NHL - Základní část -  ONLINE PŘENOS -  Vancouver : Colorado - 7. března 2020   04:00

Vancouver
Vancouver
01:22' Stecher (J. T. Miller, Edler) • 12:29' J. T. Miller (E. Pettersson, Toffoli) • 22:12' MacEwen  • 32:17' Roussel (Gaudette, Fantenberg) • 56:43' MacEwen (Roussel, Gaudette) • 57:24' Pearson (Eriksson, Ch. Tanev)
6:3
(2:1, 2:2, 2:0)
Colorado
Colorado
13:17' E. Johnson  (MacKinnon, Landeskog) • 23:23' Landeskog  (MacKinnon, E. Johnson) • 28:04' Ničuškin  (Nieto)

Zblokované střely 22:19
Ve třetí třetině dokázal domácí celek rozhodnout o své výhře, Zack MacEwen v tomto zápase vstřelil dvě branky. Pavel Francouz porážce svého týmu nezabránil, a tak Colorado po dlouhé době nezískalo ani bod.
59:36'
Vyloučení v týmu Vancouver Canucks (Zack MacEwen – 2 min., hákování).
59:00'
Oznámena byla poslední minuta hry v tomto zápase.
58:47'
Tyler Toffoli (Vancouver) to zkoušel individuálně, ale do zakončení se propracovat nedokázal.
58:27'
Nyní už se v poklidném tempu dohrává zápas, sledujeme klidnější pasáž hry. Domácí míří za výhrou.
57:24'
Vancouver právě vstřelil branku!
Domácí rázem vedou o tři góly, kotouč do prázdné branky poslal ze středního pásma TANNER PEARSON. Asistence: Loui Eriksson a Christopher Tanev.
57:10'
Hosté hrají bez brankáře.
56:43'
Důležitý krok nyní udělal domácí celek k výhře v tomto zápase. ZACK MACEWEN dostal přihrávku před branku, a tak rychlou střelou do horní části branky navyšuje domácí vedení. Asistence: Antoine Roussel a Adam Gaudette.
56:35'
Adam Gaudette (Vancouver) chtěl přihrávat, ale neuspěl.
56:10'
Bo Horvat (Vancouver) pálil z dobré pozice, jeho rána končí nad brankou, Pavel Francouz zasahovat nemusel.
55:47'
Colorado se zbytky svých sil snaží vložit do útočných akcí.
55:26'
Tyler Myers (Vancouver) se výborně položil na led a soupeři zblokoval možnost přihrávky na volného hráče.
55:01'
Dostáváme se do finální fáze hry ve třetí třetině, zatím domácí celek vede o jednu branku a mám momentálně k výhře blíže.
54:05'
Nathan MacKinnon (Colorado) to zkoušel individuálně, následně minul také Matt Nieto. Ani jeden z hráčů Colorada nedokázal kotouč dostat do branky.
53:48'
Gabriel Landeskog hledal přihrávkou od mantinelu spoluhráče před brankou, ale pas postrádal přesnost.
53:18'
Mnoho šancí momentálně k vidění není, sledujeme klidnější pasáž hry.
52:10'
Kotouč vypadl z hrací plochy, vhazovat se bude v obranném pásmu domácích.
51:55'
Ryan Graves (Colorado) pálil od modré čáry jako správný obránce, pálil mimo.
51:23'
Gabriel Landeskog se dostal do dobré střelecké pozice, ale z bezprostřední blízkosti pálil vysoko nad. Valerij Ničuškin následně znovu neuspěl v souboji s brankářem.
51:06'
Mnoho šancí při této horní situaci zatím nevidíme.
50:48'
Sledujeme tedy hru čtyři na čtyři.
50:42'
Vyloučení v týmu Colorado Avalanche (Vladislav Naměstnikov – 2 min., hrubost).
Vyloučení v týmu Vancouver Canucks (Christopher Tanev – 2 min., hrubost).
50:25'
Thatcher Demko (Vancouver) si s první střelou dokázal poradit. Následně se strhla potyčka.
50:01'
Dostáváme se do druhé poloviny hry ve třetí třetině.
49:24'
Mnoho šancí momentálně k vidění není, sledujeme klidnější pasáž hry, ani jeden celek se nemůže stabilněji dostat do útočného pásma.
48:49'
Ránu od modré čáry kryje domácí brankář, a tak přerušuje hru.
48:33'
47:46'
Thatcher Demko (Vancouver) předvedl jistý zákrok, následně byla rána Avalanche zblokovaná.
47:07'
Colorado se usadilo v útočném pásmu, Gabriel Landeskog pálil z dobré pozice, Thatcher Demko (Vancouver) byl připravený.
46:33'
Vyloučení v týmu Vancouver Canucks (Alexander Edler – 2 min., držení).
46:09'
Stejný prohřešek na druhé straně. Buly před brankou Pavla Francouze.
45:56'
Zakázané uvolnění znamená, že se bude vhazovat před brankou Vancouveru. Ten zatím vede o jednu branku.
45:30'
Hosté hrají v plném počtu.
44:47'
Antoine Roussel (Vancouver) pálil z dobré pozice, kotouč mu sjel po holi, a tak nedokázal zakončit.
44:24'
Colorado vyhazuje přes všechny čáry.
44:11'
Hráči Colorada utěsnili všechny mezírky před brankou, hra je přerušena.
44:00'
Domácí celek se nyní usadil v útočném pásmu, kde se pokouší něco vymyslet.
43:38'
Hosté hrají ve čtyřech, Erik Johnson se vrací do hry.
43:26'
14 sekund budou hrát domácí přesilovku pět na tři.
43:26'
Vyloučení v týmu Colorado Avalanche (Vladislav Naměstnikov – 2 min., držení hole).
43:06'
Pavel Francouz nyní své spoluhráče podržel, Tyler Toffoli (Vancouver) si vybruslil před branku a po rychlém výjezdu zakončoval.
42:50'
Hostující brankář zatím zasahovat nemusel proti větší šanci.
42:30'
Přesilovku sice hraje domácí celek, ale nemůže se stabilněji dostat do útočného pásma.
41:38'
Vyloučení v týmu Colorado Avalanche (Erik Johnson – 2 min., sekání).
41:38'
Pavel Francouz (Colorado) kryje kotouč, bude se vylučovat.
40:56'
Sledujeme klidnější úvod třetí třetiny, ani jeden celek se nyní nemůže stabilněji dostat do útoku.
40:01'
Celkem čtyři branky jsme viděli ve druhé třetině. Do dvoubrankového vedení poslal domácí Zack MacEwen. Za hosty pak Gabriel Landeskog a Valerij Ničuškin dokázali vyrovnat. Vancouver poslal zpět do vedení Antoine Roussel.
40:00'
39:39'
39:34'
Colorado dokázalo vyhodit do středního pásma.
39:22'
Jake Virtanen (Vancouver) vybojoval kotouč v útočném pásmu.
39:00'
Tanner Pearson (Vancouver) zakončoval, ale jeho rána byla zblokovaná. To už běží poslední minuta.
38:09'
Tyson Jost vyhazuje přes všechny čáry, a tak musí Quinn Hughes (Vancouver) až ke své brance, od které rozehrává.
37:56'
Domácí celek se usadil v útočném pásmu, kde se pokouší něco vymyslet.
37:39'
Vyloučení v týmu Colorado Avalanche (Matt Nieto – 2 min., hákování).
37:34'
Postavení mimo hru, vhazovat se bude ve středním pásmu.
37:16'
Oba týmy hrají v pěti.
37:00'
Tři minuty zbývají do konce druhé třetiny, Colorado vybojovalo kotouč, Mark Barberio (Colorado) dobře zapracoval.
36:40'
Ani jeden celek se nyní nemůže stabilněji usadit v útočném pásmu.
35:24'
Sledujeme nyní hru čtyři na čtyři, v tomto zápase vůbec poprvé.
35:16'
Vyloučení v týmu Vancouver Canucks (Tyler Myers – 2 min., vražení na hrazení).
Vyloučení v týmu Colorado Avalanche (Erik Johnson – 2 min., hrubost).
35:03'
Tyson Jost (Colorado) to zkoušel individuálně, ale byl faulovaný.
34:42'
Elias Pettersson (Vancouver) pálil od modré čáry, jeho pokus byl zblokovaný, gólman Lavin zasahovat nemusel.
34:15'
Zakázané uvolnění vrací hru před branku Colorada. Francouz musí být pozorný.
33:50'
Colorado se pokouší rychle odpovědět, ale Pierre-Édouard Bellemare, někdejší hráč Vegas, na dlouhou přihrávku nedosáhl.
33:20'
Poprvé v sezóně inkasoval Pavel Francouz ve dvou po sobě jdoucích zápasech čtyři a více branek.
32:17'
Domácí celek se dostává znovu do vedení, dobře to udělal ANTOINE ROUSSEL, kterého neubránil Tyson Jost, a tak mohl domácí hráč z prostoru před brankou zakončovat. Pavel Francouz s tímto nemohl vůbec nic dělat. Asistence: Adam Gaudette a Oscar Fantenberg.
31:59'
Pavel Francouz (Colorado) přerušuje hru, vhazovat se bude před jeho brankou.
31:38'
Domácí se dostali do střelecké pozice, ale dobře přečetl hru Pavel Francouz, který kotouč vyrazil.
31:20'
Nathan MacKinnon (Colorado) nedokázal kotouč zpracovat, a tak se směr hry otáčí.
30:31'
Pokračuje zápas po krátké přestávce, Gabriel Landeskog (Colorado) se dostal do šance, ale zakončit nedokázal.
30:31'
Komerční přestávka.
30:21'
Dostáváme se do druhé poloviny hry ve druhé třetině i zápase, nyní platí vyrovnaný stav.
29:35'
Christopher Tanev (Vancouver) pálil z dobré střelecké pozice, jeho pokus vyrazil český brankář.
28:04'
Colorado právě vstřelilo branku!
Rychle po vhazování se do útočného pásma dostal hostující celek a dokázal se prosadit. Colorado vyrovnává díky tvrdé přesné ráně, kterou vyslal VALERIJ NIČUŠKIN Asistence: Matt Nieto.
27:56'
27:16'
Elias Pettersson (Vancouver) pokoušel dostat hru do útočného pásma, což se mu však nepodařilo. Následně se však Canucks usadili v útočném pásmu. Rána od modré čáry byla zblokovaná.
26:54'
25:52'
Za stavu příznivějšího pro domácí pokračuje tento zápas dál.
25:45'
Colorado se dostalo do velké šance, Thatcher Demko si s první střelou poradil, dorážka pak byla nepřesná. V brance zůstal hostující hráč a ne puk.
25:23'
Ian Cole (Colorado) pálil jako obránce ze střední vzdálenosti, jeho projektil vyrazil nad branku.
24:31'
Pavel Francouz (Colorado) rozehrává od své branky, následně se jeho spoluhráči dostali do útočného pásma, ale střela byla nepřesná.
23:23'
Bleskově dokázal odpovědět hostující celek, výborně to udělal GABRIEL LANDESKOG. Měl puk před brankou, vyslal střelu ke vzdálenější tyčce, a tak prostřelil brankáře Canucks. Asistence: Nathan MacKinnon a Erik Johnson.
23:02'
Christopher Tanev pálil od modré čáry, jeho pokus kryje český brankář ve službách Colorada.
22:12'
Domácí celek navyšuje své vedení, výborně to udělal ZACK MACEWEN. Dostal se před branku, počkal si na první pohyb brankáře, a pak zakončoval. Pavel Francouz (Colorado) na kotouč nedosáhl. Bez asistence.
21:18'
J. T. Miller (Vancouver) se vrací za svou branku, odkud rozehrává. Následně to zkoušel Valerij Ničuškin (Colorado), ale neuspěl.
20:34'
Colorado rozehrává od své branky. Samuel Girard (Colorado) přišel o kotouč, a tak se tedy směr hry otáčí.
20:13'
Zápas pokračuje druhou třetinou, domácí do ní vstupují s jednobrankovým vedením.
20:01'
Troy Stecher poslal domácí celek do vedení, které navýšil J. T. Miller. Za hosty pak snížil po rychlé akci Erik Johnson. Vancouver vede 2:1.
20:00'
19:36'
Další špatná rozehrávka Canucks znamená zakázané uvolnění.
19:20'
Thatcher Demko (Vancouver) byl pozorný a dokázal si se střelou od modré čáry poradit.
19:00'
Oznámena byla poslední minuta hry v první třetině.
18:52'
Po zakázaném uvolnění se bude vhazovat v obranném pásmu Canucks. Špatná rozehrávka domcích.
18:30'
Obrázek hry je nyní stejný, hostující celek má převahu, domácí hokejisté se musí bránit.
18:22'
Valerij Ničuškin (Colorado) pálil z dobré pozice, domácí Thatcher Demko kryje kotouč.
18:07'
Hostující celek se usadil v útočném pásmu, kde se pokouší něco vymyslet.
17:56'
17:00'
Souboje o puk probíhají zejména v útočném pásmu, mnoho vyložených šancí momentálně k vidění není.
16:18'
Samuel Girard (Colorado) rozehrával od své branky, Pierre-Édouard Bellemare (Colorado) se dostal do útočného pásma. Matt Nieto (Colorado) pokračoval v akci, střela byla obranou Canucks zblokovaná.
15:46'
Tanner Pearson (Vancouver) pálil od modré čáry krátce poté, co se dostal do útočného pásma. Jeho zakončení bylo nepřesné.
15:13'
Mark Barberio (Colorado) byl volný před brankou, ale spoluhráči k němu nedokázali dostat kotouč.
15:01'
Dostáváme se do finální fáze hry v první třetině, Colorado po kontaktní brance pokračuje v aktivní hře, domácí hráči se musí bránit.
14:09'
13:17'
Hostující celek odpovídá rychle. ERIK JOHNSON dostal výbornou přihrávku od spoluhráče v útočném pásmu. Měl čas na zakončení,a tak poslal kotouč mezi betony domácího brankáře. Je sníženo. Asistence: Nathan MacKinnon a Gabriel Landeskog.
12:29'
Po rychlém přenesení hry navyšuje domácí celek vedení, Toffoli vyslal do situace dva na jednoho Petterssona a J. T. MILLER. Druhý jmenovaný přesně zakončoval. Asistence: Elias Pettersson a Tyler Toffoli.
11:23'
Domácí se nyní usadili v útočném pásmu, rána od modré čáry byla před brankou tečovaná, ale puk končí vedle.
10:35'
Sledujeme rychlý hokej, který musí fanoušky a fanynky bavit.
09:56'
Gabriel Landeskog (Colorado) neuspěl před brankou domácích, následně ani z brejku neuspěl na druhé straně jeden z hráčů Canucks. Pavel Francouz (Colorado) své spoluhráče podržel.
09:00'
Pierre-Édouard Bellemare (Colorado) neúnavně bojoval v útočném pásmu o kotouč, Thatcher Demko (Vancouver) nadvakrát zastavil střelecký pokus soupeře, následně jeho spoluhráči vyhodili na icing.
08:44'
Kotouč vypadl z hrací plochy, buly před brankou Demka.
08:40'
08:08'
Colorado se usadilo v útočném pásmu, ale prosadit se nedokázalo.
07:44'
Nathan MacKinnon (Colorado) dostal kotouč do útočného pásma, kde kombinoval se spoluhráči, do výraznější šance se nyní Laviny nedostaly.
07:20'
Gabriel Landeskog (Colorado) byl volný před brankou, ale spoluhráči k němu nedostali přihrávku. Následně musel zasahovat domácí brankář proti velké šanci soupeře.
06:40'
Vyloučení v týmu Vancouver Canucks (Tyler Myers – 2 min., hrubost).
06:10'
Hostující celek se usadil v útočném pásmu, kde kombinoval. Mark Barberio (Colorado) hledal spoluhráče před brankou, Valerij Ničuškin zakončoval nepřesně.
05:15'
Jeden z hostujících hráčů zakončoval z ostré pozice, jeho projektil však končí vedle branky.
04:42'
Pavel Francouz (Colorado) předvedl další dobrý zákrok, do dobré pozice se dostal Tanner Pearson (Vancouver), jehož pokus do horní části branky zastavil český brankář.
04:19'
Kevin Connauton (Colorado) zakončoval zajímavou akci hostujícího celku, a tak musel zasahovat domácí brankář. Snadná práce pro Demka.
03:47'
Oscar Fantenberg (Vancouver) pálil od modré čáry, Joonas Donskoi (Colorado) jeho pokus zblokoval. Následně zakončoval J. T. Miller a Pavel Francouz (Colorado) ukryl kotouč do rukavice.
03:15'
Colorado je střelecky aktivnější, zatím vede v tomto ohledu 3:2, ale prosadit se zatím nedokázalo.
02:46'
Bo Horvat (Vancouver) se pokoušel vybojovat kotouč v útočném pásmu, což se mu podařilo, následně pálil Quinn Hughes (Vancouver) od modré čáry, ale jeho rána byla zblokovaná.
02:37'
Před domácí brankou se strhla potyčka, sledujeme aktivní hru ze strany Colorada.
01:22'
První výraznější šance domácích končí gólem. Po dobré Millerově pasu se prosazuje obranou Avalanche nepokrytý TROY STECHER. Asistence: J. T. Miller a Alexander Edler.
01:00'
Domácí vyhráli buly, Alexander Edler (Vancouver) mohl zakončovat od modré čáry, ale přihrávkou hledal spoluhráče.
00:57'
V poklidném tempu zápas začíná, Pavel Francouz (Colorado) rozehrávat nechtěl, a tak se bude vhazovat před jeho brankou.
00:01'
Úvodní buly pro domácí celek. Zápas začal.
00:01'

Vancouver Canucks: Demko (Domingue) – Edler, Stecher, Q. Hughes, Ch. Tanev (A), Fantenberg, T. Myers – J. T. Miller, E. Pettersson, Toffoli – Pearson, Horvat (C), Eriksson – Roussel, Gaudette, MacEwen – Motte, B. Sutter, Virtanen.

Colorado Avalanche: Francouz (Hutchinson) – Graves, Girard, Cole, E. Johnson (A), Barberio, Connauton – Landeskog (C), MacKinnon, Ničuškin – Jost, Compher, Donskoi – Naměstnikov, Bellemare, Dries – Nieto, Kameněv, O'Connor.

Rozhodčí: Schlenker, Charron – Mach, Gawryletz.
Fanoušci Ducks dnes prožijí v Rogers Areně a jejím okolí dvoutisícovou noc.
Vancouver Canucks je v tabulce Pacifické divize na čtvrté pozici, z posledních pěti zápasů vyhrál jediný. Poradil si s Montrealem Canadiens 4:3 v prodloužení. Pak čtyři zápasy v řadě prohrál. Nestačil na Ottawu Senators 2:5, Toronto Maple Leafs 2:4, Columbus Blue Jackets 3:5 a na Arizonu Coyotes 2:4.
Colorado letos odehrálo 66 zápasů a hned ve 43 z nich se prosadilo jako první. Laviny ze 43 mačů, v nichž se prosadily jako první, vyhrály 30.
Colorado Avalanche v posledním zápase nestačilo na Anaheim Ducks 3:4 v prodloužení, čímž ukončilo svou sedm zápasovou sérii výher, ale série devíti mačů, v nichž klub bodoval, pokračuje dál.
Zdravím všechny fanynky a fanoušky National Hockey League. V tomto zápase proti sobě nastoupí Vancouver Canucks a Colorado Avalanche.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 04:00.