NHL - Základní část -  ONLINE PŘENOS -  Vegas : Chicago - 14. listopadu 2019   04:00

Vegas
Vegas
02:58' Carrier (Hague, N. Roy) • 06:29' W. Karlsson (Marchessault, Tuch) • 59:00' Schmidt (McNabb, W. Karlsson)
3:5
(2:1, 0:2, 1:2)
Chicago
Chicago
06:45' P. Kane  (D. Strome, DeBrincat) • 24:09' de Haan  (Z. Smith, Dach) • 24:54' E. Gustafsson  (D. Strome, P. Kane) • 43:56' Dach  (Carpenter, Z. Smith) • 56:39' D. Strome  (DeBrincat, P. Kane)

David Kämpf (CHI) 0+0, 1 střela, čas na ledě 13:27
Vůbec poprvé v historii vyhrává Chicago nad Vegas a nutno poznamenat, tento zápas přesně kopíruje aktuální stav Vegas. Mnohokrát prohospodařili Golden Knights vedení v zápasech. Někdy dokáží ubojovat bod za prodloužení, jindy ne. Dnes Vegas vedlo 2:0, a pak inkasovalo pět branek v řadě. Sledovali jsme zde v T-Mobile Areně na Stripu ve Vegas zajímavý zápas, který musel nestranného diváka bavit.
59:50'
Zakázané uvolnění, ještě jedno buly v útočném pásmu Vegas.
59:32'
Oddechový čas pro domácí.
59:15'
Vegas hraje bez brankáře.
59:00'
Golden Knights právě vstřelili branku!
Rychlé přenesení hry znamená úspěch domácích. Tvrdou ránou se nyní prosazuje od modré čáry NATE SCHMIDT. Asistence: Brayden McNabb a William Karlsson.
58:35'
V poklidném tempu se zápas dohrává, body bere hostující celek.
58:00'
Probíhají poslední dvě minuty hry v tomto zápase. Domácí prohospodařili dvoubrankové vedení.
56:39'
Chicago právě vstřelilo branku!
Domácí přišli o kotouč v útočném pásmu, po rychlém přenesení hry se do brejku dostal DYLAN STROME. Sám před brankářem uspěl, a tak dává pátý gól Chicaga. Asistence: Alex DeBrincat a Patrick Kane.
56:18'
Nate Schmidt přišel o kotouč v útočném pásmu.
Dnešní utkání sleduje 18.324 diváků.
56:00'
Z pohledu domácího celku čas zbývající do konce zápasu ubíhá velmi rychle.
55:20'
Špatná rozehrávka Chicaga, je z toho icing.
54:32'
38:24, střelecky dominuje domácí celek, jenže stav zápasu tomu neodpovídá.
54:22'
Chicago Blackhawks hraje takticky výborně. Nyní vybojovalo buly v útočném pásmu.
54:00'
Šest minut zbývá do konce zápasu, Vegas stále prohrává o dvě branky.
53:40'
Zakázané uvolnění to není, domácí obrana musí hrát a co nejrychleji se dostat do útočného pásma.
53:30'
Jonathan Marchessault pálil od modré z první, ale minul.
53:06'
Marc-Andre Fleury (Vegas) má kotouč za svou brankou, dvě střely domácích v přesilovce.
52:33'
Max Pacioretty hledal spoluhráče před brankou, přihrávka byla nepřesná.
52:00'
Brandon Saad vyhazuje přes všechny čáry.
51:28'
Calvin de Haan vyhazuje přes všechny čáry.
51:27'
Corey Crawford (Chicago) kryje rychlou ránu, kterou z dobré pozice vyslal Reilly Smith (Vegas).
51:20'
Vyloučení v týmu Chicago Blackhawks (Adam Boqvist – 2 min., nedovolené bránění).
51:13'
Marc-Andre Fleury (Vegas) první střelu chytil, následně mu kotouč vypadl, ale obrana si dokázala poradit.
50:30'
Chicago Blackhawks hraje přesně tak, jak potřebuje, drží kotouč daleko od své banky.
50:01'
Marc-Andre Fleury (Vegas) vyjel ze svého brankoviště a zapojil se do rozehrávky.
49:24'
Calvin de Haan (Chicago) šikovně rozehrával za svou brankou, následně se Vegas dostalo do postavení mimo hru. Buly tedy ve středním pásmu.
49:00'
Nate Schmidt (Vegas) rozehrával od své branky, kotouč dostal do středního pásma, ale pak o něj přišel.
48:37'
Domácí celek rozehrává od své branky, sledujeme klidnější pasáž hry.
48:01'
Další zakázané uvolnění vrací hru před branku Chicaga. Corey Crawford (Chicago) musí být pozorný.
47:33'
Vegas se dostalo do postavení mimo hru. Po komerční přestávce se bude vhazovat v útočném pásmu.
47:10'
Nyní sledujeme klidnější pasáž hry, ani jeden celek se nemůže dostat do zakončení.
46:32'
Corey Crawford (Chicago) rozehrával za svou brankou, spoluhráčům pomohl dostat kotouč do útočného pásma.
46:06'
Vegas sice hraje aktivně, má převahu, ale zakončení je velmi slabé v porovnání se soupeřem.
45:44'
Domácí mají velké problémy s přesností střelby.
45:20'
Zakázané uvolnění proti Chicagu.
45:00'
Další rána domácího celku od modré čáry, ale pokus končí nad brankou.
43:56'
Zdá se, že je po zápase, hostující celek navyšuje své vedení na dva góly. Z bezprostřední blízkosti uspěl obranou zapomenutý KIRBY DACH. Asistence: Ryan Carpenter a Zack Smith.
43:06'
Shea Theodore (Vegas) se prokličkoval až do zakončení, ale jeho rána byla nepřesná.
42:13'
Chicago jen nahodilo kotouč do útočného pásma, a tak jde střídat. Následně pálil Alex Tuch (Vegas) a jeho ránu kryje Corey Crawford (Chicago).
41:45'
Jon Merrill (Vegas) odehrál kotouč z brankoviště po situaci dva na jednoho z pohledu Chicaga.
41:17'
Kotouč vypadl z hrací plochy, vhazovat se bude před brankou Chicaga. Domácí nyní stupňují tempo hry.
40:44'
Chicago v úvodu třetí třetiny vede o jednu branku, domácí ale začali hrát aktivně.
40:26'
Vhazovat se bude ve středním pásmu.
40:01'
15:9, tak vypadala statistika střel ve druhé třetině, ale dvakrát se prosadil hostující celek. Nejprve zápas vyrovnal Calvin de Haan , a pak hosty do vedení poslal Erik Gustafsson. Vegas inkasovalo dvě branky během 45 vteřin. Pak měl možnost Jonathan Marchessault (Vegas) trestného střílení, se kterým si poradil špatně.
40:00'
39:37'
Sledujeme pasáž hry, která nabízí parádní zákroky brankářů. Hostující celek vede o jednu branku.
39:00'
Poslední minuta hry ve druhé třetině.
38:06'
William Karlsson (Vegas) hrál hodně aktivně, ale kotouč nevybojoval.
37:40'
Marc-Andre Fleury (Vegas) senzačně vychytal Kubalíka, před kterým byla odkrytá část banky.
37:00'
Probíhají poslední tři minuty hry ve druhé třetině.
36:19'
Špatná komunikace v obraně Vegas, je z toho jen icing.
35:43'
Dominik Kubalík (Chicago) výborně vypálil, Marc-Andre Fleury (Vegas) kryje kotouč.
35:15'
Domácí hokejisté nyní brání velmi dobře, několikrát se pokoušeli ohrozit branku soupeře, ale nepodařilo se.
34:03'
Marc-Andre Fleury (Vegas) výborně zasáhl proti střele hostujícího hráče z bezprostřední blízkosti.
33:42'
Vyloučení v týmu Vegas Golden Knights (Nicolas Roy – 2 min., sekání).
33:13'
Corey Crawford (Chicago) nyní senzačně podržel své spoluhráče, připsal si dva výborné zákroky. Cody Glass (Vegas) se dostal sám před brankáře, ale nechal ho vyniknout.
32:31'
26:12, tak vypadá statistika střel na branku.
31:55'
Nate Schmidt (Vegas) rozehrává od své branky, čeká na dostřádání spoluhráčů.
31:32'
Chicago se dostalo do útočného pásma, ale nevypálilo.
30:49'
Komerční přestávka, domácí hráči nyní sice hrají aktivně, ale nedaří se jim vypracovat si výraznější šanci.
30:45'
Jonathan Marchessault (Vegas) nedokázal proměnit trestné střílení, jeho zakončení bylo hrubě nepovedené.
30:45'
Vyloučení v týmu Chicago Blackhawks (Corey Crawford – trestné střílení, hození hole nebo předmětu).
30:04'
Sledujeme klidnější pasáž hry, oba celky hrají ve čtyřech.
29:22'
Vyloučení v týmu Chicago Blackhawks (Alex DeBrincat – 2 min., krosček).
Vyloučení v týmu Vegas Golden Knights (Brayden McNabb – 2 min., sekání).
29:21'
Patrick Kane a jeho spoluhráči pokračovali tři na jednoho. Puk ale dokázal zastavit domácí brankář. Marc-Andre Fleury své spoluhráče nyní podržel.
28:42'
Kotouč vypadl z hrací plochy, vhazovat se bude před brankou Vegas.
28:14'
Příliš složitě hrají nyní domácí hokejisté, chtějí kombinovat, ale poslední přihrávka je vždy už poněkud navíc.
27:25'
William Karlsson (Vegas) pálil z dobré pozice, jeho ránu do středu kryje snadno Corey Crawford (Chicago).
27:11'
11 střel vyprodukoval hostující celek a prosadil se hned třikrát. Domácí mají o deset pokusů víc a jen dva přesné zásahy.
27:11'
Dylan Strome (Chicago) se nyní dostal do postavení mimo hru, komerční přestávka.
26:40'
Chicago rozehrává od své branky, nikam se nežene. Mark Stone (Vegas) sice dostal kotouč do útočného pásma, ale nikdo z jeho spoluhráčů nezakončoval.
26:05'
Hokejisté Vegas znovu přišli o své vedení, tento tým v nové sezóně stále hledá svou tvář.
24:54'
Chicago se dostává do vedení, bleskově dokázalo otočit stav zápasu. Nyní nepříliš důraznou střelou překonal brankáře Vegas ERIK GUSTAFSSON. Asistence: Dylan Strome a Patrick Kane.
24:09'
Je vyrovnáno, nyní po rychlé kombinaci zakončoval přesně CALVIN DE HAAN. Asistence: Zack Smith a Kirby Dach.
23:54'
Alex Tuch (Vegas) vyslal tvrdou ránu, která se od horní tyče odrazila do tyče a ven z branky. Sudí branku nejprve uznali, ale pak vyhodnotili, že kotouč nepřešel brankovou čáru.
23:30'
Dominik Kubalík (Chicago) vypálil přes obránce, ale jeho rána až k brankáři Vegas nedoputovala.
22:52'
William Carrier (Vegas) se sice dostal do střelecké pozice, ale bekhendovou ránu po ledě snadno zastavil Corey Crawford (Chicago).
22:22'
Mark Stone (Vegas) se neudržel v útočném pásmu, tak mohou hrát hosté z Chicaga.
21:52'
Ozývají se domácí fanoušci, kteří ženou hráče Vegas vpřed.
21:22'
Max Pacioretty (Vegas) to zkoušel individuálně, ale jeho rána končí nad brankou. Následně jeho spoluhráč pálil nepřesně.
20:54'
Alex DeBrincat (Chicago) se dostal do útočného pásma, jeho rána byla sražená do rohu hrací plochy.
20:43'
Nate Schmidt (Vegas) pálil z dobré pozice před brankou, ale trefil jen střed branky, kde byl gólman.
20:01'
Úvodní buly druhé třetiny sice pro hosty, ale jako první se do šance dostal domácí tým, takže musel Corey Crawford (Chicago) zasahovat.
20:01'
Zack Smith (Chicago) hned v první minutě neproměnil trestné střílení. William Carrier (Vegas) a William Karlsson (Vegas) dostali Vegas do dvoubrankového vedení, bleskově snížil hostující Patrick Kane. Po úvodní třetině parádního hokeje vede domácí celek 2:1.
20:00'
19:30'
Už se pravděpodobně nic nestane.
19:10'
Jon Merrill (Vegas) se dostal do potíží, ale obrana Vegas si dokázala poradit na chvíli. Ránu Kubalíka kryje brankář Marc-Andre Fleury (Vegas).
18:46'
Max Pacioretty (Vegas) pálil z dobré pozice na kruhu, jeho rána končí mimo branku. Corey Crawford (Chicago) zasahovat nemusel.
18:13'
Buly v útočném pásmu Vegas, hra se tam přesune po icingu.
18:00'
Probíhají poslední dvě minuty hry v první třetině.
17:38'
Marc-Andre Fleury (Vegas) je v pořádku podle všeho a bude v utkání pokračovat.
17:38'
Alex DeBrincat (Chicago) zkoušel dobruslit kotouč před brankou, ale upadl a srazil domácího brankáře do brány.
17:10'
Calvin de Haan (Chicago) se výborně vrátil a zastavil akci Vegas.
16:00'
Dostáváme se do finální fáze hry v první třetině. Max Pacioretty (Vegas) přišel ve středním pásmu o puk, ale hosté toho nedokázali využít. Následně zahráli na icing.
15:08'
David Kämpf (Chicago) a Andrew Shaw (Chicago) hrají v útočném pásmu, ale do střelecké pozice se dostat tentokrát nedokázali.
15:02'
Patrick Kane (Chicago) znovu v obrovské šanci, ale Marc-Andre Fleury (Vegas) kryje kotouč. Komerční přestávka.
14:26'
Nick Holden (Vegas) to zkoušel z ostré pozice, následně velmi podobná situace na druhé straně jako před prvním gólem Blackhawks. Fleury tentokrát zasáhl.
13:42'
William Karlsson se dostal do brejku, jeho blafák končí vedle branky, gólman zasahovat nemusel. Corey Crawford (Chicago) jen kontroloval situaci.
13:04'
Vegas rozehrává od své branky, Reilly Smith (Vegas) se dostal do útočného pásma, William Karlsson (Vegas) hledal spoluhráče před brankou, ale nikdo tam nebyl.
12:05'
Kotouč při domácím pokusu dostat se do útočného pásma vypadl z hrací plochy. Vhazovat se tak bude ve středním pásmu.
11:32'
Sledujeme rychlý hokej, který musí fanoušky v T-Mobile Areně bavit.
11:09'
Kaneova formace zase vedla rychlý protiútok po zisku kotouče. William Carrier (Vegas) se dostal do útoku, ale jeho bekhendovou střelu snadno kryje brankář.
10:27'
Vegas rozehrává od své branky, Paul Stastny (Vegas) se dostal do útočného pásma, ale kotouč nechal za brankou. Do šance se tedy domácí nedostali.
10:13'
Cody Glass (Vegas) se dostal do brejku, ale byl v postavení mimo hru. Komerční přestávka.
10:01'
Dostáváme se do druhé poloviny hry v první třetině.
09:18'
Shea Theodore (Vegas) autorem rány od modré čáry, brankář Blackhawks byl připravený a dokázal zasáhnout.
08:48'
Mark Stone (Vegas) měl na hokejce další velkou šanci domácího celku, ale hostujícího brankáře překonat nedokázal.
07:07'
Jeden z hráčů Chicaga se nyní dostal do brejku, zkoušel blafák, ale brankáře Fleuryho neprostřelil.
06:45'
Blesková krásná protiakce Chicaga a je sníženo, do prázdné branky poslal kotouč PATRICK KANE. Asistence: Dylan Strome a Alex DeBrincat.
06:29'
Domácí celek vede o dvě branky, blafákem se prosazuje WILLIAM KARLSSON. Asistence: Jonathan Marchessault a Alex Tuch.
06:23'
David Kämpf (Chicago) vyhazuje přes všechny čáry, domácí celek celek střídá.
06:00'
Domácí se usadili v útočném pásmu. Max Pacioretty (Vegas) se jako třetí hráč dostal ke střele v přesilovce, jeho tvrdou ránu kryje brankář.
05:31'
Vyloučení v týmu Chicago Blackhawks (Andrew Shaw – 2 min., hákování).
05:09'
Buly před domácí brankou. Úspěšnější byl hostující celek. Dominik Kubalík (Chicago) přišel o kotouč, a tak mohli hrát domácí. Ti se do šance nedostali.
05:02'
Marc-Andre Fleury (Vegas) skvěle zasáhl proti bleskové protiakci Chicaga. Alexander Nylander (Chicago) tečoval kotouč přesně před brankou, ale domácí brankář byl připravený.
04:16'
Chicago se dokázalo osvobodit, dostalo kotouč do středního pásma.
03:47'
Alex DeBrincat (Chicago) rozehrává od své branky, Patrick Kane (Chicago) protečoval kotouč do útočného pásma. Do zakončení se tým hostů nedostal.
02:58'
Domácí celek se dostává k velké radosti fanoušků zde na Stripu v Las Vegas do vedení. Nicolas Hague vypálil z mezikruží a jeho ránu před brankou tečoval nechytatelně WILLIAM CARRIER. Asistence: Nicolas Hague a Nicolas Roy.
02:20'
Hosté rozehrávají od své branky, nikam se neženou, Vegas dokázalo prostřídat.
01:30'
Jonathan Marchessault hledal spoluhráče v útočném pásmu, ale jeho přihrávka byla nepřesná. Následně se domácí provinili zakázaným uvolněním.
00:44'
Zack Smith (Chicago) měl k dispozici trestné střílení hned v první minutě. Prostřelil brankáře, ale trefil jen brankovou konstrukci
00:44'
Vyloučení v týmu Vegas Golden Knights (Nicolas Hague – trestné střílení, hákování).
00:40'
Duncan Keith (Chicago) se sice dostal do problémů, ale obrana si dokázala poradit.
00:01'
Úvodní buly pro domácí celek.
00:01'
Utkání začne zhruba ve 4:17.
Utkání začne o něco později.

Vegas Golden Knights: M.-A. Fleury (M. Subban) – McNabb, Schmidt, Merrill, Holden, Hague, Theodore – Marchessault, W. Karlsson, R. Smith – Pacioretty, Stastny, Mark Stone – Tuch, Eakin, Glass – Carrier, N. Roy, Reaves.

Chicago Blackhawks: Crawford (Lehner) – Boqvist, Keith, de Haan, Seabrook, Määttä, E. Gustafsson – A. Nylander, J. Toews, Saad – DeBrincat, D. Strome, P. Kane – Carpenter, Kämpf, D. Kubalík – Z. Smith, Dach, A. Shaw.

Rozhodčí: Dwyer, Meier – Shewchyk, Berg.
Vegas Golden Knights táhne v posledních pěti zápasech W. Karlsson ve čtyřmi body. Všechny získal za asistence. Max Pacioretty se v posledních pěti zápasech vstřelil 4 branky. V tabulce pravdy má v posledních pěti zápasech B. McNabb plus 1.
Chicago Blackhawks táhne Patrick Kane, který v posledních pěti zápasech získal 10 bodů. Zároveň je v tomto období nejlepším střelcem, 5 branek a nejlepším nahrávačem s 5 asistencemi. C. de Haan má z posledních pěti zápasů plus 4 body.
Zdravím všechny fanynky a fanoušky National Hockey League. V tomto zápase proti sobě nastoupí Vegas Golden Knights a Chicago Blackhawks.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 04:00.