NHL - Základní část -  ONLINE PŘENOS -  Vancouver : Kings - 29. prosince 2019   04:00

Vancouver
Vancouver
10:22' Virtanen  • 19:32' Motte (E. Pettersson, Edler) • 47:05' E. Pettersson (J. T. Miller, Boeser)
3:2
(2:0, 0:1, 1:1)
Kings
Kings
31:52' Kopitar  (Iafallo, Doughty) • 46:46' Toffoli  (Kopitar, MacDermid)
Vancouver
Kings
Quick (J. Campbell) – MacDermid, Walker, Doughty, B. Hutton, Roy, Clague – Iafallo, Kopitar, Toffoli – A. Kempe, Lizotte, Wagner – Frk, J. Carter, Prochorkin – Clifford, Amadio, Luff.

Z tohoto přenosu je to vše, díky za pozornost a přeji hezký zbytek dne.
Česká stopa v utkání
Martin Frk (LAK) 0+0, 1 střela, čas na ledě 15:42
Tři hvězdy zápasu
1. Jacob Markström (VAN) 49 zák, 96,1%
2. Elias Pettersson (VAN) 1+1
3. Anže Kopitar (LAK) 1+1
Vancouver potvrdil na domácím ledě role favoritů a porazil Los Angeles 3:2. Hostům se tak nepovedlo navázat na včerejší vítězství nad San Jose a ze spodních pater tabulky se nevymaní. Na druhé straně Canucks se vrací do první osmičky na Západě.
59:39'
Chyba hostů, zakázané uvolnění a Quick musí zpět do branky.
59:29'
Hosté v útoku zahráli puk vysokou holí a hra je vykázána do neutrální zóny.
58:49'
Kempeho střela byla sražena do ochranné sítě.
58:24'
Canucks dostali puk mimo své pásmo.
58:16'
Při přerušené hře si vybírá Los Angeles time-out.
58:10'
Quick byl odvolán na střídačku!
57:00'
Horvat zblokoval ránu Toffoliho a nepustil puk na branku Vancouveru.
56:24'
Hosté se ženou za vyrovnáním, ale ani jejich další výpad jim úspěch nepřinesl.
55:01'
Roussel se před brankou LA dostal do zakončení, Quick drží svůj tým ve hře.
55:00'
Los Angeles vede na střely 45-24.
54:24'
Toffoli z pravé strany trefil beton Markströma, jenž následně přerušuje hru. Komerční přestávka.
53:48'
Markström si sáhl pro zblokovanou střelu z levé strany a pro jistotu svou lapačkou přerušil hru.
52:29'
Další zákrok domácího brankáře. Vhazuje se po jeho pravici.
52:17'
Lizotte a Wagner už takřka vykombinovali Markströma, který ovšem úspěšně odolal a puk ze svého brankoviště odrazil do bezpečí. Obzvlášť bekhendová dorážka Wagnera hodně zaváněla gólem.
50:40'
Quick úspěšně přerušil hru a připsal si dvacátý zákrok. Komerční přestávka.
49:23'
Výpad domácích zastavil až brankář Quick, před kterým se také bude vhazovat.
48:20'
Fantenberg svou nohou zastavil střelu Lizotta před brankovištěm.
47:05'
Vancouver právě vstřelil branku!
Blesková odpověď domácích, kteří předvedli rychlý kontr a najetý ELIAS PETTERSSON plně zužitkoval přihrávky Millera z pravé strany od brankového prostoru. Asistence: J.T. Miller, Brock Boeser.
46:46'
Los Angeles právě vstřelilo branku!
Po vhazování v útočném pásmu vybojovali Kings puk, střela od modré se zastavila ještě před brankovištěm a odrazila se k TYLERU TOFFOLIMU, který puk poslal do sítě za Markströmem. Asistence: Anže Kopitar, Kurtis MacDermid.
46:41'
Před brankou Vancouveru došlo ke krátné strkanici. Komerční pauza.
45:20'
Po střele Clifforda vyrazil Markström puk až do hlediště.
44:33'
Pearson z těsné blízkosti brankoviště minul Quickovu branku. Domácí se dál střelecky trápí. V první třetině měli 10 střel, za dalších 25 minut jen 8.
43:48'
Vhazovat se bude před brankářem Quickem kvůli zakázanému uvolnění hostů.
43:10'
Hra se rychle přelévá ze strany na stranu. Oba týmy se snaží o usazení v útočném pásmu, ale jejich útoky mají spíše jepičí život.
42:21'
41:55'
Markström je nepříjemně ostřelován ze všech možných pozic. Své brankoviště však úspěšně hájí.
40:40'
Canucks poslali puk mimo své pásmo.
40:21'
Vyloučení v týmu Vancouver Canucks (Tanner Pearson – 2 min., zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo).
40:01'
Další třetina začne přibližně v 05:51.
Po dvou třetinách vede Los Angeles na střely 30-15, jenže na branky prohrává s Vancouverem 1:2. Přesto druhá třetina vyšla hostům lépe, když dokázali vsítit kontaktní gól.
40:00'
39:56'
Ještě jedno přerušení kvůli zakázanému uvolnění Vancouveru.
37:15'
Druhá třetina se pomalu blíží ke konci. Hosté, kteří jsou ohromně aktivní, vedou na střely už 28-14.
36:07'
Nepřesná přihrávka skrz střední pásmo znamená zakázané uvolnění Kings.
35:48'
Luff se už od modré čáry nemýlil a dostal puk na Markströma, který vyráží.
35:17'
Myers svým blokem proti střele Walkera od modré pomohl brankáři Vancouveru.
34:02'
Markström drží kotouč pod svou kontrolou. Komerční pauza.
33:05'
Myers hodně nebezpečně pálil z pravého boku, Quick musel sednout při natahování betonu, aby zabránil třetí brance domácích.
32:58'
Zakázané uvolnění Los Angeles.
31:52'
ANŽE KOPITAR byl před brankou Vancouveru dostatečně důrazný! Markström sice zachytil svým betonem puk, ale Kopitarovi se povedlo do zastaveného puku klepnout, posunout beton brankáře a dostat kotouč za brankovou čáru. Asistence: Alex Iafallo, Drew Doughty.
31:24'
Markström nadvakrát úspěšně vyrazil střely Iafalla z levé strany.
30:35'
Hraje se dlouhý úsek bez přerušení, puk létá ze strany na stranu.
29:22'
Kotouč byl odražen a osamocen mezi kruhy, prudká rána Roussela minula branku Kings.
28:40'
Rychlý útok Vancouveru, Quick vytěsnil na zadní mantinel jak puk, tak padajícího protihráče.
27:44'
26:50'
Ač jsou hosté v útočném pásmu, nedaří se jim ohrozit branku soupeře. I Doughty byl zpoza kruhů zblokován.
26:07'
Kings se dostali do postavení mimo hru.
25:52'
Domácí hned na začátku oslabení vyhazují puk přes všechny čáry.
25:44'
Vyloučení v týmu Vancouver Canucks (Brock Boeser – 2 min., hákování).
25:03'
Lizotte zkoušel štěstí z mezikruží, ale trefl jen zadní mantinel.
23:46'
Toffoli vyrazil do brejku, střílel z mezikruží do pravého růžku, jenže Markström puk chytá.
23:38'
Brankář Los Angeles musel znovu zasahovat, tentokrát přerušil hru.
23:15'
Zblokovaná střela domácích se odrazila ještě na hokejku Hughese, který už vypálil na Quicka. Ten vyráží.
21:52'
Boeserova střela zpoza kruhů byla sražena do ochranné sítě.
20:58'
Kempe se procpal ke střele a zahrozil, Markström přerušuje hru.
20:01'
Další třetina začne přibližně v 05:03.
20:00'
19:32'
Domácí zvyšují na 2:0. Puku se na středu útočného zmocnil TYLER MOTTE, který si přejel více do levého kruhu a obstřelil Quicka. Asistence: Elias Pettersson, Alexander Edler.
18:08'
Doughty přinutil Markströma k zákroku po střele od modré čáry.
17:07'
Zakázané uvolnění hostujícího týmu.
16:32'
16:00'
Walker střílel od modré čáry, Markström vyráží jeho ránu.
15:38'
Vyhození Vancouveru přes všechny čáry.
15:20'
Hosté se vrátili s pukem do útočného pásma, ale neudrželi jej.
14:32'
Vyloučení v týmu Vancouver Canucks (Tyler Motte – 2 min., podrážení).
14:32'
Hra je přerušena, nastává komerční pauza.
13:47'
13:25'
Vancouveru se nepovedlo udržet útočné pásmo.
12:40'
Další osvobození Los Angeles.
11:59'
Hosté se osvobodili.
11:52'
Horvatovu střelu zpoza kruhů Quick likviduje.
11:47'
Vyloučení v týmu Los Angeles Kings (Kale Clague – 2 min., držení).
11:35'
Bude se vylučovat na straně Kings, domácí mají výhodu.
10:22'
Canucks otevírají skóre zápasu! Z pravého kruhu dokázal Quicka prostřelit JAKE VIRTANEN. Bez asistence.
10:06'
Quick drží puk pod svou kontrolou a přerušuje hru. Komerční pauza.
08:44'
Markström oproti Quickovi má práce požehnaně. Již sedmý zákrok.
07:47'
Hosté poslali puk na střídačku z vlastního pásma. Vhazuje se před Quickem.
06:50'
Domácí stále nevystřelili na branku.
06:15'
Komerční pauza.
05:30'
Kotouč se ve středním pásmu dostal mezi střídačky. Vhazuje se v neutrální zóně.
05:04'
Vhazuje se před brankou Vancouveru.
04:28'
Výpad hostů vyřešil Markström, který se při zákroku dostal i mimo ideální postavení, ale nikdo z Los Angeles toho nevyužil.