NHL - Základní část -  ONLINE PŘENOS -  Vancouver : Dallas - 15. listopadu 2019   04:00

Vancouver
Vancouver
25:21' Virtanen (Pearson, Horvat) • 31:30' Stecher (Jo. Benn, E. Pettersson)
2:4
(0:1, 2:2, 0:1)
Dallas
Dallas
03:45' Dowling  (Seguin, Ja. Benn) • 24:03' Comeau  (Faksa, Heiskanen) • 38:29' Seguin  (Heiskanen, Pavelski) • 57:24' Radulov  (Pavelski)
Vancouver
Justin StPierre, Kelly Sutherland – Shandor Alphonso, Brandon Gawryletz
Rogers Arena, Vancouver, BC
18 642 diváků
Dallas

Děkuji vám za pozornost, přeji příjemné vstávání do pátečního dne!

Vancouver Canucks vs Dallas Stars 2:4

Stars zvítězili na ledě Canucks 4:2, získali druhou výhru po sobě a šestou výhru z posledních sedmi zápasů.

Brankář Anton Chudobin předvedl celkem 32 úspěšných zákroků. Útočník Tyler Seguin obstaral vítězný gól a zapsal celkem dva kanadské body.
59:41'
Nahození Edlera od modré čáry, před bránou dotírali Pettersson a Horvat, Chudobin ale všechno zvládl.
59:01'
Probíhá poslední minuta třetí třetiny.
58:00'
Markström na střídačce, Canucks ještě zkouší hru bez brankáře.
57:24'
Dallas právě vstřelil branku!
Čas 57:24, s největší pravděpodobností je rozhodnuto! Situace 2 na 1, ALEXANDR RADULOV najížděl z pravé strany a zasunul puk mezi Markströmovy betony. Asistence: Joe Pavelski.
56:18'
Zprava se pokoušel zahrozit Pettersson, Chudobin zasahovat nemusel.
55:01'
Vancouveru se krátí čas docela rychle. Podaří se jeho hokejistům ještě srovnat skóre utkání?
53:31'
Střely na bránu: 30 – 27
52:18'
Horvat a Seguin v souboji na vhazování po pravici Chudobina.
52:18'
Virtanenova střela z levého kruhu, Chudobin připraven na správném místě. Následuje reklamní přestávka.
51:45'
Dowling a Benn v přečíslení 2 na 1, zakončit se jim ale nepodařilo.
50:06'
Dobrá kombinace Vancouveru, zakončoval ji z pravého kruhu pro vhazování Boeser. Chudobin zde pozorný.
49:50'
Krátce před polovinou třetí třetiny platí i nadále skóre Canucks – Stars 2:3.
47:46'
Schaller se rychle obtočil kolem brány soupeře, Chudobin ale přesun zvládl na jedničku.
46:11'
Konec reklamní přestávky, vhazování v neutrální zóně, před střídačkou Canucks.
46:11'
Další útok Dallasu zastavilo postavení mimo hru, proběhne první reklamní přestávka ve třetí třetině.
45:48'
Ihned po vhazování vystřelil zleva Benn, trefil přitom horní tyč.
45:45'
Práce pro Markströma, útočil Lindell a na brankovišti dotíral ještě Pavelski.
45:11'
Střely na bránu: 23 – 20
44:40'
Pettersson projel do útočného pásma, jeho následná střela z levé strany ovšem neprošla.
43:43'
Nahození Edlera zleva, Chudobin ponechal kotouč ve svém držení.
42:56'
Bärtschiho střela od pravého mantinelu, Chudobin vyrazil puk před sebe.
41:42'
Hned tři střely Canucks v krátkém sledu, Chudobina ale zaměstnal pouze Hughes z levé strany.
41:08'
Zakázané uvolnění Vancouveru, hra ve třetí třetině poprvé přerušena.
40:01'
Závěrečná dvacetiminutovka je tady co nevidět!

Vancouver Canucks vs Dallas Stars 2:3

Prostřední perioda byla bohatá na góly, viděli jsme hned čtyři. Ve vedení jsou přitom i nadále Stars, zasloužil se o to útočník Tyler Seguin. Canucks jinak soupeře ve druhé třetině přestříleli.
40:00'
39:01'
Hlasatelem byla ohlášena poslední minuta prostředního dějství.
38:29'
Čas 38:29, Stars zpět ve vedení! Tak trochu šťastná kombinace, zakončoval zleva z blízkosti TYLER SEGUIN. Jeho čtvrtý gól v sezoně 2019-2020! Asistence: Miro Heiskanen, Joe Pavelski.
37:49'
Druhá třetina patří Vancouveru, Stars ale v posledních okamžicích trochu zabrali.
36:36'
Střely na bránu: 20 – 17
36:19'
Nebezpečný útok Seguina po pravé straně, Markström musel dávat dobrý pozor.
35:05'
Icing od Canucks, hra se vrátí zpět před Markströma.
34:25'
Pět minut a 35 vteřin do konce druhé třetiny, Horvat a Faksa na vhazování po levici Markströma.
34:25'
Dallas zabral a držel chvíli útočné pásmo. Stříleli Heiskanen a Oleksiak, Markström pozorný. Na řadě je další z reklamních přestávek.
32:11'
Střely na bránu: 20 – 14
31:59'
Můžeme pokračovat. Vhazuje se v neutrální zóně, před střídačkou Vancouveru.
31:59'
Hra přerušena pro ofsajd Canucks, před námi je reklamní přestávka.
31:30'
Vancouver právě vstřelil branku!
Čas 31:30, skóre 2:2! Od modré čáry prostřelil Chudobina, který toho moc neviděl, TROY STECHER. Jeho druhý gól v sezoně 2019-2020! Asistence: Jordie Benn, Elias Pettersson.
31:11'
30:28'
Seguin otestoval zprava pozornost Markströma, o chvíli později nepřesnost a icing Dallasu.
29:11'
Druhá početní výhoda Stars, vhazování po pravici Markströma.
29:11'
Vyloučení v týmu Vancouver Canucks (Bo Horvat – 2 min., sekání).
28:37'
Neúspěšná snaha Vancouveru o přechod do útočného pásma, čároví odpískali ofsajd.
28:29'
26:29'
26:29'
Po reklamní přestávce tady bude třetí přesilovka Canucks.
26:29'
Vyloučení v týmu Dallas Stars (Rhett Gardner – 2 min., podrážení).
25:21'
Čas 25:21, Canucks se rychle dostávají zpět na dostřel! Zleva skóroval dorážkou JAKE VIRTANEN. Jeho šestý gól v sezoně 2019-2020! Asistence: Tanner Pearson, Bo Horvat.
24:03'
Čas 24:03, dvougólové vedení pro Stars! Velmi pěkná individuální akce BLAKEA COMEAUA, zakončoval bekhendem. Jeho první gól v sezoně 2019-2020! Asistence: Radek Faksa, Miro Heiskanen.
23:38'
Postavení mimo hru ze strany Stars.
22:35'
Nakonec tam byly dvě střely. Šanci měl třeba Gaudette, jenž tečoval mezi kruhy pokus Edlera od modré čáry.
22:28'
21:29'
První polovina z trestu Pavelskiho je pryč, Vancouveru se zatím moc nedaří.
20:28'
Hned zkraje druhé třetiny druhá přesilová hra Canucks, vhazování po pravici Chudobina.
20:28'
Vyloučení v týmu Dallas Stars (Joe Pavelski – 2 min., sekání).
20:01'
Obě mužstva jsou zpět na ledové ploše, druhá část začne za malou chvíli.

Vancouver Canucks vs Dallas Stars 0:1

Po úvodní dvacetiminutovce mohou být spokojenější Stars, kteří vedou zásluhou útočníka Justina Dowlinga 1:0. Utkání je jinak herně vyrovnané, úchvatnou podívanou ovšem nenabízí.
20:00'
19:59'
Dallas se ještě pokoušel v posledních vteřinách něco vymyslet, Markström ale zůstal bez práce.
19:01'
Ohlášena poslední minuta úvodní periody.
17:39'
Zakázané uvolnění od Vancouveru, vhazovat se tak bude za malý moment poblíž Markströma.
16:43'
Dowling to zkoušel z levého kruhu pro vhazování, avšak minul tři tyče.
15:06'
Střely na bránu: 5 – 9
14:06'
Pět minut a 54 vteřin do konce první třetiny, na vhazování po pravici Markströma máme Gaudettea a Gardnera.
14:06'
Markström má kotouč ve svém držení, je tady v pořadí třetí reklamní přestávka.
13:57'
12:58'
První polovina z trestu Stechera je pryč, jedinou střelu obstaral zprava Pavelski.
11:57'
První dnešní přesilovka pro Stars, vhazování po pravici Markströma.
11:57'
Vyloučení v týmu Vancouver Canucks (Troy Stecher – 2 min., nedovolené bránění).
11:10'
Zpět do akce! Vhazuje se po levé ruce Markströma, mezi hole Horvata a Benna.
11:10'
Bennovo nahození od levého mantinelu, Markström připraven. Následuje druhá reklamní přestávka.
09:55'
Jsme těsně před polovinou první třetiny, Stars přitom vedou na ledě Canucks 1:0. Ve čtvrté minutě otevřel skóre utkání Dowling.
08:32'
Konec reklamní přestávky, Pettersson a Seguin v souboji na vhazování po pravici Chudobina.
08:32'
Puk opustil hrací plochu, proběhne první reklamní přestávka.
07:16'
Střely na bránu: 4 – 3
07:00'
06:01'
Zatím jedna střela na bránu v podání Vancouveru.
05:15'
Střela Petterssona z pravé strany trefila Chudobina do masky.
05:00'
Start šesté minuty, Canucks si zahrají první přesilovou hru dnešního utkání.
05:00'
Vyloučení v týmu Dallas Stars (Tyler Seguin – 2 min., podrážení).
03:45'
Čas 03:45, Stars otevírají skóre utkání! Přečíslení a gól JUSTINA DOWLINGA, jenž dostal před bránu přihrávku od Seguina. Jeho druhý gól v sezoně 2019-2020! Asistence: Tyler Seguin, Jamie Benn.
03:05'
Oba hokejisté vyfasovali pětiminutové tresty, po kterých se budou samozřejmě moci vrátit zpět do hry.
03:05'
Vyloučení v týmu Vancouver Canucks (Jordie Benn – 5 min., bitka).
Vyloučení v týmu Dallas Stars (Denis Gurjanov – 2 min., bitka).
03:05'
V neutrální zóně máme bitku mezi Bennem a Gurjanovem.
00:15'
Stecher vystřelil od modré čáry zprava, Chudobin má první zákrok. Hra znovu přerušena.
00:08'
Nepřesná rozehrávka Dallasu, po osmi vteřinách odpískáno zakázané uvolnění.
00:01'
Do středového kruhu se na úvodní vhazování staví Gaudette a Pavelski, jdeme na to!
Hymna je minulostí, duel mezi Canucks a Stars odstartuje za několik málo okamžiků.
Zahajovací formace obou mužstev stojí na modrých čarách, zazní americká a kanadská státní hymna.

→ Z:7 REC:3-3-1 PR:2.42 %ÚS:91.5

Vancouver Canucks: Markström (Demko) – Edler (A), T. Myers, Q. Hughes, Ch. Tanev (A), Jo. Benn, Stecher – Leivo, E. Pettersson, Boeser – Pearson, Horvat (C), Virtanen – Bärtschi, Gaudette, J. T. Miller – Schaller, Graovac, Eriksson.

Dallas Stars: Chudobin (Bishop) – Lindell (A), Fedun, Oleksiak, Heiskanen, Sekera, R. Polák – Ja. Benn (C), Dowling, Seguin (A) – Caamano, Pavelski, Gurjanov – Radulov, Gardner, Perry – Dickinson, Faksa, Comeau.

Rozhodčí: Justin StPierre, Kelly Sutherland – Shandor Alphonso, Brandon Gawryletz.
Příjemnou páteční hokejovou noc! Vítám Vás všechny ještě jednou při sledování NHL, konkrétně u utkání mezi týmy Vancouver Canucks a Dallas Stars.

Roman Polák – obránce, 33 let, CZE
Andrej Sekera – obránce, 33 let, SVK
Radek Faksa – centr, 25 let, CZE

Na listině zraněných hráčů:
Martin Hanzal – centr, 32 let, CZE
DALLAS STARS

(bilance 9-8-2, 10. místo v Západní konferenci)

Stars mají na svém kontě z posledních šesti zápasů pět výher, za uvedené období navíc dokázali vždy bodovat. Na ledě Canucks sehrají druhé utkání ve dvou dnech a třetí utkání ze čtyřzápasového tripu.

V noci na čtvrtek uspěli na hřišti Calgary Flames 3:1. Dva góly zde vstřelil útočník Joe Pavelski.
VANCOUVER CANUCKS

(bilance 10-6-3, 3. místo v Pacifické divizi)

Canucks odehrají proti Stars třetí zápas ze série čtyř utkání doma v řadě. Pokusí se přitom získat druhou výhru po sobě.

V noci na středu porazili Nashville Predators 5:3, zastavili tak sled čtyř proher. Útočník Tanner Pearson vstřelil dva góly a zapsal celkem tři kanadské body.
V noci na pátek 15. listopadu má NHL na svém programu celkem osm zápasů.

Zde budete moci sledovat utkání mezi dvěma týmy ze Západní konference, když Vancouver Canucks přivítají Dallas Stars. Úvodní vhazování tohoto duelu bude v Rogers Areně vhozeno krátce po 04:00!

Textovým přenosem Vás provede Jiří Sameš.
Zdravím všechny fanoušky ledního hokeje, vítejte při sledování National Hockey League!
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 04:00.