NHL - Základní část -  ONLINE PŘENOS -  Toronto : Florida - 4. února 2020   01:00

Toronto
Toronto
23:21' Tavares (Marner, Barrie) • 39:05' W. Nylander (Kapanen, A. Johnsson) • 40:38' Matthews (Hyman, Marner)
3:5
(0:1, 2:0, 1:4)
Florida
Florida
11:30' Pysyk  (Matheson, Malgin) • 42:20' Pysyk  (Matheson, Brown) • 43:18' Huberdeau  (Dadonov, Hoffman) • 50:13' Hoffman  (Ekblad, Matheson) • 59:13' Pysyk
Toronto
Andersen (21. Hutchinson) – Barrie, Dermott, Holl, Muzzin, Ceci, Sandin – Marner, Matthews, Hyman – W. Nylander, Tavares, Kerfoot – Kapanen, Engvall, A. Johnsson – Spezza, F. Gauthier, Moore.
McIsaac, Hebert – Knorr, Flemington
Scotiabank Arena, Toronto
19 156 diváků
Florida

Z mé strany je to vše! Děkuji Vám za pozornost a těším se u sledování dalších přenosů. Pěkný den!
Ještě doplním, že dnešní duel sledovalo 19 156 diváků.
Československá stopa v utkání:

Do dnešního souboje nezasáhl nikdo z českých a slovenských hokejistů.
Tři hvězdy utkání:
1. Mark Pysyk (FLA) 3+0
2. Mike Hoffman (FLA) 1+1
3. Michael Matheson (FLA) 0+3
Střely na branku: 35 – 22
Je konec! Florida předvedla ve třetí třetině parádní obrat a vítězí na ledě Toronta 5:3. Domácí celek přitom v úvodu třetí části odskočil gólem Austona Matthewse na rozdíl dvou branek. Za Floridu ale rychle snížil Mark Pysyk a o další minutu později vyrovnal v přesilové hře Jonathan Huberdeau! Domácí hokejisté v tu chvíli úplně vypadli z tempa a museli se bránit. Deset minut před koncem poslal hostující celek do vedení Mike Hoffman! Toronto pak vrhlo všechny síly do útoku, pokusilo se o hru bez brankáře, ale tu potrestal gólem do prázdné branky Mark Pysyk, který dovršil hattrick.
59:13'
Florida právě vstřelila branku!
Je rozhodnuto! Florida totiž přidává gól do prázdné branky! MARK PYSYK obral o kotouč jednoho z obránců, který jej ještě fauloval, ale Pysyk dopravil puk do sítě a završil dnešní hattrick! Bez asistence.
59:05'
Do vyložené šance se dostal Auston Matthews, který střílel z pravé kruhu, jenže nedokázal zamířit do horního rohu!
58:42'
Hutchinson už je na střídačce a Toronto zkouší vyrovnat v šesti bruslařích na ledě!
58:21'
Domácí trenér si vyžádal oddechový čas!
58:21'
Dadonov získal puk za brankou Toronta, jenže přihrávkou z otočky nenašel Trochecka v dobré střelecké pozici. Hutchinson pobídku zastavil holí a přikryl puk lapačkou.
58:00'
Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny!
57:40'
Ekblad přišel v souboji v rohu obranného pásma o rukavici. Hostující obránce se ale bleskově vrátil do boje o kotouč, který procedil do středního pásma.
57:05'
Mike Hoffman protečoval vyhození ven z obranného pásma až do pásma útočného. Hokejisté Floridy poté okamžitě vyrazili střídat. Čerstvé síly posílá na led i domácí trenér.
56:38'
Frank Vatrano skvěle napadal rozehrávku Toronta v jeho obranném pásmu a dostal soupeře pod tlak. Hokejisté Floridy pokračují ve skvělém pohybu i v závěru duelu.
56:05'
Marner vymyslel krásnou přihrávku mezi kruhy, jenže nikdo v modrém dresu nepochopil jeho úmysl a kotouč prosvištěl až k mantinelu.
55:26'
Mitchell Marner s vypětím všech sil udržel kotouč v útočném pásmu, předal jej Barriemu, jehož dělovku Bobrovskij dobře viděl a připsal si snadný zákrok.
55:03'
Aaron Ekblad nahodil kotouč směrem dopředu, jenže jeden z jeho spoluhráčů nebyl dostatečně trpělivý a projel do ofsajdu. Vhazuje se ve středním pásmu.
54:28'
Po další přetlačované ve středním pásmu vyletěl kotouč na střídačku Toronta. Domácí kouč zachoval dobrou náladu a hodil puk do hlediště šťastnému fanouškovi.
54:05'
Mike Hoffman střílel od modré čáry, jenže jeho pokus skončil vedle branky. Hosté ale drží kotouč daleko od své klece, což je přesně to, co nyní potřebují.
53:28'
Anton Strålman se obětavým pádem pod nohy rozjetého soupeře postaral a vypíchnutí kotouče ven z obranného pásma. Florida může vystřídat.
53:02'
Marner poslal z pravé strany útočného pásma prudkou přihrávku před branku Floridy, ale Bobrovskij si s jeho pobídkou poradil a schoval puk do lapačky.
52:30'
Trocheck projel do útočného pásma a střelou z ostrého úhlu pozdravil domácího brankáře. Hutchinson raději schoval puk do lapačky a přerušil hru. Vhazuje se po jeho levici.
52:10'
Bobrovskij vyjel za svou branku, kde si zpracoval odražený kotouč a poslal jej bekhendem mimo dosah hokejistů Toronta. Florida nadále hraje na kotouči.
51:28'
Anton Strålman střílel od modré čáry, nicméně jeho pobídka zápěstím prosvištěla kolem levé tyče domácí branky. Florida ale kontroluje dění na ledové ploše.
51:11'
Toronto je po další brance Floridy pořádně zaskočené. Domácí celek se nemůže dostat do útočného pásma. Prudká pobídka skončila jen na zakázaném uvolnění.
50:13'
Florida otáčí vývoj dnešního souboje a dostává se do vedení! Aaron Ekblad střílel od modré čáry, ale jeho pokus minul branku. Kotouč se od zadního mantinelu odrazil do prostoru, kde číhal MIKE HOFFMAN, který se štěstím překonal brankáře! Asistence: Aaron Ekblad, Michael Matheson.
50:02'
Do konce základní hrací doby zbývá posledních deset minut. Trocheck poslal prudkou pobídku do útočného pásma, ale Ceci se stačil vráti a odehrál puk do bezpečí.
49:28'
Trevor Moore projel po levém křídle do útočného pásma, jenže jeho bekhendová pobídka skončila na hokejce obránce soupeře.
49:10'
Hoffman napadal rozehrávku Toronta v jeho obranném pásmu. Domácí obránci si s jeho přítomností bez problémů poradili a dokázali rozehrát.
48:31'
48:06'
Auston Matthews dostal přihrávku do vynikající pozice před brankou, snažil se mířit do odkryté části branky, ale orazítkoval tyčku! Florida měla velkou kliku.
47:45'
Nylander střílel od modré čáry, jenže jeho ránu zastavila brusle dobře postaveného hráče v bílém dresu Floridy. Toronto ale drží pásmo.
47:15'
Domácí celek se zatím nemůže dostat do útočného pásma. Florida vystavěla na modré čáře pevný defenzivní val a nedává domácím moc prostoru.
46:50'
Denis Malgin vybojoval puk v obranném pásmu a bez váhání jej poslal přes všechny čáry za branku domácího mužstva. Toronto musí rozjet novou akci.
46:31'
Toronto si zahraje další přesilovku. Mike Hoffman dostává dvě minuty za podrážení.
45:23'
Auston Matthews byl příliš netrpělivý a vlétl do útočného pásma ještě před kotoučem. Postavení mimo hru, vhazuje se ve středním pásmu.
45:00'
Toronto nyní uklidňuje rozehrávku v obranném pásmu. Hokejisté Floridy jsou ale po vyrovnání pořádně nabuzení a napadají rozehrávku Toronta hodně vysoko.
44:30'
Kapanen si najel na prudkou přihrávku před branku a nebezpečně tečoval prudké nahození. Hostující brankář Bobrovskij vytáhl reflexivní zákrok.
43:18'
Florida bleskově využívá přesilovou hru a vyrovnává stav dnešního utkání! Hned po vyhraném vhazování získal kotouč jeden z hráčů v bílém, který poslal puk před branku a JONATHAN HUBERDEAU už měl snadnou práci! Asistence: Jevgenij Dadonov, Mike Hoffman.
43:12'
Florida si zahraje přesilovku. Dvě minuty za hákování dostává Marner.
43:09'
Trocheck mohl vyrovnat! Hostující útočník se v útočném pásmu dokázal uvolnit, ale jeho forhendovou ránu z ostrého úhlu vyrazil brankáře betonem!
42:20'
Tak jsem to zakřikl! Florida dokázala bleskově snížit na rozdíl jediné branky! Domácí hráči chybovali při rozehrávce v obranném pásmu, přenechali kotouč soupeře a MARK PYSYK dorazil odražený puk do sítě! Asistence: Michael Matheson, Josh Brown.
42:05'
Florida je v úvodu třetí třetiny pořádně zaskočená. Hostující celek se není schopen dostat do útočného pásma nějakou kloudnou kombinací.
41:30'
Rozhodčí musel přerušit hru. Domácí obrana totiž srazila zakončení Aarona Ekblada do ochranné sítě. Vhazuje se před klecí domácího Toronta.
41:12'
Brett Connolly dostal přihrávku za branku Toronta, odkud poslal bekhendovou pobídku mezi kruhy, jenže domácí obrana si jeho přihrávku pohlídala.
40:38'
Toronto právě vstřelilo branku!
Toronto hned v úvodu třetí třetiny přidává svou třetí branku a odskakuje na rozdíl dvou branek! Hyman dostal přihrávku do útočného pásma, bekhendem poslal kotouč před branku a AUSTON MATTHEWS jej zametl do sítě! Asitence: Zach Hyman, Mitchell Marner.
40:10'
Toronto uspělo na úvodním vhazování třetí třetiny a ihned se vydalo do útoku. William Nylander měl ke kotouči a dva kroky dále než obránce v bílém.
40:01'
Další třetina začne přibližně v 2:49
Střely na branku: 27 – 11
Druhá část dnešního souboje končí! Domácímu Toronto se během prostřední periody podařilo obrátit nepříznivý výsledek! O vyrovnání se během přesilové hry postaral John Tavares. Kanadský celek byl nadále mnohem aktivnější a Bobrovskij musel vytáhnout několik zákroků. V závěru třetiny hrálo Toronto další přesilovku, během které Bobrovskij opět držel Floridu ve hře. Pár sekund po skončení početní převahy však poslal Toronto do vedení William Nylander. Po čtyřiceti minutách platí stav 2:1.
40:00'
39:05'
Toronto sice nedokázalo využít přesilovou hru, ale krátce po jejím skončení se dostává do vedení! Domácí celek se totiž udržel v útočném pásmu. WILLIAM NYLANDER se zaparkoval před brankou Floridy a parádní tečí překonal brankáře! Asistence: Kasperi Kapanen, Andreas Johnsson.
39:03'
38:35'
Nylander dostal přihrávku na modrou čáru, odkud bez váhání vyslal tvrdou střelu příklepem, jenže jeho dělovka prolétla kolem levé tyčky. Toronto drží pásmo.
38:05'
Bobrovskij se musel pořádně ohánět, ale nakonec dokázal poskakující kotouč odehrát ven z brankoviště! Toronto však v přesilovce znovu pořádně hrozí!
37:18'
Nylander si sjel na skrytou přihrávku před branku soupeře, krásně se otočil, ale Bobrovskij jeho ránu z těsné blízkosti schoval do lapačky!
37:03'
Domácí Toronto si zahraje další přesilovku. Dvouminutový trest za sekání dostává Jayce Hawryluk.
36:29'
Hned dva hráči v bílém dresu se nebezpečně srazili na útočné modré čáře. Zejména Malgin o příjezdu svého spoluhráče vůbec nevěděl a dopadl na led hodně ošklivě.
36:08'
Kasperi Kapanen napadal rozehrávku soupeře v jeho obranném pásmu. Domácí hráč dostal pod tlak oba zadáky, ale ke kotouči se nakonec nedostal.
35:31'
Domácí brankář vyjel za svou klec, kde zastavil prudké nahození po hrazení. Gólman Toronta následně rozehrál na dobře postaveného Ceciho.
35:05'
Nylander ve velké rychlosti roztáhl hru na levou stranu a následně si najel na přihrávku do útočného pásma. Domácí útočník střílel bekhendem, ale Bobrovskij našel puk v lapačce.
34:35'
Jevgenij Dadonov projel do útočného pásma, kde rychle zamíchal kotoučem, ale jeho zakončení zápěstím skončilo na brusli prvního obránce.
34:06'
Po delší době se do útoku vydala také Florida. Denis Malgin projel přes modrou čáru po pravém křídle, ale jeho zakončení přizvedl obránce do ochranné sítě.
33:50'
Aaron Ekblad se v obranném pásmu zmocnil odraženého kotouče, jenže jej nedokázal odehrát a Auston Matthews následně zakončil forhendem. Ani jeho rána nemířila mezi tři tyče.
33:12'
Frédérik Gauthier se dral do útočného pásma, jenže si vybral nejobtížnější cestu. Domácí hráč se dral lesem obránců Floridy, kteří mu odehráli puk od čepele.
32:31'
Travis Dermott dostal prostor u levého mantinelu, jenže si nepotykal se zpracováním a kotouč mu od čepele uskočil k prvnímu obránci v bílém dresu.
32:04'
Jason Spezza se dostal do samostatného úniku, který se pokusil zakončit bekhendem, ale přizvedl kotouč až nad břevno branky Floridy!
31:32'
Tavares si počkal na krásnou přihrávku zadovkou, jenže prováhal optimální moment pro zakončení a příklepem následně vůbec netrefil branku Floridy.
31:05'
Tyson Barrie si dal pozor na dotírajícího soupeře a odehrál kotouč odrazem o mantinel do středního pásma. Toronto pokračuje v aktivním přístupu ke druhé části.
30:23'
Auston Matthews střílel z velmi dobré pozice, ale Bobrovskij zatím drží Floridu nad vodou. Hostující brankář předvedl další jistý zákrok. Vhazuje se po jeho pravici.
30:10'
Dadonov projel do útočného pásma za odraženým kotoučem, jenže nikdo v bílém dresu Floridy jeho akci nepodpořil a osamocený útočník rychle přišel o puk.
29:28'
Zach Hyman dostal krásnou přihrávku na levý kruh, kde měl dostatek času na zamíření, jenže jeho střela zápěstím prosvištěla nad horní tyčkou.
29:05'
Tyson Barrie uspěl v přetlačované za brankou domácího celku a znovu vybojoval puk pro rozjeté Toronto. Kanadský celek je ve druhé části jasně lepším týmem.
28:35'
Florida se v posledních minutách pouze brání. Další skákavé vyhození nakonec neskončilo až na zakázaném uvolnění. Toronto může pokračovat ve hře.
28:10'
Jason Spezza nahodil puk obloučkem do středního pásma, kde si jeho pobídku zpracoval Andreas Johnsson, ale druhý jmenovaný se až do zakončení nedostal.
27:38'
Frank Vatrano si sjel na prudkou přihrávku do jízdy, prosmýkl se do útočného pásma, jenže jeho zakončení od mantinelu prolétlo kolem vzdálenější tyčky.
27:10'
Právě Nylander ustál bruslařský obrat na útočné modré čáře a z otočky přihrál před branku Floridy. Na jeho pobídku nedosáhl nikdo v modrém dresu.
26:38'
William Nylander se vrátil do obranného pásma, kde vypomohl svým spoluhráčům v zisku kotouče a následným založením další útočné akce.
26:07'
Pierre Engvall projel po pravém křídle do útočného pásma, kde si přehodil puk na forhend, ale jeho zakončení skončilo na betonu hostujícího brankáře.
25:20'
Také domácí brankář si nyní musel sáhnout na kotouč. Hutchinson se musel zapojit do rozehrávky, ale jeho pobídka skončila u hráčů Floridy.
25:02'
Další rodící se akci Toronta zastavuje postavení mimo hru. Příliš netrpělivý byl při přechodu do útočného pásma John Tavares. Vhazuje se ve středním pásmu.
24:41'
Bobrovskij musel znovu zasahovat! Hostující brankář si poradil také s Ceciho ránou od modré čáry a hřbetem lapačky poslal kotouč mimo branku.
24:10'
Toronto je po vstřelení vyrovnávací branky na koni a pokračuje v aktivním útočení. Nylander pálil z levé strany útočného pásma, ale jeho rána příklepem byla nepřesná.
23:21'
Je vyrovnáno! Toronto nakonec dokázalo zužitkovat přesilovou hru a dotahuje krok! Hráči v modrém se usadili v útočném pásmu. Střelu z levého kruhu chytře tečoval JOHN TAVARES a od jeho hokejky zapadl puk do sítě! Asistence: Mitchell Marner, Tyson Barrie.
23:00'
Kanadskému celku se zatím vůbec nedaří přesilovková kombinace. Nepřesná přihrávka prolétla za modrou čáru a Toronto muselo vyklidit pásmo.
22:22'
Toronto si zahraje svou první přesilovku. Dvě minuty za podrážení dostává Matheson.
22:04'
Nylander se hnal do samostatného úniku, ale skvělou rychlost vyvinul Aaron Ekblad, který jej dokázal obrat o kotouč. Domácí pokračují v trápení.
21:36'
Nylander se u mantinelu dostal k odraženému puku a také pohotově vyzkoušel pozornost hostujícího brankáře. Bobrovskij znovu zasáhl lapačkou.
21:20'
John Tavares dostal přihrávku na pravou stranu útočného pásma, odkud pohotově zakončoval forhendem, ale jeho pokus ukryl hostující brankář do lapačky.
20:37'
Kasperi Kapanen si sjel na přihrávku před branku Floridy, jenže zakončení forhendem se mu vůbec nepovedlo a kotouč se mu svezl po čepeli.
20:01'
Toronto uspělo na úvodním vhazování druhé třetiny. Hráči v modrém se ihned vydali do útoku, ale přechod do útočného pásma byl hodně kostrbatý.
20:01'
Další třetina začne přibližně v 1:57.
Střely na branku: 15 – 8
První třetina končí! Domácí Toronto vlétlo do dnešního souboje opravdu aktivně a v polovině úvodní periody vedlo na počet střel výsledkem 9:0. Ani jedno ze zakončení hráčů v modrém se však neujalo. Bobrovskij totiž dokázal vytáhnout několik parádních zákroků. Naopak Florida udeřila ze své první šance, když se prosadil Mark Pysyk! Hosté poté hráli přesilovku, ale druhou branku už během první části nepřidali. Do kabin se proto jde za stavu 0:1.
20:00'
19:28'
Jake Muzzin dostal přihrávku na modrou čáru, jenže při zpracování si musel pomoci přikopnutím bruslí a puk mu uskočil mimo dobrou pozici pro střelu.
19:00'
Probíhá poslední minuta první třetiny!
18:26'
Hokejisté Floridy se ve dvou hnali na branku Toronta. Přihrávku mezi kruhy dostal Vatrano, ale obránce mu na poslední chvíli zamezil přizvednutím hole v zakončení.
18:12'
Mike Hoffman vypíchl hráčům Toronta kotouč při zdlouhavé rozehrávce, jenže dojel puk až někde u mantinelu a už nedostal prostor pro nebezpečné zakončení.
17:38'
Jonathan Huberdeau vyslal prudkou přihrávku na levé křídlo, jenže Colton Sceviour si nepotykal se zpracováním a puk mu od čepele uskočil k mantinelu.
17:10'
Keith Yandle chtěl pálit od modré čáry, ale všiml si vystupujícího soupeře a musel raději vyklidit útočné pásmo. Florida využila slabší pasáž k vystřídání.
16:35'
Mark Pysyk vybojoval puk v rohu útočného pásma, nicméně jeho bekhendová pobídka skončila na holi prvního obránce v modrém dresu Toronta.
16:05'
Ekblad vybojoval před vlastní brankou odražený kotouč a obloučkem jej vyhodil do středního pásma. Hosté si v obranném pásmu nechcou komplikovat život.
15:28'
Mitchell Marner nedokázal odehrát kotouč z nebezpečného prostoru před domácí brankou a Florida dokázala udržet útočné pásmo. Hosté v posledních minutách ožili.
15:05'
John Tavares se po pravém křídle prosmýkl do útočného pásma, přehodil si puk na bekhend, nicméně jeho zakončení skončilo v lapačce brankáře.
14:38'
Hoffman střílel z dobré pozice od mantinelu, jenže jeho nahození nemířilo mezi tři tyče. Toronto získalo odražený kotouč a po delší době se může vydat vpřed.
14:21'
13:44'
Znovu se hráčům kanadského celku podařilo vyhodit kotouč přes všechny čáry a unavené kvarteto domácích hráčů míří na střídačku. Čerstvé síly posílá na led i hostující kouč.
13:20'
Florida se zatím během přesilovky nemůže udržet v útočném pásmu. Domácí hráči skvěle napadají přesilovkovou kombinaci a dokážou vykrývat prostor.
12:21'
Florida si zahraje první přesilovku. Dvě minuty za vysokou hůl dostává John Tavares.
12:10'
Trocheck projel po pravém křídle do útočného pásma, ale jeden z domácích hráčů jej ostrým hitem na modré čáře poslal na hrazení.
11:30'
Neskutečné! Florida dokázala udeřit ze své první střely na branku! Přihrávku do prostoru mezi kruhy dostal MARK PYSYK, který dostal kousek prostoru a pohotovou střelou překonal bezmocného brankáře! Asistence: Michael Matheson, Denis Malgin.
11:06'
Hyman dostal přihrávku do jízdy, dostal se do útočného pásma, jenže ve velké rychlosti už nedokázal dotáhnout sebevědomou otočku do zakončení.
10:26'
Kanadskému celku se vůbec nepovedl přechod do útočného pásma a akci Toronta zastavuje postavení mimo hru. Vhazovat se bude ve středním pásmu. Florida po takřka jedenácti odehraných minutách stále čeká na svou první střelu mezi tři tyče.
10:03'
Bobrovskij předvedl další vynikajícího zákrok! Andreas Johnsson projel středem ledové plochy až před branku Floridy a snažil se zakončit pod betonem. Hostující brankář ale těžký moment ustál.
09:31'
Právě Kerfoot si sjel na přihrávku na levý kruh a pohotově zakončoval do protipohybu hostujícího brankáře! Bobrovskij jeho pokus vykopl špičkou betonu!
09:12'
Alexander Kerfoot dostal prostor na levé straně a poslal svižnou přihrávku na útočnou modrou čáru. Rozjetý Tavares jeho pobídku protečoval jen do rohu třetiny.
08:22'
Justin Holl se na modré čáře opřel do skákavého kotouče, jenže zakončení nebylo zrovna nebezpečné. Hned první obránce Floridy jeho pokus srazil k hrazení.
08:05'
Florida se pokusila zaútočit po pravém křídle, ale na modré čáře kraloval jeden z domácích obránců, který znovu vybojoval kotouč pro aktivní Toronto.
07:29'
Také Cody Ceci zkoušel překvapit hostujícího brankáře zakončením z ostrého úhlu. Bobrovskij si pohlídal mezírku mezi tyčkou a ramenem a nepustil puk za svá záda.
07:10'
Kasperi Kapanen dojel odražený kotouč v rohu útočného pásma, zadovkou přihrál na pravý kruh, ale Zach Hyman pohotovou střelou trefil jen brankáře.
06:35'
Jason Spezza dostal přihrávku do jízdy do středního pásma, jenže zkušený útočník si nepotykal se zpracováním a puk mu uskočil od čepele k obránci.
06:08'
Mike Hoffman zavezl puk na útočnou modrou čáru, odkud jej poslal za branku na Vatrana, ale druhý jmenovaný už mu z těžké pozice přihrávku neoplatil.
05:40'
Další zakázané uvolnění Floridy. Hostujícímu celku se vstup do dnešního souboje vůbec nepovedl. Hráči v bílém jsou všude o krok později a brání se jen za cenu dlouhých vyhození.
05:15'
Zach Hyman se z levého křídla snažil natlačit před branku Floridy, ale Aaron Ekblad jej skvělou poziční hrou poslal na hrazení. Toronto ale drží kotouč.
04:38'
Jevgenij Dadonov si sjel na prostrčení do útočného pásma, ale musel zakončovat bekhendem z ostrého úhlu a vůbec nezamířil mezi tři tyče.
04:10'
William Nylander střílel z otočky na modré čáře. Bobrovskij měl čistý výhled a vytáhl povedený zákrok pravým betonem. Toronto stále drží útočné pásmo.
03:47'
Až nyní se poprvé v utkání přerušuje hra. Florida se ocitla pod obrovským tlakem domácího cellu a Panteři si pomohli jen vyhozením puku na zakázané uvolnění.
03:29'
Mitchell Marner si sjel na přihrávku z rohu útočného pásma na pravý kruh a pohotově zakončil zápěstím. Jeho ránu dokázal Bobrovskij vyrazit levým betonem.
02:55'
Nylander dostal prudkou přihrávku do středního pásma, ale protečoval kotouč pouze za branku soupeře, kde v souboji uspěl jeden z obránců v bílém.
02:20'
Až nyní se Florida poprvé vydala do útoku. Akci vedená po levém křídle ale neměla dlouhého trvání. Domácí zadáci se totiž dokázali rychle vrátit.
01:48'
Pierre Engvall se před brankou soupeře natahoval po odraženém kotouči, ale jeho reakce nebyla dostatečně rychlá a kotouč mu uskočil mimo dosah hole.
01:18'
Florida se musela znovu pomoci vyhozením do útočného pásma. Domácí zadáci sebrali odražený kotouč a okamžitě otočili směr hry. Panthers se musí bránit.
00:38'
Travis Dermott rozjel další útok z obranného pásma Toronta. Domácí celek je v úvodu první části aktivnější, ale Nylander se neprosmýkl přes modrou čáru.
00:10'
Domácí Toronto uspělo na úvodním vhazování dnešního souboje. Kanadský celek se ihned vydal do útoku, ale nahození za branku soupeře získala obrana Panthers.
00:01'
Oba týmy už jsou na ledě. Toronto bude hrát v modrém, zatímco Florida oblékne bílou sadu dresů.
Jak už je za oceánem zvykem, začne dnešní duel o několik minut později.
Předpokládané sestavy:

Toronto Maple Leafs: Andersen (Hutchinson) – Barrie, Dermott, Holl, Muzzin, Ceci, Sandin – Marner, Matthews, Hyman – W. Nylander, Tavares, Kerfoot – Kapanen, Engvall, A. Johnsson – Spezza, F. Gauthier, Moore.

Florida Panthers: Bobrovskij (Montembeault) – Ekblad, Matheson, Strålman, Pysyk, Brown, Yandle – Dadonov, Trocheck, Huberdeau – Acciari, B. Boyle, Connolly – Hoffman, Toninato, Vatrano – Malgin, Hawryluk, Sceviour.

Rozhodčí: McIsaac, Hebert – Knorr, Flemington.
Češi a Slováci

Martin Marinčin (TOR) – 18 zápasů, 0 gólů, 0 asistencí
Vzájemný souboj

Dnešní soupeři se spolu utkali v polovině ledna. Florida doma po obrovské přestřelce zvítězila vysoko 8:4.
Toronto Maple Leafs

Domácí Toronto je na tom o něco lépe. Kanadský celek totiž zatím odehrál padesát dva zápasů a vybojoval v nich šedesát tři bodů. S tímto ziskem patří Torontu sedmá pozice Východní konference. Na svého dnešního soupeře má k dobru ale pouhé dva body a o play-off ještě bude muset bojovat. V posledním duelu na domácím ledě přehrálo Toronto výsledkem 2:1 v prodloužení Ottawu.
Florida Panthers

Hostující Florida zatím sehrála padesát zápasů a vybojovala v nich šedesát jedna bodů. S tímto ziskem patří Panterům desátá pozice Východní konference. Na osmou Carolinu ale ztrácí jen dva body. Florida navíc odehrála o dva zápasy méně. V posledním duelu ale poznala po šesti zápasech hořkost porážky, když schytala debakl 0:4 na ledě Montrealu Canadiens.
Dobrý den všem fanynkám a fanouškům ledního hokeje! Vítejte u sledování textového přenosu z utkání NHL mezi Torontem Maple Leafs a Floridou Panthers. Duel začíná hodinu po půlnoci.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 01:00.