:

New York Rangers: H. Lundqvist (Georgijev) – Br. Smith, Trouba, M. Staal, DeAngelo, R. Lindgren, Fox – Lemieux, Zibanejad, Bučněvič – Panarin, R. Strome, Fast – B. Howden, Chytil , Kakko – Di Giuseppe, McKegg, J. Gauthier.

Philadelphia Flyers: Hart (Elliott) – Provorov, Niskanen, Sanheim, P. Myers, Hägg, Braun – Giroux, Couturier, Voráček – Laughton, K. Hayes, Konecny – J. van Riemsdyk, D. Grant, Pitlick – M. Raffl, N. Thompson, Aube-Kubel.
PHILADELPHIE FLYERS
Jak už zmíněno, Letce čeká v Madison Square Garden doslova oblíbený soupeř, s nímž si v posledním ligovém kole doma poradil celkem snadno 5:2. V tomto utkání se zaskvěl hned čtyřmi body Jakub Voráček, který se tak dostal v klubovém hodnocení, s 50. body, na třetí místo, před Girouxe (49) a za dvojici Couturier (57), Konecny (58). Nicméně půjde o třeskutý souboj, neboť se v něm utkají dva týmy s nejlepší formou z posledních pěti kol, v nichž Letci ani jednou neprohráli, Jezdci prohráli jen zmiňovaný duel posledního kola.
NEW YORK RANGERS
Jezdcům jde o hodně, na svém ledě si nemohou dovolit ztrácet body. Díky skvělým únorovým výsledkům (a také výsledkům ze závěru ledna), se dostali ve Východní konferenci do hry o play off. Vzhledem k vyrovnanosti konference se tak každý bod počítá a při další dobré sérii výsledků se mohou Jezdci dostat i do horních pater. V duelu s Philadelphií je ale nečeká lehká práce, neboť právě s Letci prohráli v posledním ligovém duelu jasně 2:5 a touto porážkou tak skončila parádní pětizápasová série výher. Navíc Philadelphii porazil NY Rangers v této sezóně pouze jednou, v dalších třech vzájemných duelech Jezdci prohráli.
Vítejte u online přenosu hokejového utkání základní části NHL, v němž NEW YORK RANGERS přivítá na svém ledě PHILADELPHII FLYERS.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:25.