NHL - Základní část -  ONLINE PŘENOS -  Vegas : Islanders - 16. února 2020   04:30

Islanders

To je z dnešního online přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou.

New York Islanders: 19.
Je konec! Marc-Andre Fleury (Vegas) může slavit čisté konto, dnes dokázal vychytat svou 60. nulu v kariéře a 5. nulu v soubojích s Islanders! Dnešní zápas rozhodla jediná chybička, kdy Semjon Varlamov (NY Islanders) trochu zaváhal při výjezdu za branku, jinak by zápasu slušela spíše remíza. I přes fotbalový výsledek byl k vidění parádní hokej, kterému nechybělo patřičné tempo a nakonec i šance.
59:46'
Oddechový čas pro domácí.
59:46'
Před dotírajícím Eberlem chytá puk Fleury, který přerušuje hru.
59:35'
Čas se Ostrovanům povážlivě krátí, domácí stále hájí těsné vedení.
59:18'
Domácí dostávají puk ze třetiny, hosté to musí zkoušet znovu.
58:50'
Už se opět hraje, dělovka Ryana Pulocka (NY Islanders) končí pravděpodobně na těle obětavého Karlssona, který se vrhl do střely... tak nikoliv, byl to zákrok Fleuryho, který střelu vyráží.
58:30'
Oddechový čas pro hosty.
58:30'
Marc-Andre Fleury (Vegas) sedí na zadku, pod nímž ukryl puk, po střele Leeho, hra přerušena, veledůležitý zákrok domácího gólmana.
58:20'
Domácí sevřeni ve vlastní třetině, hosté hrají v šesti.
58:02'
Semjon Varlamov (NY Islanders) na střídačce, hosté to zkouší v šesti!
57:47'
Scott Mayfield (NY Islanders) najel před branku Vegas, bekhendem ale netrefuje branku.
57:05'
56:50'
Poslední vteřiny přesilové hry Vegas, při které domácí neohrozili brankáře Varlamova.
56:30'
Leo Komarov (NY Islanders) odpaluje puk přes všechny čáry.
56:15'
Domácí zcela evidentně šetří čas, při této přesilové hře.
55:55'
Shea Theodore (Vegas) se nikam nežene, ve středním pásmu dělá ještě otočku.
55:35'
Vegas v útočném pásmu, pro domácí jsou to další cenné vteřiny, které stráví daleko od své branky.
55:05'
Vyloučení v týmu New York Islanders (Brock Nelson – 2 min., hákování).
54:50'
Přečíslení dva na jednoho zakončil Jonathan Marchessault (Vegas) střelou z levé strany, Semjon Varlamov ukryl puk ve své lapačce.
53:58'
Mark Stone (Vegas) v šanci, z bezprostřední blízkosti, z pravé strany, ale neprostřelil Varlamova.
52:47'
Vegas v útočném pásmu, Jon Merrill pouze orazítkoval hrazení za brankou Ostrovanů, hned poté míří puk ven ze třetiny.
51:35'
Nick Leddy (NY Islanders) dostává puk do útočného pásma, je to ale pouze souboj u mantinelu, po kterém získávají puk domácí.
50:48'
Puk za brankou Vegas, domácí rozehrávají.
50:15'
Začala poslední desetiminutovka třetí třetiny, domácí stále vedou fotbalově 1:0, dočkáme se ještě nějakých gólů?
49:21'
Nate Schmidt (Vegas) od modré nahazuje kotouč na branku soupeře, Varlamov chytá a přerušuje hru.
49:00'
Hra přerušena, vhazovat se bude po pravici Fleuryho, po jeho pravici.
47:50'
Mathew Barzal (NY Islanders) dostihl puk, mířící na zakázané uvolnění, poté ještě přihrál před branku, kde zkusil bekhendem skórovat Eberle, ale Fleury ho vychytal, další šance!
47:21'
Max Pacioretty (Vegas) si stáhl puk ze vzduchu a z mezikruží vypálil, Varlamova ale neprostřelil.
46:43'
Mark Stone (Vegas) netrefuje z pravé strany branku Islanders, puk se ale odrazil zpět před branku, kde ho zkusil zasáhnout William Karlsson, před odkrytou částí branky, to se mu ale nepodařilo.
45:58'
William Carrier (Vegas) nahazuje kotouč do útočného pásma, v rohu pak Tomáš Nosek svádí tuhý souboj.
45:33'
Vhazování po pravici Varlamova, puk vybojovali hosté, kteří ho hned dostávají ven ze třetiny.
44:02'
Mathew Barzal (NY Islanders) netrefuje branku, z levého kruhu pro vhazování.
43:33'
Následuje nepřesná rozehrávka domácích, je odpískáno zakázané uvolnění, hra se vrací před Fleuryho.
43:20'
Na druhé straně Ryan Pulock (NY Islanders) netrefuje branku, střelou od modré, z pravé strany.
42:38'
Tomáš Nosek (Vegas) to z pravé strany zkusil bekhendovou střelou, Varlamov si prostor u tyčky dokázal pohlídat.
42:20'
Puk ve třetině Islanders, hosté ale získávají puk a rozehrávají.
41:49'
Cody Eakin (Vegas) to zkusil z dálky, Varlamov sráží za branku.
41:27'
Zatím trochu opatrný vstup do třetí třetiny, rozdíl oproti předchozím dvěma dvacetiminutovkám.
40:38'
Ostrované dostávají puk do útočného pásma, ale Anders Lee neuspěl v souboji s obráncem Vegas.
40:01'
Další třetina začne přibližně v 06:27.
Také druhá třetina vypadala podobně, jako ta první. Domácí měli lepší vstup do této části zápasu, ale prosadit se nedokázali. K vidění byly i nějaké ty šance, ale ani jedno z mužstev je využít nedokázalo. Jediný gól padl v poslední minutě druhé části, kdy zaváhání Varlamova využil napodruhé domácí Reilly Smith.
40:00'
39:25'
Golden Knights právě vstřelili branku!
Semjon Varlamov (NY Islanders) se vydal za branku, poté se nedokázal lépe srovnat na brankovišti, čehož využil REILLY SMITH. Ten pohotově vypálil z pravé strany, trefil ale jen tyčku. Nicméně puk se k němu dostal i napodruhé, čehož již Smith využil a poslal ho do branky. Asistence: Jonathan Marchessault a Nate Schmidt.
39:07'
William Karlsson (Vegas) to zkusil od modré, Varlamov chytá a přerušuje hru.
39:00'
Poslední minuta druhé třetiny, domácí stále v útočném pásmu.
38:50'
Vegas v útočném pásmu, hosté se brání.
38:05'
Při signalizovaném ofsajdu vyklízí domácí útočnou třetinu.
37:15'
Tomáš Nosek (Vegas) si vybruslil z rohu a vystřelil na branku, Varlamov chytá a přerušuje hru.
36:59'
Hraje se v plném počtu, Ostrované napadají rozehrávku soupeře.
36:35'
Semjon Varlamov (NY Islanders) čaruje na brankovišti, po střele Stastnyho to již vypadalo na gól, ale ruský bohatýr předvedl další excelentní zákrok, kdy vyškrábl puk holí z brankové čáry.
35:59'
Puk míří ze třetiny Ostrovanů, kteří to ale mají ve druhé třetině dál na střídačku, takže nestihli prostřídat.
35:21'
Domácí v plném počtu, začíná přesilová hra domácích.
35:15'
No vida, tak znovu to jsou Ostrované, kdo si dokázal vypracovat šanci, ale na první gól stále čekáme.
34:45'
Při hře čtyři na čtyři trefuje Nick Leddy (NY Islanders), z pravé strany, brankovou konstrukci!
34:34'
Vyloučení v týmu New York Islanders (Noah Dobson – 2 min., podrážení).
34:29'
Až nyní se Ostrované usadili v útočném pásmu.
34:15'
Tak zatím to moc nevypadá, že by hosté měli přesilovou hru...
33:41'
Vhazování po levici Varlamova, puk získávají hosté, kteří rozehrávají.
33:21'
Vyloučení v týmu Vegas Golden Knights (Cody Glass – 2 min. pro hráčskou lavici, příliš mnoho hráčů).
32:05'
Souboj za brankou Fleuryho, domácí úspěšnější, rozehrávka po pravé straně.
31:50'
Nepřesná rozehrávka domácích, puk získávají ve středním pásmu hosté.
30:38'
Semjon Varlamov (NY Islanders) raději ukryl nahozený kotouč ve své lapačce a přerušil hru.
30:01'
Jsme ve druhé polovině tohoto zápasu, v němž stále čekáme na první gól. V první desetiminutovce druhé třetiny k němu měli blíže domácí, ale Varlamov je v brance Islanders pevný jako skála.
28:50'
Přihrávka rukou v podání Toewse (NY Islanders), hra přerušena, následuje komerční přestávka.
28:01'
Semjon Varlamov (NY Islanders) vyráží další střelecký pokus soupeře, oba gólmani jsou zatím ozdobou tohoto zápasu.
26:27'
Opět se hra přelévá ze strany na stranu a rozhodně je na co se dívat.
26:01'
Reilly Smith (Vegas) střílí od modré, Varlamov vyráží a hosté rozehrávají.
25:18'
Shea Theodore (Vegas) zavezl puk do útočného pásma, z levé strany vystřelil, ale také on neprostřelil bránícího hráče, v tomto případě Ryana Pulocka.
24:17'
Tomáš Nosek (Vegas) s pukem u pravého hrazení, otáčí se a volí překvapivou střelu na branku, tu ale zablokoval bránící hráč soupeře.
23:34'
Semjon Varlamov (NY Islanders) musí opět zasahovat poté, co Stone vybojoval puk, předhodil ho před branku, kde zakončil Karlsson, ale ani on ruského gólmana nepřekonává.
23:28'
William Karlsson (Vegas) netrefuje z levé strany branku Vegas.
23:15'
Znovu mají domácí lepší vstup do třetiny, než hosté, kteří jsou pod mírným tlakem.
22:49'
Vhazování po pravici Varlamova, následuje střela domácích od modré, puk končí za brankou Ostrovanů.
22:01'
Ostrované ve středním pásmu, Ryan Pulock ještě posunul puk do třetiny soupeře, ale to je ze strany hostů všechno.
20:31'
Zakázané uvolnění Ostrovanů, vhazování po levici Varlamova, hosté vybojovali puk.
20:01'
Další třetina začne přibližně v 5:32.
První třetina nabídla velmi dobrý hokej, zejména prvních deset minut se hrálo ve vysokém tempu, zejména díky velmi dobře hrajícím Golden Knights. Nicméně domácí si žádnou větší šanci vypracovat nedokázali, na rozdíl od soupeře, který zahrozil hned několikrát.
20:00'
19:25'
Souboj za Varlamovem, puk vybojoval Brock Nelson (NY Islanders), který rozehrává.
19:00'
Poslední minuta první třetiny, vypadá to, že se v ní gólu nedočkáme.
18:17'
Další neúspěšná rozehrávka domácích, kteří ztrácí puk po přechodu útočné modré, ale ani hosté se nedostávají nikam dál...
17:55'
Domácím se nyní nedaří přechod přes útočnou modrou.
17:10'
Devon Toews (NY Islanders) se dostal do brejku a z levé strany i před Fleuryho, kterému ale jen vyprášil betony.
16:50'
Rozehrávka se hostům nepovedla, přišli o puk, hrát tak mohou domácí.
16:25'
Puk míří ven ze třetiny Vegas, hrají hosté, kteří se formují ve vlastní třetině.
15:48'
Tlak Ostrovanů ukončil Marc-Andre Fleury (Vegas) svým zákrokem, kdy sebral puk do své lapačky.
15:41'
15:20'
Ostrované v útočném pásmu.
14:56'
Hosté v plném počtu, začíná krátká přesilová hra hostů.
14:17'
Anthony Beauvillier (NY Islanders) nabral s pukem velkou rychlost, z levé strany vjel do útočného pásma a z levého kruhu pro vhazování vypálil, Fleury ale chytá a přerušuje hru.
13:50'
Přesilová hra Vegas tak záhy skončila a nyní se hraje ve čtyřech na obou stranách.
13:41'
Vyloučení v týmu Vegas Golden Knights (Jonathan Marchessault – 2 min., nedovolené bránění).
13:29'
Domácí zůstávají v útočném pásmu, po vyhraném vhazování před Varlamovem.
12:56'
Vyloučení v týmu New York Islanders (Ryan Pulock – 2 min., zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo).
12:45'
Vhazování po levici Valramova, úspěšnější hosté, kteří o mantinel vyhazují kotouč ze třetiny.
12:17'
Nepřesná rozehrávka domácích, je pískáno zakázané uvolnění, hra se stěhuje před Fleuryho.
12:02'
Na druhé straně William Karlsson (Vegas) netrefuje od modré branku Islanders.
11:27'
Puk ve třetině Vegas, hosté vyslali na Fleuryho střelu od modré, puk končí v rohu.
10:29'
Vyloučení v týmu Vegas Golden Knights (Nick Holden – 5 min., bitka).
Vyloučení v týmu New York Islanders (Anders Lee – 5 min., bitka).
10:29'
A právě Mathew Barzal zůstal, po souboji za brankou Fleuryho, na ledě poté, co ho bránící Nick Holden narazil zezadu na mantinel.
10:02'
Mathew Barzal (NY Islanders) vybojoval puk a vyjel s ním ze třetiny.
09:40'
Hosté nedostali puk z vlastní třetiny a musí se bránit.
09:08'
Hraje se velmi svižný hokej, je opravdu na co se dívat, čekáme na první gól.
08:02'
Paul Stastny (Vegas) dostává puk do útočného pásma, hrají ale hosté.
07:30'
Tom Kühnhackl (NY Islanders) zkouší dostihnout puk, mířící z jeho třetiny, což se mu nepodařilo.
06:51'
Mathew Barzal (NY Islanders) ve velké šanci, Marc-Andre Fleury již ležel na ledě a vypadalo to, že puk skončí v brance, ale nestalo se.
06:27'
Domácí ohrozili Varlamova zatím čtyřikrát, hosté nevystřelili na Fleuryho ještě ani jednou.
05:59'
Ostrované jsou od úvodních vteřin pod tlakem, zatím ale statečně odolávají.
05:27'
Souboj v rohu, ve třetině Islanders, domácí úspěšnější, získávají puk a tím pádem i útočné pásmo.
05:00'
Vegas opět v útočném pásmu, Nate Schmidt v podstatě jen posílá puk, od modré čáry, do lapačky Varlamova.
04:12'
Nakonec se Mark Stone (Vegas) dostal ke dvěma střelám uvnitř třetiny Islanders, ale obě skončily na zadním hrazení.
03:50'
Mark Stone (Vegas) vypálil od modré, branku míjí, puk končí na zadním hrazení.
02:58'
William Carrier (Vegas) střílí z pravé strany, zápěstím, Varlamov ukryl jeho střelu ve své lapačce.
02:19'
Chandler Stephenson (Vegas) neprostřelil bránícího hráče Inslanders, domácí ztrácí útočné pásmo.
01:49'
Puk v držení hostů, kteří rozehrávají, Nick Leddy poslal puk do útočného pásma, ale to bylo v podání hostů všechno.
01:23'
Semjon Varlamov (NY Islanders) vyráží střelu Stoneho, po rychlém brejku domácích.
00:47'
Puk míří do třetiny Vegas, nebude to icing, oba týmy tak musí hrát, domácí rozehrávají.
00:03'
Vyloučení v týmu Vegas Golden Knights (Ryan Reaves – 5 min., bitka).
Vyloučení v týmu New York Islanders (Ross Johnston – 5 min., bitka).
00:03'
Tak to se vidí málokdy, tři vteřiny po úvodním vhazování je tu bitka! Ryan Reaves (Vegas) a Ross Johnston (NY Islanders)!
00:01'

Vegas Golden Knights: M.-A. Fleury (M. Subban) – McNabb, Schmidt, Holden, Theodore, Merrill, Whitecloud – Marchessault, Stastny, R. Smith – Pacioretty, W. Karlsson, Mark Stone – Stephenson, Eakin, Glass – W. Carrier, Nosek, Reaves.

New York Islanders: Varlamov (Greiss) – D. Toews, Pulock, Leddy, Boychuk, Dobson, Mayfield – Lee, Barzal, Eberle – Beauvillier, B. Nelson, Jo. Bailey – Johnston, Brassard, Dal Colle – M. Martin, Komarov, Kühnhackl.

Rozhodčí: Dwyer, Syvret – Murphy, Driscoll.
Do utkání vstupují v pozici favoritů domácí. Těm patří v pořadí Západní konference šesté místo, soupeři ve Východní konferenci místo páté. Ostrované mají aktuálně na svém kontě dvaasedmdesát bodů, což je o šest bodů více, než má Vegas. Bilance obou mužstev z posledních zápasů je v podstatě podobná. V posledním vzájemném duelu na ledě Golden Knights vyhráli domácí 4:2, bude z toho opět stejný výsledek?
Vítejte u online přenosu hokejového utkání základní části NHL, v němž VEGAS GOLDEN KNIGHTS přivítá na svém stadionu NEW YORK ISLANDERS.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 04:30.